لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 90 از 118 نخستنخست ... 4080868788899091929394100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,425 به 1,440 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sparsanik [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام لاکشمی عزیز... وقتت بخیر... من پسووردمو فراموش کرده بودم دیگه هی تنبلیم میشد بیام ریستش کنم و لوگین بشم :)... وقتم اندک بود ولی سر میزدم از تاپیک قشنگت
    شنیدی که یانی میخواد بیاد ایران یک خبرایی هست... مثل اینکه باب مدیر برنامه هاش هم ایران بوده این یک شایعه نیست ولی حتمی هم نیست... ضمنا خیلی سخت میگیری بابا کیتارو اومد اجرا کرد 4 شب و رفت با نوازنده های خارجی... یانی هم میاد ولی خب آهنگ نیکی نانا و بلبل رو حذف میکنه و بدون ووکال اجرا میکنه ولی نوازنده هاش هستن بدون مشکل :)
    سلام پارسای گل چطوری؟
    چه عجب!!! منم شک کرده بودم چرا خبری ازت نیست!!! هههههههههههه به هرحال خوشحالم می بینمت و ممنونم که انقد به من و این تاپیک لطف داری. این از خوبی توئه دوست عزیزم.

در مورد این شایعات ، این خبر رو از کجا شنیدی؟

اولا بگم که بسیاااااااار بسیار فرق است بین کیتارو و یانی!!! ما داریم درباره ی یک هنرمند جهانی صحبت می کنیم! کسی که جهان رو با موسیقیش فتح کرده و فقط یکی از آهنگاش قدر تمام دوران کاری کیتارو (و حتی بیشتر) ارزش داره. کیتارو معلومه که به مشکلی در ایران بر نمی خوره! چون اصلا حسابش با یانی جداست. شاید آقای باب مورای عزیز جنتلمن، ایران اومده باشه اما این به این معنا نیست که اومدن یانی به ایران قطعی شده!!! شاید باب اومده ایران که تکلیف یانی رو روشن کنه که ایران جایی واسه ما نداره! در هرحال من که باور نمی کنم یانی آدمی باشه که زیر بار این بره که نوازندگان خانومش روسری سر کنن و مانتو بپوشن!!! ههههههههههههههه یعنی قیافه ی مری سیمپسون با مانتو و روسری رو که تجسم می کنم دلم می خواد بترکم از خنده!!! ههههههههههه هرچند اگه هم یانی سیاست هایی رو لحاظ کنه و به این باید ها و نبایدها تن در بده ، باز هم تصور می کنم از جانب وزارت ارشاد به مشکل بر بخوره. چرا که هر هنرمندی در اسرائیل اجرا کنه یا به هر عنوانی با این کشور ارتباط داشته باشه برای اجرا در ایران به دردسر میوفته و احتمالا ممنوع الفعالیت می شه. برای استاد کلایدرمن گوگولی عزیز هم همین مسئله پیش اومد.
    اما در خاتمه بگم که حتی اگه روزی یانی با همه ی این اوصاف در تهران اجرا کنه من یکی که نمی رم کنسرتش! چون من طرفدار حقوق بشر و آزادی هستم ! همینطور یک فمینیست فعال!!! هههههههههههه فقط می رم هتل یانی رو می بینم!!! قربونش برم من الهیییییییی

ولی بازم می گم پارسا جان که نباید خیلی امیدوار باشیم! اگه هم قراره امیدی به اجرای یانی در ایران داشته باشیم بهتره بگیم „به امید یک نیکی نانای حسابی در تهران” ...
    ویرایش توسط lakshemi : Wednesday 29 October 2014 در ساعت 06:01 PM
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    89 بار تشکر شده در 50 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 33/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    11

اره عزیز ایشالا یانی با تمام ارکسترش تو تخت جمشید با ابهت هرچی بیشتر اجرا داشته باشه
    انشالله سینا جان! به امید خدا...
    ویرایش توسط lakshemi : Thursday 30 October 2014 در ساعت 04:53 PM

4. کاربران زیر از sparsanik به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

با کمی تاخیـــــر، تولد مینگ فریمن عزیزمونو تبریک می گمممممممممممممم.
    مینگ فریمن ، متولد تایوان چین و یکی از نوابغ مسلم رشته ی نوازندگی کیبورد و پیانو ست... مینگ بیش از 17 ساله که در سپاه یانی هنرنمایی می کنه... بهش افتخار می کنم. مینگ عزیز زنده باشی ، خیلی دوستت داریم.

6. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

بچه ها ، اگه به یه کم تفریح + یانی احتیاج دارین حتما این تست رو جواب بدین!!! خعلی باحاله!!!

تست اینه: شما کدام آلبوم یانی هستید؟

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

لطفا نتیجه ی تست خود رو به ما هم بگین ببینیم کی بهتر تره!

8. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

RAHA_G آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8248
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    341
    150 بار تشکر شده در 53 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/0
    Given: 30/0
    میزان امتیاز
    16

You got: In My Time
    You are quiet and introverted. You are perceptive and enjoy people-watching. You are an optimist and prefer to focus on the positives rather than the negatives. Congrats - you are In My Time

love it

10. کاربران زیر از RAHA_G به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط RAHA_G [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    You got: In My Time
    You are quiet and introverted. You are perceptive and enjoy people-watching. You are an optimist and prefer to focus on the positives rather than the negatives. Congrats - you are In My Time

love it
    تبریک می گم رهــــــــــــــا جونم!
    منم in my time شدممممممممممممممممم... هیپ هییییییییییییییپ!

12. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

باورتون می شه 10 سال گذشته ؟؟؟؟

بله ، 10 سال پیش تور یانی در لاس وگاس شروع شد و آخرین اجرای زنده ی اون در سال 2005 در یک دی وی دی در سال بعدش به بازار عرضه شد. خیلی از شما دوستان برای اولین بار یانی رو در این اجرا دیدید. درست نمی گم؟ به طور کلی بهترین راه برای شناختن یانی و یا حتی معرفی یانی به دیگران تماشای 2 اثر بزرگ یانیه :
    1- اجرای آلبوم ستایش در شهر ممنوعه و تاج محل 2- کنسرت لاس وگاس
    با این دو اثر بزرگ می شه یانی رو به سریع ترین شکل ممکن معرفی کرد.

به طور مشخص در مورد کنسرت لاس وگاس باید بگم حقا که اجرای بسیار مسحور کننده ای بود. من انقد این اجرا رو دیده بودم که دیگه قایمکی نگاش می کردم... ههههههههههه چون هربار مزاحمین سر می رسیدن ، عیش منو ناکوک می کردن و می گفتن: بازم داری اینا رو می بینی؟؟؟؟؟؟؟؟ خسته نشدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اما من واقعا خسته نمی شدم!!! و این برای کسانی که ظواهر رو می دیدن عجیب و غیر قابل باور بود. من تا 3 سال بعد از اون هم همچنان معتاد به دیدن این اجرای زنده موندم و انقد دیدمش تا بالاخره یانی یه آلبوم دیگه (yanni voicess) داد و دست از سر کنسرت لاس وگاس ورداشتم!!! ههههههههههه

پدرو ایوستاچه ، چارلی آدامز، مینگ فریمن ، سارا اوبراین ، سامول یروینیان ، سایاکا کاتسوکی ، آلفردا جرالد ، میشلا آماتو ، رامون فلورز و خیلی ستاره های موسیقی یا بهتر بگم اعجوبه ی نوازندگی در کنار هم واقعا باعث ایست قلبی می شد!!! خود من تجربه ی چند بارش رو دارم. با خودم می گفتم مگه می شه تا این حد زیبا و موزون و نرم؟؟؟ اما واقعا می شه و این چیزیه که کمتر جایی در این سیاره می شه تجربه اش کرد!!! آهنگا ، همه از شاهکارهای یانی بودن :

Standing In Motion
    Play Time
    Keys To Imagination
    On Sacred Ground
    Enchentment
    If I Could Tell You
    The Storm
    For All Seasons
    Prelude
    Nostalgia
    Until The Last Moment
    World's Dance

هنوز هم با وجود سپری شدن 10 سال، همچنان تازه و دلچسبه چون روح زندگی درونش موج می زنه! زنده باد یانی!

