تعرفه تبلیغات
آگهی های ویژه انجمن ها [ ثبت آگهی ]

لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 111 از 113 نخستنخست ... 1161101107108109110111112113 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,761 به 1,776 از 1796

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    3,099
    9,432 بار تشکر شده در 2,247 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,568/59
    Given: 1,125/21
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چرا من نمیتونم با یانی هیچ ارتباطی برقرار کنم؟
    اگه مایلین من جواب بدم شما ابتدا به چند تا سوالم لطفا جواب بدین:

1- چه نوع موسیقی بیشتر دوست دارید؟
    2- چه نوع موسیقی بیشتر می نوازید؟
    3- آیا شخصیت آرامی دارید یا شلوغید؟
    4- هنرمندی که به شدت دوستش دارید کیه؟ و به چه دلیل اونو ستایش می کنید؟
    5- وقتی یانی گوش می دید در اولین ثانیه ها و به طور ناخودآگاه چه حسی بهتون دست می ده یا چی با خودتون می گین؟ (بازخوردتون چیه؟)
    دوغ بالا بود و پایین، ماستی - قصـــــــــه ی بی عشقی ما ، راستی
    هوش آ ای قلبک نالان مـن - ای دل من مُـــــــــــرد هرچه داشتی
    در ته این قصــه ی بی انتها - حق به برحق می رسیـد ای کاشکی
    زیر بار بی کسی های تو آه - چار دستت هم شکستـه لاکش/می

2. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    1,235
    1,852 بار تشکر شده در 829 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 134/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اگه مایلین من جواب بدم شما ابتدا به چند تا سوالم لطفا جواب بدین:

1- چه نوع موسیقی بیشتر دوست دارید؟
    2- چه نوع موسیقی بیشتر می نوازید؟
    3- آیا شخصیت آرامی دارید یا شلوغید؟
    4- هنرمندی که به شدت دوستش دارید کیه؟ و به چه دلیل اونو ستایش می کنید؟
    5- وقتی یانی گوش می دید در اولین ثانیه ها و به طور ناخودآگاه چه حسی بهتون دست می ده یا چی با خودتون می گین؟ (بازخوردتون چیه؟)
    الان استرسی شدم که!!!
    1- کلاسیک
    2-بتهوون،برامس
    3-آرومم ولی همکارام معتقدن آدم عصبانی هستم!!
    4-هنرمندی رو به شدت دوس ندارم! شایدم منظورتون رو درست متوجه نشدم.
    5-راستش رو بخواید هیچ حس خاصی بهم دست نمیده.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

4. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    3,099
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    الان استرسی شدم که!!!
    1- کلاسیک
    2-بتهوون،برامس
    3-آرومم ولی همکارام معتقدن آدم عصبانی هستم!!
    4-هنرمندی رو به شدت دوس ندارم! شایدم منظورتون رو درست متوجه نشدم.
    5-راستش رو بخواید هیچ حس خاصی بهم دست نمیده.
    ههههه نه بابا استرس چیه؟

