لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 61

موضوع: بهترین گیتاریست راک

randy_rhoads آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    35104
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    422
    1,302 بار تشکر شده در 295 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    بهتره ديگران در مورد من و شما و صحبت هامون و عرور كاذبمون و تعريف از خود قضاوت كنن... اما در مورد ون هالن شما در مورد تاثير گذاري صحبت كرديد و معني تاثير گذاري اين نيست كه كي قديمي تره مفهوم اينكه چه كسي باعث پيشرفت چشمگير و خيلي زياد تو دوره اي كه بود كرد وگرنه دنيا پر از نوازندگان و موزيسين هايي كه تاثيرات متفاوتي داشتند بدون شك عصر طلايي موسيقي راك دهه 80 هست و ون هالن سرامد همهي اونها ... اگر بيوگرافي گروه ها رو بخونيد قطعا تمامشون در مورد تاثير گذاري اين افراد اتفاق نظر دارن... اما در مورد خودم من از حرف درست دفاع ميكنم و اگه حرفي هم غلط به نظرم بياد باهاش مخالفت مي كنم... من نه شهرت نتي دارم نه شهرت نوازندگي براي خودم كار ميكنم... شما رو هم نه ميشناسم ونه ميخوام بشناسم برام فرقي نمي كنه من هم اگر ادم مغروري به نظر ميرسم سعي ميكنم اين مشكل رو بر طرف كنم...

2. کاربران زیر از randy_rhoads به خاطر این پست تشکر کرده اند:

randy_rhoads آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    35104
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    422
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

شما يا هر كسي مي تونه نوا زنده يا بند مورد علاقه ي خودشو دوست داشته باشه نه به صرف اينكه هموطن هستند اونها رو بالا ببره اي نظره منه... در مورد اون چند دسته اي كه فرمودين اول اينكه من تا ابد ميگم بند هاي اراني به پاي اونها نمي رسن ... در مورد متاليكا هم به نظر من در سال 2003 افتضاح بودن نسبت به كارهاي قبليشون ولي الان خوب دوباره دارن بر ميگردن... در مورد فرانك زاپا من به هيچ عنوان از نوازندگي اين فرد و اهنگ هاش خوشم نمياد تعجب ميكنم چرا اسمي از eloy نبرديد كه خالق سبك progresive, space rock بود ... شما هم از من متنفر باش يا نباشي اين حس شماست و قابل احترام... ولي بهتره ادم طاقت شنيدن نظر مخالف رو هم داشته باشه ... هر كسي از نوازندگي يه برداشتي داره و يك چيزي به دلش ميشينه ما ها فقط نظر ميديد دليل بر قطعيت موضوع نيست بهتر بود ميگفتيد به نظر شما چه كساني بيشترين تاثير رو داشتند به كلمهي به نظر دقت كنيد... اقاي علي متاليكا كه تعصب شديدي نسبت به موزيسين هاي ايراني داري اين مورد علاقه شماست ولي من دوست ندارم و توي همون دههي 80 جا موندم و برام شنيدن اون اثرات لذت بخشتره... اميدوارم كه موفق باشي هميشه...

MOHAMMAD_GUITARIST آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    41596
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    32
    133 بار تشکر شده در 45 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

با سلام به دوستان
    به نظر من جو ستریانی یه اسطوره تو همه ی موارد هاست
    چیزایی که همیشه مد نظر هواداران و بینندگان و شنودگان موزیک هاست سرعت تو نوازندگی و دقت و تکنیک که برای من به شخصه تکنیک خیلی مهمه . اگه کسی کنسرت های ستریانی رو دیده باشه توش همه کار میکنه مثلا لگاتو های ستریانی فوق العاده اند و سرعتشون هم خیلی بالاست و فکر نکنم کسی جز خودش بتونه اون ها رو اجرا کنه میگین نه اجرای آهنگ „ANDALUSIA” رو حتما ببینیدستریانی همه چیز رو داره و اگه فقط کسی یه ایراد بتونه از کارش بگیره من دیگه ستریانی گوش نمیدم درسته که میگن همیشه بهترین نوازنده بهترین استاد نیستند و لی در مورد ستریانی این صدق میکنه
    اون هم یک نوازنده معرکست هم یک استاد به تمام معنا کسی که شاگردانی مثل „استیو وای”„کرک همت” „لری لالند”
    داشته باشه پس موزیک رو به خوبی می فهمه. من تو مارکت ایرانی هم کار کاوه یغمایی رو دوست دارم...

