لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 118 123451151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

پیش فرض یانی،به روایت لاکشمی!

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام به همه ی دوستان عزیزم
    بدون مقدمه می رم سر اصل مطلب! از وقتی که یادم میاد همیشه دلم می خواسته که خدمتی به یانی بکنم! این آرزو همیشه با منه که کاش روزی بیاد که بتونم جبران لطف بزرگی که یانی به من کرده رو بکنم! این لطف چیه؟خب معلومه! من مث خیلی های دیگه زندگی پرمشغله و سخت و خشک و بی روحی دارم! و اگه یانی رو از زندگیم حذف کنم تقریباً نابود می شم! یانی و در موارد کوچکتری دیگر موسیقی دانان،کمکم می کنه که برای لحظاتی هم که شده از فکر زندگی پر درد و خسته کننده و پول و کار و ... بیرون بیام و خودمو رها کنم! یانی به گردن من خیلی خیلی حق داره! من خودمو تا ابد بدهکارش و اونو ولی نعمت خودم می دونم! اولین باری که تو زندگیم یانی رو دیدم 6-7 سالم بود. خاله ام یه نوار ویدئویی از یکی از اجراهای قدیمی یانی در یه سالن کوچیک برامون گذاشت و گفت که این پسره جدیداً خیلی معروف شده،پیانو می زنه،آهنگ می سازه،همه کاری می کنه!!! به عنوان یه دختربچه اولین حسی که از دیدن یانی بهم دست داد این بود که چقدر خوشگله!!! بعد هم مث همه ی دختر بچه های دیگه ای که وقتی یه مرد خوش تیپ می بینن ناخودآگاه و به طور غریزی قرمز می شن ، منم قرمز شدم و تو دلم حسابی قند آب کردن! مدتی بعد من رسماً با یانی آشنا شدم! و چند سال پیش تصمیم گرفتم در موردش حسابی تحقیق کنم و چیزای بیشتری از زندگیش بفهمم! آخه توی سایت های ایرانی خیلی کم و مختصر راجع به یانی نوشته شده و با عرض معذرت بعضی هاش هم واقعیت نداره یا به صورت دیگه ای بوده که من بعدها اینو فهمیدم! سرگذشتی که در پایین خواهید خوند حاصل 2سال پژوهش منه! امیدوارم ازش لذت ببرین ولی قبل از خوندنش ذکر چند نکته رو ضروری می دونم لطفاً پیش از شروع ،دقیق اینا رو بخونین:
    1- قبل از هر چیز می خوام از عزیزان یانی دوستم،سامان ،سینا و همه ی بچه هایی که در وبلاگ هاشون درباره ی یانی به خط خوش فارسی مطلب نوشته اند و چراغ راه من شدند تشکر و قدردانی کنم!
    2- 10 درصد از منابع این زندگینامه از منابع داخلی و 90 درصد از سایت های خارجی برداشت شده!
    3-این اثر مدت ها پیش گردآوری شده و حاصل مطالعه و ترجمه ی ده ها سایت خارجیه! پس خواهشمندم که از منابع مورد استفاده،سوال نفرمایید چون عملاً غیرممکنه که بتونم نام همه ی اون ها رو ذکر کنم چون تعدادشون خیلی زیاده و اصلاً یادم نیست که از کجا فلان مطلب رو گرفتم! از بعضی سایت ها فقط یه کلمه یا جمله ی سه کلمه ای برداشت شده و از بعضی های دیگه بیشتر! پس اگه منابع رو می خواین باید بگم منابع من تمام سایت های فارسی و انگلیسی زبانیه که از یانی اسم برده!!!
    4-این زندگینامه برای اولین باره که گذاشته می شه پس خواهش می کنم که اگر فردی از شما خواست در وبلاگش از اون استفاده کنه ،زادگاه اصلی اون که همین تاپیکه رو برای حفظ انسانیت و حقوق بشر حتماً ذکر کنه!
    5-موقع خوندن این تاپیک مطمئن باشین که تمام جملاتش صد در صد واقعیه و خدای نکرده من اصلاً و ابداً اونا رو از خودم در نیاورده ام و ساخته ی ذهن من نیست! اما جملاتی هم هستن که به صحتشون شک دارم ! چنین جملاتی که مثلاً به احتمال 98 درصد درسته یا از کسی شنیدم و خودم نخوندم رو با پیش وندهایی نظیر احتمالاً،شنیده ام که ، حدس می زنم یا شاید، نوشته ام . اما بقیه ی متن تماماً واقعی و حقیقیه. پس لطفاً در خوندن اون ها دقت کنین!
    6-قرار نیست چیزایی که می خونین تمام زندگی یانی باشه! مطمئناً به هیچ وجه نمی شه یه زندگینامه ی بی عیب از هنرمندی تهیه کرد! پس اگر از بین شما کسی انتقادی داره یا مطلب جاافتاد ه ای ملاحظه کرد خوشحال می شم اطلاعاتمو کامل کنه!
    ویرایش توسط lakshemi : Friday 15 April 2011 در ساعت 01:31 PM

