لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 98 از 118 نخستنخست ... 4888949596979899100101102108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,553 به 1,568 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    متاسفانه انگار دیگه یانی دوستان هم در هاله ای از ابهامات گم شدن!!! ههههههههههههه عیبی نداره. من به قول موزارت „من به تحسین یا نکوهش دیگران اهمیت نمی دم!” ههههههههه این کار بهم رضایت خاطر می ده و باعث می شه احساس کنم کار اودولوئی برای یانی کردم. حتی اگر روحشم از وجود چورداهه ای چون من بی خبر باشه که هست! اما من بازم می نویسم... دل مام به همین خوشه دیگه! عین هندوستان که فوتبال نداره و دلش خوشه به تیم ملی کریکت!!! ههههههههه که البته قوی ترین کریکت جهان رو هم دارن! شاید یانی به روایت لاکشمی نیز بی شباهت به کریکت هندوستان نباشه! ایهیم!

اینا حرفایی بود که باید می زدم. خب هرچند هیشکی نیست ولی می گم (چون وظیفه ی منه که بگم) یانی جون عدید دل من، یگانه ظرف مربای جهان و هات چاکلت بی انتهای من، چندی قبل اولین تمرین خودش رو با گروهش به انتها رسوند. دقیقا در محل اجرای اصلی، اهرام ثلاثه!

مژده بدم به همه ی منتظران که این کنسرت قراره با کنسرتای دیگه فرقایی داشته باشه و اون چیه؟؟؟ این که یانی قراره آهنگایی اجرا کنه که 30 سال پیش ساخته، در اولین آلبوم عمرش که اگه یادتون باشه اسمش „خوش بین - Optimystique” بود! (یا همچین چیزی! چون به احتمال زیاد واژه ی فرانسویه)

1. „The Sphynx” 4:10
    2. „Butterfly Dance” 6:24
    3. „Strings” 3:47
    4. „Twilight” 7:32
    5. „The Chase” 5:08
    6. „Farewell” 2:44
    7. „Turn of the Tide” 3:54
    8. „The Magus” 4:45

همون طور که ملاحظه می کنید در اون آلبوم یانی، اولین آهنگ اسمش اسفینکس بود که یعنی ابوالهول!!! ابوالهول رو که می شناسین؟ همون خانوم شیره که کنار اهرام ثلاثه، آماده و بیدار نشسته و اطرافو می پاد! هـــــــــــه راااام! ازش می ترسم!

و یانی مطمئنا روحش خبر نداشت که 30 سال بعد از ساختن آهنگ ابولهول ، یه روز ابوالهول واقعی رو از نزدیک خواهد دید و اونجا خواهد نواخت! یانی این مسئله رو به فال نیک گرفته و در ویدئویی که همین 20 دقیقه پیش فرستاده روی فیسبوک خودش اعلام کرده که قراره آهنگایی که 30 سال پیش یانی، اون پسر جوان اهل کالاماتی یونان در اون آلبوم ساخته رو فردا شب و پس فردا شب در کنسرت بنوازه. البته با تنظیمات جدیدی که مدت ها در استدیوش روش کار کرده!!! هیپ هییییییپ
    Butterfly Dance رقص پروانه و The Magus جادو گر و آهنگ زیبای Farewell وداع در این آلبوم از همه معروف ترن. ولی باقی زیاد شناخته شده نیستن.

بالاخره لیست آهنگا یه فرقی کرد!!! بی صبرانه منتظرم ببینم یانی فردا چی کار می کنه؟ خودش که وعده داده کلی شگفتی در انتظاره!
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    89 بار تشکر شده در 50 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 33/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    11

سلام بر دوست عزیز لاکشمی :)
    ببین این صفحه چقدر طرفدار داره که یکی از بچه ها لینک داده میگه برو اخبار یانی رو از اینجا ببین از خود سایت هم آپدیت تره :| خسته نباشی واقعا
    رفتم کلیپای کنسرت مصرو دیدم آهنگا بیشتر همونای قبلی هستن ولی سه تا آهنگ اجرا داشت که جدید بود یکی reflection of passion البته ریتم قبلی بود آهنگ for all season رو هم اجرا کرد با حذف فلوت و گرایش الکترونیک بیشتر و یکی از آهنگای قدیمیش رو هم کلا برا اولین باز با یه تنظیم تکنو تنظیم و اجرا کرد به اسم nightbird جالب بود
    من به یه چیزی که دقت کردم فاصله تماشاچیا با یانی زیاد بود و یه سری افراد بیشور بینشون قرار میگرفتن و نزدیک به سن راه میرفتن اصلا بی نظم بود و رو اعصاب :| امیدوارم امشب اینجوری نباشه :)
    تو چی کشف کردی ؟؟ :)))

