لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 47

موضوع: اولین خواننده زن

mixer آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13039
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,197
    1,501 بار تشکر شده در 502 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    بی نهایت سپاسگذارم از دوستان .
    بله رفع ابهام شد . . .
    با مدعی نگویید اسرار عشق و مستی
    تا بی خبر بمیرد در درد خود پرستی
    دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم
    با کافران چه کارت گر بت نمی پرستی

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.52
    تشکر از پست
    3,273
    5,308 بار تشکر شده در 2,140 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 338/2
    Given: 150/0
    میزان امتیاز
    16

خانم های خواننده دیگری هم در همین چند سال اخیر از خارج به ایران برگشتند و اجرا داشتند مثل پریچهر خلوتی و خانم سطوتی و ... .

حلال و حرامش رو هم که مشخص کرده اند.
    من از فردای خود ترسی ندارم
    که بر سینه نشانی از تو دارم
    ولیکن گر تو خواهی من بسوزم
    میان شعله هم پا می گذارم

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

قوانین گیج کننده ای دارن خیلی فکر نکنید
    قاون نیست در واقع خیلی حسی فقط تصمیم میگیرن
    پس چرا صوت و ترتیل قران با صدای زن مجازه؟
    به هر حال ریتمیکه صدا صداست زنم زنه
    اصلا صدای هایده با صدای خانوم جلسه ای ها چه فرقی داره؟

4. 2 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.52
    تشکر از پست
    3,273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط nina [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بله وقتی درست بررسی نشه گیج کننده هم میشه حال آنکه خیلی ساده است.
    هر مشکلی هست از مسلمانی ماست نه از اسلام که دین خداست.
    مراجع نیز حسی تصمیم نمی گیرند این حرف بتنهایی خودش یک نوع توهینی گرچه شاید قصدی در کار نباشه.

اما در مورد قرآن خوانی بانوان:
    اگر زن طوری قرآن بخونه که نامحرمی مثل من تحریک بشه بر من گوش سپردن به اون نوای قرآن جایز نیست.
    پس هر قرائت قرآنی جایز نیست. حتی اگر مردان هم قرآن رو بصورت نامتعارف لهوی بخوانند کاری است حرام.
    ریبه و لذت غیر از ریتم هست.

اسلام با ریتم مخالف نیست چرا که در خود قرآن آمدخ که قرآن رو بصورت ترتیل بخوانید.
    ترتیل چیه؟ یه چیزی شبیه همین ریتمی که شما میگید.
    در حدیث هست که قرآن را به الحان عربی بخوانید و نه به الحان فاسقان.

الحان عربی چیه؟ همین مقامات موسیقی عرب است. الحان فاسقان چیه؟ سبک مجالس معصیت است.
    بحث هایده و خانم جلسه ای نیست.
    در استفتائات نیز آمده که صدای خانم جلسه ای ها به قول شما نیز یا نباید به نا محرم برسه یا اگر رسید لحن آوازی تحریک کننده نباشه.

مشکل اینجاست که بسیاری از جوون های ما ساعت ها در اینترنت دنبال مسائل مختلف مفید یا مضر می روند اما دنبال مسائل دینی خودشون کمتر می روند.

طبق شرع مقدس اسلام هر فرد مکلف باید مرجع تقلید داشته باشه و یا باید خودش مجتهد باشه و احکام دینش رو از قرآن و احادیث استخراج کنه.

بنده و شما مجتهد دینی که نیستیم پس باید به مرجع تقلید رجوع کنیم.
    متأسفانه خیلی از افراد به این مسئله بی توجه اند و مرجع ندارند و کسی که مرجع نداشته باشه اعمال دینی اش مشکل داره از نظر شرعی.
    مرجع هم زوری نیست.
    حوزه علمیه یک لیست هشت ده نفره معرفی کرده شما می تونید از هر کدوم که فکر می کنید عالم تر هستند تقلید کنید.

