لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 53 از 96 نخستنخست ... 34349505152535455565763 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 833 به 848 از 1521

موضوع: بررسی موسیقی متال

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط LORD-LUCIFER [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من والا در اين زمينه از موسيقي مثل شما اطلاعات ندارم و چيزي رو كه حسم بهم گفت اينجا گفتم

و مسائل تكنيكيش رو نميدونم.

من اصلا اعتقاد ندارم كه گروه بخواد ببينه طرفداراش چي ميخوان بعد همونو بزنه تحويل بده.

موزيسين پرينتر نيست كه چيزي بخواد‌‌ آدم بهش بده بعد چاپ شده تحويل بده.

چيزي كه به عنوان آلبوم مياد بيرون محصول چيزهايي هست كه بر نويسنده آهنگ گذشته و محصول

احساسات دروني اون شخص هست نه طرفدار نه كمپاني ركورد ليبل و نه هيچكس ديگه.

هر هنرمندي بخواد براي كس ديگه اي چيز ديگه اي بنويسه از نظر من خودفروخته است.
    طرفدار تجاری با طرفدار واقعی فرق داره. مثلا متالیکا 2003 برای طرفدار تجاری خود کار ارائه داد و پول خوبی به دست اورد، اما طرفداران حرفه ای و افراطیش واقعا ناراحت شدند.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

2. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

LORD-LUCIFER آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    18694
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    901
    3,341 بار تشکر شده در 949 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 5/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedc [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آناتما که کلا سبک عوض کرد ...
    من همه گروه هارو نگفتم ولی اکثرا هستند ..
    مثلا از مایهم که پرچم دار بلک بود تو خود مصاحبه چند سال پیشش گیتاریستشون گفت واسه پول این اداها رو در میارن !
    البته خوب حق دارند از موسیقی نون میخورند
    من اصلا از ميهم خوشم نمياد. آدماي عقده اي و مسخره اي هستند. كاري به اونا ندارم.

آناتما دچار تغييرات زيادي شد و من كارشون رو ستايش ميكنم. چون در جا نزدند هيچوقت.

من چه به عنوان يك مخاطب و چه به عنوان موزيسين احتمالي!! (در آينده اي دور) از تكرار بيزارم.

يه جا ديدم لارس حرف خيلي قشنگي زد.

بحث سر آلبوم بلك بود و اينا كه متاليكا تيريپ تجاري و Sellout ورداشت با ريليز كردن اين آلبوم.

كه لارس خيلي قشنگ گفت اگه ما And Justice for All part 2 رو ريليز ميكرديم اون Sellout ميشد.

4. 4 کاربر برای این پست از LORD-LUCIFER تشکر کرده اند:

LORD-LUCIFER آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    18694
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    901
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    طرفدار تجاری با طرفدار واقعی فرق داره. مثلا متالیکا 2003 برای طرفدار تجاری خود کار ارائه داد و پول خوبی به دست اورد، اما طرفداران حرفه ای و افراطیش واقعا ناراحت شدند.
    از نظر من فرقي نميكنه همون طرفدار دوآتيشه قديمي هم نميتونه خط مشي براي گروه تعيين كنه.

اگه بخوايم طرفداراي كاراي قديمي متاليكا رو اساس كار بذاريم‌(يكيش خودم) از نظرشون از آلبوم بلك به

بعد متاليكا گروه تجاري شد! از نظر خود شخص من كل آهنگاي قشنگ بعد از آلبوم بلك متاليكا

اندازه يه آلبوم هم نميشن!

6. 3 کاربر برای این پست از LORD-LUCIFER تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

چند روز پيش سبكه ي من و تو و سمي وكال بند مرتد با اعضاي آناثما يه مصاحبه ميكرد
    .
    .
    .
    خيلي خوش اخلاق و باحال بودن توي همون كنسرت وكال بند پرچم كشور ايران رو دور خودش پيچيد و توي مصاحبه ميگفت ايرانيها رو خيلي دوست داره و مطمئنه كه يك روز توي ايران اجرا خواهند گذاشت (ما هم اميدواريم !!!)
    بگذريم
    گفت براي فن هاشون ارزش و احترام زيادي قائل هست
    اما خوب موزيك از احساسات و زندگيشون بلند ميشه و احساس يك لحظه باعث ميشه تا موزيك رو بسازن نه اينكه از قبل به ين فكر بكنن كه مخاطب چي ميخواد و چي فروش ميكنه چون اينجوري به هنر خيانت ميشه
    .
    .
    .
    من هم همين نظر رو دارم

8. 6 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط LORD-LUCIFER [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از نظر من فرقي نميكنه همون طرفدار دوآتيشه قديمي هم نميتونه خط مشي براي گروه تعيين كنه.

