لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 115 از 118 نخستنخست ... 1565105111112113114115116117118 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,825 به 1,840 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام عزیزانم.

داشتم کمی در سایت های هواداری یانی گشت و گذار می کردم و
    در مورد رسیتال پیانو ها (کنسرت های انفرادی یانی) که تحت عنوان „یانی خالص” معروفه چیزای جالبی پیدا کردم. می دونستید که در یکی از اجراهای یانی خواستگاری انجام شده؟! یکی از تماشاچیان از یانی خواهش کرده که بیاد روی صحنه و از خانمی که دوستش داره درخواست ازدواج کنه!!! چقدررررر زیبا و چقدر گرم! طرفداران یانی انقدر او رو از خودشون می دونن و انقدر بهش ایمان دارن که همچین لحظات مهم زندگی شون رو با او تقسیم می کنن یا به عبارت بهتر : „دوست دارن یانی در لحظات خاصشون سهمی داشته باشه!” چقدر زیباست!

اگر تماشاچیان مبلغ حدود صد دلار مازاد بر پول بلیط پرداخت کنن می تونن در پشت صحنه با یانی صحبت کنن و باهاش عکس بگیرن. یه مادربزرگ با بچه ها و نوه هاش اخیرا در یکی از اجراهای „یانی خالص” شرکت کرده و در پشت صحنه به یانی گفته که دیدن اجرای یانی و صحبت با او آرزوی دیرینه اش بوده و اگر فردا صبح بمیره، شاد خواهد مُرد. (چقدر تامل برانگیز! یه کم روش فکر کنید؛ اوج رستگاری یک هنرمند به نظرم همینه. این که مطمئن بشه عمرش در راه درستی صرف شده!)

ضمن اینا،
    چند تا سوال جالب که توسط تماشاچیان پرسیده شده پیدا کردم خب این سنت این اجراهای یانیه. کمی می نوازه و بعد از تاریخچه ی اون آهنگ می گه یا از آرزوهاش. یا تجربیاتش. و البته جواب سوالات تماشاچیان رو هم می ده. سوالاتی مثل اینا:

چه چیزی الهام بخش عشق شما به موسیقی است؟
    هنگامی که به والدین خود گفتید که به جای روانشناسی وارد موسیقی می شوید ، چه اتفاقی افتاد؟
    در کنسرت عربستان آیا محدودیتی به لحاظ فرهنگی وجود داشت؟
    احساس شما از اجرا در بیش از 30 کشور در پنج قاره ؟
    نظر شما درباره ی نام „موسیقی عصر جدید” ؟

و جوابای یانی که به طور جامع تمام سوالات رو پوشش می ده:

" همه چیز در موسیقی از تجربیات زندگی من الهام گرفته شده است. هرچه را که گذرانده ام ، هر کشوری که از آن گذر کرده ام ، هر آنچه را که از نظر عاطفی احساس کرده ام الهام بخش نوشتن موسیقی است. این طور نیست که احساس درد یا عصبانیت نکنم. من هر آنچه را که دیگران احساس می کنم حس می کنم ، به شما قول می دهم. اما هیچ دلیلی برای نوشتن موسیقی از سر عصبانیت یا ناامیدی یا هر چیز منفی وجود ندارد. منتظر می مانم تا از اشتباهاتم ، از دوران دشوار خود درس بیاموزم ، و دوست دارم در مورد درسهایی که آموخته ام در حالی که دوران سختی را گذراندم ، موسیقی بنویسم. بنابراین همیشه در آهنگهای من راه حل وجود دارد. این از جهل نیست ، از دانش است. و فکر می کنم که مردم آن را می گیرند ، و به همین دلیل دوست دارند گوش دهند. هرگز از رویاهای خود دست نکشید.

