لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 45 از 118 نخستنخست ... 354142434445464748495595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 705 به 720 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    ناتان و کاترین در فستیوال هِنلی :

به دنبال 1 سال همکاری ناتان پاشکو با خواننده ی بزرگ متسو سوپرانو، خانوم کاترین جنکینز ، ناتان و کاترین مجددا در کنار هم به هنرنمایی پرداختند. فستیوال انگلیسی هِنلی برای کاترین برنامه ای اختصاصی ترتیب داد و در قسمتی از اجرای کاترین، او مردم را دعوت کرد که با مهمان ویژه ی او آشنا شوند... همچنان که ناتان قدم به روی صحنه می گذاشت کاترین گفت:
    „من بیش از این نمی تونم منتظر دیدن تو بمونم ناتان!”

بعد از اجرا، کاترین جنکینز در صفحه ی توئیتر خویش رسما از ناتان پاشکو به خاطر حضورش قدردانی و تشکر کرد. مضاف بر این ناتان مدت ها وقتش را صرف عکس گرفتن و امضا دادن به طرفدارانش گذراند و برایشان برنامه ی انحصاری نیز اجرا نمود.

هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    738 بار تشکر شده در 243 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

کنسرت یانی در پورتوریکو و بارندگی – مستند آل اکسس

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

کنسرت یانی در ال مورو، پورتوریکو در تور ۲۰۱۱ و بارندگی و طوفان در کنسرت.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

برای مشاهد سایر ویدئو های مجموعه ال اکسس میتوانید به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] و یا آرشیو [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] مراجعه کنید

منبع : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

4. 3 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

یانی در مکزیکو سیتی – آل اکسس

کنسرت یانی در ال مورو، پورتوریکو در تور ۲۰۱۱ و بارندگی و طوفان در کنسرت.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

برای مشاهد سایر ویدئو های مجموعه ال اکسس میتوانید به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] و یا آرشیو [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] مراجعه کنید

6. 3 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

کنسرت یانی در شهر ممنوعه چین – ۱۹۹۷ – Marching Season

ویدیوی اجرای آهنگ Marching Season در کنسرت یانی در شهر ممنوعه چین که مربوط به تور Tribute در سال ۱۹۹۷ می شود .

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ویرایش توسط rvltq : Monday 16 July 2012 در ساعت 03:55 PM

8. 7 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام بر یانی دوستان عزیزم
    ببخشید، باید این پست رو 2-3 روز قبل می زدم ولی گرفتار بودم.

عارضم خدمت شما که دو کنسرت بزرگ یانی چند شب گذشته در Albuquerque و لس آنجلس برگذار گردید.

ابتدا Albuquerque :

یانی در این شهر کنسرت بی سابقه ای برگذار نمود. کنسرتی واقع در آمفی تأتر صخره های سرخ!!!
    یانی اولین بار بود که در عمرش از این طبیعت زیبا و بنای استثنایی دیدن می کرد و موفق شد سیزدهم جولای در آنجا کنسرت بزرگی را برای 10/000 نفر اجرا کند.

همچنین یانی دو شب قبل در لس آنجلس هم کنسرت موفقی را اجرا کرد که با تبلیغات گشترده و استقبال شدید طرفدارانش همراه شد.

خوش رهونا ...
    رام رام.

10. 10 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

همدردی یانی با قربانیان حادثه کلورادو (گزارش تصویری Hollywood TV)

در طی حادثه ای که ۳۰ تیر در امریکا رخ داد فرد مسلحی با چهره نقاب زده پس از ورود به سالن سینمایی در منطقه آورورا ایالت کلورادوی امریکا ، ۱۴ نفر را کشته و ۵۰ نفر را زخمی کرد .

