لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 49 به 61 از 61

موضوع: بهترین گیتاریست راک

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط octavarium [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    الان تو سایت متال استورم تحقیقی کردم موشکافانه !!!
    آلبوم سال 2010 اهورا که تو سبک ایندی راک ساخته شده به عنوان نامزد دریافت جایزه ی بهترین آلبوم ایندی راک سال 2010 انتخاب شده !!! (متال استورم کم سایتی نیست) همچنین تو آرشیوشون یه چک کردم آلبوم 2008 مرداب رتبه آورده بود فکر کنم جز 20 آلبوم برتر متال سال 2008 بود
    بابا این حرفها چچیه میزنی؟! این گروهها همه آشغالند، یک کودک سوئدی تو سن 10 سالگی از اینها بهتر گیتار میزنه و بهتر آهنگ میسازه. اصلا تو همین سایت این همه استاد که بهتر از اینها هستند، فقط افتتخار نمیداند کار بیرون بدند یا اگر میدند یک لینک دانلود هم به ما بدند. (ما بچه های تازه وارد)

لینکین پارک سگش شرف داره به مرداب، کورن که اهورا رو میخوره. فرشید اعرابی هم که تا چند وقت پیش سر چهار راه گیتار میزد.
    نوریک مساکیان اما اگر ترشی نخوره شاید بتونه مثل اون کودک 5 ساله یک رینگی بزنه.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

2. 2 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

randy_rhoads آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    35104
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    422
    1,302 بار تشکر شده در 295 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    14

متاسفم فقط همين ... من گفتم بيا تو پيغام خصوصي چون شما رعايت ادب رو نكردي اين بچه بازيا چيه كه ميگي ميخواي فحش بدي... شما چند پست اخيرتون بي احترامي كردين براي من مهم نيست هر كسي با حرف زدنش شعور خودشو ميرسونه... شما در عوالم خودت غرق هستي و بر عكس تمام حرفات همش دم از شهرت توي نت ميزني...100000000000000000000000بار گفتم نظر دادن با قطعيت در موضوع فرق ميكنه اقاي عزيز شما چه اصراري داري به بزرگ نشون دادن خودتون هميشه بحث رو منحرف ميكنيد و خودتون رو به مظلوميت ميزنيد ... من نه كسي رو تهديد ميكنم نه اين كار رو قبول دارم ونه به قول شما مشكل ادراك ... شما هر چه كه دوست داشتي گفتي بازم بگو ولي بدون اين چيزيو عوض نمي كنه ... بهتر به جاي اين همه خود نمايي كمي هم به فكر موزيك باشيد... دوست عزيز من هيچ كدوم از اين گروه ها رو قبول ندارم شما داري خوب گوش كن ... من كلا جز دهه 80 رو گوش نمي كنم سليقم مزخرفه به قول شما ادم بي ادراكي هستم و هر چيز ديگه اي كه دوست داريد بگيد مهم نيست... فكر ميكنم اگه به شما بود هر روز به دوستانتون جايزه گرمي رو ميداديد در ضمن سعي كنيد طاقت حرف مخالف رو داشته باشيد... شب خوش اقاي همه چيز دان...
    ویرایش توسط randy_rhoads : Wednesday 2 March 2011 در ساعت 11:02 PM

4. 3 کاربر برای این پست از randy_rhoads تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط randy. rhoads [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    متاسفم فقط همين ... من گفتم بيا تو پيغام خصوصي چون شما رعايت ادب رو نكردي اين بچه بازيا چيه كه ميگي ميخواي فحش بدي... شما چند پست اخيرتون بي احترامي كردين براي من مهم نيست هر كسي با حرف زدنش شعور خودشو ميرسونه... شما در عوالم خودت غرق هستي و بر عكس تمام حرفات همش دم از شهرت توي نت ميزني...100000000000000000000000بار گفتم نظر دادن با قطعيت در موضوع فرق ميكنه اقاي عزيز شما چه اصراري داري به بزرگ نشون دادن خودتون هميشه بحث رو منحرف ميكنيد و خودتون رو به مظلوميت ميزنيد ... من نه كسي رو تهديد ميكنم نه اين كار رو قبول دارم ونه به قول شما مشكل ادراك ... شما هر چه كه دوست داشتي گفتي بازم بگو ولي بدون اين چيزيو عوض نمي كنه ... بهتر به جاي اين همه خود نمايي كمي هم به فكر موزيك باشيد... شب خوش
    پس شما مشکلت با این حرفه که من اسم خودم رو بردم و احتمالا رفتی یک سرچ کلی تو گوگل هم کردی ببنی این علی متالیکا کیه که اینقدر پرو تشریف داره و بعد جوابت رو گرفتی و الان داری به من میتوپی.
    همین الان در مسنجر یکی دو تا دوستان که شاهد بحث من و شما هستند اما خوب تو این سایت دیگه فعالیت ندارند هم نظاره گر بحث ما هستند و از دست من ناراحتند که چرا بالاخره تو نت آهنگ با یکی استکاک پیدا کردم، اما من گفتم انحصاف کنید ببنید که راست میگوید، فرمودند بنده.
    چون حرف شما خیلی بی راه است و از اول حرف من این بود که به قبای شما برخورد.

