لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

پیش فرض یانی،به روایت لاکشمی!

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام به همه ی دوستان عزیزم
    بدون مقدمه می رم سر اصل مطلب! از وقتی که یادم میاد همیشه دلم می خواسته که خدمتی به یانی بکنم! این آرزو همیشه با منه که کاش روزی بیاد که بتونم جبران لطف بزرگی که یانی به من کرده رو بکنم! این لطف چیه؟خب معلومه! من مث خیلی های دیگه زندگی پرمشغله و سخت و خشک و بی روحی دارم! و اگه یانی رو از زندگیم حذف کنم تقریباً نابود می شم! یانی و در موارد کوچکتری دیگر موسیقی دانان،کمکم می کنه که برای لحظاتی هم که شده از فکر زندگی پر درد و خسته کننده و پول و کار و ... بیرون بیام و خودمو رها کنم! یانی به گردن من خیلی خیلی حق داره! من خودمو تا ابد بدهکارش و اونو ولی نعمت خودم می دونم! اولین باری که تو زندگیم یانی رو دیدم 6-7 سالم بود. خاله ام یه نوار ویدئویی از یکی از اجراهای قدیمی یانی در یه سالن کوچیک برامون گذاشت و گفت که این پسره جدیداً خیلی معروف شده،پیانو می زنه،آهنگ می سازه،همه کاری می کنه!!! به عنوان یه دختربچه اولین حسی که از دیدن یانی بهم دست داد این بود که چقدر خوشگله!!! بعد هم مث همه ی دختر بچه های دیگه ای که وقتی یه مرد خوش تیپ می بینن ناخودآگاه و به طور غریزی قرمز می شن ، منم قرمز شدم و تو دلم حسابی قند آب کردن! مدتی بعد من رسماً با یانی آشنا شدم! و چند سال پیش تصمیم گرفتم در موردش حسابی تحقیق کنم و چیزای بیشتری از زندگیش بفهمم! آخه توی سایت های ایرانی خیلی کم و مختصر راجع به یانی نوشته شده و با عرض معذرت بعضی هاش هم واقعیت نداره یا به صورت دیگه ای بوده که من بعدها اینو فهمیدم! سرگذشتی که در پایین خواهید خوند حاصل 2سال پژوهش منه! امیدوارم ازش لذت ببرین ولی قبل از خوندنش ذکر چند نکته رو ضروری می دونم لطفاً پیش از شروع ،دقیق اینا رو بخونین:
    1- قبل از هر چیز می خوام از عزیزان یانی دوستم،سامان ،سینا و همه ی بچه هایی که در وبلاگ هاشون درباره ی یانی به خط خوش فارسی مطلب نوشته اند و چراغ راه من شدند تشکر و قدردانی کنم!
    2- 10 درصد از منابع این زندگینامه از منابع داخلی و 90 درصد از سایت های خارجی برداشت شده!
    3-این اثر مدت ها پیش گردآوری شده و حاصل مطالعه و ترجمه ی ده ها سایت خارجیه! پس خواهشمندم که از منابع مورد استفاده،سوال نفرمایید چون عملاً غیرممکنه که بتونم نام همه ی اون ها رو ذکر کنم چون تعدادشون خیلی زیاده و اصلاً یادم نیست که از کجا فلان مطلب رو گرفتم! از بعضی سایت ها فقط یه کلمه یا جمله ی سه کلمه ای برداشت شده و از بعضی های دیگه بیشتر! پس اگه منابع رو می خواین باید بگم منابع من تمام سایت های فارسی و انگلیسی زبانیه که از یانی اسم برده!!!
    4-این زندگینامه برای اولین باره که گذاشته می شه پس خواهش می کنم که اگر فردی از شما خواست در وبلاگش از اون استفاده کنه ،زادگاه اصلی اون که همین تاپیکه رو برای حفظ انسانیت و حقوق بشر حتماً ذکر کنه!
    5-موقع خوندن این تاپیک مطمئن باشین که تمام جملاتش صد در صد واقعیه و خدای نکرده من اصلاً و ابداً اونا رو از خودم در نیاورده ام و ساخته ی ذهن من نیست! اما جملاتی هم هستن که به صحتشون شک دارم ! چنین جملاتی که مثلاً به احتمال 98 درصد درسته یا از کسی شنیدم و خودم نخوندم رو با پیش وندهایی نظیر احتمالاً،شنیده ام که ، حدس می زنم یا شاید، نوشته ام . اما بقیه ی متن تماماً واقعی و حقیقیه. پس لطفاً در خوندن اون ها دقت کنین!
    6-قرار نیست چیزایی که می خونین تمام زندگی یانی باشه! مطمئناً به هیچ وجه نمی شه یه زندگینامه ی بی عیب از هنرمندی تهیه کرد! پس اگر از بین شما کسی انتقادی داره یا مطلب جاافتاد ه ای ملاحظه کرد خوشحال می شم اطلاعاتمو کامل کنه!
    ویرایش توسط lakshemi : Friday 15 April 2011 در ساعت 01:31 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)