لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 117 از 118 نخستنخست ... 1767107113114115116117118 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,857 به 1,872 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام عزیزان موشــــــــــی و ای فندوق های همیشگی

امیدوارم حال تک تک شماها خوب خوب باشه و در صحت و تندرستی کامل به سر برید. یه کار کوتاه براتون آوردم. یکی از طرفداران جیزقیلی یانی کاورش کرده. صرفا جهت اینکه حال شما رو بهتر بکنه. همگی خوش رهونااااا.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام عزیزان موشــــــــــی و ای فندوق های همیشگی

امیدوارم حال تک تک شماها خوب خوب باشه و در صحت و تندرستی کامل به سر برید. یه کار کوتاه براتون آوردم. یکی از طرفداران جیزقیلی یانی کاورش کرده. صرفا جهت اینکه حال شما رو بهتر بکنه. همگی خوش رهونااااا.

سلام لاکشمی عزیز،
    چند ثانیه اول لینک کاوری که گذاشته بودید رو گوش دادم. باعث شد برم اصل کار رو که تابحال نشنیده بودم رو هم گوش کنم ببینم چی بوده...
    با احترام باید عرض کنم اون طرفدار جیزقیلی رو باید ترورش کرد.
    .Applaud, my friends, the comedy is over

4. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام لاکشمی عزیز،
    چند ثانیه اول لینک کاوری که گذاشته بودید رو گوش دادم. باعث شد برم اصل کار رو که تابحال نشنیده بودم رو هم گوش کنم ببینم چی بوده...
    با احترام باید عرض کنم اون طرفدار جیزقیلی رو باید ترورش کرد.
    سلام از بنده ست. ارادتمند.
    ههههههههههههه برای همین گفتم طرفدار جیزقیلی! چون کم سن و بی تجربه بود و فقط از روی احساس و هیجان این کاور رو به اشتراک گذاشته بود. البته برای من ارزشمنده چون معلومه که دوست داره پیشرفت کنه. (منم از این شاهکارا داشتم!!! هههههههه)
    سنتورینـــــــــــی، یه دنیاست...

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلامممممم موشی های گوگولی
    شب و روزتان خوش و امیدوارم حال تون حسابی خوب باشه و اگر احتمالا خوب نیستید آرزو دارم حال خوب به زودی زود بیاد سراغتون انشالله.

یانی چند ماه قبل یک آهنگ جدید ساخت به نام „نفس بکش” و با تک نوازی خودش در منزل ازش رونمایی کرد. راستش خیلییییییییی جست و جو کردم اما عاقبت نتونستم نسخه ی بهتری ازش پیدا کنم. تنها نسخه ی موجود از این آهنگ همون نسخه ایه که یانی در منزل (و نه در استدیوی خانگیش) نواخته و ویدئوش رو منتشر کرده. به هرحال از قرار، باید فعلا به همین بسنده کنیم تا نسخه ی رسمی اش بیاد انشالله. در این دو سال اخیر، نفس کشیدن برای خیلی از ما سخت شده. نفس های عده ای به شماره افتاده و متاسفانه خیلی ها هم دیگه نفس نمی کشن. گمان کنم یانی هم احتمالا هنگام تصنیف این اثر تمام این افکار رو در سر داشته و به همین دلیل چنین نامی روی آهنگ جدیدش گذاشته. آرزو می کنم نفس های تک تک تون پر قدرت و مداوم باشه. این آهنگ رو تقدیم به شما خوبان می کنم:

ویرایش توسط lakshemi : Monday 6 November 2023 در ساعت 08:56 PM

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

عزیزان و گوگولی های همیشگی ام سلام.
    شب همه تان خوش
    آرزو دارم در این لحظه که کلمات منو می خونید سالم و شاد و آروم باشید. و اگر نیستید، دوباره سلامتی، آرامش و شادمانی تون رو بیابید.