1-خود منم واقعا عاشق موسیقی کلاسیکم چه آثار بی کلام و چه اپراها (کلاسیک سبک مورد علاقه ی یانی هم هست)
    2- من برامس و بتهوون اصلا گوش نمی کنم! اما شیفته ی موتزارت، شوپن، هندل، ویوالدی و چایکوفسکی هستم! می دونید فرقشون چیه؟ (البته من به هیچ وجه کارشناس موسیقی کلاسیک نیستم) موسیقی بتهوون به نظر شخصی بنده موسیقی خشک و عصاقورت داده ایه و همه کسی باهاش کیف نمی کنن. چون عاشقانه اش کمه، طنزش کمه و بیشتر اقتدار و شکوه داره تا ظرافت و شیرینی! به طور مثال موسیقی موتزارت تمام این عناصری که گفتم رو به شدت داره و هیجانی و سرگرم کننده است! این نظر شخصی منه البته. فکر می کنم دلیل اصلی این که شما از یانی لذت نمی برید همین باشه که طرفدار موسیقی شکوهمند و با صلابت هستین که کاملا طبیعیه و حق شماست.
    3-4-5 با توجه به این که زیاد عصبی می شید و با گوش کردن به یانی هیچ انقلابی در شما رخ نمی ده کاملا می شه فهمید که طرفدار بتهوون هستین.
    پیش تر با چند دوست دیگه که طرفدار موسیقی کلاسیک از این جنس یا حتی موسیقی های امروزی متال بودن در این باره صحبت کردم. موسیقی یانیی روی خیلی از کاراکتر ها تاثیر نمی ذاره. و اصولا هیچ چیزی در جهان نمی تونه جهان شمول و همه گیر باشه. من دوستان زیادی از طرفدارای دو آتیشه ی یانی در اقصی نقاط جهان دارم و اینو در این سال ها فهمیدم که اصولا کسانی خیلی یانی رو دوست دارن که احساساتی و شوخ طبع هستند و در موسیقی به فانتزی بودن و احساسات و هیجان علاقه مندن.
    البته همه ی این ها می تونه نسبی باشه. خود بنده از شنیدن موسیقی سنتی ایرانی کهیر می زنم! اصلا درست و حسابی نمی دونم استاد شجریان کی هستند! حاضرم بمیرم یا کتک سیر بخورم اما برام صدای تار و سنتور پخش نکنن. شاید شرم آور باشه اما کاری اش نمی تونم بکنم! کاراکتر من اینه! سلیقه، اجباری نیست. پس شما تنها نیستین.
    به قول معروف : کیپ کالم + اینجوی میوزیک! ههههههههههههههههه

6. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.41
    تشکر از پست
    4,380
    3,726 بار تشکر شده در 1,365 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 383/4
    Given: 1,618/1
    میزان امتیاز
    11

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

2- موسیقی بتهوون به نظر شخصی بنده موسیقی خشک و عصاقورت داده ایه و همه کسی باهاش کیف نمی کنن. چون عاشقانه اش کمه، طنزش کمه و بیشتر اقتدار و شکوه داره تا ظرافت و شیرینی!
    سلام
    موسیقی بتهوون اصلا خشک نیست! بتهوون و باخ از فلسفی ترین موسیقیدانان تاریخ بشریت هستند. اگه به فلسفه علاقه و در موردش مطالعه داشته باشید، فلسفی تر از آثار بتهوون پیدا نخواهید کرد. تا حدی که بتهوون رو میشه پیش از اینکه موسیقیدان بدونیم فیلسوف بدونیم.
    اگه موضوع طنز و شیرینی باشه بتهوون بود که در نهایت منوئت رو به اسکرتسو تبدیل کرد که اغلب مهیج و محتوای شوخ طبعانه دارن.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این هم روندوی جالبی هست: [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

من به بتهوون حساسم، در کل خواستم این قضیه که باخ و بتهوون رو خشک و ماشینی میدونن رفع بشه. برعکس من فکرمیکنم آثار شوپن هست که طبع زنانه و لوسی داره.
    بتهوون موسیقی رو برای کیف کردن ملت و طنز نمیدونسته. و برای همین برخلاف دیگر موسیقیدانان هیچوقت زیرسلطه هیچکس کار نکرد و خودشو به دربار زمان خودش نچسبوند و آزاد کار کرد.

در عجبم چطور هندل رو خشک و عصایی نمیدونید ولی بتهوون رو خشک شنیدید!!