2. # ADS

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

اگر به آهنگ هایAcroyali, Santorini , Nostalgia علاقه دارید حتماً می دانید که یانی سوتیریوس کریسومالیس در کشور یونان،شهر آتن و روستای کالاماتا متولد و بزرگ شده! در این خانواده پیش از او یک پسر به نام یورگو و بعد از او یک دختر به نام آندا چشم گشودند! خانواده ی یانی یک خانواده ی ساده ی روستایی بودند که به فرزندان خود می بالیدند سوتیری و فلیتسا بچه هایشان را با عشق بزرگ کردند . و برای کوچکترین چیز آن هامثلا نام گذاریشان ساعت ها وقت صرف می کردند . هر چند که در یونان رسم است که برای اولین فرزند پسر اسم پدرش را بگذارند یورگو پسر بزرگ خانواده نامش را از عمویش گرفته است عموی آن ها یورگو سا ل ها پیش طی یک درگیری درون شهری در مبارزه با دشمن شجاعانه کشته شد به همین منظور سوتیری نام او را بر پسرش نهاد!
    اما نام یانی دومین فرزند آن ها هم داستان خودش را دارد . کلمه ی یانی برگرفته از جمله یGod Is Gracious و به معنی مهربانی خداوند است. بعدها یانی در گذرنامه ی آمریکایی اش نام جانی یانی کریستوفر را برای خودش برگزید .
    یانی در خانواده ای رشد کرد که همه در آن عاشق موسیقی بودند! پدرش خیلی خوب گیتار می زد،برادرش پیانو را خوب می نواخت و مادرش صدای قشنگی داشت! یانی: من از سه سالگی عاشق صدای مادرم بودم و همیشه با صدای آواز او به خواب می رفتم خوب یادم است که وقتی مادرم می خواند پدرم چطور با افتخار و خرسندی به او نگاه می کرد . هرگز یادم نمی آید که پدر و مادرم با هم دعوا کرده باشند آن ها واقعا با منطق و رفاقت با هم رفتار می کردند . "
    وقتی یانی 5-6 سالش شد هوس کرد خودش پیانو را امتحان کند! او در حالی که یک کودک بیشتر نبود شیوه ی نواختن پیانو را به تنهایی کشف کرد . قبل از یانی یورگو استعدادش را در موسیقی نشان داد یانی می گوید:
    اولین چیزی که من نواختم پیانو نبود . یک آکاردئون بود . اما من هیچوقت نمی توانستم درست آن را بزنم من فقط هیجان داشتم که بفهمم موسیقی چطور ایجاد می شود . یکی از دلایلم برای این همه شتاب و عجله این بود که وقتی برادرم پیانو می زد همه ی دختر ها دورش جمع می شدند و فقط به او نگاه می کردند ولی وقتی من آکاردئون می زدم همه از اتاق فرار می کردند! من از یاد گرفتن درسهای موسیقی کلاسیک فرار میکردم! در اون سالهای بچگی فقط دوست داشتم بپرم روی صندلی پیانو و هر آهنگی رو که شنیده بودم رو دوباره بزنم یا مرتب کنم! برادرم سونات های موزارت را به راحتی و تسلط می نواخت و من شدیداً به او حسادت می کردم! پدر و مادرم پیشنهاد می کردند که برایم معلم بگیرند اما من به خودم اجازه نمی دادم که از شاگردی شروع کنم . در عوض من چند تا از کلید های پیانو را که می شناختم انتخاب می کردم و بعد با کمک حافظه ام آهنگ هایی که شنیده بودم را با چیزی که برادرم می زد ترکیب می کردم می توانم بگویم که اساسا چگونگی یادگیری نواختن پیانو برای من همین بود!!!

از آن به بعد یانی تقریباً هر روز به سینما میرفت و موسیقی فیلم را گوش می داد و بلافاصله آهنگ را حفظ می کرد (دقیقاً مانند موزارت) و بعد از برگشتن به خانه همان آهنگ را با پیانوی خانه شان می نواخت. اگر هم قسمتی از آن را فراموش می کرد، هر چند بار که لازم بود دوباره به سینما می رفت و گوش می داد. از همینجا بود که رفته رفته حافظه ی شنوایی اش قوی شد.
    یانی در کودکی تحت تعلیمات و آموزش های زندگی شناسانه ی مادر و به خصوص پدرش قرار گرفت والدین یانی تحصیل کرده و متجدد بودند پدر یانی سوتیریو س در سه رشته ی پزشکی . روانشناسی و فلسفه دارای تحصیلات عالی بود . همچنین پدر یانی به او زبان 5 کشور را یاد داد او به یانی آموخت که بتواند انگلیسی ایتالیایی فرانسوی اسپانیایی و پرتقالی صحبت کند!!! یانی و پدرش تابستان ها در ارتفاعات کالاماتا و روی تپه های سوزان قدم می زدند و سوتیری درباره ی زندگی کردن . سادگی و احترام و بزرگ داشتن طبیعت برای پسرش می گفت سخنان پدر تاثیرات زیادی بر یانی داشت و تلاش می کرد آن ها را به کار ببندد این رفتار فیلسوفانه ی یانی هم ناشی از درس های پدرش است.
    یانی از کودکی مانند پدرش به رشته شنا علاقه مند بود و هر جا که می توانست توی آب می پرید (توی استخر ولی بیشتر توی دریا) . شناگر بودن ، بعدها در نواختن سازها کمک زیادی به یانی کرد . چون پیانیست ها و اصولاً نوازندگان باید ساعدها و بازوان انعطاف پذیری داشته باشند!!! یانی به دلیل هوش و استعداد شگرفش در نوجوانی جواز حضور در تیم ملی شنای یونان را دریافت کرد و حتی توانست در سال ۱۹۶۹ یک رکورد ملی را در ۵۰ متر آزاد مردان رای کشورش بجا بگذارد. او برای چندین سال پیاپی رکورد دار شنای آزاد جوانان یونان بود!
    ياني براي انتخاب رشته ي تحصيلي اش وسواس زيادي ىاشت. ابتدا به توصیه ی پدرش می خواست پزشکی بخواند،کمی بعد چون در درس زیست شناسی عالی بود قصد کرد کارشناس علوم طبیعی(فیزیولوژیست) شود! اما بالاخره در آخر روانشناسی را برگزید و در سن 18 سالگی یانی به همراه خواهرش برای تحصیل دانشگاهی جلای وطن کرد و به ایالات متحده رفت و چون خیلی باهوش و درسخوان بود بهترین دانشگاه روانشناسی جهان (مینه سوتا) او را پذیرفت. یورگو برادر بزرگتر و احتمالا خواهر یانی،آندا به جای او پزشک شد! متاسفانه عکسی ازش ندارم . یه بار تو همون نوار ویدئویی که تو بچگی دیدم کنار مامانشون و لیندا نشسته بود. در ابتدای شروع این تاپیک از منابعی خوندم که برادر یانی -یورگو- احتمالا در نوجوانی فوت کرده و مثل عمویشان که همنام او بود جوانمرگ شده! ولی ایشون همچنان زنده هستند و من از کذب بودن خبر قبلی خوشحالم! هههههههههه
    یانی و خواهرش چهره ای شبیه پدرشان دارند اما یورگو فوتوکپی مادرشان است!
    یانی خیلی خیلی درسخوان و به زبان خودمان خرخوان بود چون زودتر از همه ی هم دوره ای هایش درسش را با نمراتی عالی تمام کرد!!! بلافاصله پس از فارغ التحصيلي به یک گروه راک به نام كامليون پیوست و در همان جا بود که با دوست عزیزش چارلی آدامزِ درامر آشنا شد .