اما اگر شما دقت کرده باشی من تو مسائلی که تخصصی ندارم دهنم رو باز نمیکنم، مثل بحث ساز شناسی که بارها و بارها تنکس من رو زیر پست های مفید خودتون دیدید.
    بگذریم.
    هم اکنون در حال گوش کردن نمونه کارهای شما هستم.
    خیلی عالی هم هستند و ظرافت خاصی دارند.
    اما خوب امکان آپلود کار ندارم که به فرمایش شما عمل کنم در این سایت، وگرنه بنده هم از کارهای تخصصی خودم در ریف برای شما نمونه کار میگذاشتم. (التبه تو سایت دیگه هست خواستید لینک میدم بفرمایید اونجا دانلود کنید)
    بحث رقابتی نمیخواهم داشته باشم با کسی، چون اصلا عددی در زمینه نوازندگی نیستم. اما میتونم تا ساعت 4.5 صبح یک عدد سولو (که تازه در تخصصم نیست) مثل سولوهای شما براتون آماده کنم. (البته قصدم زیر سوال بردن کارهای بزرگ شما نیست، همانطور که قصد ندارم بگم من هم جدیدا اینقدر سولو یاد گرفتم که تو سه ساعت میتونم آهنگی رو که شما الان زدی رو بزنم که بگم آقا ما هم نوازندگی حالیمونه - اما از پست قبلی شما که گفتید نمونه کار میگذارید احساس کردم به این معنیست که بنده نمیتوانم آن چیزی را که شما مینوازید بنوازم پس ساکت باشم که اگر آن مطلب هم درست بود باز به این بحث مربوط نمیشد، چون تخصص اصلی من نوازندگی نیست، همین تاریخ موسیقی است و زآنر شناسی، اما خوب باز هم اگر شما بخواهید حاضرم این کار را برای دل شما بکنم)

اما من واقعا فرد بی شعوری هستم که حتی وقتی نمیدانم مخاطبم چند ساله است با وی وارد بحث و گفتگو میشوم، آن هم مخاطبی که ممکن است نیم من سن داشته باشد.
    (البته منظور سن نتی نبود، سن حیقیقی بود، اگر سن نتی را ملاک قرار دهیم احمتلا 1 دهم یا 2 دهم نهایت)
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

6. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

lonly آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    26624
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    999
    699 بار تشکر شده در 210 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اما حرف شما الان ببخشید البته، واقعا امیدوارم ناراحت نشی. واقعلا مسخرست.
    آخه شما چجوری ون هالن رو میاری با دو نفر آدمی که تاثیرگذاریشن محسوسه با اون حد مقایسه میکنی؟! اگر بخوای به تاثیرگذاری در ژانر فکر کنی که خوب تونی آیومی و جیمی پیج خیلی بیشتر در موسیقی راک تاثیرگذاشتند، حتی سبکی رو درست کرند به نام هوی متال که دیگه دنیای راک رو به دنیای دیگری تبیدل کرد. شما چرا اسم اونها رو نیاوردی؟! یکی دو تا هم نبودند، حیمی پیج، ریچی، برایان می از اینها بگذریم در خود موسیقی متال جمیز هتفلد و گروه متالیکا و تاثیرشان به موسیقی متال.