سال هاست که با قطعه ی زیبای In Your Eyes مشکل دارم. عاشقشم اما برام مشکل بزرگیه. اونم اینه که واسم یه سوال آزاردهنده ی بی جوابه. تاحالا هرگز اینجا بهش اشاره نکردم. الان باز بهش گوش دادم و دوباره افتاد توی فکرم... شاید بهتره بهتون بگم.
    دنیای همه مون خیلی تغییر کرده! همه مون خیلی بزرگ تر شدیم! وارد کلی چالش و مسائل تازه و حتی غریب شدیم. درس خوندیم. فارغ التحصیل شدیم. کار کردیم. احتمالا چندین شغل مختلف رو تجربه کردیم چون در فواصل چند ماهه به دلایل مختلف شغل مان را از دست می دادیم و دوباره نقطه سر خط! خیلی هایمان شاید زندگی تشکیل دادیم. شاید خوشبخت شدیم. شاید هم شکست خوردیم. لحظات سخت و آسان و شاد و غمگین بسیاری را تجربه کردیم. بعضی هامون بدجوری افتادیم در بیزینس! در اوج جوونی مجبور شدیم خیلی حرفه ها رو یاد بگیریم تا زندگی رو بگذرونیم. انواع بیزینس ها؛ بعضیا خرید و فروش سهام . بعضیا دلالی املاک. بعضیا هم بازاریابی محصولات آرایشی و بهداشتی چاخانی! که شاید (فقط شاید) زیبامون کنه. پوستمونو سالم و درخشان کنه یا هیکلمون رو قلمی؛ اما دلمون رو خوش نمی کنه... نه نمی کنه! قسمت غم انگیزش همین جاست. دنبال جسم و ماده و این تن خاکی می دویم. همه مون. بی توقف می دویم و می دویم. تا این تن رو پولدار تر، سالم تر و خوشگل تر کنیم. یه همسر خوب براش پیدا کنیم. براش ویلا و ماشین و چه و چه تهیه کنیم. بعضی هامون به لوکس ترین سفر ها می ریم غافل از اینکه روح طفلک مون در قفس تنگ تن اسیره و داره خودشو به میله هاش می کوبه.
    انسان موجود غریبیست! باور کنید. نازک تر از شیشه و سخت تر از سنگ! ضعیف تر از یک برگ پاییزی و محکم تر از فولاد. اما هرچه باشیم بازم اون دلتنگی های همیشگی خودمونو داریم. هر چی داشته باشیم بازم برای اون چیز یا کسی که نداریم دلمون تنگ می شه. خوب انسانیم دیگه! در کارخونه اینجوری ساخته شدیم و اغلب مون (نه همگی) گارانتی هم نداریم! به همین خاطر هم صدمات و ضربات جسمی و روحی مون رو نمی دونیم باید کجا ببریم؟ از کدام طبیب نسخه بخوایم؟ من که هنوزم درست و حسابی نمی دونم. گاهی که خیلی عاصی می شم هَملت بازی در میارم اما واقعا „بودن یا نبودن؟” کدوم بهتره؟ طبیب من در این سال ها „هنــــــــر” بود. شاید برای خیلی از شما که مثل من شکسته و بی گارانتی موندید نیز هنر مُسکن بوده باشه. هنر همه ی ما رو آروم می کنه و به قول جناب نیچه„اصلا زندگی رو ممکن می کنه”
    خیلی ها مانند یانی تمام عمر خود رو وقف هنر کردند. بدون ازدواج، بدون خوشگذرونی، بدون یک زندگی عادی. ظاهرا راضی هم بودند چون احتمالا فرمایش نیچه ی بزرگوار رو با تمام وجود باور داشتند که این هنر است که به زندگی امکان می دهد. اما چیزی که گفتم سال هاست در آهنگ In Your Eyes باهاش درگیرم دقیقا اینه که „چی می شه اگه بعد از یک عمر کار هنری یهو حس کنی باختی؟!” یا به هر دلیلی حس کنی که اشتباه رفتی. واقعا چی می شه اگه بعد از این عمری که هنرمند بودی بخوای برگردی عقب و چیزها یا کسانی رو که در گذشته ات جا موندن پیدا کنی... ؟ این آهنگ همیشه این احساس و این سوال رو در من تکرار می کنه. امشب هم که آهنگ رو گوش می کردم این افکار قدیمی آزاردهنده بازم به ذهنم هجوم آورد... نظر شما چیه؟ پاسخی دارید؟

ویرایش توسط lakshemi : Monday 6 November 2023 در ساعت 08:54 PM

8. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    عزیزان و گوگولی های همیشگی ام سلام.
    شب همه تان خوش
    آرزو دارم در این لحظه که کلمات منو می خونید سالم و شاد و آروم باشید. و اگر نیستید، دوباره سلامتی، آرامش و شادمانی تون رو بیابید.

