لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 57 از 118 نخستنخست ... 74753545556575859606167107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 897 به 912 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

ac120 آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62514
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    490
    633 بار تشکر شده در 292 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 516/81
    Given: 452/2
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط بتهوون 2011 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

من این مجموعه رو دارم که شامل چندتا از آهنگاش هست که همشون قشنگن..
    Almost a whisper

First touch

Marching Season
    The mermaid
    Secret vows
    Nostalgia
    The rain must fall
    Reflections of passion
    Swept away
    True nature
    A word in private

اما این رو توصیه میکنم،که هم آسونه هم فوق العادهههههه!!!
    until the last moment

بازم تو بخش درخواست نت پیانو میتونید نت های دیگه ای ازش پیدا کنید.
    ممنون دوست عزیز

2. 2 کاربر برای این پست از ac120 تشکر کرده اند:

cmsdl آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40543
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    698
    210 بار تشکر شده در 64 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 46/0
    Given: 70/1
    میزان امتیاز
    14

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 25993582249765637898.jpg  

4. 5 کاربر برای این پست از cmsdl تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

خیلیییییییییییییییی قشنگه میلاد جان
    میلاد شما که انقدر استاد گرافیکی یانی رو بیشتر دریاب... واقعا کارات عالی هستن. ممنونمممممممممممم ازت.
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

6. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

FAFO آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    63074
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    54
    61 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 15/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلامممممممممم فرزانه جون عزیزم. قربانت عسل.
    دقیقا فرمایش قشنگی فرمودی... اما من واقعا باور ندارم یانی با کارش ازدواج کرده باشه... چرا؟ چون حداقل یک بار وارد عشق شد و به قول خارجی ها فال این لاو!!! هههههههه پس نتیجه می گیریم اتفاقا از ازدواج کردن استقبال هم می کنه. اما خب بدشانسی ای که سر انتخاب اولش داشت شاید ترسوندش. وقتی یانی عاشقانه سانتورینی رو نوازش می کرد متوجه شدم چقدر دوست داشت خودش پدر باشه!
    و واقعا رفتارش و نگاهش با کلوئه و اندر مثل بچه هاش بود. طوری با افتخار و تحسین به اون دو نگاه می کرد انگار زحمات عمرش به ثمر رسیده!!! هههههههههه پس یانی با کارش ازدواج نکرده! بلکه وانمود می کنه با کارش ازدواج کرده. اینو من مدت هاست فهمیدم.
    کاملا درست گفتی فرزانه جون. بله یانی قطعا نمی تونه با یک زن عادی ازدواج بکنه... اون زن باید خودش هم فعال در زمینه ی اجتماعی باشه. چه بهتر که موسیقیدان باشه. ههههههههههه مث سارا اوبراین
    همه ی طرفدارانش واقعا و بی شوخی آرزو دارن عروسی یانی رو ببینن. چون اون به طرز شگفت انگیزی جوون مونده!!! هههههههه
    و مطمئنا اگر هم ازدواج بکنه کارش رو ول نمی کنه. مگر این که به قول خودش یک روز بیدار بشه و ببینه دیگه از این کار(موسیقی) لذت نمی بره!

سلام به همگي و لاكشمي گلبرگ :)

در اينكه ياني دوست داشته و داره كه ازدواج كنه شكي نيست و اين تو ذات هر آدميه، ولي ماجراش با ليندا و اينكه بينشون بهم خورد بخاطر كار ياني يعني همون موسيقي بود، چون خود ليندا هم گفته بود كه سر اجراي هند و چين ياني انقدر برو بيا داشته كه حتي توجه زيادي به ليندا و خواسته هاش نداشته(البته هيچ قصدي از طرف ياني تو كار نبوده و موسيقي و جريان اجراها انقدر درگيرش كرده بوده كه از ليندا غافل ميشه) ولي بهرحال همه اينا باعث ميشه ليندا به فكر بره و بنده خدا حتي گفته نميدونستم ياني حتي ديگه دوستم داره يانه! ؟ و بعدش به ياني گفته: تو كه نميخواي تمام زندگي من براي هميشه وقف كار تو بشه؟ و بعدش هم با بيرحمي ميگه : 9 سال كافي بود!!

البته نميشه تقصير گردن هيچ كدومشون انداخت، ياني واقــــــــعا تحت فشار بود و استرس زيادي رو تحمل ميكرد و ليندا بد موقعي خودخواهيش گل ميكنه! كاش ياني رو بيشتر درك ميكرد. از طرفي هم ياني نبايد ليندا و احساساتشو ناديده ميگرفت و به هر حال بايد يه وقتي براش ميگذاشت كه نگذاشت و خودشم بعدا به اين اعتراف كرد.

