لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 81 از 118 نخستنخست ... 317177787980818283848591 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,281 به 1,296 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    یانی دربوینس آیرس آرژانتین

هنر دست یک طرفدار هنرمند آرژانتینی!!! چه تابلوی زیبایی! یانی در حال نواختن روی امواج دریا!!! این قطعا ذهنیت این طرفدار نسبت به یانی و موسیقی روح بخش او بوده! یانی از دریافت این هدیه ی ارزشمند و بی قیمت بسیار خوشحال شد و از این بانوی هنرمند به گرمی تشکر نمود. او واقعاااااااا مرباس!

کنسرت های چند روز آینده در برزیل خواهد بود. یانی از همین حالا باید مجددا خودش رو برای محاصره شدن توسط زنان سمج گروه یانی-برزیل آماده کنه!!! ههههههههههههههه

هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    89 بار تشکر شده در 50 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 33/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    11

سلام دوستان عزیز و همچنین ادمین این بخش لاکشمی زحمتکش و عزیز. آلبوم جدید استاد هم اومد اینم لینک دانلود خدمت دوستان عزیز[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

4. 2 کاربر برای این پست از sparsanik تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsanik [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان عزیز و همچنین ادمین این بخش لاکشمی زحمتکش و عزیز. آلبوم جدید استاد هم اومد اینم لینک دانلود خدمت دوستان عزیز[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سلامممممممم سلام پارسای عزیز

هه رام! من فکر نمی کردم به این زودی بیاد! آخه قرار 25 مارس بود!!! ههههههههههههه
    خیلی خیلی ممنونم پارسا جان... واقعا لطف بزرگی به من و دوستان کردی. خیلی خیلی دستت درد نکنه.
    من آلبومو گوش کردم... پیش بینی هام تقریبا همش درست بود... همه ی آهنگا عالی بود. ولی بعضی از دوباره خوانی ها اصلا لزومی نداشت. مثل , enchantment, in the mirror یا until the last moment نسخه های قبلی این آثار به نظرم خیلی بهتر بودن و حق مطلب رو کاملا ادا کرده بودن و لزومی به تنظیم مجددشون نبود. در هرحال ما به تصمیم یانی جان احترام می ذاریم. این چیزی از خوبی این آلبوم کم نمی کنه. قطعات ویلازون و جنکینز عالی بودن. پایان اگوست واقعا رویایی شده بود. حالا فهمیدم چرا پایان اگوستی که در ال مارو اجرا شد یه جوری بود!!! نگو تنظیمی برای استاد دومینگو بوده!!! هههههههههه البته تنها نقطه ی مجهول این آلبوم برام خانوم فلمینگه که با منطق جور نیست! یانی حتما باید استفاده های بهتری از صدای طلایی ایشون کرده باشه که امیدواریم در اجراهای زنده ببینیم.

بازم ممنونم پارسا جان. دمت گرم.

6. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سلامممممممم سلام پارسای عزیز

هه رام! من فکر نمی کردم به این زودی بیاد! آخه قرار 25 مارس بود!!! ههههههههههههه
    خیلی خیلی ممنونم پارسا جان... واقعا لطف بزرگی به من و دوستان کردی. خیلی خیلی دستت درد نکنه.
    من آلبومو گوش کردم... پیش بینی هام تقریبا همش درست بود... همه ی آهنگا عالی بود. ولی بعضی از دوباره خوانی ها اصلا لزومی نداشت. مثل , enchantment, in the mirror یا until the last moment نسخه های قبلی این آثار به نظرم خیلی بهتر بودن و حق مطلب رو کاملا ادا کرده بودن و لزومی به تنظیم مجددشون نبود. در هرحال ما به تصمیم یانی جان احترام می ذاریم. این چیزی از خوبی این آلبوم کم نمی کنه. قطعات ویلازون و جنکینز عالی بودن. پایان اگوست واقعا رویایی شده بود. حالا فهمیدم چرا پایان اگوستی که در ال مارو اجرا شد یه جوری بود!!! نگو تنظیمی برای استاد دومینگو بوده!!! هههههههههه البته تنها نقطه ی مجهول این آلبوم برام خانوم فلمینگه که با منطق جور نیست! یانی حتما باید استفاده های بهتری از صدای طلایی ایشون کرده باشه که امیدواریم در اجراهای زنده ببینیم.

