لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 96 123451151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 1521

موضوع: بررسی موسیقی متال

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

پیش فرض بررسی موسیقی متال

0 Not allowed! Not allowed!
    درود.
    این تاپیک، یکی از تاپیک های مورد علاقه بنده است و الان 10 سال است که در سایت های مختلف بنا شده است (در واقع هرکجا که پا گذاشته ام) اما تابحال ضرروت استارت آن را در این فاروم احساس نمیکردم که حالا وضعیت تغییر کرده است.
    در این تاپیک میتوانیم در مورد گروههای مختلف، اخبار آن گروهها، نظر شخصی و حتی سوالات و پاسخ ها را مطرح کنیم.
    در واقع تاپیک برای کسانی که حرفهایی دارند که نمیدانند در کدام موضوع بزنند بسیار مناسب خواهد بود و کارایی دارد.
    امیدوارم بتونم تا حد توان سوالات دوستان رو پاسخ بدم و کسی هم از پرسیدن سوال، یا نظر دادن خجالت نکشه و دوستان بیش از پیش در این تالار همکاری لازم رو داشته باشند.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

2. # ADS

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

پیش فرض Dimmu Borgri

برای شروع بحث میرم سراغ Dimmu Borgir و آخرین آلبوم گروه.

بی شک یکی از بزرگترین گروههای سبک ملودیک بلک متال دیموبرگیر است (به نظر من بزرگترین و متفاوت ترین) که حالا پا را فراتر از ملودیک بلک متال گذاشته است و به سنفونی هم روی آورده است.

بعد از حوادث سال 2008 مردم فکر میکردند این گروه از هم پاشیده است. در واقع کارهای این گروه هر سال قوی تر از سال گذشته میشد و همیشه نقل و انتقالات فرد بهتری را به گروه معرفی میکرد.

اما رفتم ابر بکوکالار گروه ICS VORTEX مسئله کمی نبود. با آن صدای جادویی که بسیاری را محو دیموبورگیر میکرد و حتی افرادی مثل من فقط بخاطر حضور وی مخاطب دیموبورگیر ساخته بود. (حتی مخاطبان بروکنگار رو).
    و رفتن Mustis محبوب و از همه مهمتر عدم همکاری HellHammer عوجبوه درام بلک متال.

اما شاهد این بودیم که گروه در سال 2010 البوم Abrahadabra منتشر کرد که البته بعد از این آلبوم هم دو شخص اضافه شده به گروه رفتند.
    اما این آلبوم به نظر من واقعا یک شاهکار در زمینه موسیقی هست و نمیشه اون رو تو قالب بلک متال خالی تقسیم کرد، بلکه واقعا پا رو فراتر گذاشته و وارد چند سبک تلفیقی شده. شاید بعدا این گروه بنیان گذار سبک جدیدی هم بشه. (همانطور که از سه سردمدار اصلی بوجود آمدن سبک ملودیک بلک متال بوده است)

میخواستم ببنم نظر شما هم مانند من نسبت به این آلبوم واقعا مثبته!
    فکر نمیکنید این البوم هم تکنیکی تر و هم احساسی تر شده؟!
    یا تفاوت نقاط قوت گروه رو با 2 سال پیش متوجه میشد یا نه یا اصلا چنین حسی دارید یا کارهای قدیمی گروه رو بیشتر دوست دارید؟!
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

4. 10 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450
    1,486 بار تشکر شده در 416 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Dj_MAN On Twitter Add Dj_MAN on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/1
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    16

ممنون از تاپیک ...
    علی جان („علی” درست میگم دیگه ؟) من باتوجه به وضعیت این نوع موسیقی در کشور که زیاد شنیده نشده و تبلیغ نمیشه آشنایی چندانی باهاش ندارم . نکته اینجاست که (شدیدا تاکید دارم تعریف از خود نیست) ذهن من یکجوری مثل آینه هست... نه این که بخوام تقلید کنم ولی این توانایی رو در خودم دیدم که هر نوع موسیقی رو (البته با سیستم الکترونیکی مبتنی بر رایانه) بسازم ...
    ولی خب هم این نوع موسیقی در دسترس من نبوده و هم انگیزه ای براش نداشتم ...
    در حال حاظر مشاهده میشه که در بین عامه و مخصوصا جوانان این نوع موسیقی داره همه گیر میشه و با سرعت زیادی در ایران پیشرفت میکنه ...

