لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 101 از 118 نخستنخست ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,601 به 1,616 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    یانی جان عدیییییییییییییییییدم مشغول تهیه ی تنظیم جدیدی از آهنگ With an Orchid برای اجرای زنده است. یانی جان در این تنظیم جدید از ساز ویولون سل استفاده کرده و سارا اوبراین افسانه ای قرار است تکنواز ویولون سل باشد. یانی و سارا در قسمتی از استدیوی یانی به کار تنظیم مشغولند. در یه پیام ویدئویی که در تمام شبکه های اجتماعی مربوط به یانی قرار داده شد یانی کاملا توضیح می ده که چه خبره. یانی می گه که آهنگ With an Orchid بسیار به قلبش نزدیکه (خب به قلب کی نزدیک نیس؟؟؟) و در تنظیم جدید ویولون سل بسیار برای این آهنگ مناسبه.

همچنین یانی تعاریف بسیااااااااااااری از استادبانو سارا اوبراین ارائه می ده و می گه :

„من با یکی از دوستان بسیار نزدیکم مشغول کار هستم. سارا اوبراین از انگلستان، نوازنده ی چلو (ویولون سل) که بسیار فوق العاده می نوازه. او از اجرای رویال آلبرت هال لندن در سال 1996 با منه! (20 سال!!!) او در شهر ممنوعه ی چین ، تاج محل هند ، ال مورو ، اهرام ثلاثه و ... با من بوده در تمام این سال ها. و یه زن بسیار بسیار قدرتمنده. او در واقع مادرِ گروهه!!! ههههههههه حواسش به همه چیز هست. حواسش به تمام آهنگ ها ، ورقه های نت و همه چیز هست. حتی مراقب این که همه حالشون خوب باشه!!! (عدیدم سارا موشی)”

خب منتظریم ببینیم تنظیم جدید With an Orchid چه طوری خواهد بود. البته شخصا معتقدم آخرین ریمیکس این آهنگ که کریستین کاسترو روش خوند بهترینشه!!!

***** نکته ی ستاره دار ***** :

برای تمام طرفدارانی که دلشون برای سیبیل یانی تنگ شده بود اعلام کنم که یانی برای اولین بار بعد از 10 سال دوباره سیبیل گذاشت!!! هههههههههههه موشیییییییییی من. هرچند اون در هر حالت و هر استیلی فوق العاده ست. دقیقا مث جانی دپ هر شکلی باشه محشره! مربااااااااااای من.

هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

DarkViolin آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    124511
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    18
    24 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

زنده باد لاکشمی عزیز... خواهش میکنم ازین زحمات چند سالت ی بک آپ تهیه کن... خدای نکرده چیزی شد من سرمو میکوبم تو دیور زحماتت از بین بره... این پست هم صرفا جهت خسته نباشید بود...:)... چون واسه تاپیک مفید نیست میتونید حذفش کنید

4. 2 کاربر برای این پست از DarkViolin تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط DarkViolin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    زنده باد لاکشمی عزیز... خواهش میکنم ازین زحمات چند سالت ی بک آپ تهیه کن... خدای نکرده چیزی شد من سرمو میکوبم تو دیور زحماتت از بین بره... این پست هم صرفا جهت خسته نباشید بود...:)... چون واسه تاپیک مفید نیست میتونید حذفش کنید
    سلامممممممم خیلی ممنونم از اییییییییییییین همه انرژی!!! واقعا سرحال شدم!
    چرا پستت رو پاک کنم؟ خیلی هم واسه ی تاپیک مفیده! هر چیزی که خستگی لاکشمی رو از بین ببره حتما مفیده.
    راستش خودمم خیلی خیلی دلم می خواست هیچیک از عکسا از بین نمی رفت و ابدی می موند. اما در حقیقت ما تقریبا هیچ مرجع آپلودی نداریم که بتونه یه عکسو مادام العمر نگه داره. در مورد لینکای ویدئو یا آهنگ می شه این کارو کرد ولی راجع به عکس خیلی کم پیش میاد.
    یه سری از عکسای پایه ای مربوط به ارکستر از بین رفته ولی درستشون می کنم. باقی صفحات هم ممکنه عکساش منقضی شده باشه ولی خبرش به قوت خود باقیه. اکثر عکسای تاپیک عکس اجراهای زنده است. اگر هم از بین بره باکی نیست! چون من هر از گاهی عکسای تاپ رو تحت عنوان هایی مث : „چند عکس از سامول یروینیان” یا چند نما از „خوانندگان” و امثالهم دوباره پست می کنم که اگه مدام سر بزنید می تونید داغ داغ از همین تنور دریافت کنید.