بازم ممنونم پارسا جان. دمت گرم.
    خواهش میکنم،منم با نظراتت کاملا موافقم... بعضی از قطعات به نظرم همون نسخه قبلیش بهتر بود ولی دو تا قطعه خیلی نظر منو به خودش جلب کرده یکی آریا که واقعا اپرای خالص هستش اصلا با این دو تا خواننده ژیگول جدید که روش خوندن قابل قیاس نیست. صدای این خانوم سیاه پوسته واقعا اپرایی تره.. یکی هم قطعه ستایش که به نظرم با شکوه تر از همیشه اجرا شده... خیلی خوشم اومد اگه اشتباه نکنم 4 تا میخونن
    ناتان پاشکو ، میشلا اوسته ، پلاسیدو دومینگو و کلو لاوری که همخوان هستش اجرای زنده ستایش باید دیدنی باشه... از
    رولاندو ویلازون و در روشنایی صبح هم نگذریم که الحق و الانصاف محشره... قطعه ی adagio in c minor یانی هم نسخه کوتاه تر شده آلبوم صداها هستش... نظرت درباره دو قطعه بالا + در روشنایی صبح چیه؟!! خودت کدومو پسندیدی؟

8. 3 کاربر برای این پست از sparsanik تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsanik [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خواهش میکنم،منم با نظراتت کاملا موافقم... بعضی از قطعات به نظرم همون نسخه قبلیش بهتر بود ولی دو تا قطعه خیلی نظر منو به خودش جلب کرده یکی آریا که واقعا اپرای خالص هستش اصلا با این دو تا خواننده ژیگول جدید که روش خوندن قابل قیاس نیست. صدای این خانوم سیاه پوسته واقعا اپرایی تره.. یکی هم قطعه ستایش که به نظرم با شکوه تر از همیشه اجرا شده... خیلی خوشم اومد اگه اشتباه نکنم 4 تا میخونن
    ناتان پاشکو ، میشلا اوسته ، پلاسیدو دومینگو و کلو لاوری که همخوان هستش اجرای زنده ستایش باید دیدنی باشه... از
    رولاندو ویلازون و در روشنایی صبح هم نگذریم که الحق و الانصاف محشره... قطعه ی adagio in c minor یانی هم نسخه کوتاه تر شده آلبوم صداها هستش... نظرت درباره دو قطعه بالا + در روشنایی صبح چیه؟!! خودت کدومو پسندیدی؟

قربانت پارسا جان...
    بله بله پرتی یند ، سوپرانوی افریقایی بی نظیره... من چند تا از اجراهاشو دیده بودم... آخه معمولا استاد دومینگو با کشف های خودش در تورها دوئت می کنه... این اواخر دو تا سوپرانوی آفریقایی کشف کرد : پرتی یند و آنجل بلو ... که هر دو بی نظیر بودن. پرتی ، آریا رو خیلی خوب خونده بود.
    اجرای رولاندو ویلازون که نیاز به تعریف نداره!!! محشر بود عین همیشه!
    آداجیو هم یه مقدار خلاصه شده بود ولی به شکل نامحسوسسسسسسسس!!! ههههههههه
    دوئت ناتان و استاد دومینگو کف منو بروند!!! ههههههههههه مطمئنم کف ناتان هم پیاده شده!!! آرزوش یا بهتر بگم رویایی که محال به نظر میومد به دست یانی به وقوع پیوست... آهنگ خیلی عالی شده بود... استاد دومینگو واقعا رسما شناسنامه و سن و سال رو تحقیر کرده!!! 73 سال سن اما صدایی تا این حد تازه؟؟؟؟ واقعا از عجایب خلقته!!! خلاصه که دوئت عالی بود. البته میشلا اوسته هم آشکارا قسمت هایی رو با دو تنور همراهی می کنه که به نظرم خیلی جالب بود! شاید هنوز ندونید ولی میشلا اوسته صدای بی نظیری داره...
    البته من اجرای در نور صبح از ویلازون عزیزم رو خیلی خیلی بیشتر پسندیدم.
    راستی قطعه ی first touch هم عالیییییییییییی بود... پلاسیدو دومینگوی پسر، عالی و بی نقص این آهنگو خونده! واقعا که پسر کو ندارد نشان از پدر، تو بیگانه خوانش، نخوانش پسر! کارش درسته.

10. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلاممممممممممممم بر اهالی

جدیدترین آلبوم یانی ، „الهام شده” امروز 25 مارس 2014 _ درست طبق وعده ، رسما در جهان منتشر شد!!! جالبه برام که چطوری ایرانی ها زودتر این آلبومو گیر آوردن؟؟؟؟!!! هههههههههه چون تا همین دیروز فقط پیش خرید آلبوم در دسترس بود! ههههههههههه

یک بار دیگر جهت اطلاع تازه واردین:

آلبوم الهام شده، آلبومی با مشارکت ستارگان روز اپرای جهان : رنه فلمینگ،پلاسیدو دومینگو،رولاندو ویلازون،کاترین جنکینز،ویتوریو گریگولو، میشلا اوسته، پرتی یند،راسل واتسون، پلاسیدو دومینگو (پسر استاد دومینگو) ناتان پاشکو، کلوئه لاوری و لورن جلنکوویچ است. متشکل از آهنگ های جدید و همچنین تنظیم مجدد بعضی آثار قدیمی.

و اما استاد عزیز، سرور بزرگ من، پلاسیدو دومینگو به سرعت این خبر رو به اشتراک گذاشت و ابراز خوشحالی کرد که دو تا پلاسیدو دومینگو با یانی همکاری کردن!!! هههههههههه

12. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

سلام خدمت دوستان عزیز. , و ادمین این بخش لاکشمی همیشه عزیز... خب بلاخره آلبوم جدید هم اومد و گوش کردیم...;)
    درسته حرفای من به گوش یانی نمیرسه ولی دوست دارم نظراتمو بگم اینجا که شما بدونید:
    اول اینکه اگه قرار باشه از بین این آلبوم و آلبوم صداها یکی رو انتخاب کنم . یقینا صداها رو انتخاب میکنم... به نظرم این آلبوم در مقابل صداها 2009 هیچ چیز سرتری نداشت. شاید تنها نکتش این بود که اسم خواننده ها بزرگتر بود ... به نظرم استاد یا باید تنظیمات بیشتری انجام میداد یا باید بی کلام میساخت. نیازی نبود بعضی آهنگ ها که تو آلبوم 2009 بود و خوب هم اجرا شده بود مجددا اجرا بشن. مثلا Almost A Whisper که ناتان پاچکو اجرا کرده بود خوب بود. نیازی نبود تکرار بشه. Until The Last Moment هم خوب بود ولی من نیازی به با کلام شدن این قطعه نمیبینم به نظرم از اصلی ترین ارکان شناسنامه یانی این آهنگه بی کلامشه. Enchantment با ناتان پاچکو هم اپرایی تر بود هم بهتر اجرا شده بود حقیقتا دلیل اجرای مجددشو نفهمیدم. In The Mirror هم نیازی نبود اجرا بشه همون آهنگ قبلی بود شاید به دلیل تجربه بیشتر کاترین جکینز نسبت به کلو لاوری باشه :d، نمیدونم . To Take To Hold هم با تمام احترام به سوپرانوی شهیر آمریکایی خانم رنه فلمینگ ولی این آهنگ بی کلامشو رو با دنیا عوض نمیکنم . نه از ورژن لزلی میلز نه از ورژن آلبوم جدید خوشم اومد. قبول کنید بعضی آهنگای استاد بی کلامش نباید با کلام بشه.;) یک سری آهنگ ها هم انصافا فوق العاده بود مثلا قطعه ستایش (tribute) دقیقا همون چیزی بود که باید میبود. یک دوئت زیبا و اپرایی از قطعه ای سنگین و کلاسیک استاد واقعا قشنگه. آخر آگوست هم جالب شده ولی من بی کلامشو بیشتر دوست داشتم منظورم از بی کلام همون تم همیشه ماندگاریه که توسط دو ساز آخر کنسرت آکروپلیس اجرا شد که هیچ وقت از شنیدنش خسته نمیشم. In The Morning Light هم به زیبایی هرچه تمام تر اجرا شده توسط رولاندو ویلازون . عجب صدایی داره... Ode To Humanity هم که دیگه همه فرق دو تا خواننده ژیگول تازه کار :d رو با یک سوپرانوی اپرا فهمیدیم. اپرایی ترین قطعه آلبوم همینه . اصلا صدای خانوم سیاه پوسته قابل قیاس با دو نفری که آریا یانی رو تو تور قبل اجرا کردن نیست. First Touch هم توسط پسر دومینگو خوب خونده شده ...
    البته این ها نظرات من بود. چه فایده یانی به نظرات ما اهمیت نمیده :d حقیقتا من کماکان منتظر شگفتی و خلق ملودی هایی در شان یانی هستم...