اگه بخوايم طرفداراي كاراي قديمي متاليكا رو اساس كار بذاريم‌(يكيش خودم) از نظرشون از آلبوم بلك به

بعد متاليكا گروه تجاري شد! از نظر خود شخص من كل آهنگاي قشنگ بعد از آلبوم بلك متاليكا

اندازه يه آلبوم هم نميشن!
    کلا ما نسل هامون با هم فرق داره و حرف هم رو نمیفهمیم. چون من به اندازه سن شما سن متال دوستیمه.
    شما الان یک سرچ میکنی تو نت و آلبوم گیر میاری ما اون زمان که کرایه 10 کیلومتر راه 50 تومان بود میرفتیم ناصر خسرو یک نوار کاست راک یا متال به زورگیر میاوردیم 1000 تومان. (چقدر هم سنگین بود این پولها)
    خوب بیشک ما تو دنیایی زندگی کردیم که شما اون رو لمس نکردید و برای همین هم هست که نوع طرفداری ما فرق داره و در کل نه هیچ وقت ما میفهمیم که شما چی میگید و نه شما متوجه حرفها و درد دل های ما میشید.
    بگذریم.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

10. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

LORD-LUCIFER آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    18694
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    901
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط alimetallica_2 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    کلا ما نسل هامون با هم فرق داره و حرف هم رو نمیفهمیم. چون من به اندازه سن شما سن متال دوستیمه.
    شما الان یک سرچ میکنی تو نت و آلبوم گیر میاری ما اون زمان که کرایه 10 کیلومتر راه 50 تومان بود میرفتیم ناصر خسرو یک نوار کاست راک یا متال به زورگیر میاوردیم 1000 تومان. (چقدر هم سنگین بود این پولها)
    خوب بیشک ما تو دنیایی زندگی کردیم که شما اون رو لمس نکردید و برای همین هم هست که نوع طرفداری ما فرق داره و در کل نه هیچ وقت ما میفهمیم که شما چی میگید و نه شما متوجه حرفها و درد دل های ما میشید.
    بگذریم.
    شما 24 ساله متال گوش ميدي؟ از سال ؟1988 چند سالته مگه؟

اين دردسرها رو همه كشيدن. شايد بعضي ها هم بيشتر از شما از اين بدبختيا كشيدن.

شما توي پايتخت ايران زندگي كردي جايي كه هرچيز جديدي اعم از تكنولوژي ادبيات موسيقي سينما

و... از غرب مياد مستقيم به دست شما ميرسه. دوستايي داشتي كه اينكاره بودن و شما رو وارد دنياي متال كردند.

اين كرايه دادن ها و ناپيدا بودن كاست ها براي شما ته سختي بوده؟

پس تو جنوب و يك منطقه محروم (مثل قشم) زندگي نكردي كه حس كني تبعيد شدي!

من حدود 9 10 سال پيش متال باز شدم! بدون اينكه كسي كاستي چيزي بهم معرفي كنه بدون اينكه دوستي يا بزرگتري باشه كه راهنماييم كنه.

من با اينترنت دايال آپ با سرعت 4 كيلوبايت!!! به اينترنت وصل ميشدم. اونم به كجا؟ به تهران!!! (عالمي بود برا خودش) يه چند تا سايت و وبلاگ روسي بودن كه منبع موزيك من شده بودن.

شب ميذاشتم آلبوم دانلود شه فردا عصرش تموم ميشد.

10 سال پيش يعني سال 81 5 6 بار پول تلفن بالاي 200 تومن اومد!!! خيلي حرفه برا اون موقع!!! كلي هم خونه سرم غر زدن و واقعا هم حق داشتن.