بازم ممنونم از مهربانی و الطاف بی پایانت. امیدوارم لیاقتشو داشه باشم. خوشحالم که شما عزیزانم کماف سابق به من افتخار می دین و سری به این تاپیک می زنین. خیلی خیلی مچکرم!

6. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

تنها 17 روز به انتشار دی وی دی کنسرت اهرام ثلاثه ی مصر باقی مونده! هیپ هیییییییییییپ!

انتشار سراسری: 17 ژوئن

8. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ویکتور اسپینولا، هارپیست شماره 1 جهان از گروه یانی خداحافظی کرد!!!

متاسفانه ساعاتی پیش اسپینولا در صفحه ی فیسبوک خود این خبر را منتشر کرد و تمام طرفداران یانی را در شوک فرو برد!

ویکتور اسپینولا بعد از 10 سال کار مداوم با یانی و سفر به بیش از 40 کشور جهان همراه ارکستر یانی ظاهرا از این تور ها و کنسرت های سنگین خسته شد و پس از خانم کارن بریگز (ویولونیست) دومین موسیقی دان یانی لقب گرفت که خودآگاهانه از ارکستر یانی خداحافظی کرد. ظاهرا اسپینولا مشکل یا دلیل خاصی برای این خداحافظی ندارد و فقط از روند طاقت فرسای کنسرت های یانی خسته شده.

او در طی پیامی رسما از مردم، یانی و نوازندگان همکارش نیز تشکر و قدردانی کرد. این است متن پیام خداحافظی ویکتور اسپنولا :

" برای طرفدارانم:

هر ثانیه در زندگی یه شروع جدیده!
    سپاسگذارم به خاطر حمایت بی پایان تان. با یک حس تلخ و شیرین باید بگویم که من به تور یانی باز نخواهم گشت. اما موسیقی ادامه خواهد یافت. شما می توانید من را به زودیدر یک اجرای زنده در باغ وحش قلمروی حیوانات دیزنی ببینید. همچنین آلبوم جدید گروه قدیسان ممنوعه هم در راه است.

برای برادران و خواهران در گروه یانی:

برای من نواختن بین بهترین نوازندگان جهان بسیار بسیار سرگرم کننده بوده اما بیشتر از آن، این برایم افتخار بود که دوست شما باشم. این یک سفر فوق العاده بود. خیلی دلم برایتان تنگ می شود.

برای یانی:

تو برای من و خانواده ام یک برکت در زندگی مان بودی

سپاسگذارم برای تمام این سال ها
    سپاسگذارم برای اینکه قسمتی از پاراگوئه ی مرا به سراسر جهان نشان دادی
    سپاسگذارم برای اینکه مرا قسمتی از میراث بشریت کردی
    سپاسگذارم برای فرصت تقسیم کردن موسیقی ام با دنیا
    خداوند همیشه تو را حفظ کند.
    تا ابد سپاسگذارم دوست من "

دلم می خواد گریه کنم... واقعا نمی دونم چی بگم؟!... در ابتدا کارن بریگز و حالا هم ویکتور اسپینولا... این درست در شریطی ست که سال هاست از دیدار هنر بی بدیل پدرو ایوستاچه هم محروم هستیم... برای ویکتور عزیز و اون انگشتان هنرمندش که شاهکار خلقت هستن آرزوی بهترین و بالاترین موفقیت ها رو دارم. دلمون یه دنیا برای نوای چنگ هات تنگ می شه... توو این فکرم که آیا کسی می تونه این جای خالی رو پر کنه؟؟؟ ...

10. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

عرض سلام و خسته نباشید خدمت خانم لاکشمی و همه ی دوستانی که به این صفحه سر می زنن.
    ای بابا ... ویکتور اسپینولا هم که رفت...
    یادمه اولین بار که نوازندگیشو دیدم توی همون کنسرت لاس وگاس بود که برام خیلی جالب و عجیب بود ... مثل هارپ نوازای دیگه نمی نواخت... بسیار پر انرژی و زیبا ...
    یادمه اون موقع ها نوازندگیشو نشون هرکدوم از دوستان و آشنایان که میدادم تعجب می کرد و لذت می برد
    تصور گروه یانی بدون ویکتور اسپینولا خیلی سخته ... همونطور که بدون پدرو سخت بود ...