یانی در این روز در سالن نوکیا لس انجلس اجرا داشت و در این کنسرت دقایقی به یاد حادثه کلرادو برای قربانیان و خانواده آنها دعا کرد :
    درحین اجرای این برنامه ، قصد دارم که برای دوستانمان در کلرادو دستهایمان را در دست هم بگذاریم و از ته دل برای آنها دعا کنیم و به بازماندگان آن حادثه کمک کنیم که این غم را فراموش کنند .
    با وجود هر آنچه که آنجا اتفاق افتاده، من امروز به هیچ وجه باورم را نسبت به انسانیت از دست نمی دهم و همچنین توانایی هایمان را برای غلبه بر هر چیزی که ما را آشفته می کند را نادیده نمی گیرم .

منبع :

ویرایش توسط rvltq : Monday 23 July 2012 در ساعت 09:17 AM

12. 9 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

aryavira آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    60886
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    15
    91 بار تشکر شده در 21 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اگر به آهنگ هایAcroyali, Santorini , Nostalgia علاقه دارید حتماً می دانید که یانی سوتیریوس کریسومالیس در کشور یونان،شهر آتن و روستای کالاماتا متولد و بزرگ شده! در این خانواده پیش از او یک پسر به نام یورگو و بعد از او یک دختر به نام مالونو چشم گشودند! خانواده ی یانی یک خانواده ی ساده ی روستایی بودند که به فرزندان خود می بالیدند سوتیری و فلیتسا بچه هایشان را با عشق بزرگ کردند . و برای کوچکترین چیز آن هامثلا نام گذاریشان ساعت ها وقت صرف می کردند . هر چند که در یونان رسم است که برای اولین فرزند پسر اسم پدرش را بگذارند یورگو پسر بزرگ خانواده نامش را از عمویش گرفته است عموی آن ها یورگو سا ل ها پیش طی یک درگیری درون شهری در مبارزه با دشمن شجاعانه کشته شد به همین منظور سوتیری نام او را بر پسرش نهاد!

اما نام یانی دومین فرزند آن ها هم داستان خودش را دارد . کلمه ی یانی برگرفته از جمله ی

God Is Gracious و به معنی مهربانی خداوند است. بعدها یانی در گذرنامه ی آمریکایی اش نام جانی یانی کریستوفر را برای خودش برگزید چون با نام خودش به او تابعیت نمی دادند! بعضی وقت ها سفارت چنین قوانینی دارد که شخص مجبور است اسم فامیلش را به دلایلی عوض کند!

یانی در خانواده ای رشد کرد که همه در آن عاشق موسیقی بودند! پدرش خیلی خوب گیتار می زد،برادرش پیانو را خوب می نواخت و مادرش صدای قشنگی داشت! یانی: من از سه سالگی عاشق صدای مادرم بودم و همیشه با صدای آواز او به خواب می رفتم خوب یادم است که وقتی مادرم می خواند پدرم چطور با افتخار و خرسندی به او نگاه می کرد . هرگز یادم نمی آید که پدر و مادرم با هم دعوا کرده باشند آن ها واقعا با منطق و رفاقت با هم رفتار می کردند . "

وقتی یانی 5-6 سالش شد هوس کرد خودش پیانو را امتحان کند! او در حالی که یک کودک بیشتر نبود شیوه ی نواختن پیانو را به تنهایی کشف کرد . قبل از یانی یورگو استعدادش را در موسیقی نشان داد یانی می گوید:

اولین چیزی که من نواختم پیانو نبود . یک آکاردئون بود . اما من هیچوقت نمی توانستم درست آن را بزنم من فقط هیجان داشتم که بفهمم موسیقی چطور ایجاد می شود . یکی از دلایلم برای این همه شتاب و عجله این بود که وقتی برادرم پیانو می زد همه ی دختر ها دورش جمع می شدند و فقط به او نگاه می کردند ولی وقتی من آکاردئون می زدم همه از اتاق فرار می کردند! من از یاد گرفتن درسهای موسیقی کلاسیک فرار میکردم! در اون سالهای بچگی فقط دوست داشتم بپرم روی صندلی پیانو و هر آهنگی رو که شنیده بودم رو دوباره بزنم یا مرتب کنم! برادرم سونات های موزارت را به راحتی و تسلط می نواخت و من شدیداً به او حسادت می کردم! پدر و مادرم پیشنهاد می کردند که برایم معلم بگیرند اما من به خودم اجازه نمی دادم که از شاگردی شروع کنم . در عوض من چند تا از کلید های پیانو را که می شناختم انتخاب می کردم و بعد با کمک حافظه ام آهنگ هایی که شنیده بودم را با چیزی که برادرم می زد ترکیب می کردم می توانم بگویم که اساسا چگونگی یادگیری نواختن پیانو برای من همین بود!!!