14. 2 کاربر برای این پست از sparsanik تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

بله بله... پارسای عزیز منم حرفای شما رو قبول دارم. اتفاقا بارها هم در فیسبوکش امثال این ها رو نوشتم ولی خب حجم پیام ها بالاست. باکلام کردن آهنگ ها صرفا به سلیقه ی یانی بر می گرده. بعضی آهنگ های یانی اتفاقا باکلامش از دید من خیلی بهتره. من هم آلبوم صداها رو 100% ترجیح می دم.

البته یانی کلا انسان فکور و عاقلیه ... تجربه نشون داده که الکی و بی فکر دست به کاری نمی زنه. الی الخصوص اگر به دستمزد های نجومی ستارگان اپرا نگاهی بندازیم بی درنگ نتیجه می گیریم که یانی این همه دستمزد رو نداده „فقط برای بازخوانی آهنگی که تازه تکری هم هست!” اصلا با عقل جور در نمیاد. هرکس که سر سوزنی از موسیقی یانی شناخت داشته باشه می فهمه که قطعا این پروژه خیلی بزرگ تر از این حرف هاست. آلبومی که خود یانی گفته بزرگ ترین کار تمام عمرمه و 4 سال برای ساختش زحمت کشیده شده، مطمئنا حرف های بیشتری برای گفتن داره. بی شک قسمت محرمانه ی بزرگی در راهه! این مسئله رو خود یانی وعده داده. هم در فیسبوک و هم در وبسایتش گفته که بازم منتظر اخبار غیرمنتظره باشید. حدس من افزوده شدن آهنگ های جدید و حتی خوانندگان مهمانه (مثل تور صداهاست). که در این صورت عالی می شه.
    راستش چیز دیگری که من حدس می زنم به کارهای یانی افزوده بشه (یا در لیست کارهای آتی اش قرار بگیره) بازخوانی یا تنظیم مجدد بعضی آریاها و دوئت های اپراییه، یا مانور روی بعضی از معروف ترین کاراکترهای اپرایی مثل توسکا،کارمن یا فیگارو ... من احتمالشو داشتم که همچین اتفاقی هم بیفته. چون وقتی اسم از اپرا می شه بی اختیار اولین فکری که در ذهن آدم ایجاد می شه کاراکترهای محبوبش هستن. این کار به نظر من خیلی عالی می شه اگه اتفاق بیفته... احتمالش هم بی راه نیست. چون یانی نشون داده که در تنظیم مجدد آثار کلاسیک بسیار بسیار تواناست. دو آهنگ Aria و the storm هم گواه این مدعا هستن.

در کل نظر من اینه که باید صبر کرد! تازه دیروز آلبوم منتشر شده! برای نتیجه گیری نهایی خیلی زوده. در مورد صداها هم 1 سال بعد نتیجه گیری قطعی حاصل شد. باید منتظر موند.

16. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

لاکشمی عزیز سلام . کم پیدا .. دیگه پست نمیزاری نظر بدیم... مثل اینکه شدیدا درگیر آلبوم جدید هستی و هر روز گوش میدی...

18. کاربران زیر از sparsanik به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

لاکشمی عزیز سلام . کم پیدا .. دیگه پست نمیزاری نظر بدیم... مثل اینکه شدیدا درگیر آلبوم جدید هستی و هر روز گوش میدی...
    سلام پارسا جان
    اختیار داری. نه کم پیدا نیستم... هر وقت یانی آف باشه منم یه کم آف می شم!!! هههههههههه تا کنسرت در هندوستان چند روزی یانی بی کاره و خبری هم ازش نیست! یانی کلا هر از گاهی غیب می شه!!! شاید در این مدت با ستارگان آلبومش هم تماسی برقرار کنه... مدت فروش آلبوم (چند ماه) که تموم بشه کم کم سر و کله ی کنسرت ها باید پیدا بشه.
    بله درگیر آلبوم هم هستم. بیشتر منتظرمممممممممممممممم...