بازم ممنون از مطالب خوبتون

- - - Updated - - -

عرض سلام و خسته نباشید خدمت خانم لاکشمی و همه ی دوستانی که به این صفحه سر می زنن.
    یادمه اولین بار که نوازندگیشو دیدم توی همون کنسرت لاس وگاس بود که برام خیلی جالب و عجیب بود ... مثل هارپ نوازای دیگه نمی نواخت... بسیار پر انرژی و زیبا ...
    یادمه اون موقع ها نوازندگیشو نشون هرکدوم از دوستان و آشنایان که میدادم تعجب می کرد و لذت می برد
    تصور گروه یانی بدون ویکتور اسپینولا خیلی سخته ... همونطور که بدون پدرو سخت بود ...

12. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

DarkViolin آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    124511
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    18
    24 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام بر بانوی بی همتا در تلاش کردن...!
    ... امیدوارم سلامت و آرامش داشته باشی لاکشمی عزیز...
    ... من متاسفانه تو ی دوره ای از زمان قرار گرفتم که دلم میخواد نسبت به همه چی... „همه چی” آگاهی داشته باشم... اما چون وقت انسان کم و مشغله و گرفتاری زیاد خب فعلا به این آرزوم نمیرسم... البته شاید همه احاطه داشتن به همه چی امکانش نباشه و بهتره فقط رو ی زمینه خاص متمرکز شم!... مثلا اینکه دلم میخواد یه بار بشینم از اول تا آخر چیز هایی ک نوشتی بخونم و یاد بگیرم...! اون روز که گفتم یه نسخه از همه چیزات ذخیره کن منظورم توی هارد بود... واقعا یه گنچینس این زحمات چند سالت :) این سایت بازدیدش احساس میکنم خیلی کم شده اما من هر وقت فرصت داشته باشم سر میزنم! و باعث افتخارمه که هنوز از مطالبی که میذاری بهره مند میشم! من اسم های گروه رو زیاد نمیدونم فقط وقتی دیدم این آقاهه ی چنگ نواز که موهاش بلند بود داره میره خیلی ناراحت شدم! یاد اون کنسرت افتادم که از روی زمین بلند کرد چنگ رو! باورت نمیشه اولا ک آشنا شدم با گروه یانی فکر میکردم یه دختره آخه خیلی موهاش بلند و قشنگ بود :))! بعدم برات بگم ک یه ویولنیست بود تو گروه یانی چشم بادومی بود (آسیای شرقی) البته دو تا بودن... یکیشون قیافش بچه تر میزد و بجای اینکه عشوه بیاد بیشتر شیطون بود! و کنار سامولم تو چند چا زده... ازون چه خبر ؟ خیلی ازش خوشم میاد :) کلا به چشم بادامی ها ارادت دارم...! بعدم اینکه خیلی ممنون ک هستی...

- - - Updated - - -

... من متاسفانه تو ی دوره ای از زمان قرار گرفتم که دلم میخواد نسبت به همه چی... „همه چی” آگاهی داشته باشم... اما چون وقت انسان کم و مشغله و گرفتاری زیاد خب فعلا به این آرزوم نمیرسم... البته شاید همه احاطه داشتن به همه چی امکانش نباشه و بهتره فقط رو ی زمینه خاص متمرکز شم!... مثلا اینکه دلم میخواد یه بار بشینم از اول تا آخر چیز هایی ک نوشتی بخونم و یاد بگیرم...! اون روز که گفتم یه نسخه از همه چیزات ذخیره کن منظورم توی هارد بود... واقعا یه گنچینس این زحمات چند سالت :) این سایت بازدیدش احساس میکنم خیلی کم شده اما من هر وقت فرصت داشته باشم سر میزنم! و باعث افتخارمه که هنوز از مطالبی که میذاری بهره مند میشم! من اسم های گروه رو زیاد نمیدونم فقط وقتی دیدم این آقاهه ی چنگ نواز که موهاش بلند بود داره میره خیلی ناراحت شدم! یاد اون کنسرت افتادم که از روی زمین بلند کرد چنگ رو! باورت نمیشه اولا ک آشنا شدم با گروه یانی فکر میکردم یه دختره آخه خیلی موهاش بلند و قشنگ بود :))! بعدم برات بگم ک یه ویولنیست بود تو گروه یانی چشم بادومی بود (آسیای شرقی) البته دو تا بودن... یکیشون قیافش بچه تر میزد و بجای اینکه عشوه بیاد بیشتر شیطون بود! و کنار سامولم تو چند چا زده... ازون چه خبر ؟ خیلی ازش خوشم میاد :) کلا به چشم بادامی ها ارادت دارم...! بعدم اینکه خیلی ممنون ک هستی...

