لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 105 از 118 نخستنخست ... 55595101102103104105106107108109115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,665 به 1,680 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    138986
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    78
    45 بار تشکر شده در 31 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    Given: 10/0
    میزان امتیاز
    9

0 Not allowed! Not allowed!
    خیلی خیلی خسته نباشید بابت اینکه این تاپیک رو همیشه بروز نگه می دارید... اون چیزایی که بالا فرمودید مشابهش همیین چند وقت پیش برای من هم اتفاق افتاده بود و واقعا حرف دل منم بود :) بعضی وقتا واقعا دلم می خواد برگردم عقب و تو همون حال بمونم ... من کلا در گذشته زندگی می کنم
    سپاس فراوان

- - - Updated - - -

خیلی خیلی خسته نباشید بابت اینکه این تاپیک رو همیشه بروز نگه می دارید... اون چیزایی که بالا فرمودید مشابهش همیین چند وقت پیش برای من هم اتفاق افتاده بود و واقعا حرف دل منم بود :) بعضی وقتا واقعا دلم می خواد برگردم عقب و تو همون حال بمونم ... من کلا در گذشته زندگی می کنم
    سپاس فراوان
    Im On The Wrong Side Of Heaven, And The Righteous side Of Hell

2. 3 کاربر برای این پست از Defunct تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

سلام و عید فطر به تمامی شما مهربونا مبارک.
    شب به خیر
    چند تا عکس قدیمی از یانی ببینین. خالی از لطف نیست. به قول دوست عزیزم که در پست بالایی فرمودن „من همیشه در گذشته زندگی می کنم” راستش منم همینطورم! گذشته ها کلا همه چیز خیلی بهتر بود. البته به آینده هم باید امیدوار بود. در مورد یانی هم گذشته ها برای من خیلی خاطره داره... حتی خود یانی هم از گذشته هاش همیشه با هیجان می گه. این عکس ها هم پر از خاطره ست!!!

این واقعا زیرخاکیه! عدیدم! مربوط به حدود بیست و سه-چهار سال پیشه! یاد از آن روزی که بودی زهره یار من!

آکروپولیس! هعییییییی

تاثیرگذارترین افراد زندگی یانی به جرئت فقط همین سه نفرند!

بازم دوران آکروپولیس! یادش به خیر...

ارکستر کامل شهر ممنوعه و تاج محل 1998!!!

لاس وگاس 2006 این یکی هم خیلی خاطره برانگیزه! این استاد_بانوان یکی از دیگری هنرمندترن. خدا حفظشون کنه...

ههههههههه عاشق این یکی ام! در تور 2006 از شهری به شهر دیگر با اتوبوس!!!

این گوگولی ها نیاز به معرفی ندارن! موش های من!

این پشت جلد یکی از فول-آلبوم های یانی...

این یکی هم که فوق العاده ست! یه روز مهم در استدیوی خانگی یانی بود... 2007 آلبوم voices...

شیطنت های اندر توماس و تقلید ژست های کلوئه هنوزم برام خیلی خنده داره! ههههههههه

قلفونش برم ... در 2011 یک پاندای گوگولی، اودولو و خیلی فندوق از طرف چین به یانی هدیه شد... یانی هم به افتخار صلح جهان که پاندا نمادشه نام سانتورینی رو روش نهاد... در واقع اولین دختر یانی قبل از خانوم کریستال خود خود سانتورینی بود! یادمه یانی در مصاحبه اش گفته بود „به نظر همه ی پدر ها دخترشون زیباترینه! به نظر منم دخترم سانتورینی زیباترینه!” سانتورینی نام آهنگ شاهکار خودش هم هست. 6 سال از اون موقع می گذره!!! سانتورینی حالا واسه ی خودش مادربزرگی شده!!! هههههههههه عدیدمممممممم

در ژوئن 2013 یانی به بیروت سفر کرد و از طرفدارانش این هدیه ی ارزشمند رو دریافت کرد. نماد کشور لبنان...

