لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 109 از 118 نخستنخست ... 95999105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,729 به 1,744 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام نَمِسته عزیزانم. اینم از 2018! و حالا اینم اولین پست 2019 اُمی من! امیدوارم حالتون خوب خوب باشه و بین کارها، مشغله ها و سرمای وحشتنااااک، گهگاهی یانی هم گوش کنین. یانی جان عزیز ساعاتی پیش به طور رسمی اعلام کرد که سال جدید قطعا سال بسیار مهمی در موسیقی او خواهد بود. او بسیار سالم و پر انرژی باز هم از الطاف بی کران و دعاهای طرفداران میلیونی اش تشکر کرد و مژده داد که برگشتــــــــــــــــــــ ــــــــــــه! هیچ هیپ! بله یانی موشی گفت که „من برگشتم، الان واقعا احساس عالی ای دارم. حالم خیلی خوبه. این سفر واقعا طولانی بود و یک روزش برام یک ماه می گذشت. اما در تاریک ترین ساعات، شما منو بلند کردید. خودتون هم نمی دونید برام چه کردید! من الان دارم در استدیو ی خانگی ام کارم رو دنبال می کنم و روی قطعات جدیدی دارم کار می کنم. دارم موسیقی جدید می نویسم. !” خداکنه که طبق گفته ی خودش کللللللی موسیقی جدید از یانی جان به زودی بشنویم. قند و نبات و حلواس _ یانی من مرباس! چشم اونی که چشمش زده کور بشه الهی. خوشبختانه یانی بسیار پرانرژی و شاده البته کمی لاغر شده که خب طبیعیه. مدتی خونه نشین بوده و این برای یه بمب انرژی مثل یانی خیلی وحشتناکه. اما خب اون دوران پا درد هر چی که بود تموم شده(آخر هیچ احدی نفهمید بریدگی بوده یا تصادف یا شکستگی). یانی شاد و با انگیزه های بسیار دوباره برگشته و تازه موهاشم کمی کوتاه کرده! عدیییییییییدم. مرباااااااااا.

در مورد برنامه های پیش روی یانی باید بگم امروز هشتم ژانویه بود و دقیقا یک ماه دیگه در 8 فبریه یانی و ارکستر به عربستان سعودی خواهند رفت و در یه شهر کهن به نام العلا کنسرت خواهد داشت. این کنسرت تازگی اعلام شده و بار دومی خواهد بود که یانی در عربستان برنامه می ذاره. او قبلا پارسال هم در جده و ریاض برنامه گذاشته بود. همچنین در خیلی کشور های عربی نظیر امارات، بحرین، قطر و ... برنامه داشته 17 فبریه هم طبق قرار موعود به تاشکند خواهد رفت. کنسرتی که می بایست چند ماه پیش و در واقع سال قبل برگزار می شد اما به دلیل مصدومیت یانی به تعویق افتاد. حتما تاریخ های دیگری هم به زودی اعلام خواهند شد. منتظر غیرمنتظره ها باشید.

رام رااااااااام موشی ها.
    ویرایش توسط lakshemi : Sunday 10 February 2019 در ساعت 04:19 PM
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزان موشی کلوچه.
    یانی جان به مناسبت روز جهانی عشق که همه می شناسنش به شهر ابوظبی امارات خواهد رفت تا برای چندمین بار در این کشور زیبا برنامه داشته باشه. کنسرت در 14 فبریه در جزیره ی یاس اجرا خواهد شد.

راستی 4 بهمن هم تولد سامول یروینیان عزیز بود که من فراموش کردم. تولدش مبارککککککک

این استاد بی رقیب موسیقی و این خدای نوازندگی
    53 ساله شد و انشالله همیشه سالم و برقرار باشه. او یکی از افتخارات شرقی ها در سطح جهانیه.

به همین مناسبت یکی از آهنگ های خود سامول رو که خیلی دوستش دارم براتون می ذارم. احتمالا خیلی هاتون شنیدین. یه آهنگ ارمنی باحال که حجمش بسیار کمه.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

4. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    164136
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

خیلی آهنگ زیبایی بود. مرسیییییییییی.
    ویرایش توسط niloo11 : Saturday 2 February 2019 در ساعت 07:55 AM

6. کاربران زیر از niloo11 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

شب همگی خوش.
    یانی جان کلوچه دیروز به همراه ارکستر به عربستان سعودی و شهر کهن العلا رسیدند. کنسرت 3 روز دیگه برگذار خواهد شد. یانی قراره در فستیوال بزرگی برنامه داشته باشه که طبق تبلیغات خود اعراب، خیلی خاصه.

