لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 92 از 118 نخستنخست ... 4282888990919293949596102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,457 به 1,472 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام مجتبی جان... اینج جا متعلق به خودته. ممنونم که بازم اومدی.
    فعلا این مسئله در حد یه فرضیه است! تا بعد از چک و چانه ی بسیار ببینیم چی می شه...
    من که رای منفی می دم مث همیشه! ههههههههههه انقدر جاهای بهتر برای کنسرت دادن ههههههههههههست!!! جاهایی که یانی تاحالا اون جا اجرا نداشته. مث پاریس_رومانتیک ترین شهر جهان ، ونیز _شهری که روی آبه ، پورتو ، مادرید ، وین _شهر اپرا ، چرا بلند شه بیاد ایران با کلی حرف و حدیث؟! تازه یانی جون عزیزم سال جدید مجددا قراره بره هــــــــــــــــند !!! جونمی جون!
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.52
    تشکر از پست
    3,273
    5,308 بار تشکر شده در 2,140 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 338/2
    Given: 150/0
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام مجتبی جان... اینج جا متعلق به خودته. ممنونم که بازم اومدی.
    فعلا این مسئله در حد یه فرضیه است! تا بعد از چک و چانه ی بسیار ببینیم چی می شه...
    من که رای منفی می دم مث همیشه! ههههههههههه انقدر جاهای بهتر برای کنسرت دادن ههههههههههههست!!! جاهایی که یانی تاحالا اون جا اجرا نداشته. مث پاریس_رومانتیک ترین شهر جهان ، ونیز _شهری که روی آبه ، پورتو ، مادرید ، وین _شهر اپرا ، چرا بلند شه بیاد ایران با کلی حرف و حدیث؟! تازه یانی جون عزیزم سال جدید مجددا قراره بره هــــــــــــــــند !!! جونمی جون!
    سلام لاکشمی جان

خیلی متشکرم، لطف داری به من.

جدا تا حالا در پاریس و مادرید و ونیز و ... اجرا نداشته؟

لاکشمی یه گله ازت بکنم؟ بابا یه ذره حس میهن پرستی داشته باشیم بد نیستاااا...

من ایران رو با همۀ کمبودها و مشکلات با هیچ کجای دنیا عوض نمی کنم، شعار نمیدم...
    چندین بار برای خانوادۀ ما امکان اقامت در چند کشور امریکای لاتین و هند و ... پیش اومده ولی نرفتیم...
    دوست دارم برم دنیا رو بچرخم ولی ایران وطن ماست خاکش مقدسه، والاست، دوست داشتینه...
    من از فردای خود ترسی ندارم
    که بر سینه نشانی از تو دارم
    ولیکن گر تو خواهی من بسوزم
    میان شعله هم پا می گذارم

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط M_T [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام لاکشمی جان

خیلی متشکرم، لطف داری به من.

جدا تا حالا در پاریس و مادرید و ونیز و ... اجرا نداشته؟

لاکشمی یه گله ازت بکنم؟ بابا یه ذره حس میهن پرستی داشته باشیم بد نیستاااا...

من ایران رو با همۀ کمبودها و مشکلات با هیچ کجای دنیا عوض نمی کنم، شعار نمیدم...
    چندین بار برای خانوادۀ ما امکان اقامت در چند کشور امریکای لاتین و هند و ... پیش اومده ولی نرفتیم...
    دوست دارم برم دنیا رو بچرخم ولی ایران وطن ماست خاکش مقدسه، والاست، دوست داشتینه...
    می فهمم دوست من ... اتفاقا چون برای آبروی ایران نگرانم مخالفت می کنم.
    مجتبی جان متاسفانه خیلی چیزا رو نمی تونم اینجا مطرح کنم. اما فرهنگ ما متاسفانه هنوز برای پذیرفتن خیلی چیزها آماده نیست. و برای فرهنگ سازی هم باید از کم شروع کرد نه یه دفعه دست روی آدم مطرح مث یانی گذاشت. و این برای من همون معنای وطنه. نباید با چشم بسته فقط آرزو و تمنای چیزی رو داشته باشیم بلکه باید ببینیم آیا اصلا واقعا به صلاحمون هست که این رویداد رخ بده؟ یا نه!
    بگذریم... متاسفانه یانی هنوز به پاریس ، مادرید، ونیز و خیلی شهرهای دیگه نرفته. تقاضا و دعوتنامه زیاد براش میاد. منتها یانی خودش گفته تمام پیشنهادات رو با کمال میل و احترام بررسی می کنه و حتما یکی یکی بهشون خواهد پرداخت. مثلا کنسرت کنار برج ایفل یکی از چیزاییه که به چشم خودم دیدم طرفداران فرانسوی چند ساله منتظرش هستن. اما خود یانی آفریقا و ایران و آمریکا و فرانسه و ... براش یکی هستن. هیچکدوم هم فرقی براش ندارن. منتهای مراتب بستر مناسب هم لازمه برای سفر یانی. این چیزیه که خودش بارها اعلام کرده. „اگه شرایط فراهم باشه، من به هر جایی که بشه رفت خواهم رفت و برنامه اجرا می کنم”.

5. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    داشتم به عادت همیشگی صفحات پیشین رو می خوندم که رسیدم به مصاحبه ی یانی در پراگ در اوایل سال (آپریل). برخلاف همیشه بالاخره یکی چار تا سوال حسابی از یانی پرسیده بود و جوابای یانی هم عاللللللللی بودن. این لینک کامل مصاحبه است [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] ولی یه تیکه از این مصاحبه هنوزم منو متحیر می کنه بس که قشنگه!!! این یه تیکه رو دوباره براتون کپیش می کنم بخونید و ببینید موسیقی در چشم یانی چطوریه!!! توو همین چند جمله یانی چه چیز محشری گفته...

مصاحبه گر: شما چه مراحلی را پشت سر گذاشتید تا در سال 1992 برای جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه شدید ؟ به نظر می رسد تقریبا مثل یک افسانه بود!

یانی: برای بسیاری از نوازندگان و موسیقیدانان هندی، موسیقی یعنی ارتباط داشتن با خدا . مدت 30 تا 35 سال است که روند خلق موسیقی برای من هم به معنی„یک راهب شدن” است! مثل یک راهب به نداهای درون خود گوش می دهم! این چارچوب ذهنی من است.من سال ها تلاش کردم تا به این چارچوب برسم. مثل یک راهب، 18 ساعت در روز کار می کنم!!! مدام در تلاشم تا کارم را ارتقا بدهم و بهتر کنم.
    آن موقع من هرگز برنامه ای برای دریافت جایزه گرمی نداشتم. در واقع من بسیار شگفت زده شدم چون این یک افتخار بزرگ است. به هر حال ، من افتخار می کنم که چقدر موسیقی ام طرفدار به دست آورده . واقعیت این است که مردم دوست دارند و می خواهند من آهنگسازی را ادامه دهم ! و همین هم باعث می شود من هرگز در مسیرم متوقف نشوم!

نظر شما چیه؟این همه سال فعالیت یانی رو چه طوری توصیف و ارزیابی می کنید؟
    یانی جدا از یک موسیقیدان، آهنگساز و نوازنده یک ایدئولوژیست هست. در واقع پیامی که یانی برای ما داره اینه که به ندای درونی خودمون گوش کنیم.
    یانی قهرمان شنا بوده ... توی یکی از بهترین دانشگاه های دنیا درس روانشناسی میخونده ... ولی یه چیزی درونش میگفته تو باید موسیقی بسازی.
    یانی نترسید که چه اتفاقی براش می افته اگه بره دنبال ندای درونیش ... عشقش ... و تمام زندگیش!