4. 3 کاربر برای این پست از sparsanik تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsanik [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام بر دوست عزیز لاکشمی :)
    ببین این صفحه چقدر طرفدار داره که یکی از بچه ها لینک داده میگه برو اخبار یانی رو از اینجا ببین از خود سایت هم آپدیت تره :| خسته نباشی واقعا
    رفتم کلیپای کنسرت مصرو دیدم آهنگا بیشتر همونای قبلی هستن ولی سه تا آهنگ اجرا داشت که جدید بود یکی reflection of passion البته ریتم قبلی بود آهنگ for all season رو هم اجرا کرد با حذف فلوت و گرایش الکترونیک بیشتر و یکی از آهنگای قدیمیش رو هم کلا برا اولین باز با یه تنظیم تکنو تنظیم و اجرا کرد به اسم nightbird جالب بود
    من به یه چیزی که دقت کردم فاصله تماشاچیا با یانی زیاد بود و یه سری افراد بیشور بینشون قرار میگرفتن و نزدیک به سن راه میرفتن اصلا بی نظم بود و رو اعصاب :| امیدوارم امشب اینجوری نباشه :)
    تو چی کشف کردی ؟؟ :)))
    سلام سلام پارسا جان دوست موشی خودم
    اِ ؟؟؟ واقعا؟؟؟ خب خیلی خوشحالم که اینو می شنوم! اونم درست در اولین پست صفحه ی 100 ! خوشحالم که یانی به روایت لاکشمی 100 صفحه شده و خداروشکر که شما خوبان، دوستش داشتید و دارید. باعث افتخارمه که کاری کوچولو برای یانی و طرفدارانش بکنم. هم خودت و هم دوستت خیلی خیلی به من لطف دارین. مث همیشه قدردان محبت هاتون هستم.

در مورد کنسرت هرم جیزه باید بگم که صندلی ها دقیقا همینطوره که پارسا جان اشاره کرد. از استیج خیلی دوره. جالبه که مردم کلا در طول اجرا زیاد ابراز احساسات نمی کردن. دست و جیغ و هورا نمی کشیدن! ههههههه تخصص این کارا دست مردم آمریکای لاتینه! جالب تر اینکه یکی دو نفر رو در ویدئو ها دیدم که برای کشیدن سیگار صندلی شونو ترک می کردن می رفتن بیرون!!! هههههههههههه احمقانه تر و حیرت آور تر از این دیدین؟ کنسرت یانـــــــــی رو ول کنی بری آشغال دود کنی! واقعا دور از جون خر! رفت و آمد کلا زیاد بود اونجا انگار نه انگار یانی بار اوله اومده مصر!!!

درباره ی آهنگ ها فعلا فقط 4-5 ویدئو گیرم اومد.
    آهنگای فلیتسا، سنتورینی، نیکی نانا ، keys to imagination, human condition, for all seasons می دونم که اجرا شدن ولی از آهنگای دیگه فعلا چیزی نشنیدم و ندیدم. آهنگ اسفینکس (ابوالهول) رو هم گیر نیاوردم. شاید اصلا امشب اجرا بشه! اما از نکات جالب کنسرت سورپرایز اول برنامه بود. بعد از اینکه یانی از مصر و اهرام مصر و رویای سفر به مصر کلی حرف می زنه می گه یه سورپرایز براتون دارم از آسمون! بالا سرتونو نگاه کنید! ولی مردم هیچی نمی بینن. خلاصه ناگهان ویدئویی در ال سی دی ها به نمایش در میاد و ما پیامی از سفینه ی آقای اسکات کلِّی فضانورد ناسا و از دوستان یانی می بینیم!!! هوهوووووووووو! خیلی هیجان انگیز بود این قسمت! خودتون ببینین:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

این هم آهنگ برای تمام فصول، متاسفانه کیفیت دوربین ها خوب نیست و انگار موبایل ها و تبلت هاشون خیلی نمی تونه زوم کنه! اما خب صداش هم خواستنیه! اجرای برو بکس بی نظیر بود! اگه خوفو هنوز توی تابوتش بود قطعا پا می شد میومد بیرون می نشست بین مردم و هنرنمایی ها رو می دید. خصوصا هنرنمایی سامول یروینیان با ویولونش. حتما ببینید.

