لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 103 از 118 نخستنخست ... 3539399100101102103104105106107113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,633 به 1,648 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    89 بار تشکر شده در 50 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 33/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    من کنسرتشو هفته پیش گرفتم و دیدم عالیییی بود... لینکشو برات میفرستم

2. کاربران زیر از sparsanik به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

23 August 2014:
    خبر تازه و داغ!!!
    یانی با برنامه ی تلویزیونی و مجله ی ورزشی „مشاهیر ورزش” در آمریکا قرارداد کاری بست. مجله ی مشاهیر ورزش که البته اخیرا یک برنامه ی تلویزیونی موفق با میلیون ها بیننده هم دارد از یانی تقاضا کرده که برای آن ها موسیقی بسازد. این خبر واقعا داغ داغه و فقط چند ساعت از انتشار رسمیش در فیسبوک و توئیتر می گذره. گفته می شه که یانی در حال آهنگسازی برای مستندی به نام „بزرگترین لحظات ورزشی” برای این رسانه است. منتظر اطلاعات بیشتر باشید.

هــــــــــه راااااااام!!! بچه ها سلام. کلی هیجان زده ام! بچه ها، خوب به نقل قول بالا و تاریخش دقت کنین! دقیقا آگوست گذشته یعنی 1 سال پیش خبر همکاری یانی با برنامه ی تلویزیونی و مجله ی ورزشی „مشاهیر ورزش” منتشر شد اما به مدت 1 سال تمام دیگه خبری ازش نشد تا اینکه بالاخره انتظار من تموم شد و خود یانی دقایقی قبل اعلام کرد آهنگسازی این برنامه را شروع کرده و در حال کار روی آن است. من که خعلییییییییییییی مشتاقم بشنوم یانی „اختصاصی” برای ورزش چه آهنگی می سازه؟؟؟ اونم با این روحیه ی ورزشی که خودش داره!!! آخ جون!
    ویرایش توسط lakshemi : Saturday 13 August 2016 در ساعت 08:38 PM
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

4. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

این نقاشی از یانی رو دوس دارین؟؟؟ خعلیییییی قشنگه... مگه نه؟

6. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلامممممممممممم نمســـــــــــــــته عدیدانم؟

امشب کلللللللللللللللی انرژی دارم. می پرسین چرا؟ چون بالاخره بعد از چند ماه موفق شدم امشب کنسرت رویایی یانی در اهرام ثلاثه ی مصـــــــــر رو ببینم!!! اوووووووووووووووف پروژه ی تهیه ی کنسرت پروژه ی خسته کننده ای بود! اما من لاکشمی ام با 4 تا دست! اینو که یادتون نرفته؟؟؟؟ مگه می شه کاری از یانی منتشر شه و من بی بهره بمونم؟؟؟؟ بالاخره گییر آوردمش! با سختی بسیار! البته زحمت دانلودش گردن دیگری افتاد... هرچند آهنگ ها هم جملگی تکراری بودن و هیچ نکته ی جدیدی جز قیافه ی وحشتناک ابوالهول نداشت اما باز هم هیچ لذتی در این دنیا بیشتر از دیدار روی ماه چون شکلات یانی جون نیست! گوگولییییییییییی فندوق من! رُک بگم من تنظیم جدید چند تا از آهنگ ها رو اصلا دوست نداشتم. مهم ترینش storm بود که یه وقفه ی طولانی بین دو قسمت تکنوازیش وجود داشت بیشتر انگار به جهت کش دادن زمان قطعه بود اما جالب نبود چون حال آدمو می گرفت و هیجان رو می کشت! قسمت کیبورد انتهایی آهنگ Reflections of Passion هم که خود یانی می زد روی ضرب اول زده نمی شد. عمدا یانی 1 ثانیه با تاخیر می زد . دقیقا در سولوی ویولون نوستالژیا هم سامول همین جور با تاخیر زد و من اینا رو دوست نداشتم. انگار آهنگ داشت از ریتم میوفتاد. به نظر من نمی شه با این کارا شنونده رو مجبور کرد بپذیره که آهنگ فرق کرده!!! خلاقیت باید تمیز باشه! باید عاقلانه باشه و به پیکره ی اصلی آسیب نزنه! لیزا و لورن هم که کماف سابق کلا خلاقیتی ازشون بر نمیاد و لازم به توضیح اضافه هم نیست!!!
    در مورد تماشاچیان مصری باید بگم واقعا واکنش های عجیب و غریبی ازشون سر می زد... حیرت انگیزترینشون این بود که اونا ریتم رو نمی شناختن!!! بلد نبودن با ریتم آهنگ دست بزنن!!! مگه می شه؟؟؟ اما شد واقعا شد... وحشتناکه که اونا خارج از ریتم دست می زدن!!! اونا کمی هم کم تحمل بودن و وسط تمام آهنگ ها جیغ و سوت می کشیدن و کف می زدن!!! احتمالا احساس می کردن اومدن سیرک یا شعبده بازی!!! با هر حرکت زیبای نوازنده کف می زدن!!! ببخشیدا ولی خیلی بی کلاسیه!!! غیر از اون تردد تماشاچیان به داخل و خارج از محل صندلی ها بسیار زیاد بود یا برای سیگار کشیدن یا برای تلفن حرف زدن!!! طوری رفتار می کردن که انگار نه انگار یانی بعد از عمری اومده مصر!!! سیگار رو بهش ترجیح می دادن!!! اینا دیگه کی اند؟؟؟؟؟؟ فک کنم بدترین تماشاچیانی بودن که یه هنرمند می تونه داشه باشه!!!
    اینم چند تا عکس که خودم از کنسرت گرفتم:

حیف... خوب به این مرد قدرتمند نگاه کنین! دیگه اونو در ارکستر یانی نخواهید دید... ویکتــــــــــــــور کی می تونه جای تو رو پر کنه؟؟؟؟ حتی فکرشم محاله...

و پرچم کشور مصر دور گردن یانـــــــــــــــی...

8. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    144628
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    5 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

تنها کنسرت کاملی از یانی دیدم کنسرت لاس وگاسشه که اونقدر فوق العاده بود که نمی تونم کنسرتی بهتر از اون رو تصور کنم . الان که اومدم این عکسای ده سال بعد رو می بینم خیلی برام عجیب و جالب و شاید غمگین بود چهره هایی که اینقدر عوض شدند مثل ساموئل و ویکتور که موهاشون سفید شده یا سارا که اون پشت دیده میشه و دیگه مسن شده و حتی خود یانی جان که کلا تریپش تغییر کرده...
    اصلا دوست ندارم بگم که باید پذیرفت یانی افت کرده
    چه در آلبوم آخرش که تعریفی نداشت و چه در کنسرت های جدیدش که فقط تکرار آهنگای قدیمیشه و همونطور که شما گفتید شاید بعضی قسمتا افت هم کرده... ولی اونقدر به خاطر خاطره های خوشی که با آهنگاش برام ساخته خاطرش برام عزیزه که حتی اگه ازین به بعد به سبک متال روی بیاره !!! بازم همون یانی دوست داشتنی می مونه
    ممنون از خانوم لاکشمی که یک طرفدار واقعی موندند و خواهند موند و خوش به حال آدمای معروف که کسایی هستند که اینقدر پاشون وایستند (:

10. 3 کاربر برای این پست از iaiaintm تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