یانی(سمت چپ،پایین) و هم قطاران کاملیون! من تو کف چارلی ام(راست،بالا) چقدر بامزه بوده!!!

آن ها خیلی زود تبدیل به دو دوست جدانشدنی شدند و حتی یک زبان اشاره ی رمزی هم برای خودشان اختراع کردند که معمولاً هم به همین زبان اشاره با هم حرف می زنند! چارلی نیمه ی گمشده ی یانی است! آن ها مانند دو برادر همدیگر را دوست دارند و همیشه با هم کار می کنند! چارلی در یادگیری موسیقی و چم و خم کار دلسوزانه به یانی کمک کرد و در عوض یانی هم با خوش مرامی تمام وقتی به قله های شهرت رسید هم چارلی را از یاد نبرد !!! اکنون نیز همکاری یانی و چارلی بعد از گذشت بیش از سه دهه همچنان ادامه دارد!!!

ویرایش توسط lakshemi : Sunday 9 August 2015 در ساعت 09:49 PM

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    2,970
    5,097 بار تشکر شده در 1,457 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 766/4
    Given: 336/1
    میزان امتیاز
    15

ایول
    ازین به به بعد باید اسمتو بزاریم لاکشیپدیا...!
    ! ... Let it go

5. 10 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450
    1,486 بار تشکر شده در 416 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Dj_MAN On Twitter Add Dj_MAN on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/1
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    16

یه خورده هم من راجع به ایشون اطلاعاتی دارم که در این پست بالا نبود ...:

یانی نت معمول و متداول برای موسیقی رو استفاده نمیکنه ... البته من شک دارم که اصولا بلد نباشه (احتمالش صفره که اصلا بلد نباشه)
    ولی یه سیستمی برای خودش طراحی کرده برای نوشتن موسیقی که بقول خودش باهاش میتونه هر قطعه ای رو بنویسه ...
    به اعتقاد من یانی - ژان میشل ژار - ونجلیس - کیتارو - گروه تنجرین دریمز - و هنرمندانی از این دست جزو دوره ای از هنر موسیقی مدرن هستند که توانستند تلفیق ماهرانه و موفقی از سینتی سایزرها رو با سازهای آکوستیک متداول داشته باشند به صورتی که روح و اصالت هر دو نوع ساز حفظ بشه ...

در این رهگذر از خدمات شرکت یاماها و شرکت Moog نباید غافل شد ...
    مثلا خود یانی بسیاری از سیستمهاشو با بیس Moog پایه ریزی کرده . و حتی من در بعضی تصاویر دیدم که مارک پیانو اون هم موگ هست...
    در همین رابطه خیلی از سینتی سایزر های استاد ژان میشل ژار هم از شرکت Moog و در وهله دوم از شرکت Korg خریداری شدن ...
    ولی ونجلیس بیشتر با CS80-V از شرکت یاماها کار میکرد ...

یانی چند سال پیش فکر میکنم در دوره آقای خاتمی اعلام آمادگی کرده بود که کنسرتی رو در تخت جمشید اجراء کنه که با این درخواست موافقت نشد ...
    همچنین ژان میشل هم کنسرت در ایران و تخت جمشید رو در برنامه های کنسرت بیست ساله خودش داشت که متاسفانه محقق نشد ...

یانی یک ملودی ساز هست... به این صورت که ملودی یا به عبارت حرفه ای تر تم یک کار رو میسازه و با کمک یک تنظیم کننده حرفه ای اثر خودش رو اونطوری که در ذهن داره برای سازهای مختلف پیاده میکنه ...
    بهمین جهت ایشون همیشه به یک تنظیم کننده نیاز داره و نوازنده ها هم باید درک عمیقی از موسیقی یانی داشته باشند تا بتونند ذهنیت اون رو بر روی ساز پیاده کنند ... و یه نکته دیگه اینکه نقش بداهه نوازی در کنسرت های یانی خیلی چشمگیر هست
    مثلا در کنسرت آکروپلیس یونان استاد شهداد روحانی وظیفه تنظیم کنسرت رو بر عهده داشت...
    توضیح اینکه این کنسرت در اون سال پر بیننده ترین برنامه در کل آمریکا بود و درامد بسیاری رو برای یانی داشت... ولی کنسرتهای بعدی که بافت نوازندگان و تنظیم کننده یانی تغییر کرد دیگه اون موفقیت سابق رو نداشتند ...

