لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 82 از 118 نخستنخست ... 327278798081828384858692 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,297 به 1,312 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط lebas [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام به دوست خوب و نازنینم(لاکشمی جان). امیدوارم سال خوبی رو شروع کرده باشی و آرزو می کنم سالم و سلامت باشید. از این همه لطفی که در حق ما دارید و مطالبهای جدیدی که در اختیار ما و دوستان قرار می دهید بسیار سپاسگزارم. در مورد البوم جدید یانی میخواستم بگم که کار خیلی خوبی بود ولی چند تا اهنگ رو که باز خوانی که کرده بودند زیاد نپسندیدم. مثل اهنگ to take to hold یا enchanment یا until the last moment که اندر و کلو بینظیر اجرا کردن. ولی اهنگهای مثل nice to meet you یا in the mirror و first touch خیلی زیبا بود و این دلیل نمیشه که این خوانندگان که هر کدومشون غولهایی هستند از ارزش کاریشون کم بشه . کاشکی یانی باز خوانی رو این اهنگها نمیکرد چون خوانندگان ویسس عالی اجرا کرده بودند ولی بازم انتخابهای یانی برام قابل احترام و زیباست. دوست خوبم امیدوارم سالی پر از نشاط و شادی به همراه داشته باشی
    دوستدارت مصطفی

سلاممممممممممم مصطفی جان، دوست قدیمی و عزیز من
    خیلی خوشحالم باز می بینمت. سال نو رو بهت تبریک می گم و متقابلا آرزوی سالی سرشار از شادی و موفقیت برات دارم.

بازم ممنونم که این همه به من لطف داری و مثل همیشه شرمنده ام می کنی. والله اگه صفحات پیش رو خونده باشی که حتما خوندی، نظر منم دقیقا مثل نظر شماست. در واقع نظر خیلی ها همینطوره. البته منم مثل شما به تصمیم یانی جون احترام می ذارم.
    until the last moment جدید در یک کلام منو آتیش زد!!! یه جورایی عصبانیم کرد!!! آخه اندر و کلوئه بی نظیر خونده بودنش!
    همینطور to take to hold... من با ورژن قبلیش خیلی بیشتر حال کردم. ضمن اینکه یانی می تونست صدای خیلیییییییی بهتری از خانوم فلمینگ بگیره. فلمینگ توانایی های بی شماری داره. شاید بهتر بود 1 اکتاو بالاتر این آهنگو می خوندن. در هرحال منم معتقدم خواننده روی دست گروه voices نیومده. اونا شاهکار بودن. واقعا شاهکار. و تنظیم مجدد قطعات اونا هیچ لزومی نداشت. ولی با این همه از آهنگای دیگه راضی بودم. در مجموع آلبوم بدی نشده. تازه شاید خوانندگان بیشتری هم در راه باشه یا هر نوع شگفتی دیگری که منتظرش هستم.

خیلی خوشحالم کردی مصطفی جان. باعث افتخاره که دوست خوبی مثل شما دارم.

خوش رهونااااااااااا
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ali_aly آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34706
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    327
    101 بار تشکر شده در 52 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

لاکشمی عزیز...
    دستت درد نکنه واقعا...
    همیشه دیده بودم که بعد از تک نوازی هاش یه سری چیزا میگه،ولی نمیدونستم که اینقدر ایمان به خدا داره...
    خیلی خوب بود...
    اگه میشد که ادم فلوت رو زیر دست پدرو یاد بگیره،چی میشد!
    ویرایش توسط ali_aly : Friday 4 April 2014 در ساعت 05:05 PM

4. کاربران زیر از ali_aly به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_aly [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    لاکشمی عزیز...
    دستت درد نکنه واقعا...
    همیشه دیده بودم که بعد از تک نوازی هاش یه سری چیزا میگه،ولی نمیدونستم که اینقدر ایمان به خدا داره...
    خیلی خوب بود...
    اگه میشد که ادم فلوت رو زیر دست پدرو یاد بگیره،چی میشد!