آثار یانی رو میشه از ابعاد مختلفی بررسی کرد (به جز بعد موسیقی) ... یانی در مورد موضوعات مختلفی قطعه ساخته. من میتونم بگم که توی انتخاب اسم برای قطعاتش توی دنیا بی نظیره!
    یه نکته ی دیگه هم وجود داره که لاکشمی عزیز همیشه بهش اشاره کرده ... we are one!
    ما یکی هستیم ...
    یانی میخواد مرزها رو برداره ... و تونسته این کار رو بکنه ...
    پشت صحنه ی کنسرت لاس وگاس رو بارها دیدم ... خودش میگه از مذاهب و فلسفه ها و اقوام و کشورهای مختلف نوازنده ها رو اینجا جمع کردیم... واقعا چرا؟ ... این کار خیلی ریسک داره ... نوازنده هایی که یانی ازشون استفاده می کنه به قول معروف سازشون لهجه داره (سامول، پدرو، ویکتور و ... و حتی مینگ فریمن!) ... اما هدف یانی بزرگتر از اختلافات سطحی بین اقوام و رنگ و بوی موسیقی هاست!
    یانی از تمام ویژگی های موسیقی شرق و غرب استفاده می کنه (چیزی که شهرداد روحانی همیشه بهش اشاره کرده) ...
    قطعات با رنگ و بوی مناطق مختلف ... نوازنده ها از جا های مختلف ... هوادارها از نژادهای مختلف ... اجراها در کشورهای مختلف ...
    اینا همش یه معنی داره ... انسانیت... یا به قول خودش we are one

شاید حرفام تکراری بود و لاکشمی جان قبلا بارها اینا رو گفته بود ولی دوست داشتم با بیان خودم تکرارشون کنم...
    حواسمون باشه توی کشور ما „انسانیت” داره به فراموشی سپرده میشه! ... (که البته جای بحثش اینجا نیست)

خیلی ممنون از توجهتون.
    موفق باشید.

7. 2 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

چند عکس از یانی جونممممممممممممم در سفر زمان!

موشیییییییییییییییییییی
    هر روز گوگولی تر از دیرووووووووووز! قبول ندارین؟؟؟
    ویرایش توسط lakshemi : Sunday 23 November 2014 در ساعت 09:40 PM

9. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

RAHA_G آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8248
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    341
    150 بار تشکر شده در 53 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/0
    Given: 30/0
    میزان امتیاز
    16

من ورژن سيبيل دارشو ترجيح ميدم... چه دورانی بود... هی روزگار

11. 2 کاربر برای این پست از RAHA_G تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط RAHA_G [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من ورژن سيبيل دارشو ترجيح ميدم... چه دورانی بود... هی روزگار
    رها جون دو استیل مختلف یانی با هم خیلی فرق دارن. وقتی یانی سیبیل داشت خیلی خجالتی تر و رسمی تر بود. و آهنگاش هم شکل رومانتیک تر و حساس تری داشتن. ولی وقتی سیبیلو زد و موهاشو کوتاه کرد خودشم تغییر کرد. اجتماعی تر شد... آهنگاش هم فلسفه ی خاصی پیدا کرد. یه جورایی موسیقیش بزرگ شد و به بلوغ رسید. رسمیتی که با مردم داشت از بین رفت و خودمونی شد با طرفداراش... اون موقع اصلا توو کنسرتا با مردم شوخی نمی کرد ولی الآن مردم باید دلشونو بگیرن توو دستشون از خنده!!! هههههههههه شخصا یانی رو در هر دو استیلش دوس دارم...

13. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام بچه ها
    امان از نقص فنی که دو هفته ای منو برده بود انفرادی!!! ههههههههههههه
    خب امیدوارم حالتون خوب باشه و با یانی و موسیقی یانی بهتون خوش بگذره... خوشبختانه در این چند روز اتفاق مهمی روی نداد... آخرین خبر از یانی جون همون خبری بود که چند روز پیش خدمتتون اعلام کردم. فستیوال بین المللی وادودارا در گُجرات هند (شهر رویایی من) یانی رو برای اجرا دعوت کرده. شهر وادادورا یکی از مراکز تمدن،فرهنگ و هنر ایالت گُجرات هند و حتی کل هندوستان به شمار میاد. این فستیوال که هرسال 4-5 روز ادامه داره امسال از 23 ژانویه تا 26 2015 ادامه داره و شامل انواع هنرهای مختلف در هند می شه از موسیقی و کنسرت گرفته تا غذاهای سنتی، رقص، تاریخ ، جواهرات ، صنایع دستی.

