لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 110 از 118 نخستنخست ... 1060100106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,745 به 1,760 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    عصر آدینه ی شما دوستان موشی خودم به خیر

دیشب چند اثر هنری واقعا زیبا از یکی از دوستان هندی طرفدار یانی به نام آرجون دیدم. کارش واقعا درسته. ببینین:

اینم مرحوم ون جانسون با اون صدای گیراش... روحش شاد.

رام رام. خوش رهونا.
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

واقعا که! واقعا که! واقعا که!

سوال به این سادگی رو هیشکی جواب نداده! باشه خودم جواب می دم. معما چو حل گشت آسان شود!

تصویر 1 : اجرای آهنگ rain must fall بود. همیشه یانی حین اجرای این قطعه از صندلی بلند می شه. امضای این آهنگ اصلا همینه که خیلی ساده بود!

تصویر 2 : کاملا مشخصه که تکنوازی درام چارلی آدامز در قطعه ی marching season است. چرا که تنها آهنگی که یانی پیانو می زنه و چارلی تکنوازی درام داره فقط در این آهنگه! اینم خیلی ساده بود!

تصویر 3 : این فیگور ژست پایانی آهنگ نوستالژیا ست! که فکر می کردم این یکی رو همه تون دیگه می گین بس که راحته! ههههه

تصویر 4 : اینم که دیگه واقعا ساده است. کاملا مشخصه که قطعه ی فلیتزا نواخته می شه. لحظه ی تکنوازی ویولونه!

من چی کار کنم از دست شماها؟؟؟ خودتون بگین! منم باید مث ماشا بگم „باهاتون قَهلم” !!!

لاکشمی جان شما که خودتون بهتر میدونید ما همه اینارو بلد بودیم فقط میخواستیم ببینیم شما هم یادتونه یا نه. باور کنید.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

4. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    لاکشمی جان شما که خودتون بهتر میدونید ما همه اینارو بلد بودیم فقط میخواستیم ببینیم شما هم یادتونه یا نه. باور کنید.
    هههههههههههههههه عرض کردم که معما چو حل گشت آسان شود! اما جدی می خوام بگم که متاسفانه کلا انجمن به خواب عمیقی فرو رفته. منم کاریش نمی تونم بکنم. احتمالا به سوزن دوک نخریسی دست زدن. هههههههه
    همین که کوچک نوازی کردین و قدم رنجه فرمودین اینجا از سر منم زیاده.

6. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

پست جدید یانی جان در مورد قطعه ی بی نظیر بلبل :

„یادگیری تعادل از طبیعت! سخن گفتن از چندین فرهنگ... نوشته ی یک یونانی، با الهام از یک پرنده ی ایتالیایی، با اجرای یک ونزوئلایی روی فلوت چینی، در کنار شهر ممنوعه ی چین! ما همه یکی هستیــــــــــم!”

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

8. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بیست و یک سال پیش در چهارم نوامبر 1997 شاهکاری به نام „Tribute” منتشر شد! به مناسبت 21 اُمین سالگرد آلبوم یانی به طرفدارانش سور داد و برای نخستین بار امکان دانلود بالاترین حجم آلبوم Tribute رو در صفحات فیسبوک، توئیتر و اینستاگرامش قرار داده. عجب آلبومی بود!

آهنگ مورد علاقه تون از آلبوم Tribute چیه؟ لطفا همه جواب بدن.
    عزیزانم حالا که خود یانی بازم ما رو برد به اون کنسرت افسانه ای آلبوم ستایش لطفا اونایی که چند وقت پیش این سوالو جواب ندادن بیان و شرکت کنن. یه سری از عزیزان قبلا لطف کردن و جواب دادن اما اونا هم می تونن بازم ما رو خوشحال کنن و بیشتر از آلبوم ستایش حرف بزنن تا ما استفاده کنیم.
    از حس و حالتون راجع به آهنگ ها و اصلا کل آلبوم بگین و بفرمایین کدوم یکی براتون واقعاااااا خاص و یگانه ست.
    ویرایش توسط lakshemi : Sunday 10 March 2019 در ساعت 12:18 AM

10. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

بیست و یک سال پیش در چهارم نوامبر 1997 شاهکاری به نام „Tribute” منتشر شد! به مناسبت 21 اُمین سالگرد آلبوم یانی به طرفدارانش سور داد و برای نخستین بار امکان دانلود بالاترین حجم آلبوم Tribute رو در صفحات فیسبوک، توئیتر و اینستاگرامش قرار داده. عجب آلبومی بود!