اینم انگار آهنگ آخر کنسرته، سنتورینی و آتش بازی زیبا در کنار هرم جیزه و ابوالهول! واقعا آتیش بازی قشنگیه. قطعا در دی وی دی رسمیش صد چندان قشنگ خواهد بود.

بازم منتظر عکس ها و اخبار کنسرت مصر باشید.

6. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلامممممممممم عزیزان فندوق خودم... شب فریزری تون خوش!
    این کلمات رو در حال انجماد می نویسم. دو تا شلوار ، دو تا ژاکت ، یه کاپشن ، دستکش و 3 تا جوراب هم منو همراهی می کنن!!!
    متاسفانه مردم قاهره خیلی نتونستن کنسرت رو خوب پوشش بدن و اطلاع رسانی شون خیلیییی ضعیف بوده! متاسفانه انگار یا دوربین خوبی در دسترس نداشتن یا حال نداشتن! نمی دونم کدومش! به هر تقدیر نتونستن از نوازندگان و اجرای اونا عکس درست و حسابی بندازن. اگر عکسی انداخته شده باشه قطعا باید با دوربین های خبرنگاران باشه که هنوز منتشر نشده. فعلا فقط همین عکسا منتشر شده که اونم مال خبرگزاری های مصره:

لیزا لاوی و لورن جلنکوویچ با این که در فیسبوک تاکید کرده بودن که شب های اهرام مصر سرده (چون آب و هوای بیابانی داره) اما باز هم توی این سرما از پوشیدن لباس گرم تر صرف نظر کردن!!! احتمالا چون می خواستن توی دی وی دی رسمی کنسرت قشنگ تر به نظر بیان!!!

آهنگ نیکی نانا و پرچم کشور مصر دور گردن یانی! بلــــــــه! ما یکی هستیم! مساوی و برابر... یانی این همه سفرای مشکل رو ترتیب می ده و دور شمسی و قمری روی کره ی زمین می زنه تا فقط همین یه جمله رو بگه! رسالتش رو ... عدیدم.

می گن رقص نور کنسرت خعلی حرفه ای و باحال بوده! در دی وی دی رسمی انشالله خواهیم دید...

اینم آتیش بازیییییییییییی ... به به!

اینم خیلی جالبه! در روزی که یانی کنفرانس خبری داشت یعنی دو روز قبل یانی چند هدیه به یانی تقدیم شد! یکیش یه گربه ی طلایی بود! در روزگارانی قبل و در مصر باستان گربه ها بسیار مقدس بودن و نمادی برای یکی از الهه هاشون. امروزه با اینکه مصر کشور مسلمانیه ولی مردمانش به تاریخشون احترام گذاشته، این نماد رو به رسم یادگار به یانی تقدیم کردن. ظاهرا کریستال خیلی از این هدیه خوشش اومده!!!

اینم دومین هدیه ی یانی بود! یه تابلو از مصریان باستان!

فعلا رام رام... اگه برنگشتم بدونین یخ زدم...
    ویرایش توسط lakshemi : Sunday 1 November 2015 در ساعت 09:53 PM

8. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    89 بار تشکر شده در 50 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 33/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    11

سلام لاکشمی چطوری؟
    من خیلی ناراحتم میدونی چرا؟؟ یه نگاه به لیست زیر بنداز
    قطعاتی مشهوری که یانی اصلا اجرا نکرده
    Once Upon a Time To the One Who Knows You Only Live Once In the Morning Light
    Before I Go Reason for Rainbows In Your Eyes Someday The Flame Within Rites of Passage
    Playing By Heart At First Sight Nine A Word In Private The Magus و...
    اینا هم قطعات ماندگاری که فقط یه بار یا خیلی کم اجرا کرده
    Swept Away Almost a Whisper A Love for Life In the Mirror To Take... To Hold
    Tribute Adagio in C Minor Renegade Waltz in 7-8 If I Could Tell You
    Rainmaker و...
    حالا تو بگو ناراحت نیستی که چرا استاد اینارو اجرا نمیکنه؟؟ این همه شاهکار؟؟؟
    به قول یکی از دوستام بعضی آهنگا شناسنامه یانی هستن مثل سنتورینی نوستالژیا یا توقف در حرکت ولی دیگه اینارم باید اجرا کنه حیفه ...
    همون دو تا آهنگ فقط جدید اجرا شده بقیه همونای قبلین آهنگای دی وی دی جدید قابل پیش بینی هستن... واقعا نمدونم چرا تو فهمیدی به منم بگو

