لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 4 از 96 نخستنخست 123456781454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 49 به 64 از 1521

موضوع: بررسی موسیقی متال

demonio آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42676
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    440
    454 بار تشکر شده در 143 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اصلا نمیشه این نوازنده هارو با هم مقایسه کرد. هر کدوم یه استایل خاص و یک تکنیک مخصوص داره. مثلا جیغ جو ساتریانی. یا پیک زدن آلترناتیو جان پتروچی. همه این نوازنده ها غولن. اما نباید با هم مقایسه بشن. چون ملاک درستی برای مقایسه نداریم. بازیکن فوتبال نیستن که بگیم این گل بیشتر زده. پاس گل بیشتر داده پس بهتره. همشون هم سرعتی هستن. هم احساسی. هم تکنیکی. به نظره من همه این نوازنده ها در یک سطح هستن. چیزی که اونهارو در نظر مردم از هم متمایز میکنه احساسه مردمه. مثلا من با جو ساتریانی و استیو وای حال میکنم. اما از مایکل آنجلو و مالمستین خوشم نمیاد. دلیل نمیشه که اونا بد باشن. منم با نظر آیبانز 1994 موافقم. باید هر لیستی که تهیه میشه صرفا جهت معرفی باشه. بدون شماره یک تا ... . بدونه رده بندی.
    مقایسه تکنیکالی به علت ابژکتیو (objective) بودن کاملا امکان پذیر است. این که گیتاریستی از نظر تکنیکی بهتر باشد ربطی به سلیقه ندارد. مثلا می توان لگاتوهای جان پتروچی را با جو ستریانی مقایسه کرد خوب مشخص جو خیلی قوی تره اما می توان سرعت پیکینیگ جان پتروچی را خیلی بالاتر از جو ستریانی دانست.

بنا براین به نظر من تعمیم دادن یک امر عینی به یک امر سوبژکتیو (subjective) نمی تواند درست باشد.

2. 3 کاربر برای این پست از demonio تشکر کرده اند:

randy_rhoads آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    35104
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    422
    1,302 بار تشکر شده در 295 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

كاملا دوست عزيز با حرفتون مخالفم... شما به هيچ عنوان نمي توني فردي رو از لحاظ تكنيكي مقايسه كني... اصلا نوازنده بي تكنيك وجود نداره فقط بحث اينجاست هر كسي به اندازه لازم از تكنيكش استفاده ميكنه... سرعت هم يه نوع تكنيك به حساب مياد در ضمن لازمه هر قطعه اي هم اين نيست كه فرد تمام توان خودشو بزاره... به نظر من كاملا سليقه اي هست... هم تكنيك و هم سرعت... شما حتي با اجراي يك قطعه مشترك بين نوازنده ها نيشتوني اونها رو با هم مقايسه كني چه برسه به البوم هاي شخصي مثالش هم قطعه voodoo chide جيمي هندريكس... استيو ري... مالمستين... اريك كلاپتون... جرج لينچ... تمام اين افراد اين قطعه رو زدن ولي به هيچ عنوان نميشه گفت كدوم تكنيكي تر هستن و نبايد هم گفت... البته اين نظر شخصيه منه... ممنون

4. 7 کاربر برای این پست از randy_rhoads تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

در معیارهای نوازندگی فیلینگ خیلی مورد توجه قرار نمیگیره از طرف مخاطبان اما در واقع این فیلنگ هست که روح نوازندگی رو بوجود میاره و مثلا باعث میشه گیلمور از مایکل آنجلو محبوب تر و دوست داشتنی تر (حتی در میان کسانی که فقط به دنبال تکنیک هستند) قرار بگیره.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

6. 6 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

demonio آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42676
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    440
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط randy_rhoads [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    كاملا دوست عزيز با حرفتون مخالفم... شما به هيچ عنوان نمي توني فردي رو از لحاظ تكنيكي مقايسه كني... اصلا نوازنده بي تكنيك وجود نداره فقط بحث اينجاست هر كسي به اندازه لازم از تكنيكش استفاده ميكنه... سرعت هم يه نوع تكنيك به حساب مياد در ضمن لازمه هر قطعه اي هم اين نيست كه فرد تمام توان خودشو بزاره... به نظر من كاملا سليقه اي هست... هم تكنيك و هم سرعت... شما حتي با اجراي يك قطعه مشترك بين نوازنده ها نيشتوني اونها رو با هم مقايسه كني چه برسه به البوم هاي شخصي مثالش هم قطعه voodoo chide جيمي هندريكس... استيو ري... مالمستين... اريك كلاپتون... جرج لينچ... تمام اين افراد اين قطعه رو زدن ولي به هيچ عنوان نميشه گفت كدوم تكنيكي تر هستن و نبايد هم گفت... البته اين نظر شخصيه منه... ممنون
    دوست گرام

1- در هیچ کجای پیک من گفته نشد که نوازنده بی تکنیک وجود دارد.