ما حرفمان مسئله دیگری بود، در عصری دیگر. در واقع شروع و ابتدا. شما گفتی همه میدونند اسم این سه تا با هم میاد، که اصلا چنینی چیزی نیست.
    مثل اینکه اسم امیرکبیر و شریعتی و ***** با هم بیاد.
    ممکنه اسم شریعتی و ***** با هم بیاد چون هم عصر بودند اما اسم امیرکبیر در کنار اینها نمیاد.
    در اینجا هم مثال شما نامتجانس است و اصلا از نظر فلسفه سخن دچار ایراد است، حالا اگر توقع دارید ما خفه بشویم در مقابل این اطلاعات غلط شما، خیر من نمیتوانم.

به نظر من بد نیست اگر کسی چیزی را نمیداند و اشتباهی را مرتکب میشود آن را بپذیرید به جای اینکه تقیان و عصیان کند.
    بنده هم اینچنین کردم در همین فاروم.
    دوستانی که من را از فاروم های دیگر میشناسند میدانند قدرت قلم من به گونه ای است که اگر بخواهم یک موضوع سفسطی را به غلط تفهیم کنم این توانایی را دارم، اما در این فاروم وقتی حرفی میزنم و شکی به آن وارد میشود حتی درم ورد تحقیق میکنم و هیچ برخورد و استکاکی بوجود نمی آید و اگر بفهمم اشتباه کردم علنی میگویم.
    حالا طبق گفته های من که یک قیاص درست بود احتمالا (حداقل در مورد عصرها و تفاوت ها) فکر میکنم شما اشتباه کردی در حداقل این یک مورد. اما پذیرفتن یا نپذیرفتنش با خود شما.

ولی واقعا دوست دارم بدانم ون هالن چه تکنیک های جدیدی را به دنیای راک معرفی کرده است و یا چه اختراعاتی داشته است که اسمش کنار این سه تا آمده است. اصلا در کدام سایت ها این سه نام کنار هم آمده اند؟!

اما فرانک زاپا، فاز را کشف کرد. سپس از ترکیب گین ها و مراحل بسیار حساس موفق به ساخت اولین دیستروشن درست و حسابی شد. برخی از افکت های رایج را هم او به دنیای موسیقی اضافه کرد. برای همین به گروه او مادران اختراغ میگفتند.
    بعد زاپا و هندریکس:
    دیپ پارپل، لدزپلین، بلک ثبت، راش، ساکسون، دایموندهد، اسکورپونز، کمل، پینک فلیود، الوی،اوریوهیپ، دف لپارد و دهها گروه دیگه کارهاشون رو بیرون داده بودند. (با تاثیری که از هندرکس و فرانک زاپا گرفته بودند)

حالا باز شما بگو بیا بیرون بهت بگم، یا بگو تو چرت میگی اسم این سه تا با هم میاد. مثل نام ***** امیرکبیر و شریعتی که تو تاریخ ماعصر با هم آمده.
    این نظر نظره شخصیه

فکر میکنم حق با علیه چون تا جایی که میدونم از اطلاعتش استفاده میکنه و دلیل برای اثباتش داره چیزهایی که اینجا گفته هم قابل قبوله..
    لحن نوشتارش اینطوریه که خیلیا فکر میکنن جبهه گرفته که اشتباه میکنن..

بهتره اینجا بدون در نظر گرفتن علایق شخصی بحث کنیم...
    there's someone in my head but it's not me

8. 5 کاربر برای این پست از lonly تشکر کرده اند:

DesironnA آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    23282
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از پست
    5,095
    5,664 بار تشکر شده در 1,485 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow DesironnA On Twitter Add DesironnA on Facebook Add DesironnA on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 27/1
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    0

اقاي عزيز شما چه اصراري داري به بزرگ نشون دادن خودتون هميشه بحث رو منحرف ميكنيد و خودتون رو به مظلوميت ميزنيد ...
    درود
    اگر از سوابق علمی و عملی جناب قادری با خبر بودید، و همچنین سوابق ایشان در فعالیتشان در فاروم های مختلف و معروف، هرگز به خودتون اجازه بیان چنین حرفی رو نمی دادید..
    امیدوارم من رو از یاد نبرده باشید ! :پی
    نظر من در مورد کلیه اطلاعات و معلومات و نظرات شخصی جناب قادری، این هست که ایشان یک انسان کاملاً واقع بین، منطقی و بی نهایت متواضع چه در حیطه تاریخچه موسیقی راک و متال و چه در زمینه ساز گیتار الکتریک هستند.
    من از نزدیک با ایشان ملاقات داشته ام. نه یک بار، بلکه چندین بار و هم ساز و هم صحبت شدیم و در موارد بسیاری هم به بحث نشسته ایم..
    این که ایشان از روی تواضع خود ادبیاتی کاملاً عامیانه و راحت با دیگران دارند، دلیل بر داشتن شخصیتی در حد و اندازه معمولی و قابل بحث نیست!
    در هر صورت، اگر کمی در مورد ایشان در گوگل سرچ کنید، ایندکس های بی شماری از ایشان مشاهده خواهید کرد..
    گفتنی نبود. امّا، گفتم تا بدانید..
    سپاس
    ..