اون موقع فكر كنم با اين پول تلفن ميشد يه گيتار توپ خريد.

اينا رو گفتم چون مكافاتي كه من داشتم شايد كمتر كسي داشته. حس و حال طرفداري شما رو هم درك ميكنم.

چون منم همين حس و حالها رو داشتم. فقط شكلش شايد فرق داشته باشه. همون تعصب شيريني كه همه روي گروهها دارند ما هم داريم.

اما هيچوقت نذاشتم اين تعصب منو از واقعيت دور كنه. من 5 6 سال پيش اگه گروهي آلبوم ميداد كه

خوشم نميومد فوري ميگفتم خاك بر سرشون اينا هم تجاري شدن رفت! هميشه ميخواستم گروهها آلبومشون عين آلبوم قبلي باشه در حاليكه در اشتباه بودم.
    ویرایش توسط LORD-LUCIFER : Thursday 7 June 2012 در ساعت 09:15 PM

12. 5 کاربر برای این پست از LORD-LUCIFER تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

آخه برادر من تجاری شدن مگه کشکه؟؟؟
    علی تو طرفدار اصیل متالیکایی و از آلبوم سنت انگر ناراحت شدی اما من خیلی خوشحال شدم که گروه مورد علاقم یه سبک جدید رو امتحان کرده. اصلا همین آلبوم لولو مگه تجاری بود؟؟؟گروه به دنبال تجارب جدیده. دیگه گذشت اون دوره که با چهارتا سوئیپ و سولوی سریع مخاطب فکش اندازه سوراخ ازون باز میموند. الان پیرزن 90 ساله سوئیپ میزنه میزاره تو یوتیوب. باید دنبال خلاقیت در آهنگسازی باشی تا بتونی موفق بشی.

در ضمن انصافا اگه گروه مورد علاقه هرکدوممون هرسال یه آلبوم میداد مثه سال قبل نمیگفتیم اه این دیگه چیه. چرا یه کار جدید نمیکنن؟؟همش تکرار از گذشته.
    راستی حمید اون لینکی که گذاشتی سالم بود.

سرور من مال سوئیسه
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

14. 7 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

LORD-LUCIFER آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    18694
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    901
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آخه برادر من تجاری شدن مگه کشکه؟؟؟
    علی تو طرفدار اصیل متالیکایی و از آلبوم سنت انگر ناراحت شدی اما من خیلی خوشحال شدم که گروه مورد علاقم یه سبک جدید رو امتحان کرده. اصلا همین آلبوم لولو مگه تجاری بود؟؟؟گروه به دنبال تجارب جدیده. دیگه گذشت اون دوره که با چهارتا سوئیپ و سولوی سریع مخاطب فکش اندازه سوراخ ازون باز میموند. الان پیرزن 90 ساله سوئیپ میزنه میزاره تو یوتیوب. باید دنبال خلاقیت در آهنگسازی باشی تا بتونی موفق بشی.

در ضمن انصافا اگه گروه مورد علاقه هرکدوممون هرسال یه آلبوم میداد مثه سال قبل نمیگفتیم اه این دیگه چیه. چرا یه کار جدید نمیکنن؟؟همش تکرار از گذشته.
    راستی حمید اون لینکی که گذاشتی سالم بود.

سرور من مال سوئیسه
    اي بابا مال من آمريكاس جديدا هم آمريكا اين سايتا رو اجازه ورود نميده. ليچر هم زدم نشناخت. عجب گيري

كرديم. ميتوني دان كني بيام ازت بگيرم؟ از اين گروهاي زيرخاكيه در حد بنز. مثل گروهي كه صفحه قبل گذاشتم.

16. 3 کاربر برای این پست از LORD-LUCIFER تشکر کرده اند:

metal-militia آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    37939
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    22,664
    6,555 بار تشکر شده در 2,303 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow metal-militia On Twitter Add metal-militia on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/2
    Given: 5/45
    میزان امتیاز
    16

دارم دان میکنم. اونی که صفحه قبل گذاشتی رو باسم بیار. اینو ببر :دی
    My Pain is Constant and Sharp،I do not hope for a better world for anyone،In fact I want my pain to be infected on others

18. 2 کاربر برای این پست از metal-militia تشکر کرده اند:

LORD-LUCIFER آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    18694
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    901
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دارم دان میکنم. اونی که صفحه قبل گذاشتی رو باسم بیار. اینو ببر :دی
    زرشك. گروگان ميگيري؟ اين گروهها فكر نكنم زياد باب ميلت باشنا!