2- بحث من اصلا بر سر آن نیست که نوازنده تا چه حد از تکنیکش استفاده می کند.

3- خیر به نظر من تعمیم تکنیک به عنوان یک امر عینی به سلیقه به عنوان امر ذهنی نمی تواند درست باشد.

من سعی می کنم انتقاد شما را روشن تر کنم شما هنوز بر سر این که تکنیک یک امر عینی است یا ذهنی (subjective) به توافق با من نرسیدید. در این صورت بهتر است بحث را به این جا رساند:

1- تعریف دقیقی از تکنیک ارائه دهید . (با این کار می توانیم بهتر به بحث بپردازیم)

2- دلایلتان مبنی بر سلیقه ای بودن تکنیک را شرح دهید.

اگر پاسخ دو سوال بالا را بدهید مرا برای داشتن بحثی پر بار کمک می کنید با تشکر.

8. 3 کاربر برای این پست از demonio تشکر کرده اند:

randy_rhoads آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    35104
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    422
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

دوست عزيز من خيلي واضح صحبت ميكنم... من ميخوام بدونم شما طبق كدوم اصل فرمودين كه مثلا جان پتوچي سرعت بالاتري از جو داره و جو لگاتو قوي تري... من از صحبت كردن به شكل فلسفي اصلا خوشم نمياد بي تعارف ميگم امري ذهني يا عيني براي من معني نداره و اصلا دوست ندارم فلسفه رو وارد ماجراي نوازندگي كنم... پس شما هم دنبال استدلال و نتيجه گيري از اين قضيه نباشيد. در مورد تعريف دقيق از تكنيك ببنيد يك سري از كارها مثلا كشيدن سيم به سمت بالا يا پايين روي خود سيم رو بند ميگن حالا اينكه چقدر بايد اين كشيدن ادامه داشته باشه يا چه حسي بده اين ديگه مربوط ميشه به هر فرد... به نظر من اگر ما تا ابد در اين موارد بحث كنيم باز هم به نتيجه اي نمي رسيم چون مقايسه بين اين افراد كاملا كاره اشتباهيه ... در مورد سليقه اي بودن تكنيك اين رو هم يادتون باشه هيچ كس نمي تونه فردي رو متهم كنه كه اين تكنيك اشتباهه در اين قطعه چون اون فرد خالق اون قطعه هست پس اختياره هر تغييري رو داره ... من باهر ها گفتم و هزاران بار ديگه هم ميگم ما حق نداريم نوازنده ها رو زير سوال ببريم چه تكنيك و چه سرعت يا هر چيز ديگه ما فقط ميتونيم بگيم اين رو دوست ندارم يا خوشم نمياد ولي اينكه بگيم فلاني خوب نيست ضعيفه يا هر جيز ديگه مجبور ميشم بگم بگم كه بايد 0/1 از قطعات يا ساخته ها يا كنسرت هاي اون فرد رو اجرا كنه و بعد در مرود تواناييهاشون نظرشو بگه... البته اين نظر شخصيه منه... ممنون
    ویرایش توسط randy_rhoads : Sunday 12 June 2011 در ساعت 08:57 AM

10. 5 کاربر برای این پست از randy_rhoads تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

ببینید این نوازنده ها همه قدرت یکسانی دارن. اگه جو ساتریانی توی آهنگاش از پیکینگ استفاده نمیکنه و بجای مثلا لگاتو میزنه دلیل نمیشه بگیم لگاتوی جو از جان پتروچی قویتره. این افراد طبق سلیقه خودشون یک آهنگ میسازن. دوست دارن توی اون آهنگ از یک سری تکنیک استفاده کنن. دلیل نمیشه اگه از تکنیکی استفاده نمیکنن اون رو بلد نباشن یا در اون ضعیف باشن. دقیقا مثل مثال بند که رندی رودز عزیز گفت. شما میتونید از ربع پرده تا الی مااشالله یک سیم رو بند کنید. حالا اگه توی یک آهنگ نوازنده 1/4 بند انجام داد دلیل نمیشه بگیم قدرت نداره بند کامل انجام بده.
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