غیر از یانی جناب استاااااااااااااد آ. آر. رحمان _آهنگساز بزرگ هند _ که حتما خیلی هاتون اسم ایشون رو شنیدید و خواننده ی بزرگ هند سونونیگام هم کنسرت خواهند داشتتتتتتتتت... این فستیوال این نوبت ، در سالن بزرگ قصر لاکشمی که از بزرگترین آثار باستانی وادوداراست برگذار خواهد شد!!! قصر لاکشمی هم جاذبه های تاریخی داره و هم سالن بزرگی برای اجرای جش ها و کنسرت هاست. هه رام! یانی قراره بیاد به قصر من!!! هههههههه فقط جای من اونجا خالیه!!! عجیب خالیه! حیف! گاهی روح آدم یه جاست و جسمش یه جا...
    انشالله با اخبار جدید همچنان در خدمت شما و یانی گولولو هستم و خواهم بود...

ویرایش توسط lakshemi : Friday 12 December 2014 در ساعت 02:00 PM

15. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

cmsdl آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40543
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    698
    210 بار تشکر شده در 64 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 46/0
    Given: 70/1
    میزان امتیاز
    14

درود بر لاکشمی عزیز
    من اومدم!
    یه چند وقتیه میخوام سازدهنی بخرم؛ اومدم از بچه های نت آهنگی کمک بگیرم.
    جالبه بعد اینکه پستم رو نوشتم، رفتم صفحه ی اول انجمن تا این تاپیکو پیدا کنم، دیدم تو لیست آخرین پست ها، درست زیر تاپیکی که من توش پست ارسال کردم، اسم این تاپیکو نوشته! خیلی خوشحال شدم.
    گفتم که این تاپیکو هیچوقت یادم نمیره!
    دیروز فیسبوک بودم، یهو یادم افتاد یه سری به پروفایلت بزنم. کیکی که واسه یانی پخته بودیو دیدم. خیلی خوب شده بود. مخصوصا اینکه با شکلات های سنگی شکل، اسم یانی رو نوشته بودی. عــالـــی بود.
    راستی، چند وقت پیش، از یکی از دوستام شنیدم که یانی میخواد بیاد ایران. تو یه سایت خبری هم دیدم از وزارت ارشاد نقل کرده بود که ما مشکلی با کنسرت یانی تو ایران نداریم! خبریه؟

17. کاربران زیر از cmsdl به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط cmsdl [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود بر لاکشمی عزیز
    من اومدم!
    یه چند وقتیه میخوام سازدهنی بخرم؛ اومدم از بچه های نت آهنگی کمک بگیرم.
    جالبه بعد اینکه پستم رو نوشتم، رفتم صفحه ی اول انجمن تا این تاپیکو پیدا کنم، دیدم تو لیست آخرین پست ها، درست زیر تاپیکی که من توش پست ارسال کردم، اسم این تاپیکو نوشته! خیلی خوشحال شدم.
    گفتم که این تاپیکو هیچوقت یادم نمیره!
    دیروز فیسبوک بودم، یهو یادم افتاد یه سری به پروفایلت بزنم. کیکی که واسه یانی پخته بودیو دیدم. خیلی خوب شده بود. مخصوصا اینکه با شکلات های سنگی شکل، اسم یانی رو نوشته بودی. عــالـــی بود.
    راستی، چند وقت پیش، از یکی از دوستام شنیدم که یانی میخواد بیاد ایران. تو یه سایت خبری هم دیدم از وزارت ارشاد نقل کرده بود که ما مشکلی با کنسرت یانی تو ایران نداریم! خبریه؟
    سلاممممممممممم میلاد ، دوست قدیمی خودم!!!
    خوش اومدی! میلاد کجایی؟ خیلی دیر به دیر می بینمت...
    ممنونمممممم... آره دیگه کیک های تولد یانی افسانه ای شده واسه خودش!!! ههههههههههههه امیدوارم یانی هم دیده باشه...
    راستش خبر اومدن یانی ، همون طور که قبلا به دوستان دیگه گقته بودم، فعلا فقط یه فرضیه ست. از جانب یانی هیچ خبری منتشر نشده. شاید مذاکراتی انجام شده ولی من چیزی رو ملاک می دونم که خود یانی اعلام کنه. فعلا هم خبری نیست. امیدوارم که فقط شایعه بوده باشه! هههههههههه

19. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

RAHA_G آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8248
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    341
    150 بار تشکر شده در 53 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/0
    Given: 30/0
    میزان امتیاز
    16

مثل اينکه اومدن يانی به ايران واقعاً داره[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] ميافته!
    نميدونم خوشحال باشم يا ناراحت،،،دوست دارم يانی رو از نزديک ببينم ولی دوست تر دارم يانی رو آزاد ببينم

21. 2 کاربر برای این پست از RAHA_G تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلامممممممممممممممم اخبار داغ داغ و جدید!!!

