لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 108 از 118 نخستنخست ... 85898104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,713 به 1,728 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آهنگ مورد علاقه من از این آلبوم، Nightingale هست که خیلی خیلی دوسش دارم. مخصوصا اون ملودی فلوت اول آهنگ که الهام گرفته شده از آواز یک پرنده هست!
    وای هانی، چه آهنگی! (هم قافیه شد!) هههههه. منم عاشق نایتینگل و اون فلوت چینی ابتداش هستم. جا داره ادای احترام بکنم به نابغه ی فلوت جهان پدرو ایوستاچه ی عزیز! خیلی آهنگ خاصیه. ممنونم که جواب دادی هانی جان. منتظر جواب باقی دوستان هم هستم.
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    123167
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    280
    79 بار تشکر شده در 58 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/1
    Given: 93/5
    میزان امتیاز
    10

همه آهنگ های این آلبوم زیبا هستند ولی آداجیو در دو مینور خیلی خاص بود برام! در کل قطعاتی که به شکل آداجیو تصنیف میشن به دلیل تمپوی آرامی که دارند حس معنوی به آدم منتقل میکنند! در یک و نیم دقیقه ابتدایی این قطعه پیانو و زهی ها ملودی رو به سمت جلو هدایت میکنند تا اینکه ناگهان ملودی به نقطه اوج خودش میرسه و بعد با نجوای ابوا فروکش میکنه.. پس از چند بار فراز و فرود دلنشین، با ورود فلوت مد آهنگ به ماژور (که پرانرژی هست) تبدیل میشه، هورن ها و کل ارکستر فلوت رو همراهی میکنند و قطعه در دومینانت (پنجم گام) به اتمام میرسه که نوعی احساس ادامه رو به شنونده القا میکنه..

4. 3 کاربر برای این پست از muzik4all تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط muzik4all [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    همه آهنگ های این آلبوم زیبا هستند ولی آداجیو در دو مینور خیلی خاص بود برام! در کل قطعاتی که به شکل آداجیو تصنیف میشن به دلیل تمپوی آرامی که دارند حس معنوی به آدم منتقل میکنند! در یک و نیم دقیقه ابتدایی این قطعه پیانو و زهی ها ملودی رو به سمت جلو هدایت میکنند تا اینکه ناگهان ملودی به نقطه اوج خودش میرسه و بعد با نجوای ابوا فروکش میکنه.. پس از چند بار فراز و فرود دلنشین، با ورود فلوت مد آهنگ به ماژور (که پرانرژی هست) تبدیل میشه، هورن ها و کل ارکستر فلوت رو همراهی میکنند و قطعه در دومینانت (پنجم گام) به اتمام میرسه که نوعی احساس ادامه رو به شنونده القا میکنه..
    آداجیو در دو مینور، نه تنها در آلبوم تریبیوت خاصه بلکه در بین تمام آثار یانی خاص و یگانه ست. چه زیبا آهنگ رو توصیف کردی استاد سیامک عزیز! واقعا این شاهکار تکرار نشدنی یانیه. از اون چیزاست که فقط یه بار اتفاق میوفته! شاید حتی خود یانی هم دیگه نتونه شبیهش رو بسازه. با کلام نمی شه توصیفش کرد. خیلی ممنونم از نظر ارزشمندت دوست من.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

6. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بیست و یک سال پیش در چهارم نوامبر 1997 شاهکاری به نام „Tribute” منتشر شد! به مناسبت 21 اُمین سالگرد آلبوم یانی به طرفدارانش سور داد و برای نخستین بار امکان دانلود بالاترین حجم آلبوم Tribute رو در صفحات فیسبوک، توئیتر و اینستاگرامش قرار داده. عجب آلبومی بود!

آهنگ مورد علاقه تون از آلبوم Tribute چیه؟ لطفا همه جواب بدن.
    سلام به خانم لاکشمی و دیگر دوستان عزیز
    چه پست جالبی ... البته همه مطالب این تاپیک „جاودانه” ، جالب هستن

سوال سختیه انصافا... ولی چون شما گفتی یکی، منم یه دونه رو میگم
    در این لحظه انتخاب من Dance with a stranger هست... ازش خیلی انرژی میگیرم.

8. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به خانم لاکشمی و دیگر دوستان عزیز
    چه پست جالبی ... البته همه مطالب این تاپیک „جاودانه” ، جالب هستن

سوال سختیه انصافا... ولی چون شما گفتی یکی، منم یه دونه رو میگم
    در این لحظه انتخاب من Dance with a stranger هست... ازش خیلی انرژی میگیرم.
    سلام بر آقا محمد و شبتون به خیر

شما لطف دارین. از محبتتون متشکرم... آهنگ انتخابی شما یکی از آهنگای بسیاااااار محبوب منه! و شاید از معدود آهنگای تکنوازی ترومپت باشه که عاشقشم. هرچند آخراش تلخ می شه اما در کل خیلی آهنگ پر از احساس و انرژی و گرمیه همون طور که گفتین.
    ممنونم از مشارکت و نظر ارزشمندتون.

دوستان من لطفا اگه زحمتی نیست توو نظرسنجی ها شرکت کنین.

10. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    89 بار تشکر شده در 50 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 33/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    11

سلام بر لاکشمی عزیز امیدوارم خوب باشی.
    من هرچند وقت یه بار میام و یه متن طولانی مینویسم و میرم :)) ای کاش یک صفحه اینستاگرام هم میزدی اونوقت من بیشتر میتونستم تبادل نظر کنم باهات...
    کلی حرف هست در این مدت... از اینکه یانی جان کسالت براش پیش اومد که خیلی ناراحت شدم. فکر کنم خیلی هم آسون نبوده چون کنسرتاش افتاد برای سال دیگه... تو این اوضاع نابسامان تنها دلخوشی ما موسیقی و یانیه <3
    دو تا موضوع هست که من باید بگم اول اینکه اون تک آهنگ معرکه ای که یانی منتشر کرد . اقعا منو برد به کارهای قدیمی و خاصش... عالی بود... قبلا خواستم بگم تلفیقی از یانی قبل و الان بود اما به نظرم یانی همیشه یک جور بوده... این موسیقی گاهی مثل کارهای شوپن عجیب میشد و گاهی مثل یک کار ملودیک با رد پای خود یانی... خیلی دوسش داشتم ... امیدوارم یانی آلبوم جدیدتو سال بعد بده بیرون هرچند بعید میدونم...
    در مورد ریلیز مجدد آلبوم ستایش هم واقعا چند قطعه خیلی تاریخی و زیبا داره که سخته انتخاب بین این ها... از بلبل و ستایش و آداجیو بگیر تا رستگاری و برگشته و والتس در 7/8 ... بزار اینطور بهت بگم اولین قطعه ای که از این آلبوم شنیدم و فکر میکنم بیشترین قطعه ای که شنیدم شاهکار رستگاری Deliverance بود و محبوب ترین برای من آداجیو در دو مینور Adagio in C Minor
    مرسی از اینکه هستی لاکشمی جان امیدوارم پیج اینستا رو راه بندازی شایدم هستی چیزی نمیگی =D

12. 2 کاربر برای این پست از sparsanik تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsanik [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام بر لاکشمی عزیز امیدوارم خوب باشی.
    من هرچند وقت یه بار میام و یه متن طولانی مینویسم و میرم :)) ای کاش یک صفحه اینستاگرام هم میزدی اونوقت من بیشتر میتونستم تبادل نظر کنم باهات... امیدوارم پیج اینستا رو راه بندازی شایدم هستی چیزی نمیگی =D
    سلاممممممم بر پارسا خان، دوست قدیمی خودم! قربان شما نفسی هست. شما خوبی؟
    خیلییییییی خیلیییییییییییییییییییی کار خوبی می کنی که طولانی می نویسی! کاش بقیه هم مث شما بودن! من از اینکه ببینم طرفداران راجع به هنرمندشون زیاد و پرشور می نویسن به حد مرگ خوشحال می شم. خود منم هرچند در واقعیت کم حرفم اما اینجا و برای یانی حسابی روده درازی می کنم. همه باید از روی شما الگو بردارن!
    در باب اینستاگرام، حقیقتش من اون جا هستم! اما فقط راجع به یانی نیست. در واقع راجع به خود واقعیمه! راجع به تمام علایقی که من و لاکشمی داریم! از خرگوش های گوگولی گرفته تا سری آ ایتالیا! هههههههههههه اما راجع به یانی هم هروقت ببینم پست مهمی در شان یانی دارم می ذارم. چون یانی برای من خیلی عزیزه و اصلا الکی و نیم بند راجع بهش ننوشتم و نخواهم نوشت.
    راستش این سوال پارسا جان باعث شد یه مطلب مهمی راجع به خودم خدمت همه تون و همچنین پارسا جان عرض کنم! و اونم اینه که من کلا آدم قهرمان-پروری هستم! یعنی همیشه و از وقتی یادم میاد حداقل یه قهرمان در زندگیم داشتم! من جز یانی قهرمانی دیگری هم دارم که البته هیچکدوم باز تاکید می کنم هیییییییچکدوم قدر و منزلت یانی رو برام نداره! شاید در ظاهر قربون همه شون می رم! هههههههه اما خب یانی زندگی منو واقعا دگرگون کرد. خیلی چیزا رو مدیون یانی هستم. واقعا اگه یانی رو نشناخته بودم نمی دونم الان چه جور آدمی بودم؟! ههههه
    اما خلاصه ش اینه که اگه احیانا به فیسبوک و اینستاگرام یا توئیتر من سر زدین و دیدین مث دیزنی لند همه چی توش پیدا می شه نترسین! چون اونا هم (حتی اگه نشناسیدشون) قهرمانای منن!