تنها کنسرت کاملی از یانی دیدم کنسرت لاس وگاسشه که اونقدر فوق العاده بود که نمی تونم کنسرتی بهتر از اون رو تصور کنم . الان که اومدم این عکسای ده سال بعد رو می بینم خیلی برام عجیب و جالب و شاید غمگین بود چهره هایی که اینقدر عوض شدند مثل ساموئل و ویکتور که موهاشون سفید شده یا سارا که اون پشت دیده میشه و دیگه مسن شده و حتی خود یانی جان که کلا تریپش تغییر کرده...
    سلام دوست من. خوش آمدی
    بلــــــــه بله... کنسرت لاس وگاس واقعا یک نقطه عطف در زندگی همه ی ما بود. خود منم عاشقش بودم.
    خب گذرِ عمر همینه... ماها پیر شدن آدمای معروف و ستارگان سینما و موسیقی رو خیلی زود می فهمیم ولی حواسمون نیست خودمون چقد پیر شدیم... هرچند اگه عمر رو در راه مفید و ارزشمندی سپری کنیم دیگه از پر شدن افسوس نمی خوریم. یانی هم همینطوره... اون زندگیش رو در راه خدمت به مردم جهان سپری کرد و به خاطر هدفش از خودش و زندگیش چشم پوشید ... خودش رو وقف کرد... این پیر شدنه که خیلی ارزشمنده.
    چه در آلبوم آخرش که تعریفی نداشت و چه در کنسرت های جدیدش که فقط تکرار آهنگای قدیمیشه و همونطور که شما گفتید شاید بعضی قسمتا افت هم کرده... ولی اونقدر به خاطر خاطره های خوشی که با آهنگاش برام ساخته خاطرش برام عزیزه که حتی اگه ازین به بعد به سبک متال روی بیاره !!! بازم همون یانی دوست داشتنی می مونه
    ممنون از خانوم لاکشمی که یک طرفدار واقعی موندند و خواهند موند و خوش به حال آدمای معروف که کسایی هستند که اینقدر پاشون وایستند (:
    منم با شما موافقم... یانی خودش تقصیر زیادی در این روند تکراری داشت... اون نوازندگان رو به حداقل رسوند و حدود 7 ساله که لیست آهنگ هاش در کنسرت ها تغییر خاصی نداشته. اون خیلی راحت می تونست آهنگ هایی که تاحالا اجرای زنده داشته رو در لیست پخش قرار بده و کیفیت و طراوت به کنسرتاش بده. اما انرژی گروه رو صرف تمرین قطعات جدیدتر نکرد تا بتونه با اونا به اقصی نقاط جهان سفر کنه . من خودم مخالف این مسئله بودم و هستم. لیست تکراری برای زمانی که سی دی و دی وی دی و اینترنت نداشتیم اشکالی نداشت اما در این عصر تکنولوژی ماها می تونیم فیلم تک تک کنسرتای یانی در همه جای دنیا رو ببینیم. توو این چند سال اخیر یانی 1000 تا کنسرت داده و مخاطب می دونه که تمام این 1000 کنسرت تکراری بوده. به هرحال، به قول شما بازم یانی و موسیقیش خاطره انگیزه. بازم میلیون ها نفر دوستش دارن و پاش موندن... فقط من نیستم... خدا کنه یانی هم زودتر یه خون تازه ای به رگ های موسیقیش وارد کنه... من همیشه افتخار می کنم که طرفدار یانی ام... تا همیشه.
    ممنونم که شما هم به بنده لطف داشتین و مهربانی کردین. خوشحالم کردی دوست گلم.

- - - Updated - - -

سلام دوست من. خوش آمدی
    بلــــــــه بله... کنسرت لاس وگاس واقعا یک نقطه عطف در زندگی همه ی ما بود. خود منم عاشقش بودم.
    خب گذرِ عمر همینه... ماها پیر شدن آدمای معروف و ستارگان سینما و موسیقی رو خیلی زود می فهمیم ولی حواسمون نیست خودمون چقد پیر شدیم... هرچند اگه عمر رو در راه مفید و ارزشمندی سپری کنیم دیگه از پر شدن افسوس نمی خوریم. یانی هم همینطوره... اون زندگیش رو در راه خدمت به مردم جهان سپری کرد و به خاطر هدفش از خودش و زندگیش چشم پوشید ... خودش رو وقف کرد... این پیر شدنه که خیلی ارزشمنده.
    منم با شما موافقم... یانی خودش تقصیر زیادی در این روند تکراری داشت... اون نوازندگان رو به حداقل رسوند و حدود 7 ساله که لیست آهنگ هاش در کنسرت ها تغییر خاصی نداشته. اون خیلی راحت می تونست آهنگ هایی که تاحالا اجرای زنده داشته رو در لیست پخش قرار بده و کیفیت و طراوت به کنسرتاش بده. اما انرژی گروه رو صرف تمرین قطعات جدیدتر نکرد تا بتونه با اونا به اقصی نقاط جهان سفر کنه . من خودم مخالف این مسئله بودم و هستم. لیست تکراری برای زمانی که سی دی و دی وی دی و اینترنت نداشتیم اشکالی نداشت اما در این عصر تکنولوژی ماها می تونیم فیلم تک تک کنسرتای یانی در همه جای دنیا رو ببینیم. توو این چند سال اخیر یانی 1000 تا کنسرت داده و مخاطب می دونه که تمام این 1000 کنسرت تکراری بوده. به هرحال، به قول شما بازم یانی و موسیقیش خاطره انگیزه. بازم میلیون ها نفر دوستش دارن و پاش موندن... فقط من نیستم... خدا کنه یانی هم زودتر یه خون تازه ای به رگ های موسیقیش وارد کنه... من همیشه افتخار می کنم که طرفدار یانی ام... تا همیشه.
    ممنونم که شما هم به بنده لطف داشتین و مهربانی کردین. خوشحالم کردی دوست گلم.

12. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلاااااااااااااام از ترکیه_ آنتالیا!!!
    یانی فردا در این شهر اجرا خواهد کرد!