این مسئله در قران هم آمده که در مسائل مستحدثه به علمای دین مراجعه کنید چون در دوران غیبت به امام زمان خویش دسترسی مستقیم نداریم که سوالات را از او بپرسیم.

حقیر طبق احساس تکلیف و دوستی این مطالب رو عرض کردم.
    دین هم اجباری نیست لکن اگر کسی تصمیم به مسلمانی داره باید به مقیدات اون پایبند باشه و الا مسلم پا در هوا ره به جایی نبرد.

امیدوارم که در درگاه الهی سرافکنده نشویم.

با تشکر
    میان شعله هم پا می گذارم

6. کاربران زیر از M_T به خاطر این پست تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

آقا از نظر من كه حلاله. اين بندگان خدا هم خلاصه حق دارن. تكليف من و امثال من كه تحريك نمي شيم چيه؟ نكنه ما هم بايد به پاي M_T بسوزيم؟ پس چوب پنبه مال كيه؟ هر كي با صداي هايده تحريك ميشه بره بگيره بكنه تو گوشش. اين كه نميشه. ما هنوز تو جهان سوم هستيم. سوم چيه اصلا؟ جهان چهارم. تا همين چند وقت پيش كه اين طور بود : براي اجراي پاپ بيشتر از دو شب سالن در اختيار قرار نمي دادن. آخه چرا؟ از مهمترين دلايلش اينه كه هنوز موسيقي در مملكت ما صنعت نشده. يعني نمي ذارن كه بشه. مقايسه كنيد با سينما. سينما يه صنعت شده. خرج خودشو در مياره و در بيشتر مواقع سود هم حاصل ميشه. گاهي اين سود سر به فلك هم ميزنه. مثلا فيلم كاملا مسخره اخراجيها. حالا بيايد وضع موسيقي رو ببينيد. يكي براي اينكه آلبوم بده بايد كلي از جيب بابا هم خرج كنه. البته اگه آلبوم باشه. وگرنه ساختن كليپ آبكي و توي ايران موزيك نشون دادن كه همش خرجش سيصد تاست. وقتي هنوز صنعت نشده - البته به عنوان عقب مانده ترين كشور دنيا در اين مورد - خب نميشه انتظار داشت كه هنوز در مورد ريبه و تحريك و اين جور چيزا بحث نشه. مگه در ساير ممالك اسلامي چه اتفاقي داره ميفته؟ يا شايد هم نردبان ما براي رسيدن به خدا كوتاه تره؟ الان مد شده هر كس در هر مورد عقب موندگي داره فورا يه مسئله درست ميكنه كه بره بپرسه از يكي ديگه. اصلا طريقه فكر كردن در اين مملكت 400 ساله كه عوض شده. ديگه شخصيت هايي مثل جرجاني و فارابي بوجود نمياد. مگه مردم عوض شدن؟ نه مردم كه همونان. حداقل پسراي همون پدران هستن. اما چرا فكر ني كنن. يه بحثي بود در يه گروهيي به اسم كلوني فكري موسيقايي. اونجا فقط در مورد موسيقيش بحث ميشد. اما ميشه به ساير موارد هم گسترشش داد. در اين مورد كه ما حرف ميزنيم بايد گفت كه كلوني فكري مردم در ايران عوض شده. ديگه كسي دنبال ابتكار نيست. همه دنبال زود به مقصد رسيدن از ديگران هستن. شما برو تو اتوبوس و در مسيري كه تنها يه ربع طول ميكشه سعي كن براي يه نفر يه مطلب در هر موردي كه سرگرمي نباشه بگي . عمرا اگه لنگمو پيدا ك... نه نه ... عمرا اگه بتوني. حالا براش چند تا جوك بگو. آخر لذت رو ميبره. حالا بهش بگو چند تا هم تو بگو. بيشتر از دو تا دونه اونم با فشاري كه بايد بيش از حد به مخش بياره يادش نمياد. چون دوست داره ديگران كاراشو بكنن. حتي وقتي ميخواد با ديگران در چيزي مثل لذت بردن شريك بشه. يارو زنگ ميزنه به برنامه تلويزيوني به حاج آقاهه ميگه: ببخشيد حاج آقا صداي زن حرامه؟ حاجي ميگه بله. ميپرسه اگه تحريك نشم چي؟ باز ميگه حرامه. ميپرسه اگه زنه پير باشه چي؟ باز ميگه... والي آخر. يعني ميخواد يه راهي پيدا كنه كه حتما از اون چيزي كه خوشش مياد لذت ببره. اما ميبينه نميشه. ولي چون جلوي خودشو نميتونه بگيره ميره با اين تفكر كه الان داره اشتباه ميكنه و حتما ديگه الان چهار ميخش كردن به قعر دوزخ همون اهنگو گوش ميكنه. عجب. آخر الزمونه. واقعا آخر الزمون شده. حالا جالبش اينه كه اسلام در تمام موارد فردي تصميم رو به خود شخص واگذار ميكنه. يعني آقاي فلاني شمايي كه تصميم مي گيري دوزخي بشي يا بهشتي. ولي از اونجا كه اون سيستم فكر كردن در ايران كلا ديگه داره منسوخ ميشه، به جاي اينكه شرايط خودش و دور و برش رو بسنجه فوري رجوع ميكنه به يه فردي به اسم مرجع تقليد كه اگه هم در دسترس نباشه حتما كتابش به اسم رساله عمليه در دسترس هست. آقا بنده از روح و جهان پس از مرگ و ساير موارد چيزي نميدونم . بله . بايد رجوع كنم به روحاني. روحاني به معني روح شناس. كسي كه از عوالم روحي خبر داره. در زمان پيامبر (ص) بر اسب زكات نبسته بودن. اما امير المومنين علي (ع) بر اسب هم زكات قرار داد. يعني لوازم دنيايي زندگي حتما با تغييرات مواجه مي شن و در اين موارد اگه احتياج به حكمي باشه كه همه افراد رو در ب بگيره كه حاكم كشور ميده و اگه فردي باشه بايد به عهده فرد گذاشته بشه. اما اگه براي افراد عبارت گوسفند مورد خطاب قرار بگيره كه چيز ديگه اي ميشه. اون وقت من گوسفند نميتونم براي خودم تصميم بگيرم و اگه در جايي سالن كنسرتي هست كه داره با صداي زن اجرا ميشه، ممكنه شيطون گولم بزنه و منم برم اونجا و به ريبه ؟ بيفتم و اون وقت فرياد وا اسفا و وا مصيبتا به هوا ميره كه چه نشستيد كه جوان مسلمان به دام شيطان غلطيد. فكر كنيد همين الان خانوم مرضيه يا هايده در استاديوم آزادي كنسرت داشتند. من روي هر چيزي بخوايد شرط ميبندم كه نه تنها همه استاديوم پر ميشد بلكه مجبور بودن يه ماه تموم استاديوم رو پر و خالي كنن تا همه بتونن بيان و كنسرت رو ببينن. نه خير آقاي M_T اين طوريا كه شما ميگي نيست. من به شما و همه متحدان و هم فكرانتون توصيه مي كنم كه همون چوب پنبه ها رو تهيه كنيد و به كار بقيه خلق ا... كاري نداشته باشيد. من و ساير دوستان ميخوايم بريم به دوزخ. شما اگه نمي خواي بياي ميتوني پياده بشي.

