لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 12 از 118 نخستنخست ... 289101112131415162262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 177 به 192 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط lebas [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام لاکشمی جان چطوری دوست خوبم ؟ خیلی وقت بود به نت اهنگ سر نزده بودم اخه سرم یه کم شلوغ بود وقتی اومدم دیدم شما مطالبی درباره یانی نوشتید خیلی خوشحال شدم دستت درد نکنه. خدا کنه ما هم بتونیم بریم کنسرت یانی رو ببینیم به هر حال میبینم که به کارت داری ادامه میدی خیلی خوشحالم. امیدوارم همینجوری ادامه بدی . ما زچنگیم و تو نغمه میزنی - زاری از ما نیست تو زاری میزنی مولانا
    سلام مصطفی جانم... تو چطوری؟ منم شکر خدا هستم... زیر آسمون بزرگ خدا هنوز یه ذره ی کوچولو و میکروسکوپی ام، در حال دست و پا زدن واسه زندگی کردن !
    امیدوارم بری دبی و ببینی... البته بلیطای دبی فک کنم همون ساعت اول فروخته شد! نمی دونم... من یانی رو خیلی می بینم... ظاهرش می کنم... یه جور مراقبه س... می تونی کسایی که می خوای رو ظاهر کنی و باهاش حرف بزنی و ازش سوال بپرسی... من جواب مشکلاتمو از یانی می پرسم و اون چه جوابایی بهم می ده... می گه قوی باش... کینه ات رو بیرون بریز... انتقام بگیر یا فراموش کن... بخند یا گریه کن... خلاصه که خیلی باحاله... کمتر کسی در دنیا از این کارا می کنه... ممنونم که به یاد من بودی مصطفی... یه دنیا ممنونم.

2. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

cmsdl آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40543
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    698
    210 بار تشکر شده در 64 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 46/0
    Given: 70/1
    میزان امتیاز
    14

لاكشمی جان ممنون از اطلاعاتی كه در اختيارمون قرار دادين . . .
    خدا كنه بتونيم يه چند تا ويديو از اين كنسرت ها دانلود كنيم . . .

4. 4 کاربر برای این پست از cmsdl تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط cmsdl [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    لاكشمی جان ممنون از اطلاعاتی كه در اختيارمون قرار دادين . . .
    خدا كنه بتونيم يه چند تا ويديو از اين كنسرت ها دانلود كنيم . . .
    خواهش می کنم. لطف داری عزیز.
    باید خیلی صبور باشیم... می دونی چرا میلاد جان؟ چون ویدئوهایی که در یوتیوب پخش می شه تماماً دستپخت موبایل های تماشاچیان هستن و فاقد کیفیت و صدای درست... ویدئوهای رسمی خیلی طول می کشه تا منتشر بشه ... من هنوز ویدئوهای رسمی تور ابتدای سال یانی رو که مربوط به آلبوم حقیقت لمس می شد رو هم ندیدم... خلاصه که بدا به حال ماها... هــــــــــــــــــــــــ ـی ...

6. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Honey_Shababi آواتار ها
    مدیر کل انجمن ها

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مدیر کل انجمن ها
    شماره عضویت
    22033
    میانگین پست در روز
    0.70
    تشکر از پست
    13,427
    9,726 بار تشکر شده در 2,712 پست
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    5 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,435/20
    Given: 1,833/25
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خواهش می کنم. لطف داری عزیز.
    باید خیلی صبور باشیم... می دونی چرا میلاد جان؟ چون ویدئوهایی که در یوتیوب پخش می شه تماماً دستپخت موبایل های تماشاچیان هستن و فاقد کیفیت و صدای درست... ویدئوهای رسمی خیلی طول می کشه تا منتشر بشه ... من هنوز ویدئوهای رسمی تور ابتدای سال یانی رو که مربوط به آلبوم حقیقت لمس می شد رو هم ندیدم... خلاصه که بدا به حال ماها... هــــــــــــــــــــــــ ـی ...
    آره. منم خيلي دنبال نسخه official كنسرت هاي جديد ياني هستم. از كنسرت هاي قديمي ياني هم هند و چين و 2006 تو لاس وگاس و 2009 مكزيك رو دارم. با 2006 خيلي حال كردم. چون هم كيفيتش بالا بود و هم پشت صحنه داشت.
    تمرين تمرين تمرين