ویرایش توسط MOHAMMAD_GUITARIST : Wednesday 2 March 2011 در ساعت 02:46 PM

5. 3 کاربر برای این پست از MOHAMMAD_GUITARIST تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    815 بار تشکر شده در 308 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

چیه حتما این دواهاتون رو هم میخاین بندازین تقصیره من بگین سعید_پانک با همه دوا میکنه بد دهنه فعلا که خود متال باز ها افتادن جون همدیگه ... دبزن ... آخه اینم سواله مرد مومن بهترین گیتاریست نداریم که هزار سالم دوا کنیم بازم هرکی ینفرو دوس داره

ای دون ای دون .. هی وای من ... هی وای من ... هه ه ه ه ه ه هه ه هه ه
    حالا دوا نکنید صلوات بفرستید یه بار حالا من حالم خوبه ها

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    815 بار تشکر شده در 308 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

جو ستریانیرو باحاله تو عکس افتاده جون گیتار داره باهاش کشتی میگیره ایول خیلی بچه باحالیه

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    402 بار تشکر شده در 134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_zakeri [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    طرف توی خارج یه آلبوم میده بعد میره توی چهار تا کلاب و بار میزنه، بعد همین هرشب لایو دادن تجربشو بیشتر میکنه آلبوم بعدیش رو میده اونایی هم که تو کلاب و بار شنیدن حال کردن میرن میخرن. همین وضع میره جلو
    تو ایران باندهای ما از جیب خودشون آلبوم میدن جایی هم که ندارن همون رو لایو بزنن همون آلبومشون هم که با کلی هزینه و زحمت ضبط شده ملت میان دانلود میکنن و نمیخرن. آمار موثق دارم باند کیوتین اول آلبومش واسه فروش بود انقدر ملت کپی کردن خودشون بی خیال شدن الان همه دانلود میکنن. اکسپلود همینطوری سرچ کنی توی گوگل تا سایتهای روسی هم براش لینک دانلود گذاشتن. به نظر من که طرفدارهای موزیک متال تو ایران هم اصلا طرفدارهای حرفه ای نیستن. موزیک باندهای ایرانی خیلی از اون چیزی که خیلیها فکر میکنن سره. ملکانتنت ترک میده در حد آیرون میدن موزیکش قویه به نظر من. مرداب یه جور، اکسپلود یه جور، کهتمایان یه جور، خیلیهای دیگه هم هستن که من نمیشناسم...
    کیوتین باحال بود یه بار تو یاهو به پارسا رادمنش گیتاریست بند پیام دادم آلبومتون رو از کجا میتونم بخرم یه لیانک بهم داد گفت از اینجا میتونی دانلود کنی ولی عجب بندی بودن عجب ریف هایی میزدن درامز لاینش که محشر

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

به نظر من جیمی هندریکس از همه تاثیر گذار تره چون افراد بزرگی مثل مالمستین و پل گیلبرت و رومئو و... به عشق دیوونه بازیهاش رو اومدن ولی من از راک ها عاشق jimmy page هستم
    لعنتی شاهکاره
    اصلا لد رپلین خداست محشره
    اما اگه از نظر تکنیک و دیووونه بازی و عظمت بخوایم نگاه کنیم این مایکل رومئو اصلا یه چیز عجیبه شاهکاره
    ویرایش توسط octavarium : Wednesday 2 March 2011 در ساعت 03:36 PM

10. کاربران زیر از octavarium به خاطر این پست تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حالا که قرار شد شفاف صحبت کنیم آخرین حرف دلم رو هم بگم.