10. 2 کاربر برای این پست از sparsanik تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsanik [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام لاکشمی چطوری؟
    من خیلی ناراحتم میدونی چرا؟؟ یه نگاه به لیست زیر بنداز
    قطعاتی مشهوری که یانی اصلا اجرا نکرده
    Once Upon a Time - To the One Who Knows - You Only Live Once - In the Morning Light
    Before I Go - Reason for Rainbows - In Your Eyes - Someday - The Flame Within - Rites of Passage
    Playing By Heart - At First Sight - Nine - A Word In Private - The Magus و...
    اینا هم قطعات ماندگاری که فقط یه بار یا خیلی کم اجرا کرده
    Swept Away - Almost a Whisper - A Love for Life - In the Mirror - To Take... To Hold
    - Tribute - Adagio in C Minor - Renegade - Waltz in 7-8 - If I Could Tell You
    Rainmaker و...
    حالا تو بگو ناراحت نیستی که چرا استاد اینارو اجرا نمیکنه؟؟ این همه شاهکار؟؟؟
    به قول یکی از دوستام بعضی آهنگا شناسنامه یانی هستن مثل سنتورینی نوستالژیا یا توقف در حرکت ولی دیگه اینارم باید اجرا کنه حیفه ...
    همون دو تا آهنگ فقط جدید اجرا شده بقیه همونای قبلین آهنگای دی وی دی جدید قابل پیش بینی هستن... واقعا نمدونم چرا تو فهمیدی به منم بگو
    سلام پارسا جان ای بد نیستم. سرِ کارم... تو خوبی؟
    بله، دقیقا همینطوره. خیلی قطعات درخشان وجود دارن که یانی اونا رو اجرا نمی کنه. شاید بنا به دلایل خاص و گاهاً عجیبی که داره این کارو نمی کنه! شایدم نه! منم از این بابت ناراحتم که چرا Reason for Rainbows که خیلییییییی دوستش دارم اجرا نمی شه. خانوم آپریل کپ که می دونی چقد قشنگ ابوآ می زنه؟ این آهنگ با ابوآ شاهکار می شه. من بنا به ساز خودم همیشه طرفدار سازای بادی ام! همینطور آهنگ Rites of Passage که شاهکار یانیه... خیلی کم این آهنگو گوش کردن. واسه اونایی که نشنیدن آپلودش کردم:

من واقعا دوستش دارم. خودمم یه بار با ریکوردرم اجراش کردم. واقعا آهنگ بی نظیریه... البته کل آلبوم Ethnicity بی نظیره...
    قطعات ماندگاری که گفتی خیلی کم اجرا شدن اکثرا به شکل کلامدارش در آلبوم بی نظیر Voices اجرا شدن که من دلم واقعا براش تنگ شده. کلییییییی آهنگ هم از آلبوم Voices هنوز اجرا نشده. آهنگایی که جدید بودن و یانی اونا رو برای صداها ساخت. مثلا Set me free با صدای کلوئه واقعا طوفانیه!
    کلا یانی یه موجود „انعطاف پذیر” و „قابل تغییره” و هر چند سال یه بار نگرشش و طرز تفکرش به موسیقی رو تغییر و ارتقا می ده. حالا گاهی ما دوستش داریم و گاهی نه! اما در هر حال یانی همه چیز رو در کارش امتحان می کنه و ناشناخته ها رو کشف می کنه. اما منم خیلی موافقم که باید لیست پخش کنسرت های یانی به شدت تغییر کنه و کارای خاک خورده دوباره احیا و شناسونده بشن. یانی چنته اش از موسیقی پُرِ پُره! کلیییییییی آثار زیبا داره که خودت بهشون اشاره کردی! این آهنگا باید اجرا شن. اما ظاهرا یانی معتقده که آهنگایی که مردم اونا رو می شناسن و بیشتر دوست دارن باید اجرا بشه.
    البته پارسا جان یه چیزی رو هم باید بهش توجه کنیم! اینو قبلا هم چندین بار گفتم. بدون خودپسندی و غرور می گم که ما ایرانیا هستیم که به این چیزا توجه می کنیم! طرفدارای دیگه ی یانی در جای جای دنیا اصلا قدرت فک کردن به این چیزا رو ندارن! واقعا جدی می گم! من با خیلی هاشون دوستم و صحبت می کنم! برزیلی ، ایتالیایی ، لبنانی! کلا اونا یانی رو موشکافی نمی کنن! هرچیزی اون بزنه به نظرشون قشنگه! اصلا شکایتی از تکرار آهنگا ندارن! اصلا مهم نیست که فلیتسا شونصد بار تا حالا اجرا شده ولی In Your Eyes تاحالا زنده نواخته نشده! درک زیادی ندارن که یه قطعه ویولونش ترکیه یا سبک کانتریه! اصلا متوجه تفاوت در اجراها نمی شن! شایدم به خودشون زحمت نمی دن به مُخشون فشار بیارن! قدرت درک اینکه مثلا مینگ فریمن در یه اجرا چند نت رو عوض می کنه و در شب بعدی نمی کنه رو ندارن! دیدشون خیلیییییییییییییی سطحی تر از ماست! و بدون تأمل و سَرسری به یانی گوش می کنن! اینو قاطعانه می گم!
    ما ها خیلی باهوش تریم و احساس قوی تری از اونا داریم. خوب آنالیز می کنیم. راجع به یانی فکر می کنیم! بحث می کنیم! هرچند برای همه ی دوستان و طرفداران یانی در تمام دنیا احترام و عشق زیادی قائلم ولی واقعا ماها یانی رو جور دیگری گوش می دیم! برای همینم انتظارمون ازش بیشتره! شاید عیب از ماست!!! ههههههههه
    ویرایش توسط lakshemi : Monday 2 November 2015 در ساعت 10:43 AM

12. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خب اینم چند تا عکس رسمی از عکاسان مصری، مربوط به دومین کنسرت یانی در اهرام ثلاثه کنار هرم بزرگ جیزه.

آهنگ زیبای „the storm” دیگه با گوشت و خون سامول یروینیان عجین و جزئی از وجودش شده! دقیقا 10 ساله که داره این قطعه رو می نوازه! 10 سال! چه زود گذشت! اولین بار با سایاکا کاتسوکی این قطعه رو نواخت و آخرین بار (تا این لحظه) با مری سیمپسون که او هم فوق العاده چیره دسته. اجرای دیشب هم مث سایر اجراها فوق العاده طوفانی بود!

دیگه رام رام... تا بعد.
    ویرایش توسط lakshemi : Thursday 5 November 2015 در ساعت 09:06 PM

14. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانی جان عزیزک دیروز در آخرین روز اقامتش در مصر به مناسبت تولد یکی از فراعنه „توت عنخ آمون” از موزه ی ملی مصر واقع در مرکز قاهره دیدن کرد. او با مسئولان موزه و چند تا از آدم_مهم های مصر دیدار کرد و از مهمان نوازی و گرمی مردم مصر تعریف تمجدید کرد. او تاکید کرد که حتما حتما به مصر بر خواهد گشت. فقط خدا کنه اهرام ثلاثه رو فاکتور بگیره... خیلی ترسناکه! یانی و تیمش داخل هرم هم رفتن... یانی دقیقا یه ویدئوشو بالای تابوت جناب خوفو گرفته بود. من از پشت سیستم 8 تا سکته زدم ولی یانی خیلی شجاعانه صحبت می کرد و می خندید!!! ههههههههههه
    اما جدی جدی خوفو واقعا خوفناکه! خوب لقبی براش گذاشتم! خوفو خوفناک! البته مصر بیشتر از اینا گرمی و محبت و چیزای قشنگ داره و همینام یانی رو به وجد آورده! ایهیم! خب ببینیم در موزه ی ملی مصر چه خبر بوده!

