لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 61

موضوع: بهترین گیتاریست راک

marzbana آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    37385
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    19
    22 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض بهترین گیتاریست راک

0 Not allowed! Not allowed!
    بهترین گیتاریست راک ایران وجهان به نظر شما کیه؟
    بگید تا ازسلیقه هموطنانمون آگاه بشیم

2. # ADS

Atrovan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    32768
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    474
    713 بار تشکر شده در 246 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    14

درود
    به نظر من joe satriani & Slash... معرکه اند این 2!!
    All We Are Saying Is : Give Peace A Chance

4. 2 کاربر برای این پست از Atrovan تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

به قول رضا رنجبران بهترین ها باید بگیم و هرکس تو یک چیزی بهترین هست.
    مثلا من جو ستریانی رو تو دقیق اجرا کردن.
    استووای رو تو فیلنگ (و دیود گیلمور)
    مالمیستنی رو تو پیکنیگ
    ماکل انجلو رو تو جادوگری از همه بیتشر قبول دارم.
    تو ریف گیتار جمیز هتفلد رو! تو تسلط روی گیتار هم هم جمیز و هم کرک و البته افرای مثل جیمی پیج که به رحمت خدا رفتند.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

6. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

Slash در خارج ایرانی هم نمیدونم :d

خوب راک در ایران خیلی جا افتاده نیست و کسانی هم که گیتار الکتریک کار میکنن فکر نمیکنم خیلی خوب باشند چون در آهنگاشون معلومه و اصلا قابل مقایسه نیستند با اونور و من امیدوارم که در این نوع موسیقی پیشرفت کنیم و درست و زیبا نه مثل رپ که واقعا خرابش کردن
    ویرایش توسط RaziYeH : Tuesday 1 March 2011 در ساعت 09:41 AM

8. کاربران زیر از RaziYeH به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط RaziYeH [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    Slash در خارج ایرانی هم نمیدونم :d

خوب راک در ایران خیلی جا افتاده نیست و کسانی هم که گیتار الکتریک کار میکنن فکر نمیکنم خیلی خوب باشند چون در آهنگاشون معلومه و اصلا قابل مقایسه نیستند با اونور و من امیدوارم که در این نوع موسیقی پیشرفت کنیم و درست و زیبا نه مثل رپ که واقعا خرابش کردن
    کی چنین حرفی زده؟
    خیلی از ایرانی ها میتونند بهترین باشند.
    الان گروه مرداب یکی از قوی ترین گروههای دث متال در جهان به حساب میاد که حتی گروههای مطرحی مثل دییساید، سیکس فیت آندر و ... هیچ کدام نه از نظر وکال، نه مضامین و نه تکنیک های موسیقی (و نه اصلا احساس) با این گروه قابل قیاس نیستند و صد سر و کله از آنها بالاتر است.

همین جناب فرشید اعرابی دو آلبوم دارد که از نظر ریف ها با آثار چند سال اخیر هیچ یک از گروههای ثرش و هوی متال قابل قیاس نیست.

از اینها بگذریم، سولو آرتیس هایی مانند فرزاد گلپایگانی و یا نوریک میساکیان کم کسانی نیستند.
    شما از داخل خبر نداری، خیلی ها هم خبر دارند اما افرادی نیستند که بتونند مقایسه کنند، این نه تنها نظر بنده به عنوان کسی که بر روی این مسائل وقت میگذارد هست، بلکه نظر بسیاری از بزرگان جهان که با موسیقی متال ایرانی آشنایی بیشتری پیدا کرده اند نیز میباشد.

(چند وقت صبر کنید ببنید گروههای مثل کاهتمایان و یا مخصوصا مرداب در جهان چه خواهند کرد)

در همین سایت کسانی هستند که از بسیاری از نوازنده های گروههای راک و متال چند سر و گردن بالاترند، نمونه جناب مهیار نظری پور، رضا رنجبران.
    حتی من که خودم آماتور حساب میشوم در مقابل این دوستان از اکثر گیتاریست های سبک NU METAL یک مقدارکی بهتر مینوازم. (البته از نظر ریف نوازی بیشتر از یک مقدار)
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

10. 6 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    402 بار تشکر شده در 134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کی چنین حرفی زده؟
    خیلی از ایرانی ها میتونند بهترین باشند.
    الان گروه مرداب یکی از قوی ترین گروههای دث متال در جهان به حساب میاد که حتی گروههای مطرحی مثل دییساید، سیکس فیت آندر و ... هیچ کدام نه از نظر وکال، نه مضامین و نه تکنیک های موسیقی (و نه اصلا احساس) با این گروه قابل قیاس نیستند و صد سر و کله از آنها بالاتر است.