از افرادی که دوست دارند هموطن های خودشون رو ناچیز جلوه بدند و خودشون رو کوچیک میبنند، در حالی که غریبه را بزرگتر و بیگانه را دوست تر از خودی میدانند نمیگم زیاد، اصلا خوشم نمیاد.

از کسی که قاچاقی فرشید اعرابی گوش میده اما اگر یکی بگه اسم ده خواننده مورد علاقت رو بگو، نامی از استاد نمیبره.
    از کسانی که فکر میکنند اگر بگویند متالیکا خز شده همه فکر میکنند عجب مغز متفکری دارند و چقدر حالیشه.
    از کسانی که وقتی میگوی یک گروه نام ببر نام گروهی را میگویند که حتی در کوچه بالایی محل سکونت باند هم شخصی آنها را نمیشناسد و ...
    تا مردم فقط فکر کنند که آنها...

انشاالله شما جز این دسته نباشی و من اشتباه کرده باشم.
    هرچند که اصلا فکر های من برای خودم هم مهم نیست، چه برسد به دیگری.
    علی اقا فکر کنم شما دچار تناقض شدید البته بی احترامی نباشه آخه داری حرف دلت را میزنی اون وقت خودتو زیر سوال میبری اگر حرفی میزینی باید به اون اعتقاد راسخ داشته باشی و پای عمل باش
    در ضمن ما هیچ وقت خودی را ناچیز جلوه ندادیم و نخواهیم داد اگر دقت کرده باشید تمام صحبت ما روی آهنگ خوبه

انشاءالله شاهد پیشرفتهای بزرگی باشیم و سبک راک را خراب نکنیم من امیدوارم این سبک خراب نشه چون بعضی از سبکها تو ایران واقعا سبک شمرده شده و داره اون ارزششو از دست میده

برای شما موسیقی دانان راک عزیز آرزوی موفقیت و سربلندی دارم
    ویرایش توسط RaziYeH : Wednesday 2 March 2011 در ساعت 04:59 PM

randy_rhoads آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    35104
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    422
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

دوستان عزيز نه دعوايي در كار نيست فقط يه بحث بود كه كمي جدي دنبال شد... اميدوارم كه دچار سوتفاهم نشديد... دوست عزيز اقاي علي متاليكا اميدوارم شما هم دلگير نشده باشي...

13. 3 کاربر برای این پست از randy_rhoads تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_zakeri [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    علی جون نوکرتم منم از این آرشیوها زیاد دارم ولی خوب نصف بیشترش رو هم یا گوش ندادم یا سرسری. ترجیح میدم همون موزیکهایی رو که دوست دارم دقیقتر گوش بدم. توی باندهای ایرانی هم خداوکیلی هرکدومشون رو حال کردم سی دی خریدم که کمک کرده باشم به نظر من اینطوری خیلی بهتره تا آدم همه کاره هیچ کاره باشه شصتاد گیگ آرشیو داشته باشه ولی هیچیش رو درست گوش نکرده باشه داداشم
    بله صدرصد.
    قصد من از بیان این مطلب این بود که به این مسئله برسیم، یکی از عللی که ایرانی ها خارج از ژانر کار میکنند اینکه موسیقی های زیادی گوش میدند و تنها چیزی که امکانش برای یک ایرانی نسبت هب کشورهای خارجی بیشتره اینکه موزیک هایی که واقعا میخواد رو خیلی راحت داشته باشه.
    من هم کارهای مجاز رو همیشه خریداری میکنم البته.
    و کلا 20 گیگ سلکشن دارم که فقط اونها رو گوش میدم معمولا.
    گاهی هم از آرشیوم گوش میکنم (وقتی حال آهنگ تکراری رو ندارم)