کلی حرف هست در این مدت... از اینکه یانی جان کسالت براش پیش اومد که خیلی ناراحت شدم. فکر کنم خیلی هم آسون نبوده چون کنسرتاش افتاد برای سال دیگه... تو این اوضاع نابسامان تنها دلخوشی ما موسیقی و یانیه <3
    بله! منم واقعا غمگین شدم. حتی وحشت هم کردم. تا وقتی که مطمئن شدم جراحت یا آسیب پاش به زودی خوب می شه. این اولین بار بود که یانی مریض می شد! انقد همیشه سرحال دیدیمش عادت نداریم به همچین چیزای طبیعی ای که برای هرکسی پیش میاد ! البته به احتمال یسیار زیاد یانی تا پایان امسال حتما حتما کنسرت خواهد داشت. مطمئنم خیلی زود اعلام می کنن.

دو تا موضوع هست که من باید بگم اول اینکه اون تک آهنگ معرکه ای که یانی منتشر کرد. اقعا منو برد به کارهای قدیمی و خاصش... عالی بود... قبلا خواستم بگم تلفیقی از یانی قبل و الان بود اما به نظرم یانی همیشه یک جور بوده... این موسیقی گاهی مثل کارهای شوپن عجیب میشد و گاهی مثل یک کار ملودیک با رد پای خود یانی... خیلی دوسش داشتم ... امیدوارم یانی آلبوم جدیدتو سال بعد بده بیرون هرچند بعید میدونم...
    تک آهنگ یانی به نام „وقتی رویاها ها محقق می شوند” واقعا همین طور که گفتی بی نظیر بود. به نظر منم خیلی تم آثار شوپن رو داشت. اما در اصل با دل و روح یانی جون تصنیف شده بود. در مورد اینکه یانی همیشه یه جور بوده هم باهات موافقم و هم یه ذره مخالف. یانی بارها و بارها همه مونو با کارهاش شوکه کرده! رک بگم بعضی هاش رو هم من اصلا دوست نداشتم. مثلا این که the keeper رو یکی دو بار داد به لیزا لاوی بخونه! نمی تونی تصورشو بکنی! فاجعه ی به تمام معنا بود! یعنی چرت محرض! هنوز و تا آخر عمرم نمی تونم دلیل و منطق یانی برای این کار رو هضم کنم! اما بیشتر غافلگیری هاش خوب بوده. مثلا اینکه چند سال پیش در چین سانتورینی رو با قانون چینی اجرا کردن. یا مثلا اون تکنوازی با دو تکه چوب والتر رودریگز پرکاشنیست یانی رو هم که همه تون هزاران بار شنیدین! یه غافلگیری معرکه بود! یا حتی همین کنسرت مصر که یهویی با سفینه ارتباط گرفت! واقعا محشر بود! پس می شه گفت یانی خیلی متفاوت و غافلگیرکننده بوده و هست. اصلا شعارش منتظر غیرمنتظره ها باشده! که حتما بارها شنیدی. اما این که روح و ذات و قلب یانی همیشه به یک جهت رفته و درون مایه ی کارهاش اغلب همینو نشون می ده رو کاملا قبول دارم. کلا نظراتت همیشه کارشناسیه! چون به جزئیات توجه زیادی داری! این عالیه. منم امیدوارم یانی خیلی زود آلبوم بده. البته اینم بگم من هر انتظاری ازش دارم. یهو هم دیدی فردا اعلام کردن یانی آلبوم می ده! این همون وجه غافلگیرکننده ی همیشگی یانیه! ههههههههه

