لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 46 از 118 نخستنخست ... 364243444546474849505696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 721 به 736 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

aryavira آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    60886
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    91 بار تشکر شده در 21 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    قربان شما لطف داری موشی.
    والله اینطوری دوست داشتن رو از خود یانی جون یادگرفتم...
    ولی خدایی شاگرد خوبی بودم!!!
    موشیییییییییییییی ؟؟؟؟؟؟؟

2. 3 کاربر برای این پست از aryavira تشکر کرده اند:

aryavira آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    60886
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    91 بار تشکر شده در 21 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    قسمت چهارم

یانی در آن دوران حس و حال بسیار خوبی داشت و بهترین آهنگ هایش را هم در همان زمان ارتباط با لیندا خلق کرد . شاید خود یانی هم منکر شود ولی من فکر می کنم بیشتر آهنگ های رومانتیک یانی مثل : „A Love For Life - So Long My Friend - One Man's Dream - Reflections of Passion - و I love you perfect” به شکل آشکاری رنگ و بوی لیندا را می دهد . از هر حرکت یانی می شد فهمید که سخت گرفتار لیندا ست! در کنسرتی که سال بعد در لندن برگزار شد یانی به هرچه که می خواسته بود رسیده بود! خیلی خیلی خوشحال بود ! اصلاً رو پاش بند نمی شد چون هم در کارش ثابت شده بود ،هم قرار ازدواجش معلوم شده بود و هم کلی پولدار شده بود و یه خونه ی قشنگ در فلوریدا خریده بود ! خانه ای دور از شلوغی ، مجاور به دریا ، با درخت های نخل خوشگل که دیوارهای پذیرایی اش هم شیشه ایه و یانی دور تا دورش رو گیاه کاشته! و هنوزم در آنجا زندگی می کنه !

اما متاسفانه این همدلی به همسری نیانجامید . در حالی که همه چیز برای ازدواجشان آماده بود لیندا اونز به یکباره یانی را رها کرد و دنبال زندگی خودش رفت (نامرد)! با وجود عشقی که بین آن ها وجود داشت لیندا نتوانست با یانی به توافق برسد بنابراین خیلی دوستانه قلب یانی را به او پس داد !!! (هر چیزی لیاقت می خواد) او ترجیح داد که آن دو مثل سابق فقط با هم دوست باشند !!! یعنی بی خیال عشق و عاشقی بشن و طوری با هم برخورد کنن که انگار شتر دیدی ندیدی! البته او از یانی خواست که برای همیشه روی کمکش حساب کند ولی روی خودش نه !!! (واقعا دستش درد نکنه)! درواقع لیندا تصمیم گرفت که یانی دوست او باشد نه شوهرش !!! (خاک بر سرش) واقعاً نمی دونم اون چرا همچین کار احمقانه ای کرد؟! اگه از من بپرسین می گم اونا رو چشم زدن و حسادت مردا و زنای بدخواه باعث این جدایی شد! خصوصاً دوستان لیندا که نمی توانستند ببینند لیندا با مرد به این هنرمندی که جوان تر از خودش هم هست قرار مدار ازدواج گذاشته!!! از بین مردها هم یکی از خاستگاران لیندا (که بر خلاف یانی که از لیندا 12 سال کوچکتر بود حدود 70 سال سن داشت) به شدت به یانی حسادت می ورزید!!! البته یانی انقدر با گذشته که هنوزم رفتارش با لیندا که هیچ با همه ی اونایی که اذیتش کردن محبت آمیز و مهربانانه ست! یانی همیشه در مورد لیندا یا به قول خودش سینیورا اونز با احترام حرف زده(در ایتالیایی به معنی خانوم اونزاست و چون لیندا ایتالیایی بود یانی اونو با این اسم صدا می زد!) و همیشه از کمک هاش تشکر کرده اون هیچ کینه ای نداره . اتفاقاً در سال 2003 که یانی قصد کرد زندگی نامه اش را چاپ کند،لیندا خیلی کمکش کرد چون در خیلی از وقایع و رویداد های مهم ، هر دو حضور داشتند و لیندا در تدوین و گردآوری آن ها کمک مفیدی به یانی کرد و خیلی چیزها را به یادش آورد تا بنویسد!