همه چیز آماده برای اجرای فردا...

14. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    137906
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    29
    333 بار تشکر شده در 173 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 132/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    9

اونوقت جای تاسف داره که یکی مثل اقای ارسلان کامکار در مصاحبه اش میگه یانی یک بی سواد عوام فریب است. من نمیدونم کجا عوام فریبی کرده ایشان؟
    وقتی مردم دارن از شنیدن موزیک لذت می برند و خوشحالند این چه حرفیه؟نوازنده های ارکستر کم افرادی نیستند. فقط یک مورد بخوام مثال بزنم همون خانم سایاکا کاتسوکی نوازنده ی مهمان ویولن تحصیلکرده ی جولیارد هستند.
    شما در این ارکستر ساز زنده می بینید و نوازنده. به نظر من عوام فریبی این البومهای پاپ هستند که صداشون به زور نرم افزار تنظیم شده و صدای همشون مثل هم میمونه. (احترام به سلیقه ی شنیداری و سبک مورد علاقه محفوظ. منظور من ضعف کارهاست نه ایراد به سبک)
    عوام فریبی اینست که ویولن کنسرتوی بتهوون اجرا کنیم. کادانس را فراموش کنیم حین اجرا و موومان سوم را در پوزیسیون اول بنوازیم و بعد دیگران رو بی سواد عوام فریب خطاب کنیم.
    به عنوان مثال من هر وقت میخوام ویولن شرقی گوش بدم اولین کسی که مراجعه می کنم ساموئل یروینیان هست نه ویولنیستهای ایرانی. برای اینکه ساموئل کثیف نمینوازه و الکی لقب نگرفته. نه فقط در کنسرتهای یانی بلکه اثار شخصی خودش. ایشان یک playlist هم در سایت یوتیوب دارند. شامل قطعاتی از دو نوازی ویولن و پیانو و ویولن و دودوک و... به طرفداران عزیز توصیه می کنم dle yaman رو حتما گوش بدن.

16. 3 کاربر برای این پست از sigismond تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

اونوقت جای تاسف داره که یکی مثل اقای ارسلان کامکار در مصاحبه اش میگه یانی یک بی سواد عوام فریب است. من نمیدونم کجا عوام فریبی کرده ایشان؟وقتی مردم دارن از شنیدن موزیک لذت می برند و خوشحالند این چه حرفیه؟نوازنده های ارکستر کم افرادی نیستند. فقط یک مورد بخوام مثال بزنم همون خانم سایاکا کاتسوکی نوازنده ی مهمان ویولن تحصیلکرده ی جولیارد هستند.
    سلام دوست عزیزم. خیلی ممنونم از این پیام گیرا و جذابتون.

خوشبختانه این کره ی زمین به اندازه ی کافی بزرگ هست که جا برای همه توش باشه! ولی نمی دونم چرا یه عده دوست دارن بعضیا رو کلا محو کنن؟! من فقط یه جواب به چنین جملاتی دارم اونم اینه: „اگه از یانی انتقاد می کنید، لطفا یه کار از خودتون به ما نشون بدین که از کار اون بهتر باشه”
    4-5 میلیارد طرفدار نشون می ده که یانی موفقیت رو الکی به دست نیاورده. و نوازندگان بزرگ واسه کار کردن با اون سر و دست می شکنن.

عوام فریبی اینست که ویولن کنسرتوی بتهوون اجرا کنیم. کادانس را فراموش کنیم حین اجرا و موومان سوم را در پوزیسیون اول بنوازیم و بعد دیگران رو بی سواد عوام فریب خطاب کنیم.به عنوان مثال

متاسفانه اجرای اکثر آثار کلاسیک در ایران همین شکلیه!!! هههههههههههه

من هر وقت میخوام ویولن شرقی گوش بدم اولین کسی که مراجعه می کنم ساموئل یروینیان هست نه ویولنیستهای ایرانی. برای اینکه ساموئل کثیف نمینوازه و الکی لقب نگرفته. نه فقط در کنسرتهای یانی بلکه اثار شخصی خودش. ایشان یک playlist هم در سایت یوتیوب دارند. شامل قطعاتی از دو نوازی ویولن و پیانو و ویولن و دودوک و... به طرفداران عزیز توصیه می کنم dle yaman رو حتما گوش بدن.
    Dle yaman وای شاهکاره... من یه مدت که یه جور شرقی افسرگی گرفته بودم (چون شرقی و غربیش کلی توفیر داره) کل یوم Dle yaman گوش می کردم... واقعا شفای دله... به نظر من در حال حاضر شهرت یروینیان از سایر نوازندگان جهانی ارمنی مث گاسپاریان یا چکناواریان خیلیییییییی بیشتره. چطور می شه تصور کرد همچین کسی با یه عوام فریب 13 ساله داره کار می کنه؟؟؟؟!!! هههههههههههه