در انتها هم هدیه ای به یانی پیشکش شد. وای که این مصری ها چقدر مهربون و دست و دل بازن! فقط اشکالش این بود که هدیه شون یه ذره ترسناک بود! مجسمه ی آنوبیس_خدای مرگ مصر_همون خدای مصری با سرِ شغال که مسئول مومیایی کردن اجساد بوده!!! اینجاس که حتی هه رامِ خودمم جواب نمی ده و باید بگم یا ابرفرض!!!

وای من فک می کردم مجسمه ی غول پیکر شیوا در آسام ترسناک ترین چیز دنیاس ولی آنوبیس حتی از اونم ترسناک تره!!! کسی که دستشو در شکم مرده ها می کرده و دل و روده و ریه و کبد و خلاصه کل الاجمعین اندام ها رو می کنده و شرررررررررررتی می ریخته کف زمین!!!
    و تصور اینکه مجسمه ی همچین موجودی روی میز کار آدم باشه واقعا مور مور کننده است!!! اما یانی یه یونانیه!!! رو دست مصریان و همه ی دنیاس!!! و باز هم با شجاعت، قدرشناسی و مسرررررررررت این هدیه رو در دستانش گرفت!
    توو این فکرم که ای کاش به جای خدای مرگ، خدای زندگی رو به یانی پیشکش می کردن! البته اگه داشته باشن!!! ههههههههه

بالاخره داستان مصر هم تموم شد. یانی دیشب در ویدئویی ضمن خداحافظی بازم از مهر و محبت مردم مصر ، جاذبه های زیبا و غذاهای خوشمزه ش (ههههههههه) تقدیر کرد. او گفت که از آب رودخانه ی نیل خورده تا دوباره به اینجا بیاد. می گن هرکس از آب نیل بخوره دوباره به مصر برمی گرده! قلفوووووووون قلب رئوف حساس تو ... خلاصه آخرش یه خرده گریه دار بود. یانی گفت که خیلی خیلی مردم مصر رو دوست داره و به سمت امارات پرواز کرد. ساعاتی قبل هم وارد خاک شهر شارجه شد. اونم برای اولین بار در عمرش!

خداحافظ قاهره! سلام شارجه!

ویرایش توسط lakshemi : Friday 6 November 2015 در ساعت 05:08 PM

16. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

حتما خیلی هاتون هفته ی گذشته خبر سقوط هواپیمای روسیه در صحرای سینا واقع در کشور مصر رو شنیدین. متاسفانه این فاجعه 224 کشته بر جای گذاشت که واقعا تکان دهنده بوده، کل روسیه را عزادار کرد. به دنبال همین مسئله هم روسیه و انگلستان احتمالاتی نظیر خرابکاری، بمب گذاری و خلاصه دست داشتن مصر در سقوط هواپیما را مطرح کرد و در ادامه هم آقای ولادمیر پوتین ریاست جمهوری روسیه دیروز کلیه ی پرواز های روسیه به کشور مصر را لغو کرده و اعلام کرد که تا اطلاع ثانوی روسیه هرگز پروازی به مصر نخواهد داشت! این اتفاق ضرر هنگفتی به اقتصاد مصر وارد کرده و اعلام شده که اگر این ممنوعیت پرواز ادامه داشته باشد تا 70 در صد به صنعت گردشگری مصر خسارت وارد خواهد شد!
    از این رو ، مردم،رسانات و کل مصر در شُک فرو رفتند و سعی می کنند بی گناهی شان را در این اتفاق ثابت و زودتر به این وضع خاتمه دهند.
    این ها رو گفتم که به اصل مطلب برسم. یانی نیم ساعت پیش از شارجه یک پیام برای مردم مصر فرستاد... تا به حال من هرگز یانی رو انقد منقلب ندیده بودم. او با اندوه فراوانی کلمات رو ادا می کرد:

„من مصر رو ترک کردم اما واقعا انگار هنوز شما رو ترک نکردم. ما اتفاقات رو نگاه کردیم. من روح شما رو احساس کردم. قدرت شما مردم رو احساس کردم. هزاران سال قدرت پشت سر شماست. حالا می خوام بگم که من شما رو خیلی دوست دارم. همیشه با شما خواهم بود. همیشه حامی شما خواهم بود. شما پیروز خواهید بود. و منم با شما خواهم بود.”

بسیار زیبا بود... منم واقعا منقلب شدم از این همه انسان دوستی، این همه برادری و این قلب بزرگ... ممنونم یانی که انقدر توجه نشون دادی و هر چیزی در این دنیا برات مهمه... برای مصر و روسیه هم دعا می کنم. امیدوارم این دوران سخت هر چی زودتر به خوشی تموم بشه.

18. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلامممممم نمسته بچه های من... امیدوارم خوب باشین.
    باید دیشب میومدم ولی حالم خوب نبود. الآنم خیلی رو فرم نیستم ولی اومدم تا این پست بیات نشده براتون بذارم و سریع برم.

خب خب، به این می گن اطلاع رسانی درست! مردم شارجه حسااااااااااابی حرفه ای و به موقع اطلاعات لازم راجع به کنسرت یانی رو پوشش دادن. کلی عکستی حرفه ای انداختن و سریع به اشتراک گذاشتن! کاری که مردم مصر اصلااااااا و ابدااااااااا بلد نبودن!!! ههههههههههههه
    عارضم خدمت شما که یانی در آمفی تاتر المجاز واقع در شارجه که یکی از رویایی ترین، شیک ترین و مدرن ترین محل های کنسرت دنیاست اجرای گرمی داشت! البته در هوایی خیلی سرد!!! هههههههههههه

چون همون طور که می بینین اینجا سر بازه و کنسرت در فضای باز اونم در شب حتما سرده. همینم باعث شد که همه ی گروه لباس مناسبی بپوشن تا سرما نخورن چون اگه مریض شن به گروه خسارت وارد می کنن اونا موظفن که مواظب خودشون باشن تا بتونن درست به تعهداتشون به یانی عمل کنن. این شامل لورن و لیزا هم می شه! هرچند هوای اهرام ثلاثه هم سرد بود اونا به خاطر فیلمبرداری دی وی دی رسمی اونا لباس گرمی نپوشیدن ولی در المجاز دیگه خیلییییی هم واجب نبود که خوشتیپی (که ندارن) و خوش لباسی (که اونم ندارن) رو ثابت کنن!!! ههههههههههههه بگذریم اینم عکسای خوبی که عکاسان حرفه ای عرب در المجاز انداختن.

قبل از اجرا، سامول در هوای سرد کمی خودشو گرم می کنه! احتمالا یه کم بداهه نوازی می تونه گرمابخش باشه. این عکسو مینگ از او گرفته!

چارلی آدامز، احتمالا با لباس الشارقه(شارجه)! ههههههههههه

اینم موووووووووووش خودم و کلوچه ی گردویی مرباییم می باشد...

بازم بر می گردم. فعلا رام رام.
    ویرایش توسط lakshemi : Monday 9 November 2015 در ساعت 07:50 PM

20. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلااااام رفقا

این روزا خیلییییییییی گرفتارم اما خیلی هم یانی ای ام! مث هر سال که آبان به نیمه می رسه من بی صبرانه منتظر تولد یانی هستم...
    عدیدم... یانی 3 روز دیگه وارد هفتمین دهه ی زندگی پرماجرای خودش می شه و 61 ساله می شه...
    یادمه که در کنسرت اهرام ثلاثه گفت:

„آلفا و اومگا این یعنی بسته شدن دایره ی زیبای زندگی من!” آلفا و اومگا اولین و آخرین حروف الفبای یونانی هستن... دایره ی زندگی یانی چند بار به جای اول رسید و دوباره شروع به چرخش کرد... مث همه ی ما... نقطه ی اومگا همون نقطه ی آلفاست... و زیبایی دایره به همینشه که ابدیه...

تا یادم نرفته جناب شيخ سلطان بن احمد القاسمي _ مسئول آمفی تاثر المجاز شهر شارجه _ یه ماکت کوچولو از این آمفی تاتر رو تقدیم یانی کرد. دستش درد نکنه...

یانی جون با تیمش فعلا به خونه برگشته و می گن روی آلبوم جدیدش تمرکز کرده و داره آخرین خرده کاری های آلبوم رو سامان می ده... خیلییییییی هیجان زدم کار جدیدشو بشنوم... بازم بر می گردم. یه سری چیز دیگه هم مونده منتها ازشون مطمئن نیستم و دنبال اطلاعاتم.

22. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خب اطلاعاتم تقریبا کامل شد! یانی پیش از ترک کردن شهر شارجه از یکی از موزه های این شهر دیدن کرد. کارشناسان موزه به یانی اجازه دادند تا قسمتی از „فرایند مرمّت آثار تاریخی” رو امتحان کنه! یانی هم با ذوق زدگی بسیاااااااااار این کار هیجان انگیز رو امتحان کرد!!! خیلی هیجان زده است!!! ههههههههههههه عدیدم...