همین جناب فرشید اعرابی دو آلبوم دارد که از نظر ریف ها با آثار چند سال اخیر هیچ یک از گروههای ثرش و هوی متال قابل قیاس نیست.

از اینها بگذریم، سولو آرتیس هایی مانند فرزاد گلپایگانی و یا نوریک میساکیان کم کسانی نیستند.
    شما از داخل خبر نداری، خیلی ها هم خبر دارند اما افرادی نیستند که بتونند مقایسه کنند، این نه تنها نظر بنده به عنوان کسی که بر روی این مسائل وقت میگذارد هست، بلکه نظر بسیاری از بزرگان جهان که با موسیقی متال ایرانی آشنایی بیشتری پیدا کرده اند نیز میباشد.

(چند وقت صبر کنید ببنید گروههای مثل کاهتمایان و یا مخصوصا مرداب در جهان چه خواهند کرد)

در همین سایت کسانی هستند که از بسیاری از نوازنده های گروههای راک و متال چند سر و گردن بالاترند، نمونه جناب مهیار نظری پور، رضا رنجبران.
    حتی من که خودم آماتور حساب میشوم در مقابل این دوستان از اکثر گیتاریست های سبک NU METAL یک مقدارکی بهتر مینوازم. (البته از نظر ریف نوازی بیشتر از یک مقدار)
    موافقم چند مدتیه روفتم تو نخ کارهای بندهای ایرانی اکسپلود هم بسیار بسیار قویه موزیکشون پروگرسیو متال هست اما یه تقلید کامل از مثلا دریم تئتر یا یه تقلید از اپث نیست... در بعضی آهنگها ریف هاشون الهام گرفته از ریف های متالیکای قدیم هست سولو ها هم احساس میکنم تحت تاثیر جان پتروچی باشه کل موزیک و ساختار الهام گرفته از گروه قدرمتمند اپث هست اما وکال گرول نمیخونه آخه بعد از ایجاد سبک پروگرسیو دث متال توسط اپث اکثر بندهای این سبک که بوجود اومدن تحت تاثیر مایکل آکرفلد و صدای ماوراییش هم کلین میخونن هم گرول که به نظر من هیچ کدوم مثل آکرفلد نمیشن و موزیکشون تقلیدیه ولی اکسپلود یه چیز شاهکاره
    مرداب هم که بسیار ردیفه سال 2011 دومین آلبوم رو احتمالا با 10 ترک با یک لیبل خارجی منتشر خواهند کرد (آخه اولین کارشون دمو بود آلبوم دارکر دن گریو اولین آلبوم رسمیشون بود)

12. 3 کاربر برای این پست از octavarium تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط octavarium [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    موافقم چند مدتیه روفتم تو نخ کارهای بندهای ایرانی اکسپلود هم بسیار بسیار قویه موزیکشون پروگرسیو متال هست اما یه تقلید کامل از مثلا دریم تئتر یا یه تقلید از اپث نیست... در بعضی آهنگها ریف هاشون الهام گرفته از ریف های متالیکای قدیم هست سولو ها هم احساس میکنم تحت تاثیر جان پتروچی باشه کل موزیک و ساختار الهام گرفته از گروه قدرمتمند اپث هست اما وکال گرول نمیخونه آخه بعد از ایجاد سبک پروگرسیو دث متال توسط اپث اکثر بندهای این سبک که بوجود اومدن تحت تاثیر مایکل آکرفلد و صدای ماوراییش هم کلین میخونن هم گرول که به نظر من هیچ کدوم مثل آکرفلد نمیشن و موزیکشون تقلیدیه ولی اکسپلود یه چیز شاهکاره
    مرداب هم که بسیار ردیفه سال 2011 دومین آلبوم رو احتمالا با 10 ترک با یک لیبل خارجی منتشر خواهند کرد (آخه اولین کارشون دمو بود آلبوم دارکر دن گریو اولین آلبوم رسمیشون بود)
    آقا آلبوم دوم منتشر شد، نشنیدی؟!
    اگر بشنوی تصورت در مورد مرداب عوض میشه.
    آلبوم اول مرداب فقط تکنیک بود و یک صدای خاص، اما در این کار تنوع و احساس و فیلنگ رو نظاره میکنی و دیگه با یک آلبوم جادوئی روبرو هستی. (الان 4 آهنگش وارد بازار شده و سه آهنگ هم از آلبوم قبلی با تغییر ایجاد شده که احتمالا در نسخه کامل آهنگ هایی هم اضافه میشه)

14. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا آلبوم دوم منتشر شد، نشنیدی؟!
    اگر بشنوی تصورت در مورد مرداب عوض میشه.
    آلبوم اول مرداب فقط تکنیک بود و یک صدای خاص، اما در این کار تنوع و احساس و فیلنگ رو نظاره میکنی و دیگه با یک آلبوم جادوئی روبرو هستی. (الان 4 آهنگش وارد بازار شده و سه آهنگ هم از آلبوم قبلی با تغییر ایجاد شده که احتمالا در نسخه کامل آهنگ هایی هم اضافه میشه)
    من آلبوم in to the mordab از سال 2006 , و darker than grave سال 2008 رو شنیدم به جز اینها آلبوم دیگه ای هم دارن مگه آخه تو سایتشون چیزی نزده بود

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

راستی تو یه سایت بود رای گیری واسه شرکت بند ها توی فستیوال یونی راک اسم مرداب هم بود لطف کنید بهشون رای بدید
    لینک رو پیدا کردم میزارم
    اگه مرداب رای بیاره با میهم و اپث و کاتاتونیا لایو میزاره

17. کاربران زیر از octavarium به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط octavarium [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من آلبوم in to the mordab از سال 2006 , و darker than grave سال 2008 رو شنیدم به جز اینها آلبوم دیگه ای هم دارن مگه آخه تو سایتشون چیزی نزده بود
    خوب آلبوم دوم همون Darker هست دیگه که امسال کامل شده. شاید منظور شما آلبوم سوم بوده که قراره بیاد که من ازش اطلاعی ندارم.
    فکر کردم این آلبوم رو نداری.

19. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

خوب آلبوم دوم همون Darker هست دیگه که امسال کامل شده. شاید منظور شما آلبوم سوم بوده که قراره بیاد که من ازش اطلاعی ندارم.
    فکر کردم این آلبوم رو نداری.
    آره تو my. s... spa.. ce نوشته بودن آلوم جدیدشون تکنیکی تر سریع تر و خشن تر از آلبوم های قبلیه
    امیدوارم مثل گروههای حال حاضر دث متال یه موزیک خشن و خشک رو ارائه ندن آخه زیبایی کار مرداب به فضاسازیهای زیبا کارای آکوستیک و به قول خودتون اون احساس کارشون در نهایت تکنیکشون هست
    ویرایش توسط octavarium : Tuesday 1 March 2011 در ساعت 02:28 PM

21. کاربران زیر از octavarium به خاطر این پست تشکر کرده اند:

sina_zakeri آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30490
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    681
    1,629 بار تشکر شده در 519 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

توی دنیا که خیلیها شاخن. از امامهای متال مثل کری کینگ گرفته تا خدای فیلینگ مارتی فردمن یا استیو وای. آدم میمونه کی رو بگه. خیلیها کارشون درسته آدم از هرکدوم یه فن یادبگیره خیلیه.

توی ایران هم نوازنده خوب زیاده. علی موئذی گیتاریست باند خدای کیوتین، آیدین ذاهدی که بچه کرجه، همایون مجدزاده هم آلبوم داره میده فکر کنم بترکونن با باندشون کهتمایان. استاد خودم سهیل زرین کلک که با اکسپلود کار میکنه، بچه های مرداب هم که حق مطلب رو علی جون گفتی جدا" کارشون درسته. مطمئنا بازم هستن که ما نمیشناسیم دمشون گرمه.
    Angel of Death
    Monarch to the kingdom of the dead
    Infamous butcher,
    Angel of Death

23. 2 کاربر برای این پست از sina_zakeri تشکر کرده اند:

randy_rhoads آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    35104
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    422
    1,302 بار تشکر شده در 295 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

براي من جالب كه شما دوستان گروه هايي مثل مرداب خيلي بزرگ ميدونين در حالي كه فروش البوم هاشون در سطح بسيار ضعيفيه ... بهتر دست از تعصب بيجا بر داريم گروه هايي كه شما اسم برديد شايد استعداد اين كار رو داشته باشن ولي به هيچ عنوان نمي تونن رقابت كنن و بي شك به راحتي حذف مي شن... البته دوست من alimetallica مطالبي كه شما گفتي هيچ كدوم در ارتباط با عنوان اين بخش نبود... در ضمن دوستاني رو هم كه شما نام برديد و از دوستان صميمي شما هم هستند فكر نمي كنم خودشون هم قبول داشته باشن كه از بسياري از نوازنده هاي راك و متال برتر هستند... بهتر كمي واقع بين باشيم

25. 3 کاربر برای این پست از randy_rhoads تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