یه کنجکاوی شدید در من ایجاد شده که بدونم آیا میتونم از این نوع موسیقی هم بسازم و کار کنم ؟
    و دیگه اینکه آیا کلا میشه تلفیقی هر چند نامحسوس بین این سبک و ملودی های پارسی ایجاد کرد یا نه ؟

خب بنابر این مزخرفات بالا !!! ازتون خواهشی دارم ... اینکه منابعی بهم معرفی کنید که من بتونم موسیقی های پدر و مادر دار این سبک رو بشنوم و داشته باشم ...
    آیا سایت خاصی برای خرید یا دانلود سی دی های این سبک موجوده ؟
    اگه حتی بتونید شخصی و با دریافت هزینه برام ارسال کنید هم ممنون میشم ...

6. 6 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj_MAN [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از تاپیک ...
    علی جان („علی” درست میگم دیگه ؟) من باتوجه به وضعیت این نوع موسیقی در کشور که زیاد شنیده نشده و تبلیغ نمیشه آشنایی چندانی باهاش ندارم . نکته اینجاست که (شدیدا تاکید دارم تعریف از خود نیست) ذهن من یکجوری مثل آینه هست... نه این که بخوام تقلید کنم ولی این توانایی رو در خودم دیدم که هر نوع موسیقی رو (البته با سیستم الکترونیکی مبتنی بر رایانه) بسازم ...
    ولی خب هم این نوع موسیقی در دسترس من نبوده و هم انگیزه ای براش نداشتم ...
    در حال حاظر مشاهده میشه که در بین عامه و مخصوصا جوانان این نوع موسیقی داره همه گیر میشه و با سرعت زیادی در ایران پیشرفت میکنه ...

یه کنجکاوی شدید در من ایجاد شده که بدونم آیا میتونم از این نوع موسیقی هم بسازم و کار کنم ؟
    و دیگه اینکه آیا کلا میشه تلفیقی هر چند نامحسوس بین این سبک و ملودی های پارسی ایجاد کرد یا نه ؟

خب بنابر این مزخرفات بالا !!! ازتون خواهشی دارم ... اینکه منابعی بهم معرفی کنید که من بتونم موسیقی های پدر و مادر دار این سبک رو بشنوم و داشته باشم ...
    آیا سایت خاصی برای خرید یا دانلود سی دی های این سبک موجوده ؟
    اگه حتی بتونید شخصی و با دریافت هزینه برام ارسال کنید هم ممنون میشم ...
    درود.
    بله درسته.
    راستش من نمیدونم دانش موسیقی شما از نظر تئوریک چجوریه. مثلا من خودم وقتی دانش موسیقیم کمتر بود میتونستم ترنس خوب بسازم اما اون زمان نمیتونستم متال بسازم، اما بعدا که گیتار رو بهتر یاد گرفتم و با مفاهیم کاربردی آهنگ سازی این سبک آشنا شدم یک چیزهایی ساختم. ساختن آهنگ مخصوصا آهنگ احساسی تو این سبک یک کار واقعا واقعا سخته. باز آهنگ تکنیکی خالی راحت میشه ساخت اما تکنیکی که توش حس و حال خوبیم باشه خیلی سخته و تو جهان چند تا گروه هستند که موفق میشند این کارها رو انجام بدند.

دوست عزیز متال خیلی سبک هاش متفاوت هست با هم، تنها خصوصیت مشترک سبک های متال اینکه ساز اصلی دارم و گیتار هست تو همه وگرنه مثلا یک دوم متال زمین تا آسمان با یک دث متال تفاوت داره و همه سبک ها کلا تفاوت های عمده با هم دارند.
    برخی ها خیلی آروم و لایت هستند، برخی آروم و دارک هستند، برخی ریتم معمولی دارند، برخی تحریک آمیزند، برخی واقعا خشن هستند، برخی وحشبی بازی هستند اصلا خلاصه خیلی تنوع داره.
    اول باید بری دنبال اینکه ببنی از کدوم سبک بیشتر خوشت میاد.