سال هاست که با قطعه ی زیبای In Your Eyes مشکل دارم. عاشقشم اما برام مشکل بزرگیه. اونم اینه که واسم یه سوال آزاردهنده ی بی جوابه. تاحالا هرگز اینجا بهش اشاره نکردم. الان باز بهش گوش دادم و دوباره افتاد توی فکرم... شاید بهتره بهتون بگم.
    دنیای همه مون خیلی تغییر کرده! همه مون خیلی بزرگ تر شدیم! وارد کلی چالش و مسائل تازه و حتی غریب شدیم. درس خوندیم. فارغ التحصیل شدیم. کار کردیم. احتمالا چندین شغل مختلف رو تجربه کردیم چون در فواصل چند ماهه به دلایل مختلف شغل مان را از دست می دادیم و دوباره نقطه سر خط! خیلی هایمان شاید زندگی تشکیل دادیم. شاید خوشبخت شدیم. شاید هم شکست خوردیم. لحظات سخت و آسان و شاد و غمگین بسیاری را تجربه کردیم. بعضی هامون بدجوری افتادیم در بیزینس! در اوج جوونی مجبور شدیم خیلی حرفه ها رو یاد بگیریم تا زندگی رو بگذرونیم. انواع بیزینس ها؛ بعضیا خرید و فروش سهام . بعضیا دلالی املاک. بعضیا هم بازاریابی محصولات آرایشی و بهداشتی چاخانی! که شاید (فقط شاید) زیبامون کنه. پوستمونو سالم و درخشان کنه یا هیکلمون رو قلمی؛ اما دلمون رو خوش نمی کنه... نه نمی کنه! قسمت غم انگیزش همین جاست. دنبال جسم و ماده و این تن خاکی می دویم. همه مون. بی توقف می دویم و می دویم. تا این تن رو پولدار تر، سالم تر و خوشگل تر کنیم. یه همسر خوب براش پیدا کنیم. براش ویلا و ماشین و چه و چه تهیه کنیم. بعضی هامون به لوکس ترین سفر ها می ریم غافل از اینکه روح طفلک مون در قفس تنگ تن اسیره و داره خودشو به میله هاش می کوبه.
    انسان موجود غریبیست! باور کنید. نازک تر از شیشه و سخت تر از سنگ! ضعیف تر از یک برگ پاییزی و محکم تر از فولاد. اما هرچه باشیم بازم اون دلتنگی های همیشگی خودمونو داریم. هر چی داشته باشیم بازم برای اون چیز یا کسی که نداریم دلمون تنگ می شه. خوب انسانیم دیگه! در کارخونه اینجوری ساخته شدیم و اغلب مون (نه همگی) گارانتی هم نداریم! به همین خاطر هم صدمات و ضربات جسمی و روحی مون رو نمی دونیم باید کجا ببریم؟ از کدام طبیب نسخه بخوایم؟ من که هنوزم درست و حسابی نمی دونم. گاهی که خیلی عاصی می شم هَملت بازی در میارم اما واقعا „بودن یا نبودن؟” کدوم بهتره؟ طبیب من در این سال ها „هنــــــــر” بود. شاید برای خیلی از شما که مثل من شکسته و بی گارانتی موندید نیز هنر مُسکن بوده باشه. هنر همه ی ما رو آروم می کنه و به قول جناب نیچه„اصلا زندگی رو ممکن می کنه”
    خیلی ها مانند یانی تمام عمر خود رو وقف هنر کردند. بدون ازدواج، بدون خوشگذرونی، بدون یک زندگی عادی. ظاهرا راضی هم بودند چون احتمالا فرمایش نیچه ی بزرگوار رو با تمام وجود باور داشتند که این هنر است که به زندگی امکان می دهد. اما چیزی که گفتم سال هاست در آهنگ In Your Eyes باهاش درگیرم دقیقا اینه که „چی می شه اگه بعد از یک عمر کار هنری یهو حس کنی باختی؟!” یا به هر دلیلی حس کنی که اشتباه رفتی. واقعا چی می شه اگه بعد از این عمری که هنرمند بودی بخوای برگردی عقب و چیزها یا کسانی رو که در گذشته ات جا موندن پیدا کنی... ؟ این آهنگ همیشه این احساس و این سوال رو در من تکرار می کنه. امشب هم که آهنگ رو گوش می کردم این افکار قدیمی آزاردهنده بازم به ذهنم هجوم آورد... نظر شما چیه؟ پاسخی دارید؟