سلام علی عزیز
    قابلی نداشت امیدوارم تونسته باشم نیاز شما رو پاسخ بدم.
    بله بلهههههههههه قطعا! هنرمندانی که با اون بالا خیلی ارتباط قوی دارن معمولا بزرگ، جاوید و ماندگار می شن.
    به عنوان یه فلوتیست اودولوی دست و پا چلفتی، آرزو دارم بتونم شاگرد استاد بشم... ولی دست ما کوتاه و خرما بر نخیل!!!

6. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    89 بار تشکر شده در 50 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 33/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    11

سلام خدمت دوستان و لاکشمی عزیز اینم معانی آلبوم جدیم
    I genitori = پدر و مادر
    Come un sospiro = آه همانطور...
    Ode alla Grecia = نوای یونان
    L'ombra dell'angelo = سایه فرشته
    Amare di nuovo = دوباره عشق
    Hasta el último momento = تا آخرین لحظه (خود کلمه لاتینه،احتمالا مشترک بین زبان ایتالیایی و لاتین هستش)
    Riconoscimento = به رسمیت شناختن (یه جورایی معنی احترام متقابل هم میده)
    Incanto = افسون
    Il primo tocco = اولین تماس
    Usignolo = بلبل
    La prima luce = اولین نور (منظور همون اولین نوری هست که در روشنایی صبح میبینیم)
    Ode à l'humanité = نوای بشریت (کلمه ای فرانسویست، احتمالا مشرک بین دو زبان ایتالیایی و فرانسویست)
    Nello specchio = در آیینه

ضمنا من که هر چی بیشتر به قطعات آلبوم گوش میدم بیشتر خوشم میاد و این از معجزات موسیقی یانی هستش... به نظرم قطعاتی که رنه فلمیگن خوندن خیلی فوق العادست همچنین قطعه اولین تماس هم محشره. Enchantment هم چند بار گوش کردم به نظرم نه تنها بد نشده بلکه شاید بهترم باشهاز آلبوم صداها . راسل واتسون خیل خوب اجرا کرده به نظرم. خصوصا از دقیقه 2.30 تا 3.10 که صداشو خیلی قشنگ با موسیقی بالا و پایین میاره یکم دقت کنید به حرفم میرسید. البته هر دو اجرا یه جور دلنشینه. یک نکته دیگه هم میخوام بگم : البته بنده کوچیک همه دوستانم و ادعایی در زمینه نقاط فنی موسیقی ندارم ولی به نظرم صدای این خواننده ها بعضی جاها باگ زد. (یعنی یه جورایی کم آوردن) یقینا 99.9 درصد متوجه نمیشین البته من شاید اشتباه بکنم ولی این غول های اپرا هم که قطعات سنگینی از اپرا های قدیمی رو زنده و بی نقص اجرا میکنن. تو بعضی آهنگا به نظر میاد نتونستن یک لحظه مچ بشن و ریب زد. این چیزی که میگم رو خودم با دقت و با هدفون چند بار گوش کردم و متوجه شدم. البته صد در صد واضح و مشخص نیست. ولی اینو بگم اینا کارشون رو به نحو احسنت انجام دادن. موضوع برمیگرده به موسیقی خاص و عجیب یانی ... شاید ملودی ها بیش از حد سنگینه و خاصه که این خواننده های بزرگ و با تجربه رو هم به زحمت انداخته... بله دیگه موسیقی یانیه دیگه کاریش نمیشه کرد البته اینی که گفتم نظر شخصیمه یک نظریه اثبات شده نیست...