دقیقا 25 ژانویه ی 2013! جشن کوچولوی تولد سامول یروینیان عزیز با همکاران و دوستان!

در 2013 یک طرفدار سودانی از طرف کلیه ی مردم آفریقا یک ظرف غذا به یانی هدیه کرد! به گفته ی خودش باارزش ترین هدیه ی ممکن در کشور او غذاست... یانی به شدت از دریافت این هدیه منقلب شد... خوب یادمه...

و اینم سیل گل ها در پرورشگاهی در عمان در 2013!!! این سال کلا سال بسیار شگفت انگیزی برای یانی بود...

کلی دیگه خاطره هم هست... در این مقال نمی گنجد!!! فعلا شبتون خوش. رام رام.
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

4. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانی جان دیشب اعلام کرده که:

„دارم روی یه سورپرایز دیگه کار میکنم، خیلی خیلی هم سخته اما دارم همه ی توانم رو به کار می گیرم. امیدوارم این کار همه رو شاد کنه!”

یعنی این سورپرایز چی می تونه باشه؟؟؟!!!

6. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

موشی های فندوق من، سلام، شبتون به خیر

به مناسبت اینکه تقریبا یک سال از کنسرت یانی در شهر امان _ کشور اردُن می گذره چند تا عکس از اجرای یانی در اون کنسرت براتون گذاشتم. یه فلش بک به اردن!

من هلاک این یکی اممممممممممممممممم

یعنی من اینجا فهمم شد یانی طی اون سه-چهار سالی که موهاش کوتاه بود چه زجری کشیده!!! ههههههههههههههههههههه

امیدوارم پسندیده باشین. دوستتون دارم. تا بعد رام رام.

8. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام عزیزانم

حتما به خاطر دارید که 6 سال پیش در جریان یکی از تورهای جهانی یانی دولت چین و صندوق حمایت از حیات وحش به شکلی نمادین، سرپرستی یک بچه پاندا رو به یانی اهدا کرد. پاندا نماد صلح و از نمادهای مهم کشور چین بوده، به همین مناسبت یانی هم روی اون پاندا خانوم قندک نام „سنتورینی” رو نهاد که به معنای صلح و آرامشه. و نام آهنگ زیبای خودشم هست. خلاصه از شادی روی پا بند نبود! همچین موجود لطیفی رو به هرکسی هم اهدا کنن پس میوفته! عدیدممممممممم. یادتونه که منم یه چند بیتی به افتخار این دخمل زیبا سرودم:

پاندای ناز قندی *******************خوشگلی و لوندی
    چه صاحبی داری تو! *************چه نعمتی داری تو
    این تحفه و این کادو! ************ یانی گرفته یا تو؟
    ناز نازی خوش به حالَت *********** کاش من بودم به جایَت

اما جالبه بدونید که استاد پلاسیدو دومینگو خواننده ی بلندپایه ی اپرا که در آلبوم „اینسپیرتو” با یانی همکاری داشت خیلی قبل تر از یانی یک پاندا از چین هدیه گرفته!!! این خیلی جالبه! چون افراد بسیار کمی در جهان هستند که به اون ها سرپرستی پاندا اهدا شده. و دو تا از اونا با هم کار کردن!!! خیلی جالبه!

اینم آهنگ پایان آگوست که استاد پلاسیدو دومینگو روی اون به زیبایی خوانده اند. اگه احیانا نشنیده اید، تقدیم به شما:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اینجا هم کل آلبوم رو از سایت سانگسرا دانلود بفرمایید.

10. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خبری شنیدم که منو سر تا پا در شوک فرو برد!

ون جانسون خواننده ی آمریکایی در نخستین ساعات امروز درگذشت...