یادش به خیر ... چه خاطراتی بود ... خاطرات شما چیه؟ از کدوم آهنگ این آلبوم زنده بیشترین خاطره رو دارین؟

14. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

RAHA_G آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8248
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    341
    150 بار تشکر شده در 53 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 21/0
    Given: 30/0
    میزان امتیاز
    16

واااا.. ی جداً چقدر زود ميگذره.
    من اون موقع تازه با اينترنت و اين حرفا جور شده بودم اولين باری که رفتم تو نت رفتم سايت يانی،اون موقع تبليغ if i could tell you رو سايتش بود،بعد يه مدت تبليغ کنسرت لاس وگاس و فرستادن به ايميلم.
    من و ميگی از ذوق داشتم بال درمياوردم! به بابام گفتم :بابا،جم کن بريم لاس وگاس فوری،
    بابام گفت خبريه؟ گفتم خود يانی منو دعوت کرده برم کنسرتش،از ادب به دوره نريم!
    بگذريم بعدها که فيلمشو ديدم به بابام ميگفتم اون صندلی خالی و ميبينی ته سالن؟اون جای من بوده ها!

مرسی لاکشمی جان از پست خوبت

16. 2 کاربر برای این پست از RAHA_G تشکر کرده اند:

adrum آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    83061
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    501
    145 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 30/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    11

آآآرره دقیقا منم یادمه اون کنسرت رو هربار که پخش میکردن هرکس که کنارم بود فرقی نمیکرد علاقه ای به موسیقی داشت یا نداشت اصلا علاقه ای به این سبک داشت یا نداشت کم سن بود یا سن بالا کلا میدیدم همه خیلی با هیجان و دقت توجه میکردن

18. 2 کاربر برای این پست از adrum تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط RAHA_G [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واااا.. ی جداً چقدر زود ميگذره.
    من اون موقع تازه با اينترنت و اين حرفا جور شده بودم اولين باری که رفتم تو نت رفتم سايت يانی،اون موقع تبليغ if i could tell you رو سايتش بود،بعد يه مدت تبليغ کنسرت لاس وگاس و فرستادن به ايميلم.
    من و ميگی از ذوق داشتم بال درمياوردم! به بابام گفتم :بابا،جم کن بريم لاس وگاس فوری،
    بابام گفت خبريه؟ گفتم خود يانی منو دعوت کرده برم کنسرتش،از ادب به دوره نريم!
    بگذريم بعدها که فيلمشو ديدم به بابام ميگفتم اون صندلی خالی و ميبينی ته سالن؟اون جای من بوده ها!

مرسی لاکشمی جان از پست خوبت
    من اولین بار وقتی رفتم به سایت یانی که آلبوم VOICES در دست ساخت بود و جای جای سایت عکسا و اخبار مربوط بهش وول می زد!!! چه خاطراتی بود!!! انگار همین دیروز بود!!!
    ههههههههههههههههههه واقعا فک کنم صندلی تو بوده ها!!! خیلی باحال می شد اگه می رفتی!!! قربانت... منم ممنونم که احساستو بیان کردی عسل.

نقل قول نوشته اصلی توسط adrum [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آآآرره دقیقا منم یادمه اون کنسرت رو هربار که پخش میکردن هرکس که کنارم بود فرقی نمیکرد علاقه ای به موسیقی داشت یا نداشت اصلا علاقه ای به این سبک داشت یا نداشت کم سن بود یا سن بالا کلا میدیدم همه خیلی با هیجان و دقت توجه میکردن
    ببین کی اومده!!! آذین خودم!
    دقیقا حضور خود تو الآن و اینجا گواهی اثبات حرف خودته! چون خودت تو هم سبک متفاوتی از موسیقی رو گوش می دی و تا جایی که من می دونم خیلی کم به این سمت ها می آی... ولی یانی تمام موسیقی دوستان از هر سبک و گونه ای رو به موسیقی زیباش جذب می کنه. و باعث می شه همه فراموش کنن که اصلا سبک یانی ، سبک محبوبشون نیست! یا غیره! موسیقی یانی باعث می شه کلا همه چیزو فراموش کنی. پس زمینه های فکریت رو کنار بذاری و ذهنت روکلا فرمت می کنه و کاری می کنه بکر ِ بکر بشی و از نو به موسیقی نگاه کنی. این تعبیریه که من دارم... و اعجاز بدون چون و چرای یانیه... موافقی آذین جان؟

20. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

adrum آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    83061
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    501
    145 بار تشکر شده در 44 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 30/0
    میزان امتیاز
    11