8. کاربران زیر از sparsanik به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsanik [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خدمت دوستان و لاکشمی عزیز اینم معانی آلبوم جدیم
    هر چی بیشتر به قطعات آلبوم گوش میدم بیشتر خوشم میاد و این از معجزات موسیقی یانی هستش... به نظرم قطعاتی که رنه فلمیگن خوندن خیلی فوق العادست همچنین قطعه اولین تماس هم محشره. Enchantment هم چند بار گوش کردم به نظرم نه تنها بد نشده بلکه شاید بهترم باشهاز آلبوم صداها . راسل واتسون خیل خوب اجرا کرده به نظرم. خصوصا از دقیقه 2.30 تا 3.10 که صداشو خیلی قشنگ با موسیقی بالا و پایین میاره یکم دقت کنید به حرفم میرسید. البته هر دو اجرا یه جور دلنشینه. یک نکته دیگه هم میخوام بگم : البته بنده کوچیک همه دوستانم و ادعایی در زمینه نقاط فنی موسیقی ندارم ولی به نظرم صدای این خواننده ها بعضی جاها باگ زد. (یعنی یه جورایی کم آوردن) یقینا 99.9 درصد متوجه نمیشین البته من شاید اشتباه بکنم ولی این غول های اپرا هم که قطعات سنگینی از اپرا های قدیمی رو زنده و بی نقص اجرا میکنن. تو بعضی آهنگا به نظر میاد نتونستن یک لحظه مچ بشن و ریب زد. این چیزی که میگم رو خودم با دقت و با هدفون چند بار گوش کردم و متوجه شدم. البته صد در صد واضح و مشخص نیست. ولی اینو بگم اینا کارشون رو به نحو احسنت انجام دادن. موضوع برمیگرده به موسیقی خاص و عجیب یانی ... شاید ملودی ها بیش از حد سنگینه و خاصه که این خواننده های بزرگ و با تجربه رو هم به زحمت انداخته... بله دیگه موسیقی یانیه دیگه کاریش نمیشه کرد البته اینی که گفتم نظر شخصیمه یک نظریه اثبات شده نیست...
    سلام دوست خوبم پارسا جان

بابت معانی خیلی زحمت کشیدی مرسی. ممنونم.

بله... خیلی از افراد با تکرار عاشق موسیقی یانی می شن... تکرار نقش مهمی در کشف رازهای پنهان در آهنگ های یانی داره. از این بابت خوشحالم که داری علاقه مند می شی.

راستش اگه مثل من اپراهای بانو فلمینگ رو بلعیده باشین حتما با این نظر که یانی می تونست خیلی بهتر از ایشون صدا بگیره موافق می شدین. البته همینشم خوبه و باقی حرفامم هم تکرار پست های پیشه... ههههههه من منتظرم تا سایر آهنگ های خانم فلمینگ عزیزم رو هم بشنوم.

در مورد کم آوردن، کاش دقیقا می گفتید کدوم آهنگ و کدوم خواننده منظورتونه. اما در کل یه توضیح لازمه . ببینید شکل اجرای دراماتیک برای خوانندگان سبک اپرا دراماتیک (فلمینگ،دومینگو،ویلازون و گریگولو) دقیقا به همین شکله که صدا گاهی می بره و شما احساس می کنید که خواننده داره رگه رگه می خونه اما خواننده به عمد برای نشان دادن احساس،عشق یا حزن کاراکتر این طور می خونه. و این طور خوندن به نوعی عادت و علامت مشخصه ی خوانندگان دراماتیکه و تمام خوانندگان انتخابی یانی هم از دراماتیک ها هستن و او متاسفانه از سبک کمدی ، هیچ خواننده ای انتخاب نکرده. در هرحال از بابت کم نیاوردن مطمئن باش هههههههههه خوانندگان اپرا تمام عمر حرفه ای شون هر روز 20 ساعت تمرین می کنن!!! روی صحنه ، در تمام حالت ها از قبیل رقصیدن، دویدن، جنگیدن، پریدن ، خوردن و گریستن و خندیدن آواز می خونن و کاملا حرفه ای هستن. اتفاقا ترانه هایی که برای یانی جون خوندن شاید آسون ترین چیزی باشه که در عمرشون خوندن! ههههههه

10. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سلام دوست خوبم پارسا جان

بابت معانی خیلی زحمت کشیدی مرسی. ممنونم.