راستی چند عکس هم از یانی و طرفدارانش در برزیل ببینید:

20. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ali_aly آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34706
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    327
    101 بار تشکر شده در 52 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

سلام لاکشمی جان،مرسییی از همه کارایی که واسه یانی انجام میدی و ما هم لذت میبریم...
    راستی میخواستم ببینم میتونی از پدرو مطلب بیشتر بذاری یا یکم بیشتر از اون چیزایی که تو صفحه اول هست توضیح بدی؟
    مرسییی

22. کاربران زیر از ali_aly به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_aly [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام لاکشمی جان،مرسییی از همه کارایی که واسه یانی انجام میدی و ما هم لذت میبریم...
    راستی میخواستم ببینم میتونی از پدرو مطلب بیشتر بذاری یا یکم بیشتر از اون چیزایی که تو صفحه اول هست توضیح بدی؟
    مرسییی
    سلام علی عزیز
    خیلییییی وقته ترک ما رو کردی!!! امیدوارم خوب باشی.
    قربانت. نظر لطفته.
    مطالب صفخات اول که تقریبا جامع جامعه. به روی چشم اما اول شما بفرمایید چی لازم دارید تا سر نخ دستم بیاد.

24. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

ali_aly آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34706
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    327
    101 بار تشکر شده در 52 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سلام علی عزیز
    خیلییییی وقته ترک ما رو کردی!!! امیدوارم خوب باشی.
    قربانت. نظر لطفته.
    مطالب صفخات اول که تقریبا جامع جامعه. به روی چشم اما اول شما بفرمایید چی لازم دارید تا سر نخ دستم بیاد.
    خیلییی مرسییی...
    اون که اصلا حرفی توش نیست که کامله،اصلا هیچ جا همچین چیزایی پیدا نمیشههه...
    کارت درسته زیاااااااااد...
    مثلا اگه بشه یه چیزایی راجع به این که چه جوری شروع کرده و اینکه کجا تحصیل کرده و شخصیت خودش اگه بشه پیدا کرد خیلی خوب میشههه!
    من که همیشه شرمنده شما هستممم...
    خودمم میدونم...

26. کاربران زیر از ali_aly به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_aly [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خیلییی مرسییی...
    اون که اصلا حرفی توش نیست که کامله،اصلا هیچ جا همچین چیزایی پیدا نمیشههه...
    کارت درسته زیاااااااااد...
    مثلا اگه بشه یه چیزایی راجع به این که چه جوری شروع کرده و اینکه کجا تحصیل کرده و شخصیت خودش اگه بشه پیدا کرد خیلی خوب میشههه!
    من که همیشه شرمنده شما هستممم...
    خودمم میدونم...

قربانت علی آقای گل لطف داری
    اختیار داری ... شما بزرگواری و خوبی از خودته. شرمندم نکن.
    چشم حتما... انشالله فردا برات می ذارم اگه عمری بود. قربانت دوست خوبم.

28. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4170
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1
    337 بار تشکر شده در 101 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 14/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

سلام به دوست خوب و نازنینم(لاکشمی جان). امیدوارم سال خوبی رو شروع کرده باشی و آرزو می کنم سالم و سلامت باشید. از این همه لطفی که در حق ما دارید و مطالبهای جدیدی که در اختیار ما و دوستان قرار می دهید بسیار سپاسگزارم. در مورد البوم جدید یانی میخواستم بگم که کار خیلی خوبی بود ولی چند تا اهنگ رو که باز خوانی که کرده بودند زیاد نپسندیدم. مثل اهنگ to take to hold یا enchanment یا until the last moment که اندر و کلو بینظیر اجرا کردن. ولی اهنگهای مثل nice to meet you یا in the mirror و first touch خیلی زیبا بود و این دلیل نمیشه که این خوانندگان که هر کدومشون غولهایی هستند از ارزش کاریشون کم بشه . کاشکی یانی باز خوانی رو این اهنگها نمیکرد چون خوانندگان ویسس عالی اجرا کرده بودند ولی بازم انتخابهای یانی برام قابل احترام و زیباست. دوست خوبم امیدوارم سالی پر از نشاط و شادی به همراه داشته باشی
    دوستدارت مصطفی

30. کاربران زیر از lebas به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

مروری بر زندگی حرفه ای پدرو ایوستاچه

پدرو ایوستاچه ، نوازنده ی 54 ساله ی فلوت و دیگر سازهای بادی ، متولد ونزوئلاست. او از کودکی به نواختن فلوت علاقه داشت. کمی بعد به مدرسه ی موسیقی در ونزوئلا رفت و آموزش آکادمیک موسیقی را آغاز نمود . بعد از فراغت از تحصیل او بورسیه ی دولتی تحصیل در اروپا را اخذ کرد و تحصیلاتش را در اقصی نقاط اروپا ادامه داد.