بنده نوازی میفرمایید
    آره راست میگی کلا از این دید بهش نگاه نکرده بودم فراموش کرده بودم سبک مورد علاقم یه چیز دیگس
    با بقیه حرفاتم موافقـــم

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

لاکشمی جان منو بردی به حدودا 6 سال پیش ...
    Yanni Live...
    روزهایی که میتونم بگم در زندگی من انقلابی بوجود اومد ... خیلی در مورد این کنسرت و اون اتفاقات حرف دارم... خیلی زیاد. اونقدر که توان نوشتنشو ندارم.
    اولین بار ... شنیدن تو قطعه ی اول ... „standing in motion” چه انرژی ای توی این قطعه وجود داشت؟ (اولین بار بود که یه قطعه ی بی کلام توجه منو جلب می کرد ... قبلش اصلا „موسیقی” گوش نمیدادم) ...
    Rainmaker... نوازندگی ویلن سامول یروینیان توی این قطعه اولین و بزرگترین موج نوازندگی بود که به ساحل زندگی من نشست... سامول چیکار می کرد ... نگاه نافذ و آرام سامول در کنار نوازندگی فوق العاده اش ... هرچند کوتاه اما بسیار موثر (قبلا همین تکنوازی کوتاه آلارم گوشی دوستم بود توی خوابگاه ... هر روز صبح با این ملودی بیدار میشد ... و اولین جرقه رو اون زد) ... این قطعه رو بارها گوش کردم ... خیلی زیاد ... بچه های خوابگاه از دست من و این آهنگ کلافه شده بودن!

بعد از مدت های زیادی فیلم کل کنسرت به دستم رسید ... ترم دوم دانشگاه بودم ... لپ تاپ نداشتم (اکثر دوستام هم نداشتن ...) یکی از بچه ها که لپ تاپ داشت قرار شد کنسرت یانی رو بذاره و دور هم ببینیم ... از اون شب شروع شد ... هر وقت لپ تاپشو به من قرض میداد کنسرت یانی رو تماشا می کردم ... خود دوستم میگه حداقل 100 بار با لپ تاپ من این کنسرت رو دیدی :)