بله... خیلی از افراد با تکرار عاشق موسیقی یانی می شن... تکرار نقش مهمی در کشف رازهای پنهان در آهنگ های یانی داره. از این بابت خوشحالم که داری علاقه مند می شی.

راستش اگه مثل من اپراهای بانو فلمینگ رو بلعیده باشین حتما با این نظر که یانی می تونست خیلی بهتر از ایشون صدا بگیره موافق می شدین. البته همینشم خوبه و باقی حرفامم هم تکرار پست های پیشه... ههههههه من منتظرم تا سایر آهنگ های خانم فلمینگ عزیزم رو هم بشنوم.

در مورد کم آوردن، کاش دقیقا می گفتید کدوم آهنگ و کدوم خواننده منظورتونه. اما در کل یه توضیح لازمه . ببینید شکل اجرای دراماتیک برای خوانندگان سبک اپرا دراماتیک (فلمینگ،دومینگو،ویلازون و گریگولو) دقیقا به همین شکله که صدا گاهی می بره و شما احساس می کنید که خواننده داره رگه رگه می خونه اما خواننده به عمد برای نشان دادن احساس،عشق یا حزن کاراکتر این طور می خونه. و این طور خوندن به نوعی عادت و علامت مشخصه ی خوانندگان دراماتیکه و تمام خوانندگان انتخابی یانی هم از دراماتیک ها هستن و او متاسفانه از سبک کمدی ، هیچ خواننده ای انتخاب نکرده. در هرحال از بابت کم نیاوردن مطمئن باش هههههههههه خوانندگان اپرا تمام عمر حرفه ای شون هر روز 20 ساعت تمرین می کنن!!! روی صحنه ، در تمام حالت ها از قبیل رقصیدن، دویدن، جنگیدن، پریدن ، خوردن و گریستن و خندیدن آواز می خونن و کاملا حرفه ای هستن. اتفاقا ترانه هایی که برای یانی جون خوندن شاید آسون ترین چیزی باشه که در عمرشون خوندن! ههههههه
    شاید حرف شما درست باشه. چون شما تجربه بسیار بیشتری تو اپرا داری و به قولی زندگی کردی با این سبک ولی من نظر شخصیمو گفتم و چیزی که حس میکردم. البته موضوعی که گفتی صداهاشونو خودشون برای تاثیرگذاری قطع و وصل میکنن رو قبول دارم ولی این سبک برای اپراست. درسته این آلبوم هم اپراست ولی من سبک اپرای یانی رو ترجیح میدم... فکر نکنم بحث سادگی و سختی باشه که فرمودی... بحث من سر سبک موسیقی عجیب یانی هستش که تو دنیا فقط خودش میتونه آهنگاشو با کلام کنه و تنظیم کنه. قطعاتی رو هم که مد نظرم هست ایناست بقیه رو دقت نکردم:
    Hasta el último momento (Until The Last Moment) ، Ode alla Grecia (End Of August) ، Nello specchio (In The Mirror) اتفاقا اینا رو از زیاد گوش میدم. شما هم گوش کن به نظر میاد بعضی جاها چون ملودی قطعه قویه و سنگینه و تند تند هم عوض میشه یک ریزه نمیتونن مچ بشن... البته شاید من اشتباه میکنم

12. کاربران زیر از sparsanik به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

اینم یه عااااالمه عکس از یانی جون پشمک خودم در تور آمریکای جنوبیش ... به قول غربی ها : از هر حیث یک جنتلمن واقعیه! و به قول خودم : یک مخزن بی انتهای مرباااااااا ... هههههههههه لاکی فدایش...

خوش و بش با طرفداران، مثل همیشه گرم!