12. 4 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

demonio آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42676
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    440
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

من از صحبت كردن به شكل فلسفي اصلا خوشم نمياد بي تعارف ميگم امري ذهني يا عيني براي من معني نداره و اصلا دوست ندارم فلسفه رو وارد ماجراي نوازندگي
    به هر صورت امر ذهنی یا عینی چه برای شما معنا داشته باشد چه نداشته باشد وجود دارد. متاسفانه یا خوشبختانه دوست عزیز گفتمان من در مورد هر چیزی به صورت کاملا فلسفی و عمیق است و عادت ندارم دنیا را صرفا با پیش فرض های خودم ببینم.

معیار های مقایسه من هم در مورد تکنیک کاملا روشن است. ئقتی می گوییم مثلا سرعت ترمولو پیکینگ ها جان پتروچی بالاتر است کاملا واضح است و نیاز به توضیح ندارد . باز هم تکرار می کنم که اشتباه شما جایگزینی ذهن و عین با هم است و این از نظر من پذیرفته نیست.

پس شما هم دنبال استدلال و نتيجه گيري از اين قضيه نباشيد.
    باز هم از نظر من آن چیزی که انسان را انسان می سازد تعقل منطقی است و اگر شما ابزار بهتری از استدلال و عقل را برای پیشرفت میدانید ذکر کنید و اگر فکر می کنید دیالکتیک منطقی نمی تواند به نتیجه برسد من ادامه بحث با شما را امکان پذیر نمی دانم به هر صورت فکر کردم می شود در این جا کمی عمیق تر به موضوعات در ظاهر پیش و پا افتاده پرداخت اما گویا در اشتباه بودم.

يادتون باشه هيچ كس نمي تونه فردي رو متهم كنه كه اين تكنيك اشتباهه در اين قطعه چون اون فرد خالق اون قطعه هست پس اختياره هر تغييري رو داره

اولا که این حق نداشتن هم جزء همان اموری است که نمی توان سخت متیقنی درباره آن گفت و شما با چه دلیلی چنین حرفی می زنید ؟
    در ثانی برای این که بگوییم کار کسی از نظر تکنیک ضعیف است استفاده از واژه اتهام نمی تواند محلی داشته باشد . به طور مثال خانه ای را تصور کنید که بر پایه یک فنداسیون اشتباه بنا شده باشد شما به صرف این که سازنده آن خالق آن است نمی توانید بگویید که من حق انتقاد از آن را ندارم.

[QUOTE][حالا اينكه چقدر بايد اين كشيدن ادامه داشته باشه يا چه حسي بده اين ديگه مربوط ميشه به هر فرد/QUOTE]

کاربر گرامی توجه داشته باشید که من از احساسی که در شخص از اجرای تکنیک به وجود می آید صحبت نمی کنم که آن به عنوان سوبژه در معنای دقیق آن است و ما نمی توانم بحث سایکولوژیستی را به عالم عینی فرو بکاهیم.
    من وقتی می گویم مثلا جان پتروچی سرعت بالاتری دارد صرفا بحثم عینی و ناظر به تمپوی اجرایی است. بالاخره واضح است که بعضی از نوازنده ها می توانند تکنیک هایی را در سرعت های بالاتری اجرا کنند. که دیگران قادر نیستند . اما شما دقیقا دچار این ابهام شدید که من تکنیک را دست آویزی برای برچسب خوب یا بد زدن به نوازنده ها می دانم که باید بگم این کاملا با نگاه من فرق دارد اساسا برای من خوب و بد به آن معنای مطلق وجود ندارد و من یک نگاه شکاکانه به آن دارم.

در هر صورت ادامه بحث وابسته به میل مخاطبان است اگر شما دوست ندارید به صورت فلسفی به جنبه های مختلف موسیقی بپردازیم ایرادی ندارد می توانید از این بحث کنار بروید و اگر دوستان دیگر مایل به بحث هستند نظراتشان را بیان کنند تا ادامه دهیم .

با تشکر.

