لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 53

موضوع: تاپیک اعلام نتایج مسابقه موزیسین سال نت اهنگ!!!

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    8,853 بار تشکر شده در 1,494 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    19

پیش فرض تاپیک اعلام نتایج مسابقه موزیسین سال نت اهنگ!!!

0 Not allowed! Not allowed!
    درود
    مسابقه موزیسین سال نت اهنگ مسابقه ای بود که برای اولین بار اجرا شد، مشکلات بسیار فراوانی به وجود آمد،اشکالاتی در این مسابقه وجود داشت که خود من از منتقدین آن هستم !
    ولی خوب با تمام این سختی ها و مشکلات و ... خلاصه امروز تمام شد!

از یک طرف قطعی اینترنت و سرعت پائین و قطع کردن آپلود و دانلود فایل های مالتی مدیا در زمان مسابقه که ما را مجبور به اتمام مسابقه در هفته ی سوم کرد! و هیمن موضوع هم اختلال در کار داوری به وجود اورد!
    در طرف دیگر ناپدید شدن اجباری رامتین که شاید خیلی ها در جریان باشید ولی این تاپیک جای گفتنش نیست،فقط امیدوارم سالم و سلامت باشه هرجا که هست و دوباره در جمع خودمون ببینیمش به زودی!

از طرفی بد قولی بعضی داوران که در موعد مقرر رای خود را ندادن،که نام نمیبرم! و یا حتی کلا بیشتر از 10-15 رای نداند! و داور جایگزین کردیم! که امیدوارم دیگه از این جور بد قولی ها در کارمان نداشته باشیم که برای این مورد هم برنامه ریزی کردیم برای آینده!

و باز من ماندم و من که بعد از داوری داور ها امیر بردیا،رامتین و آقای نسیمی جمع بندی و میانگین و ... رو انجام بدم! که خوب کار زمان بری هست و با وجود کار های دیگر سایت مقداری زمان برد و کمی دیر شد!

این مسابقه شروعی بود برای مسابقات جدی تر،تجربه ای که اشکالات کار در امد و در مسابقات آتی مشکلات بسیار کمتر خواهد بود،و سعی خواهیم کرد کیفیت مسابقات آینده بسیار بالاتر باشد.

امتیازاتی که در زیر می آیند حاصل آراء داور های گرامی بردیا،sensation،رامتین،نسیمی، و من می باشد. که بعد از جمع و میانگین در هر هفته و میانگین کلی برای 3 هفته به دست امده،برای همین امتیازات ممکن است کم باشد،
    مثلا امتیاز پوریا گرامی برای کاری که گذاشته بودند 7.1 بود اما بعد از جمع بندی امتیاز داوران و میانگین کلی سه هفته کمی کمتر شده و این مسئله برای همه یکسان میباشد.
    این مسابقه بهانه ای بود برای رقابت سالم و اینکه از نمونه کار های دوستان لذت ببریم و چیز یاد بگیریم وگرنه همه ما برنده هستیم،چرا که در چنین محیطی در کنار هم جمع شدیم وجود تمام محدودیت های اجتماعی و اینترنتی سعی بر این داریم که موسیقی کشورمون رو شکوفا کنیم،چیز یاد بگیریم از هم و با فعالیت سطح هنری خودمون رو بالا ببریم،پس همه ی ما برنده هستیم و بازنده ای در این جمع وجود ندارد مگر بدخواهانی که هر از چند گاهی برای منافع شخصی خودشان در این سایت یا سایت های مشابه فعالیت میکند که همیشه شکست خوردند و بازنده بودند!

امتیازات به شرح زیر می باشد:

kak_maki_new=4.9
    Acoustic=4.66
    honey111=4.53
    Asana =4.31
    ali_chita=4.26
    randy. rhoads=4.2
    Porya=3.7

dj_MAN=3.5
    infrequent88=3.26
    Arckey=2.13
    white violin=2.26
    volvo_fm2010=1
    Dj Nima Van=2.3
    mtb=1.76
    kambiz6239=2.33
    shanshayanshan=2
    Bide_Majnoon=2.1
    Masoud_Nine=2
    Rumour=2.33
    Mehrdadgh4=2.53
    Forever=2.53
    arman292=1.86
    ramin_herfeiy=2.5
    Mezrab=2.76
    Razoniaz=2.53
    juse ferandes tors=2
    arman1990m=1.31

خوب 7 نفر اول به ترتیب نوشته شده اند و برنده مشخص هست! همانطور که میبینید امتیازات بسیار بسیار اختلاف کمی با هم دارند. و برنده و نفرات بعدی چند صدم و دهم با هم اختلاف دارند.
    به زودی به نفر اول هدیه ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد، و عنوان موزیسین سال نت اهنگ به پروفایلش اضافه خواهد شد.
    مدیر بازرگانی سایت هماهنگی را برای ارسال جوایز با برنده انجام خواهد داد.
    امیدوارم همیشه در کنار هم رقابتی سالم و دوستانه و در جهت پیشرفت موسیقی و هنر مملکت داشته باشیم.
    پاینده باشید

لازم به ذکر است هرگونه اعتراض،انتقاد و پیشنهاد فقط و فقط از طریف [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] مطرح شود و هر گونه اعتراض در این تاپیک یا انجمن ها حذف خواهد شد و رسیدگی نمی شود
    ویرایش توسط Khashayar : Friday 8 April 2011 در ساعت 12:06 AM
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

کمپین مبارزه با دانلود غیر قانونی آثار هنری

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)