8. 4 کاربر برای این پست از m_rv_2008 تشکر کرده اند:

mixer آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13039
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,197
    1,501 بار تشکر شده در 502 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا از نظر من كه حلاله. اين بندگان خدا هم خلاصه حق دارن. تكليف من و امثال من كه تحريك نمي شيم چيه؟ نكنه ما هم بايد به پاي M_T بسوزيم؟ پس چوب پنبه مال كيه؟ هر كي با صداي هايده تحريك ميشه بره بگيره بكنه تو گوشش. اين كه نميشه. ما هنوز تو جهان سوم هستيم. سوم چيه اصلا؟ جهان چهارم. تا همين چند وقت پيش كه اين طور بود : براي اجراي پاپ بيشتر از دو شب سالن در اختيار قرار نمي دادن. آخه چرا؟ از مهمترين دلايلش اينه كه هنوز موسيقي در مملكت ما صنعت نشده. يعني نمي ذارن كه بشه. مقايسه كنيد با سينما. سينما يه صنعت شده. خرج خودشو در مياره و در بيشتر مواقع سود هم حاصل ميشه. گاهي اين سود سر به فلك هم ميزنه. مثلا فيلم كاملا مسخره اخراجيها. حالا بيايد وضع موسيقي رو ببينيد. يكي براي اينكه آلبوم بده بايد كلي از جيب بابا هم خرج كنه. البته اگه آلبوم باشه. وگرنه ساختن كليپ آبكي و توي ايران موزيك نشون دادن كه همش خرجش سيصد تاست. وقتي هنوز صنعت نشده - البته به عنوان عقب مانده ترين كشور دنيا در اين مورد - خب نميشه انتظار داشت كه هنوز در مورد ريبه و تحريك و اين جور چيزا بحث نشه. مگه در ساير ممالك اسلامي چه اتفاقي داره ميفته؟ يا شايد هم نردبان ما براي رسيدن به خدا كوتاه تره؟ الان مد شده هر كس در هر مورد عقب موندگي داره فورا يه مسئله درست ميكنه كه بره بپرسه از يكي ديگه. اصلا طريقه فكر كردن در اين مملكت 400 ساله كه عوض شده. ديگه شخصيت هايي مثل جرجاني و فارابي بوجود نمياد. مگه مردم عوض شدن؟ نه مردم كه همونان. حداقل پسراي همون پدران هستن. اما چرا فكر ني كنن. يه بحثي بود در يه گروهيي به اسم كلوني فكري موسيقايي. اونجا فقط در مورد موسيقيش بحث ميشد. اما ميشه به ساير موارد هم گسترشش داد. در اين مورد كه ما حرف ميزنيم بايد گفت كه كلوني فكري مردم در ايران عوض شده. ديگه كسي دنبال ابتكار نيست. همه دنبال زود به مقصد رسيدن از ديگران هستن. شما برو تو اتوبوس و در مسيري كه تنها يه ربع طول ميكشه سعي كن براي يه نفر يه مطلب در هر موردي كه سرگرمي نباشه بگي . عمرا اگه لنگمو پيدا ك... نه نه ... عمرا اگه بتوني. حالا براش چند تا جوك بگو. آخر لذت رو ميبره. حالا بهش بگو چند تا هم تو بگو. بيشتر از دو تا دونه اونم با فشاري كه بايد بيش از حد به مخش بياره يادش نمياد. چون دوست داره ديگران كاراشو بكنن. حتي وقتي ميخواد با ديگران در چيزي مثل لذت بردن شريك بشه. يارو زنگ ميزنه به برنامه تلويزيوني به حاج آقاهه ميگه: ببخشيد حاج آقا صداي زن حرامه؟ حاجي ميگه بله. ميپرسه اگه تحريك نشم چي؟ باز ميگه حرامه. ميپرسه اگه زنه پير باشه چي؟ باز ميگه... والي آخر. يعني ميخواد يه راهي پيدا كنه كه حتما از اون چيزي كه خوشش مياد لذت ببره. اما ميبينه نميشه. ولي چون جلوي خودشو نميتونه بگيره ميره با اين تفكر كه الان داره اشتباه ميكنه و حتما ديگه الان چهار ميخش كردن به قعر دوزخ همون اهنگو گوش ميكنه. عجب. آخر الزمونه. واقعا آخر الزمون شده. حالا جالبش اينه كه اسلام در تمام موارد فردي تصميم رو به خود شخص واگذار ميكنه. يعني آقاي فلاني شمايي كه تصميم مي گيري دوزخي بشي يا بهشتي. ولي از اونجا كه اون سيستم فكر كردن در ايران كلا ديگه داره منسوخ ميشه، به جاي اينكه شرايط خودش و دور و برش رو بسنجه فوري رجوع ميكنه به يه فردي به اسم مرجع تقليد كه اگه هم در دسترس نباشه حتما كتابش به اسم رساله عمليه در دسترس هست. آقا بنده از روح و جهان پس از مرگ و ساير موارد چيزي نميدونم . بله . بايد رجوع كنم به روحاني. روحاني به معني روح شناس. كسي كه از عوالم روحي خبر داره. در زمان پيامبر (ص) بر اسب زكات نبسته بودن. اما امير المومنين علي (ع) بر اسب هم زكات قرار داد. يعني لوازم دنيايي زندگي حتما با تغييرات مواجه مي شن و در اين موارد اگه احتياج به حكمي باشه كه همه افراد رو در ب بگيره كه حاكم كشور ميده و اگه فردي باشه بايد به عهده فرد گذاشته بشه. اما اگه براي افراد عبارت گوسفند مورد خطاب قرار بگيره كه چيز ديگه اي ميشه. اون وقت من گوسفند نميتونم براي خودم تصميم بگيرم و اگه در جايي سالن كنسرتي هست كه داره با صداي زن اجرا ميشه، ممكنه شيطون گولم بزنه و منم برم اونجا و به ريبه ؟ بيفتم و اون وقت فرياد وا اسفا و وا مصيبتا به هوا ميره كه چه نشستيد كه جوان مسلمان به دام شيطان غلطيد. فكر كنيد همين الان خانوم مرضيه يا هايده در استاديوم آزادي كنسرت داشتند. من روي هر چيزي بخوايد شرط ميبندم كه نه تنها همه استاديوم پر ميشد بلكه مجبور بودن يه ماه تموم استاديوم رو پر و خالي كنن تا همه بتونن بيان و كنسرت رو ببينن. نه خير آقاي M_T اين طوريا كه شما ميگي نيست. من به شما و همه متحدان و هم فكرانتون توصيه مي كنم كه همون چوب پنبه ها رو تهيه كنيد و به كار بقيه خلق ا... كاري نداشته باشيد. من و ساير دوستان ميخوايم بريم به دوزخ. شما اگه نمي خواي بياي ميتوني پياده بشي.
    حقیقتا حوصلم نشد همش رو بخونم . . .
    اما بعدا میخونم ببینم چی گفتی . . .
    با مدعی نگویید اسرار عشق و مستی
    تا بی خبر بمیرد در درد خود پرستی
    دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم
    با کافران چه کارت گر بت نمی پرستی