خوب دوستان من همین الآن چون این گروه را نمیشناختم سرچ کردم و 1 کی از آهنگاشو برای نمونه دانلود کردم و گوش دادم به اسم ocean of lonliness باید بگم سلیقه ها کاملا متفاوته من واقعا ترسیدم آخه یعنی چی مگه چه اشکالی داره اگر راک میخوایم کار کنیم مثل onerepublic آهنگ . شعر طوری باشه که شنونده را جذب کنه
    یعنی اگر خشن باشیم و از بدیها و شیطان و نمیدونم سیاهی ها بخونیم و علامت واقعا دهشتناک اسکلت را برگزینیم اونوقت خوبه

اینم از آهنگ Darker than Grave

خوب میگم سلیقه ها فرق میکنه و من اصلا این سبک خوندنو نمیپسندم و قبول ندارم

من آهنگهای راک زیادی گوش دادم و میدم و لذت هم میبرم ولی در این مورد با شما موافق نیستم و به نظر شما احترام و ارزش میزارم

27. 2 کاربر برای این پست از RaziYeH تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط randy. rhoads [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    براي من جالب كه شما دوستان گروه هايي مثل مرداب خيلي بزرگ ميدونين در حالي كه فروش البوم هاشون در سطح بسيار ضعيفيه ... بهتر دست از تعصب بيجا بر داريم گروه هايي كه شما اسم برديد شايد استعداد اين كار رو داشته باشن ولي به هيچ عنوان نمي تونن رقابت كنن و بي شك به راحتي حذف مي شن... البته دوست من alimetallica مطالبي كه شما گفتي هيچ كدوم در ارتباط با عنوان اين بخش نبود... در ضمن دوستاني رو هم كه شما نام برديد و از دوستان صميمي شما هم هستند فكر نمي كنم خودشون هم قبول داشته باشن كه از بسياري از نوازنده هاي راك و متال برتر هستند... بهتر كمي واقع بين باشيم
    داداشم ما که نمیگیم اینها از اونوریا(آدمایی مثل مالسمتین و آنجلو و اینا) بهترن اما اینها هم از خیلی بندای اونوری بهترن مثلا نوریک میساکیان واقعا کارهای وحشتناکی داره یه بار خواستم یه آهنگش رو کاور کنم رو این حساب که کارای پتروچی و بعضی کارای رومئو رو کاور میکنم فکر کردم شاید راحت باشه اما واقعا وحشتناک سخت بود

مرداب هم که آلبوم 2008 شون رتبه های خوبی بدست آورد تو سال خودش همون سال متالیکا هم آلبومش رو منتشر کرده بود تو بعضی سایتها رتبش از آلبوم متالیکا بالا تر بود (البته بند مورد علاقه ی من متالیکاست) در مورد فروش هم اینها بنده خداها آلبوم رو رایگان واسه دانلود گذاشتن فکر فروش که نبودن تازه سر این آلبوم میخوان بفروشن البته یه چیزی هم هست مثلا اسلیپنات یا لینکین پارک از شاینینگ بیشتر فروش میکنه آلبوم هاش اما از نظر زیبایی موسیقی واقعا شاینینگ دیوانه کنندست... البته یه چیزی هم که تو فروش موثره برگزاری لایوهای متعدد هست لایو در سراسر دنیا !!! تو این خراب شده که لایو نمیزارن ... اما جدیدا بندهای ایرانی با خیلی کله گنده ها لایو گذاشتن تارانتیست و آرسامس که چپ و راست با متالیکاو آرچ انمی و اینا لایو میزارن مرداب هم تو صفه
    شرایط اونها خیلی فرق میکنه با ماها به هر حال اونها سریعتر میتونن پیشرفت کنن مثلا جریان پیشرفت دریم تئتر اونها آلبوم اول رو منتشر کردن زیاد استقبال نشد و یه بند کوچیک و آماتور بودن شروع کردن به برگزاری اجرا تو کلوب های شبانه هر شب لایو داشتن کمی معروف شدن و فروش آلبوم دومشون تضمین شد
    اما یه بند مثل اکسپلود که یه لایو نداشته خوب چجور میخواد فروش کنه
    ویرایش توسط octavarium : Tuesday 1 March 2011 در ساعت 08:58 PM

29. 2 کاربر برای این پست از octavarium تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط RaziYeH [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوب دوستان من همین الآن چون این گروه را نمیشناختم سرچ کردم و 1 کی از آهنگاشو برای نمونه دانلود کردم و گوش دادم به اسم ocean of lonliness باید بگم سلیقه ها کاملا متفاوته من واقعا ترسیدم آخه یعنی چی مگه چه اشکالی داره اگر راک میخوایم کار کنیم مثل onerepublic آهنگ . شعر طوری باشه که شنونده را جذب کنه
    یعنی اگر خشن باشیم و از بدیها و شیطان و نمیدونم سیاهی ها بخونیم و علامت واقعا دهشتناک اسکلت را برگزینیم اونوقت خوبه