مطمئنم نیازی نیست او رو معرفی کنم. در جریان کنسرت هند و چین یانی یک سورپرایز افسانه ای، ابدی و ازلی به تماشاچیان هدیه داد و اون شاهکارش LOVE IS ALL بود. ترانه ای که ون جانسون با صدای پر قدرتش اونو برای اولین و آخرین بار در تاریخ کنسرت های یانی اجرا کرد. این ترانه شهرت بسیار زیادی برای ون به ارمغان آورد و باعث شد با افراد بزرگ دیگری هم کار کنه.
    امروز که خبر فوت نابه هنگام ون جانسون رو شنیدم به شدت بهت زده و متاسف شدم! او صدای پر قدرتی داشت. بسیار حرفه ای اجرا می کرد. ترسی از صحنه نداشت. به تمام تکنیک های خوانندگی مسلط بود و مهم تر از همه با تمام روح و قلبش می خوند. خدایش بیامرزد...

اینم به یاد ون جانسون... LOVE IS ALL

- - - Updated - - -

خبری شنیدم که منو سر تا پا در شوک فرو برد!

ون جانسون خواننده ی آمریکایی در نخستین ساعات امروز درگذشت...

مطمئنم نیازی نیست او رو معرفی کنم. در جریان کنسرت هند و چین یانی یک سورپرایز افسانه ای، ابدی و ازلی به تماشاچیان هدیه داد و اون شاهکارش LOVE IS ALL بود. ترانه ای که ون جانسون با صدای پر قدرتش اونو برای اولین و آخرین بار در تاریخ کنسرت های یانی اجرا کرد. این ترانه شهرت بسیار زیادی برای ون به ارمغان آورد و باعث شد با افراد بزرگ دیگری هم کار کنه.
    امروز که خبر فوت نابه هنگام ون جانسون رو شنیدم به شدت بهت زده و متاسف شدم! او صدای پر قدرتی داشت. بسیار حرفه ای اجرا می کرد. ترسی از صحنه نداشت. به تمام تکنیک های خوانندگی مسلط بود و مهم تر از همه با تمام روح و قلبش می خوند. خدایش بیامرزد...

اینم به یاد ون جانسون... LOVE IS ALL

12. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

وووهوووووووووووو! چند ثانیه ای از اجرای آهنگ نایتینگل با تک نوازی پدرو ایوستاچه ی عدیدم رو در صفحه ی اینستاگرام رسمی یانی (لینک زیر) ببینید. این اجرا مربوط به تور اتنیسیتی و سال 2005 می باشد که هرگز رسما منتشر نشده بوده! عالیه![ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

14. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانی جون شیکرپاره ی من، در جشنواره ی بزرگ موسیقی اپل، کاندید دریافت جایزه شد.

جشنواره ی بزرگ موسیقی اپل یک جشنواره ی بین المللی، معتبر و شناخته شده ست که سرتاسر جهان رو شامل می شه. این جشنواره که امسال در کانادا برگذار می شه در رشته های مختلفی داوری می شه و چهره های جهانی نظیر لارا فابین، دریک، آنا نتربکو، نوال الزغبی، انریکو و حتی گوگوش خودمون در اون حضور یافتند.
    امسال تصمیم گرفتند یانــــــــی رو کاندید دریافت جایزه ی یک عمر موفقیت بکنن! که جایزه ای به حق، شایسته و درخور اوست. قلفونش!