20. 2 کاربر برای این پست از LORD-LUCIFER تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

شما 24 ساله متال گوش ميدي؟ از سال ؟1988 چند سالته مگه؟

اين دردسرها رو همه كشيدن. شايد بعضي ها هم بيشتر از شما از اين بدبختيا كشيدن.

شما توي پايتخت ايران زندگي كردي جايي كه هرچيز جديدي اعم از تكنولوژي ادبيات موسيقي سينما

و... از غرب مياد مستقيم به دست شما ميرسه. دوستايي داشتي كه اينكاره بودن و شما رو وارد دنياي متال كردند.

اين كرايه دادن ها و ناپيدا بودن كاست ها براي شما ته سختي بوده؟

پس تو جنوب و يك منطقه محروم (مثل قشم) زندگي نكردي كه حس كني تبعيد شدي!

من حدود 9 10 سال پيش متال باز شدم! بدون اينكه كسي كاستي چيزي بهم معرفي كنه بدون اينكه دوستي يا بزرگتري باشه كه راهنماييم كنه.

من با اينترنت دايال آپ با سرعت 4 كيلوبايت!!! به اينترنت وصل ميشدم. اونم به كجا؟ به تهران!!! (عالمي بود برا خودش) يه چند تا سايت و وبلاگ روسي بودن كه منبع موزيك من شده بودن.

شب ميذاشتم آلبوم دانلود شه فردا عصرش تموم ميشد.

10 سال پيش يعني سال 81 5 6 بار پول تلفن بالاي 200 تومن اومد!!! خيلي حرفه برا اون موقع!!! كلي هم خونه سرم غر زدن و واقعا هم حق داشتن.

اون موقع فكر كنم با اين پول تلفن ميشد يه گيتار توپ خريد.

اينا رو گفتم چون مكافاتي كه من داشتم شايد كمتر كسي داشته. حس و حال طرفداري شما رو هم درك ميكنم.

چون منم همين حس و حالها رو داشتم. فقط شكلش شايد فرق داشته باشه. همون تعصب شيريني كه همه روي گروهها دارند ما هم داريم.

اما هيچوقت نذاشتم اين تعصب منو از واقعيت دور كنه. من 5 6 سال پيش اگه گروهي آلبوم ميداد كه

خوشم نميومد فوري ميگفتم خاك بر سرشون اينا هم تجاري شدن رفت! هميشه ميخواستم گروهها آلبومشون عين آلبوم قبلي باشه در حاليكه در اشتباه بودم.
    من 27.8 سالمه، از سن 9 سالگی شروع کردم به تهیه آلبوم ها. اما خوب تو سن 7 سالگی به این سبک علاقمند شدم. میشه 20 سال حداقل.
    من رو هم کسی متالر نکرد و همیشه تنها بودم. حتی قیبل نت آهنگ با اینکه 14 سال بود گیتار میزدم کسی نبود با من یک بار ایمپروایز کنه.
    تو این 12 سالی هم که فاروم نویسم شاید 200 نفر رو متالر کردم بدون اینکه خودم همون لجظه بودنم. نمونش دوست عزیزمون هادی تالیکا که میگفت 7.8 سال پیش با مقالات من به این موسیقی علاقمند شده و الان هم گیتاریست خوبیه و گاهی با هم کار هم میکنیم. تو همین سایت بسیارند کسایی که با مقالات من یا توصیه من رو به این موزیک آوردند ولی خودم همیشه تنها بودم و خیلی سخت اخبار و اطلاعات رو جور کردم. زندگی متالری که در عصر ما بود بسیارمتفاوت با الان بود، من هم علی متالیکاثابق نیستم، اما کسیم که بسیاری از کارهارو ازدست دادم برای اینکه پیش خودم فکر کنم به اصولم اعتقاد دارم و شرمنده نشم. الان دیگه از این نوع مخاطب ها پیدا نمیشه و خوب امثال من هم دیگه سرد شدند. (چون مستر گروههامون هم مثل قدیم معتقدنیسستند)
    از این تهرانی که شمامیگی هیچ چیز به ما نماسیده خلاصه.
    تو خودت با گیتار جکسون شروع کردی و بعدش شکتر گرفتی اما ما با یک گیتار قدیمی دهه 70 کاررو شروع کردیم، زمانی که حتی سیم گیتار تو بازار گیرنمیامد و وقتی پول پول بود 2 تومان پول تعویض یک سیم بود. نه آمپی نه افکتی و نه هیچی، ولم ضبط رو میبردیم بالا که صدا به دسیستروت و فاز نزدیک بشه.
    توضیح این مسائل ساده نیست، حوصله تعریف هم نیست.
    در مورد نت هم باید بگم زمانی که یک مروا کارت دوساعته 20 تومان پولش بود ما تو فاروم ها (ایرانکلیک و بگو مگو) فعالیت میکردیم و یکپست رو که میخواستیم بزنیم دی سی میکردیم تا کمتر برامون خرج برداره، این کارها رو میکردیم برای اعتقاداتمون.
    بگذریم. شما که من رو نمیشناسی، اما یکی سری ها میدونند که خیلی از کارهایی که از دستم بر میامده رو باتمام جون برای این دنیای خاص از جون و دل و تمام وجود انجام دادم و بنا بر این توقعم ازیک مخاطبی که ایندوران رو نداشته نسبت به مستر باند ها بیشتره.
    انتما سومین گروه مستر ذهن منه و طبیعتا برام خیلی مهمه.