آهنگ مورد علاقه تون از آلبوم Tribute چیه؟ لطفا همه جواب بدن.
    سلام
    خدا قوت به لاکشمی خانم عزیز

من قبلا انتخابم رو انجام دادم ... ایندفعه با اجازه شما خیلی کوتاه صحبت می کنم در مورد قطعات (ساعت نزدیک ۹:۳۰ شبه و من هنوز دارم کار می کنم)... البته شما بهتر و شیواتر از من حستون رو نسبت به قطعات می گین.

Deliverance قطعه خاص و متفاوتی هست. چند جای قطعه فضاسازی خاصی داره بخصوص اون وسطای قطعه ... بسیار هم پر انرژیه
    Adagio in C minor رمانتیک و پر از احساس ... انگار آدمو می بره توی خاطراتش.
    Renegade بسیار پر انرژی ... با یه حالت غربی خاص. ویلن جادویی کارن بریگز ... اون تغییر تمپوی فوق العاده انتهای قطعه و ... هنرنمایی پدرو و کارن که هر آدمی رو جذب می کنه.
    Dance with stranger صدای ترومپت فوق العاده که به نوعی تم اصلی این قطعه اس. روح نواز ... سولوی فوق العاده بیس ... صدای دلنشین چلوها ... و ... و ... و سولوی بسیار زیبای کیبورد (خیلی ازش انرژی می گیرم ... توی ماشین هم بعضا این قطعه رو گوش میدم و با این سولو میرم به دنیای دیگه) ‌... و اون پایان متفاوت. برای من بیشتر شبیه فرو رفتن به یه خواب هست...
    Tribute تحسین برانگیز. حس موسیقی کلاسیک خاصی توش هست. بسیار روح نواز ... ناخودآگاه یاد ویلن نوازی تر و تمیز آرمن آناسیان میفتم ... البته کل قطعه فوق العاده اس.
    Prelude واقعا تحت تاثیر قرار میده منو... صدای سحر آمیز دودوک و ویلن ... انگار داره ماجرای غم انگیزی رو تعریف می کنه.
    Love is all فوق العاده ... خیلی گوش میدم این قطعه رو. صدای پر قدرت ون جانسون فقید. انرژی خاصی به آدم میده. و گیتار فوق العاده زیبای رامون ... چه سونوریته و موزیکالیته خوبی!
    Southern Exposure بسیار متنوع ... صدای سازهای بادی در کنار صدای پرقدرت آلفردا ... و ویلن نوازی کارن با اون حال و هوای خاص.
    Waltz in 7/8 این قطعه رو نسبت به بقیه کمتر گوش دادم ... اما بسیار زیباست. حس و حال خاصی داره. صدای فلوت زیبای پدرو و گیتار زیبای رامون و کیبوردنوازی ماهرانه مینگ فریمن... حس و حال عجیبی داره.
    Nightingale یکی از متفاوت ترین قطعات یانی (البته همه قطعاتش متفاوت هستن) ‌... صدای فلوت فوق العاده پدرو و اون تصویرسازی بی نظیر... ملودی فوق العاده قوی و خاصی داره. شاید تلفیق المان های موسیقی شرق و غرب!
    Niki Nana یه قطعه فوق العاده همراه با پیامی فوق العاده! ... چه فلوتی میزنه توی این قطعه پدرو ... به شدت پر انرژی ... صدای آلفردا که فوق العاده قدرتمندانه اجرا کرد این قطعه رو... و دیجریدو با اون صدای خاص و دوستداشتنیش! خلاصه Dance & Chant

12. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    123167
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    280
    79 بار تشکر شده در 58 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/1
    Given: 93/5
    میزان امتیاز
    10