احتمالا ياني همون موقع تصميم ميگيره كه ازدواج رو بي خيال بشه، چون كارش باعث شده بود به عشقش بي تفاوت بشه و بهتر ديد عشقش بشه كارش .. و هر آدمي هم براي اينكه به هدف و عشق و آرزوش برسه و بهشون بپردازه بايد يه سختي هايي هم تحمل كنه كه براي ياني شايد اين سختي ها تنهايي باشه.

اينارو گفتم كه يه كم جفتمون توجيه داشته باشيم براي عذب بودن ياني! ولي غصه نخور من دلم روشنه، هر كي هم نه بالاخره خودم و خودت يه روز زنش ميديم!! هه هه هه... آرزومه كه ياني يه روز بچه شو بگيره بغلش! اي گووووگووولي :*

آها راستي، من بهت قول ميدم كه كريسمس ياني تنها نيست، بابا خب ميره پيش خواهر و برادرش، الان كلي خانواده ان اونا. ياني فقط يك بار كريسمس تنها بود اونم اولين سالي بود كه رفته بود آمريكا، چون برادرش با دوست دختر محترمش رفته بودن پي خودشون، دوستاش هم همينطور و همه اين بچه رو تنها گذاشته بودن! : (

چقد نوشتم! پوزش :))

8. 7 کاربر برای این پست از FAFO تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

شلاممممممممممم موشی فرزانه جوووووووووون
    این خانوم اونز گذشته از محبت ها و مردانگی ها و کمک های بی دریغش به یانی، خیلی هم خودخواه بود! از روز اول ،یانی کارمند بیمه یا قصاب که نبود!!! موسیقیدان بود و لیندا هم یانی رو با کارش دیده بود... مسخره بود که بگه تو به کارت بیشتر اهمیت می دی...
    ما ایرانی ها در این مواقع می گیم: چشمت کور، دندت نرم!!! هههههههه می خواستی از اول چشماتو واز کنی و جوان نوشکفته ی مردمو بدبخت نکنی و به روز سیاه نشونی! چورداهــــــــــــــــــه !!! چه خودخواه! 56 سال سن و انقدر خرده فرمایش؟؟؟؟(البته در سال 1997)
    --------
    بابا من برای دیدن عکس داداش یانی همه جا رو گشتم... تا چند سال پیش خونده بودم که مرده ولی بعد کذب بودنش محرض شد. حالا دنبال عکسشم... هههههههههههه ولی خوبه که لااقل سالی یک بار یانی پیش خواهر و برادرش بره... طفلک من...
    -------------
    ههههههههه حتما فرزانه جون! من خودم چند کاندید براش دارم... ههههههههههه ولی همون زن بگیره پیشکش!!! سانتورینی کافیه!!!
    ههههههههههههههههههه

10. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

FAFO آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    63074
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این خانوم اونز گذشته از محبت ها و مردانگی ها و کمک های بی دریغش به یانی، خیلی هم خودخواه بود! از روز اول ،یانی کارمند بیمه یا قصاب که نبود!!! موسیقیدان بود و لیندا هم یانی رو با کارش دیده بود... مسخره بود که بگه تو به کارت بیشتر اهمیت می دی...
    ما ایرانی ها در این مواقع می گیم: چشمت کور، دندت نرم!!! هههههههه می خواستی از اول چشماتو واز کنی و جوان نوشکفته ی مردمو بدبخت نکنی و به روز سیاه نشونی! چورداهــــــــــــــــــه !!! چه خودخواه! 56 سال سن و انقدر خرده فرمایش؟؟؟؟(البته در سال 1997)
    --------
    بابا من برای دیدن عکس داداش یانی همه جا رو گشتم... تا چند سال پیش خونده بودم که مرده ولی بعد کذب بودنش محرض شد. حالا دنبال عکسشم... هههههههههههه ولی خوبه که لااقل سالی یک بار یانی پیش خواهر و برادرش بره... طفلک من...
    -------------
    ههههههههه حتما فرزانه جون! من خودم چند کاندید براش دارم... ههههههههههه ولی همون زن بگیره پیشکش!!! سانتورینی کافیه!!!
    ههههههههههههههههههه

ههههههههههههههه نخير بچه هم بايد داشته باشه...