22. 4 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

LORD-LUCIFER آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    18694
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    901
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

من 27.8 سالمه، از سن 9 سالگی شروع کردم به تهیه آلبوم ها. اما خوب تو سن 7 سالگی به این سبک علاقمند شدم. میشه 20 سال حداقل.
    من رو هم کسی متالر نکرد و همیشه تنها بودم. حتی قیبل نت آهنگ با اینکه 14 سال بود گیتار میزدم کسی نبود با من یک بار ایمپروایز کنه.
    تو این 12 سالی هم که فاروم نویسم شاید 200 نفر رو متالر کردم بدون اینکه خودم همون لجظه بودنم. نمونش دوست عزیزمون هادی تالیکا که میگفت 7.8 سال پیش با مقالات من به این موسیقی علاقمند شده و الان هم گیتاریست خوبیه و گاهی با هم کار هم میکنیم. تو همین سایت بسیارند کسایی که با مقالات من یا توصیه من رو به این موزیک آوردند ولی خودم همیشه تنها بودم و خیلی سخت اخبار و اطلاعات رو جور کردم. زندگی متالری که در عصر ما بود بسیارمتفاوت با الان بود، من هم علی متالیکاثابق نیستم، اما کسیم که بسیاری از کارهارو ازدست دادم برای اینکه پیش خودم فکر کنم به اصولم اعتقاد دارم و شرمنده نشم. الان دیگه از این نوع مخاطب ها پیدا نمیشه و خوب امثال من هم دیگه سرد شدند. (چون مستر گروههامون هم مثل قدیم معتقدنیسستند)
    از این تهرانی که شمامیگی هیچ چیز به ما نماسیده خلاصه.
    تو خودت با گیتار جکسون شروع کردی و بعدش شکتر گرفتی اما ما با یک گیتار قدیمی دهه 70 کاررو شروع کردیم، زمانی که حتی سیم گیتار تو بازار گیرنمیامد و وقتی پول پول بود 2 تومان پول تعویض یک سیم بود. نه آمپی نه افکتی و نه هیچی، ولم ضبط رو میبردیم بالا که صدا به دسیستروت و فاز نزدیک بشه.
    توضیح این مسائل ساده نیست، حوصله تعریف هم نیست.
    در مورد نت هم باید بگم زمانی که یک مروا کارت دوساعته 20 تومان پولش بود ما تو فاروم ها (ایرانکلیک و بگو مگو) فعالیت میکردیم و یکپست رو که میخواستیم بزنیم دی سی میکردیم تا کمتر برامون خرج برداره، این کارها رو میکردیم برای اعتقاداتمون.
    بگذریم. شما که من رو نمیشناسی، اما یکی سری ها میدونند که خیلی از کارهایی که از دستم بر میامده رو باتمام جون برای این دنیای خاص از جون و دل و تمام وجود انجام دادم و بنا بر این توقعم ازیک مخاطبی که ایندوران رو نداشته نسبت به مستر باند ها بیشتره.
    انتما سومین گروه مستر ذهن منه و طبیعتا برام خیلی مهمه.
    من هدفم از پست قبل كل كل سابقه و اينا نبود.