10. 5 کاربر برای این پست از DesironnA تشکر کرده اند:

randy_rhoads آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    35104
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    422
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

اقاي دسيروناي عزيز من نه سرچي در مورد ايشون كردم نه ميكنم... اگر شما اين ادبيات رو درست ميدونيد من كاملا زشت ميدونم... اگر گفتني نبود پس چرا گفتيد... من دفعه اول نيست با اين جور رفيق بازيا مواجه ميشم برام ه مهم نيست دليلي هم براي اثبات خودم ندارم... احتياجي هم ندارم كه خودم رو به ديگران بشناسونم... به نظر من زمان همه چيز رو مشخص ميكنه... اگر يادتون باشه مدت ها پيش با اقاي رنجبران هم مشكلي پيش اومد و طبق معمول شما و دوستانتون لشكر كشي كرديد و شروع به كوبيدن ... در هر حال من كار خودم رو ميكنم و شما هم كار خودتون رو... من اصلا علاقه به خودستايي ندارم ولي متاسفانه اين كار در شما و دوستانتون موج ميزنه... بنده هي ميگم تمام حرف هاي ما و همه نظره دوست شما اقاي علي اصرار دارن كه بگن 100% حرفشون درسته من اينو نمي فهمم... اقاي lonly هم اشاره كردن نظره ولي اقاي علي نمي دونم چه اصراري دارن... من نه سابقه اينترنتي دارم و نه اين به قول شما ايندكس رو افتخار ميدونم... در ضمن شما به اخرين پست دوستتون يه سري بزنيد معني بي ادبي رو ميفهميد ... من 24 سالم هست... اگر مشخصات ديگه رو هم ميخواهيد بگم...

12. 3 کاربر برای این پست از randy_rhoads تشکر کرده اند:

sina_zakeri آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    30490
    میانگین پست در روز
    0.11
    تشکر از پست
    681
    1,629 بار تشکر شده در 519 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

بروبکس بیخیال شیم بابا. به خدا همه اینا خوبن. نوازنده ایران هم در حد خودشون خوبن موزیک خوب هم دارن. الکی دعوا نکنیم
    Angel of Death
    Monarch to the kingdom of the dead
    Infamous butcher,
    Angel of Death

14. 5 کاربر برای این پست از sina_zakeri تشکر کرده اند:

DesironnA آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    23282
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از پست
    5,095
    5,664 بار تشکر شده در 1,485 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow DesironnA On Twitter Add DesironnA on Facebook Add DesironnA on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 27/1
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط randy. rhoads [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اقاي دسيروناي عزيز من نه سرچي در مورد ايشون كردم نه ميكنم... اگر شما اين ادبيات رو درست ميدونيد من كاملا زشت ميدونم... اگر گفتني نبود پس چرا گفتيد... من دفعه اول نيست با اين جور رفيق بازيا مواجه ميشم برام ه مهم نيست دليلي هم براي اثبات خودم ندارم... احتياجي هم ندارم كه خودم رو به ديگران بشناسونم... به نظر من زمان همه چيز رو مشخص ميكنه... اگر يادتون باشه مدت ها پيش با اقاي رنجبران هم مشكلي پيش اومد و طبق معمول شما و دوستانتون لشكر كشي كرديد و شروع به كوبيدن ... در هر حال من كار خودم رو ميكنم و شما هم كار خودتون رو... من اصلا علاقه به خودستايي ندارم ولي متاسفانه اين كار در شما و دوستانتون موج ميزنه... بنده هي ميگم تمام حرف هاي ما و همه نظره دوست شما اقاي علي اصرار دارن كه بگن 100% حرفشون درسته من اينو نمي فهمم... اقاي lonly هم اشاره كردن نظره ولي اقاي علي نمي دونم چه اصراري دارن... من نه سابقه اينترنتي دارم و نه اين به قول شما ايندكس رو افتخار ميدونم... در ضمن شما به اخرين پست دوستتون يه سري بزنيد معني بي ادبي رو ميفهميد ... من 24 سالم هست... اگر مشخصات ديگه رو هم ميخواهيد بگم...