10. کاربران زیر از mixer به خاطر این پست تشکر کرده اند:

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.52
    تشکر از پست
    3,273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من به شما و همه متحدان و هم فكرانتون توصيه مي كنم كه همون چوب پنبه ها رو تهيه كنيد و به كار بقيه خلق ا... كاري نداشته باشيد. من و ساير دوستان ميخوايم بريم به دوزخ. شما اگه نمي خواي بياي ميتوني پياده بشي.
    از احساس دلسوزی و توصیه شما متشکرم.
    من کاری به کار خلق الله بقول شما ندارم.
    هر کس مسئول عمل خودش هست.
    من حرفی از شکم خودم نگفتم آقا، شما چرا ناراحتی؟
    من گفتم علمای اسلام چنین و چنان گفتند.
    نه گفتم خودم بهش عمل می کنم و نه گفتم شما مجبوری اونطوری عمل کنی.
    حق از باطل تمیز داده شده است.
    در ضمن زود قضاوت نکن. تا یکی حرف دینی زد خیال نکن آیت الله روی زمینه.
    من شاید از تو خیلی هفت خط تر باشم آقا داداش.
    شما هم راه خودت رو برو و لا اقل به همین حرف خودت پایبند باش.
    هیچ بحث و دعوایی هم با شما و نه هیچ کسی دیگری ندارم.