لاکشمی جانم فکر کنم سنم از بیشتر دوستان نت آهنگ بیشتر (حتی خیلی بیشتر) باشه شاید برا همین همیشه تصورم اینه که افکارم کمی قدیمی و پوسیده به نظر میرسه. با اینحال چیزی که اعتقاد دارم رو بهت میگم.
    از نظر من هنر به تنهایی فقط به خاطر هنر بودنش یه مفهوم متعالی نیست! اینطور نیست که هر کجا هنرمندی رو میبینیم و یا با اثری هنری هرچند بسیار عالی و غنی مواجه میشیم انتظار داشته باشیم دستمون رو بگیره و به یه مقصد متعالی که دغدغه هایی که گفتی درش بی معناست ببره. نقل قولی از باخ هست که میگه „تنها هدف یک هارمونی، بیان شکوه و عظمت پروردگار است، اگر غیر از این باشد، کاری بیهوده که در آن نوای شیطان طنین انداز است، انجام داده ایم”. به نظر من پیر مرد، اثری که در تو حسی رو القا کنه که منجر به سوالاتی بشه که پاسخ هایی ناامید کننده و غیرمتعالی دارن، اون یک اثر شیطانیه. خواه از خود جناب باخ باشه، چه از جناب یانی، چه از هر مخلوق دیگه ای.
    صورت سوالت رو عوض کن چون داری سوال اشتباهی میپرسی.

10. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    لاکشمی جانم فکر کنم سنم از بیشتر دوستان نت آهنگ بیشتر (حتی خیلی بیشتر) باشه شاید برا همین همیشه تصورم اینه که افکارم کمی قدیمی و پوسیده به نظر میرسه. با اینحال چیزی که اعتقاد دارم رو بهت میگم.
    از نظر من هنر به تنهایی فقط به خاطر هنر بودنش یه مفهوم متعالی نیست! اینطور نیست که هر کجا هنرمندی رو میبینیم و یا با اثری هنری هرچند بسیار عالی و غنی مواجه میشیم انتظار داشته باشیم دستمون رو بگیره و به یه مقصد متعالی که دغدغه هایی که گفتی درش بی معناست ببره. نقل قولی از باخ هست که میگه „تنها هدف یک هارمونی، بیان شکوه و عظمت پروردگار است، اگر غیر از این باشد، کاری بیهوده که در آن نوای شیطان طنین انداز است، انجام داده ایم”. به نظر من پیر مرد، اثری که در تو حسی رو القا کنه که منجر به سوالاتی بشه که پاسخ هایی ناامید کننده و غیرمتعالی دارن، اون یک اثر شیطانیه. خواه از خود جناب باخ باشه، چه از جناب یانی، چه از هر مخلوق دیگه ای.
    صورت سوالت رو عوض کن چون داری سوال اشتباهی میپرسی.
    سلام، نفرمایید امیر خان؛ سن فقط یک عدده.
    چقدر قشنگ توصیف کردید. بله منم کاملا موافقم تمام هنرها متعالی نمی کنند. اصلا خیلی هاشون هنر نیستند!!! مث خیلی از آهنگ ها که امروزه مد شده! ولی خب به قول استاد قمشه ای بزرگوار : هنری خوبه که یک آدم خوب اونو خلق کنه. البته تعریف „آدم خوب و حسابی” خودش یه شاهنامه طول می کشه! اما در کل خب همه مون می دونیم که باخ بزرگوار یکی از اون خوب ها بوده. ثابت شده و هیچ شکی هم درش نیست. موزارت. میکل آنژ. آگاتا کریستی. ماریا کالاس و ... نمونه هایی از خالقان هنرهای باارزش هستند و آثارشون هم ماندگاره. اینا همون هنر واقعیه که متعالی می کنه. آدمو باسواد می کنه. با فرهنگ می کنه.
    دیگران رو نمی دونم، اما من خیلی اوقات از آثار یک هنرمند متوجه می شم که اون هنرمند تنهاست یا نقطه ی ضعف بزرگی داره. مثلا آثار شوپن رو گوش بکنید. بدون اینکه زندگی او رو بخونید از آثارش تابلوئه که شوپن زندگی اش رو تعطیل کرد برای موسیقی و کاملا منزوی بود.
    البته اگر این سوالات ناامیدکننده در من وجود داره اما به برداشت شخصی من بر می گرده نه به ذات خود اثر. مثلا به آهنگ یانی ارتباطی نداره که من چه حسی ازش برداشتم. بهترین مثالش شاهکار „یکشنبه ی غم انگیز” می تونه باشه. افراد زیادی با شنیدنش به زندگی خود پایان دادند اما آیا آهنگ واقعا به این قصد سروده شده؟ مطلقا نه.
    گمان کنم سوالم اشتباه نیست. شاید شما یه برداشت دیگه از سوالم داشتید. به هرحال پاسختون زیبا بود. ممنونممم.

12. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزان دلم. گوگولی های موشی.

تولد یانـــــــــــــی جان مبارک باشههههههههههههههه

یانی جان 67 ساله شد! قربونش برم من! تولدش مبارک خودش و تمام اهالی موسیقی و طرفدارانش باشه. یانی جان بهترین آرزو ها رو برات دارممممم. کللللللللی حال خوب،سلامتی، پیشرفت های بیشتر و موفقیت های روزافزون و یه دنیا آهنگ های سحرانگیز دیگه برای جهان. برای امروز و فرداها.

اینم کیک امسال من. کیک لیمو! نظرتون چیه؟ خوشتون میاد؟ ههههههههههه مزه اش خوبه. به امید کیک های بیشتررررر و بیشتر همگی دور هم و با حضور خودش. هیپ هییییییییییییپ . ویوا یانــــــــــــی

دوستت داریم یانی موشی

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

بچه ها سال جدیدتون پیش پیش مبارک، همیشه سلامت باشید و در اوج شادی درست مثل „درون آبی عمیق”

♥♥♥♥♥♥♥♥

ویرایش توسط lakshemi : Friday 18 March 2022 در ساعت 12:04 AM

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزان فندوق.
    متاسفانه خبر ناراحت کننده ای شنیدم. رامون استاگنارو گیتاریست یانی در آلبوم ستایش و تور هند و چین این آلبوم درگذشت.
    رامون استگنارو، گیتاریست و آهنگساز سرشناس اهل کشور پرو بود و سابقه ی همکاری با چهره های درخشان بین المللی مانند آندره آ بوچلی، دایانا راس، جینو وانلی، سلین دیون، الخاندرو سانز، و انریکه ایگلسیاس ، جاش گروبان و ... را داشت.

رامون استاگنارو، در نواختن انواع گیتار، ماندولین و حتی سازهای بومی مثل چارانگو یکی از بهترین‌های جهان شناخته می‌شد. حتما یادتون میاد که در آهنگ Waltz In 7/8 یانی در مورد ساز چارانگو به مزاح پشت میکروفون گفت رامون حتما امروز گیتارش رو شسته که کوچولو شده!
    این هنرمند دو ماه پیش به دلیل بیماری قدیمی اش از دنیا رفت. البته خیلی در اینترنت سر و صدا نداشت چون یانی هم اعلامش نکرد. من هم اتفاقی الان متوجه شدم. هنرمندانی که با او کار می کردند همگی از شوخ طبعی، رفتار دلنشین و استعداد تحسین برانگیزش سخن می گویند.