14. 4 کاربر برای این پست از demonio تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

من با بسیاری از حرف های آرش موافقم. اما در مزاج خویش حرفم آن بود که عرض کردم و ملاکم برای دوست داشتن مطلب دیگریست که بحثش هم از موضوع بحث جداست.
    اما در کل صحبت های آرش را فهمیدم و از نظر منطقی اشکالی درش نمیبنم.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

16. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

randy_rhoads آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    35104
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    422
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

ببنيد اقاي فيلسوف... شما طبق كدوم قطعه اومدين بين اقاي جان پتروچي و جو سترياني مقايسه كرديد؟ ايا اين افراد يك قطعه رو هر كدوم ااجرا كردن و بعد شما اين نتيجه رو گرفتين... با زير سوال بردن من هم از نظر منطق و شعور هم فكر نميكنم به چيزي برسيد ولي باز هم منشكلي ندارم بحث ميكنيم... شما ميخواي با تسلط روي بحث فلسفي حرفت رو به اثبات برسوني كه من كاملا مخالف اين قضيه هستم چون اونوقت ما ديگه نوازنده نداشتيم فيلسوفاني داشتيم كه براي اثبات ادعاي خود به ساخت قطعه ميپرداختند نه احساس يا مسائل جامعه... اخه دوست من تمپوي بالاتر رو شما مبناي سرعت بيشتر ميدوني؟ اينكه قطعات در اون تمپو با سياه يا چنگ يا دولا چنگ نوشته شده باشه رو مهم نمي دوني؟ يا اينكه در اون تمپو فرد چه تكنيكي رو همراه اون اجرا ميكنه رو مهم نمي دوني؟... در مورد بحثتون در مورد خانه و فنداسيون بايد بگم كه موسيقي خانه نيست و موزيسين ها هم معمار و بنا نيستن... ايا شما ميتوني مبناي قوانين موسيقي رو تعين كني يا اينكه ميتوني از فردي به خاطر ساخت قطعش ايراد بگيري؟ من توي پست قبلي گفتم ولي مثل اينكه شماا وننجا رو نخوندي ايا شما صلاحيت اين رو داري از كه از يك موزيسن ايراد بگيري؟... من در مورد شما اصلا فكر نميكنم كه بخوام دچار توهم بشم دوست عزيز اين شما هستي كه با به كار بردن چند واژه فلسفي خودتون رو جاي ارسطو و افلاطون ميبينيد... متاسفانه اين عادت زشت مقايسه نوازندگان و زير سوال بردن اين افراد داره به معضل تبديل ميشه بهتره به جاي اينكه هميشه از افراد ايراد بگيريم سعي منيم ازشون كمي ياد بگيريم و ببنيم اونها هم ايا كسي رو زير سوال بردن به اينجا رسيدن يا نه ؟؟؟

18. 6 کاربر برای این پست از randy_rhoads تشکر کرده اند:

Favilla آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24749
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,695
    1,347 بار تشکر شده در 360 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Favilla on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/8
    Given: 47/13
    میزان امتیاز
    15

چطوره بحث رو عوض کنیم .. ؟
    راستی کسی چیزی راجع به اصول کارای اینداستریال متال میدونه؟ مثلا کارای رامشتاین.
    البته نه از لحاظ نوازندگی ... منظورم موضوع و دلیل کاراشونه
    ویرایش توسط Favilla : Sunday 12 June 2011 در ساعت 11:56 PM دلیل: افزودن نکته!