بر کسی پوشیده نیست که یانی استحقاق دریافت بزرگترین جوایز دنیا رو داره و اینا براش کم هم هست! اما به عقیده ی من باید برای بهترین آهنگساز هم کاندید می شد. اما احتمال دادم به این خاطر باشه که یانی در هیچ جشنواره ی موسیقی شرکت نمی کنه.
    خب عزیزانم با توجه به پست بالا که قبلا به استحضار رسوندم، یانی جون جایزه ی یک عمر موفقیت رو در جشنواره ی بزرگ موسیقی اپل کسب کرد! خب مبارک باشه! از یانی جون باید خیلیییییییییییی بیشتر از اینا تقدیر بشه! باید مجسمه ها از او ساخته بشه! مدال ها و لوح ها و پلاک های بسیار بهش تقدیم بشه! یانی خدمت زیادی به موسیقی جهان و دل های گرفته ی مردم کرد... موسیقی یانی گنجیه که صد نسل بعدی آیندگان هم مث ما ازش غنی خواهند شد. آخه می دونین؟
    قند و نبات و حلواس
    یانی من مرباس هههههههههه

- - - Updated - - -

یانی جون شیکرپاره ی من، در جشنواره ی بزرگ موسیقی اپل، کاندید دریافت جایزه شد.

جشنواره ی بزرگ موسیقی اپل یک جشنواره ی بین المللی، معتبر و شناخته شده ست که سرتاسر جهان رو شامل می شه. این جشنواره که امسال در کانادا برگذار می شه در رشته های مختلفی داوری می شه و چهره های جهانی نظیر لارا فابین، دریک، آنا نتربکو، نوال الزغبی، انریکو و حتی گوگوش خودمون در اون حضور یافتند.
    امسال تصمیم گرفتند یانــــــــی رو کاندید دریافت جایزه ی یک عمر موفقیت بکنن! که جایزه ای به حق، شایسته و درخور اوست. قلفونش!

بر کسی پوشیده نیست که یانی استحقاق دریافت بزرگترین جوایز دنیا رو داره و اینا براش کم هم هست! اما به عقیده ی من باید برای بهترین آهنگساز هم کاندید می شد. اما احتمال دادم به این خاطر باشه که یانی در هیچ جشنواره ی موسیقی شرکت نمی کنه.
    خب عزیزانم با توجه به پست بالا که قبلا به استحضار رسوندم، یانی جون جایزه ی یک عمر موفقیت رو در جشنواره ی بزرگ موسیقی اپل کسب کرد! خب مبارک باشه! از یانی جون باید خیلیییییییییییی بیشتر از اینا تقدیر بشه! باید مجسمه ها از او ساخته بشه! مدال ها و لوح ها و پلاک های بسیار بهش تقدیم بشه! یانی خدمت زیادی به موسیقی جهان و دل های گرفته ی مردم کرد... موسیقی یانی گنجیه که صد نسل بعدی آیندگان هم مث ما ازش غنی خواهند شد. آخه می دونین؟
    قند و نبات و حلواس
    یانی من مرباس هههههههههه

16. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

کلوچه ها سلام... شبتون به خیر.

کنسرت های انفرادی یانی مجددا در راهه! همون طور که می دونین و بارها براتون گفتم یانی از مدتی پیش نوعی رسیتال پیانو ترتیب داده که آهنگ هاشو به شکل سولوی پیانو برای تماشاچیان می نوازه... „شبی در گفت و گو با یانی و پیانو اش! ” یا „یانی خالص” اسم این کنسرت هاس! خب خیلیییییییییییییی از مردم از سال های دور و جوانی یانی همچنان شیفته ی اون آهنگ های پیانوی افسانه ای یانی هستن که آرامبخش و بدون مخلفات بود... خالی خالی و پر از حس سبکی... یادمه سه چهار سال پیش یکی از دوستانم می گفت دلش برای دورانی که یانی با پیانو می نواخت تنگ شده... حالا این آرزو محقق شده... بسیاری از آهنگایی که خیلی کم در کنسرت ها به اجرا در اومده و یا هرگز اجرا نشده در این کنسرت ها اجرا می شه... مث one man's dream, to take to hold, until the last moment, in the mirror, if i could tell you و ... دیشب یانی در فیسبوکش از چهار آهنگ دیگه که مشغول تمرین اونا برای کنسرتشه پرده برداشت. البته قبل از اجرا سرشو روی پیانو گذاشته و خوابیده بود... ههههههههه بعد دستیارش صداش زد... بیدار که شد کلی خندید و بعد زد زیرش! گفت خواب نبودم رفته بودم توو تمرکز و تعمق!!! ههههههههه خلاصه بعدشم شروع به زدن نمود... همون 4 آهنگ رو البته! هههههههههههه از هر کدوم کمی رو زده بود... منم دانلودش کردم تا شمام بشنوید و حسش کنین. چقدر زیبان... حتما دانلود کنین! مطمئنم با هر کدوم یه دریا خاطره دارین:

- - - Updated - - -

کلوچه ها سلام... شبتون به خیر.

کنسرت های انفرادی یانی مجددا در راهه! همون طور که می دونین و بارها براتون گفتم یانی از مدتی پیش نوعی رسیتال پیانو ترتیب داده که آهنگ هاشو به شکل سولوی پیانو برای تماشاچیان می نوازه... „شبی در گفت و گو با یانی و پیانو اش! ” یا „یانی خالص” اسم این کنسرت هاس! خب خیلیییییییییییییی از مردم از سال های دور و جوانی یانی همچنان شیفته ی اون آهنگ های پیانوی افسانه ای یانی هستن که آرامبخش و بدون مخلفات بود... خالی خالی و پر از حس سبکی... یادمه سه چهار سال پیش یکی از دوستانم می گفت دلش برای دورانی که یانی با پیانو می نواخت تنگ شده... حالا این آرزو محقق شده... بسیاری از آهنگایی که خیلی کم در کنسرت ها به اجرا در اومده و یا هرگز اجرا نشده در این کنسرت ها اجرا می شه... مث one man's dream, to take to hold, until the last moment, in the mirror, if i could tell you و ... دیشب یانی در فیسبوکش از چهار آهنگ دیگه که مشغول تمرین اونا برای کنسرتشه پرده برداشت. البته قبل از اجرا سرشو روی پیانو گذاشته و خوابیده بود... ههههههههه بعد دستیارش صداش زد... بیدار که شد کلی خندید و بعد زد زیرش! گفت خواب نبودم رفته بودم توو تمرکز و تعمق!!! ههههههههه خلاصه بعدشم شروع به زدن نمود... همون 4 آهنگ رو البته! هههههههههههه از هر کدوم کمی رو زده بود... منم دانلودش کردم تا شمام بشنوید و حسش کنین. چقدر زیبان... حتما دانلود کنین! مطمئنم با هر کدوم یه دریا خاطره دارین:

18. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

پریشب یانی در واشنگتون برای نخستین بار یکی از شاهکارهای مسحور کننده ش رو به نمایش گذاشت! آهنگ وداع farewell که خیلی هاتون شنیدین. آهنگی که واقعا عاشقانه و لطیفه. به همین منظور هم ساخته شده. برای وداع با دختری که سال های سال پیش، یانی اون رو به شدت دوست داشت. اونایی که آلبوم VOICES و VOCES v رو گوش کردن می دونن که کلوئه لاوری روی این آهنگ ترانه سرایی کرد و خودش هم خوند که واقعا بی نظیر از آب در اومد... خلاصه آهنگ وداع، تا حالا هرگز این آهنگ در هیچ کنسرتی اجرا نشده بود (حتی نسخه ی کلوئه) و یه جورایی همه شوکه شدن وقتی اون کلیدها این طوری فشرده شدن! خودتون گوش بدین. معرکه ست. معرکه.

این یکی هم
    if i could tell you اجرای واشنگتون یانیه. سولوی پیانوی این آهنگ شنیدن داره! حتما گوش بدین.

دوستان یک صفحه از این پست رد شده و من دوباره آپش می کنم که اگه نشنیدین از دستتون نره! چی کار کنم؟ مهربونم دیگه! دلم نمیاد تک خوری کنم! ههههههههههههه حتما حتما دانلود کنین.