روحش شاد.

ویرایش توسط lakshemi : Monday 24 October 2022 در ساعت 10:28 PM

16. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام موشی های خودم. احوالتون چطوره؟ ظهر پاییزی تون دل انگیزززز!

امروز 68 اُمین زادروز یانــــــــــی جانههههههه.

تولدت مبارک یانی موشـــــــی عسل. انشالله 120 سالگی ات.

مطمئنم در 120 سالگی هم یانی همین جور خوب می مونه! در نهایت جوانی و شکوه! هههههههه
    سلامتی، آرامش و موفقیت های روزافزون برای یانی عزیزمون آرزومندم. یانی جان عزیزم. همچنان و هنوز خیلی خیلییییییی دوستت دارم. تو بی نظیریییییییییی. هنر تو، کلام تو، تفکر تو و وجود ارزشمند تو همه و همه بی نظیره. من مطمئنم و شک ندارم که آیندگان قدر تو رو خواهند دونست برای خدمتی که به هنر کردی. تو به هنر معنای دیگری بخشیدی. مثل خیلی بزرگان دیگه. یانی عزیز تو الهام بخش میلیون ها هنردوست هستی. برای منم همینطور. اگر با تو آشنا نمی شدم مسیر زندگیم به کل عوض شده بود. می دونم خیلی های دیگه هم مثل من فکر می کنن. از مسیر فعلی، راضی ام. خداروشاکرم و قدر و ارزش مسیر هنر رو می دونم.

امسال کیکم خیلی خوب شد فقط روی کیک زیاد خوانا نیست. مگه نه؟ هههههههههههههه تلاشم رو کردم. امیدوارم مقبول افتاده باشه. خدا رو شکر که امسال هم تونستم تولد یانی رو همراه شما جشن بگیرم.

راستی، امیدوارم امسال، انتظارات پایان پیدا کنه و آلبوم جدید یانی منتشر بشه. من که دیگه نمی تونم صبر کنم. خیلی وقته به تعویق افتاده.

ویرایش توسط lakshemi : Monday 14 November 2022 در ساعت 11:54 AM

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزان موشی
    امروز آخرین روز از ماه نوامبر بود و به سرم زد که ترانه ی مخصوص ماه نوامبر یانی رو براتون بذارم جهت تجدید خاطره و آرامش تن و جان شما دوستانم. یانی بیش از بیست سال پیش قطعه ی „آسمان نوامبر” رو سرود که بسیار بسیار ازش استقبال شد و واقعا آرامش بخشه. در سال 2009 یانی شعری از اندر توماس _ خواننده ی جوان و بسیار خوش صدای خودش _ را روی این آهنگ گذاشت و ترانه ای متولد شد به نام „زیر آسمان نوامبر” که واقعاااااا دوستش دارم. اندر توماس این شعر زیبا رو با الهام از زندگی یک کودک بی خانمان به نام آنخِل سروده. خودش هم با مهارت تمام این ترانه رو خونده. بسیار زیباست.

اگر ساعت ها به دنبال نان می گردید،
    همانطور که امیدهای شما می آیند و می روند
    من دوست دارم به خانه ای برگردم که ندارم
    پیش مادری که هرگز ندیدم،
    او همیشه آرزوی شاد بودن را داشت
    به این همه رنج پایان بده
    و بنابراین دیگر لازم نیست گریه کنی.

گروه کر: آنخل بدون نگاه کردن به پشت سر به زیر آسمان نوامبر می رود،
    او دارد برای فرار مبارزه می کند
    از ترس و تنهایی، پنهان می شود
    او دارد بزرگی تو را حفظ می کند
    و حتی سرمای زمستان هم نمی تواند جلوی او را بگیرد،
    او روحیه پیروزی دارد
    و میل به تسخیر.
    چهره ی او و آرزوی دستیابی به آزادی در نهایت
    که نتوانسته از آن لذت ببرد
    آنخل سعی می کند فرار کند،
    آنخل به دنبال آزادی خود می رود.