خلاصه کنم : این اتفاق در نزدیکی کنسرت عظیم تاج محل و شهر ممنوعه رخ داد. یانی مدت ها برای تدوین این کنسرت ها تلاش کرده بود و سگ دوی زیادی زده بود! او عاشق این دو کشور زیبا و باستانی بود و کلی برای اجراهایش و لذت هایی که در انتظارش بودند به شکمش صابون زده بود ولی به زبان ساده همه چیز کوفتش شد! و مجبور شد با اعصابی داغون ،قلبی شکسته و بدنی خورد و خمیر نوازندگی هم بکند! یانی که به شدت مورد احترام و استقبال چینی ها و هندی ها قرار گرفته بود و حتی در منزل رئیس جمهور وقت هندوستان و همسرش شام هم خورده بود،سعی کرد خودش را آرام و شاد نشان دهد و آن طور که شایسته است قدردان و متشکر باشد! ولی بالاخره تسلیم روح حساس و شکننده اش شد! او با موفقیت آخرین وظیفه اش را انجام داد و کنسرت های هند و چین را به پایان رساند و در اوج شهرت مثل موبایلی که شارژش تمام شده باشد به یکباره خاموش شد . (الهی غصه هات تو سر من بخوره). تنها کاری که بعد از اتمام کنسرت ها توانست انجام دهد این بود که همراه با مادرش سوار هواپیمای آتن شود و به سرعت به خانه برگردد و همه چیز را ترک کند! بعضی از همکاران یانی می گفتند یانی در یونان مشغول استراحته چون اون خیلی کار کرده و شدیداً خسته س ولی شکست احساسی و شایعه ی ابتلای یانی به بیماری افسردگی (که توسط رسانه ها مطرح شده بود) متاسفانه صحت داشت! خود یانی البته اعتراف کرد که هر دو مورد صحیح است:

بودن با لیندا اجازه نمی داد من خستگی کار را حس کنم! در آن چند سال ، هر روز می توانستم به راحتی ساعت ها کار کنم! وقتی او را از دست دادم به یک باره به خودم آمدم و دیدم چقدر خسته ام!!! ما برای 9 سال رابطه ی فوق العاده خوبی با هم داشتیم لیندا همیشه معلم من بود و به من محبت می کرد . بودن با لیندا به من بینش و بصیرت می داد تا خودم را بهتربشناسم . موقعی که او به زندگی من وارد شد من درست در مقطعی بودم که به حمایت نیاز داشتم !

یانی مدتی بعد درباره ی جدایی اش از لیندا گفت:

„دل کندن و دور شدن به هیچ وجه برایم آسان نبود روزی که لیندا از من خواست که همه چیز را تمام کنیم , قلبم شکست اما برای خشنودی او حاضر به هر کاری بودم و پس علی رغم میل باطنی ام پذیرفتم من همیشه جز خوشبختی برای او چیزی نخواسته ام . لیندا زن خارق العاده ای بود! وقتی اولین بار دیدمش خارق العاده بود! در تمام مدت خارق العاده بود،وقتی از هم جدا شدیم باز هم خارق العاده بود و هنوزم خارق العاده است!!! ما هنوز هم دوست باقی مانده ایم و خواهیم ماند من بهترین ها را برایش آرزو می کنم” حتی چند سال پیش در مصاحبه با لری کینگ هم گفت که جدایی از لیندا برام بی نهایت دردناک بود! و تقریباً داغونم کرد!