- - - Updated - - -

پریشب یانی در واشنگتون برای نخستین بار یکی از شاهکارهای مسحور کننده ش رو به نمایش گذاشت! آهنگ وداع farewell که خیلی هاتون شنیدین. آهنگی که واقعا عاشقانه و لطیفه. به همین منظور هم ساخته شده. برای وداع با دختری که سال های سال پیش، یانی اون رو به شدت دوست داشت. اونایی که آلبوم VOICES و VOCES v رو گوش کردن می دونن که کلوئه لاوری روی این آهنگ ترانه سرایی کرد و خودش هم خوند که واقعا بی نظیر از آب در اومد... خلاصه آهنگ وداع، تا حالا هرگز این آهنگ در هیچ کنسرتی اجرا نشده بود (حتی نسخه ی کلوئه) و یه جورایی همه شوکه شدن وقتی اون کلیدها این طوری فشرده شدن! خودتون گوش بدین. معرکه ست. معرکه.

این یکی هم
    if i could tell you اجرای واشنگتون یانیه. سولوی پیانوی این آهنگ شنیدن داره! حتما گوش بدین.

دوستان یک صفحه از این پست رد شده و من دوباره آپش می کنم که اگه نشنیدین از دستتون نره! چی کار کنم؟ مهربونم دیگه! دلم نمیاد تک خوری کنم! ههههههههههههه حتما حتما دانلود کنین.

20. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    89 بار تشکر شده در 50 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 33/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    11

لاکشمی عزیز سلام واقعا تشکر میکنم از زحماتت... مردم تو اینستاگرام و تلگرام غرق شدن... همه چیز مصنوعی شده و در این بین یکی مثل یانی داره تلاش میکنه حقایق زندگی رو به مردم نشون بده... اما کو گوش شنوا و جشم بینا... این صفحت بازدید کننده زیاد داره... منتحی وقت ندارن کامنت بزارن من از طرف همشوم ازت تشکر میکنم... این ویدئو رو هم دیدم در حالت مدیتیشن بود استاد... امروز صبحم اولین اجراش بود... انقدر خاکیه که اومد تو تماشاچیا و بقل یه خانم مسن نشست که تا به حال 100 بار اومده بود کنسرتای یانی... اما ماها یک بارم لیاقتشو نداشتیم... چه کشوری داریم آخه

- - - Updated - - -

لاکشمی عزیز سلام واقعا تشکر میکنم از زحماتت... مردم تو اینستاگرام و تلگرام غرق شدن... همه چیز مصنوعی شده و در این بین یکی مثل یانی داره تلاش میکنه حقایق زندگی رو به مردم نشون بده... اما کو گوش شنوا و جشم بینا... این صفحت بازدید کننده زیاد داره... منتحی وقت ندارن کامنت بزارن من از طرف همشوم ازت تشکر میکنم... این ویدئو رو هم دیدم در حالت مدیتیشن بود استاد... امروز صبحم اولین اجراش بود... انقدر خاکیه که اومد تو تماشاچیا و بقل یه خانم مسن نشست که تا به حال 100 بار اومده بود کنسرتای یانی... اما ماها یک بارم لیاقتشو نداشتیم... چه کشوری داریم آخه

22. 4 کاربر برای این پست از sparsanik تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام پارسای گل گلاب! قربانت. قابل شما و دوستانمو نداره. خیلییییییییییییییییی ممنونم از این همه لطف و مهربونیت. خجالتم می دی موشی. من اگه تلاشی می کنم مطمئنم که خونده می شه... حتی اگه فقط فقط یک نفر پستمو بخونه و مث هانی جان زیر پست ها تشکر می ذاره هم باشه بازم برام قوت قلبه! خداروشکر و ممنونم از همه ی عزیزانی که پست ها رو می خونن و ممنونم از اونایی که پست ها رو نمی خونن! ممنونم از موشی هایی که لایک می کنن یا در بهترین حالت به پست امتیاز مثبت می دن! من ازشون فوق العاده ممنونم ولی از اونایی که میان می خونن و خشک و خالی بدون هیچ نشانی تشریف می برن هم ممنونم! همین که از راه دور موسیقی یانی رو دوست دارن هم خوبه! ببخشین زیاد وروره جادو شدم! هههه