با کسب اجازه این بار میخام در مورد آهنگ نوستالژی و پرلود اون صحبت کنم، چون به نظرم یکی از ماندگارترین کارهای یانی هست که در عین سادگی بسیار تأمل برانگیزه.. در قسمت پرلود یا مقدمه این اثر شاهد گفتگویی سوزناک بین دو ویولن و یک فلوت هستیم و در مورد خاطرات خوب گذشته که دیگه هرگز تکرار نمیشن حرف می زنند.. ملودی که نواختنش به عهده ساموئل یروینیان هست جزو سخت ترین پاساژ های تصنیف شده توسط یانیه و تکنیک بالایی میخاد! در قسمت نوستالژی هم تا پایان قطعه صرفاً با یک ایده (تم) طرفیم که مدام بین دو مد مینور و ماژور در نوسانه، بخش مینور نشانه ((در حالت تفکری عمیق فرو رفتن)) و بخش ماژور بیانگر ((خوشحالی وصف ناپذیر)) هست.. هارمونی گذاری هم به این شکله که در مینور از آکوردها و برعکس در ماژور از آرپژها استفاده شده و به ترتیب حالت سکون و هیجان به وجود میاره!

14. 3 کاربر برای این پست از muzik4all تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خدا قوت به لاکشمی خانم عزیز

من قبلا انتخابم رو انجام دادم ... ایندفعه با اجازه شما خیلی کوتاه صحبت می کنم در مورد قطعات (ساعت نزدیک ۹:۳۰ شبه و من هنوز دارم کار می کنم)... البته شما بهتر و شیواتر از من حستون رو نسبت به قطعات می گین. Dance & Chant
    سلام آقا محمد، یار قدیمی این تاپیک.
    خسته نباشین. خدا قوت! خیلی ممنونم که انقدر به من لطف دارین.

Deliverance قطعه خاص و متفاوتی هست. چند جای قطعه فضاسازی خاصی داره بخصوص اون وسطای قطعه ... بسیار هم پر انرژیه
    بله. یکی از شاهکارهای یانیه که متاثر از تفکر شرقیه. متاثر از خود تاج محل. دیگه فکر نکنم حتی خود یانی همچین قطعه ای بسازه! یه چیز ناب بود که یک بار اتفاق افتاد. یه چیزی مثل اون قیچی برگردون کریستیانو که انقدر ناب بود که حتی خودشم نمی تونه تکرارش کنه.
    Renegade بسیار پر انرژی ... با یه حالت غربی خاص. ویلن جادویی کارن بریگز ... اون تغییر تمپوی فوق العاده انتهای قطعه و ... هنرنمایی پدرو و کارن که هر آدمی رو جذب می کنه.
    آی گفتی! نمی دونم چرا خیلی کم این قطعه رو دوست دارن؟ منم به همین دلایلی که فرمودین این قطعه رو خیلی دوست دارم.
    Dance with stranger صدای ترومپت فوق العاده که به نوعی تم اصلی این قطعه اس. روح نواز ... سولوی فوق العاده بیس ... صدای دلنشین چلوها ... و ... و ... و سولوی بسیار زیبای کیبورد (خیلی ازش انرژی می گیرم ... توی ماشین هم بعضا این قطعه رو گوش میدم و با این سولو میرم به دنیای دیگه) ‌... و اون پایان متفاوت. برای من بیشتر شبیه فرو رفتن به یه خواب هست...
    این یکی هم از قطعاتیه که معمولا وقتی با یانی-دوستا صحبت می کنم کمتر بهش علاقه نشون می دن. نمی دونم چرا؟ شاید به دلیل ترومپت باشه. آخه ترومپت صدای خاصی داره. هم سرده و هم گرم. توی این قطعه فکر کنم ترومپت بیشتر به سردی تمایل داره. همین الان که دارم این جملات رو تایپ می کنم دارم همین آهنگو گوش می دم. واقعا لذت بخشه.
    Love is all فوق العاده ... خیلی گوش میدم این قطعه رو. صدای پر قدرت ون جانسون فقید. انرژی خاصی به آدم میده. و گیتار فوق العاده زیبای رامون ... چه سونوریته و موزیکالیته خوبی!
    روحش شاد! خیلی پر قدرت بود. من خیلی زیاد به این فکر می کنم که یانی برای بار دوم این آهنگ رو به صدای چه کسی خواهد سپرد؟؟؟ این از سوالای بی جواب کل عمرمه! ههههه
    Nightingale یکی از متفاوت ترین قطعات یانی (البته همه قطعاتش متفاوت هستن) ‌... صدای فلوت فوق العاده پدرو و اون تصویرسازی بی نظیر... ملودی فوق العاده قوی و خاصی داره. شاید تلفیق المان های موسیقی شرق و غرب!
    مطمئنا هر فلوتی جز فلوت چینی (دیزی) اگر نواخته می شد اصلا نمی تونست حق مطلب رو ادا کنه. این فلوت صداش به تنهایی پر از حرفه. وای به این که همچین نتی رو بنوازه.
    Niki Nana یه قطعه فوق العاده همراه با پیامی فوق العاده! ... چه فلوتی میزنه توی این قطعه پدرو ... به شدت پر انرژی ... صدای آلفردا که فوق العاده قدرتمندانه اجرا کرد این قطعه رو... و دیجریدو با اون صدای خاص و دوستداشتنیش! خلاصه
    اون نیکی نانا که در کنسرت تریبیوت اجرا شد طولانی ترین قطعه ی اجرا شده توسط یانیه. بس که به اشاره ی شما پر انرژیه هیشکی دلش نمیاد تمومش کنه.