از آن به بعد یانی تقریباً هر روز به سینما میرفت و موسیقی فیلم را گوش می داد و بلافاصله آهنگ را حفظ می کرد (دقیقاً مانند موزارت) و بعد از برگشتن به خانه همان آهنگ را با پیانوی خانه شان می نواخت. اگر هم قسمتی از آن را فراموش می کرد، هر چند بار که لازم بود دوباره به سینما می رفت و گوش می داد. از همینجا بود که رفته رفته حافظه ی شنوایی اش قوی شد.

یانی در کودکی تحت تعلیمات و آموزش های زندگی شناسانه ی مادر و به خصوص پدرش قرار گرفت والدین یانی تحصیل کرده و متجدد بودند پدر یانی سوتیریو س در سه رشته ی پزشکی . روانشناسی و فلسفه دارای تحصیلات عالی بود . همچنین پدر یانی به او زبان 5 کشور را یاد داد او به یانی آموخت که بتواند انگلیسی ایتالیایی فرانسوی اسپانیایی و پرتقالی صحبت کند!!! یانی و پدرش تابستان ها در ارتفاعات کالاماتا و روی تپه های سوزان قدم می زدند و سوتیری درباره ی زندگی کردن . سادگی و احترام و بزرگ داشتن طبیعت برای پسرش می گفت سخنان پدر تاثیرات زیادی بر یانی داشت و تلاش می کرد آن ها را به کار ببندد این رفتار فیلسوفانه ی یانی هم ناشی از درس های پدرش است.

یانی از کودکی مانند پدرش به رشته شنا علاقه مند بود و هر جا که می توانست توی آب می پرید (توی استخر ولی بیشتر توی دریا) . شناگر بودن ، بعدها در نواختن سازها کمک زیادی به یانی کرد . چون پیانیست ها و اصولاً نوازندگان باید ساعدها و بازوان انعطاف پذیری داشته باشند!!! یانی به دلیل هوش و استعداد شگرفش در نوجوانی جواز حضور در تیم ملی شنای یونان را دریافت کرد و حتی توانست در سال ۱۹۶۹ یک رکورد ملی را در ۵۰ متر آزاد مردان رای کشورش بجا بگذارد. او برای چندین سال پیاپی رکورد دار شنای آزاد جوانان یونان بود!.

یانی می گوید : „من یادم میاد که در بچگی خیلی کنجکاو بودم و آماده بودم که دنیا رو کاوش کنم تنها مسئله ای که نفهمیده بودم جنسیت و ارتباطات جنسی بود . یادم میاد که پدرم خیلی روشنفکر بود و اصولا باز فکر می کرد اون همه چیز رو مثل خوشحالی . ناراحتی . خوش خلقی یا بداخلاقی رو تماما به زبون میاورد . اما مادرم یه کم از اون سخت گیر تر بود البته رک بگم تمایلات جنسی در اروپا بسیار بسیار بیشتر از کل آمریکا پذیرفته می شه اما وقتی من به آمریکا اومدم و در دانشگاه ثبت نام کردم یه شک خیلی سخت بهم وارد شد خیلی تکان دهنده بود . چون در جشن تعطیلات سال نو در دانشگاه دیدم که چقدر همه بی بند و بار هستن !!! تازه دلیل حساسیت های پدر و مادرم رو فهمیدم!!!