مطمئنا شما سابقه بالايي داري و اين شكي توش نيست.

من فقط ميخواستم بگم كه همه ما مطمئنا سختي هايي توي اين راه كشيديم ولي خب چون عشقشو داشتيم پا پس نكشيديم.

و هيچكدوممون از سختيايي كه بر اون يكي گذشته خبر نداره و طبيعيه.

جكسون و شكتر هم كسي رو گيتاريست نميكنه. استاد خوب+يه آريا خيلي بهتر از شكتر+خود آدم هست.

بگذريم بحث درباره موزيسينها بود. نظر و احساسي هم كه شما نسبت به بندها داري محترمه.

ولي خب ما فقط طرفدار هستيم. اوني كه آهنگو مينويسه ما نيستيم!

24. 4 کاربر برای این پست از LORD-LUCIFER تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

من هم این حرفها رو زدم که بگم کسی که خط مشی خودش رو تایین میکنه نباید از اون خارج بشه. یکی مثل دیریم تیاتر از اول خط مشی تایین نکرده و خوب هر کاری بکنه جای اعتراض نیست، اما این گروه پدر دوم دث متاله و باید اینطور بشه؟ اینها هست که مسئله رو ناراحت کننده میکنه. 3 گروهی که دوم دث رو بوجود آورند هر سه تغییر سبک دادند و مخاطبهاشون ناراحت شدند. پارادایس لاست که الان علنا داره گوت متال کار میکنه. مای دانیگ براید هم که زده جاده خاکی، امید به آناتما بود که رفت سراغ راک خونی، در حالی که تو راک استعداد خاصی نداشتند برعکس متالی که میخواندند و مینواختند.
    کلا شکستن دل مخاطب هم کار خوبی نیست.
    من سالها مثلا نشستم منتظر البوم دارکسید و بعد در سال 2010 دیدم استفان رفت و دارکسید یک افت 180 درجه ای کرد. البته مسئله اناتما متفاوته و بوی اینکه این کار رو بکنند از3 سال پیش میامد، اما خوب کسی نسبت به البوم قبلی که داند این تغییر رو باور نکرد، اما خوب تو این البوم دیگه انصافا پسرتف رو میشه مشاهده کرد. هم از نظر فیلنگ و هم از نظرتکنیک و هم از نظر دقت و وسواس.

بنده هم هیچ وقت استادی نداشتم، بعد از 11 سال هم تونستم تو نت اموزش گیتار پیدا کنم و تقریبا میشه گفت الان 2 ساله که با گیتار تمرین میکنم و قبلش فقط برای دل خودم میزدم. این جدا ازمسئله چپ دست بودنمه و کار کردن با دست مخالف یعنی راست.
    ساعات زیادی پشت گیتار بودم، اگر استاد داشتم و حتی راست دسبت بودم بی شک نوازندگیم اینجوری نبود.
    حتی زمانی که با دوستم (مهیار) گیتار کار میکردیم پیشرفت های زیادی کردم اما خوب کار ادامه پیدا نکرد و باز هم در این دنیا تنها شدم. زمانی میتونستم بگم نوازندم اما الان دیگه روم نمیشه.