موفقيت

8. 5 کاربر برای این پست از Honey_Shababi تشکر کرده اند:

BaBak_ParSian آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    17123
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    150
    1,966 بار تشکر شده در 770 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

درود - دوستان عزیز یه اطلاعات بیشتری در مورد لارا کارن میشه بدید ؟!

10. 5 کاربر برای این پست از BaBak_ParSian تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط BaBak_ParSian [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود - دوستان عزیز یه اطلاعات بیشتری در مورد لارا کارن میشه بدید ؟!
    سلام از بنده س بابک عزیز... لارا کارن؟؟؟؟؟ ایشون کی هستن؟ منظور شما کارن بریگزه؟؟؟

12. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط v_i_o_l_i_n_i_s_t [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام لاکشمی جان... ممنون بابت مطالب بسیار عالیت!
    یه سوال داشتم... کارن بریگز به صورت جدا هم آلبوم داده؟که مثلاً آهنگای کلاسیک رو اجرا کنه؟
    یا فقط با یانی بوده؟
    سلام هوش مسلم موسیقی!!! خوبی؟ خواهش می کنم. لطف داری.
    کارن بریگز عموماً نوازنده ی ارکستر بوده. و از سال های بسیار دور یعنی دهه ی هشتاد هم با یانی کار می کرد... من که به چیزی بر نخوردم... می دونی مشغله ی کارن به حدی در ارکستر های مختلف زیاد بود که اصلاً مجالی برای فکر کردن روی آلبوم نداشت... به زعم من بعید می دونم آلبوم انحصاری داشته باشه... اگر هم اجراهایی از کارهای کلاسیک داشته باشه در اینترنت نیست...

14. 7 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

Red face

سلام و شب به خیر

یانی که به تازگی برای تور جهانی قریب الوقوعش به شهر بیجینگ چین سفر کرده به سختی همراه گروه حرفه ای اش سرگرم تدارکات لازم برای اجراها است... اینطور که در جراید اینترنتی درج شده یانی در بیجینگ بسیار کم در مقابل دیدگان خبرنگاران ظاهر می شه و به سوالات اونا کوتاه جواب می ده... گویا خواهش کرده که مردم کمی بیشتر صبور باشن و منتظر اجراها بمونن اون ضمانت کرده که سورپریزهای شگفت انگیزی برای مردم خواهد داشت و دوس داره نقشه هاش محرمانه بمونه... اما یانی جونم بالاخره هفته ی پیش در یک مصاحبه ی کوتاه شبکه ای از تلویزیون چین شرکت کرده که متن اون به این شرحه...

- از این که در چین هستین چه احساسی دارین؟
    - واقعاً متاسفم!!! ... همه از این جمله متعجب شدند و با خود گفتند یانی چش شده؟اتفاقی افتاده؟آیا مشکلی در پذیرایی و نظم و غذای هتل وجود داشته؟ اما در ادامه یانی لبخندی زد و دوباره تکرار کرد:
    - متاسفم... متاسفم که 14 سال از اینجا دور بودم!!! متاسفم که 14 سال صبر کردیم... 14 سال پیش ... سال 1997 شهر ممنوعه... من هرگز موسیقی اونجا رو فراموش نکردم... یانی با محبت نگاهی سرتاسری به حضار می اندازد و ادامه می دهد:
    ما دیشب به بیجینگ رسیدیم و الآن هم دارین غذای چینی می خوریم!!! رفتار همه با ما دوستانه است... انگار در خانه ی خودمان هستیم...
    -این 14 سال را چطور ارزیابی می کنید؟
    -خب این 14 سال سپری شده متعلق به گسترش تکنولوژی در موسیقی بود... یه عنوان یک اجراکننده ی موسیقی الکترونیک می گم که ما در این سال ها تکنولوژی های زیادی یاد گرفتیم ... تا جایی که این تکنولوژی های جدید به بسیاری از آهنگ های جدید من هم اضافه شده ... من همیشه امیدوارم که شروعی تازه داشته باشم(فدات شم... منم همینو برات آرزو می کنم گوگولی) ... این قدرت خالق منه...
    - 4 خواننده ی جذاب و موفق شما همراه گروهتان نیستند...
    بله... اونا در حال حاضر به بیجینگ سفر نکردن... اما من یه گروه جدید داشتم... یک کنسرت آوازی با دو خواننده...
    -می شه توضیح بیشتری بدین؟؟؟
    -فعلاً نه !!! خب بالاخره من هم برای خودم رازهایی دارم!!!