- - - Updated - - -

اونوقت جای تاسف داره که یکی مثل اقای ارسلان کامکار در مصاحبه اش میگه یانی یک بی سواد عوام فریب است. من نمیدونم کجا عوام فریبی کرده ایشان؟وقتی مردم دارن از شنیدن موزیک لذت می برند و خوشحالند این چه حرفیه؟نوازنده های ارکستر کم افرادی نیستند. فقط یک مورد بخوام مثال بزنم همون خانم سایاکا کاتسوکی نوازنده ی مهمان ویولن تحصیلکرده ی جولیارد هستند.
    سلام دوست عزیزم. خیلی ممنونم از این پیام گیرا و جذابتون.

خوشبختانه این کره ی زمین به اندازه ی کافی بزرگ هست که جا برای همه توش باشه! ولی نمی دونم چرا یه عده دوست دارن بعضیا رو کلا محو کنن؟! من فقط یه جواب به چنین جملاتی دارم اونم اینه: „اگه از یانی انتقاد می کنید، لطفا یه کار از خودتون به ما نشون بدین که از کار اون بهتر باشه”
    4-5 میلیارد طرفدار نشون می ده که یانی موفقیت رو الکی به دست نیاورده. و نوازندگان بزرگ واسه کار کردن با اون سر و دست می شکنن.

عوام فریبی اینست که ویولن کنسرتوی بتهوون اجرا کنیم. کادانس را فراموش کنیم حین اجرا و موومان سوم را در پوزیسیون اول بنوازیم و بعد دیگران رو بی سواد عوام فریب خطاب کنیم.به عنوان مثال

متاسفانه اجرای اکثر آثار کلاسیک در ایران همین شکلیه!!! هههههههههههه

من هر وقت میخوام ویولن شرقی گوش بدم اولین کسی که مراجعه می کنم ساموئل یروینیان هست نه ویولنیستهای ایرانی. برای اینکه ساموئل کثیف نمینوازه و الکی لقب نگرفته. نه فقط در کنسرتهای یانی بلکه اثار شخصی خودش. ایشان یک playlist هم در سایت یوتیوب دارند. شامل قطعاتی از دو نوازی ویولن و پیانو و ویولن و دودوک و... به طرفداران عزیز توصیه می کنم dle yaman رو حتما گوش بدن.
    Dle yaman وای شاهکاره... من یه مدت که یه جور شرقی افسرگی گرفته بودم (چون شرقی و غربیش کلی توفیر داره) کل یوم Dle yaman گوش می کردم... واقعا شفای دله... به نظر من در حال حاضر شهرت یروینیان از سایر نوازندگان جهانی ارمنی مث گاسپاریان یا چکناواریان خیلیییییییی بیشتره. چطور می شه تصور کرد همچین کسی با یه عوام فریب 13 ساله داره کار می کنه؟؟؟؟!!! هههههههههههه

18. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

و اینک سلـــــــــــــام از اردُن!!! اونم با چپیــــــــه!!! هههههههههه ای جون گوگولی مگولی

ما یکی هستیــــــــــم!

ویرایش توسط lakshemi : Sunday 10 March 2019 در ساعت 12:01 AM

20. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    89541
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    105
    49 بار تشکر شده در 36 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    11

ببخشید پستم اسپم هست ولی واقعا جالب هست که اینقدر دقیق اثار یک هنرمند رو بررسی میکنید. بسیار عالی. ممنون از شما

22. 3 کاربر برای این پست از aghamostafa تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانی جون در اَمّان پایتخت کشور اردُن! من عاااااشق این یکی شدم!!! به این می گن یه موش جنتلمن!!! فینگیلییییییییییییی

دیدار با یک طرفدار اهل ابوظبی، در جریان کنسرت هفته ی پیش یانی در همان شهر. یانی کتاب نت او رو امضا می کنه! جالبه دقیقا همین کتاب با همین جلد رو سر خیابان فخررازی خودمون در تهران دیدم! و البته تورّق هم نمودم!

رام رام همگییییییی خوش باشین.