و اما پارسا جان، تصور من اینه که در کشور ما خیلی خودکشی با اینترنت زیادتره تا باقی بلاد! دست کم اگه کشوران دیگه زیاد توو اینستاگرام و ... ول و ویلون باشن در اکثر موارد یه هدف مثبتی دارن. ولی اینجا این کلمه ی „هدف” خیلیییی خیلی مظلوم شده! دیگه کسی به کار نمی بردش یا حتی فکرم بهش نمی کنه! دقیقا هدف چیزیه که یانی در تک تک کنسرت هاش جملاتی راجبش حرف می زنه. حتما بارها از دهنش شنیدین : „تمام چیزای بزرگ مث اختراعات و اکتشافات در ابتدا فقط یک فکر در ذهن کسی بودن!” بگذریم... امیدوارم همه مون اهداف مقدسی پیدا کنیم.
    من هنوز نرفتم و ندیدم. اما حدس می زنم اون خانوم مسن به احتمال زیاد خانوم „جوی” باشه! مو فرفری و عینکی! می شناسمش! بله از اعضای فعال تیم خیابانی یانیه که توسط چند تا از طرفداران پیگیر و منظم یانی اداره می شه. مث خانوم میکی، شری، فاطیما، آلبا و ...
    راستش پارسا جان فقط در ایران چنین مشکلی نیس! تا جایی که من می دونم خیلی از طرفداران یانی در کشورهای دیگه هم به دلایل مختلف نمی تونن به دیدن کنسرتای یانی برن. مثلا سخت کار می کنن، مرخصی ندارن، در روستاها یا خارج از شهر زندگی می کنن، توانایی مالی ندارن یا در نهایت نمی تونن بلیط گیر بیارن! پس خیلی ناامید نباش! تو تنها نیستی! به قول یانی „ما یکی هستیم!”
    مرو به هند و با خدای خویش بساز ... که هرکجا بروی، آسمان همین رنگ است

خوش رهونا... به امید دیدار

24. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ههههههههههههههههههههه همین الان دیدم! درست حدسیدم! خانوم جوی! خودشه لامصب! هههههههههههه

26. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    155205
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    27
    3 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام؛
    چرا توی هیچ منبعی خبر فوت ایشون رو درج نکردن؟حتی وبسایت خودش!!!

28. 2 کاربر برای این پست از sadaf_91 تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام؛

سلام بر شما دوست عزیز

مطمئنم نمی دونی با این پیامت با من چه کردی! تقصیری هم نداری دوست من. گناه، گردن دروغگو هاییه که اکاذیب رو انتشار می دن.
    جفت رگ های گردنم مث تیر آهن گرفته... تا مرز اون دنیا رفتم و اومدم.
    عزیزم، برای اطلاع شما و استحضار همه ی دوستانی که احتمالا سوال شما رو دارن عارض می کنم که :

یانی جان خداروشکر زنده و سالمه و مشغول تدارک کنسرت های پیانو ست.

دوست من، اگر دور از جون و خدای نکرده اتفاقی برای یانی بیفته مطمئن باش خبرش رو در وبسایت، فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام، یاهو و ... پخش می کنن.

- - - Updated - - -

سلام؛

سلام بر شما دوست عزیز

مطمئنم نمی دونی با این پیامت با من چه کردی! تقصیری هم نداری دوست من. گناه، گردن دروغگو هاییه که اکاذیب رو انتشار می دن.
    جفت رگ های گردنم مث تیر آهن گرفته... تا مرز اون دنیا رفتم و اومدم.
    عزیزم، برای اطلاع شما و استحضار همه ی دوستانی که احتمالا سوال شما رو دارن عارض می کنم که :

یانی جان خداروشکر زنده و سالمه و مشغول تدارک کنسرت های پیانو ست.