با پاهای برهنه و خیلی جوان،
    و بر دوش او سه برادر برای مراقبت،
    مانند او، امروز بسیاری دیگر در خیابان ها پرسه می زنند
    چیزی که آنخل دوست دارد به آن کمک کند،
    همیشه آرزوی شاد بودن را دارد
    به این همه رنج پایان بده
    و بنابراین دیگر لازم نیست گریه کنی.

گروه کر: آنخل بدون نگاه کردن به پشت سر به زیر آسمان نوامبر می رود،
    او دارد برای فرار مبارزه می کند
    او دارد بزرگی تو را حفظ می کند
    و حتی سرمای زمستان هم نمی تواند جلوی او را بگیرد،
    او روحیه پیروزی دارد
    و میل به تسخیر
    چهره ی او و آرزوی دستیابی به آزادی در نهایت
    که نتوانسته از آن لذت ببرد
    آنخل سعی می کند فرار کند،
    آنخل به دنبال آزادی خود می رود
    آنخل می رود زیر آسمان نوامبر،
    (رها کن) آنخل زیر آسمان نوامبر می رود،
    (آنخل می رود) زیر آسمان نوامبر
    (آنخل در جستجوی آزادی خود می رود)
    آنخل می رود، سعی می کند فرار کند،
    آنخل به دنبال آزادی خود می رود.
    ویرایش توسط lakshemi : Monday 6 November 2023 در ساعت 08:57 PM

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    174831
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    0
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض واقعا فوق العاده بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo11 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خیلی آهنگ زیبایی بود. مرسیییییییییی.
    واقعا فوق العاده بود .
    ویرایش توسط lakshemi : Friday 20 October 2023 در ساعت 08:56 PM دلیل: تبلیغات ممنوع است.

20. کاربران زیر از irandukhtir به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزان موشی
    امیدوارم حالتون خوب باشه.
    یانی جان هنوز فعالیت رسمی خودش رو از سر نگرفته، شاید هم چراغ-خاموش در استدیوی خانگی اش در حال کاره. اما به هر حال خبری از خودش نمی ده. خب یانیه دیگه! همیشه اینجوری بوده! مثل بقیه نیست که آب می خوره عکس بگیره و به اشتراک بذاره! همیشه طالب سکوت خبریه! که حرکتی خردمندانه و حرفه ای هم حساب می شه.
    هر خبری بشه من حتما به اطلاعتون خواهم رسوند. اما...
    لطفا اینو گوش بدین. الان یه همچین مودی دارم... گفتم شاید مود شما هم باشه.

رام رام♥

ویرایش توسط lakshemi : Monday 6 November 2023 در ساعت 08:48 PM

22. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام عزیزان موشی
    امیدوارم حالتون خوب باشه.
    یانی جان هنوز فعالیت رسمی خودش رو از سر نگرفته، شاید هم چراغ-خاموش در استدیوی خانگی اش در حال کاره. اما به هر حال خبری از خودش نمی ده. خب یانیه دیگه! همیشه اینجوری بوده! مثل بقیه نیست که آب می خوره عکس بگیره و به اشتراک بذاره! همیشه طالب سکوت خبریه! که حرکتی خردمندانه و حرفه ای هم حساب می شه.
    هر خبری بشه من حتما به اطلاعتون خواهم رسوند. اما...
    لطفا اینو گوش بدین. الان یه همچین مودی دارم... گفتم شاید مود شما هم باشه.

رام رام♥

سلام لاکشمی
    لینکت کار نمیکنه که
    میگه فایل موجود نمیباشد!

24. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام از ماست امیر خان گل.
    بله لینک تا دیروز درست بود اما انگار الان از بین رفته!
    دوباره آپلودش کردم. خدمت شما:

26. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 117 از 118 نخستنخست ... 1767107113114115116117118 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)