اینم از آهنگ Darker than Grave

خوب میگم سلیقه ها فرق میکنه و من اصلا این سبک خوندنو نمیپسندم و قبول ندارم

من آهنگهای راک زیادی گوش دادم و میدم و لذت هم میبرم ولی در این مورد با شما موافق نیستم و به نظر شما احترام و ارزش میزارم
    دوست من سبکشون پروگرسیو دث متال هست نه راک

علی اصفهانی هد بند مدت زیادیه که در زمینه ی موسیقی فعالیت میکنه و از نظره موسیقی پره ...
    اسم این تیپ موزیک روشه متال ... اگه میخواستن شنونده جذب کنن و فکر این باشن که تو ماشین همه اینها رو گوش کنن و دوست دخترای بیشتری پیدا کنن میرفتن پاپ کار میکردن ... به هر حال به نظر من موسیقی و هنر برگرفته از احساس فرد تو یه لحظه خاصه ... همه که نباید بیان
    ...
    ...
    قابل توجه شما : مرداب از اسکلت و استفاده نمیکنه و از نظر مفهوم شاید بگم قویترین بند ایرانیه
    مفهوم آلبوم دومشون در مورد زندگی و مسائل مربوط به اون میشه از جمله عشق و گذر عمر و ...
    یه سرچ کنین متن آهنگ پنجم تو نت هست به اسم
    خواب زمین آشفته است
    شعر از زبان زمین بیان میشه بسیار زیباست متن شعر
    پ. ن:راستی خود من از نوازنده های راک jimmy page و لرد گیلمور رو میپرستم
    از متال هم امامون پتروچی و آکرفلد و هرمن لی خیل هستن خیلا رو دوست دارم
    اما تحت تاثیر پتروچی و استایل خفنش هستم
    با اجازه ی علی آقا متن شعر رو پیدا کردم که داخل پست های علی جان پیدا کردم

وحالا تو در گور هستي ، در آغوش { پرمهر } من
    و مغزت مانند C. P. U ي ، از صورت پوسيده ات ، به بيرون مي افتد
    اكنون، جنونت به كجا رفته است؟ و آن حس بيقراري گزاف {وكشنده}
    توسط خاك پاكم ، مكيده شده و با بركت من ، تقديس گرديده
    وتو امواجم را درك ميكني ، امواجي از اعماق هسته و مغزه ام
    صداهايي نجوا گون كه هر لحظه در حال ازدياد و فزوني است
    مختصر {مطالبي} از درون - از اعماق قلب مصيبت زده ام
    با معاصيتان وجود مرا متعفن كرديد و با جنايات و خون{ريزي} تان، مرا قرمز پوش
    آدم كشي هاي فاسد همچون گرداب غضب ، همه جا را احاطه كرده است
    بي توجه به وجدان { درون } ، در حال گمراه كردن مسير { كمال } انساني
    با خون خودم (نفت) ، آسمان خودم را به گند كشيده ايد
    رودخانه هايم را { با اثر گلخانه اي } به عصيان و سيل، تحريك ساخته ايد
    درياها و جنگلهايم را { با كارخانجات خود } مسموم و زهر آگين كرده ايد
    مطمئن باشيد روزي ، در حالي كه به زانو افتاده ايد ، ناظر زوال و افسردگي خود خواهيد بود
    تكنولوژي ، با دستان خودتان ، گور خودتان را خواهد كند
    اگر هم اين چنين نشود ، با خودكشي و فروپاشي من از درون تا برون ، مواجه خواهيد شد
    شما تاكنون چه غلطي كرده ايد ، جز اينكه مرا نزد خورشيد نيز رسوا كرده ايد
    ولي بدانيد و آگاه باشيد كه هيچ مفري براي مخفي شدن و فرار كردن ، نخواهيد داشت
    حال بداخلم بياييد ، چراكه من ذات شما را فرا مي خوانم
    وخاك من با نام آخرين پناهگاه ، آرام شما خواهد بود و من تمام شما را جذب خواهم كرد
    و به يقين تمام معاصي و دروغهايي را كه گفته ايد ، خواهم بخشيد {چون ذاتم ، مهرباني است }
    پس با چشماني باز { و روحي پاكتر } به روحم دخول كنيد و در من وارد شويد .
    ویرایش توسط octavarium : Tuesday 1 March 2011 در ساعت 08:52 PM

31. 2 کاربر برای این پست از octavarium تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)