اما واقعا من به گروههای ایرانی علاقه دارم.
    گروه که هیچی، یکی نمونه کار هم میگذاره حال میکنم.
    با این حال این علاقه باعث نیمشه با چشم بسته و کورکورانه آنها را تایید کنم. اگر گروهی را تایید کردم از نظر فنی (مثل مرداب یا فرشید اعرابی) میتوانم با حرف عملی آن را ثابت کنم.
    (البته شما هم مثل بنده اینها رو دوست داری و احتملا با من هم نظر هستی، اما همه ایرانی ها اینجوری نیستند)
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط randy. rhoads [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بهتره ديگران در مورد من و شما و صحبت هامون و عرور كاذبمون و تعريف از خود قضاوت كنن... اما در مورد ون هالن شما در مورد تاثير گذاري صحبت كرديد و معني تاثير گذاري اين نيست كه كي قديمي تره مفهوم اينكه چه كسي باعث پيشرفت چشمگير و خيلي زياد تو دوره اي كه بود كرد وگرنه دنيا پر از نوازندگان و موزيسين هايي كه تاثيرات متفاوتي داشتند بدون شك عصر طلايي موسيقي راك دهه 80 هست و ون هالن سرامد همهي اونها ... اگر بيوگرافي گروه ها رو بخونيد قطعا تمامشون در مورد تاثير گذاري اين افراد اتفاق نظر دارن... اما در مورد خودم من از حرف درست دفاع ميكنم و اگه حرفي هم غلط به نظرم بياد باهاش مخالفت مي كنم... من نه شهرت نتي دارم نه شهرت نوازندگي براي خودم كار ميكنم... شما رو هم نه ميشناسم ونه ميخوام بشناسم برام فرقي نمي كنه من هم اگر ادم مغروري به نظر ميرسم سعي ميكنم اين مشكل رو بر طرف كنم...
    بله من ذاتا آدم مغروریم و البته در مورد صحبت با شما سعی کردم غررو به خرج ندهم. کمی هم زبانم سرخ است (البته خیلی بیتشر از کمی) اما باز در نت آهنگ همیشه به حرمت دوستان هنرمند و امیرحسین خان خودم رو کنترل کردم. (چون در هیچ فارومی سابقه نداره کسی به من چیزی بگه و من جوابش رو دندان شکن ندم - اما در اینجا در حال خود سازی هستم و دوست ندارم با قشر هنرمند کوچکترین استکاکی پیدا کنم - نوازندگی من هم آماتور است، اینها تعارف نیست، واقعیت است)

اما حرف شما الان ببخشید البته، واقعا امیدوارم ناراحت نشی. واقعلا مسخرست.
    آخه شما چجوری ون هالن رو میاری با دو نفر آدمی که تاثیرگذاریشن محسوسه با اون حد مقایسه میکنی؟! اگر بخوای به تاثیرگذاری در ژانر فکر کنی که خوب تونی آیومی و جیمی پیج خیلی بیشتر در موسیقی راک تاثیرگذاشتند، حتی سبکی رو درست کرند به نام هوی متال که دیگه دنیای راک رو به دنیای دیگری تبیدل کرد. شما چرا اسم اونها رو نیاوردی؟! یکی دو تا هم نبودند، حیمی پیج، ریچی، برایان می از اینها بگذریم در خود موسیقی متال جمیز هتفلد و گروه متالیکا و تاثیرشان به موسیقی متال.

ما حرفمان مسئله دیگری بود، در عصری دیگر. در واقع شروع و ابتدا. شما گفتی همه میدونند اسم این سه تا با هم میاد، که اصلا چنینی چیزی نیست.
    مثل اینکه اسم امیرکبیر و شریعتی و ***** با هم بیاد.
    ممکنه اسم شریعتی و ***** با هم بیاد چون هم عصر بودند اما اسم امیرکبیر در کنار اینها نمیاد.
    در اینجا هم مثال شما نامتجانس است و اصلا از نظر فلسفه سخن دچار ایراد است، حالا اگر توقع دارید ما خفه بشویم در مقابل این اطلاعات غلط شما، خیر من نمیتوانم.