ياني براي انتخاب رشته ي تحصيلي اش وسواس زيادي ىاشت. ابتدا به توصیه ی پدرش می خواست پزشکی بخواند،کمی بعد چون در درس زیست شناسی عالی بود قصد کرد کارشناس علوم طبیعی(فیزیولوژیست) شود! اما بالاخره در آخر روانشناسی را برگزید و در سن 18 سالگی یانی به همراه خواهرش برای تحصیل دانشگاهی جلای وطن کرد و به ایالات متحده رفت و چون خیلی باهوش و درسخوان بود بهترین دانشگاه روانشناسی جهان (مینه سوتا) او را پذیرفت. خواهر یانی،مالونو به جای او پزشک شد! متاسفانه عکسی ازش ندارم و فقط دو بار دیدمش یه بار تو همون نوار ویدئویی که تو بچگی دیدم کنار مامانشون و لیندا نشسته بود و یه بار هم در کنسرت 2006 ردیف اول نشسته و دوربین چند بار ازش کلوز آپ می گیره! مالونو با یانی مو نمی زنه و فرقشون فقط یه سیبیله!!! اما برادر یانی -یورگو- متاسفانه در نوجوانی وقتی هنوز بیست سالش هم نشده بود در اثر حادثه ای (احتمالاً سقوط یا تصادف) جان باخت و مثل عمویشان که همنام او بود جوانمرگ شد! یانی و خواهرش چهره ای شبیه پدرشان دارند اما یورگو فوتوکپی مادرشان بود!

یانی خیلی خیلی درسخوان و به زبان خودمان خرخوان بود چون زودتر از همه ی هم دوره ای هایش درسش را با نمراتی عالی تمام کرد!!! بلافاصله پس از فارغ التحصيلي به یک گروه راک به نام كامليون پیوست و در همان جا بود که با دوست عزیزش چارلی آدامزِ درامر آشنا شد .

یانی(سمت چپ،پایین) و هم قطاران کاملیون! من تو کف چارلی ام(راست،بالا) چقدر بامزه بوده!!!

آن ها خیلی زود تبدیل به دو دوست جدانشدنی شدند و حتی یک زبان اشاره ی رمزی هم برای خودشان اختراع کردند که معمولاً هم به همین زبان اشاره با هم حرف می زنند! چارلی نیمه ی گمشده ی یانی است! آن ها مانند دو برادر همدیگر را دوست دارند و همیشه با هم کار می کنند! چارلی در یادگیری موسیقی و چم و خم کار دلسوزانه به یانی کمک کرد و در عوض یانی هم با خوش مرامی تمام وقتی به قله های شهرت رسید هم چارلی را از یاد نبرد !!! اکنون نیز همکاری یانی و چارلی بعد از گذشت بیش از سه دهه همچنان ادامه دارد!!!

خوبه که ادم به یه کسی بهتر از اون موسیقی اون این همه علاقه داشته باشه
    تبریک ...

14. 8 کاربر برای این پست از aryavira تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

یانی در جشن کریسمس دیزنی پارک‬ ۲۰۰۹

در دیزنی پارک کالیفرنیا هر ساله مراسمی به مناسبت کریسمس برگزار می شود .
    در سال ۲۰۰۹ یانی به همراه گروه Voices خود در این مراسم آهنگ معروف O Holy Night را با تنظیمی جدید اجرا کرد.
    آهنگ O Holy Night ساخته آهنگ ساز فرانسوی ” آدولف آدام “از معروف ترین آهنگ های کریسمس هست.

ویرایش توسط rvltq : Tuesday 24 July 2012 در ساعت 01:19 AM

16. 4 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

کودکی یانی

ویرایش توسط rvltq : Tuesday 24 July 2012 در ساعت 01:19 AM

18. 4 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط rvltq [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همدردی یانی با قربانیان حادثه کلورادو (گزارش تصویری Hollywood TV)

در طی حادثه ای که ۳۰ تیر در امریکا رخ داد فرد مسلحی با چهره نقاب زده پس از ورود به سالن سینمایی در منطقه آورورا ایالت کلورادوی امریکا ، ۱۴ نفر را کشته و ۵۰ نفر را زخمی کرد .