دوست من، اگر دور از جون و خدای نکرده اتفاقی برای یانی بیفته مطمئن باش خبرش رو در وبسایت، فیسبوک، توئیتر، اینستاگرام، یاهو و ... پخش می کنن.

30. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام به همه ی موشی های مربا...
    یانی دوستا می دونن که امروز 14 نوامبر و 23 آبان تولد یانی جونههههههههههه

بله بله یانـــی کلوچه ی من امروز 63 سالش شد! هوراااااااااااااااااااا

یاللعجب که اصلا هم بهش نمیاد! دیگه آخر آخرش 50 ساله به نظر می رسه! اما خب ورزش و موسیقی و مهم تر از همه، قلب بزرگش اونو جوان نگه داشته. هرچند که درون آدم رو هیچکس نمی بینه...
    به هرحال، طبق معمول، لاکشمی تولد یانی رو به خودش و دوستدارانش تبرییییییییییک می گه .

آرزوی بهترین اتفاقات، موفقیت ها، سلامتی، عمر طولانی و یه عالمه آهنگ زیبای جدید براش دارم. امیدوارم هر اونچه که خودش در قلبش می خواد خدا بهش عطا کنه.

خدایا یانی و تمام هنرمندان در اقصی نقاط جهان رو سالم نگه دار و ما رو از موهبت وجود و هنر اون ها بهره مند کن که هنرمندان گنج ها و گوهران این دنیان و هنر از بزرگترین ثروت هاست... این همیشه آرزوی منه...

این کیک تولد امسال یانیه (البته می شه گفت که یه دسر دیگه س! ههههه) . خیلی گرفتار بودم و همینم با سختی فرصت کردم آماده کنم. اما خیلی خوشمزه بود. جاتون سبز ... امیدوارم سال های سال کیک های تولد یانی عدیدمممممممم پخته بشه...

- - - Updated - - -

سلام به همه ی موشی های مربا...
    یانی دوستا می دونن که امروز 14 نوامبر و 23 آبان تولد یانی جونههههههههههه

بله بله یانـــی کلوچه ی من امروز 63 سالش شد! هوراااااااااااااااااااا

یاللعجب که اصلا هم بهش نمیاد! دیگه آخر آخرش 50 ساله به نظر می رسه! اما خب ورزش و موسیقی و مهم تر از همه، قلب بزرگش اونو جوان نگه داشته. هرچند که درون آدم رو هیچکس نمی بینه...
    به هرحال، طبق معمول، لاکشمی تولد یانی رو به خودش و دوستدارانش تبرییییییییییک می گه .

آرزوی بهترین اتفاقات، موفقیت ها، سلامتی، عمر طولانی و یه عالمه آهنگ زیبای جدید براش دارم. امیدوارم هر اونچه که خودش در قلبش می خواد خدا بهش عطا کنه.

خدایا یانی و تمام هنرمندان در اقصی نقاط جهان رو سالم نگه دار و ما رو از موهبت وجود و هنر اون ها بهره مند کن که هنرمندان گنج ها و گوهران این دنیان و هنر از بزرگترین ثروت هاست... این همیشه آرزوی منه...

این کیک تولد امسال یانیه (البته می شه گفت که یه دسر دیگه س! ههههه) . خیلی گرفتار بودم و همینم با سختی فرصت کردم آماده کنم. اما خیلی خوشمزه بود. جاتون سبز ... امیدوارم سال های سال کیک های تولد یانی عدیدمممممممم پخته بشه...

32. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

صفحه 105 از 118 نخستنخست ... 55595101102103104105106107108109115 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)