ممنونم از نظرات ارزشمند و احساسات و خاطرات به یاد موندنی که با ما تقسیم کردین. سپاسگزارم.

16. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط muzik4all [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با کسب اجازه این بار میخام در مورد آهنگ نوستالژی و پرلود اون صحبت کنم، چون به نظرم یکی از ماندگارترین کارهای یانی هست که در عین سادگی بسیار تأمل برانگیزه.. در قسمت پرلود یا مقدمه این اثر شاهد گفتگویی سوزناک بین دو ویولن و یک فلوت هستیم و در مورد خاطرات خوب گذشته که دیگه هرگز تکرار نمیشن حرف می زنند.. ملودی که نواختنش به عهده ساموئل یروینیان هست جزو سخت ترین پاساژ های تصنیف شده توسط یانیه و تکنیک بالایی میخاد! در قسمت نوستالژی هم تا پایان قطعه صرفاً با یک ایده (تم) طرفیم که مدام بین دو مد مینور و ماژور در نوسانه، بخش مینور نشانه ((در حالت تفکری عمیق فرو رفتن)) و بخش ماژور بیانگر ((خوشحالی وصف ناپذیر)) هست.. هارمونی گذاری هم به این شکله که در مینور از آکوردها و برعکس در ماژور از آرپژها استفاده شده و به ترتیب حالت سکون و هیجان به وجود میاره!
    اجازه چرا؟ این جا خونه ی خودته. صاحب اختیاری.

چه زیبا پریلود رو توصیف کردین! همین الان دارم به این قطعه گوش می دم. کلا تمام ملودی هایی که سامول یروینیان می نوازه „دلی پر درد” و „حرف هایی گفته نشده” داره. و روی این سوز و حزن که شما اشاره کردین هم مصّر بوده و تاکید داره که ادامه اش بده. البته یانی قبلا بارها از مهارت شنیداری سامول تعریف کرده بود و گفته بود به محض اینکه چیزی رو با دهنم یا با پیانو می زنم فورا اجراش می کنه. و مضاف بر اون قسمت های بسیاری رو هم با توجه به موسیقی بومی کشورش و ترانه های خاص خودش به اون قطعه اضافه می کنه. مثل همین قطعه که مقدار زیادیش رو خود سامول بهش اضافه کرده.
    نوستالژیا عشق منه. چقدر زیبا و استادانه توصیفش کردین. به به. چه دوستای عالم و با سوادی دارم من. به به.

ممنونم از اینکه مهارت و خاطرات خوبت رو با ما تقسیم کردی دوست عزیز.

18. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

چرا من نمیتونم با یانی هیچ ارتباطی برقرار کنم

20. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چرا من نمیتونم با یانی هیچ ارتباطی برقرار کنم؟
    اگه مایلین من جواب بدم شما ابتدا به چند تا سوالم لطفا جواب بدین:

1- چه نوع موسیقی بیشتر دوست دارید؟
    2- چه نوع موسیقی بیشتر می نوازید؟
    3- آیا شخصیت آرامی دارید یا شلوغید؟
    4- هنرمندی که به شدت دوستش دارید کیه؟ و به چه دلیل اونو ستایش می کنید؟
    5- وقتی یانی گوش می دید در اولین ثانیه ها و به طور ناخودآگاه چه حسی بهتون دست می ده یا چی با خودتون می گین؟ (بازخوردتون چیه؟)

22. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

اگه مایلین من جواب بدم شما ابتدا به چند تا سوالم لطفا جواب بدین:

1- چه نوع موسیقی بیشتر دوست دارید؟
    2- چه نوع موسیقی بیشتر می نوازید؟
    3- آیا شخصیت آرامی دارید یا شلوغید؟
    4- هنرمندی که به شدت دوستش دارید کیه؟ و به چه دلیل اونو ستایش می کنید؟
    5- وقتی یانی گوش می دید در اولین ثانیه ها و به طور ناخودآگاه چه حسی بهتون دست می ده یا چی با خودتون می گین؟ (بازخوردتون چیه؟)
    الان استرسی شدم که!!!
    1- کلاسیک
    2-بتهوون،برامس
    3-آرومم ولی همکارام معتقدن آدم عصبانی هستم!!
    4-هنرمندی رو به شدت دوس ندارم! شایدم منظورتون رو درست متوجه نشدم.
    5-راستش رو بخواید هیچ حس خاصی بهم دست نمیده.

24. 2 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

الان استرسی شدم که!!!
    1- کلاسیک
    2-بتهوون،برامس
    3-آرومم ولی همکارام معتقدن آدم عصبانی هستم!!
    4-هنرمندی رو به شدت دوس ندارم! شایدم منظورتون رو درست متوجه نشدم.
    5-راستش رو بخواید هیچ حس خاصی بهم دست نمیده.
    ههههه نه بابا استرس چیه؟

1-خود منم واقعا عاشق موسیقی کلاسیکم چه آثار بی کلام و چه اپراها (کلاسیک سبک مورد علاقه ی یانی هم هست)
    2- من برامس و بتهوون اصلا گوش نمی کنم! اما شیفته ی موتزارت، شوپن، هندل، ویوالدی و چایکوفسکی هستم! می دونید فرقشون چیه؟ (البته من به هیچ وجه کارشناس موسیقی کلاسیک نیستم) موسیقی بتهوون به نظر شخصی بنده موسیقی خشک و عصاقورت داده ایه و همه کسی باهاش کیف نمی کنن. چون عاشقانه اش کمه، طنزش کمه و بیشتر اقتدار و شکوه داره تا ظرافت و شیرینی! به طور مثال موسیقی موتزارت تمام این عناصری که گفتم رو به شدت داره و هیجانی و سرگرم کننده است! این نظر شخصی منه البته. فکر می کنم دلیل اصلی این که شما از یانی لذت نمی برید همین باشه که طرفدار موسیقی شکوهمند و با صلابت هستین که کاملا طبیعیه و حق شماست.
    3-4-5 با توجه به این که زیاد عصبی می شید و با گوش کردن به یانی هیچ انقلابی در شما رخ نمی ده کاملا می شه فهمید که طرفدار بتهوون هستین.
    پیش تر با چند دوست دیگه که طرفدار موسیقی کلاسیک از این جنس یا حتی موسیقی های امروزی متال بودن در این باره صحبت کردم. موسیقی یانیی روی خیلی از کاراکتر ها تاثیر نمی ذاره. و اصولا هیچ چیزی در جهان نمی تونه جهان شمول و همه گیر باشه. من دوستان زیادی از طرفدارای دو آتیشه ی یانی در اقصی نقاط جهان دارم و اینو در این سال ها فهمیدم که اصولا کسانی خیلی یانی رو دوست دارن که احساساتی و شوخ طبع هستند و در موسیقی به فانتزی بودن و احساسات و هیجان علاقه مندن.
    البته همه ی این ها می تونه نسبی باشه. خود بنده از شنیدن موسیقی سنتی ایرانی کهیر می زنم! اصلا درست و حسابی نمی دونم استاد شجریان کی هستند! حاضرم بمیرم یا کتک سیر بخورم اما برام صدای تار و سنتور پخش نکنن. شاید شرم آور باشه اما کاری اش نمی تونم بکنم! کاراکتر من اینه! سلیقه، اجباری نیست. پس شما تنها نیستین.
    به قول معروف : کیپ کالم + اینجوی میوزیک! ههههههههههههههههه

26. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    20400
    میانگین پست در روز
    0.28
    تشکر از پست
    4,388
    3,737 بار تشکر شده در 1,370 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 384/4
    Given: 1,625/1
    میزان امتیاز
    16

مدال های دریافت شده

2- موسیقی بتهوون به نظر شخصی بنده موسیقی خشک و عصاقورت داده ایه و همه کسی باهاش کیف نمی کنن. چون عاشقانه اش کمه، طنزش کمه و بیشتر اقتدار و شکوه داره تا ظرافت و شیرینی!
    سلام
    موسیقی بتهوون اصلا خشک نیست! بتهوون و باخ از فلسفی ترین موسیقیدانان تاریخ بشریت هستند. اگه به فلسفه علاقه و در موردش مطالعه داشته باشید، فلسفی تر از آثار بتهوون پیدا نخواهید کرد. تا حدی که بتهوون رو میشه پیش از اینکه موسیقیدان بدونیم فیلسوف بدونیم.
    اگه موضوع طنز و شیرینی باشه بتهوون بود که در نهایت منوئت رو به اسکرتسو تبدیل کرد که اغلب مهیج و محتوای شوخ طبعانه دارن.
    این هم روندوی جالبی هست: [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

من به بتهوون حساسم، در کل خواستم این قضیه که باخ و بتهوون رو خشک و ماشینی میدونن رفع بشه. برعکس من فکرمیکنم آثار شوپن هست که طبع زنانه و لوسی داره.
    بتهوون موسیقی رو برای کیف کردن ملت و طنز نمیدونسته. و برای همین برخلاف دیگر موسیقیدانان هیچوقت زیرسلطه هیچکس کار نکرد و خودشو به دربار زمان خودش نچسبوند و آزاد کار کرد.

در عجبم چطور هندل رو خشک و عصایی نمیدونید ولی بتهوون رو خشک شنیدید!!