در مورد ریلیز مجدد آلبوم ستایش هم واقعا چند قطعه خیلی تاریخی و زیبا داره که سخته انتخاب بین این ها... از بلبل و ستایش و آداجیو بگیر تا رستگاری و برگشته و والتس در 7/8 ... بزار اینطور بهت بگم اولین قطعه ای که از این آلبوم شنیدم و فکر میکنم بیشترین قطعه ای که شنیدم شاهکار رستگاری Deliverance بود و محبوب ترین برای من آداجیو در دو مینور Adagio in C Minor
    مرسی از اینکه هستی لاکشمی جان
    Deliverance وااااااای چه شاهکاری بود. موقع خلق این اثر هیشکی انگار جلودار یانی نبوده! هرچی ملودی های لطیف و دلی داشته توش ریخته و البته روح حماسی یونانی خودشم هست. کارن بریگز هم که قهرمان این آهنگ بود. هرچند پارسال و سال قبلش Deliverance چند بار به شکل کوتاه شده اجرا شد و طبق معمول لیزا لاوی بی استعداد خیلی کامل و بی نقص خرابش کرد!

قربان شما. ممنونم از لطف و مهربانیت و همینطور نظرات ارزشمندت. منم خوشحالم از وجود شما و همه ی دوستان. از اینکه سایه تون روی سر این تاپیکه ممنونم. لطف همگی زیاد. خوش رهونا.

14. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

راستی موشی ها، دیگه وقتشه انتخاب خودم رو هم بگم! وای! چرا استرس گرفتم؟! ههههههههه

انتخاب من از آلبوم Tribute، خود خودشه! بـــــــــــــله! آهنگ Tribute در نهایت وقار ، مثبت اندیشی و شکرگزاری از خالق زیبایی ها ... چقد گرم و خالصانه ست و پر از همه ی انرژی های خوب. یادآوری اینکه خداوند چقدر زیبا و مهربونه
    مطمئنم حال هر کسی رو خوب می کنه. تریبیوت عشق همیشگی منه لعنتی! خصوصا با اون سولوی آرمن آناسیان که روح رو از تن آدم جدا می کنه. واقعا ایشون نابغه ست. هر جا هست عمرش طولانی باشه. اینم از انتخاب من.

بقیه هم لطفا نظر بدن. ممنونم از همه ی عزیزانم که روی منو زمین نمی زنن و جواب می دن.

16. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

شمارش معکوس برای تولد یانـــــــــــی جان.
    فقط یک روز مونده!

18. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلاممممممممممممممممم بر همه ی عزیزانم

تولد یانیییییییییی جان ، یگانه کلوچه ی فندوقی جهان به خود شیکرپنیرش و همه ی دوستدارانش مبارک باشه...
    همه ساله، روز تولد یانی بهترییییییییییییییییییین روز ساله! و من در پوستم نمی گنجم!
    با همه ی مشکلات، در این روز احساس می کنم این دنیا هنوزم جای خوبیه که همچین فرشته ای رو داریم! یه بار استاد بزرگ انیشتین فرمودند که اگر موزارت یک انسان بوده پس هنوز می شه به بشر امیدوار بود! فکر کنم یانی از اون دسته فرشتگانه که در این عصر واقعا مایه ی امیدواریه! یانی جون امروز 64 ساله شد . امیدوارم 100 سالگیشو با هم جشن بگیریم. امیدوارم همیشه سالم و تندرست و رو فرم باشه! هر چی زودتر جراحت پاش خوب خوب بشه و از هرگونه گزند و آسیبی در امان باشه. مث همیشه موشی و خندون! و امیدوارم همیشه شاهد هنرنمایی هاش و شنونده ی ترانه های دل انگیزش باشیم.