به نظر من بد نیست اگر کسی چیزی را نمیداند و اشتباهی را مرتکب میشود آن را بپذیرید به جای اینکه تقیان و عصیان کند.
    بنده هم اینچنین کردم در همین فاروم.
    دوستانی که من را از فاروم های دیگر میشناسند میدانند قدرت قلم من به گونه ای است که اگر بخواهم یک موضوع سفسطی را به غلط تفهیم کنم این توانایی را دارم، اما در این فاروم وقتی حرفی میزنم و شکی به آن وارد میشود حتی درم ورد تحقیق میکنم و هیچ برخورد و استکاکی بوجود نمی آید و اگر بفهمم اشتباه کردم علنی میگویم.
    حالا طبق گفته های من که یک قیاص درست بود احتمالا (حداقل در مورد عصرها و تفاوت ها) فکر میکنم شما اشتباه کردی در حداقل این یک مورد. اما پذیرفتن یا نپذیرفتنش با خود شما.

ولی واقعا دوست دارم بدانم ون هالن چه تکنیک های جدیدی را به دنیای راک معرفی کرده است و یا چه اختراعاتی داشته است که اسمش کنار این سه تا آمده است. اصلا در کدام سایت ها این سه نام کنار هم آمده اند؟!

اما فرانک زاپا، فاز را کشف کرد. سپس از ترکیب گین ها و مراحل بسیار حساس موفق به ساخت اولین دیستروشن درست و حسابی شد. برخی از افکت های رایج را هم او به دنیای موسیقی اضافه کرد. برای همین به گروه او مادران اختراغ میگفتند.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

16. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Punk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چیه حتما این دواهاتون رو هم میخاین بندازین تقصیره من بگین سعید_پانک با همه دوا میکنه بد دهنه فعلا که خود متال باز ها افتادن جون همدیگه ... دبزن ... آخه اینم سواله مرد مومن بهترین گیتاریست نداریم که هزار سالم دوا کنیم بازم هرکی ینفرو دوس داره

ای دون ای دون .. هی وای من ... هی وای من ... هه ه ه ه ه ه هه ه هه ه
    حالا دوا نکنید صلوات بفرستید یه بار حالا من حالم خوبه ها
    من از وقتی آمدم نت آهنگ و البته بعدش سایت مهیار نیت کردم دیگه هیچ وقت به کسی نتوپم، حتی اگر بهم توپید، خیلی هم تحمل کردم، حتی در مورد مقاله های چرتی که تو تالار متال نوشته شده بود نگفتم غلطه، درستش رو گفتم و گفتم این هم نظر منه. اون هم غلط های فوق العاده بارز.

اما یکی از عللی که من امروز یکم بحث رو جدی گرفتم همین هم کلام شدن با شما تو یاهو مسنجر و یکی دو تا تاپیک بود که برخی مواقع آدم رو به این فکر میندازی که همیشه هم کوتاه آمدن خوب نیست.
    (حالا چرا آمدی اینجا صلوات بفرستی، میرفتی تو اون تاپیکی که من فلویدرز رو گفته بودم فلویدرس و شما هم درستش کرده بودی و گفته بودی فلیود روز صلوات رو میفرستادی) (بگذریم ... دیدم داری تنها میخندی گفتم با هم به هم بخندیم)

دعوایی در کار نبوده برادر، گفتگویی بوده که به نظر من گفتگو پای بساطی هم نبوده که آدم بگه بابا بخیال اصلا بگذار طرف هرچی میخواد فکر کنه، به من چه! یعنی من به موضوع اینجوری نگاه کردم و وظیفه خودم میدونم که چیزی که میدونم رو بگم. اون هم چیزی که به درست بودنش اعتقاد دارم.

18. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط RaziYeH [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یعنی چی مگه قرار هر کی موسیقی خوب میخواد کار کنه دنبال دوست دختر باشه لطفا رو حرفی که میزنید دقت کنید بله باید کاری که میکنند من شنونده را جذب کنه نه اینکه تا اولین اهنگشون را گوش میکنم زده بشم هرچند در مورد عشق زمین یا هرچیز دیگری بخواد بخونه

