لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 33 به 36 از 36

موضوع: بررسی آلبوم جدید محسن نامجو : بوسه های بیهوده

iranzamin آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    19649
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    375
    677 بار تشکر شده در 209 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    من هم از نامجو خوشم میاد و افکارش هم به خودش مربوطه
    نمیدونم چرا ما یاد گرفتیم وقت انتقاد منفی میکنیم
    و قصد داریم یکی رو خراب کینم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ز پوچ جهان هيچ اگر دوست دارم............تو را ای کهن بوم و بر دوست دارم
    ز عطار، آن سوز و سوداي پر درد............كه انگيزد از جان شرر دوست دارم

تو را اي گرانمايه، ديرينه ايران زمین
    تو را اي گرامي گهر دوست دارم

2. کاربران زیر از iranzamin به خاطر این پست تشکر کرده اند:

mixer آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    13039
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    1,197
    1,501 بار تشکر شده در 502 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط emgjey [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با فرض اینکه فرمایشات شما همه صحیح و درست و منطقی باشه بازم نمیتونیم کارای نامجو رو بی محتوا بخونیم. (البته موافق نیستم ولی چون اکثراً هم نظر شما هستن من دیگه وارد این موضوع نمیشم)
    نامجو مطمئناً تونست اثرش رو بر جامعه بذاره و طرفدارای زیادی پیدا کرده. حالا این میخواد به دلیل نا آگاهی مردم باشه یا عظمت محسن نامجو. همین یعنی اینکه کاراش ارزشمنده و قابل تقدیره. هر چند ممکنه به قول شما از نظر فنی و اصولی مشکل دار باشه. ولی به نظر من چیزی که میتونه باعث پیشرفت موسیقی بشه همین کارای خرکیه که ممکنه یکیش جواب بده. جواب هم نده یه تجربه ی جالبه. من به هیچ وجه با این دیدگاه متعصبانه که اهالی موسیقی سنتی ایران دارن موافق نیستم. مطمئناً موسیقی سنتی ایران در حال نابود کردن خودش هست. همین الان شما یه آمار بگیر ببین چند درصد جوونای ما موسیقی سنتی گوش میدن ؟ این به خاطر دیدگاه کاملاً سنتی سر دمدارای این موسیقی هست.
    و به طور کل بی محتوا خوندن آثار نامجو دور از انصافه.
    من با گفته های شما مشکلی ندارم و موافقم . . .

فقط در مورد موسیقی سنتی بحث هایی شده در این تاپیک که به نتیجه هم رسیدند . . .
    البته زیاده مطالب دوستان اگر دوست داشته باشید و { حوصله } حتما مطالعه کنید حتما نظرتون عوض خواهد شد . . .
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

در مورد سنتی هم بستگی به شخص داره !! تو ایران خیلی افراد هم هستند که از راک و متال و رپ خوششون نمیاد این دلیل نمیشه که تو ایران جایی نداره ! یا قراره از بین بره !!!
    نه ! این فقط نظر شخصی افراد جامعه هست و طبیعی هست که به نسبت ، یک سبکی زیاد تر طرفدار داره ، و سبکی کم تر . . .

بازم دلیل منطقی نیست. از سویی به قول شما افراد تعصبی هم هستند . این رو خودتون گفتید !

نقل قول نوشته اصلی توسط iranzamin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من هم از نامجو خوشم میاد و افکارش هم به خودش مربوطه
    نمیدونم چرا ما یاد گرفتیم وقت انتقاد منفی میکنیم
    و قصد داریم یکی رو خراب کینم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عارف جان ما به افکار کسی توهین نکردیم، در نوشته هام مشخص هست ! بنده هم از افکارش خوشم میاد و چه بسا بعضی شعر هاش !
    کسی رو هم خراب نکردیم !
    حرفا هم تماما منطقی و شایان است. و باز هم برای اینکه رفع ابهام بشه ، باید بگم که تمامی حرف ها چکیده ی حرف اساتید موسیقی می باشد . به هر حال نامجو به اصطلاح داره تلفیقی کار میکنه و اساتید موسیقی سنتی هم حق انتقاد دارند و کار های ایشان را نقد کردند . . .
    نقد هم بر هر کسی رواست. . .
    با مدعی نگویید اسرار عشق و مستی
    تا بی خبر بمیرد در درد خود پرستی
    دوش آن صنم چه خوش گفت در مجلس مغانم
    با کافران چه کارت گر بت نمی پرستی