درباره ی عصر جدید، من هیچی نمی دانم! حتی نمی دانم که چیست؟! [می خندد] ههههههههههه
    فکر کنم یک نفر در لس آنجلس در یکی از دفتر کارهای کوچک نشسته و گفته: „ما با پسری به نام یانی چه کار باید بکنیم؟ او موسیقی کلاسیک می نوازد ، او راک اند رول می نوازد ، او جاز می نوازد ، این را دارد ، آن را دارد ، او می نوازد . موسیقی چینی ، موسیقی خاورمیانه - او هر کاری را که می خواهد انجام می دهد. پس چطور است آن را” عصر جدید „بنامیم؟” هههههههههههههههه خب، اما عصر جدید خیلی سریع پیر می شود. [می خندد] من متاسفانه به آن نام چسبیده ام ، ظاهرا هرکسی که در گروههای اصلی موسیقی (کلاسیک،پاپ،جاز و ...) قرار نگرفت ، تبدیل به یک هنرمند عصر جدید شده!!!

یک فضانورد که از آن بالا به سیاره ما نگاه می کند هیچ یک از مرزها را نمی بیند ، اما ما به طور غیر منطقی بر آن اصرار داریم. ما یکی هستیم. باید بگویم سیاست در حال حاضر به من ارتباطی ندارد، حتی اگر بسیار مرتبط باشد!!! تجربه اخیر ، کنسرت عربستان به دعوت دولت آن کشور بود و هیچ محدودیتی در مورد فعالیت ها و یا لباس زنان وجود ندارد. در نوع موسیقی ای که می نویسم ، که بدون شعر است - من صرفاً احساسات را توصیف می کنم. من مستقیماً برای بیان احساسات می روم. و احساسات از فرهنگی به فرهنگ دیگر ترجمه می شود ، بی کم و کاست، دست نخورده. می دانید ، یک پدربزرگ چینی همان احساس پدربزرگ آمریکایی را نسبت به نوه خود احساس می کند. دلیل اینکه من با تمام این فرهنگ های مختلف در سراسر سیاره ارتباط برقرار می کنم این است که خوش بینی در من وجود دارد. و این از پدر و مادرم در من نهاده شده است ، و روشی که من با آن بزرگ شده ام. من خوش شانس بودم که در یک محیط بسیار زیبا با امید و عشق بسیار بزرگ شدم. این درون من رشد کرده است ، بنابراین وقتی موسیقی می نویسم ، بیرون می آید. شما نمی توانید مانعش شوید! این بخشی از روان شماست."

امیدوارم لذت برده باشید ♥ رام رام موشی ها
    ویرایش توسط lakshemi : Tuesday 30 June 2020 در ساعت 09:48 PM
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    1,294
    1,917 بار تشکر شده در 871 پست

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 155/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

تو تک تک کلماتت میشه عشقت به یانی رو کاملا حس کرد. خیلی جالبه برام... ولی یه سوال. یانی تو این عکس آخر داره چیکار میکنه دقیقا؟ نمیدونم چرا یاد رقصای تو دهه شصت افتادم :-|
    .Applaud, my friends, the comedy is over

4. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تو تک تک کلماتت میشه عشقت به یانی رو کاملا حس کرد. خیلی جالبه برام... ولی یه سوال. یانی تو این عکس آخر داره چیکار میکنه دقیقا؟ نمیدونم چرا یاد رقصای تو دهه شصت افتادم :-|
    هههههههههه نه این یه ژست خاص یانیه که نشون می ده که قطعه به پایان رسید. (و بی نقص و عالی اجرا شده)
    رهبران ارکستر روش دیگری برای نشون دادن خاتمه ی یک آهنگ دارن اما یانی از چند روش ابتکاری خودش استفاده می کنه. یکیش اینه. که مربوط به قطعات خیلی پرهیجانه مثل قطعه ی نوستالژیا:

اما ژست پایان محبوب من اینه. علامت نمسته (درود و احترام در یوگا) است که مربوط به قطعات خیلی احساسی یانیه مثل فلیتسا:

اما در بعضی از آهنگ ها از علامت تحسین و بی نقصی برای خاتمه ی آهنگ استفاده می کنه. از این علامت:

خب بله یه دونه یانی داریم دیگه. باید در هر کلمه ستایشش کرد. تمام کلمات عالم هم برای توصیفش حقیرن. نه برای این که بی نقصه، بلکه برای این که قلب بزرگی داره. قلبی به وسعت جهان!
    ویرایش توسط lakshemi : Sunday 5 July 2020 در ساعت 08:25 PM

6. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

هههههههههه نه این یه ژست خاص یانیه که نشون می ده که قطعه به پایان رسید. (و بی نقص و عالی اجرا شده)
    رهبران ارکستر روش دیگری برای نشون دادن خاتمه ی یک آهنگ دارن اما یانی از چند روش ابتکاری خودش استفاده می کنه. یکیش اینه. که مربوط به قطعات خیلی پرهیجانه مثل قطعه ی نوستالژیا:

اما ژست پایان محبوب من اینه. علامت نمسته (درود و احترام در یوگا) است که مربوط به قطعات خیلی احساسی یانیه مثل فلیتسا:

اما در بعضی از آهنگ ها از علامت تحسین و بی نقصی برای خاتمه ی آهنگ استفاده می کنه. از این علامت:

خب بله یه دونه یانی داریم دیگه. باید در هر کلمه ستایشش کرد. تمام کلمات عالم هم برای توصیفش حقیرن. نه برای این که بی نقصه، بلکه برای این که قلب بزرگی داره. قلبی به وسعت جهان!
    فکر کنم این پستت چند تا عکس هم همراش بود که برام لود نشد...
    علامت نمسته (همینطوری فارسی) رو سرچ کردم تو گوگل برام عکس یه دختر اومد که کف پاهاش رو چسبونده بوده به پشت کله ش از یانی بعیده این کارا

8. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1055 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فکر کنم این پستت چند تا عکس هم همراش بود که برام لود نشد...
    علامت نمسته (همینطوری فارسی) رو سرچ کردم تو گوگل برام عکس یه دختر اومد که کف پاهاش رو چسبونده بوده به پشت کله ش از یانی بعیده این کارا
    نه عکسا مشکلی ندارن. مث همیشه آپلود شدن. نمسته انقدر معروفه که میلیون ها مطلب و عکس ازش وجود داره. عکسی که شما گفتید اصلا نمسته نیست. یانی فکر نمی کنم چنین سطحی از مهارت در یوگا داشته باشه که پاهاشو بزنه به کله اش. هههه از شوخ طبعی شما که بگذریم، گمان کنم سرچ تون یه چیز مشابه بوده. نه خود کلمه. خودم زدم. سریع ویکی پدیا اومد. نوشته ناماسته در هند و نپال به معنی خوشامدگویی و سلام کردن است.

10. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    نه عکسا مشکلی ندارن. مث همیشه آپلود شدن. نمسته انقدر معروفه که میلیون ها مطلب و عکس ازش وجود داره. عکسی که شما گفتید اصلا نمسته نیست. یانی فکر نمی کنم چنین سطحی از مهارت در یوگا داشته باشه که پاهاشو بزنه به کله اش. هههه از شوخ طبعی شما که بگذریم، گمان کنم سرچ تون یه چیز مشابه بوده. نه خود کلمه. خودم زدم. سریع ویکی پدیا اومد. نوشته ناماسته در هند و نپال به معنی خوشامدگویی و سلام کردن است.
    آهان ناماسته
    آره وقتی اینو میزنم درسته همه چیز متوجه شدم چیه
    ولی تو گوگل image برید سرچ کنید نمسته
    عکسا باز نمیشن برام ولی فهمیدم موضوع رو.
    چه چیزا بلدی لاکشمی جان :-x

12. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام لاکشمی جان،
    یه همکار یانی دوست (نه به یانی دوستی شما) دارم که تو اون کنسرت دهه 90 یانی مونده و گیر کرده. من خیلی آهنگای یانی رو نمیشناسم به همین خاطر میخواستم ازت خواهش کنم اگه برات مقدوره از جدیدترین هاش 4 5 تاش که به سلیقه خودت بهترین هستن رو باهام به اشتراک بزاری. اگه خود آهنگ رو بزاری که خیلی ممنونت میشم اگه نمیشه که اسمش رو هم بگی خودم دانلود میکنم.
    رام رام

14. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام استاد امیر یانی دوست.
    من بسیاری از آهنگای یانی رو تا حالا در پست های گوناگون قرار دادم. اما به روی چشم. حتما تا فردا تعدادی از بهترین های دهه ی اخیر یانی رو براتون خواهم گذاشت.

16. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزان. خب قول داده بودم چند تا از بهترین های یانی جان کلوچه رو براتون قرار بدم. و من معرفی موسیقی های خووووووب رو بیشتر از هر چیزی در این جهان دوست دارم. این کار خیلییییی بهم حس خوبی می ده. حالا فرق نمی کنه چه موسیقی یا ترانه ای. مهم درست و حسابی بودنشه. معرفی موسیقی های خوب و آهنگایی که دوستش دارید به دیگران برای آدم تولید نشاط می کنه و حتی خوش شانسی هم میاره. تا حدی که شاید یه روزی تونستم به خاطر معرفی یه کار زیبا از موزارت، اشتراوس، یانی، یا حتی مرحوم تازه گذشته جناب موریکونه، از نگهبان دوزخ یا حتی مامور شکنجه ام در جهنم نیز کمی تخفیف بگیرم!!! هههههه ااما از مزاح بگذریم. این کار برای من مثل صدقه دادنه. صدقه ی روحی. نه مالی. خیلی ها به لحاظ روحی انقدررررررر بی چیز و محتاج و مفلوکند که شاید یه آهنگ تازه و زیبا بتونه دنیای خالی (و نه لزوما جیب خالی) اونا رو کمی پر کنه. باور کنین. پس همراه باشید.

18. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خب من از بهترین های دو دهه ی اخیر یانی خواهم گذاشت. از سال 2000 تا 2020 یانی آلبوم های بسیاری ساخته. اما من فقط می تونم تعداد کمی رو گلچین کنم. چون تقریبا اکثر کارهاش عالی هستن.

اول از همه 3 تا تک آهنگ جدید جدید جدید 2020 که یانی به تازگی منتشرشون کرده رو براتون با کیفیت عالی قرار می دم. همه شون واقعا زیبان. با تشکررررر فراوااااااااااان از سانگسرا [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] که رفیق قدیمی و بی همتای منه:

لیدی هاوک

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

درون آبی عمیق ... واقعاااااا دوستش دارم. محشره.

وقتی رویاها محقق می شوند... این یکی مال 2 سال قبله. اینم خیلی دوست دارم.

در سانگسرا می تونید آلبوم های قدیمی و جدید یانی رو پیدا کنید و مجموعه هایی مثل „بهترین های یانی” و „گلچین یانی” و امثالهم هم بسیارند. که خودتون بهتر از من بلدین.

دو آلبوم آخر یانی هم موجوده:

الهام شده. آلبوم بی کلام و اپرایی یانی ♥ انتشار سال 2014

و آلبوم سال 2016 که آخر هم نفهمیدیم ترجمه ی سلیسش چیه؟! به عقل من که „سرمای جسمانی” میاد. اما „لذت سرما” ، „جسم سرد” و امثالهم هم بهش می گن! هههههه باید دکتری زبان داشته باشیم تا دقیق بفهمیم کدومه. اما آلبوم فوق العاده ایه.