(البته این هم بگم دوران متال بازی تو ایران تموم شده، اتفاقا تو سالهایی مثل 75 تا 77 متال خیلی تو ایران طرفدار داشت اما الان طرفدار خاصی نداره چون سطح سلیقه مردم رو به ذوال رفته، حتی آهنگ های ترنس هم دیگه نظر اونها رو جلب نمیکنه و اکثریت دوست دارند رپ فارسی که فاجعه موسیای هست رو گوش بدند)

من تو تاپیک علی متالیکا گروپ (تو همین تالار) سبک های اصلی رو معرفی کردم و مشهورترین و بهترین گروههای هر سبکی رو هم نوشتم که شما اگر کارهایی هرکدوم از آنها رو بگیری خوبه براتون.
    تو نت منابع زیادی برای دانلود این آهنگ ها هست. خیلی زیاد. فقط کافیه اسم گروه رو سرچ کنید و واژه فری دانلود رو جلوش بنوسید (یا به فارسی) تا هزاران صفحه لینک باز بشه.

اگر موفق به این کار نشدید به هر دلیلی بنده حاضرم آثاری که بخواهید و من داشته باشم رو براتون بیارم.

8. 9 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نه بابا ... فکر نمیکنم طرفداراش کمتر شده باشند .. همین سایت ببین چقدر گیتار الکتریک طرفدار داره ...
    این رضا یزدانی رو نمی بینی چه کولاکی میکنه ؟ البته من هیچی از موسیقیش نمی فهمم ... ازش بدم هم میاد ولی خیلی پیشرفت کرده ... کنسرت میزاره همه بنی بشر میان ...
    حالا شما خودت میگی من چی گوش بدم ؟
    البته یه موسیقی از همین سایت یه بار دانلود کردم به اسم The Forgotten Part2 از جو ساتریانی که کاربری به نام farzan shamasblou کاور کرده بود ... حالا گفتم من نمی دونم شاید این اصلا متال هم نبود ... ولی کلا منظورم من از متال اهنگهای درامز محور با همراهی همیشگی گیتار الکتریک هست...
    از این آهنگ بسیار خوشم میاد ... خیلی زیاد ...
    یکی از کارهایی که کاربر عزیز randy. rhoads هم آپ کرده بودند هم (کار شماره 223) هم خیلی مورد توجه من بوده ...

شاید اون اهنگ جو ساتریانی رو میشناسی ... کارهایی توی این سبک رو می خوام ...
    اسم یه چند تا نام معروف (آهنگ) در این زمینه رو لیست کم .. اهنگهای واقعا فوق العاده این سبک ... که دانلود کنم ...
    در ضمن اگه حوصله داشته باشی (نه الزاما همین الان) می خوام یه سوالاتی در مورد ساختار کلی آهنگهای متال ازت بپرسم ... نزدیکترین موقعی که در آینده توی سایت حاضری کی هست که بیام طرفت ؟

10. 5 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj_MAN [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نه بابا ... فکر نمیکنم طرفداراش کمتر شده باشند .. همین سایت ببین چقدر گیتار الکتریک طرفدار داره ...
    این رضا یزدانی رو نمی بینی چه کولاکی میکنه ؟ البته من هیچی از موسیقیش نمی فهمم ... ازش بدم هم میاد ولی خیلی پیشرفت کرده ... کنسرت میزاره همه بنی بشر میان ...
    حالا شما خودت میگی من چی گوش بدم ؟
    البته یه موسیقی از همین سایت یه بار دانلود کردم به اسم The Forgotten Part2 از جو ساتریانی که کاربری به نام farzan shamasblou کاور کرده بود ... حالا گفتم من نمی دونم شاید این اصلا متال هم نبود ... ولی کلا منظورم من از متال اهنگهای درامز محور با همراهی همیشگی گیتار الکتریک هست...
    از این آهنگ بسیار خوشم میاد ... خیلی زیاد ...
    یکی از کارهایی که کاربر عزیز randy. rhoads هم آپ کرده بودند هم (کار شماره 223) هم خیلی مورد توجه من بوده ...