این طور که خودشون منتشر کردن کنسرت در فضای باز و زیر ستارگان برگذار می شه. البته من هنوز نمی دونم استیج کجا قراره باشه. به زودی اعلام می شه.
    می گن طبیعت اون جا شگفت انگیزه. طبق عکس ها کویری اما با صخره های زیباست. به هر حال العلا یکی از شهرهای باستانی و بسیار زیباست. خودتون ببینید:

امیدوارم آهنگ ها جدید باشن و کنسرت ها پر از شگفتی و به قول خودش پر از غیر منتظره ها باشه. خاطرنشان می کنم که یانی در ماه های اخیر و به ویژه زمان نقاهت خودش چند قطعه تصنیف کرده و طبق گفته ی خودش همچنان هم قطعات جدیدی در راهند. شاید بعضی از اونا هم اجرا شد. شایدم نه. البته یانی قطعات اجرا نشده ی زیادی از آلبوم های اخیرش داره.

ویرایش توسط lakshemi : Tuesday 5 February 2019 در ساعت 10:12 PM

8. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

شب زمستانی همه ی شما موشی های خودم به خیر
    امروز که هوا سرد بود دیدم کسی روی شیشه ی بخار کرده ی یه ماشین اسمی نوشته بود. با خودم فکر کردم من یه عمره دارم این کارو می کنم. حتما یادتون هست که براتون قدیم ها می نوشتم که چه کارای هنرمندانه ای با اسم یانی انجام می دم. هر جایی زمستون باشه، شیشه ای بخار کرده باشه و من اون جا باشم حتمــــــــــــا اسم یانی رو می نویسم! تا آخرین لحظه ی حیاتم همین کارو خواهم کرد. ناسلامتی قهرمان اول زندگی منه و قرار هم هست تا ابد بمونه! عدیدددددددددددم. اینم به قول امروزی ها یه نوستالژی لاکشمیایی بود که تقدیم کردم.

و اما بریم سراغ العلا، واقعا چه جای زیبا و اسرارآمیزیه! این فستیوال که چند هفته ای هست داره اجرا می شه هر روز مشهور تر می شه. من خیلی جست و جو کردم و بالاخره فهمیدم که یه استیج مفصل و قشنگ در صحرا ساختن. البته اون جوری که گفته بودن ستاره ها خیلی معلوم نیست! هههههههههههه اما خیلی زیباست. این عکس ها مربوط به اجراهای ستاره هاییه که بسیار معروفن. همیشه هم پیدان. در تار ترین شب ها هم می درخشن. یکیش استاد نازنین و یکی از سلاطین صدا، آندره آ بوچلی بزرگ گوگولی خودم بود. بوچلی عزیز که من فدایش شوم همین هفته کنسرت زیبایی در همین جا برگذار کرد. بانو ام کلثوم پیشکسوت و استادبانوی موسیقی هم اجرا داشته و چند نفر دیگه. چند تا عکس می ذارم که مربوط به اجرای دیگرانه. هدفم اینه که به شکل استیج دقت کنین. ببینید چقدر جالب و زیبا ساخته شده. به نظرم واقعا کارشون درسته. در سطح جهانی دکور ساختن. نورپردازی هم یکی از بهترین هاییه که تاحالا دیدم.

می بینید چقدر زیباست! انگار ستاره ها ریختن روی زمین! راستی اون جا تفریحات و سرویس های خیلی جالبی هم ارائه می شد که به نظرم از مصر به اون بزرگی و اون اهرام پر عظمت و خوفناکش عمرا بر نیومد! یانی در هر دو جا برنامه داشته اما این جا خیلی زیباتر و رویایی تره. یکی از سرویس هاشون بالون های زیباشه. یانی هم با کریستال سوار شد. احتمالا خیلی کیف داشته! موش من.

فردا شب کنسرت برگذار خواهد شد. هنوز هیچ عکس یا ویدئویی از تمارین نیومده. از لیست آهنگ ها هم اطلاعی ندارم. امیدوارم درست مثل این طبیعت زیبا و استیج خاصش، کنسرت خاصی باشه با آهنگ های خاص. فعلام رام رام.
    ویرایش توسط lakshemi : Thursday 7 February 2019 در ساعت 08:04 PM

10. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام به دلبندان موشی خودم. کنسرت یانی جان در منطقه ی گردشگری طنطوره واقع در عربستان سعودی دیشب برگذار شد. تمامی بلیط های کنسرت ظرف مدت کمی فروخته شده بود و این نشان از اشتیاق لبریز تماشاچیان علاقه مند به موسیقی یانی بود.
    نکته ی جالب و بی سابقه ی این کنسرت زیبا، پخش زنده اش از دو شبکه ی تلویزیون عربستان بود! این اتفاق در تاریخ فعالیت یانی هرگز رخ نداده بود که کنسرتش زنده از تلویزیون پخش بشه! و این خیلی جالب بود. به همین دلیل احتمال اینکه دی وی دی کنسرت به زودی روانه ی بازار بشه خیلی فراوانه.
    یه اتفاق جالب دیگه هم افتاد! البته بی سابقه نه! اما به ندرت و به قول امروزی ها کمتر دیده شده بود! و اونم این بود که پیش از کنسرت یانی باران شدیدی در اون منطقه ی بیابانی باریدن گرفت! باورتون می شه؟ باران در بیابان!!! به طوری شدید که یه دریاچه ی کوچیک اون اطراف ایجاد شد! یانی بعدا گفت که „به کمک فلیتسا، ما باران رو به بیابان بردیم!” بله! یانی انقدر پر انرژی و با برکته که هر جا قدم می ذاره اوضاع بهتر می شه. البته روح مادرش فلیتسا هم که همیشه کنارشه کمکش کرده بود.
    قبل از هر چیز بگم که یانی جان خوشبختانه و خدا رو شکر بسیاااااااااااااااااار سرحال و شاداب و رو به راه بود. مدل موهای جدیدش خیلی بهش می اومد و خوشتیپ هم بود مثل همیشه. این فقط یانیه که در هر لباسی می درخشه. بعـــــــــله!

یانی جان ابراز خوشحالی کرد که در العلاست و گفت که بعد از تاج محل، اهرام ثلاثه و مناطق باستانی دیگه اجرا در العلای زیبا هم افتخاری دیگه برامه. او گفت این جا چنان زیباست که گویی رویاها از این جا آغاز می شه و من کاملا از اینجا الهام گرفتم. رشد و تکنولوژی سریع عربستان هم یکی از نکات مثبتی بود که یانی بهش اشاره کرد.

یانی جدید ترین اثر تکنوازی خودش یعنی When Dreams Come True رو برای نخستین بار زنده اجرا و تقدیم به حضار کرد. همچنین ترانه های
    Nightingale , Until The Last Moment , Vertigo , Reflections of Passion , Desire , Rain Must Fall هم بعضی از آهنگ های اجرا شده بود. حالا دیگه یقینا لیندزی دویچ جایگزین مری سیمپسون شده و ظاهرا مری دیگه از تیم یانی خداحافظی کرده. بندیکت و لیزا لاوی هم دیگر غایبین ارکستر بودند. فعلا همین عکس ها اومده. اما منتظر باشید. فعلا رام رام.
    ویرایش توسط lakshemi : Sunday 10 February 2019 در ساعت 04:09 PM

12. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

به به! چند تیکه ویددئو از آهنگ های دیشب آوردم. از صورت-بوک به خاطر شما نذاشتم اما همه تون اینستا دارین. می تونین ببینین. اول از همه قطعه ی زیبای When Dreams Come True جدیدترین اثر یانی که الهی قربونش برم. چقد خوبه این یانی! چقد خوبه!

Standing in Motion عشق من!

With An Orchid
    آهنگی که خیلییییییییی دوستش دارم. البته با تنظیم جدید! یانی خیلی وقت پیش گفته بود که داره با بانو سارا اوبراین روی تنظیم جدیدی از این آهنگ کار می کنه. من خیلییییی مشتاق بودم ببینم چی از آب در اومده. البته انقدر کریستین کاسترو قشنگ این آهنگ رو خونده بود که منتظر بودم صداش رو بشنوم!!!

The Rain Must Fall
    به به! اجرای لیندزی دویچ البته با کمی تغییر در تکنوازی! اولین بار از نزدیک می بینمش! خیلیییییییی عاشق موسیقیه! خیلی. شکل زدنش برای یه لحظه منو یاد کارن بریگز و از خود بیخود شدن هاش انداخت. البته کارن، الهه ست!

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

Marching Season سولوی چارلی! ای خدا! به قول بر و بکس پیر نشو لعنتی!!! ههههههه

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

قطعه ی زیبای
    Swept Away که الان توسط دوست خوبم پارسا فهمیدم دیشب اجرا شده بوده! بعد از 25 سال!!! این آهنگ تقریبا توسط خیلی از علاقه مندان فراموش شده بود چون از آکروپولیس به بعد هرگز اجراش نکرده بود. اما یانی دیشب یه کار بی نظیر کرد و دوباره خاطره سازی کرد. قسمتی از این آهنگ رو که پارسا جان تهیه کرده در صفحه ی خودش ببینید. چون کنسرت از تلویزیون زنده پخش شده بوده خیلی ها دانلودش کردن. ممنونم ازت دوست خوبم. دم شما گرم.