اون موقع من فکر می کردم که حتما لیندا سرطانی چیزی داره که نخواست با یانی ازدواج کنه ولی الان بیشتر از 10 سال از این ماجرا گذشته و لیندا هنوز زنده سالم و پولدار داره به زندگیش ادامه می ده . شاید لیندا یه چیزی از یانی دیده باشه ولی سوال اینجاست که اگه اون عیب انقدر بزرگ بوده که باعث شد بینشون بهم بخوره یعنی تو اون 9 سال لیندا متوجهش نشده بوده ؟ اما بهترین نظر رو استاد فلوتم یه بار بهم گفت. آخه خیلی راجع به یانی با هم حرف می زدیم. اون گفت هنرمندا اونم هنرمندای خاص مث یانی هم هوش و استعدادشون متفاوت از دیگرانه و هم احساساتشون 10 برابر بیشتر از مردم عادی! این جور افراد وقتی عاشق می شن معمولاً عشقشون تو بدنشون جا نمی شه ! بنابراین شاید لیندا به این نتیجه رسیده که نمی تونه به اندازه ای که یانی اونو دوست داره دوستش داشته باشه و جوابگوی این همه احساسات باشه! موزارت هم همینطور بود! بعد از 9 سال زندگی زناشویی چنان نامه های عاشقانه و پر سوزی برای همسرش می نوشت که فکر می کردی هنوز به وصالش نرسیده و داره از دوریش می میره!!! خلاصه بعد از تموم شدن این رابطه هیچ کدوم نه ازدواج کردن و نه کس دیگه ای رو تو زندگیشون راه دادن لیندا هم کمی بعد از دنیای بازیگری خداحافظی کرد .

ژانت کلینگر(خانوم وسطی)- یکی از خواننده های خوش صدایی که در کنسرت هند و چین یانی رو همراهی می کرد - یکی از دوستان مشترک یانی و لیندا و بسیار با آن دو صمیمی بود! بعد از این که بین یانی و لیندا شکرآب شد خانوم ژانت خیلی یانی رو دلداری داد و مدام باهاش صحبت می کرد و با اون همدردی می کرد، ولی مدتی بعد یه مصاحبه کرد و با کمال تعجب گفت که عشق به یانی یه چیز عادیه و هر زنی که نزدیک یانی باشه عاشقش می شه مثل خود من که عاشق اونم! و حتماً یانی هم با خودش گفته زکی! پس بیخودی واسه من دل نمی سوزوند! باید می فهمیدم که سلام گرگ بی طمع نیست!!!

فکر کنم این عکس مال سال 2003 یا 4 باشه . اینجا مهمونی ژانت کلینگره بوده آخرین نفر لینداس!!! نمی دونم چه بلایی سرش اومده که انقدر داغون شده؟ شونصد دفعه هم جراحی پلاستیک کرده ! ولی هیچ نتیجه ای از این جراحی های پی در پی زیبایی که نگرفته هیچ،بدریخت تر هم شده و ظاهراً خیلی به خاطر این مسئله ناراحته،ناراحتی هم داره! لیندا مث جواهری روی صحنه می درخشید! همه ی منتقدها چشم های اونو به فیروزه های زنده تشبیه می کردن، اون یکی از سنبل های زیبایی تلویزیون آمریکا بود و همچنان هم دنبال اینه که زیبایی از دست رفته شو برگردونه !!! یه بار حتی خود یانی هم بهش پیغام داده بود که انقدر جراحی نکن ! صورتت خراب می شه!!! خب درسته که لیندا چند سال از یانی بزرگتره ولی منطقی نیست که یه دفعه این ریختی بشه لیندا صورت خیلی جوان و زیبایی داشت!!! ظاهرا آه یانی دامنشو گرفت!!! جالب تر اینه که درسته یانی هم بعد از این شکست عشقی صورتش ناگهان چروک خورد و افتاده شد ولی در مقایسه با اون انگار تکون نخورده !