14. کاربران زیر از DarkViolin به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام و صد سلام ... وای ممنونم... خدا کنه من واقعا در تلاش بی همتا باشم!!!
    اول بذار بگم که خیلیییییی مچکرم از این همه لطف و محبت. من اگه تلاشی می کنم اول به خاطر خود یانی و بعد هم به خاطر شما دوستان گرانقدر خودمه. و این که شما از این تاپیک حمایت کنید برای من بسیار بسیار باعث خوشحالی و افتخاره.
    راستش زمان حجم زیادی می گیره... و به خاطر همین خاصیتش هم هست که ما نمی تونیم تک تک لحظات رو ثبت و ضبط کنیم. چون باید یه هارد با حافظه ی بی انتها بهش اختصاص می دادیم. اگه می شد قطعا خود من یکی از اونایی می شدم که نه فقط از یانی که از خیلی انسان های باارزش دیگه چنین هاردی تهیه می کردم و تمام لحظات اونا رو توش ثبت می کردم!... ولی متاسفانه نمی شه. همین حالاشم حدود 6000 عکس یانی در هارد منه!!! هههههههه
    بلـــــــــــه... متاسفانه ویکتور اسپینولا گروه یانی رو ترک کرد. همه از این اتفاق ناراحت هستن. ویکتور فوق العاده بود... همه ی ما از اون تک نوازی های متحیر کننده ش خاطرات زیادی داریم...
    در این سال های اخیر تمام ویولیست های خانوم در گروه یانی چشم بادومی بودن!!! ههههههههههه نمی دونم منظورت سایاکا کاتسوکی ویولونیست ژاپنیه، یا آن ماری کلهون ویولیست چینی/آمریکایی ، یا خواهر کوچکترش مری سیمپسون؟! هر 3 زنان شگفت انگیز و قدرتمندی بودن که البته آن ماری کلهون به سبب تجربه و مهارت بین المللیش از اونای دیگه بسیار مشهورتره. منم چشم بادومی ها رو دوست می دارم...

به به سلام محمد خان عزیز
    ویکتور اسپینولا یک اعجوبه و نابغه ست با هوش وحشتناک! موسیقی به هوش و احساس در کنار هم نیاز داره. یکی فقط هوشش رو داره و نوازندگیش خشکه، یکی مث من فقط یه خرده احساسات داره بدون هوش! و بعضی هم از هر دو موهبت سهم بسیاری دارن. اسپینولا از همین دسته است. یک نابغه ی محض!
    حالا دیگه فقط باید دلمونو به کنسرت های گروه قدیسان ممنوعه خوش کنیم تا شاید اون جا ویکتور رو ببینیم... هعی...

16. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

(من نمی دونم چرا نمی تونم پاسخ با نقل قول بذارم ... کلا سایت ریخته به هم یه مقدار)
    قربان شما
    بله ... از اونوقتی که اینجا این مطلب رو خوندم که ویکتور خیلی باهوشه و باهوش ساز میزنه بیشتر به نوازندگیش دقت کردم.
    نفرمایید ... ما صدای ساز شما رو شنیدیم... بیشتر از یه خرده احساس توی ساز زدنتون هست و البته متبحرانه اس.

18. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Dj_MAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    8571
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    450
    1,486 بار تشکر شده در 416 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow Dj_MAN On Twitter Add Dj_MAN on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/1
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    16

هوووووووووووووووووووو - هنوز این تاپیک هست ؟

الان فکر کنم یه 7-8 سالی میشه ...

- - - Updated - - -

20. کاربران زیر از Dj_MAN به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

وای! متاسفانه سایت به هم ریخته و دست ما رو بسته...