خب دوستان. به بحثتون ادامه بدید..
    نرود میخ آهنین بر سنگ..
    ..

16. 2 کاربر برای این پست از DesironnA تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

من تو این بحث شرکت نمیکنم

فقط 1 نکته را به علی آقا گوش زد میکنم

علی آقا شما 1 حرفی میزنید بعد با توهین به خودتون اونو نقضش میکنید اگه شما موزسین راک خوبی هستید باید بگید هستم و وسلام نه اینکه بعدش 1 چیز دیگه بگی که ارزش کار خودتو پایین بیاری

اینا به دوستان دیگه هم میگم این تواضع نیست تواضع و فروتنی فرق میکنه نه اینکه من خودمو بالا ببرم و به وسیله خودم دوباره خودمو بکشم پایین

randy_rhoads آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    35104
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    422
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

چرا هميشه ميخواهيم با يه صلوات سرو ته قضيه رو هم بياريم... شما يك بار ديگه از اول پست هارو بخونين ببنيد علي اقا در پست هاشون شروع كردن به تعريف و تمجيد از دونتانشون ايا اين كار جاش اينجاست... بنده در مورد بند هاي ايراني نظرم رو گفتم ايشون شروع كردن به تمسخر و تعريف از خود كه من اينچنينم و دنايي منو ميشناسم و به خاطر فلان اقا چيزي نميگم و از اين طورحرفها... بحث سر نوازنده ي تاثير گذار بود اگه قرار بر اينه كه اقاي علي يك حرفي بزنن و بقيه هم تاييد كنن خوب بحث جداست اكا اگر اينطوره كه دوستمون در پست 1 اشاره كردن به نظر شما به سليقه شما اونوقت متوجه حرف بنده ميشيد... اقاي مهيار و دوستانشون متاسفانه عادت كردن به باند بازي و كاراي مسخره نمونش رو قبلا تجربه داشتم به هيچ عنوان نميتونن فرد مخالف خودشون رو تحمل كنن و با كلمات به ظاهر زيبا بزرگترين توهين ها رو به نميگم به همه اما به بنده كردن... ما در مورد تاثير گذاري بند صحبت نكرديم... قاي مهيار و دوستان بهتر اين روش رو كنار بگذاريد اين كارها درست نيست... من به هيچ عنوان تا الان نمي خواستم اين رو بگم ولي كافيه اين مسخره بازيا... به جاي تخريب سعي كنيد كمك كنيد يك دست صدا نداره اقايون پر مدعا... مگر شما سنديت مطلق هستي اقاي نظري پور كه اينطور رفتار ميكنيد... همه دوستان چه اماتور و چه حرفه اي حق دارن نظر بدن بحث كنن... علي اقا شما فلان نفر رو ميپسندي نظرتون محترم اما شايد ديگران خوششون نياد اين يعني كوبيدن نوازندهي هموطن... بهتره كمي روي ادبيات گفتاريتون كار كنيد با بي احترامي به ديگران سعي نكنيد شخصيت خودتون رو بالا ببريد... من نه ادعايي دارم و نه خواهم داشت ولي شما يك نگاه به پستاتون بندازيد و قضاوت كنيد.. هدف از اين بحث ها كمك به هم هست نه تبليغ دوستامون ... در ضمن شما به قول خود منطقي و اهل فلسفه ملاكتون براي بحث سن مقابلتون رو عنوان كرديد ايا اين حرف بر اساس منطق هست ايا زير سوال بردن شعور و فهم دوستان كم سن و سال نيست اين كارا تا كي ميخواد ادامه پيدا كنه... ايا چون سابقه نتي شما به قول خودتون زياده بايد همه رو زير سوال ببريد ... گر تخصص شما نوازندگي نيست بنا به حرف خودتون پس چرا اين قدر اصرار بر تاثير گزاري نوازندگي ميكنيد اين نظر من نيست فقط گفتم تا بدونيد با كلمات چطور ميشه بازي كرد ... همه بايد نظر بدن حتي كساني كه 1 بار فقط موسيقي راك رو گوش كردن چون در نهايت شنوندگان تعين كننده هستن به نظر بنده... اميدوارم تونسته باشم منظورم رو بدون بي احترامي و گفتن حقايق برسونم... البته اين نظر شخصيه منه...

