تعرفه تبلیغات
آگهی های ویژه انجمن ها [ ثبت آگهی ]

لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 112 از 112 نخستنخست ... 1262102108109110111112
نمایش نتایج: از 1,777 به 1,779 از 1779

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

DesironnA آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    23282
    میانگین پست در روز
    0.44
    تشکر از پست
    5,072
    5,636 بار تشکر شده در 1,472 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow DesironnA On Twitter Add DesironnA on Facebook Add DesironnA on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/1
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

جدیدا یانی چند آهنگ جدید دیگه هم ساخته که در کنسرت رسیتال هایی که تحت عنوان „یانی خالص” داره اجرا می کنه اونا رو می نوازه. قسمت هاییش در صفحه ی رسمیش موجوده که می تونید گوش بدین. احتمالا این آهنگ ها به زودی در یک آلبوم ویژه ارائه و منتشر خواهند شد.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا این اجرا بی نظیره..
    از این اجرا خیلی چیزها دستگیر آدم میشه. مثل اینکه وسعت دید یانی چقــــــــدر وسیعه. ای کاش ما هم مثل یانی می تونستیم اونچه که درون دل و فکرمون می گذره رو به زبان موسیقی ترجمه کنیم..

در خصوص گوش دادن به موسیقی غمگین، صددرصد موافقم. روح آدم بی انتهاست. ولی غم و غصّه، مثل لکّه های سیاهیه که روی بوم سپید روح می نشینه و تنها با گریستن و فریاد پاک می شه. زن و مرد هم نداره. این یک باور غلطه که باید بریزی تو خودت و دم درنیاری..! اگر می خوای جلوی خانواده و فرزندان و دوستان و دشمنانت و بطور خلاصه (دی گری) گریه نکنی و فریاد نزنی نزن. برو در خلوت خودت، „خود” ت بشو.

یک نکته که ربطی به این تاپیک نداره عرض کنم، جالبه که بسیاری از موسیقی های شاد ایرانی در گام غمگین (مینور) ساخته و اجرا میشه !
    قصدم از بیان این مطلب اینه که همین باعث میشه آدم بتونه „وسعت دید” ش رو بیش تر کنه. می تونی به یک موسیقی به دید غمگین نگاه کنی، می تونی باهاش به خلسه بری، می تونی باهاش شاد بشی. با یک موسیقی غمگین زمانی میشه شاد شد که خودت رو خالی کنی. گریستن عیب نیست. احتیاجه. روح رو یکپارچه می کنه. و از لحاظ جسمی، باعث میشه عمر آدم بیشتر بشه..!!

چه تاپیک خوبیه. خصوصاً که پس از اینکه اینستاگرام و تلگرام و فلان و فلان مُد شدند و کمتر کسی به خودش زحمت میده به انجمن های گفتگو بیاد، آدم رو بیاد قدیم ها میندازه.
    رفقا، شما رو به خدا بیاید و شرکت کنید. نگذارید به روزمرّگی بدمزّه و تلخ اینستاگرام و امثالهم گرفتار بشیم..
    ..

2. کاربران زیر از DesironnA به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    3,094
    9,412 بار تشکر شده در 2,235 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,555/59
    Given: 1,119/21
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خدمت لاکشمی عزیز و هواداران این تاپیک درجه یک
    در تکمیل فرمایش شما یه نکته اضافه کنم

غم و غصه تفاوت دارند با هم (از نظر لغوی گاهی اوقات غم هم معنی با غصه هست) ... مثلا ما میگیم غم عشق ... ولی معمولا ترکیب غصه عشق رو به کار نمی بریم. خلاصه اینکه من توی آهنگ Until The last moment غم عشق رو می بینم ... غمی که به قول لاکشمی باعث سبک شدن آدم میشه ... و باعث تعالی روح میشه.
    سلام بنده رو هم پذیرا باشید شبتون به خیر
    شما راست می گید دوست عزیز. بله. متاسفانه اغلب غصه های ما بی ارزشه. البته ممکنه برای خودمون مهم باشه اما در قیاس با دونی دنیا بی فایده و بی سرانجامه. اما غم عشق خیلی فرق داره. مث همین Until The last moment لعنتی! واقعا بیسکوئیت که در چای فرو می بریم تا لطیف بشه این آهنگ رو هم یانی در یک اقیانوس احساس و رنج فرو برده... واقعا همه بعد از شنیدن این آهنگ، آدم دیگری می شن! واقعا تجربه ش رو دارم.