ویرایش توسط lakshemi : Sunday 10 March 2019 در ساعت 12:01 AM

24. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    138986
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    78
    45 بار تشکر شده در 31 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    Given: 10/0
    میزان امتیاز
    9

قرار نبود ایرانم کنسرت داشته باشه :) ؟
    یه سری می گفتن می خواد کیش کنسرت برگزار کنه.
    (حالا وارده بحثایی که ما می دونیم شمام می دونین نمیشیم)
    Im On The Wrong Side Of Heaven, And The Righteous side Of Hell

26. کاربران زیر از Defunct به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیز دل

نه والله! اصلا و ابدا هیچ گونه قرار مداری برای اجرای یانی در ایران گذاشته نشده! چه کیش،چه شیراز و چه تهران اصلا صحت نداشتند.
    اما یانی همیشه بعد از ملاقات با ایرانی ها نسبت به اجرا در ایران ابراز علاقه می کنه. مثل ساییر کشورها.
    در هرحال همونطور که شونصد بار تاحالا گفتم و خود شما هم اشاره کردین شرایط لازم برای کنسرت یانی در ایران فراهم نیست!

- - - Updated - - -

سلام عزیز دل

نه والله! اصلا و ابدا هیچ گونه قرار مداری برای اجرای یانی در ایران گذاشته نشده! چه کیش،چه شیراز و چه تهران اصلا صحت نداشتند.
    اما یانی همیشه بعد از ملاقات با ایرانی ها نسبت به اجرا در ایران ابراز علاقه می کنه. مثل ساییر کشورها.
    در هرحال همونطور که شونصد بار تاحالا گفتم و خود شما هم اشاره کردین شرایط لازم برای کنسرت یانی در ایران فراهم نیست!

28. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلاااااااام به کلیه ی عزیزان خودم ... و همچنین به مغز و معده و قلب و همه ی گلبول ها و سلول هاتون هم سلام می گم... ههههههههههههه چطور مطورین؟؟؟ مطمئنم اگه طرفدار یانی هستین حالتون خیلی خوبه چون امروز تولد یانیه!!! و همیشه در چنین روزی حال من خیلییییییییی خوبه!!! و کلا یانی ای هستم به شدت!
    بلـــــــــــــه، یانی عدید کلوچه ی مربای من امروز 62 ساله می شه!!!... هه رام! همه می دونن بهش اصلا نمیاد. هرچند من یکی رو پیر کرد اما خداروشکر هنوز و حالا حالاها قراره جووووووووووووووون بمونه! و با این کارش چه لطفی در حق ما طرفدارها می کنه!!! ههههههههه

انشالله یانی موشی گوگولی سالیان دراز، زنده ، سالم و شاد باشه و آثار زیبای خیلییییییی بیشتری بسازه و با موسیقیش بیش از پیش دنیا رو متحد کنه. اینم کیک امسال من برای تولد یانی جون... خودم که می گم انقدرا جالب نشد... آخه حالم زیاد خوب نبود... دیگه خودش می بخشه انشالله! ههههههههههههه دوستتون دارم عزیزانم...

ویرایش توسط lakshemi : Wednesday 30 September 2020 در ساعت 10:48 AM

30. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    89 بار تشکر شده در 50 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 33/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    11

سلام لاکشمی... مبارکه خیلی هم مبارکه ... دنیا به چنین انسان هایی خیلی نیاز داره الان... ای کاش هیچوقت پیر نشن...
    راستی من بعد چند وقت میام اینجا خیلی گرفتارم... از یانی چخبر اصلا نیست... نه کنسرتی نه خبری... من نگران سلامتیشم... تو کنسرت مصر مطمینم اون ایام مریض بوده ولی جایی درز پیدا نکرده این خبر... الان یکم رو فرم تر اومده... ولی باز این اجراهای اخیرش لاغر شده بود

- - - Updated - - -

سلام لاکشمی... مبارکه خیلی هم مبارکه ... دنیا به چنین انسان هایی خیلی نیاز داره الان... ای کاش هیچوقت پیر نشن...
    راستی من بعد چند وقت میام اینجا خیلی گرفتارم... از یانی چخبر اصلا نیست... نه کنسرتی نه خبری... من نگران سلامتیشم... تو کنسرت مصر مطمینم اون ایام مریض بوده ولی جایی درز پیدا نکرده این خبر... الان یکم رو فرم تر اومده... ولی باز این اجراهای اخیرش لاغر شده بود

32. 2 کاربر برای این پست از sparsanik تشکر کرده اند:

صفحه 103 از 118 نخستنخست ... 3539399100101102103104105106107113 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)