اینم
    until the last moment با اجرای ناب سامول یروینیان عزیز. به لطف پارسا دوست خوبم تقدیم شما. چقدر این قطعه زیباست. از صفحه ی خود پارسا ببینید.

For All Seasons هم با هنرنمایی سامول پنجه طلایی و مینگ فریمن موشی خودم به زیباترین نحو اجرا شد. یادی از ویکتور اسپینولا هم بکنیم. هرجا هست دمش گرم با انگشتای جادویی و چنگ هاش.

Keys To Imagination یکی از محبوب های من هم اجرا شده که فوق العاده ست. هرچی بگم کمه.

Reflection of Passion چقد همه مون خاطره داریم با این آهنگ. چقدر لطیف و زیباست. یه چیزی رو یادم رفته بهتون بگم همیشه این آهنگ یانی برای من مثل سونات شماره ی 304ا ز موزارته. همون قدر شیرین و شاعرانه.

سنتورینــــــــی عدید دل من. گل سر سبد کنسرت های یانی. البته نوستالژیا هم اجرا شده.

ویدئوهای خوبش فکر کنم همین ها بود. می دونم دلتون آب شده! لینک دانلود کنسرت رو هم به زودی می ذارم براتون.

ویرایش توسط lakshemi : Sunday 10 February 2019 در ساعت 09:17 PM

14. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

چون می دونم اغلب شما دلبندان خودم نمی تونین ویدئو های صورت-بوک رو ببینین. فایل صوتی کامل از اجرای آهنگ باید باران ببارد با اجرای متفاوت و زیبای لیندزی دویچ رو براتون می ذارم. یه همچین آدمی هستم بنده! هههههههه

16. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام و شب به خیر

یانی پریشب در ابوظبی امارات کنسرت برگذار کرد. البته از طریق رسانه ها متاسفانه چندان پوشش داده نشد. بعدا اگر عکس خوبی راجع بهش پیدا کردم براتون خواهم گذاشت.
    و اما یانی بالاخره به آرزوی چند ماهه اش رسید و سرانجام وارد ازبکستان و شهر زیبا و تاریخی تاشکند شد. از همون ابتدا هم جذب زیبایی های این شهر و میهمان نوازی مردم و مسئولان شد. کنسرت یانی چند ماه پیش قرار بود انجام بشه که به دلیل آسیب دیدگی یانی از ناحیه ی پا به امسال موکول شد. یانی از اینکه مردم تاشکند نگران سلامتی او بودند و بسیار با محبت و پرانرژی بودند به وجد اومد و ساعاتی پیش در صفحاتش نوشت که:

„تاشکند، دوستت دارم! ممنونم که منتظرم موندی. تو کمک کردی من خوب بشم!”

یانی امروز بازدیدی از شهر و اماکن تاریخی تاشکند داشت. اما بازدیدش از „مجموعه ی حضرت امام” بسیار براش جالب بود. او از قدیمی ترین قرآن جهان که به قرآن کوفی سمرقند مشهوره و در کتابخانه ی „هست امام” در این مجموعه نگهداری می شه خیلی خوشش اومده بود. این قرآن به خط کوفی نوشته شده و به قرن هشتم میلادی نسبت داده شده.

در مورد تمرین گروه و لیست آهنگ ها هنوز خبری نیست. کنسرت فردا اجرا خواهد شد. فعلا رام رام. همگی خوش رهونا.

18. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

با دلارامی مرا خاطر خوشست کز دلم یک‌باره برد آرام را
    ننگرد دیگر بسرو اندر چمن هر که دید آن سرو سیم اندام را

آخ آخ منظور از „دلارام” همون آرام دل ها یانیه. موسیقیش، کلامش، انرژیش و احساسش شنونده رو واقعا اسیر می کنه. و همچنین „آن سرو” هم باز یانی خودمونه. هر کی یانی گوش کنه، یانی نگاه کنه و علاقه مند به یانی باشه دیگه نمی تونه به هر موسیقی ای گوش بده. چون سطح موسیقیش واقعا بالاست. خاصه. هر کسی نمی تونه بسازه. مثلا خود من هلاک کارای ایروما هستم و کارش بیسته. اما هیشکی یانی نمی شه. موسیقیش یه چیز دیگه ست.

ممنونم دوست عزیز. اول فکر کردم اسپمه این پست اما دیدم اساسا مربوطه به یانی! هههههههه ممنون. زحمت کشیدی.

20. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

عزیزان، هر چند که ازبک ها خیلی مهربان و چشم به راه یانی بودند اما کنسرت یانی رو در رسانه ها منعکس نکردن. این یه نقطه ضعفه براشون. بعد از چند روز هنوز خبری نشده. نه عکس خوبی نه ویدئویی، حتی سلفی هم خبری نیست.
    همین قدر بگم که این کت سنتی تاشکندی که ملاحظه می کنین و این هدیه ی نفیس بعد از کنسرت به یانی جان اهدا شد. چقدر هم خوشگله. البته یانی از این هدایای زیبا و خالصانه زیاااااااااد داره که در دفتر کارش یا خونه اش به در و دیوار زده.

22. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزان موشی
    شبتون به خیر

یه سوال کوچیک براتون طراحی کردم! خود خودم! فابریکِ فابریک! برای نخستین بار در دنیا! هیچ کدوم از طرفدارای یانی تا کنون همچین کاری نکرده بودن! لطفا نگین عقده ای ام! ذوق دارم از خودم تعریف کنم.

زود، تند، سریع، لطفا بفرمایید که در هر کدوم از این تصاویر، یانی جان مشغول اجرای کدام قطعه ست؟
    راهنمایی: در هر تصویر یه نشانه ی واضح وجود داره که اگه اجراهای یانی رو دیده باشین توی تمامش مشترکه.

24. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

چرا جواب نمی دین؟ واقعا انقدر سختهههه؟؟؟؟؟؟؟

26. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چرا جواب نمی دین؟ واقعا انقدر سختهههه؟؟؟؟؟؟؟
    اولین و آخرین باری که اجرایی از یانی دیدم مربوط میشه به اجرای آکروپلیس مربوط به 20 و اندی سال قبل وقتی هنوز دانشجوی لیسانس بودم
    الانم فقط اومدم بگم نمیدونم و البته یه جوابی هم داده باشم که حس بدی نداشته باشید چون دیدم خیلی سوت و کوره همه جا.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

28. 3 کاربر برای این پست از amir1055 تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اولین و آخرین باری که اجرایی از یانی دیدم مربوط میشه به اجرای آکروپلیس مربوط به 20 و اندی سال قبل وقتی هنوز دانشجوی لیسانس بودم
    الانم فقط اومدم بگم نمیدونم و البته یه جوابی هم داده باشم که حس بدی نداشته باشید چون دیدم خیلی سوت و کوره همه جا.
    به به! استاد راه گم کردین؟ مشتاق دیدار!
    فقط آکروپولیس؟؟؟ عجب! اما بازم کاچی به از هیچی. همین که اسمش یادتون مونده خوبه.
    به هرحال ممنونم و خوشحال شدم که تشریف آوردین.

30. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزیزان موشی
    شبتون به خیر

یه سوال کوچیک براتون طراحی کردم! خود خودم! فابریکِ فابریک! برای نخستین بار در دنیا! هیچ کدوم از طرفدارای یانی تا کنون همچین کاری نکرده بودن! لطفا نگین عقده ای ام! ذوق دارم از خودم تعریف کنم.

زود، تند، سریع، لطفا بفرمایید که در هر کدوم از این تصاویر، یانی جان مشغول اجرای کدام قطعه ست؟
    راهنمایی: در هر تصویر یه نشانه ی واضح وجود داره که اگه اجراهای یانی رو دیده باشین توی تمامش مشترکه.

واقعا که! واقعا که! واقعا که!

سوال به این سادگی رو هیشکی جواب نداده! باشه خودم جواب می دم. معما چو حل گشت آسان شود!

تصویر 1 : اجرای آهنگ rain must fall بود. همیشه یانی حین اجرای این قطعه از صندلی بلند می شه. امضای این آهنگ اصلا همینه که خیلی ساده بود!

تصویر 2 : کاملا مشخصه که تکنوازی درام چارلی آدامز در قطعه ی marching season است. چرا که تنها آهنگی که یانی پیانو می زنه و چارلی تکنوازی درام داره فقط در این آهنگه! اینم خیلی ساده بود!

تصویر 3 : این فیگور ژست پایانی آهنگ نوستالژیا ست! که فکر می کردم این یکی رو همه تون دیگه می گین بس که راحته! ههههه

تصویر 4 : اینم که دیگه واقعا ساده است. کاملا مشخصه که قطعه ی فلیتزا نواخته می شه. لحظه ی تکنوازی ویولونه!

من چی کار کنم از دست شماها؟؟؟ خودتون بگین! منم باید مث ماشا بگم „باهاتون قَهلم” !!!

32. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

صفحه 109 از 118 نخستنخست ... 95999105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)