ببین کی اینجاس!!! دوست خیلیییییییی عزیز و قدیمی لاکشمی!!!
    حال و احوالات شما چطوره استاد؟ 8 سال که نه هنوز! اما 6 ساله که در خدمت نت آهنگی ها هستیم.
    خیلیییییییی خوشحال شدم که بازم شما رو اینجا دیدم... خدا حفظتون کنه.
    ارادتمند

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    89 بار تشکر شده در 50 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 33/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    11

سلام لاکشمی عزیز خسته نباشید حسابی بهت میگم... واقعا نمدونم چی بگم از رفتن اسپینولا شوکه کننده بود برام... ایشون با اختلاف زیاد بهترین نوازنده هارپ جهان بود... واقعا حیفش... امیدوارم با برگشت پدرو به ارکستر یانی بتونیم این ناراحتی رو یکم جبران کنیم چون واقعا جای ویکتور اسپینولا خالیه ... نمدونم نوازنده هارپ بعدی کیه ولی مطمئنم یانی بهترینشو میاره

23. کاربران زیر از sparsanik به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام لاکشمی عزیز خسته نباشید حسابی بهت میگم... واقعا نمدونم چی بگم از رفتن اسپینولا شوکه کننده بود برام... ایشون با اختلاف زیاد بهترین نوازنده هارپ جهان بود... واقعا حیفش... امیدوارم با برگشت پدرو به ارکستر یانی بتونیم این ناراحتی رو یکم جبران کنیم چون واقعا جای ویکتور اسپینولا خالیه ... نمدونم نوازنده هارپ بعدی کیه ولی مطمئنم یانی بهترینشو میاره

سلام پارسا جان ... چطوری؟ قربان لطفت... زنده باشی

منم هنوز شوکه ام! راستش با این روشی که یانی در طی این 6 سال اخیر در پیش گرفته من که بعید می دونم پدرو ایوستاچه به تیم برگرده. از اون جا که برای پدرو جانشینی آورده نشد احتمالش ناچیزه که یه هارپیست دیگه وارد تیم بشه. ویکتور اسپینولا استاد شماره 1 جهانه مگه اصلا کسی می تونه در حد اون باشه؟؟؟؟ اما شاید بهتر باشه به اضافه شدن یک ساز جدید دل ببندیم! مثلا گیتار یا همون سنتور که قبلا خیلی خوب در آهنگای یانی جواب دادن می تونن خلا چنگ رو پر کنن... شاید این اتفاق بیفته...

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خواهران هنرمند ... آن ماری کلهون و خواهر کوچکترش مری سیمپسون که هر دو افتخار همکاری با یانی را در کارنامه ی هنری خود دارند.
    یادش به خیر یه روزی وقتی آن ماری رفت و مری رو جای خودش گذاشت من و خیلی ها فک می کردیم مری همون آن ماریه که چاق شده!!! هههههههههه البته شخصا آن ماری رو خیلیییییی بیشتر می پسندم چون حرکاتش کاملا حرفه ایه.

آن ماری کلهون (راست) و مری سیمپسون در یک کنسرت مشترک

- - - Updated - - -

خواهران هنرمند ... آن ماری کلهون و خواهر کوچکترش مری سیمپسون که هر دو افتخار همکاری با یانی را در کارنامه ی هنری خود دارند.
    یادش به خیر یه روزی وقتی آن ماری رفت و مری رو جای خودش گذاشت من و خیلی ها فک می کردیم مری همون آن ماریه که چاق شده!!! هههههههههه البته شخصا آن ماری رو خیلیییییی بیشتر می پسندم چون حرکاتش کاملا حرفه ایه.

آن ماری کلهون (راست) و مری سیمپسون در یک کنسرت مشترک

26. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ووووووووووووهوووووووووووو ووووووووووو!

بالاخره بعد از این همه انتظار دی وی دی رسمی کنسرت یانی در اهرام ثلاثه ی مصر با کیفیت بلو-ری ساعتی پیش در جهان عرضه شد!
    احتمالا فردا در ایران خواهد بود!!! ههههههههه هیپ هیپ!

28. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانی جان عزیزم به مناسبت فوت ناراحت کننده و جان فرسای محمد علی کلی _ اسطوره ی بوکس جهان _ یک پیام رسمی منتشر کرد :
    (روحش شاد و بهشت منزلگاه ابی او باد)

„تا ابد مثل پروانه ای شناور بمان دوست من... تو همیشه سمبل و الگوی من بوده ای و برای همیشه بزرگترین ، اولین و تنهاترین خواهی بود...”

یانـــــــی

30. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

صفحه 101 از 118 نخستنخست ... 5191979899100101102103104105111 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)