- تمرینات چطور پیش می ره؟؟؟
    عالی !!! هر روز بهتر از دیروز... همونطوری که باید باشه... من تحت تعاون و همکاری و مشورت دوستان موسیقی دانم هستم اونا گاهی چیزای خیلی بیشتری از من می دونن که با اعمال اونا کار بهتر از قبل می شه... ما همه با هم گفت و گو می کنیم و همه با همدیگه هم موفق می شیم... این بهترین راه برای رسیدن به یه کنسرت درخشانه...
    - شما همون گروه افسانه ای قدرتمندتونو همراه خواهی داشت؟؟؟
    -بله همونا هستن با چند تغییر مختصر … گروه ، عالیه… کاملا حرفه ای!!!
    -این طور که مقرر شده قراره بچه های یک هنرستان موسیقی آوازی هم در یکی از کنسرت های شما اجرا داشته باشند...
    -بله درسته اون ها شعری که آماده شده رو در حضور من خوندن ... من با این که شعر اون آهنگ رو نمی فهمیدم سعی کردم با اونا همراهی کنم و بسیار از اجرای اونا به ذوق اومدم چون ذاتا بچه ها رو دوس دارم... کودک درونو حال می کنین؟؟؟؟؟

به خاطر این عکس آخری از دوست خوبم هانی جان سپاسگذارم ...
    فعلاً ... همگی رام رام...