شاید اون اهنگ جو ساتریانی رو میشناسی ... کارهایی توی این سبک رو می خوام ...
    اسم یه چند تا نام معروف (آهنگ) در این زمینه رو لیست کم .. اهنگهای واقعا فوق العاده این سبک ... که دانلود کنم ...
    در ضمن اگه حوصله داشته باشی (نه الزاما همین الان) می خوام یه سوالاتی در مورد ساختار کلی آهنگهای متال ازت بپرسم ... نزدیکترین موقعی که در آینده توی سایت حاضری کی هست که بیام طرفت ؟
    رضا یزدانی که اصلا پاپ راکه. متال خودش جز راکه اما خشونتش از تمام سبک های راک بیشتره و دل کل موسیقی شادی نیست. (تو برخی از سبک های راک و گروههاشون کارهای شاد هم پیدا میشه)
    مثلا آهنگ های جوستریانی و اینها هم متال نیتسند. البته مورد توجه همه متالرها هستند چون اونها دیگه بهترین های عالم گیتار هستند. اما کار متال باز متفاوت با اونهاست. هرچند که رنگ و بویی مثل اونها داره. باید اینقدر گوش بدی تا تفاوت ها رو متوجه بشی. چون واقعا این چیزها توضیح دادنی نیست. مثل اینکه مثلا شما بخوای تفاوت فاز ترنس رو با هپی ترنس برای یکی توضیح بدی خیلی سخت میشه. با توضیح و این چیزها هم تا وقتی مخاطب خودش کار رو گوش نکنه اون هم به کرار نمیشه متوجه موضوع اصلی شد.

احتمالا فردا از ساعت 1 هستم و روزهای بعدش.

12. 6 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    42441
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    52
    56 بار تشکر شده در 18 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

تاپیکتو اینجا هم راه انداختی؟ دمت گرم. خسته نباشی.
    من که اگه سوالی داشته باشم از خودت میپرسم حضوری اما شاید دیدمت یادم بره، اما اگر اینجا بپرسم بعدا حتما میام بخونم جوابت رو. به نظرت کدوم گروه متال تو زمینه سیاست از همه شدید تر عمل میکنه و به این مسئله بیشتر میپردازه!
    آیا خط قرمزهایی هم هست که متالرها در این مورد رعایت کنند؟ چون من کارهای سیاسی از گروههای متال زیاد ندیدم.
    اگر خط قرمزهایی هست اونها رو هم توضیح بده.

14. 5 کاربر برای این پست از Dr_ali تشکر کرده اند:

juse ferandes tors آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    36730
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    258
    466 بار تشکر شده در 187 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/1
    میزان امتیاز
    14

هر موسیقی جایگاه خودش رو داره و به همشون باید احترام گذاشت از رضا یزدانی چطور بدتون میاد آقای دی جی من سبکم فلامنکو هست اما هر موسیقی که بگی گوش میکنم غیر از پاپ ایرانی که به گند داره کشیده میشه من متال رو تو خونه یواشکی گوش میکنم البته مشکل شنوایی گوش هم دارم اذیت میشم ولی دیگه چه کنیم با موسیقی دایی این چه روزیه به سرمون آوردی
    زمانی که مردم نادان برای اثبات خدایانشان همدیگر را تکه و پاره می کردند من با چهار سیم و یک تکه چوب اصوات خدا را روی کاغذ می نگاشتم (آنتونیو ویوالدی)