اینم کیک ناقابل امسال من! ههههههه خودم زیاد راضی نبودم! اما امیدوارم یانی خوشش بیاد! تولدت مبارک موشییییییییی

20. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

به به. منم تبریییییک میگم تولد یانی جان رو.
    ایشالا همیشه سلامت باشه و دیگه از این مشکلات سراغش نیاد و شاد و پر انرژی مثل همیشه به کاراش ادامه بده و ما لذت ببریم

کیک تولد یانی هم عالی شده لاکشمی جان. خسته نباشی
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

22. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

و اما پیام یانی کلوچه به مناسبت تولد 64 سالگیش:

„این یک تولد بسیار مهم در زندگی من است. من احساس می کنم نقطه عطفی برای بهتر شدن است. در جایی که من ایستادم هیچ ترس یا دردی وجود ندارد. همه چیزهایی که آموزش دادم، من حالا زندگی می کنم. من دنبال کلمات خودم هستم و همینطور نصیحت برای دیگران! ” این کار می کند! „. من نمی توانم به خاطر تمام محبتی که به من نشان داده اید از شما به اندازه کافی سپاسگزار باشم و به خاطر تمام حمایت هایی که به طرز خستگی ناپذیری ارسال کرده اید،” این کار هم می کند! „ :)) (شکلک خنده رو خودش گذاشته بود! هههه) من می توانم شما را احساس کنم! شما این تولد را فراموش نشدنی کردید! شما بیش از میلیون ها بار قلب مرا لمس کرده اید! من دارم لبخند می زنم . بیایید جشن بگیریم ! با همه عشق من به همه ی شما ! من هم دلتنگ شما هستم”

یانی.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Honey_Shababi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به به. منم تبریییییک میگم تولد یانی جان رو.
    ایشالا همیشه سلامت باشه و دیگه از این مشکلات سراغش نیاد و شاد و پر انرژی مثل همیشه به کاراش ادامه بده و ما لذت ببریم

کیک تولد یانی هم عالی شده لاکشمی جان. خسته نباشی

ممنونمممممممممم هانی جان
    منم امیدوارم آرزوهای قشنگی که برای یانی جون داری محقق بشه. بابت قوت قلبت هم ممنونم! هههههههه خیلی نقشه ها داشتم برای کیک امسال. حیف که نذاشتن. هههههههه خلاصه ممنونم موشی. زنده باشی.
    ویرایش توسط lakshemi : Friday 16 November 2018 در ساعت 05:43 PM

24. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    25 سالگی „کنسرت آکروپولیس” !

سلام به همه، به احتمال زیاد، امروزه کسی وجود نداره که اهل موسیقی باشه و اسم یانی به گوشش نخورده باشه! بله! حتی اونایی هم که آهنگی از یانی نشنیدن و اصلا ندیدنش یا نمی شناسنش می دونن یه آهنگسازی با موی بلند و سیبیل وجود داره که پیانو می زنه و خیلی معروفه! و اگه کسی یانی رو بشناسه قطعاااااااااااا اونو با کنسرت افسانه ای و فراموش نشدنی در آکروپولیس یونان به یاد سپرده! طبق آمار، امروزه از هر 12 نفر یک نفر یانی رو می شناسه و آثارش رو دیده، گوش کرده یا خریده! اما سال ها پیش که از این خبرها نبود. یانی رو اکثرا فقط در آمریکا می شناختن.
    بلـــــــه! عمر خیلی سریع می گذره! این رویداد هنری بی بدیل، به زودی زود در سال آینده 25 ساله خواهد شد! 24- 25 سال پیش یانی با زحمت و رنج بسیاااااااااااار زیاد موفق شد رویای درازمدت خودش رو محقق کنه و کنسرتی بزرگ و زیبا در بهترین نقطه از وطنش برپا بکنه که تا ابد در یادها بمونه! همین هم شد! مشکلات و استرس ها از چپ و راست به یانی 40 ساله حمله می کردن. هزینه ها سرسام آور بود که بدون حمایت های دلسوزانه ی لیندا اونز _نامزد اون زمان یانی _ به هیچ ترتیبی پوشش داده نمی شد. تو یه بخشی از زندگی نامه ی یانی خوندم که یه هفته قبل از کنسرت آکروپولیس، شهرداد روحانی بزرگ از ارکستر سمفونی یونان قطع امید کرد و گفت از پس آثار یانی برنمیان! لیندا فورا یانی رو به خونسردی دعوت می کنه و مث همیشه می گه „من پشتت هستم نگران هزینه ها نباش. فقط ارکستر پیدا کن.” یانی و دستیارش سراسیمه به تمام دنیا زنگ می زنن و درخواست یه ارکستر می کنن اما مشکل این بوده که هیچ جا یانی رو نمی شناختن که بخوان بهش ارکستر بدن!!! هههههههههههه و یانی به مزاح نوشته که دستیارش به اونا جواب می داده :شما لطفا یه ارکستر به ما بدین، بعدا خودتون می فهمین یانی کیه!!! ههههههههههه و در نهایت ناباوری خدا معجزه می کنه و ارکستر سمفونیک لندن اعلام آمادگی می کنن همه چی جور می شه و یه شاهکار تکرار نشدنی رقم می خوره! آخر ارکستر کلوزآپ یانی رو حتما دیدین! با ناباوری به جمعیت می نگریست! باورش نمی شد که انجامش داده! فک می کرد داره خواب می بینه.