ليندا، من دوسش دارم واقعا، حضور مفيدشو نميشه انكار كرد، ولي خب راست ميگي و خيــــــــــلي باحال گفتي... از اولش شور و شوق ياني رو به موسيقي ديده بود كه !

آره منم خوندم كه برادرش شهيد شده و اينا ولي خب كسايي هم كه اشتباه كردن و اين خبرو منتشر كردن يه كم ميشه بهشون حق داد: عموي ياني به اسم „يورگو” توي جنگ داخلي يونان شهيد ميشه، بعدها كه اولين پسر فليتسا و در واقع برادر بزرگتر ياني به دنيا مياد به ياد عموي شهيدشون اسمشو ميذارن „يورگو” ، احتمالا ملت بخاطر تشابه اسم اشتباهي فكر كردن اوني كه شهيد شده برادر يانيه ...

خان داداش ياني، دكتراي مهندسي شيمي داره از همون مينه سوتا كه ياني هم توش روانشناسي خوند، الان هم سر و مر و گنده در كنار خانوادشه، دو تا هم بچه داره به اسمهاي الكسي و مايكل ، الان ياني به پا عمو ِ برا خودش...

اين عكسو من به احتمال 90 درصد فكر كنم يورگو باشه، خيــــــلي شبيه همن خداييش

- - - Updated - - -

--------
    -------------
    ههههههههههههههههههه

ههههههههههههههه نخير بچه هم بايد داشته باشه...

ليندا، من دوسش دارم واقعا، حضور مفيدشو نميشه انكار كرد، ولي خب راست ميگي و خيــــــــــلي باحال گفتي... از اولش شور و شوق ياني رو به موسيقي ديده بود كه !

آره منم خوندم كه برادرش شهيد شده و اينا ولي خب كسايي هم كه اشتباه كردن و اين خبرو منتشر كردن يه كم ميشه بهشون حق داد: عموي ياني به اسم „يورگو” توي جنگ داخلي يونان شهيد ميشه، بعدها كه اولين پسر فليتسا و در واقع برادر بزرگتر ياني به دنيا مياد به ياد عموي شهيدشون اسمشو ميذارن „يورگو” ، احتمالا ملت بخاطر تشابه اسم اشتباهي فكر كردن اوني كه شهيد شده برادر يانيه ...

خان داداش ياني، دكتراي مهندسي شيمي داره از همون مينه سوتا كه ياني هم توش روانشناسي خوند، الان هم سر و مر و گنده در كنار خانوادشه، دو تا هم بچه داره به اسمهاي الكسي و مايكل ، الان ياني به پا عمو ِ برا خودش...

اين عكسو من به احتمال 90 درصد فكر كنم يورگو باشه، خيــــــلي شبيه همن خداييش

12. 6 کاربر برای این پست از FAFO تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

شلااااااااااااااام فرزانه جون ببخشید دیشب نتونستم جواب بدم.
    فداي تو بشممممممممممم تو آخر اطلاعاتي ! بابا از اين لحظه نام تاپيکو به „ياني به روايت فرزانه” تغيير مي دم! هههههههههههه
    خدايي زنده باد! فرزانه جون به عقل ناقص من خيلي هم شبيه ياني نيست. با توجه به آرم ياني ايران يعني دبيران سايت ifc اين عکسو منتشر کردن؟ اونجا خودشون نوشته اند که ايشون برادر يانيه؟ صحت منبع اون ها هم مهمه. ولی می شه احتمال داد در هرحال.
    -----------
    مي گم اين الکسي و مايکل چرا يه مو از عموشون به ارث نبردن؟؟؟ هيچکدوم موسيقيدان نيستن؟؟؟؟؟؟
    البت خاندان ياني کلا فقط خرخون هستن و به حصول علم علاقه دارن و بس!!! ههههههههههههههههههه

14. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

اینو یادم رفت! یانی در فیسبوکش نظرسنجی گذاشته تحت این عنوان که : „بیشتر مایلید کدام یک را در کنسرت یانی خریداری کنید؟”

یه عالمه گزینه هم داشت مثل سالنامه،سی دی یانی،پوستر ، تیشرت، لیوان قهوه، سولوهای پیانوی یانی با امضاش،یک روز با یانی و ...
    از همه بیشتر تیشرت رای آورده! من به چند تاییش رای دادم. اما تقریبا بیشتر اینا رو خودم برای خودم ساختم!!! هههههههههههههههه
    تیشرت،لیوان،پوستر،تقویم ... ههههههههههههه ولی جالبه برام که یانی غیر از موسیقیدانی، راه و رسم کار تجاری رو هم خوب می دونه و کاملا یه مشتری مدار بدون حرفه! فداش شم گوگولی نبات...