یانی به اعتقاد من بیشتر از روی غریزه آهنگسازی میکنه و همین باعث شده موسیقی اون در عین سادگی برای همه مردم جهان در هر کجای دنیا جذابیت و گیرایی داشته باشه ...

ممنون بخاطر این تاپیک

Sina_Yanni آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21557
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    3,681
    3,494 بار تشکر شده در 917 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

ممنون از دوستان واسه اطلاعات خوبتون :)

فقط یه چیزی ، من پی گیر قضیه کنسرت یانی تو ایران شدم ، سایت خود یانی ، فاروم یانی و ... . سوال پرسیدم میل زدم ، جواب اومد که ما اصلا همچین درخواستی ندادیم به کشور و دولت وقت ایران ، اما اگه برنامه ها جور باشه ، بدمون نمیاد بیایم تخت جمشیدم برنامه اجرا کنیم !
    انسان قدر سه نعمت را ، وقتی از دست میدهد ، میفهمد :
    سلامتی ، امنیت ، پدر و مادر .
    حضرت علی ( ع )

cx420 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42293
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    244
    229 بار تشکر شده در 63 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

مرسی از اطلاعاتتون خیلی جالب بود خسته نباشی لاکشمی جان
    هر وقت میتوانی بخند.خندیدن دارویی ارزان است.
    لرد بایرون

9. 8 کاربر برای این پست از cx420 تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ممنون و سپاسگذارم از استقبال همه ی شما عزیزان خصوصاً دی جی من عزیز و سینا جان!
    اما! ... لطفاً کمی صبور باشین بچه ها ! تازه هنوز در اولین پست هستم ! اگه کمی تحمل کنین ، مولکول به مولکول زندگی یانی رو براتون خواهم گفت! مفصل و با تشریفات! من هر شب یه پست گنده براتون خواهم گذاشت! امیدوارم خوشتون بیاد! از مهر و لطف همه ی شما خاکسارانه متشکرم (عجب چیزی گفتم!)

11. 15 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

قسمت دوم
    یانی از همان زمان یعنی از سال 1980 شروع به آهنگسازی کرد البته نه افتان و خیزان و آماتوری شکل بلکه بسیار هم حرفه ای ! خب البته او مثل دیگر آهنگسازانی که ما می شناسیم از قانون سولفژ و نت نویسی استفاده نمی کنه چون همیشه از نت متنفر بود(منم همینطور) یانی:
    اصلاً از روشم متاسف نیستم و افسوس نمی خورم! من خوشحالم که هرگز از هیچ معلمی چیزی یاد نگرفتم! خوشحالم که خودم معلم خودم بودم و هرچی بلدم رو خودم با تلاش آموختم ! خوشحالم از این که هیجکس،هرگز به من نگفت این جوری انگشت هاتو روی پیانو بذار!!! من خط نوشتاری خاصی دارم که وقتی خیلی کوچک بودم اونو اختراع کردم! هنوزم در این سن از همون خط خودم استفاده می کنم و با این خط موسیقی رو می نویسم! البته ای کاش چیزی به اسم نوشتن موسیقی وجود نداشت!!! من این الفبا رو به همه ی نت ها ترجیح می دم!
    او طرفداران پراکنده و ناچیزی در اینجا و آنجا داشت. آن زمان کسی درست یانی را نمی شناخت. این عکس خیلی بانمکه چقدر یانی جوجه بوده الهههههههی!!!

او خود را مصمم کرد که موسیقی اش را به گوش دنیا برساند . یانی می گوید :
    „وقتی من کالج می رفتم هروقت که می توانستم پیانو می زدم و بعد از اینکه دانشگاه رو به پایان رسوندم مصمم شدم تا یک سال بطور مداوم فقط موسیقی کار کنم تا بتونم صد رد صد موسیقی رو یاد بگیرم و توانستم همه آن چیز که میخواستم رو با تمرین یاد بگیرم! اون موقع در گروه کاملیون کیبورد می زدم آن موقع چند آهنگ تجاری برای تلویزیون ساخته بودم ولی پول آن برایم کافی نبود و کاملیون هم مرا ارضا نمی کرد من می خواستم آهنگ هایی که دوست دارم را بسازم و اولین چیزی که نداشتم پول بود ! و از آنجایی که مطمئن بودم که کسی کمکم نمی کند تصمیم گرفتم به سختی کار کنم ... هرکاری ! ظرفشویی در رستوران! کارگری ! کار در دفتر وکیل ! (خودساختگی رو حال می کنین) برایم مهم نبود من فقط می خواستم تا آهنگ هایی که در مغزم می شنیدم را بسازم ! من خودم را برای ماه ها در یک استدیوی ساختگی حبس می کردم درواقع من قطعاتم را در زیرزمین خانه ي خواهرم در بروکلین می ساختم !!! من اولین آلبومم را که تماما تکنوازی بود را بالاخره منتشر کردم . بعد از 5 سال و پیچ و تاب های بسیار زیاد من فقط یک آلبوم دیگر ساخته بودم . به همین دلیل به لس آنجلس تغییر مکان دادم و در خانه ی خودم یک بار دیگر تارک دنیا شدم و برای مدت ها حتی به خیابان هم نمی رفتم !”
    خیلی هایی که عاشق یانی هستند نمی دانند که او به هیچ وجه موفقیت را آسان به دست نیاورد موانع بزرگی بر سر راه او بود . با وجود همه ی نبوغی که یانی از خودش نشان می داد اما همه ی درها به رویش بسته بود مطبوعات تلویزیون رادیو و حتی منتقدین او را سبک شمرده و تحقیرش می کردند . آهنگ های یانی از رسانه ها پخش نمی شد و یانی هم مثل پرنده ای خودش را به در و دیوار قفس می کوبید !
    یانی: „فهميدم كه مشكل كجاست، بزرگترين مشكل اين بود كه نمي توانستم موسيقي ام را به عموم ارائه كنم چرا كه دو مجرايي كه مي توانست كار مرا به عامه مردم عرضه كند يعني شبكه هاي موسيقي تلويزيوني و راديو بسته بودند همين بود كه بود و من به جاي اينكه بنشينم و غصه بخورم گفتم بايد سعي كنم راهي پيدا كنم كه موسيقي ام شنيده شود.” مشکلات روی سر یانی آوار شده و محاصره اش کرده بود در همین اثنا اتفاق تازه ای افتاد . او در سال 1989 با خانم هنرمندی بنام لیندا اونز آشنا شد که این آشنایی نقطه عطف زندگی اش را رقم زد. خانم لیندا اونز جزء اولین هنرمندانی بود که یانی توجهش را جلب کرد!