16. 6 کاربر برای این پست از juse ferandes tors تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_ali [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تاپیکتو اینجا هم راه انداختی؟ دمت گرم. خسته نباشی.
    من که اگه سوالی داشته باشم از خودت میپرسم حضوری اما شاید دیدمت یادم بره، اما اگر اینجا بپرسم بعدا حتما میام بخونم جوابت رو. به نظرت کدوم گروه متال تو زمینه سیاست از همه شدید تر عمل میکنه و به این مسئله بیشتر میپردازه!
    آیا خط قرمزهایی هم هست که متالرها در این مورد رعایت کنند؟ چون من کارهای سیاسی از گروههای متال زیاد ندیدم.
    اگر خط قرمزهایی هست اونها رو هم توضیح بده.
    سلام دکتر جون، شما کجا اینجا کجا!!!
    خوب معلومه باید راه مینداختم دیگه.
    تو هم بیا متالر شو چابهار هم تنهایی پاشو بیا شب ها تو سایت دو تا مطلب یادمون بده.

18. 5 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط juse ferandes tors [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هر موسیقی جایگاه خودش رو داره و به همشون باید احترام گذاشت از رضا یزدانی چطور بدتون میاد آقای دی جی من سبکم فلامنکو هست اما هر موسیقی که بگی گوش میکنم غیر از پاپ ایرانی که به گند داره کشیده میشه من متال رو تو خونه یواشکی گوش میکنم البته مشکل شنوایی گوش هم دارم اذیت میشم ولی دیگه چه کنیم با موسیقی دایی این چه روزیه به سرمون آوردی
    نمی دونم والله ... شناخت چندانی ازش ندارم البته ... شما یه وقت یکیو میبینی همینجوری ازش خوشت نمیاد ... شاید بعدا من از یزدانی خوشم بیاد ...
    البته یه چیزی هم در موردش هست... فکر میکنم اگه یهو پیشرفت کرده ممکنه یه دلیلش این باشه که برا اولین بار هست که توی ایران یه بند از ساز اصلی گیتار الکتریک استفاده کرده
    این نه نظر من نمی تونه دلیل خوبی برا پیشرفت باشه ...
    البته باید حرفه ای ها در مورد موسیقیش نظر بدن که آیا اصلا صلاحیت این همه توجه رو داره یا نه

بهر حال من به شخصه فکر میکنم افراد دیگری در ایران حضور دارند که از این آدم بسیار بسیار علم بیشتری دارند ولی به دلایلی بهشون توجه کافی نشده ...

مثلا همون شادمهر آدم کمی نبود ولی در اثر کم توجهی مسئولین و سد هایی که جلو پاش بود کار در خارج از ایران رو ترجیح داد ...
    یا مثلا محسن چاووشی که درون کارهاش احساس فوق العاده ای رو انتقال میده ولی این همه مشکلات و کم لطفی ها براش بوجود اومد ...
    یا مثلا همین چکاوک شکاری که نفر اول پیانو شد توی ایتالیا ... اصلا شما تا حالا شنیدی اسمشو ؟

مثال زیاد هست... آدم های بزرگی که خود من هم نمیشناسمشون

اونوقت یه آدم به صرف استفاده از گیتار الکتریک و کار در سبکی برای اولین بار اینهمه توجه !!!
    قبول کن که یه کمی مشکوک میزنه !!!
    البته من منکر استعدادش نیستم ولی معتقدم یه جور بی عدالتی اینجا وجود داره

مخلص شما

20. 5 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

پیش فرض نظر سنجی

دوستان اگر بخواهیم 5 گروه را در پیشرفت متال ماثر بدانیم (جز بلک ثبت) که موسس این سبک بود شما آن 5 گروه را چه افرادی میدانید؟!

بنده در ابتدا نام Def Leppard رو ذکر میکنم که هم به هارد راک خوشونت جدیدی اضافه کرد و هم تغیراتی در سبک های متال بوجود آورد و در واقع ایده های اولیه از این گروه در بسیاری از سبک ها بود.

سپس Venome که بی شک یکی از اثبات کنندگان سبک ثرش، بلک، گاتیک و بسیاری سبک ها دیگر بود.

Judas Priest که اولین گروه سرعتی در سبک متال به حساب می آمد و در واقع مخترع ریف های سنگین و سولوهای سرعتی به حساب می آمد.