ویرایش توسط lakshemi : Friday 13 November 2015 در ساعت 01:58 PM

24. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    60238
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    162
    108 بار تشکر شده در 55 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 19/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

لاکشمی عزیز ما هرچند خیلی ظهور نداریم ولی بشدت حضور داریم و از کارهای خوبت لذت میبریم(((از طرف جمعی از حاضرین غایب نما)))

26. 2 کاربر برای این پست از maahoor تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلاممممممممممممممممم بر همه ی عزیزانم

تولد یانیییییییییی جان عشیشم ، یگانه کلوچه ی فندوقی جهان به خود شیکرپنیرش و همه ی دوستدارانش مبارک باشه...
    همه ساله، روز تولد یانی بهترییییییییییییییییییین روز ساله! و من در پوستم نمی گنجم!
    با همه ی مشکلات، در این روز احساس می کنم این دنیا هنوزم جای خوبیه که همچین فرشته ای رو داریم! من معمولا 24 آبان رو جشن می گیرم اما خب این بار از 23 اُم شروع کردم! یانی جون امروز 61 ساله شد . امیدوارم 100 سالگیشو با هم جشن بگیریم. امیدوارم همیشه سالم و تندرست و رو فرم باشه! مث همیشه موشی و خندون! و امیدوارم همیشه شاهد هنرنمایی هاش و شنونده ی ترانه های دل انگیزش باشیم.

یانی جان موجود بسیاااااااااااااار پر برکتیه... اینو جدی می گم. و 61 ساله که برکت رو با به دنیا اومدنش و تولدش، با حضورش و با هنرش به ما می رسونه. دقیقا همین امروز به برکت و میمنت تولد یانی یه اتفاق خیلی خوب برای من افتاد. امیدوارم این برکت در زندگی شخصی و کاری خودشم جاری و مستمر باشه.

اینم کیک امسال من! ههههههه امیدوارم یانی هم خوشش بیاد! تولدت مبارک موشییییییییی

ویرایش توسط lakshemi : Saturday 14 November 2015 در ساعت 07:22 PM

28. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط maahoor [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    لاکشمی عزیز ما هرچند خیلی ظهور نداریم ولی بشدت حضور داریم و از کارهای خوبت لذت میبریم(((از طرف جمعی از حاضرین غایب نما)))

سلاممممممم خیلی ممنونم ماهور جان که از ما حمایت می کنی.
    چه حاضر باشی چه غایب من جای همه تونو سبز نگه می دارم... خوشحالم که از این تاپیک خوشتون اومده و ازش راضی هستین. خداروشکر. بازم ممنونممممم
    ویرایش توسط lakshemi : Saturday 14 November 2015 در ساعت 07:31 PM

30. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خب، یانی جان مربا در پیامی رسمی و تکان دهنده از تمام طرفدارانش (که تک تک ما هم شاملش هستیم) به خاطر تبریک تولدش و مهر و محبت مستدامشان قدردانی کرد... این بود کلمات منقلب کننده ی یانی :

"پیامی برای همه

همچنان که از یک سال دیگر از عمرم عبور می کنم دلم می خواست ابراز کنم که تا چه حد عمیقا از همه ی شما سپاسگذارم! برای حمایت و پشتیبانی من و دیدن من در طول همه ی این سال ها!
    شما الهام بخش من و منبع قدرت من هستید! وقتی افتاده بودم شما مرا بلند کردید. خیلی وقت ها با کلمات محبت آمیز و پیام های زیبایتان التیامم داده اید. شما مرا با داستان های تند و تلخ و واقعی زندگی تان به گریه انداختید. شما به زندگی من معنا بخشیدید و شما دلیل این هستید که چرا من هنوز موسیقی می سازم. من هرگز این هدیه ی بزرگی که به من دادید را فراموش نخواهم کرد. هدیه ای که یک عمر برای من به طول انجامید! من هرگز نخواهم توانست به قدر کافی سپاسگذار شما باشم.

با تمام عشقم
    ارادتمند شما، یانی "

32. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

صفحه 98 از 118 نخستنخست ... 4888949596979899100101102108 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)