لیندا اونز هنرمند معروف آمریکایی شیفته ی موسیقی یانی بود . مطابق گفته ی خودش آهنگ های یانی او را جان به سر کرده و خواب را بر او حرام کرده بود و باعث شد به دنیای جدیدی وارد شده و انسان دیگری شود پس از این تاثیر شگرف فکر می کنید اولین فکری که به مغز خانوم اونز خطور کرد چه بود ؟ این که سازنده ی این آهنگ ها را ببیند ! او زودتر از هر کسی متوجه استعداد خدادادی یانی در موسیقی شد او به یانی و ترانه هایش ایمان داشت و چون در آن زمان یانی از طرف رادیو و تلویزیون حمایت نمی شد تصمیم گرفت به او کمک کند!
    لیندا اونز که از بازیگران بسیار پر کار و شناخته شده ی تلویزیون و برنامه های تبلیغاتی بود در یک شب رویایی به عنوان سورپریز یانی را همراهش به شوی تلویزیونی اپرا وينيفري معروف برد و یانی توانست در آنجا برای اولین بار با مخاطبانش صحبت کند و برایشان پیانوی زنده بنوازد!. این برنامه یانی را نجات داد هفته بعد از پخش اين برنامه سيصد هزار كپي از آلبوم او به فروش رفت و يكصد هزار نسخه هم بلافاصله بعد از آن فروخته شد!!!
    اولین آلبوم جدی یانی با نام در سال 1992 منتشر شد Dare to Dream و بسیار هم مورد توجه مردم قرار گرفت یانی از همان موقع او به کمک شهرداد روحانی عزیز و گرامی شروع به برگزاری کنسرت ها ی متعدد و همینطور توری برای دو سال در کل آمریکا نمود تا به قول خودش مردم موسیقی اش را بشنوند ! همچنین یانی در برنامه ی معروف ONE ON ONE هم شرکت نمود و در یک مدرسه ی موسیقی با ملیون ها طرفدار کوچکش سخن گفت و به سوالاتشان پاسخ داد که تا این لحظه N بار از تلویزیون پخش شده!!!

ویرایش توسط lakshemi : Wednesday 26 December 2012 در ساعت 10:17 PM

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

قسمت سوم

به نظر می آمد ورق برگشته و اوضاع بر وفق مراد یانی می چرخد ... او بخش بزرگی از موفقیتش را مدیون لیندا اونز بود ...
    لیندا اونز مجذوب یانی بود! او که خودش هنرمند بود هنر بدیع یانی را می ستود و چون دوست داشت سهمی در موفقیت های یانی داشته باشد داوطلبانه در حل مسائل مالی به یانی کمک می کرد حتی به گروه تهیه کنندگان کنسرت های آکروپولیس وهند و چین هم پیوست. تلاش های لیندا تاثیر زیادی در شناخته شدن یانی داشت. تلاش هایی که البته از سر عشق بود نه از سر طرفداری! هرچند که اختلاف سنی آن ها زیاد بود ولی به قول ادیبان عشق حساب و کتاب و قانون سرش نمی شود!

لیندا یک خانوم به تمام معنا بود! باشخصیت و با کلاس و زیبا بود و یانی هم بیش از همه جذب خانوم بودن اون شد! جذب وقار و سنگینی اون! یانی هم سرزنده و با طراوت بود ،هر دو هنرمند و هنردوست بودند . مضاف بر این ها لیندا یک دورگه ی ایتالیایی-آمریکایی بود و یانی خیلی خوب می توانست با او ایتالیایی صحبت کند! پس دلیلی وجود نداشت که آن ها عاشق هم نشوند! لیندا اونز زنی مهربان اما مغروربود که چشمان مجذوب کننده و زیبایی اسرارآمیزش مردان زیادی را از هرحرفه ای به دنبال خود می کشاند . ولی در کمال تعجب روزی لیندا اعلام کرد که واقعا این آهنگساز جوان یونانی را دوست دارد و اعتراف کرد : „88 کلید پیانوی یانی کلید های 88 قفل قلب من اند !” لیندا شیفته ی یانی بود و متقابلا یانی هم که سال ها از خانواده و بستگانش دور بود به شدت به لیندا وابسته شد (طفلی یانی !!!)