با تشکر
    میان شعله هم پا می گذارم

12. 2 کاربر برای این پست از M_T تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط M_T [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از احساس دلسوزی و توصیه شما متشکرم.
    من کاری به کار خلق الله ندارم.
    هر کس مسئول عمل خودش هست.
    هیچ بحث و دعوایی هم با شما و نه هیچ کسی دیگری ندارم.
    با تشکر
    اينا كه از توي جملات شما استخراج كردم از نوع عالي حرف حساب محسوب ميشه. مورد ديگه كه قابل ذكره اينه كه من كه هفت خط نيستم. ديگران حالا ميخوان هفت خط باشن به خودشون مربوطه.

14. کاربران زیر از m_rv_2008 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amante آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32990
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    254
    130 بار تشکر شده در 43 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط nina [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

والا گمونم فارسی نخونه حلال حساب میشه, یعنی نباید بفهمیم چی میگه. مثلا متال بخونه اشکال نداره
    من مست و تو دیوانه. . . خاک تو سر جفتمون:دی

16. 2 کاربر برای این پست از amante تشکر کرده اند:

amante آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32990
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    254
    130 بار تشکر شده در 43 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_herfeiy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا دوباره شماها در دهن منو باز نکنید... که فحش رو بکشم به دین و مین ها...
    در مورد موضوع صحبت کنید و خارج هم نشید...
    این صحبت الان شما هییییییییییچچچچچچچچچچچ ربطی به موضوع تاپیک نداشت... لطفا تبلیغات دینی خودتون رو در مسجد مطرح کنید و اینجا که فضای مقدس موسیقی هست رو کثیف نکنید
    هی نمیذارن آدم هیچی نگه... عجبا
    بیخیال رامین جان این حرفا رو میخونی بخندو رد شو برو. بنظرت نمیشه جواب این چیزارو داد؟!! واسه هر کلمش 100 کلمه میتونم بگم. اما چرا بگم؟ مگه بده, میخونیم این حرفارو یکم میخندیم. توام مثل من بخند فقط و اعصابتو واسه این چیزا خورد نکن

شرمنده که منم پست الکی زدم. آقا موضوع تاپیکو ادامه بدید
    من مست و تو دیوانه. . . خاک تو سر جفتمون:دی

18. 2 کاربر برای این پست از amante تشکر کرده اند:

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط M_T [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مراجع نیز حسی تصمیم نمی گیرند این حرف بتنهایی خودش یک نوع توهینی گرچه شاید قصدی در کار نباشه.

ریبه و لذت غیر از ریتم هست.

اسلام با ریتم مخالف نیست چرا که در خود قرآن آمدخ که قرآن رو بصورت ترتیل بخوانید.
    ترتیل چیه؟ یه چیزی شبیه همین ریتمی که شما میگید.
    در حدیث هست که قرآن را به الحان عربی بخوانید و نه به الحان فاسقان.

الحان عربی چیه؟ همین مقامات موسیقی عرب است. الحان فاسقان چیه؟ سبک مجالس معصیت است.
    ...
    با تشکر