اما حفره ای که این وسط وجود داره آلبوم های کلامدار ♥ صداها ♥که شاهکارهای سال های 2008 و 2009 یانی هستن. کمتر سایتی (شایدم هیچ سایتی) به طور کامل برای دانلود اونا رو جمع آوری کرده. خودستایی نمی کنم اما انقدر تعداد آهنگاش زیادن که شاید فقط من در جهان تونسته باشم همگی رو پیدا و دانلود کنم!!! و واقعا هم در این راه کلی پیر شدم! در بادی امر این دو آلبوم همان قطعات قدیمی یانی بود که کلامدار شد. و الحق و الانصاف هم بی نقص انجام شد. اما بعد از اون یانی انقدر قطعات کلامدار جدید و زیبا ساخت و ساخت و ساخت که تعداد آهنگ های جدید از اون قدیمی هایی که کلامدار شده بود بیشتر شد. همینم تحسین بر انگیز ترش کرد. و همه می دونن من چقدر صداهای انسانی رو دوست دارم. این دو آلبوم واقعا تک اند. بازم تاکید می کنم کمتر جایی برای دانلود وجود دارن. منم از هارد خودم براتون چند تایی انتخاب می کنم. حتما سلیقه ی شما عزیزان از من بهتره، اما امیر عزیز از من خواست که به سلیقه ی خودم چند کار خوب رو قرار بدم. خیلی ها قطعات قدیمی یانی که کلامدار شده رو شنیدن یا در کنسرت بزرگ آکاپولکو دیدن. اما من امروز سعی کردم کارهای کلامداری که جدید ساخته شدن رو بیارم. غیر از یکی دو مورد که واقعا نتونستم. یه توضیح دیگه این که تمامی این آهنگ ها در همون دوران 2008-9 ضبط شد اما بعضی هاش در سال های بعد و در آلبوم های بعدی یانی (حتی همین آخری 2016) منتشر شد. حجم رو کم کردم که راحت دانلود کنید. (*** نکته ی مهم: یکی به من گفت تو چرا انقدر همه چی رو توضیح می دی؟ گفتم چون خودم زبان ساده رو می فهمم!!!)

ویرایش توسط lakshemi : Monday 5 October 2020 در ساعت 11:05 PM

20. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

amir1055 آواتار ها
    مسئول بازنشسته بخش پیانو

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته بخش پیانو
    شماره عضویت
    20813
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر از پست
    1,294

شبکه های اجتماعی من

Add amir1055 on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

سلام عزیزم
    چقدر باعث زحمتت شدم با درخواستم. خجالت زدم کردی...
    من و همکارم هرکدوم به دلایل خودمون ازت تشکر خاص میکنیم x-: . مرسی بابت به اشتراک گذاری.

راجع به Sensuous Chill فکر میکنم اینجا chill یخ زدن و سرما نیست. بیشتر مورمور شدن معنی میده. دیدی وقتی یه چیز خیلی زیبا میبینی میگی مثلا تنم مورمور شد؟ فکر کنم کلا به یجور لذت زمینی اشاره داره... بعضی چیزا رو همونطوری که هست باید دریافت کرد ترجمه نشن بهتره.

سایت uplooder. net به نظر ***** میاد. البته من مشکلی باهاش ندارم ولی شاید دوستان دیگه به اشکال بربخورن. لاکشمی جان خیلی حجم رو دیگه کم کردیا. زیاد قابل فهم نیست خود موسیقی (شایدم گوش من خیلی دیگه تعطیل شده اوضاعش).

و یه سوال: تو توضیحاتت گفتی
    این دو آلبوم همان قطعات قدیمی یانی بود که کلامدار شد.
    یعنی اینکه خود آهنگساز اون رو برای وکال تنظیم نکرده بود و بعدا اینکار رو کرد؟ یا کس دیگه ای اینکارو کرد؟
    ویرایش توسط amir1055 : Wednesday 30 September 2020 در ساعت 07:57 AM

22. کاربران زیر از amir1055 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزم
    چقدر باعث زحمتت شدم با درخواستم. خجالت زدم کردی...
    من و همکارم هرکدوم به دلایل خودمون ازت تشکر خاص میکنیم x-: . مرسی بابت به اشتراک گذاری.

راجع به Sensuous Chill فکر میکنم اینجا chill یخ زدن و سرما نیست. بیشتر مورمور شدن معنی میده. دیدی وقتی یه چیز خیلی زیبا میبینی میگی مثلا تنم مورمور شد؟ فکر کنم کلا به یجور لذت زمینی اشاره داره... بعضی چیزا رو همونطوری که هست باید دریافت کرد ترجمه نشن بهتره.

سایت uplooder. net به نظر ***** میاد. البته من مشکلی باهاش ندارم ولی شاید دوستان دیگه به اشکال بربخورن. لاکشمی جان خیلی حجم رو دیگه کم کردیا. زیاد قابل فهم نیست خود موسیقی (شایدم گوش من خیلی دیگه تعطیل شده اوضاعش).