موسیقی فرقی نمیکنه کجا گوش بدی چه تو ماشین چه در اتاقت هدف لذت بردنه منه نوعی باید بفهمم که چی دارم گوش میدم ولی وقتی که اصلا با این سبک خوندن من اصلا نمیفهمم این داره چی میگه و بعد برم متنشو پیدا کنم به هیچ دردی نمیخوره
    ام در مورد اسکلت باید بگم که هست و و اهنگشون با این عکس دانلود شد
    دوست عزیز اون موردی که گفتم واقعا هست البته در مورد افرادی که هیچی از موسیقی نمیفهمن
    ...
    در مورد متال ===== خیلی از گنده های متال به شعار اعتقاد دارن ...موزیکی خاص برای افرادی خاص ... تکنیک وکال در این نوع موزیک هم آهنگ با ساختار موزیک و محتوای اونه ...
    دوست عزیزم باز هم میگم اینها به خودشون احترام میزارن و برای هنرشون ارزش قائل هستن ... اینها دوست دارن موزیکشون رو افرادی گوش کنن که مثل خودشون هستن و حرف اونها رو میفهمن و تاثیر گذار باشن تو زندگیشون ... همین براشون مهمه اگه میخواستن فکر جذب کردن هوادار باشن که میرفتن پاپ کار میکردن به هر حال شما از این موزیک خوشت نمیاد حق شماست که این موزیک رو گوش ندی ولی حق نداری بگی که باید در جهت جلب رضایت شما موزیک بسازن (اون متنتون که قرمز کردم)

20. 2 کاربر برای این پست از octavarium تشکر کرده اند:

randy_rhoads آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    35104
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    422
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نه اينطور نميشه مثل اينكه بايد با هم بحث كنيم... اولا من كاري به غرور رو قدرت فلسفي شما و اين طور تغاريف از خودتون ندارم دليلي هم براي اثبات خودم با اين طور حرف ها ندارم من حرف هامو معمولا با نمونه كار هام ميزنم... دوما اقاي ادي ون هالن مخترع تكنيك تپينگ بودن بسياري از نوازندگان دهه 80 و بعد از اون ايشون رو به عنوان الگو ي خودشون نام ميبرند براي اطلاعتون هم ميگم ميتونيد به مجاهguitar one يه سري بزنيد... اين 3 نفر رو نام ميبرند به دليل اينكه اين افراد در تكنيك و مهارت نوازندگي بي نظير هستند اين هم حرف من نيست ميتونم اسم حداقل 20 از نوازنگان بزرگ دنيا رو ببرم كه اين حرف رو زدن ... بهتره مستند صحبت كنيم شما از روي علاقه شخصي صخبت ميكني البته من به اين اعتقاد دارم كه به دليل وجود نوازندگان بزرگ و زياد در اون دوره تعيين يه نفر يا چند نفر كار غير ممكني هست... متاسفانه شما با بي ادبي كامل جواب ميدين اگر دوست داريد اين طوري صحبت كنيد بهتره بحث رو تو پيام خصوصي ادامه بديم...

22. کاربران زیر از randy_rhoads به خاطر این پست تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

الان تو سایت متال استورم تحقیقی کردم موشکافانه !!!
    آلبوم سال 2010 اهورا که تو سبک ایندی راک ساخته شده به عنوان نامزد دریافت جایزه ی بهترین آلبوم ایندی راک سال 2010 انتخاب شده !!! (متال استورم کم سایتی نیست) همچنین تو آرشیوشون یه چک کردم آلبوم 2008 مرداب رتبه آورده بود فکر کنم جز 20 آلبوم برتر متال سال 2008 بود