1. قبل از هر چیز یه نکته:این الفاظ „تحریک کننده” , وفلان که ورد زبون یه عده ای هست حالم ادم به هم میزنه.
    2. اون عهد بوق بود طرف با صدای الاغ هم تحریک میشد اون استدلال که کردی اصلا درست نبود مقامات موسیقی عرب موسیقی مجلسی ارو پا رو مقایسه کن با همین مقامات موسیقی عرب دقیقا 2 فاز متضاد دیگه اسم موسیقی ایرانی هم که گذاشتن موسیقی مطربی! همش به برکت همین عربی هست که شما میفرمایید. فکر میکنی نغمه های باربد و نکیسا همینی بوده که الان به اسم موسیقی ایرانی میشنویم؟در ضمن وقتی انقدر از این الفاظ و افکار مشمئز کننده استفاده میشه تعجبی هم نداره اگه یه بدبختی که دچار سرد مزاجی هم هست بر اثر تلقین و وسواس با صدای شجریان هم ت ح ری ک بشه یا با صدای بلبل و یا ابشار و رودخونه این افکار خطرناک میتونه یه ذهن سالم را هم بیمار کنه انقدر روی این مسایل زوم نکنید بخدا زشته! بیمار گونه است
    این جماعت ایرانیو مریض کردند برو رو انتن شبکه های ایرانی ببین چه خبره مشکل زنا و مردای ایران چیه هنوز موج زیر نویس و تبلیغات همش ج ن س ی مثل همون رساله ها بابا بسه دیگه خفمون کردند هنوز نگاهشون به زن همونه همه ی حرفا حول همون محور میچرخه قدیمی شد عزیز هر کی خودش میدونه چیکار داره میکنه اخه چرا یه عده ای باید به اتیش یه عده ی دیگه بسوزند
    من موندم از کجا انقدر مطمئن حرف میزنی از کجا میدونی که اسم این پروسه شرک نباشه
    بت ساختن از یه انسان واقعا معمولی یعنی فکر میکنی عده ای هستند و همه چیو خوب میفهمند ؟!! پس خدا و مغز من و شما چه کاره است. از کجا میدونی که یه عده ای به اسم دین و مذهب قصد ربودن مغز های ما را نداشته بوده اند !!! ترسم که به کعبه نرسی ای اعرابی! نه ! متشکرم منم با شما دشمنی ندارم شاید هم شما و همون اقایون واقعا انسانهای بهتری از من باشید و امثال من پست ترین شایدم برعکس کی میدونه ولی من هیچوقت نمیتونم مغزمو خاموش کنم یعنی اینطور افریده شدم ولی فکر کنم خودتم بهتر بدونی که چرا سیستم تفکر و انالیز مدت هاست که توی ایران تعطیله فکر کنم خیلی خوش بینانه نگاه کنیم تقریبا از زمان ابن سینا و فارابی حالا تشخیص با اقایون مجوز بدن... ندن... ببین خودت فکر کن تعصبی هم نباش خنده داره یکی دیگه میخواد گوش بده بعد اون یکی که خدا هم نیست طبق حس درونی خودش بگه صدای این زن تحریک کننده است یا نه و استدلال تو اینه که اره چون اون بیشتر میفهمه نچ
    ویرایش توسط nina : Sunday 7 August 2011 در ساعت 07:31 PM دلیل: لطفا اهسته تر!

20. 2 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.52
    تشکر از پست
    3,273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

من نمیخوام دیگه حرفی بزنم.

برداشت شما از حرف من کاملا سوءبرداشت بود.
    عیبی نداره مشکل از منه. لابد من خوب توضیح ندادم. طبیعی هم هست چون من نیز متخصص نیستم در این مسائل.
    کی گفته مغز تعطیل؟ کی گفت فکر نکن؟ کی گفت مرجع معصومه یا بته؟
    بله حق دارید حالتون بهم بخوره بله زمونه زمونه بدی شده دین خدا که عوض نشده. دین بد ارائه شده اما اصلش که بد نبوده.

من خودم اصلا آدم بدی ام، هفت خط روزگار. اصلا گناهایی کردم که احدی فکرشم نمی کنه!
    من نه حاج آقام و نه درس حوزه خوندم و نه مسجدی ام و نه هیچی.

هر کسی هم مسئول عمل خودشه.
    منم دیگه اصلا حرف دینی نمی زنم.
    شما و هر کس دیگه هرچی دوست داره گوش بده و هر کاری که عشقش می کشه بکنه. به من و دیگران چه؟
    منم هر چی دلم می خواد گوش میدم.

بقیه هم لطفا اینقدر توی سر من نزنند. تموم شد رفت دیگه بسه.