ظاهرا همه ی محاسبات با هم جور در می آمد . پس از گذشت چند سال از فتح قلب لیندا قدم بعدی یانی که بیشتر به یک جهش می مانست کنسرت بزرگ آکرو پولیس بود! یانی همیشه آرزو داشت اولین کنسرت رسمی اش را در وطنش اجرا کند. کنسرت آکروپولیس بی نظیر اجرا شد. البته با سختی بسیار! چند روز قبل از اجرا رهبر ارکستر ، شهرداد روحانی به یانی خبر داد که ارکستر یونان برای اجرا تخصص لازم را ندارند. و خلاصه با هزار استرس و هول و تکان ارکستر سمفونی لندن به یانی اوکی دادند! و دستمزد خیلی زیادی هم از یانی گرفتند. طوری که یانی گفته بود برای تهیه ی مخارج کنسرت، به استرس زیادی افتاد و در میان امید و ناامیدی چشم به فروش بلیط ها دوخته بود. ولی این کنسرت نه تنها عالی اجرا شد بلکه تمام هزینه ها را هم جبران کرد و درآمد خوبی برای ادامه ی فعالیت یانی شد. کنسرت آکروپولیس بارها و بارها در جهان از تلویزیون های مختلف اجرا شده.

واااااااااااااای چقدر اینجا شیرینه !!! کشتیییییییییییی منو!!!

پیش از کنسرت آکروپلیس لیندا اونز در مقام تهیه کننده به همراه یانی و تیم تهیه کنندگان و نوازندگان به آتن سفر کرد و مدتی را هم مهمان خانواده ی مهربان و خونگرم یانی بود . خانواده ی یانی هم لیندا را پسندیده بودند . در همون دوران ، پس از اين كه او نقش يك مادر فداكار رو تو يكي از سريال هاش بازي كرد اعتراف كرد كه خودش هم دوست دارد مادر باشد و طعم داشتن خانواده را بچشد ! احتمالا قرار شده بود او و یانی بعد از ازدواج یک فرزند خوانده هم بیاورند!!! این بچه به احتمال زیاد یک دختر بچه ی 8 ساله بود که اگه همه چیز طبق روال پیش می رفت الآن باید هم سن کلوئه می بود! شاید هم دری به تخته ای می خورد و مثلاً اندر توماس عزیزم داماد یانی می شد! واااااای! عجب چیزی می شد! هههههههههههههههه
    ویرایش توسط lakshemi : Sunday 9 August 2015 در ساعت 09:57 PM

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    3,749 بار تشکر شده در 876 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/3
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    15

لاكشمي جان ... شخصا خيلي مطالبتون به دردم خورد ... ممنون
    آمورش ويولن (رديف نوازي)
    http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=13801

15. 8 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450
    1,486 بار تشکر شده در 416 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Dj_MAN On Twitter Add Dj_MAN on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/1
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina_Yanni [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ممنون از دوستان واسه اطلاعات خوبتون :)

فقط یه چیزی ، من پی گیر قضیه کنسرت یانی تو ایران شدم ، سایت خود یانی ، فاروم یانی و ... . سوال پرسیدم میل زدم ، جواب اومد که ما اصلا همچین درخواستی ندادیم به کشور و دولت وقت ایران ، اما اگه برنامه ها جور باشه ، بدمون نمیاد بیایم تخت جمشیدم برنامه اجرا کنیم !
    قصد من زدن مطلب خلاف واقع نبود ... این خبر رو یادم هست همون سالها (فکر میکنم سال 77) در روزنامه ها خوندم ... و در اینترنت هم لینک زده بودن ...
    حالا چقدر راست گفتن خدا میدونه (هم روزنامه ها و هم سایت یانی)
    حتی توی دانشکده هم پیچیده بود خبرش !!!
    روزنامش رو هم من همون سالها دست بچه های دانشجو دیدم و مطلبشو خوندم (روزنامه همشهری - رسالت...)

17. 8 کاربر برای این پست از Dj_MAN تشکر کرده اند:

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    15

لیندا اونز و یانی هیچوقت با هم ازدواج نکردند وبعد از 10 سال سرانجام از هم جدا شدند! به نظر من یانی ادم عجیبیه ومتاسفانه این فرشته بعد از رینو پلاستی و بوتاکس و کارای دیگه ای که روی صورتشون انجام داد تبدیل به هیولا شد .
    مرسی حتما بابت تهیه ی این مطالب خیلی زحمت کشیدی
    راستی من بابت این پست یه رپوتیشن به ر پوتیشنات افزودم ;) موفق باشی
    ویرایش توسط nina : Saturday 16 April 2011 در ساعت 09:22 PM

19. 6 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    26788
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    43
    216 بار تشکر شده در 80 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Dj_MAN [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    قصد من زدن مطلب خلاف واقع نبود ... این خبر رو یادم هست همون سالها (فکر میکنم سال 77) در روزنامه ها خوندم ... و در اینترنت هم لینک زده بودن ...
    حالا چقدر راست گفتن خدا میدونه (هم روزنامه ها و هم سایت یانی)
    حتی توی دانشکده هم پیچیده بود خبرش !!!
    روزنامش رو هم من همون سالها دست بچه های دانشجو دیدم و مطلبشو خوندم (روزنامه همشهری - رسالت...)
    نمیدونم توهم زده بودم بوده یانه
    ولی انگار تو ویکیپدیا هم خوندم که صحت داره . البته قبلا شایدالان ویرایش شده!