دوغ بالا بود و پایین، ماستی - قصـــــــــه ی بی عشقی ما ، راستی
    هوش آ ای قلبک نالان مـن - ای دل من مُـــــــــــرد هرچه داشتی
    در ته این قصــه ی بی انتها - حق به برحق می رسیـد ای کاشکی
    زیر بار بی کسی های تو آه - چار دستت هم شکستـه لاکش/می

4. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    3,094
    9,412 بار تشکر شده در 2,235 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,555/59
    Given: 1,119/21
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط DesironnA [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا این اجرا بی نظیره..
    از این اجرا خیلی چیزها دستگیر آدم میشه. مثل اینکه وسعت دید یانی چقــــــــدر وسیعه. ای کاش ما هم مثل یانی می تونستیم اونچه که درون دل و فکرمون می گذره رو به زبان موسیقی ترجمه کنیم..

در خصوص گوش دادن به موسیقی غمگین، صددرصد موافقم. روح آدم بی انتهاست. ولی غم و غصّه، مثل لکّه های سیاهیه که روی بوم سپید روح می نشینه و تنها با گریستن و فریاد پاک می شه. زن و مرد هم نداره. این یک باور غلطه که باید بریزی تو خودت و دم درنیاری..! اگر می خوای جلوی خانواده و فرزندان و دوستان و دشمنانت و بطور خلاصه (دی گری) گریه نکنی و فریاد نزنی نزن. برو در خلوت خودت، „خود” ت بشو. یک نکته که ربطی به این تاپیک نداره عرض کنم، جالبه که بسیاری از موسیقی های شاد ایرانی در گام غمگین (مینور) ساخته و اجرا میشه ! باعث میشه آدم بتونه „وسعت دید” ش رو بیش تر کنه. می تونی به یک موسیقی به دید غمگین نگاه کنی.
    می دونستم خوشتون میاد. خود منم واقعا شوکه شدم از شنیدنش. خیلی خاص و لطیف بود. امیدوارم نسخه ی کاملش رو به زودی بشنویم.
    مطمئنا همینطوره که می فرمایید. اما مشکل خیلی از ماها اینه که دیگه خلوتی نداریم! حالا یا خودمونو در این دیجیتالیسم از یاد بردیم و یا محل مناسب و دنجی نداریم. هر دو تاش هم واقعا مصیبته! اما نباید ناامید شد.
    در مورد گام، اتفاقا من هم برام سوال شده بود! آدم گاهی با آهنگای شاد نزدیکه اشکش در بیاد! یعنی چی؟ و برعکس! هر چی سعی می کنی با بعضی آهنگای غمگین گریه کنی محاله! حتی مژه کوچولوئه هم کمی نم دار نمی شه! ههههه به نظرم خیلی عجیبه. مثل غذایی که هر بار می خوری ممکنه طعمش فرق داشته باشه.

چه تاپیک خوبیه. خصوصاً که پس از اینکه اینستاگرام و تلگرام و فلان و فلان مُد شدند و کمتر کسی به خودش زحمت میده به انجمن های گفتگو بیاد، آدم رو بیاد قدیم ها میندازه. رفقا، شما رو به خدا بیاید و شرکت کنید. نگذارید به روزمرّگی بدمزّه و تلخ اینستاگرام و امثالهم گرفتار بشیم.
    شما خیلی خیلی محبت دارین. کاشکی به قول شما اون دوستان گذشته که رفتن باز بر می گشتن. نه به خاطر تاپیک یانی، نه! بازگشت به دورهمی ها و گفتگو حال خوشی به آدم می ده. آدمو تازه می کنه. به هرحال از مهربانی شما ممنونم. امیدوارم هر از گاهی سری به اینجا بزنین.
    دوغ بالا بود و پایین، ماستی - قصـــــــــه ی بی عشقی ما ، راستی
    هوش آ ای قلبک نالان مـن - ای دل من مُـــــــــــرد هرچه داشتی
    در ته این قصــه ی بی انتها - حق به برحق می رسیـد ای کاشکی
    زیر بار بی کسی های تو آه - چار دستت هم شکستـه لاکش/می

6. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 112 از 112 نخستنخست ... 1262102108109110111112

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)