4. 2 کاربر برای این پست از mixer تشکر کرده اند:

hashem2 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37896
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    75
    141 بار تشکر شده در 60 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط emgjey [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    میشه بفرمایید کار با محتوا از نظر شما چه کاریه؟ یا بهتر بگم چرا کارای نامجو رو بی محتوا میدونید؟
    محسن نامجو با آن ظاهر شوریده و بعضی حرفهای گنده تر از دهانش ظاهرا و در نظر اول فریبنده است اما در کل همانطور که گفتم حرفی برای گفتن ندارد شما اگر مستند آرامش با دیازپام به کارگردانی سامان سالور روهم ببینید(در مورد نامجو) خود ایشون تو حرفهاش اعتراف میکنه که هر کاری میخوایم بکنیم قبلا توسط دیگران انجام شده در کل اگر کارهاشو بررسی اجمالی بکنیم متوجه خودنمایی بیش از حدش و عقده های این شخص میشیم که دست به هرکاری میزنه که متفاوت جلوه کنه غافل از اینکه راهش این نیست (رجوع کنید به نوع قرآن خوندنش توی یکی از آلبومها آیا واقعا کسی که برداشتش از قرآن در همین حد خوندن و تمسخره درک درستی از موسیقی و ادبیات داره؟ جواب با خود شما و منطق شما

6. کاربران زیر از hashem2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    محسن نامجو با آن ظاهر شوریده و بعضی حرفهای گنده تر از دهانش ظاهرا و در نظر اول فریبنده است اما در کل همانطور که گفتم حرفی برای گفتن ندارد شما اگر مستند آرامش با دیازپام به کارگردانی سامان سالور روهم ببینید(در مورد نامجو) خود ایشون تو حرفهاش اعتراف میکنه که هر کاری میخوایم بکنیم قبلا توسط دیگران انجام شده در کل اگر کارهاشو بررسی اجمالی بکنیم متوجه خودنمایی بیش از حدش و عقده های این شخص میشیم که دست به هرکاری میزنه که متفاوت جلوه کنه غافل از اینکه راهش این نیست (رجوع کنید به نوع قرآن خوندنش توی یکی از آلبومها آیا واقعا کسی که برداشتش از قرآن در همین حد خوندن و تمسخره درک درستی از موسیقی و ادبیات داره؟ جواب با خود شما و منطق شما
    محسن نامجو کسی بود که از همون اول هم آهنگاش دزدیه شد، بارها خودش گفته. آهنگ هایی مثل دیازپام یا یک روز و ... از این نوع فقط اتود ها و دمو هایی بوده که یادش نره. تازه همون ها هم قدرت بداهه سرایی شو نشون میده. آهنگ دیازپام نمونه ی کامل از یه نقد اجتماعی هستش. بالاخره بعد از مدت ها بی تحرکی و تکراری کار کردن سنتی کار ها، یکی پیدا شد که خودشو جدا کرد. الان دیگه نمیشه گفت سنتی کار ولی اولش که بوده، پایه ی کاره الانش هم هست. بخاطر همین فرد هم خیلی ها علاقمند شدن به این سبک. بهتره گاهی دست از اصول برداریم.
    برای نمونه هایی از یک مفهوم عمیق آهنگ ها و شعراش و آهنگ سازیش میشه به جبر جغرافیایی، چگوارا، همش، قشقایی، Cielito Lindo، دل می رود ز دستم (با شعر حافظ) ، ترنج و ... اشاره کرد.
    قیافیه ی هر کسی هم به خودش مربوطه، همین قدر آزادی هم نمی زارید؟ دوست داره موهاشو وز کنه خب! هیچ کجا نگفتن جرمه. از این بدرتش هم پیدا میشه.
    شما هیچ دلیل منطقی برای حرفاتون نمیارید. فقط و فقط اشاره می کنید به عقده و خود نمایی. میشه بگید از کجا به این نتایج رسیدید؟ برسی اجمالی که انجام دادین هم ارائه کنید بد نیست.
    برداشت کسی از قرآن هیچ ربطی به درکش از موسیقی و هنر و بزرگ و کوچیکی افکارش نداره. اتفاقا خیلی جاها نشون داده که نسبت عکس هم دارن با هم...
    نویسنده های بزرگی بودن که اینطور بودن و ...
    درضمن اگر مصاحبه هاشو می دیدید، میدونستین که از سر لج بازی اون آهنگ گذاشته تو آلبوم. به علت زندانی که اینجا محکومش کردن.
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

8. کاربران زیر از rumour به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)