26. 5 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

agalloch آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48777
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    257
    335 بار تشکر شده در 89 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    13

چارچوب داشتن يا نداشتن؟
    بحث بسيار خوبيه!
    چند تا پرسش دارم از همه ي دوستاني كه اين دغدغه رو دارند
    به نظر شما آيا متاليكا توان اين رو داشت كه بعد از آلبوم اند جاستيس فور آل 6 آلبوم ديگر درست با همان چارچوب هايي كه جاستيس و سه تاي قبلي داشتند منتشر كنه و از نظر آهنگ سازي برابر يا برتر از اونا باشه؟
    اگر مي تونست آيا ما بلك آلبوم تا دث مگنتيك را از دست مي داديم و شاهد 6 آلبوم با درون مايه ي كاملا متفاوت از واقعيت كنوني بوديم؟
    اگر اينطور مي شد كدام يك برتر بود؟

28. 3 کاربر برای این پست از agalloch تشکر کرده اند:

LORD-LUCIFER آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    18694
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    901
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

من هم این حرفها رو زدم که بگم کسی که خط مشی خودش رو تایین میکنه نباید از اون خارج بشه. یکی مثل دیریم تیاتر از اول خط مشی تایین نکرده و خوب هر کاری بکنه جای اعتراض نیست، اما این گروه پدر دوم دث متاله و باید اینطور بشه؟ اینها هست که مسئله رو ناراحت کننده میکنه. 3 گروهی که دوم دث رو بوجود آورند هر سه تغییر سبک دادند و مخاطبهاشون ناراحت شدند. پارادایس لاست که الان علنا داره گوت متال کار میکنه. مای دانیگ براید هم که زده جاده خاکی، امید به آناتما بود که رفت سراغ راک خونی، در حالی که تو راک استعداد خاصی نداشتند برعکس متالی که میخواندند و مینواختند.
    کلا شکستن دل مخاطب هم کار خوبی نیست.
    من سالها مثلا نشستم منتظر البوم دارکسید و بعد در سال 2010 دیدم استفان رفت و دارکسید یک افت 180 درجه ای کرد. البته مسئله اناتما متفاوته و بوی اینکه این کار رو بکنند از3 سال پیش میامد، اما خوب کسی نسبت به البوم قبلی که داند این تغییر رو باور نکرد، اما خوب تو این البوم دیگه انصافا پسرتف رو میشه مشاهده کرد. هم از نظر فیلنگ و هم از نظرتکنیک و هم از نظر دقت و وسواس.

بنده هم هیچ وقت استادی نداشتم، بعد از 11 سال هم تونستم تو نت اموزش گیتار پیدا کنم و تقریبا میشه گفت الان 2 ساله که با گیتار تمرین میکنم و قبلش فقط برای دل خودم میزدم. این جدا ازمسئله چپ دست بودنمه و کار کردن با دست مخالف یعنی راست.
    ساعات زیادی پشت گیتار بودم، اگر استاد داشتم و حتی راست دسبت بودم بی شک نوازندگیم اینجوری نبود.
    حتی زمانی که با دوستم (مهیار) گیتار کار میکردیم پیشرفت های زیادی کردم اما خوب کار ادامه پیدا نکرد و باز هم در این دنیا تنها شدم. زمانی میتونستم بگم نوازندم اما الان دیگه روم نمیشه.
    مسئله و مشكلي كه بين ما طرفدارها هست همينه متاسفانه.

يه برچسب ورميداريم ميزنيم به گروه و يه خط قرمز هم دور موسيقيشون ميكشيم كه خارج از اين خط نبايد برند.

در صورتي كه شايد اين گروهها اين عنوانهايي رو كه ما بهشون نسبت ميديم رو قبول ندارند.

بر فرض مثال همين آناتما هيچوقت به خودشون يه گروه دوم متال نگفتند و از گرفتن اين برچسب دوري كردند.

اما ما طرفدارا طبق سليقه شخصي خودمون ميشينيم و قضاوت ميكنيم.

30. 3 کاربر برای این پست از LORD-LUCIFER تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

جدی؟
    من خودم در گروپ اناتما عضوم و تابحال چندین بار از قلم اعضای گروه واژه دوم/دث متال را شنیده ام.
    برخی مسائل هستند که باید انقدر پیگیر باشی و در بطنش تا بتوانی در موردش تحلیل کنی. اما خوب شما این مسائل رو نمیدونی و خوب باعث میشه اینطور قضاوت کنی.
    اگر الان در مورد چیلدرن حرف میزدیم من اظهار نظر نمیکردم چون آشنایی خاصی با این گروه ندارم اما در مورد اناتما مسئله فرق داره، اگر وارد گروپ فیس بوک من بشی متوجه باقی مسائل هم میشی.

32. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

صفحه 53 از 96 نخستنخست ... 34349505152535455565763 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)