20. 3 کاربر برای این پست از Favilla تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibanez.1994 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چطوره بحث رو عوض کنیم .. ؟
    راستی کسی چیزی راجع به اصول کارای اینداستریال متال میدونه؟ مثلا کارای رامشتاین.
    البته نه از لحاظ نوازندگی ... منظورم موضوع و دلیل کاراشونه
    اینداستیریال بیشتر بر کلام تمرکز دارد.
    در موسیقی هم معمولا ریتم یا ریف خاصی را تکرار میکند. در واقع این سبک یک فضای تکراری ریتمیک دارد که یک ریتم یا ریف خاص به عنوان اسکلت اصلی موسیقی بر آن میچرخد و تکرار میشود.
    این سبک اینداستریال به سبک های زیادی میچسبه ولی در نهایت اسم اون سبک رو اینداستریال میکنه.
    مثلا یک دث متال رو تبدیل به اینداستریال میکنه. مثلا یک گروه مثل فیرفاکتوری سبک اصلی کاریش دث متال هست ولی به علت تکرار مکرر در اکثر کارهاش باعث میشه اون اثرش در ژانر اینداستریال متال به حساب بیاد.
    مارلین منسون، رامشتین و فیرفاکتوری گروههای اصلی این ژانر به حساب میاند.
    ولی خوب اینداستریال مانند سبک ثرش یا هوی معیار موسیقی مشخصی نداره، از این رو موسیقی ایندستریال میتونه به موسیقی های دیگه شبیه باشه.
    یعنی مثلا شما یک بلک متال گوش میکنی که خیلی حالت تکرار ریتم توش به چشم میاد، اون میشه اینداستریال. یا دث متال همینطور.
    خود اصل اصل اینداستریال از نظر خوانندگی شبیه به کارهای مارلین منسون و خود رامشیتن هست. به نوعی مقطع خواندن.

دیگه بیش از این نمیتونم توضیح بدم. هرچی به ذهنم رسید گفتم.

22. 5 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

Favilla آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24749
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,695
    1,347 بار تشکر شده در 360 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Favilla on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/8
    Given: 47/13
    میزان امتیاز
    15

من چنتا از کارای رامشتاین رو چندبار گوش دادم ... بار اول خیلی خوب ، بار دوم بد نیست ، بار سوم اصلا کلا زده شدم!
    کلا چیزی نیستن که زیاد با مزاج سازگار باشن ... یعنی یه جورایی خیلی هوی هستن . کی اینجا هست که زیاد گوش بده از اینا؟؟؟

24. 3 کاربر برای این پست از Favilla تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    101 بار تشکر شده در 33 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

هر کسی موسیقیی رو دوست داره که ذهنش با اون ارتباط بر قرار می کنه. اصلا مقایسه درموسیقی به هر شکلش (از آهنگسازی تا شاعری و نوازندگی و ...) کاملا اشتباهه. توی دنیای بیرون از موسیقی که اینهمه به هم ایراد و عیب می گیریم و به هم برچسب می زنیم. لااقل بزاریم دنیای موسیقی و هنر آزاد بمونه و کسی به دیگران اعمال سلیقه نکنه .

26. 2 کاربر برای این پست از taba631 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibanez.1994 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من چنتا از کارای رامشتاین رو چندبار گوش دادم ... بار اول خیلی خوب ، بار دوم بد نیست ، بار سوم اصلا کلا زده شدم!
    کلا چیزی نیستن که زیاد با مزاج سازگار باشن ... یعنی یه جورایی خیلی هوی هستن . کی اینجا هست که زیاد گوش بده از اینا؟؟؟
    اصلا هوی نیست. ریتمیک بودن آهنگ ها باعث میشه که شما فکر کنی سنگینه. شاید هم کوک پایین سازها که صدا را بم میکنه و همون حالت مقطع بودن.
    من هم از این سبک خوشم نمیاد.
    بیشتر این سبک برای متالرهای نو پاست و وقتی یکم بیشتر با متال آشنا میشند میرند سراغ سبک های دیگه.
    سبک پدر مادر دار در متال ثرش و هوی و دوم هستند و پروگرسیو.

28. 5 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

پیش فرض novembers doom 2011

50 روز پیش رفتم پیش دکتر، گفت بچه جون متال گوش نکن، قرص هم داد. روزی نصف. یک مدت حالم خوب بود و شنگول شده بودم و فقط سولو آرتیست ها رو گوش میکردم. خر شدم رفتم سراغ آهنگ های دوم دثم و این قرص رو کرد 1یکی. پری روز شد 2 تا. الان هم با دانلود آلبوم آخر نومبرز دوم فیلم یاد هندوستان کرد و این 2 تا هم دیگه جوابگو نیست.

اگر میخواهید غمگین شوید و از غمتون لذت ببرید حتما دانلود کنید.
    هنوز کامل نشده بررسیش کنم یک بار گوش کردم آلبوم رو ولی همین یک بار فهمیدم که مدتها درگیر خواهم بود.

30. 5 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

عجب آلبومیه این آلبوم Aphotic گروه Novembers Doom.
    دوم دث متال باز نداریم گوش کرده باشه اثر رو هنوز؟

32. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 96 نخستنخست 123456781454 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)