سلام خیلی خوب راجع به یانی
    مطالب با جزئیات نوشتین .. میشه لطفا راجع به آقای شهرداد روحانی هم مطلبی به این دقت بنویسید ... خلاصه اطلاعات به روز میشه ... و یه شاهکار همیشه شاهکار به خصوص با گذشت سالها شاهکار تر میشه این اعتقاد من هست
    ممنون ...

4. 3 کاربر برای این پست از aryavira تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

سلام خیلی خوب راجع به یانی
    مطالب با جزئیات نوشتین .. میشه لطفا راجع به آقای شهرداد روحانی هم مطلبی به این دقت بنویسید ... خلاصه اطلاعات به روز میشه ... و یه شاهکار همیشه شاهکار به خصوص با گذشت سالها شاهکار تر میشه این اعتقاد من هست. ممنون ...
    سلام دوست عزیز. نظر لطف شماست. سپاسگذارم و خوشحالم که نوشته هام شما رو جذب کرده.
    آقای روحانی والله انقدر بزرگ هستند که در وصف نمی گنجند!!! نوشتن از ایشون کار هرکسی نیست! اما به روی چشم. حتما سعی می کنم یه پست کامل و جامع همراه با آخرین اخبار از ایشون رو تقدیم شما بکنم.

موشیییییییییییییی؟؟؟؟؟
    هههههههههههه! واسه ی من تمام دوستام موش هستن!
    من عاشق موشام!!! هههههههههه
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

6. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

hdhamid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    13143
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,965
    3,372 بار تشکر شده در 974 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 445/2
    Given: 787/1
    میزان امتیاز
    16

لاکشمی... ؟!..
    شهداد روحانی کجاش بزرگه؟!.. خیلی باشه .. 1 و 70 قدشه دیگه!! .. کوچولوه که!! ؟؟ .. خخخخخخخخخخخخخ
    خداحافظ .. همین حالا.. همین حالا که من تنهام
    خداحافظ... به شرطی که .... ببینی تر شدن چشمام

8. 6 کاربر برای این پست از hdhamid تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    738 بار تشکر شده در 243 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

مستند˝شهرداد روحانی˝کلید خورد/روحانی: دوست دارم صداقتم در خلق اثر محور این مستند باشد