21. 5 کاربر برای این پست از tirazhe تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

از کک مکی عزیزم(قهرمان جوان سایت) و همینطور نینا جون به خاطر لطف و محبتشون متشکرم!
    نینای دوست داشتنی و سایر اهالی! اگه هرشب همراه من باشین چیزای شگفت انگیزتری تو راهه!!! صبور باشین و به من اعتماد کنین!!!

23. 8 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

hdhamid آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    13143
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,965
    3,372 بار تشکر شده در 974 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 445/2
    Given: 787/1
    میزان امتیاز
    16

لاکشمی جون .. مرسی ولی چون یه راست و بی مقدمه رفتی سر اصل مطلب!! .. من دیدم کمه مطلب حال خوندنم نیومد!! .. ببخشین دیگه .. نمیدونم چرا حال پست زدنم اومد!! ؟
    خداحافظ .. همین حالا.. همین حالا که من تنهام
    خداحافظ... به شرطی که .... ببینی تر شدن چشمام

25. 6 کاربر برای این پست از hdhamid تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

قسمت چهارم
    یانی در آن دوران حس و حال بسیار خوبی داشت و بهترین آهنگ هایش را هم در همان زمان ارتباط با لیندا خلق کرد . شاید خود یانی هم منکر شود ولی من فکر می کنم بیشتر آهنگ های رومانتیک یانی مثل : „A Love For Life - So Long My Friend - One Man's Dream - Reflections of Passion - و I love you perfect” به شکل آشکاری رنگ و بوی لیندا را می دهد . از هر حرکت یانی می شد فهمید که سخت گرفتار لیندا ست! در کنسرتی که سال بعد در لندن برگزار شد یانی به هرچه که می خواسته بود رسیده بود! خیلی خیلی خوشحال بود ! اصلاً رو پاش بند نمی شد چون هم در کارش ثابت شده بود ،هم کلی پولدار شده بود !

اما متاسفانه این همدلی به همسری نیانجامید . لیندا اونز به یکباره یانی را رها کرد و دنبال زندگی خودش رفت (نامرد)! با وجود عشقی که بین آن ها وجود داشت لیندا نتوانست با یانی به توافق برسد بنابراین خیلی دوستانه قلب یانی را به او پس داد !!! او ترجیح داد که آن دو مثل سابق فقط با هم دوست باشند !!! یعنی بی خیال عشق و عاشقی بشن و طوری با هم برخورد کنن که انگار شتر دیدی ندیدی! البته او از یانی خواست که برای همیشه روی کمکش حساب کند ولی روی خودش نه !!! (واقعا دستش درد نکنه)! هرچند باید به لیندا هم حق داد چون برنامه ی کاری فشرده ی یانی هیچ جای خالی ای برای او نداشت! یانی نمی توانست وقت بیشتری برای لیندا بگذارد و کم کم همه چیز به هم ریخت!
    اگه از من بپرسین می گم اونا رو چشم زدن و حسادت مردا و زنای بدخواه باعث این جدایی شد! خصوصاً دوستان لیندا که نمی توانستند ببینند لیندا با مرد به این هنرمندی که جوان تر از خودش هم هست قرار مدار ازدواج گذاشته!!! از بین مردها هم یکی از خاستگاران لیندا (که بر خلاف یانی که از لیندا 12 سال کوچکتر بود حدود 70 سال سن داشت) به شدت به یانی حسادت می ورزید!!! البته یانی انقدر با گذشته که هنوزم رفتارش با لیندا که هیچ با همه ی اونایی که اذیتش کردن محبت آمیز و مهربانانه ست! یانی همیشه در مورد لیندا یا به قول خودش سینیورا اونز
    با احترام حرف زده(در ایتالیایی به معنی خانوم اونزاست و چون لیندا ایتالیایی بود یانی اونو با این اسم صدا می زد!) و همیشه از کمک هاش تشکر کرده اون هیچ کینه ای نداره . اتفاقاً در سال 2003 که یانی قصد کرد زندگی نامه اش را چاپ کند،لیندا خیلی کمکش کرد چون در خیلی از وقایع و رویداد های مهم ، هر دو حضور داشتند و لیندا در تدوین و گردآوری آن ها کمک مفیدی به یانی کرد و خیلی چیزها را به یادش آورد تا بنویسد!

خلاصه کنم : این اتفاق بعد از کنسرت عظیم تاج محل و شهر ممنوعه رخ داد. یانی مدت ها برای تدوین این کنسرت ها تلاش کرده بود و سگ دوی زیادی زده بود! او عاشق این دو کشور زیبا و باستانی بود و کلی برای اجراهایش و لذت هایی که در انتظارش بودند به شکمش صابون زده بود ولی به زبان ساده همه چیز کوفتش شد! و مجبور شد با اعصابی داغون ،قلبی شکسته و بدنی خورد و خمیر نوازندگی هم بکند!