28. 4 کاربر برای این پست از you3f تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط you3f [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    موسیقی بتهوون اصلا خشک نیست! بتهوون و باخ از فلسفی ترین موسیقیدانان تاریخ بشریت هستند. اگه به فلسفه علاقه و در موردش مطالعه داشته باشید، فلسفی تر از آثار بتهوون پیدا نخواهید کرد. تا حدی که بتهوون رو میشه پیش از اینکه موسیقیدان بدونیم فیلسوف بدونیم.
    اگه موضوع طنز و شیرینی باشه بتهوون بود که در نهایت منوئت رو به اسکرتسو تبدیل کرد که اغلب مهیج و محتوای شوخ طبعانه دارن.
    من به بتهوون حساسم، در کل خواستم این قضیه که باخ و بتهوون رو خشک و ماشینی میدونن رفع بشه. برعکس من فکرمیکنم آثار شوپن هست که طبع زنانه و لوسی داره.
    بتهوون موسیقی رو برای کیف کردن ملت و طنز نمیدونسته. و برای همین برخلاف دیگر موسیقیدانان هیچوقت زیرسلطه هیچکس کار نکرد و خودشو به دربار زمان خودش نچسبوند و آزاد کار کرد. در عجبم چطور هندل رو خشک و عصایی نمیدونید ولی بتهوون رو خشک شنیدید!!
    اوه اوه اوه! حس مبهمی بهم می گفت برام شر می شه!
    دوست قدیمی و عزیز من سلام و عرض ادب، یوسف مهربان پیداست که رنجیده خاطر شدید. من درشت و واضح عرض کردم که کارشناس موسیقی نیستم و سلیقه ی شخصی ام رو گفتم. من حتی در مورد حوضه هایی که توش خیلی وارد هستم هم هیچوقت نظر تحمیلی نمی دم. خدای نکرده فراستی که نیستم! هههه پس لطفا ناراحت نشید. جای من بودین چه می کردین؟ نزدیک هفت ساله که گاه و بی گاه اشخاصی اومدن اینجا و هرچی دوست داشتن بار یانی کردن و من هم تا تونستم محترمانه دفاع کردم و در غیر این صورت بی خیال شدم و توی دل خودم غصه خوردم که چرا بعضی ها انقدر بی رحمن و بی شناخت اتهام می زنن؟ اما صحبت من اتهامی نداشت. هنوزم می گم موسیقی بتهوون خشکه! به نظر من خشکه. شاید به نظر شما اینطور نیست. همون طور که من لفظ „لوس و زنانه” رو توهین مستقیم به شوپن نازنین در نظر می گیرم اما با کمال احترام می گم حتما از دید شما موسیقی شوپن لوسه! از دید من شاعرانه و لطیفه. چون شوپن ذاتا یه مرد تنها، نازنازی و به شدت حساس بود دقیقا بچه ننه ی مطلق! خب این طوری آفریده شده بود! روحش شاد! کاریش نمی شه کرد! بتهوون هم طوری به دنیا اومد که موسیقی خشک و عصا قورت داده بسازه! برادرزاده اش از دست اخلاق وحشتناک او خودکشی کرد! مدارک و کتاب هاش هم هست برای اثباتش. خب کاراکترش اینطوری بود! خدایش بیامرزد! موسیقی بتهوون به عقل ناقص من اینطوری اومده. شاید شما اینطوری فکر نکنید. من شخصا به هیچ وجه علاقه ای به فلسفه ندارم! اما موزیک 99 درصد زندگیمه و اون یه درصد باقی هم بهش فکر می کنم. من یکی از آدمایی هستم که تقریبا تمام عمرم جنون موسیقی داشتم و تا لحظه ی مرگ هم خواهم داشت. هر نوعش که زیبا باشه ستایش می کنم از موزارت گرفته تا حتی موسیقی بومی تاجیکی! هر کسی شاید طنز و شوخ طبعی رو با دید خودش معنی بکنه. دوست من چرا فکر می کنید آهنگسازان برای لذت مردم آهنگ می ساختن؟ آهنگسازان جوش و خروش درونی و عواطف خودشون رو تصنیف می کنن بدون اینکه به تحسین یا تقبیح مردم فکر کنن. شاید اغلب آهنگسازان در اروپای قدیم، دوران باروک و کلاسیک به استخدام دربار بودن اما من و شما جای اونا نبودیم و نیستیم. اداره ی یک خانواده در اون زمان فقط با خدمت در دربار ممکن بود. خود اون آهنگسازان هم اغلب از این که بله قربان گوی شاهزادگان باشن بیزار بودن ولی چه می شه کرد؟ زندگی خرج داره! اتفاقا بتهوون هم چندان آزاد کار نمی کرد! اونم برای امرار معاش در نوجوانی استخدام دربار بود. اینو در کتابی خوندم. شاید شما زندگی نامه ی آهنگسازان رو نخونده باشید. اما من علاقه داشتم و خوندم زندگی موزارت، باخ، ویوالدی، بتهون و خیلی های دیگه رو کامل خوندم.
    در ضمن، هندل عزیزم متعلق به دوره ی باروکه! مثل باخ! حساب باخ بزرگ رو هم باید از بتهوون و همه جدا کرد. باخ بزرگ آهنگساز باروکه و موسیقیش یکتاست. باخ، چهارفصل ویوالدی رو برای هارپسیکورد تنظیم کرد . موسیقی بی نظیر باروک با هیج نوع موسیقی در تاریخ قابل قیاس نیست. بسیار باطراوت و شیرینه. احتمالا زیاد علاقه نداشتید و گوش نکردید که می گید خشکه. غیر از باخ، ویوالدی، آلبینونی، پرگولوزی و خیلی های دیگه هم کارای خارق العاده ای دارن که چون شما علاقه ندارید فایده ای نداره شما رو به شنیدنش دعوت کنم. القصه، همون طور که قبلا عرض کردم سلیقه برای هیچکس اجباری نیست. بعضی اوقات گوش های من خشک می شنوه و گوش های شما لوس! شاید اگه تناسخ هندی ها درست باشه دفعه ی بعد شکل دیگری متولد می شیم با گوش هایی جدید و سلایقی نو!
    ویرایش توسط lakshemi : Friday 12 April 2019 در ساعت 01:41 AM

30. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

همه خوبن
    دوست باشین

32. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 110 از 118 نخستنخست ... 1060100106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)