به گزارش هنرآنلاین، این مستند با موضوع بررسی زندگی و آثار این هنرمند بین المللی ایرانی، در ایران و چند کشور خارجی مقابل دوربین می رود و در فاز دیگر این پروژه،کتاب نفیسی با موضوع زندگی و آثار روحانی تالیف الهام قره خانی، شامل گفت و گوهای مفصلی با هنرمندان ایرانی و جهانی در مورد این آهنگساز برجسته بین المللی به دو زبان انگلیسی و فارسی منتشر می شود و عوامل این پروژه براساس کشور ها و مکانهای فیلمبرداری تعیین خواهند شد. شهرداد روحانی در مورد مهمترین نکته ای که مایل است درباره زندگی هنری اش در این مستند به آن پرداخته شود،گفت: مهمترین نکته در کارم به عنوان آهنگساز یا رهبر ارکستر صداقت است و امیدوارم این نکته، محور اصلی این مستند باشد.
    وی افزود: ر هر کاری به خصوص کار هنر، اگر صداقت محور نباشد و مسائل مالی یا حاشیه ای پر رنگ شوند،کار خوب نمی شود و در طول زمان کیفیتش از بین می رود. من چندان به کارهایی که در گذشته ساخته یا رهبری کرده ام گوش نمی دهم و پس از پایان ساخت آن، کمتر این اتفاق می افتد که بازگردم و آن را گوش کنم. ولی هربار که کاری قدیمی را دوباره می شنوم، صداقتی که در زمان ساخت آن کار به کار بردم هنوز شنیدنی است و امیدوارم مخاطب اثر هنری هم متوجه این صداقت شود.
    این آهنگساز تصریح کرد: همین صداقت است که آثار هنرمندان بزرگی چون بتهوون و دیگر نوابغ موسیقی جهان را پس از سالها همچنان شنیدنی نگاه داشته است و این نکته ای است که مایلم در این مستند هم به آن پرداخته شود.
    روحانی در ادامه درباره دلیل همکاری اش با الهام قره خانی و مهرتاش مهدوی کارگردانان این مستند گفت: جوان بودن و ایرانی بودن این دو هنرمند در کنار نگاه حرفه ای آنها مهمترین نکته هایی بود که من را ترغیب به همکاری با آنها کرد. یکی از دلایل سفرهای مکرر من به ایران این است که دوست دارم با جوانان مستعد ایرانی کار کنم و همکاری با آنها برایم دلپذیر است.
    وی افزود: حدود یک سال و نیم پیش بود که در یکی از سفرهایم به ایران نمونه ای از کار هنری خانم قره خانی و آقای مهدوی را دیدم و از نو آوری موجود در کارهایشان لذت بردم. چندی پس از آن یکی از مستند های ساخته این دو نفر را دیدم که از آن خوشم آمد و پس از گفتگوهای طولانی، تصمیم بر این شد که کار ساخت این مستند را آغاز کنیم.
    روحانی در پایان افزود: حس کردم ایده های این دو جوان می تواند شروعی بر ساخت مستند های اینچنینی باشد و امیدوارم این اتفاق خوب،تداوم داشته باشد.
    لازم به ذکر است پروژه „ساکن صحرای سکوت” به تهیه کنندگی جمشید مشایخی و هادی منبتی، دیگر ساخته مشترک قره خانی و مهدوی است که با موضوع بررسی زندگی و آثار خسرو شکیبایی ساخته شده و این روزها پس از دریافت پروانه نمایش،در مرحله برنامه ریزی برای اکران است.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

10. 6 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

LiOneL999 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    61154
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    3,082
    1,648 بار تشکر شده در 782 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 143/12
    Given: 235/4
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز. نظر لطف شماست. سپاسگذارم و خوشحالم که نوشته هام شما رو جذب کرده.
    آقای روحانی والله انقدر بزرگ هستند که در وصف نمی گنجند!!! نوشتن از ایشون کار هرکسی نیست! اما به روی چشم. حتما سعی می کنم یه پست کامل و جامع همراه با آخرین اخبار از ایشون رو تقدیم شما بکنم.

هههههههههههه! واسه ی من تمام دوستام موش هستن!
    من عاشق موشام!!! هههههههههه

خاله لاکشمی خیلی باحالی!
    از تنها بودنم راضی نیستم اما خوشحالم که با خیلی ها نیستم...

برای همیشه رفتم

12. 6 کاربر برای این پست از LiOneL999 تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ممنونم آقا رامین، چه مستند جالبی می شه!

قربانت حورا جان، من حالی اگه دارم اول از خدا و بعدم از موسیقی یانی گرفتم!
    اینم تقدیم به دوستان:

14. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

LiOneL999 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    61154
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    3,082
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

ممنونم آقا رامین، چه مستند جالبی می شه!

قربانت حورا جان، من حالی اگه دارم اول از خدا و بعدم از موسیقی یانی گرفتم!
    اینم تقدیم به دوستان:

یانی دقیقا چیکاره هست؟
    راستش حال ندارم پستتون رو بخونم!
    نوازنده ست؟ چه سازهایی؟!