هر چه می خواهد دل تنگت بگو ... چند سالیه که یانی در بین آهنگ ها از مردم می خواد هرچه دوست دارن بهش بگن!!! اونم راحت ، این شکلی کاملا گوش می ده!!! ههههه این ژست یانی ، نماد نزدیکی و بی ریایی با طرفدارانشه!!! که من عاااااشقشم!

پشت صحنه و تمرینات گروه...

بالاخره مری به این نتیجه رسید که یه کم رژیم بگیره!!! ههههههه الآن خیلی بهتر شده! یه خرده هم خنده هاشو کنترل کنه که دیگه حرف نداره! هههههه

گوگولیییییییییییییی ... این یکی بیشتر از همه منو تحت تاثیر قرار داد! اینجا خیلی قیافه ی لطیفی گرفته... موش سفید و نرم و بور بور ...

اینم از این... تا بعد

14. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsanik [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شاید حرف شما درست باشه. چون شما تجربه بسیار بیشتری تو اپرا داری و به قولی زندگی کردی با این سبک ولی من نظر شخصیمو گفتم و چیزی که حس میکردم. البته موضوعی که گفتی صداهاشونو خودشون برای تاثیرگذاری قطع و وصل میکنن رو قبول دارم ولی این سبک برای اپراست. درسته این آلبوم هم اپراست ولی من سبک اپرای یانی رو ترجیح میدم... فکر نکنم بحث سادگی و سختی باشه که فرمودی... بحث من سر سبک موسیقی عجیب یانی هستش که تو دنیا فقط خودش میتونه آهنگاشو با کلام کنه و تنظیم کنه. قطعاتی رو هم که مد نظرم هست ایناست بقیه رو دقت نکردم:
    Hasta el último momento (Until The Last Moment) ، Ode alla Grecia (End Of August) ، Nello specchio (In The Mirror) اتفاقا اینا رو از زیاد گوش میدم. شما هم گوش کن به نظر میاد بعضی جاها چون ملودی قطعه قویه و سنگینه و تند تند هم عوض میشه یک ریزه نمیتونن مچ بشن... البته شاید من اشتباه میکنم

من می فهمم چی می گی پارسا جان و کاملا هم درک می کنم. نظر شما درسته و من قبولش دارم. این مسئله بر می گرده به اینکه سبک اپرا خوانی خیلی با سایر سبک ها فرق داره و فکر می کنم تا مدتی دیگه گوش شما به این سبک عادت می کنه و براتون جا میوفته.
    مطمئن باش دوست من.
    یه نکته ی ظریف دیگه رو هم خودت به جا اشاره کردی : خاص بودن موسیقی یانی!
    موسیقی یانی همونطور که همیشه گفتم بکر و کاملا انحصاریه! احدی نمی تونه حتی ازش اقتباس یا تقلید کنه! یانی، موسیقی ای می سازه که که درست مثل کفش بلورین سیندرلاست!!! که هم در زیبایی بی همتا بود و به پای هیچکس هم نمی رفت جز خودش! موسیقی یانی برای من اینطوریه! و به همین دلیل هم تلفیق موسیقی یانی و اپرا شاید یه خرده عجیب باشه! و در قدم اول ، به تعبیر شما با هم زیاد مچ نیست اما به مرور درست می شه... گوش خیلی سریع می تونه تغییر کنه.

16. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    92828
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    61
    43 بار تشکر شده در 21 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