19. 4 کاربر برای این پست از randy_rhoads تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    38961
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    442
    815 بار تشکر شده در 308 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

بالاخره یه نفر پیدا شد که حرف دل منو زد آفرین بر randy rhoads گرامی... و درود و جاودانگی به روح و روانه پاکش باد مرد استیج های راک و هوی متال...

من با دوستمون کاملا موافقم با اینکه با علی آقا و مهیار دوستم و مشکلی هم نداریم ولی این بحث باند بازی رو بشدت میپذیرم آقایون حرف هایی رو میزنن درست یا غلط و پشتشون افراد دیگر باند ازشون ناخوانده حمایت میکنن ... این درست نیست به شرف مقدس راک ن رول قسم درست نیست... این کارارو نکنید تاپیک من در مورد پانک بخاطر همین باند بازی ها بسته شد ... بعد جند تا دیگه از بچه ها هم که خودش الان می فهمه کیو میگم دائما از خودش تعریف و بزرگ نمایی میکنه اگه شما متال میزنی منم 6 سال کلاسیک و راک میزنم افه اومدن نداره که فعلا که کاره ای نشدی ... و این که بازم تایید میکنم باند بازی در نیارید جای بحثشم همین جاس چون هممون راک و متال بازیم و اکثرمون هم گیتاریستیم ...

21. 2 کاربر برای این پست از Punk تشکر کرده اند:

octavarium آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39784
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    254
    402 بار تشکر شده در 134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Punk [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بالاخره یه نفر پیدا شد که حرف دل منو زد آفرین بر randy rhoads گرامی... و درود و جاودانگی به روح و روانه پاکش باد مرد استیج های راک و هوی متال...

من با دوستمون کاملا موافقم با اینکه با علی آقا و مهیار دوستم و مشکلی هم نداریم ولی این بحث باند بازی رو بشدت میپذیرم آقایون حرف هایی رو میزنن درست یا غلط و پشتشون افراد دیگر باند ازشون ناخوانده حمایت میکنن ... این درست نیست به شرف مقدس راک ن رول قسم درست نیست... این کارارو نکنید تاپیک من در مورد پانک بخاطر همین باند بازی ها بسته شد ... بعد جند تا دیگه از بچه ها هم که خودش الان می فهمه کیو میگم دائما از خودش تعریف و بزرگ نمایی میکنه اگه شما متال میزنی منم 6 سال کلاسیک و راک میزنم افه اومدن نداره که فعلا که کاره ای نشدی ... و این که بازم تایید میکنم باند بازی در نیارید جای بحثشم همین جاس چون هممون راک و متال بازیم و اکثرمون هم گیتاریستیم ...
    پارازیت!!!
    امیدوارم منظورت به من نباشه
    دوست عزیز تو اون تاپیک خودتون اول اومدین متال رو بردید زیر سوال من هم گفتم متال سبک بزرگی هست با پیچیدگی های زیاد درست نیست به این سبک توهین بشه(البته تو هر سبکی بندای خوب و بد هست) ...
    بابا لعنتی ..!!! کیه که راک رو دوست نداشته باشه همین متال هدای بزرگی مثل پتروچی هم راک باز هستن اما خداییش قبول کن راک هم راک های قدیم مثلا الان کدوم بند دیپ پرپل یا لد رپلین یا پینک فلوید و فرانک زاپا و رولینگ استون و... میشن فقط یه بند پروگرسیو راک به اسم ریور ساید هست که میپرستمش (پیشنهاد میکنم اگه نشنیدی بشنوی کارهاش رو)
    در ضمن خود من سبک مورد علاقم پروگرسیو راک و پروگرسیو متال هست
    ویرایش توسط octavarium : Thursday 3 March 2011 در ساعت 04:46 PM

A_Cops_4 آواتار ها
    Cops

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    Cops
    شماره عضویت
    40214
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    17 بار تشکر شده در 6 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

به علت توهین ها و درگیری لفظی و خارج شدن از بحث تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل میشود.

24. 2 کاربر برای این پست از A_Cops_4 تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)