برای همیشه رفتم

16. 5 کاربر برای این پست از LiOneL999 تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط hoooooooooooooora [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    یانی دقیقا چیکاره هست؟
    راستش حال ندارم پستتون رو بخونم!
    نوازنده ست؟ چه سازهایی؟!
    ببخشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    از شدت تعجب حتی نمی تونم برا توضیح بدم حورا جون!!! هههههههههه
    یانی والله عارضم خدمت شما که بزرگترین آهنگساز زنده ی جهانه. پر طرفدار ترین موسیقی دان جهان پس از مایکل جکسون فقید، نوازنده ی پیانو و کیبورد و آلبوم آخرش ، حقیقت لمس هم بهترین اثر سال گذشته در جهان لقب گرفت حورا جون. یانی راستش توضیح دادنی نیست، باید حسش کنی. مث آتش که نمی تونی معنیش کنی. تا نسوزی نمی فهمی آتش یعنی چی؟ تا موسیقی یانی رو نشنوی هم نمی تونی یانی رو بشناسی. عزیزم.
    آهنگ یانی خواستی بگو در خدمتم.

18. 8 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

LiOneL999 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    61154
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    3,082
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    12

ببخشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    از شدت تعجب حتی نمی تونم برا توضیح بدم حورا جون!!! هههههههههه
    یانی والله عارضم خدمت شما که بزرگترین آهنگساز زنده ی جهانه. پر طرفدار ترین موسیقی دان جهان پس از مایکل جکسون فقید، نوازنده ی پیانو و کیبورد و آلبوم آخرش ، حقیقت لمس هم بهترین اثر سال گذشته در جهان لقب گرفت حورا جون. یانی راستش توضیح دادنی نیست، باید حسش کنی. مث آتش که نمی تونی معنیش کنی. تا نسوزی نمی فهمی آتش یعنی چی؟ تا موسیقی یانی رو نشنوی هم نمی تونی یانی رو بشناسی. عزیزم.
    آهنگ یانی خواستی بگو در خدمتم.

موفق باشی خاله ی عزیز

برای همیشه رفتم

20. 4 کاربر برای این پست از LiOneL999 تشکر کرده اند:

RaziYeH آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    39350
    میانگین پست در روز
    0.09
    تشکر از پست
    1,657
    1,368 بار تشکر شده در 426 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 65/2
    Given: 17/0
    میزان امتیاز
    14

وای ... وای ... !!!:D

کی میشه بیاد ایران ... 1 کنسرت بذاره ... خوب بیا دیگه ... ... بیااااااااااااااااااااااا اااااااااا
    .: درود بر کسانی که...ارزش واقعی در زندگی برای آنها ... سالم زیستن است ... نه رسیدن به موفقیت :.

22. 6 کاربر برای این پست از RaziYeH تشکر کرده اند:

Untouchable آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    47636
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    13,850
    2,656 بار تشکر شده در 944 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 293/5
    Given: 244/7
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

یانی که موردی نداره... میتونه بیاد... چرا نمیاد؟!... ماشالا مردم ایرانم که اینقدر ازش استقبال میکنن...
    ولی من اصلا دوست ندارم الان بیاد ایران که نتونم برم کنسرتش! چند سال دیگه بیاد بهتره! :دی

You've got to face it head on...
    So you can turn this thing around...
    cause this ain't right...
    ......

24. 2 کاربر برای این پست از Untouchable تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

Yanni Live Dubai 2011

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    منبع : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ویرایش توسط rvltq : Tuesday 31 July 2012 در ساعت 12:59 PM

26. 2 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

Yanni In Nikon at Jones Beach Theater 2012

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

28. 2 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

Yanni At The State Theatre 2012

30. 2 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

cmsdl آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40543
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    698
    210 بار تشکر شده در 64 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 46/0
    Given: 70/1
    میزان امتیاز
    14

درود لاکشمی جان
    عکس های قشنگی هستن . . .
    اون پیرزن که سمت راست یانی ایستاده رو میشناسید؟ به نظرم خیلی جاها دیدمش ! میدونید در اصل اهل کدوم کشوره ؟
    پیروز باشید

32. 4 کاربر برای این پست از cmsdl تشکر کرده اند:

صفحه 46 از 118 نخستنخست ... 364243444546474849505696 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)