من می فهمم چی می گی پارسا جان و کاملا هم درک می کنم. نظر شما درسته و من قبولش دارم. این مسئله بر می گرده به اینکه سبک اپرا خوانی خیلی با سایر سبک ها فرق داره و فکر می کنم تا مدتی دیگه گوش شما به این سبک عادت می کنه و براتون جا میوفته.
    مطمئن باش دوست من.
    یه نکته ی ظریف دیگه رو هم خودت به جا اشاره کردی : خاص بودن موسیقی یانی!
    موسیقی یانی همونطور که همیشه گفتم بکر و کاملا انحصاریه! احدی نمی تونه حتی ازش اقتباس یا تقلید کنه! یانی، موسیقی ای می سازه که که درست مثل کفش بلورین سیندرلاست!!! که هم در زیبایی بی همتا بود و به پای هیچکس هم نمی رفت جز خودش! موسیقی یانی برای من اینطوریه! و به همین دلیل هم تلفیق موسیقی یانی و اپرا شاید یه خرده عجیب باشه! و در قدم اول ، به تعبیر شما با هم زیاد مچ نیست اما به مرور درست می شه... گوش خیلی سریع می تونه تغییر کنه.
    من هم اپرا رو دوست دارم چون خودم قدرت صدام رو تو این سبک ه که میتونم نشونش بدم واسه همین از سبک اپرا خیلی
    خوشم میاد.

راستی خانم لاکشمی خواستم شما رو اد کنم ولی نتونستم اگه ممکنه شما من رو اد کنین
    مرسی

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط dehpanah_k [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من هم اپرا رو دوست دارم چون خودم قدرت صدام رو تو این سبکه که میتونم نشونش بدم واسه همین از سبک اپرا خیلی خوشم میاد.
    راستی خانم لاکشمی خواستم شما رو اد کنم ولی نتونستم اگه ممکنه شما من رو اد کنین مرسی
    سلام دوست عزیزم
    به به چه عالی!! منم یه متسوی آماتورم! ههههههه با توجه به اینکه خودتونم آواز کلاسیک کار می کنید امیدوار بودم شما رو بیشتر توی تاپیک [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] ببینم اما کم پیدایی! یادمه یه سوال هم پرسیده بودین و دیگه هم نیومدین دنبالش...
    امیدوارم زودتر کنسرت های یانی رو با این ستارگان ببینم... وای که از الآن کلی نقشه کشیدم براش!!! از همین الآنم دارم تصور می کنم ویلازون نازنینم چطوری توی نیکی نانا بالا پایین می پره!!! ههههههههههههههه

به روی چشم. حتما اد می کنم.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    92828
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    61
    43 بار تشکر شده در 21 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیزم
    به به چه عالی!! منم یه متسوی آماتورم! ههههههه با توجه به اینکه خودتونم آواز کلاسیک کار می کنید امیدوار بودم شما رو بیشتر توی تاپیک [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] ببینم اما کم پیدایی! یادمه یه سوال هم پرسیده بودین و دیگه هم نیومدین دنبالش...
    امیدوارم زودتر کنسرت های یانی رو با این ستارگان ببینم... وای که از الآن کلی نقشه کشیدم براش!!! از همین الآنم دارم تصور می کنم ویلازون نازنینم چطوری توی نیکی نانا بالا پایین می پره!!! ههههههههههههههه

به روی چشم. حتما اد می کنم.
    مرسی عزیزم منتظرم کو پس؟ چرا نایومد؟

- - - Updated - - -

فقط لوسیانو پاووراتتی بقیه اپرا رو ولش :)

Come col, capo sotto, l'ala bianca,
    dormon le, palom belle innamorate,
    Cos tu adagi la persona stanca

20. کاربران زیر از dehpanah_k به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

اگر استاد زنده بود حتما یانی افتخار همکاری با ایشون رو از دست نمی داد! البته در مورد اپرا و اجزاش اینجا جای مناسبش نیست. ولی اپرا انقدر باشکوهه که حتی بدون پاواراتی بزرگ هم پابرجاست.
    والله لیست دوستان من یه مشکل قدیمی داره که درخواست دادم درستش کنن. هر وقت درست شد می فرستم.

22. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سلام... من دیگه خبرا رو زود تر از لاکشمی اعلام میکنم به قول خودت رام رام..
    خبر از این قراره که تو بعضی جاها میگن اون خانمی که ما به عنوان مننجر یانی میشناسیم یعنی کریستال دختر یانی هستش... شایعه و حقیقتشو نمیدونم... حقیقتا فکرمو بدجور درگیر کرده... من که باور نمیکنم ولی خیلی شبیه هم هستن
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

24. 2 کاربر برای این پست از sparsanik تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام... من دیگه خبرا رو زود تر از لاکشمی اعلام میکنم به قول خودت رام رام..
    خبر از این قراره که تو بعضی جاها میگن اون خانمی که ما به عنوان مننجر یانی میشناسیم یعنی کریستال دختر یانی هستش... شایعه و حقیقتشو نمیدونم... حقیقتا فکرمو بدجور درگیر کرده... من که باور نمیکنم ولی خیلی شبیه هم هستن
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام

رام رام یعنی خداحافظ! اشتباه گفتی! ههههه
    اگه انقد احساس می کنی از من جلو زدی می خوای تاپیکو بکنیم یانی به روایت پارسا... چطوره؟ تعارف نکن! اگه مایل باشی شدنیه! ههههه

و اما ... اتفاقا من خیلی زودتر از شما این خبرو خوندم... هنوز سندیتش برام نامعلومه چون برزیلی ها کلا خیلی جوگیر هستن و منبع این خبر هم برزیله. از چند نفری پرسیدم ببینم صحت داره یا نه...
    عارضم خدمت شما که اونا ادعا می کنن که کریستال خودش این حرفو زده... نه یانی.
    اتفاقا هرکس دیگری بود باور می کردم. کریستال اصلا شباهتی به یانی نداره. به هیچ وجه. هرکس موهاش تیره بود که دختر یانی نمی شه!
    یانی که هیچوقت ازدواج نکرده ولی روابطی با چند نفری داشته که اکثرا به سنین 20-30 سالگی او برمی گردن. در هرحال هنوز برای من ثابت نشده. هرچند ثابت هم بشه خیلی اهمیتی نداره. گفتم که برزیلی ها خیلی جوگیر هستن! اگه اطلاعات بهتری یافتم به اشتراک می ذارم. من به همین دلیل تا حالا این خبرو اعلام نکردم. چون هنوز برام مسجل نشده بود.

26. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سلام

رام رام یعنی خداحافظ! اشتباه گفتی! ههههه
    اگه انقد احساس می کنی از من جلو زدی می خوای تاپیکو بکنیم یانی به روایت پارسا... چطوره؟ تعارف نکن! اگه مایل باشی شدنیه! ههههه

و اما ... اتفاقا من خیلی زودتر از شما این خبرو خوندم... هنوز سندیتش برام نامعلومه چون برزیلی ها کلا خیلی جوگیر هستن و منبع این خبر هم برزیله. از چند نفری پرسیدم ببینم صحت داره یا نه...
    عارضم خدمت شما که اونا ادعا می کنن که کریستال خودش این حرفو زده... نه یانی.
    اتفاقا هرکس دیگری بود باور می کردم. کریستال اصلا شباهتی به یانی نداره. به هیچ وجه. هرکس موهاش تیره بود که دختر یانی نمی شه!
    یانی که هیچوقت ازدواج نکرده ولی روابطی با چند نفری داشته که اکثرا به سنین 20-30 سالگی او برمی گردن. در هرحال هنوز برای من ثابت نشده. هرچند ثابت هم بشه خیلی اهمیتی نداره. گفتم که برزیلی ها خیلی جوگیر هستن! اگه اطلاعات بهتری یافتم به اشتراک می ذارم. من به همین دلیل تا حالا این خبرو اعلام نکردم. چون هنوز برام مسجل نشده بود.
    من تسلیمم... دیگه خبر نمیزارم... رام رام

28. 2 کاربر برای این پست از sparsanik تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

گروه یانی به هند رسیدند!!!

اجرای چنایی ، 14 آپریل و اجرای بنگلور 18 آپریل خواهد بود.

30. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

صفحه 82 از 118 نخستنخست ... 327278798081828384858692 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)