24. کاربران زیر از octavarium به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط randy. rhoads [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نه اينطور نميشه مثل اينكه بايد با هم بحث كنيم... اولا من كاري به غرور رو قدرت فلسفي شما و اين طور تغاريف از خودتون ندارم دليلي هم براي اثبات خودم با اين طور حرف ها ندارم من حرف هامو معمولا با نمونه كار هام ميزنم... دوما اقاي ادي ون هالن مخترع تكنيك تپينگ بودن بسياري از نوازندگان دهه 80 و بعد از اون ايشون رو به عنوان الگو ي خودشون نام ميبرند براي اطلاعتون هم ميگم ميتونيد به مجاهguitar one يه سري بزنيد... اين 3 نفر رو نام ميبرند به دليل اينكه اين افراد در تكنيك و مهارت نوازندگي بي نظير هستند اين هم حرف من نيست ميتونم اسم حداقل 20 از نوازنگان بزرگ دنيا رو ببرم كه اين حرف رو زدن ... بهتره مستند صحبت كنيم شما از روي علاقه شخصي صخبت ميكني البته من به اين اعتقاد دارم كه به دليل وجود نوازندگان بزرگ و زياد در اون دوره تعيين يه نفر يا چند نفر كار غير ممكني هست... متاسفانه شما با بي ادبي كامل جواب ميدين اگر دوست داريد اين طوري صحبت كنيد بهتره بحث رو تو پيام خصوصي ادامه بديم...
    من دیگه بحثی ندارم.
    چون حتی از اتهامی که میزنی هم خوشم نمیامد، متهم کردن به بی ادبی.
    بعد هم تهدید کردی (وقتی میگی بیا تو پیغام خصوصی یعنی اینکه میخوام فوحشت بدم دیگه) که البته من کسی رو در این حد نمیبنم. کوچکترین افرادی کن من رو آخرین بار تو نت تهدید کردند یک سری بسیجی بودند که دستشون هم به خیلی جاها بند بود و تو سایت همیهن، بروید از بچه های سایت کوچ که کوچ نشینان سایت همیهن هستند نتیجه را بپرسید. (اینها را گفتم که بدانی، پیغام خصوصی که هیچ، اگر بخواهی مسئله را در دنیای غیر مجازی هم پیگری کنی مانند اینجا راه به جایی نخواهی برد و بعد هم در آنجا وعده را به قیامت میگذاری و آنجا هم باز ...)

دیگر حرفی ندارم.
    وقتی شما نمیتونی اصلا ریشه حرف رو متوجه بشی. مشکل از بحث نیست، مشکل از ادراک شماست.
    مثل اینکه من بگم صبحانه چی خوردی و هی پاسخ بدی شام رو با دوغ خوردیم.
    اگر کمی متوجه بحث ها میشدی نمیگفتی اینها گفتند ون هالن خیلی تاثیرگذار بود، دیگه بیشتر از ونوم که ازش حرف نمیامد، از خود ونوم و متالیکا بیشتر از هندریکس و فرانکزاپا صحبت به میان آمده آما حرف سر اینکه کی باعث شد این راک راک بشه که ون هالن نقشش تو زمانی ایفا میشه که دیگه راک راک شده بود. چون تا سال 1978 که اولین آلبوم این گروه بیرون آمده گروههای مثل:

بعد زاپا و هندریکس:
    دیپ پارپل، لدزپلین، بلک ثبت، راش، ساکسون، دایموندهد، اسکورپونز، کمل، پینک فلیود، الوی،اوریوهیپ، دف لپارد و دهها گروه دیگه کارهاشون رو بیرون داده بودند. (با تاثیری که از هندرکس و فرانک زاپا گرفته بودند)

حالا باز شما بگو بیا بیرون بهت بگم، یا بگو تو چرت میگی اسم این سه تا با هم میاد. مثل نام ***** امیرکبیر و شریعتی که تو تاریخ ماعصر با هم آمده.

اما الان باز پست ها رو خوندم، دیدم شاید اینکه یک دفعه موضع گرفتی (چون تا چند ساعت پیش دیدی میگم من با کسی دعوایی ندارم) پستی بوده که برای پانک زدم و احتمالا اونجا هم باز با برداشت غلط فکر کردی منظور من از کوتاه نیامدن در مورد دعوا و جدله، خیر این بار در مورد حقیقت بود و منظور این بود که مایلم بحث به صورت علمی پیگیری بشه و تا آخرین لحظه ای که به مخاطب ثابت کنم یا بهم ثابت کنه پای بحث هستم، اما خوب وقتی کسی درک نمیکنه و بحث رو به جای دیگه میکشه من نمیتونم خیلی کلاسیک باهاش برخورد کنم. چون از اول هم تو فرهنگ کلاسیک بزرگ نشدم و با همین موسیقی بار آمدم.
    بدرود.
    ویرایش توسط alimetallica_2 : Wednesday 2 March 2011 در ساعت 10:49 PM

26. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)