مدیر یانی هرگونه مذاکره با ایران را تکذیب کرد!

به نقل از لینک خبری ذیل که دیروز منتشر شده و برخلاف همه ی شایعات تاکنون یانی هیچگونه مذاکراتی با مقامات ایرانی انجام نداده است.

باب مورای عزیز _ مدیر برنامه ی ارشد یانی _ طی مصاحبه ای که در دفتر شخصی خود انجام داده اعلام کرده:

„من هم این شایعات را شنیده ام! حتی شنیده ام که خبرگذاری های ایران اعلام کردند که من به ایران رفته ام و برای عقد قرار داد با وزارت ارشاد ایران مذاکره کرده ام!!! او با خنده ادامه می دهد” اما من هرگز تا به حال به ایران نرفته ام و هیچ قراردادی هم تاکنون بین ما و ایران منعقد نشده و در جریان هم نیست!!!"

باب مورای همچنین توضیح داد که „یانی هرگز سیاستمدار نیست و کاری هم با سیاست ندارد. کار او موسیقیست. موسیقی زبان واحد همه ی ملل است. ما همه یکی هستیم! مردم چین همان تاثیری را از موسیقی یانی می گیرند که مردم برزیل! ما می دانیم که یانی بیش از 400 هزار طرفدار ایرانی دارد. بسیاری از آنان را در آمریکا ، کشورهای خاورمیانه و حتی کشور همسایه ی ایران _ارمنستان_ دیده ایم. گفته شده که یانی نامه ی دستنویسی از وزارت ارشاد ایران دریافت کرده ولی من نمی توانم حقیقی بودن این نامه را تایید کنم!”

به نقل از چند خبرگذاری از جمله خبرگذاری مهر مقامات وزارت ارشاد ایران اعلام کرده اند که غیر از یانی ، استاد موسیقی _ ژان میشل ژار _ نیز به ایران خواهد آمد! اما هیچ تاریخ قطعی برایش اعلام نشده. احتمالا اجرای میشل ژار نیز مثل اجرای کریس دی برگ _خواننده ی بریتانیایی _ که سال ها قبل قرار بود به ایران بیاید لغو خواهد شد.

جالب ترین نکته ی این مقاله ی خوب هم این جاست! چندی پیش اعلام شد که سخنگوی وزارت ارشاد خبر از آمدن یانی به ایران داده منتها به این شرط که او به قوانین کشورش احترام بگذارد! (که دقیقا معنای محرض سانسور آهنگای یانیه)
    وانگهی یانی فقط با دولت ایران طرف نیست بلکه با دولت آمریکا هم مواجه است. یانی همونطور که شاید بدانید یک شهروند رسمی آمریکاییست! حتی اسم او در گذرنامه و مدارک شناسایی آمریکایی اش : جانی یانی کریستوفر است! با توجه به اینکه ایران و آمریکا رابطه ی صلح آمیزی ندارند و یانی هم شهروند آمریکاست باید برای اجرا در ایران از دولت آمریکا اجازه بگیرد. چون ایران نحریم شده ی دست آمریکاست پس اگر یانی بدون اجازه ی رسمی از آمریکا به ایران برود ممکن است برایش دردسر بزرگی درست شود و تحریم ایران گریبان او هم بگیرد!!!

جزئیات بیشتری هم در این مقاله بود که دوست داشتین می تونین خودتون بخونید.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

این هم آب پاکی که روو دست همه ی ایرانیا ریخته شد!!!

خوشحالم که تا این لحظه همه ی خبرها کذب از آب در اومد و یانی ایران نمیاد!!! ایهیم! خوشحالم!

23. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام بچه ها
    امان از نقص فنی که دو هفته ای منو برده بود انفرادی!!! ههههههههههههه
    خب امیدوارم حالتون خوب باشه و با یانی و موسیقی یانی بهتون خوش بگذره... خوشبختانه در این چند روز اتفاق مهمی روی نداد... آخرین خبر از یانی جون همون خبری بود که چند روز پیش خدمتتون اعلام کردم. فستیوال بین المللی وادودارا در گُجرات هند (شهر رویایی من) یانی رو برای اجرا دعوت کرده. شهر وادادورا یکی از مراکز تمدن،فرهنگ و هنر ایالت گُجرات هند و حتی کل هندوستان به شمار میاد. این فستیوال که هرسال 4-5 روز ادامه داره امسال از 23 ژانویه تا 26 2015 ادامه داره و شامل انواع هنرهای مختلف در هند می شه از موسیقی و کنسرت گرفته تا غذاهای سنتی، رقص، تاریخ ، جواهرات ، صنایع دستی.

غیر از یانی جناب استاااااااااااااد آ. آر. رحمان _آهنگساز بزرگ هند _ که حتما خیلی هاتون اسم ایشون رو شنیدید و خواننده ی بزرگ هند سونونیگام هم کنسرت خواهند داشتتتتتتتتت... این فستیوال این نوبت ، در سالن بزرگ قصر لاکشمی که از بزرگترین آثار باستانی وادوداراست برگذار خواهد شد!!! قصر لاکشمی هم جاذبه های تاریخی داره و هم سالن بزرگی برای اجرای جش ها و کنسرت هاست. هه رام! یانی قراره بیاد به قصر من!!! هههههههه فقط جای من اونجا خالیه!!! عجیب خالیه! حیف! گاهی روح آدم یه جاست و جسمش یه جا...
    انشالله با اخبار جدید همچنان در خدمت شما و یانی گولولو هستم و خواهم بود...
    همون طور که پیش تر در پست بالایی عرض کردم خدمتتون یانی برای شرکت در فستیوال وادودارا به هند خواهد رفت. حال نداشتم دوباره مفصل بگم پست قبلیمو نقل قول کردم! اینم یه روشه دیگه!!! هههههههههه

و اینک ابراز خوشحالی یانی از اجرای قریب الوقوعش در وادودارای هندوستان:

„برای همه ی ما بسیار بسیار هیجان انگیزه که یه بار دیگه به هند برگردیم!!! هیپ هیییییییییپ! من یه رابطه ی خیلی شخصی با مردم هند دارم. منتظر اجرا در فستیوال وادودارا هستم و همینطور دیدن شهر وادودارا برای اولین بار در زندگیم!!!”

امیدوارم در طول این فستیوال ، یانی و آ . آر رحمان _ آهنگساز بزرگ و بین المللی هندی با هم دیدار کنند. هر دو در این فستیوال اجرا خواهند داشت!!!

ویرایش توسط lakshemi : Tuesday 16 December 2014 در ساعت 06:49 PM

25. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

این بابانوئلو شناختین؟؟؟ هههههههههههههههههه امان از دست این برزیلی ها! چه بلاهایی که سر عکسای یانی نمیارن! ولی این یکی جالب بود.

27. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

هیپ هییییییییییییپ! کارت کریسمس یانییییییییییی!!!
    با بازدید از سایت یانی جون [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] می تونید یه کارت کریسمس دریافت کنید... البته من نگرفتم!!! ههههههههههه سال خوبی داشته باشی یانی گولولــــــــــــــــــــ ـه!!!
    ویرایش توسط lakshemi : Saturday 27 December 2014 در ساعت 07:34 PM

29. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

شمارش معکوس برای دومین آلبوم ناتان پاشکو!!!
    ناتان عزیز مربایی ، چند ماه اخیر رو صرف کار و تلاش بر روی آهنگ های جدیدش کرده و به زودی دومین آلبوم مستقل خودش رو در سال جدید میلادی مننشر خواهد نمود. این آلبوم هم مانند آلبوم اول ناتان، „ناتان پاشکو” نام داره که ظاهرا قراره با نام "ناتان پاشکوی 2" عرضه بشههههه!
    هیپ هییییییییییپ! ناتان جون، تبریککککککککککک!

31. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 92 از 118 نخستنخست ... 4282888990919293949596102 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)