و یه سوال: تو توضیحاتت گفتی
    این دو آلبوم همان قطعات قدیمی یانی بود که کلامدار شد.
    یعنی اینکه خود آهنگساز اون رو برای وکال تنظیم نکرده بود و بعدا اینکار رو کرد؟ یا کس دیگه ای اینکارو کرد؟

سلام و روز به خیر
    خواهش می کنم. یانی همیشه رحمته ♥

بله واقعا ترجمه هوش بالایی می خواد و باید اهل فن باشی. من که نیستم. اما واقعا در یک نگاه ترجمه اش آسون نیست. شاید بهتره مثل شما همون طوری که هست اونو بیارم و ترجمه نشن. موافقم.

نه آپلودر خداروشکر فیلبان خوبیه و هنوز فیلی زمین نزده او را. من حجم رو تا جایی که کیفیت حفظ بشه پایین میارم. یه بار دیگه ام چک کردم. کیفیت صداش در حد قابل قبوله. امیدوارم دوستان دیگه مشکلی با صدا نداشته باشن.

آلبوم „صداها” مجموعه ای بود از 1- آهنگ های بی کلام قدیمی که با شعر و خواننده کلامدار شدند. مثلا آهنگ فلیتسا که خیلی قدیمیه و بی کلامه، سال ها بعد در این آلبوم با کمک شعری از لسلی میلز و صدای او تبدیل شد به ترانه ی „تا ابد با تو می رقصم” و 2- آهنگ های جدید که بعضیاش بی کلام و بعضیاش با کلام بود. یعنی یانی روی یک شعر آهنگ ساخته بود. تنظیم ها همگی از خود یانی بود.

تا بعد

24. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

„تمام آنچه که باید انجام دهیم این است که رویا پردازی کنیم. و آینده خود را با عشق ، اشتیاق و ایمان به بزرگی خلق کنیم ... به یکدیگر و محیط اطرافمان احترام بگذاریم ... این یک ضرورت است!”

یانی

26. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

وقتی که خیلیییی خوشبخت بودیم و خودمون خبر نداشتیم!
    وقتی که فاصله ی اجتماعی، اجبار نبود... هعیییییی

28. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

فردا یانی موشی کلوچه 66 ساله خواهد شد. هیپ هیییییییییپ!
    البته به دلیل قرنطینه ی کسبه، تهیه ی کیک در هاله ی غلیظی از ابهام فرو رفته. اما لاکی بالاخره یه راهی پیدا خواهد کرد. تا فررررردا

30. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام سلام عزیزان مووووووووووووشی خودم.

امروز 14 نوامبر و 24 آبانه! هیپ هیییییییییییییییپ! تولد یانی جان فندوق شکرپاره رو به خودش و شما طرفدارانش تبریک می گمممممممممم. آرزوی سلامتی و موفقیت های روز افزووووووووون براش دارم و هر چی آرزوی خوبه.

66 سال پر از تلاش بی وقفه، 66 سال تفکر و خلق و ساختن! 66 سالگی ات مبارک ای مربااااااا. مربا بودن هم الکی نیست دوست من! تا روحت به اون بالا وصل نباشه هرگز جزء مربا جات نخواهی بود!

امسال واقعا نتونستم مواد و لوازم مورد نیاز کیک رو فراهم کنم. به جایش شیرینی انگشتی درست کردم و خیلییییییی هم خوشمزه است. خب این کار رو برای هیشکی جز یانی انجام نمی دم! درواقع چون موسیقی (که خیلی کل تر و عظیم تر از یانیه) تنها انگیزه ی زندگی منه این کارو انجام می دم. و تا زنده ام هر سال ادامه اش خواهم داد. به خاطر تمام الهامات، نورها و تمام آهنگ ها. تک تک نت ها. یانی مهم ترین اهرم قدرت من بوده و هست و هرچی که یاد گرفتم و هرچی هستم از موسیقیه و جز اون نیست.

نظرتون چیه؟ واقعا در قرنطینه بهتر از این ازم ساخته نبود.

یانی گولولو پاینده باشیییییییییییی.

ویرایش توسط lakshemi : Sunday 22 November 2020 در ساعت 07:54 PM

32. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

صفحه 115 از 118 نخستنخست ... 1565105111112113114115116117118 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)