8. 4 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    3,099
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط you3f [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    موسیقی بتهوون اصلا خشک نیست! بتهوون و باخ از فلسفی ترین موسیقیدانان تاریخ بشریت هستند. اگه به فلسفه علاقه و در موردش مطالعه داشته باشید، فلسفی تر از آثار بتهوون پیدا نخواهید کرد. تا حدی که بتهوون رو میشه پیش از اینکه موسیقیدان بدونیم فیلسوف بدونیم.
    اگه موضوع طنز و شیرینی باشه بتهوون بود که در نهایت منوئت رو به اسکرتسو تبدیل کرد که اغلب مهیج و محتوای شوخ طبعانه دارن.
    من به بتهوون حساسم، در کل خواستم این قضیه که باخ و بتهوون رو خشک و ماشینی میدونن رفع بشه. برعکس من فکرمیکنم آثار شوپن هست که طبع زنانه و لوسی داره.
    بتهوون موسیقی رو برای کیف کردن ملت و طنز نمیدونسته. و برای همین برخلاف دیگر موسیقیدانان هیچوقت زیرسلطه هیچکس کار نکرد و خودشو به دربار زمان خودش نچسبوند و آزاد کار کرد. در عجبم چطور هندل رو خشک و عصایی نمیدونید ولی بتهوون رو خشک شنیدید!!
    اوه اوه اوه! حس مبهمی بهم می گفت برام شر می شه!
    دوست قدیمی و عزیز من سلام و عرض ادب، یوسف مهربان پیداست که رنجیده خاطر شدید. من درشت و واضح عرض کردم که کارشناس موسیقی نیستم و سلیقه ی شخصی ام رو گفتم. من حتی در مورد حوضه هایی که توش خیلی وارد هستم هم هیچوقت نظر تحمیلی نمی دم. خدای نکرده فراستی که نیستم! هههه پس لطفا ناراحت نشید. جای من بودین چه می کردین؟ نزدیک هفت ساله که گاه و بی گاه اشخاصی اومدن اینجا و هرچی دوست داشتن بار یانی کردن و من هم تا تونستم محترمانه دفاع کردم و در غیر این صورت بی خیال شدم و توی دل خودم غصه خوردم که چرا بعضی ها انقدر بی رحمن و بی شناخت اتهام می زنن؟ اما صحبت من اتهامی نداشت. هنوزم می گم موسیقی بتهوون خشکه! به نظر من خشکه. شاید به نظر شما اینطور نیست. همون طور که من لفظ „لوس و زنانه” رو توهین مستقیم به شوپن نازنین در نظر می گیرم اما با کمال احترام می گم حتما از دید شما موسیقی شوپن لوسه! از دید من شاعرانه و لطیفه. چون شوپن ذاتا یه مرد تنها، نازنازی و به شدت حساس بود دقیقا بچه ننه ی مطلق! خب این طوری آفریده شده بود! روحش شاد! کاریش نمی شه کرد! بتهوون هم طوری به دنیا اومد که موسیقی خشک و عصا قورت داده بسازه! برادرزاده اش از دست اخلاق وحشتناک او خودکشی کرد! مدارک و کتاب هاش هم هست برای اثباتش. خب کاراکترش اینطوری بود! خدایش بیامرزد! موسیقی بتهوون به عقل ناقص من اینطوری اومده. شاید شما اینطوری فکر نکنید. من شخصا به هیچ وجه علاقه ای به فلسفه ندارم! اما موزیک 99 درصد زندگیمه و اون یه درصد باقی هم بهش فکر می کنم. من یکی از آدمایی هستم که تقریبا تمام عمرم جنون موسیقی داشتم و تا لحظه ی مرگ هم خواهم داشت. هر نوعش که زیبا باشه ستایش می کنم از موزارت گرفته تا حتی موسیقی بومی تاجیکی! هر کسی شاید طنز و شوخ طبعی رو با دید خودش معنی بکنه. دوست من چرا فکر می کنید آهنگسازان برای لذت مردم آهنگ می ساختن؟ آهنگسازان جوش و خروش درونی و عواطف خودشون رو تصنیف می کنن بدون اینکه به تحسین یا تقبیح مردم فکر کنن. شاید اغلب آهنگسازان در اروپای قدیم، دوران باروک و کلاسیک به استخدام دربار بودن اما من و شما جای اونا نبودیم و نیستیم. اداره ی یک خانواده در اون زمان فقط با خدمت در دربار ممکن بود. خود اون آهنگسازان هم اغلب از این که بله قربان گوی شاهزادگان باشن بیزار بودن ولی چه می شه کرد؟ زندگی خرج داره! اتفاقا بتهوون هم چندان آزاد کار نمی کرد! اونم برای امرار معاش در نوجوانی استخدام دربار بود. اینو در کتابی خوندم. شاید شما زندگی نامه ی آهنگسازان رو نخونده باشید. اما من علاقه داشتم و خوندم زندگی موزارت، باخ، ویوالدی، بتهون و خیلی های دیگه رو کامل خوندم.
    در ضمن، هندل عزیزم متعلق به دوره ی باروکه! مثل باخ! حساب باخ بزرگ رو هم باید از بتهوون و همه جدا کرد. باخ بزرگ آهنگساز باروکه و موسیقیش یکتاست. باخ، چهارفصل ویوالدی رو برای هارپسیکورد تنظیم کرد . موسیقی بی نظیر باروک با هیج نوع موسیقی در تاریخ قابل قیاس نیست. بسیار باطراوت و شیرینه. احتمالا زیاد علاقه نداشتید و گوش نکردید که می گید خشکه. غیر از باخ، ویوالدی، آلبینونی، پرگولوزی و خیلی های دیگه هم کارای خارق العاده ای دارن که چون شما علاقه ندارید فایده ای نداره شما رو به شنیدنش دعوت کنم. القصه، همون طور که قبلا عرض کردم سلیقه برای هیچکس اجباری نیست. بعضی اوقات گوش های من خشک می شنوه و گوش های شما لوس! شاید اگه تناسخ هندی ها درست باشه دفعه ی بعد شکل دیگری متولد می شیم با گوش هایی جدید و سلایقی نو!
    ویرایش توسط lakshemi : Friday 12 April 2019 در ساعت 01:41 AM

10. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.31
    تشکر از پست
    1,235
    1,852 بار تشکر شده در 829 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 134/1
    میزان امتیاز
    11

همه خوبن
    دوست باشین
    .Applaud, my friends, the comedy is over

12. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    3,099
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

دوستان سلام

با چند کار از پدرو ایوستاچه، و همینطور ویکتور اسپینولای پنجه طلایی اومدم. اونا به تریتیب، فلوت نواز و چنگ نواز یانی بودن. حتما می دونید که پدرو ایوستاچه تقریبا تمام سازهای بادی جهان رو می تونه بنوازه! ویکتور اسپینولا هم در نواختن انواع چنگ و گیتار تخصص داره. حالا دیگه هیچ کدوم از اونا در ارکستر یانی حضور ندارن اما دل ما همیشه براشون تنگ می شه. گفتم شاید بد نباشه کمی مرور خاطرات بکنیم. البته این کارایی که ارائه می دم آثار مستقل این دو هنرمند بزرگ هستن و هیچ زبطی به اجراهای یانی ندارن. امیدوارم خوشتون بیاد. از سایر نوازندگان یانی هم اگه چیز خوبی داشته باشم براتون می ذارم.

ابتدا چند تا کار از پدرو ایوستاچه ی عزیز: دو تا کار اول فلوت هستن. کار سوم دوئت پدرو با نوازنده ی پن فلوته. پدرو هم فلوت زده و هم ساکسوفون.

اینم دو تا اجرا از ویکتور اسپینولا:

فعلا رام رام.
    ویرایش توسط lakshemi : Friday 12 April 2019 در ساعت 10:23 PM

14. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    3,099
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

چون می دونم اغلب شما دلبندان خودم نمی تونین ویدئو های صورت-بوک رو ببینین. فایل صوتی کامل از اجرای آهنگ باید باران ببارد با اجرای متفاوت و زیبای لیندزی دویچ رو براتون می ذارم. یه همچین آدمی هستم بنده! هههههههه
    سلام مایلم به عزیزانی که ورژن جدید Rain must fall رو با تک نوازی زیبای لیندزی دویچ هنوز نشنیدند یادآوری کنم که دانلودش کنین. حجمش کم و کیفیت عالیه.

16. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    3,099
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

اثر دستان یانی روی تخته سنگ در جریان کنسرت چند ماه قبلش در العلا... چقدر زیبا!

ویرایش توسط lakshemi : Tuesday 7 May 2019 در ساعت 02:09 PM

18. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    3,099
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

یانی جان عدیییییییییییییییییدم مشغول تهیه ی تنظیم جدیدی از آهنگ With an Orchid برای اجرای زنده است. یانی جان در این تنظیم جدید از ساز ویولون سل استفاده کرده و سارا اوبراین افسانه ای قرار است تکنواز ویولون سل باشد. یانی و سارا در قسمتی از استدیوی یانی به کار تنظیم مشغولند. در یه پیام ویدئویی که در تمام شبکه های اجتماعی مربوط به یانی قرار داده شد یانی کاملا توضیح می ده که چه خبره. یانی می گه که آهنگ With an Orchid بسیار به قلبش نزدیکه (خب به قلب کی نزدیک نیس؟؟؟) و در تنظیم جدید ویولون سل بسیار برای این آهنگ مناسبه.
    همچنین یانی تعاریف بسیااااااااااااری از استادبانو سارا اوبراین ارائه می ده و می گه :

„من با یکی از دوستان بسیار نزدیکم مشغول کار هستم. سارا اوبراین از انگلستان، نوازنده ی چلو (ویولون سل) که بسیار فوق العاده می نوازه. او از اجرای رویال آلبرت هال لندن در سال 1996 با منه! (20 سال!!!) او در شهر ممنوعه ی چین ، تاج محل هند ، ال مورو ، اهرام ثلاثه و ... با من بوده در تمام این سال ها. و یه زن بسیار بسیار قدرتمنده. او در واقع مادرِ گروهه!!! ههههههههه حواسش به همه چیز هست. حواسش به تمام آهنگ ها ، ورقه های نت و همه چیز هست. حتی مراقب این که همه حالشون خوب باشه!!! (عدیدم سارا موشی) ”

خب منتظریم ببینیم تنظیم جدید With an Orchid چه طوری خواهد بود. البته شخصا معتقدم آخرین ریمیکس این آهنگ که کریستین کاسترو روش خوند بهترینشه!!!

سلام عزیزان مربای خودم
    یادتون میاد که یانی جان تنظیم جدیدی از آهنگ زیبای With an Orchid رو در کنسرت های اخیرش اجرا کرد. اجرای زیباییه البته با کیفیت متوسطه. اما به هرحال زیباست. من هر 3 تا نسخه از این آهنگ زیبا رو براتون قرار می دم .

1- نسخه ی جدید With an Orchid با ویولون سل سارا اوبراین

2- نسخه ی دوم With an Orchid تنظیم سال 2009 در آلبوم Voces با صدای کریستین کسترو خواننده ی مشهور مکزیکی

3- نسخه ی اصلی With an Orchid در آلبوم „اگر می توانستم به تو بگویم” سال 2000

حجمشون کمه پس لطفا حتما گوش بدین و بگین کدوم یکی رو بیشتر دوست دارین؟ به طور کلی نظرتون راجع به تنظیم جدید آهنگ های معروف یانی چیه؟ موافقین؟

20. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    3,099
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

عزیزان به زودی با اخبار تازه میام. شبتون پر ستاره!

22. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

DesironnA آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    23282
    میانگین پست در روز
    0.43
    تشکر از پست
    5,084
    5,650 بار تشکر شده در 1,476 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow DesironnA On Twitter Add DesironnA on Facebook Add DesironnA on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 24/1
    Given: 5/0
    میزان امتیاز
    0

یادمه بخاطر یانی و علاقه بی نهایتی که بهش پیدا کرده بودم نخستین بار سراغ پیانو رفتم در سن شش سالگی.
    یکی از بهترین قطعاتش به نظر من قطعه
    Wishpers in the dark هست..
    ..