این خاطرات زیبا رو مرور کردم که بگم یانی جون قصد داره سال 2018 رو که چند روزی بیشتر بهش نمونده به یک تور تازه اختصاص بده! توری به نام „یانی 25” این اسم آدمو یاد خانوم ادل می اندازه!!! تور یانی 25، به مناسبت 25 اُمین سالگرد اجرای کنسرت آکروپولیس خواهد بود که در شهرهای مختلف آمریکا روی صحنه خواهد رفت. نمی دونم دقیقا همون آهنگا اجرا می شه یا نه. اما یادبود خوبی برای سال ها تلاش بی وقفه ی یانی خواهد بود.

و بالاخره „کنسرت یانی در آکروپولیس” که 25 سال پیش در یونان برگذار شده بود با ویرایش ویژه ی 25 اُمین سالگرد از راه رسید! کیفیت عالی و بازنگری ها و بازسازی های بسیار از نکات جالب توجه این کاره. مضاف بر اینا کسانی که سفارش اورجینال سی دی یا دی وی دی رو بدن یه کتاب 60 صفحه ای از عکسای یانی در اون شب افسانه ای رو هم خواهند داشت که قبلا هرگز منتشر نشده. همچنین یه مصاحبه با یانی بعد از کنسرت. خوش به حالشون. به هر حال حتی یادآوری آکروپولیس هم عالیه. خدا حفظش کنه برای همه مون! مطمئنم بهترین چیزایی که توو عمرمون شنیدیم توو همین کنسرت بود!

ویرایش توسط lakshemi : Wednesday 21 November 2018 در ساعت 08:01 PM

26. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

شبتون به خیر موشی ها

اینو ببینین! اتفاقی پیداش کردم. خیلی جالبه! مراحل گذشت زمانه برای یانی کلوچه. شما کدوم یکی رو بیشتر دوست دارین؟ من 91 و 2018 رو خیلی دوست دارم.

28. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

شبتون به خیر موشی ها

اینو ببینین! اتفاقی پیداش کردم. خیلی جالبه! مراحل گذشت زمانه برای یانی کلوچه. شما کدوم یکی رو بیشتر دوست دارین؟ من 91 و 2018 رو خیلی دوست دارم.

من 1991، 2012 و 2018
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

30. 2 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام و شب به خیر حضور شما بر و بکس موشی خودم

یه پیام مهم از یانی جان فندوق منتشر شده:

" این، یک معجزه و یک بهبودی کامل بوده! عشق شما، دعاهای شما، تمرکز شما و پشتیبانی بی پایان تان، یک معجزه ایجاد کرده است! پزشکان من می گویند که این بهبودی باور نکردنی است خصوصا در چنین مدت کوتاهی! (خدا رو بی نهایت شکرررر)
    من می خواستم همه شما بدانید که من بسیار خوشحالم ، اخیرا بسیار لبخند می زنم و خیلی خیلی دوستتان دارم! من تعطیلات را با خانواده و فامیل خودم صرف خواهم کرد و خرده کار های بیشتری را به اتمام می رسانم ... لطفا نگران من نباشید . به خاطر شما، من در حال حاضر بسیار خوشحال هستم، بسیار بهتر و در آرامش! ... عمیق ترین قدردانی های من از همگی شما! ... سال نو مبارک همه! آرزوهای شما محقق شده است! رویا پردازی تان را ادامه دهید و خلق کنید. این چیزی است که من هم دارم انجام می دهم ... ما دوباره به زودی صحبت خواهیم کرد :)) با همه ی عشق من!
    یانــــــــــــــی❤️

32. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

صفحه 108 از 118 نخستنخست ... 85898104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)