keys to imagination... چقدر زیبا بود ... چه تکنوازی زیبایی می کرد آرمن ... (من فکر کردم تکنواز گروه آرمن هست) ...
    Enchantment... چقدر آرامشبخش بود ... (البته همون بارهای اول مثل بقیه ی قطعات با این یکی ارتباط برقرار نکردم ولی الان خیلی دوستش دارم)
    on sacred ground... چقدر متفاوت و جذاب بود برای من ... تکنوازی جذاب سایاکا ... چه صدای پر قدرتی آلفردا داشت... فلوت نوازی فوق العاده ی پدرو ... چقدر همه چیز جالب بود.
    playtime... دومین موج ... چه ساکسیفونی میزد پدرو توی این قطعه ... اعجاب انگیز ! کیبورد نوازی مینگ فریمن منو به وجد آورده بود ... سوال و جواب پدر و سایاکا منو بدجوری به صندلی میخکوب کرد ... وای این قطعه رو چندین بار زدم از اول و دوباره دیدم ... چقدر جذبش شده بودم.
    از اینجا به بعدشو دیگه بچه های خوابگاه خسته شدن و گفتن برو خونه ببین (اولین بار داشتیم با همدیگه میدیدیم ... زیاد اهل موسیقی نبودن) ... منم چون نمی دونستم چه خبره قبول کردم گفتم تا همینجاش هم خیلی لذت بردیم.
    خونه ... یه شب آرام ... در کنار یکی از اعضای خانواده
    Untill the last moment
    وای ... سومین موج ... این قطعه واقعا معجزه اس ... اونشب چیکار کرد با من ... ترکیبی از موسیقی شرقی و غربی ... دو نوازی یانی و سامول ... فراز و نشیب های بسیار زیبا ... اصلا نمیدونم چی باید بگم... قطعا این قطعه باعث شد که مدتی بعد پدر و مادرم با کلاس ویلن رفتن من موافقت کنن و اجازه بدن که برم موسیقی یاد بگیرم و خود این قطعه عشقی رو در دل من ایجاد کرد که وصف نشدنی بود. فکر نمی کردم دوباره سامول توی این کنسرت نوازندگی کنه ... شگفت زده شدم ...
    If I could tell you... چه احساس آرامش و وقاری در من ایجاد شد ... کیبوردنوازی بسیار زیبای مینگ فریمن با همراهی گروه که فوق العاده بود.
    For all seasons...
    چهارمین موج ... همراه با کلی انرژی ... اکثر قطعات این کنسرت رو چندین بار می زدم از اول و دوباره نگاه می کردم ولی این یکی رو خیلی تماشا کردم ... بچه های خوابگاه دیگه نمیدونستم واقعا چی به سر من اومده بود ... عاشق شده بودم انگار ... خودم هم ادای نوازنده ها رو در میاوردم ... چه فلوتی پدرو می زد ... دالسیمر نوازی دن ... ترومپت نوازی رامون فوق العاده بود فوق العاده! ... پرکاشن نوازی والتر هم عالی بود ... هارپ نوازی ویکتور اصلا اعجاب انگیز بود (منو دیوانه کرد ... گفتم خدایا این ساز چقدر جالبه و این طرف داره چیکار می کنه) ... ولی ویلن نوازی سامول یه چیز دیگه بود ...
    آیا فیلم تند شده بود :) ... چطور توی این تکنوازی کوتاه و با این سرعت المان های موسیقی شرق و غرب رو تلفیق می کرد ... چه سونوریته ای ... چه تکنیکی ... چه آرامشی داشت سامول ... اون آرشه ی پرتاتوی نهایی واقعا مو به تنم سیخ کرد
    the storm... چه قطعه ی فوق العاده ای ... سامول و سایاکا چه می کنن توی این قطعه ... میخواستم از جام بلند شم از شدت هیجان ... ملاحت در عین پر انرژی بودن ... یه قطعه ی کلاسیک با یه تنظیم فوق العاده متفاوت...
    prelude... موج پنجم ... این دودوک چقدر به دلم نشست... سبک قطعه که بعدها فهمیدم کار سامول بوده عالی بود ... پدرو چه ارتباطی با مخاطب برقرار می کرد... چه آرامشی ... چه غم عاشقانه ای
    nostalgia... موج ششم ... نستالژیک ... عاشقانه ... پر شور ... پر از وقار ... پیانو نوازی فوق العاده ی یانی ... توی این قطعه احساس نزدیکی خاصی با یانی می کردم ... تکنوازی فوق العاده ی سایاکا خیلی آرامش بخش بود برام ...
    World dance... واو ... عجیبه ... اعضای گروه همه ایستاده می نواختن ... چقدر همه خوشحالن ... چه تکنوازی هایی ...

برگشتم تهران ... به دوستای صمیمیم گفتم یه روز بیاین خونمون که برنامه ی ویژه ای براتون دارم ... اون بعد از ظهر فراموش نشدنی ... 3 تا از بهترین دوستام اومدن و در کنار هم نشستیم و این کنسرت رو دیدیم... خیلی مورد توجه دوستام قرار گرفته بود (یکی دو ساعت قبلش من با عجله یه سری اطلاعات خیلی کمی از این کنسرت از اینترنت گرفته بودم و موقع اجرا قبل از هر قطعه براشون تعریف می کردم)

و ... چه روزها و شب هایی رو با این کنسرت پشت سر گذاشتم و هنوز هم بعضی وقتا میرم سراغش و لذت می برم.

خلاصه یانی و این کنسرت تا مدت ها تنها چیزایی بودن که بهشون فکر می کردم و البته هنوز هم بهشون فکر می کنم

کم پیش میاد که توی انجمن مطلب احساسی بنویسم ... خلاصه ببخشید اگه جملاتم شکسته بسته بودن ...