یانی در این روز در سالن نوکیا لس انجلس اجرا داشت و در این کنسرت دقایقی به یاد حادثه کلرادو برای قربانیان و خانواده آنها دعا کرد :
    درحین اجرای این برنامه ، قصد دارم که برای دوستانمان در کلرادو دستهایمان را در دست هم بگذاریم و از ته دل برای آنها دعا کنیم و به بازماندگان آن حادثه کمک کنیم که این غم را فراموش کنند .
    با وجود هر آنچه که آنجا اتفاق افتاده، من امروز به هیچ وجه باورم را نسبت به انسانیت از دست نمی دهم و همچنین توانایی هایمان را برای غلبه بر هر چیزی که ما را آشفته می کند را نادیده نمی گیرم .

منبع :

ممنونم آقا رامین. منم بسیار از این خبر متأثر و متعجب شدم.
    واقعا اتفاق ناراحت کننده ای بود.
    و حالا باید بگم مرحبا به یانی... مرحبا به انسانیت یانی و مرحبا به همدردی زیبای او.

واقعا جملات خیلی لطیفی بوده. جایی مث کنسرت های یانی ، بهترین جا برای صحبت از انسانیت و حقوق بشره چون به گوش خیلی ها می رسه. ممنونم یانیییییییییییییی
    ویرایش توسط lakshemi : Monday 23 July 2012 در ساعت 09:00 PM

20. 9 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط aryavira [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خوبه که ادم به یه کسی بهتر از اون موسیقی اون این همه علاقه داشته باشه
    تبریک ...
    قربان شما لطف داری موشی.
    والله اینطوری دوست داشتن رو از خود یانی جون یادگرفتم...
    ولی خدایی شاگرد خوبی بودم!!!

22. 7 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    8583
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    25
    344 بار تشکر شده در 133 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

فکر کنم یانی هرشب کنسرت داشته باشه. خستش نمیشه!!!

24. 7 کاربر برای این پست از amirdehghan تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdehghan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فکر کنم یانی هرشب کنسرت داشته باشه. خستش نمیشه!!!
    خسته که می شه! مگه ممکنه با این همه کار کسی خسته نشه؟؟؟؟
    اما این خستگی رو با موسیقی،دوستانش و مهم تر از همه با طرفدارانش درمان می کنه و از اونا انرژی لازم رو می گیره.
    اما زمان بندی اجراها به این صورته که یا هرشبه و یا یک شب در میون و یا مثلا سه شب پشت هم و یک شب اجرا ندارن. خلاصه وضعیت پیچیده ایه. زمان بندی و مدیریت زمان در اینجور کارا حرف اولو می زنه.
    یانی کلا خودش می گفت که هروقت در توره صبح از خواب بلند می شه و می گه: خب بذار ببینم من الآن کجا هستم؟؟؟ ههههههههههه! باز حداقل امسال یانی از آمریکا خارج نمی شه! پارسال هر شب یک کشور بود!!! هههههههه!
    اصلا یه وضعی بود! خیلی طفلی ها خسته می شدن. از چین به دوبی از دوبی به ترکیه از ترکیه به روسیه!!! وایییییییییییی. ویلی فاگ ، قهرمان دور دنیا در هشتاد روز باید لنگ بندازه جلوی یانی!
    ههههههههههههههه!
    ویرایش توسط lakshemi : Tuesday 24 July 2012 در ساعت 05:45 PM

26. 8 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

کنسرت یانی در سن دیه گو ... کالیفورنیا... 22 جولای در فضای باز و آزاد

28. 9 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

BIRALVAND آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    59673
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    16
    49 بار تشکر شده در 12 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

لاکشمی ممنون
    خیلی جالب گفتی

30. 7 کاربر برای این پست از BIRALVAND تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یه دوره ی کوچولو از گذشته تا حال:

قند و نبات و حلواس
    یانی من مرباس ...

خوش رهونا.

32. 7 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

صفحه 45 از 118 نخستنخست ... 354142434445464748495595 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)