یانی که به شدت مورد احترام و استقبال چینی ها و هندی ها قرار گرفته بود و حتی در منزل رئیس جمهور وقت هندوستان و همسرش شام هم خورده بود،سعی کرد خودش را آرام و شاد نشان دهد و آن طور که شایسته است قدردان و متشکر باشد! ولی بالاخره تسلیم روح حساس و شکننده اش شد! او با موفقیت آخرین وظیفه اش را انجام داد و کنسرت های هند و چین را به پایان رساند . رابطه اش با لیندا تمام شد و در اوج شهرت مثل موبایلی که شارژش تمام شده باشد به یکباره خاموش شد . (الهی غصه هات تو سر من بخوره )

تنها کاری که بعد از اتمام کنسرت ها توانست انجام دهد این بود که همراه با مادرش سوار هواپیمای آتن شود و به سرعت به خانه برگردد و همه چیز را ترک کند! بعضی از همکاران یانی می گفتند یانی در یونان مشغول استراحته چون اون خیلی کار کرده و شدیداً خسته س ولی شکست احساسی و شایعه ی ابتلای یانی به بیماری افسردگی (که توسط رسانه ها مطرح شده بود) متاسفانه صحت داشت! خود یانی البته اعتراف کرد که هر دو مورد صحیح است:
    بودن با لیندا اجازه نمی داد من خستگی کار را حس کنم! در آن چند سال ، هر روز می توانستم به راحتی ساعت ها کار کنم! وقتی او را از دست دادم به یک باره به خودم آمدم و دیدم چقدر خسته ام!!! ما برای 9 سال رابطه ی فوق العاده خوبی با هم داشتیم لیندا همیشه معلم من بود و به من محبت می کرد . بودن با لیندا به من بینش و بصیرت می داد تا خودم را بهتربشناسم . موقعی که او به زندگی من وارد شد من درست در مقطعی بودم که به حمایت نیاز داشتم !

یانی مدتی بعد درباره ی جدایی اش از لیندا گفت:
    „دل کندن و دور شدن به هیچ وجه برایم آسان نبود روزی که لیندا از من خواست که همه چیز را تمام کنیم , قلبم شکست اما برای خشنودی او حاضر به هر کاری بودم و پس علی رغم میل باطنی ام پذیرفتم من همیشه جز خوشبختی برای او چیزی نخواسته ام . لیندا زن خارق العاده ای بود! وقتی اولین بار دیدمش خارق العاده بود! در تمام مدت خارق العاده بود،وقتی از هم جدا شدیم باز هم خارق العاده بود و هنوزم خارق العاده است!!! ما هنوز هم دوست باقی مانده ایم و خواهیم ماند من بهترین ها را برایش آرزو می کنم” حتی چند سال پیش در مصاحبه با لری کینگ هم گفت که جدایی از لیندا برام بی نهایت دردناک بود! و تقریباً داغونم کرد!
    استاد فلوتم یه بار بهم گفت (آخه خیلی راجع به یانی با هم حرف می زدیم) اون گفت هنرمندا اونم هنرمندای خاص مث یانی هم هوش و استعدادشون متفاوت از دیگرانه و هم احساساتشون 10 برابر بیشتر از مردم عادی! این جور افراد وقتی عاشق می شن معمولاً عشقشون تو بدنشون جا نمی شه ! بنابراین شاید لیندا به این نتیجه رسیده که نمی تونه به اندازه ای که یانی اونو دوست داره دوستش داشته باشه و جوابگوی این همه احساسات باشه! موزارت هم همینطور بود! بعد از 9 سال زندگی زناشویی چنان نامه های عاشقانه و پر سوزی برای همسرش می نوشت که فکر می کردی هنوز به وصالش نرسیده و داره از دوریش می میره!!! خلاصه بعد از تموم شدن این رابطه هیچ کدوم نه ازدواج کردن و نه کس دیگه ای رو تو زندگیشون راه دادن.

ژانت کلینگر(خانوم وسطی)- یکی از خواننده های خوش صدایی که در کنسرت هند و چین یانی رو همراهی می کرد - یکی از دوستان مشترک یانی و لیندا و بسیار با آن دو صمیمی بود! بعد از این که بین یانی و لیندا شکرآب شد خانوم ژانت خیلی یانی رو دلداری داد و مدام باهاش صحبت می کرد و با اون همدردی می کرد، ولی مدتی بعد یه مصاحبه کرد و با کمال تعجب گفت که عشق به یانی یه چیز عادیه و هر زنی که نزدیک یانی باشه عاشقش می شه مثل خود من که عاشق اونم! و حتماً یانی هم با خودش گفته زکی! پس بیخودی واسه من دل نمی سوزوند! باید می فهمیدم که سلام گرگ بی طمع نیست!!!
    فکر کنم این عکس مال سال 2003 یا 4 باشه . اینجا مهمونی ژانت کلینگره بوده آخرین نفر لینداس!!! نمی دونم چه بلایی سرش اومده که انقدر داغون شده؟ شونصد دفعه هم جراحی پلاستیک کرده ! ولی هیچ نتیجه ای از این جراحی های پی در پی زیبایی که نگرفته هیچ،بدریخت تر هم شده و ظاهراً خیلی به خاطر این مسئله ناراحته،ناراحتی هم داره! لیندا مث جواهری روی صحنه می درخشید! همه ی منتقدها چشم های اونو به فیروزه های زنده تشبیه می کردن، اون یکی از سنبل های زیبایی تلویزیون آمریکا بود و همچنان هم دنبال اینه که زیبایی از دست رفته شو برگردونه !!! یه بار حتی خود یانی هم بهش پیغام داده بود که انقدر جراحی نکن ! صورتت خراب می شه!!! خب درسته که لیندا چند سال از یانی بزرگتره ولی منطقی نیست که یه دفعه این ریختی بشه لیندا صورت خیلی جوان و زیبایی داشت!!! ظاهرا آه یانی دامنشو گرفت!!! جالب تر اینه که درسته یانی هم بعد از این شکست عشقی صورتش ناگهان چروک خورد و افتاده شد ولی در مقایسه با اون انگار تکون نخورده !
    ویرایش توسط lakshemi : Sunday 9 August 2015 در ساعت 10:04 PM

صفحه 1 از 118 123451151101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)