تشکر ویژه و خسته نباشید به لاکشمی عزیز... شاد باشید

23. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

او لا لا ! خیلی عالی بود محمد عزیز.
    احساسات شما بی شباهت به تجربیات شخصی خود من نیست... وضع منم چیزی مشابه شما بود. واقعا همونطور که اول اشاره کردی این کنسرت یک انقلاب بود. نه فقط برای شما که برای من و خیلییییییی از طرفداران یانی. چون یانی چند سال بود که عملا در صحنه دیده نشده بود. آخرین تصویر از یانی در ذهن مردم کنسرت هند و چین بود. و 7-8 سال گذشته بود. واقعا یک انقلاب موسیقایی لازم بود که همه یانی پر قدرت ، یانی شگفت انگیز و یانی متفاوت رو به یاد بیارن و دوباره عاشقش بشن. خیلی از افراد مهم تلویزیون آمریکا هم در این کنسرت حضور داشتن. خیلی هاشون گریه می کردن و خیلی هاشون می رقصیدن. این کنسرت دیوانه کننده ست. واقعا دیوانه کننده ست. چون به طرز غیرقابل باوری بی نقصه! هرچند تمام کنسرت های یانی همینطور بی نقصه. ولی این کنسرت چون ریتم خیلی تندی داشت و بیشتر شاد بود تا دراماتیک ، خیلی چشمگیر بود. واقعا بی نقص بود. و چیزی که تماما بی نقص باشه و بیش از حد انتظار عالی باشه آدمو دیوانه می کنه!!! ممنونم محمد عزیز که احساستو نوشتی. منتظر باقی دوستان هم هستم.

25. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

داشتم به عادت همیشگی صفحات پیشین رو می خوندم که رسیدم به مصاحبه ی یانی در پراگ در اوایل سال (آپریل). برخلاف همیشه بالاخره یکی چار تا سوال حسابی از یانی پرسیده بود و جوابای یانی هم عاللللللللی بودن. این لینک کامل مصاحبه است [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] ولی یه تیکه از این مصاحبه هنوزم منو متحیر می کنه بس که قشنگه!!! این یه تیکه رو دوباره براتون کپیش می کنم بخونید و ببینید موسیقی در چشم یانی چطوریه!!! توو همین چند جمله یانی چه چیز محشری گفته...

مصاحبه گر: شما چه مراحلی را پشت سر گذاشتید تا در سال 1992 برای جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه شدید ؟ به نظر می رسد تقریبا مثل یک افسانه بود!

یانی: برای بسیاری از نوازندگان و موسیقیدانان هندی، موسیقی یعنی ارتباط داشتن با خدا . مدت 30 تا 35 سال است که روند خلق موسیقی برای من هم به معنی„یک راهب شدن” است! مثل یک راهب به نداهای درون خود گوش می دهم! این چارچوب ذهنی من است.من سال ها تلاش کردم تا به این چارچوب برسم. مثل یک راهب، 18 ساعت در روز کار می کنم!!! مدام در تلاشم تا کارم را ارتقا بدهم و بهتر کنم.
    آن موقع من هرگز برنامه ای برای دریافت جایزه گرمی نداشتم. در واقع من بسیار شگفت زده شدم چون این یک افتخار بزرگ است. به هر حال ، من افتخار می کنم که چقدر موسیقی ام طرفدار به دست آورده . واقعیت این است که مردم دوست دارند و می خواهند من آهنگسازی را ادامه دهم ! و همین هم باعث می شود من هرگز در مسیرم متوقف نشوم!

نظر شما چیه؟این همه سال فعالیت یانی رو چه طوری توصیف و ارزیابی می کنید؟
    ویرایش توسط lakshemi : Thursday 13 November 2014 در ساعت 05:08 PM

27. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    60238
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    162
    108 بار تشکر شده در 55 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 19/2
    میزان امتیاز
    12

لاکشمی عزیز سلام
    فقط خواستم ازت تشکر کنم که این چند سال چراغ این تاپیک و چراغ دل دوستداران یانی رو روشن نگه داشتی
    هر وقت میبینم پست جدید تو این تاپیک میادکلی شاد میشم
    شاد پیروز و پاینده باشی

29. 2 کاربر برای این پست از maahoor تشکر کرده اند:

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.52
    تشکر از پست
    3,273
    5,308 بار تشکر شده در 2,140 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 338/2
    Given: 150/0
    میزان امتیاز
    16

سلام خدمت همۀ دوستان مخصوصا لاکشمی عزیز

خبر دارید که یانی میخواد به ایران بیاد؟؟؟ [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    قراره در ماه های آتی در تهران و کیش اجرا داشته باشه!
    فکر کنم لاکشمی بره اون جلوها بشینه و اینقدر هورا بکشه و از شادی از حال بره!
    من از فردای خود ترسی ندارم
    که بر سینه نشانی از تو دارم
    ولیکن گر تو خواهی من بسوزم
    میان شعله هم پا می گذارم

31. کاربران زیر از M_T به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 90 از 118 نخستنخست ... 4080868788899091929394100 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)