24. 3 کاربر برای این پست از DesironnA تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    3,099
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط DesironnA [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یادمه بخاطر یانی و علاقه بی نهایتی که بهش پیدا کرده بودم نخستین بار سراغ پیانو رفتم در سن شش سالگی.
    یکی از بهترین قطعاتش به نظر من قطعه
    Wishpers in the dark هست..
    نقل قول نوشته اصلی توسط DesironnA [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سلام دوست عزیز
    چه کار خوبی کردید که دنبال علاقه تون رفتین. افراد کمی مثل شما اراده و هدف دارن. مرحبا♥ امیدوارم این علاقه هنوز باقی مونده باشه و باقی هم بمونه. خود منم به خاطر پدرو ایوستاچه رفتم دنبال فلوت. البته الان بعد از حدود 10 سال می تونم بگم اصلا شاگرد خوبی نبودم! احتمالا از اونایی که با لگد می اندازنشون بیرون! ههههههههه اما بازم دنبال رویاها رفتن خیلی حس خوبی به آدم می ده.

قطعه ای که نام بردین از بهترین های یانی و مورد علاقه ی بنده هم هست. خیلی زیبا و عمیقه. خیلی ها می گن که این آهنگ خیلی غمگین و دردناکه. شاید هم حق با اونا باشه. منم تا حدودی معتقدم که Whispers in the Dark یا Until The Last Moment خیلی آهنگای غمگینی هستن. و خیلی وقتا اونا رو گوش نمی دادم که ناراحتیم تشدید نشه. اما این اواخر یه انیمیشن زیبا دیدم به نام درون و بیرون. که در آخر نتیجه گرفت که فرار از غم و گریه اصلا خوب نیست و گاهی باید اتفاقا به غم میدان داد. غمگین شدن و گریستن یا آهنگ غمگین گوش کردن می تونه آدمو سبک کنه.
    همین نکته رو یکی از طرفداران یانی هم گفته بود. مردی که خودکشی کرده بود. پرستار در بیمارستان وقتی می بینه مریض خیلی بی تابه چند تا از آهنگای یانی رو بهش می ده گوش بده. دقیقا بعد از شنیدن Whispers in the Dark اون مرد فورا درخواست می کنه که سازنده ی این قطعات رو هر طور شده ببینه. پزشکش هم کمک می کنه و از طریق رابطه ای با مدیر یانی تماس می گیره و خلاصه بعد از مدتی اون مرد موفق می شه به دیدن یانی بره. چون می خواسته بدونه چرا با اینکه این آهنگ غمگین بود حالشو بهتر کرد؟ یانی هم همین نکته رو بهش اشارره می کنه. وقتی غم زیادی داری باید اونو بیرون بریزی و ترانه های آرامبخش و عمیق وسائل بسیار خوبی براای این کار هستن.
    به هرحال خیلی ازت ممنونم دوست من که اومدی و تجربه ات رو برامون گفتی.

26. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    165415
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    8
    5 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

حدود 4-5 سالی میشه که دیگه از یانی خبری ندارم
    آیا آهنگ جدیدی ساخته که در حد کارای قدیمیش باشه و ارزش شنیدن داشته باشه؟

28. کاربران زیر از signall به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    3,099
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط signall [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حدود 4-5 سالی میشه که دیگه از یانی خبری ندارم
    آیا آهنگ جدیدی ساخته که در حد کارای قدیمیش باشه و ارزش شنیدن داشته باشه؟
    دوست عزیز نمی دونم از نظر شما چه آهنگی ارزش شنیدن داره؟ اما آخرین آلبوم یانی سال 2016 بود به نام sensuous chill. من آلبوم رو دوست داشتم. در دنیا هم بازخورد های مثبتی داشت. کلا هیچ کدوم از آلبوم های یانی شبیه هم نیستن. حتی آلبوم های کلامدارش هم با هم متفاوته. جدیدا یانی چند آهنگ جدید دیگه هم ساخته که در کنسرت رسیتال هایی که تحت عنوان „یانی خالص” داره اجرا می کنه اونا رو می نوازه. قسمت هاییش در صفحه ی رسمیش موجوده که می تونید گوش بدین. احتمالا این آهنگ ها به زودی در یک آلبوم ویژه ارائه و منتشر خواهند شد.

30. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بخش ویولن کلاسیک

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش ویولن کلاسیک
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.51
    تشکر از پست
    2,999
    2,990 بار تشکر شده در 1,036 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 604/4
    Given: 646/29
    میزان امتیاز
    8

سلام دوست عزیز
    چه کار خوبی کردید که دنبال علاقه تون رفتین. افراد کمی مثل شما اراده و هدف دارن. مرحبا♥ امیدوارم این علاقه هنوز باقی مونده باشه و باقی هم بمونه. خود منم به خاطر پدرو ایوستاچه رفتم دنبال فلوت. البته الان بعد از حدود 10 سال می تونم بگم اصلا شاگرد خوبی نبودم! احتمالا از اونایی که با لگد می اندازنشون بیرون! ههههههههه اما بازم دنبال رویاها رفتن خیلی حس خوبی به آدم می ده.

قطعه ای که نام بردین از بهترین های یانی و مورد علاقه ی بنده هم هست. خیلی زیبا و عمیقه. خیلی ها می گن که این آهنگ خیلی غمگین و دردناکه. شاید هم حق با اونا باشه. منم تا حدودی معتقدم که Whispers in the Dark یا Until The Last Moment خیلی آهنگای غمگینی هستن. و خیلی وقتا اونا رو گوش نمی دادم که ناراحتیم تشدید نشه. اما این اواخر یه انیمیشن زیبا دیدم به نام درون و بیرون. که در آخر نتیجه گرفت که فرار از غم و گریه اصلا خوب نیست و گاهی باید اتفاقا به غم میدان داد. غمگین شدن و گریستن یا آهنگ غمگین گوش کردن می تونه آدمو سبک کنه.
    همین نکته رو یکی از طرفداران یانی هم گفته بود. مردی که خودکشی کرده بود. پرستار در بیمارستان وقتی می بینه مریض خیلی بی تابه چند تا از آهنگای یانی رو بهش می ده گوش بده. دقیقا بعد از شنیدن Whispers in the Dark اون مرد فورا درخواست می کنه که سازنده ی این قطعات رو هر طور شده ببینه. پزشکش هم کمک می کنه و از طریق رابطه ای با مدیر یانی تماس می گیره و خلاصه بعد از مدتی اون مرد موفق می شه به دیدن یانی بره. چون می خواسته بدونه چرا با اینکه این آهنگ غمگین بود حالشو بهتر کرد؟ یانی هم همین نکته رو بهش اشارره می کنه. وقتی غم زیادی داری باید اونو بیرون بریزی و ترانه های آرامبخش و عمیق وسائل بسیار خوبی براای این کار هستن.
    به هرحال خیلی ازت ممنونم دوست من که اومدی و تجربه ات رو برامون گفتی.
    سلام خدمت لاکشمی عزیز و هواداران این تاپیک درجه یک
    در تکمیل فرمایش شما یه نکته اضافه کنم

غم و غصه تفاوت دارند با هم (از نظر لغوی گاهی اوقات غم هم معنی با غصه هست) ... مثلا ما میگیم غم عشق ... ولی معمولا ترکیب غصه عشق رو به کار نمی بریم.
    غم در معنی مثبتش یه حالت حزن انگیز درونی هست که باعث تعالی روح میشه ...
    شاعر میگه:
    اندر دل بی وفا غم و ماتم باد ... آن را که وفا نیست ز عالم کم باد
    دیدی مرا هیچ کسی یاد نکرد ... جز غم که هزار آفرین بر غم باد

(در بیت اول غم به معنی غصه هست... در بیت دوم غم عشق مقصود شاعر هست)

خلاصه اینکه من توی آهنگ Until The last moment غم عشق رو می بینم ... غمی که به قول لاکشمی باعث سبک شدن آدم میشه ... و باعث تعالی روح میشه.

32. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

صفحه 111 از 113 نخستنخست ... 1161101107108109110111112113 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)