16. 8 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

highland آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    62475
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    147
    193 بار تشکر شده در 93 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

لاکشمی جون من اگه بودم یکی تی شرتو انتخاب میکردم یکی بودن یک روز با خودش رو ،البته جسارت نشه ها جای شما که محفوظ. هههههههه

- - - Updated - - -

لاکشمی جون من اگه بودم یکی تی شرتو انتخاب میکردم یکی بودن یک روز با خودش رو ،البته جسارت نشه ها جای شما که محفوظ. هههههههه

18. 3 کاربر برای این پست از highland تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط highland [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    این حرفا چیه لیلی جون فدایت... اگه بری به این آدرس خودت می بینی... ببین هر چند تاشو که بخوای می تونی تیک بزنی. من حدود 6 تا انتخاب داشتم چون همشون مهمن. مثلا یک روز با یانی از همه مهم تره! هههههههههههه بعدش تیشرت، پوستر، لیوان،تقویم،سی دی... ولی گزینه های خیلی زیادی برای همه ی سلایق وجود داره.

20. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ما به تازگی از خونه ی قبلی به محل فعلی نقل مکان کردیم! روزی که ما به خونه ی قبلی اومدیم یادمه که بارون میومد و شیشه ها مه گرفته و حسابی آماده ی شیطنت من بود! من تا این شیشه ها رو دیدم بی اراده دستمو دراز کردمو در بالاترین نقطه ی اون نوشتم یانی! مدت مدیدی گذشت و هی بارون و برف اومد و گرم شد و سرد شد ولی در کمال تعجب اون یانی هیچ تغییری نکرد و همچنان سر جاش نشسته بود و هر از گاهی چشم منو به خودش جلب می کرد و جالب تر این که وقتی همه چیز رو جمع کردیم و آماده ی رفتن بودیم من دوباره چشمم به اون تیکه از شیشه افتاد و دیدم اون یانی هنوزم همونطور سالم مونده ! این آخرین چیزی بود که باقی مونده بود! از دیدنش یه کم دلم گرفت! من داشتم می رفتم و یانی همون جا بود! می خواستم پاکش کنم ولی فکر کردم نباید انحصار طلب باشم! بنابراین گذاشتمش برای نفر بعدی که میاد توی اون خونه! کسی چه می دونه؟شاید اونم پاکش نکرد و گذاشتش برای بعدی و اون یانی چندین سال دیگه دست نخورده باقی موند!!! خلاصه این ماجرا خاطره ی خیلی رومانتیکی شد!!!

خوبه که هر از گاهی خاطراتو آپ دیت کنیم! و بنویسم چی به سر خاطرات گذشته اومد.
    دیروز از جلوی خونه ی قبلیمون که در بالا اشاره کردم رد شدم. با تعجب دیدم اثری از خونه نیست! پرس و جو کردم و فهمیدم کهدرست بعد از اسباب کشی ما، به دلیل عقب نشینی، شهرداری دست به اصلاح زده و تمام مغازه ها و خونه های راسته ی خیابونو خریده و خراب کرده. به لافاصله یاد شیشه هه و اون یانی افتادم. آه از نهادم برآمد!!! اون شیشه و یانی روش حتما با کلنگ و تیشه ترکیده بود! باورم نمی شه که یانی رفته باشه زیر بولدیزر!!!

22. 7 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

FAFO آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    63074
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام عزيزم، چطوورييييييييييييي؟؟ من تازگيا تند تند دلم برا اينجا تنگ ميشه :)
    شرمنده ميكنيا گلبرگ! از اطلاعات نگو كه آدم دوست داره اول تو از وقايع مطلع بشي بعد برامون تعريفش كني با اين احساسات زيبات :*

والا نميدونم برادرزاده هاي ياني چيكار ميكنن ولي برام عجيبه كه يورگو به طرز عجيبي پاشو از كارهاي ياني بيرون كشيد... هيچ خبري كلن ازش نيست! باز آندا بيشتر با ياني هست، آخرين حضورش كنار ياني تو چين و كنار سنتوريني بود ... آدم از برادر بزرگ بيشتر توقع داره خب !!!
    اون عكسه رو من تو بخش عكسهاي ياني و طرفدارش از تو ياني ايران برداشتم، ولي حس ششم خودم ميگه كه اون آقاهه فقط يك طرفدار نيست و واقعا ميتونه يورگو باشه! ههههه آخه قيافه ياني هم اونجا يه طوريه انگار داداش بزرگش كنارشه يه غرور بانمكي داره قيافش هههه !!