خیلی ممنون
    میان شعله هم پا می گذارم

22. کاربران زیر از M_T به خاطر این پست تشکر کرده اند:

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.52
    تشکر از پست
    3,273
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ملودی(نسرین) [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام این سایت خود گروه ارکیده هست [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کاملا درسته ارکیده اولین خواننده پاپ زن بعد از انقلابه که مجوز گرفته
    من خودم چند بار کنسرتشون رفتم کارشون واقعا عالیه و اصلا فکر نمی کنید توی ایران همچین کنسرتهایی هم
    وجود داشته باشه... کنسرتها فقط ویژه بانوان هستش
    و آشنایی من با این گروه توسط استادم خانم مریم نیک بین بود که ایشون توی گروه ارکیده نوازنده پیانو و کیبورد
    هستند و 10 ساله که با گروه ارکیده همکاری دارن
    چه خوب!
    اون حرف دل رو دانلود کردم. تمیز و با کیفیت.
    آلبوم بیرون ندادند؟
    میان شعله هم پا می گذارم

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

دوستان به خصوص اونی که توی اون گروهه با من قهر کرد در جریان باشن که بنده به خاطر روشن بینی و روش فکر کردن از مدیران سایت یک اخطار دریافت کردم. از این مباحث دوری کنید و دیگه ادامه ندید. این شعر از ابن یمین هم الان اینجا جاشه:
    آن کس که بداند و بداند که بداند اسب شرف از گنبد گردون بجهاند
    آن کس که بداند و نداند که بداند بیدار کنیدش که بسی خفته نماند
    آن کس که نداند و بداند که نداند لنگان خرک خویش به منزل برساند
    آن کس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند

25. 2 کاربر برای این پست از m_rv_2008 تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط amante [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بیخیال رامین جان این حرفا رو میخونی بخندو رد شو برو. بنظرت نمیشه جواب این چیزارو داد؟!! واسه هر کلمش 100 کلمه میتونم بگم. اما چرا بگم؟ مگه بده, میخونیم این حرفارو یکم میخندیم. توام مثل من بخند فقط و اعصابتو واسه این چیزا خورد نکن

شرمنده که منم پست الکی زدم. آقا موضوع تاپیکو ادامه بدید

چی بگم والا... منم 1000 تا جواب داشتم که بدم... اما حیف که اینجا اونها میتونن حرف بزنن... ولی ما تا حرف بزنیم... میگن دارید سایت رو خراب میکنید... و اینجا جای این حرفا نیست... چطور واسه اونا جای این حرفا هست؟...
    دیگه از خندیدن رد شده... گریه آوره این حرفا
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

27. کاربران زیر از r_a_m_i_n به خاطر این پست تشکر کرده اند:

r_a_m_i_n آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    25935
    میانگین پست در روز
    0.38
    تشکر از پست
    3,657
    3,206 بار تشکر شده در 1,404 پست

شبکه های اجتماعی من

Add r_a_m_i_n on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/9
    Given: 3/3
    میزان امتیاز
    16

دوستان به خصوص اونی که توی اون گروهه با من قهر کرد در جریان باشن که بنده به خاطر روشن بینی و روش فکر کردن از مدیران سایت یک اخطار دریافت کردم. از این مباحث دوری کنید و دیگه ادامه ندید. این شعر از ابن یمین هم الان اینجا جاشه:
    آن کس که بداند و بداند که بداند اسب شرف از گنبد گردون بجهاند
    آن کس که بداند و نداند که بداند بیدار کنیدش که بسی خفته نماند
    آن کس که نداند و بداند که نداند لنگان خرک خویش به منزل برساند
    آن کس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند
    خیلی سعی کردم هیچی نگم... اما واقعا نمیتونستم بذارم این پست 30 خطی که پر از خزعبلات هست... همینجوری بی جواب بمونه... هرچند هرچند بخاطر محدودیت نتونستم جوابی که دوست دارمو بدم... وگرنه منم 20 خط جواب داشتم...

بگذریم... آقا صدای زن هرکس دینش میگه گوش نکن... خب گوش نکنه دیگه... هرکیم میخواد گوش کنه... این که بحث نداره..
    دو چيز انتها ندارد....يكي پهناي كهكشانها...دومي حماقت انسانها...البته در مورد اولي چندان مطمئن نيستم ( آلبرت انيشتن )

29. 2 کاربر برای این پست از r_a_m_i_n تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)