لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    89 بار تشکر شده در 50 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 33/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    11

0 Not allowed! Not allowed!
    لاکشمی عزیز سلام واقعا تشکر میکنم از زحماتت... مردم تو اینستاگرام و تلگرام غرق شدن... همه چیز مصنوعی شده و در این بین یکی مثل یانی داره تلاش میکنه حقایق زندگی رو به مردم نشون بده... اما کو گوش شنوا و جشم بینا... این صفحت بازدید کننده زیاد داره... منتحی وقت ندارن کامنت بزارن من از طرف همشوم ازت تشکر میکنم... این ویدئو رو هم دیدم در حالت مدیتیشن بود استاد... امروز صبحم اولین اجراش بود... انقدر خاکیه که اومد تو تماشاچیا و بقل یه خانم مسن نشست که تا به حال 100 بار اومده بود کنسرتای یانی... اما ماها یک بارم لیاقتشو نداشتیم... چه کشوری داریم آخه

- - - Updated - - -

لاکشمی عزیز سلام واقعا تشکر میکنم از زحماتت... مردم تو اینستاگرام و تلگرام غرق شدن... همه چیز مصنوعی شده و در این بین یکی مثل یانی داره تلاش میکنه حقایق زندگی رو به مردم نشون بده... اما کو گوش شنوا و جشم بینا... این صفحت بازدید کننده زیاد داره... منتحی وقت ندارن کامنت بزارن من از طرف همشوم ازت تشکر میکنم... این ویدئو رو هم دیدم در حالت مدیتیشن بود استاد... امروز صبحم اولین اجراش بود... انقدر خاکیه که اومد تو تماشاچیا و بقل یه خانم مسن نشست که تا به حال 100 بار اومده بود کنسرتای یانی... اما ماها یک بارم لیاقتشو نداشتیم... چه کشوری داریم آخه

2. 4 کاربر برای این پست از sparsanik تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)