راجع به فيس بوك... خب معلووووووووووووووووومه ديـــــــــــــــــــــــ گه ...

„يك روز با ياني”

24. 5 کاربر برای این پست از FAFO تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط FAFO [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزيزم، چطوورييييييييييييي؟؟ من تازگيا تند تند دلم برا اينجا تنگ ميشه :)
    شرمنده ميكنيا گلبرگ! از اطلاعات نگو كه آدم دوست داره اول تو از وقايع مطلع بشي بعد برامون تعريفش كني با اين احساسات زيبات :*

والا نميدونم برادرزاده هاي ياني چيكار ميكنن ولي برام عجيبه كه يورگو به طرز عجيبي پاشو از كارهاي ياني بيرون كشيد... هيچ خبري كلن ازش نيست! باز آندا بيشتر با ياني هست، آخرين حضورش كنار ياني تو چين و كنار سنتوريني بود ... آدم از برادر بزرگ بيشتر توقع داره خب !!!
    اون عكسه رو من تو بخش عكسهاي ياني و طرفدارش از تو ياني ايران برداشتم، ولي حس ششم خودم ميگه كه اون آقاهه فقط يك طرفدار نيست و واقعا ميتونه يورگو باشه! ههههه آخه قيافه ياني هم اونجا يه طوريه انگار داداش بزرگش كنارشه يه غرور بانمكي داره قيافش هههه !!

راجع به فيس بوك... خب معلووووووووووووووووومه ديـــــــــــــــــــــــ گه ...

„يك روز با ياني”

شلامممممممم موشی فرزانه جون... ممنونم تو خوفیییییییییی؟
    اختیار داری عسل تو بزرگواری. من اودولو تر از این حرفام... خیلی خیلی اودولو... خلاصه با میکروسکوپ باید منو ببینی! هههههههههه
    آره. خواهر یانی آندا خیلی رابطه ی نزدیک تری با یانی داره. و در بعضی کنسرت های یانی هم شرکت می کنه. ولی من برادر یانی رو هنوز ندیدم و نمی تونم نظری راجبش بدم. ولی اگه در کارهای یانی شرکت نمی کنه به خاطر اینه که حتما مثل پدرشون اخلاق جدی و خاصی داره. حتما می دونی که یورگو خیلی قشنگ تر از یانی پیانو می زنه. و خود یانی می گه که همیشه او از من بهتر بود!
    ---------
    آره هههههههههههههه یه روز با یانی ... فوق العاده است ای خدا... کلی عکس می شه گرفت... کلی حرف زد... واییییییییییی.
    ایشالله یه روز همگی یه روز مهمون یانی خواهیم بود... باید اون تیشرت آبیه و شلوار سفیده رو بپوشه که بهش میاد... هههههههههههههه

26. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

highland آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    62475
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    147
    193 بار تشکر شده در 93 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

سلام لاکشمی عزیزم،ممنون از تاپیکی که قرار دادی امیدوارم همین طوری باشه که میگی. یانی توی اون لباس بابانوئل خیلی باحال شده . راستی همین جا در مورد برادر زاده های یانی شنیدم درسته؟چه جوری میتونم بشناسمشون؟

28. 2 کاربر برای این پست از highland تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط highland [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام لاکشمی عزیزم،ممنون از تاپیکی که قرار دادی امیدوارم همین طوری باشه که میگی. یانی توی اون لباس بابانوئل خیلی باحال شده . راستی همین جا در مورد برادر زاده های یانی شنیدم درسته؟چه جوری میتونم بشناسمشون؟
    سلام لیلی عزیزم
    قربانت لطف داری موشی خوشحالم که اینو می شنوم.
    هههههههههههه آره اون لباس بابانوئل خیلی بهش میاد. هههههههههه
    والله درباره ی برادر زاده های یانی جون ،اطلاعات رو فرزانه ی عزیزم لطف کرد و در اختیار من و دوستان گذاشت. من اطلاعاتی ازشون ندارم. کلا از برادر یانی که پدر این دوتا باشه اطلاعاتی ندارم. انشالله به محض کسب خبر اینجا چند و چونشو می ذارم...

30. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

DSK آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    60073
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    192
    71 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/0
    Given: 16/0
    میزان امتیاز
    0

خیلی عالی بود لاکشمی جان مثله همیشه.

32. 5 کاربر برای این پست از DSK تشکر کرده اند:

صفحه 57 از 118 نخستنخست ... 74753545556575859606167107 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)