ایوستاچه استادان و معلمان بسیاری داشته. چه در آمریکا و چه در نقاط دیگر جهان. او غیر از آموختن کامل موسیقی کلاسیک ، برای آموختن موسیقی بومی و سازهای بومی سفرهای زیادی به کشورهای شرقی کرد. برای آموختن بانسوری (فلوت بامبوی هندی) به هند رفت تا به طور تخصصی از یکی از اساتید بانسوری بیاموزد. او همین سفرها را به چین و ژاپن هم کرد تا شائو و شاکوهاچی و دیزی را بیاموزد . همچنین کاوالا را نیز در یکی از سفرهایش به کشور اردن آموخت.
    ایوستاچه تجربه ی چند سال همکاری با ارکستر سمفونی های مختلف را دارد. و در طی حدود 40 سال کار حرفه اش موفق شده تقریبا تمام سازهای بادی جهان را تحت سیطره ی خود در آورد. او مخترع بسیاری سازهای بادی به خصوص چندین نوع فلوت نیز هست. و قادر است حتی از یک روزنامه ی لوله شده یا لوله ی خودکار هم فلوت بسازد!

چند ساز تخصصی پدرو عبارتند از :

بانسوری

دودوک
    نی ترکی،مراکشی و ایرانی
    دولسیانا
    فلوت ایرلندی

فلوت کلیددار
    فلوت پیکولوی سوپرانو آلتو و باس و کنترا باس
    انواع ساکسوفون
    کلارینت باس
    شاه بانسوری ها
    فلوت بامبو با روکش نیکل
    سورنا
    دیزی
    شائو
    کاوالا
    فلوت اسرائیلی
    فلوت ترکی
    فلوت های کردی
    مصری
    کنا
    شاکوهاچی و شوکان
    انواع نی لبک
    فلوت لاتین
    فلوت نپالی
    دیدگریدو
    دیدگریدو کروماتیک

پدرو ایوستاچه ارتباط بسیار نزدیکی با صاحب آسمان ها دارد. شاید به همین دلیل هم هست که ساز بادی را برای نوازندگی برگزید چون قدرت هیچ چیز بالاتر از نفس نیست! نفس منشاء زندگیست و یک نوازنده ی بادی، با زندگی اش ساز می زند. به همین خاطر هم هست که ساز بادی نوازنده را به خالقش نزدیک تر می کند .
    او گوش موسیقایی بی نظیری دارد و طبق گفته ی یانی هر چیزی که می شنود را قادر است روی فلوتش پیاده کند. پدرو ایوستاچه طبق نظر اکثر کارشناسان بهترین نوازنده ی سازهای بادی جهان است. او تمام مهارت و این همه موفقیت خود را مدیون همین ارتباط روحانی اش با الوهیت است.

او خیلی خوب می تواند با مشکلات زندگی اش از جمله مرگ یکی از دخترانش در سن کم مبارزه کند. او اراده ای آهنین دارد. از همین رو هم بود که یانی چندین سال با او همکاری کرد. پدرو در سالهای اخیر که با یانی کار نکرده کمی طعم و رنگ سینما به خود گرفت و در فیلم هایی نظیر دزدان دریایی کارائیب پایان دنیا(2007) تندر گرمسیری(2008) دیوید و فاطمه(2008) و بر بالای ستاره ی بخت میمون(2011) نوازندگی کرد. همینطور به همکاری گرماگرمش با هنرمندان مطرحی چون بانو گوگوش و ارکستر سمفونی های معتبر نیز ادامه داد و به محبوبیت خود صد برابر افزود. بر خلاف تصور خیلی ها ، یانی و پدرو هیچ مشکلی با هم ندارند اما فعلا زمینه ی همکاری مجدد و به بیان دیگر نیاز به داشتن ساز بادی در ارکستر یانی احساس نشده که اگر چنین شود قطعا دوباره پدرو را در ارکستر یانی خواهیم دید.

ویرایش توسط lakshemi : Friday 4 April 2014 در ساعت 06:18 PM

32. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

صفحه 81 از 118 نخستنخست ... 317177787980818283848591 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)