DIO که در گروههای مختلفی کار کرد و فلسفه جدیدی به مضامین متال موزیک افزود.

Metallica که در نهایت باعث بوجود آمدن سبک Speed Thrash شد و بعد هم موجوب انگیزه برای پیدایش سبک های دیگر مانند Death Metal (با الهام از ونوم و تلفیق دو هد یعنی موتور هد و دایموندهد) و البته سالها بعد سبک هایی مانند گوت متال و متاسفانه ان یو متال و ...

22. 9 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    42441
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    52
    56 بار تشکر شده در 18 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

من هم اینها رو میگفتم.

24. 3 کاربر برای این پست از Dr_ali تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ظاهرا کسی دوست نداره تو این نظر سنجی ها شرکت کنه.
    عجب تالار فعالی شدها.

26. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

rumour آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    15529
    میانگین پست در روز
    0.24
    تشکر از پست
    2,578
    3,406 بار تشکر شده در 1,155 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوستان اگر بخواهیم 5 گروه را در پیشرفت متال ماثر بدانیم (جز بلک ثبت) که موسس این سبک بود شما آن 5 گروه را چه افرادی میدانید؟!

بنده در ابتدا نام Def Leppard رو ذکر میکنم که هم به هارد راک خوشونت جدیدی اضافه کرد و هم تغیراتی در سبک های متال بوجود آورد و در واقع ایده های اولیه از این گروه در بسیاری از سبک ها بود.

سپس Venome که بی شک یکی از اثبات کنندگان سبک ثرش، بلک، گاتیک و بسیاری سبک ها دیگر بود.

Judas Priest که اولین گروه سرعتی در سبک متال به حساب می آمد و در واقع مخترع ریف های سنگین و سولوهای سرعتی به حساب می آمد.

DIO که در گروههای مختلفی کار کرد و فلسفه جدیدی به مضامین متال موزیک افزود.

Metallica که در نهایت باعث بوجود آمدن سبک Speed Thrash شد و بعد هم موجوب انگیزه برای پیدایش سبک های دیگر مانند Death Metal (با الهام از ونوم و تلفیق دو هد یعنی موتور هد و دایموندهد) و البته سالها بعد سبک هایی مانند گوت متال و متاسفانه ان یو متال و ...
    با کمال پوزش به خاطر جواب دیر... من با درس درگیرم، دیر میشه گاهی و نمیرسم...

بعد از بلک ثبت،
    دف لپارد به همون دلایلی که گفتید

من لد زپلین به خاطر سولو های خاص و بلوز- راک جیمی پیج و وارد کردن سبک خاص خوندن رابرت پلنت به موسیقی هارد راک و هوی متال و البته درام نوازی زیبا.

بعدش جوداس پریست میدونم، به خاطر سولو ها و ریف های خاص و البته باز هم سبک خاص وکال. و اون محیط تاریکی که توی آهنگ ها وارد کرد یه جوری evil مانند.

آیرن میدن به خاطر تاثیری که روی بسیاری از گروه های بعد از خودشون گذاشتن و ادامه ی موسیقی و متال دهه ی 80 (البته بازم با تغییرات زیادی) و حفظ سبک هوی متال اولیه به نوعی در حال حاضر.

متالیکا به خاطر ابداع سبک ثرش و سپید ثرش و باز هم اثراتی که روی گروه های بعد از خودشتون گذاشتن.
    You tell me what is certain***But I'll tell you what is true
    You tell me that is honesty***When all around is death and cruelly

28. 3 کاربر برای این پست از rumour تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    13

مالمستین -دث و ادی ون هلن هم تاثیرات زیادی گذاشتند روی متال
    همچنین دریم تئاتر و تول

30. 3 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

randy_rhoads آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    35104
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    422
    1,302 بار تشکر شده در 295 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

من هم اول بلك سبث... van halen... dio... ozzy osbourne... deep purple رو خيلي تاثير گذار ميدونم...

32. 6 کاربر برای این پست از randy_rhoads تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 96 123451151 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)