16. 9 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانی رستگار است!!!
    گزارش کوتاه از یکی از اجراهای جدید یانی از زبان یک تماشاچی:
    افتخار دارم بگم که من شانس خرید بلیط کنسرت یانی در ترکیه رو داشتم. در یک شب رویایی و کاملا مهتابی. در یک سالن زیبا و بزرگ. من همیشه برای دیدن گروه یانی لحظه شماری می کردم. اون ها نوازندگانی چیره دست و در سطح جهانی هستن. اونا برای یانی آهنگ های زیادی اجرا کردند. Keys To Imagination... Desire... Rain Must Fall و آهنگ هایی از آلبوم آخر یانی نظیر Truth Of Touch... و همینطور Voyage. دوئت یانی و دوست قدیمی اش چارلی آدامز هم در نوع خود بی نظیر بود! آن ها آهنگ Marching Seasons را با کمک هم اجرا کردند و ما تماشاگران را به وجد آوردند. چارلی آدامز طوری درامز می زنه که انگار داره چایی می خوره!!! ویکتور اسپینولا هم چنگ رو عین گیتار الکتریک می زنه... گویی اصلا چنگ در دستاش نیست!!! بقیه هم عالی بودن... سامول و ماری بسیار زیبا ویولون زدن و دوئت کردن... ولی از همه شون بهتر و کار آزموده تر خود یانی بود... اون همزمان دو کیبورد رو می نواخت و در آن واحد با تمام نوازندگان ارتباط چشمی داشت و به زیبایی به تک تک اون ها با اشارات دستش صحبت می کرد . نقش اشارات یانی به نوازندگانش به قدری مهمه که فکر می کنم بزرگترین رهبران ارکستر بین المللی هم نمی تونن انقدر برای ارکستر موثر باشن. اصلاً اغراق نیست اگر بگم که سهم راهنمایی های یانی در موفقیت گروه 200% و حتی بیشتره!!!
    قسمت مورد علاقه ی من صحبت های خود یانی در مورد موسیقی است. یانی گفت:
    „خوب اجرا کردن آهنگ و دانستن موسیقی و حفظ کردن قطعات برای ما بسیار ضروری و نقطه ی قوت ماست. اما می دونید من و نوازندگانم چه موقع در کارمون موفقیت کامل داریم؟؟؟ زمانی که بتونیم شما رو از مشکلات و درد ها و غم هاتون دور کنیم. حتی برای چند ساعت! اگه ما کاری کنیم که شما گرفتاری هاتونو فراموش کنین، اون موقع می شه گفت ما در کارمون موفق شدیم!!!”
    براستی که یانی رستگار است!!! و این رستگاری را از ابتدا تا اکنو همچنان حفظ کرده و ادامه می ده. در جملات روح بخش او و همینطور در موسیقی احساسی و پرعاطفه ی اون رستگاری کاملا قابل لمسه.
    یانی آهنگ زیبای فلیتسا رو هم به مناسبت روز مادر برامون اجرا کرد. پیش از شروع،اون قدری از مادرش صحبت کرد…برام عجیبه که یه مرد در این سن هنوز هم مث یه بچه ی کوچیک مادرش رو عاشقانه دوس داشته باشه!!! وقتی یانی از محبت های مادرش صحبت می کرد من به آرومی به صورت بغل دستی هام نگاه کردم…اون ها به عمیق ترین شکل ممکن حرف های یانی رو گوش می دادن و لذت می بردن و احساسات اونو جذب می کردن. خانومی هم مخفیانه اشک می ریخت! احتمالا خیلی متاثر شده بود!
    در آخر هم آریا و نیکی نانا اجرا شد…دو خواننده ی جدید یانی که البته بیشتر حکم مهمان رو دارن تا خواننده ی فیکس، عالی اجرا کردند. ولی من نیکی نانای کلوئه لاوری رو خیلی بیشتر دوس داشتم. من و دختر کوچکم تمام مدت اجرا دست می زدیم و می رقصیدیم و میلیون ها بوسه برای یانی فرستادیم. و در آخر هم با صورت های خندان و کاملا راضی سالن رو ترک کردیم. وقتی داشتیم به خونه می رفتیم با خودم گفتم که یانی تو واقعا در کارت موفقی و دومی نداری!!! همونطور که خودت گفتی. شرکت کردن در کنسرت یانی بهترین اتفاقی بود که می تونه برای هر انسانی بیفته!

ویرایش توسط lakshemi : Thursday 7 June 2012 در ساعت 09:43 PM

18. 7 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

sha_yegane آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41750
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    140
    724 بار تشکر شده در 134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط saram [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز یانی نه در ساز زدن پیانو تبحر داره و نه در اهنگسازی . چون این اهنگا اکثرا مال خودش نیست و کسای دیگه رهبریش میکنن. در مورد ساز زدنش هم که دیگه مشخصه که یه اماتور هستش تو نوازندگیه پیانو اما... اما بسیار با احساس پیانو میزنه که همین با احساس زدنش اون کاستی های کاراشو پنهان میکنه. البته برای عوام و شنوندگان عادی پنهان میکنه وگرنه افراد اگاه به علوم موسیقی که اصلا ایشون رو قبول ندارند.
    دوست خوب یانی که ادعایی در نوازندگی نداره ((بخواد شوپن و لیست و باخ بزنه))

اون آهنگهایی رو اجرا میکنه که مال خودشه

ربطی به رهبری هم نداره چون هدفش رهبری ارکستر نبوده

دوست گرامی یانی در بعضی جاهای دنیا خیلی رسمیت پیدا کرده و واقعا یه سمبل شده

مثل ایران

چرا ؟

دلیلش نوع ملودی و ساز بندی و ارکستراسیون و هارمونی هست که برای گوش ماها جذاب هست

سبک NEW EAGE که انصافا آقای یانی خوب از عهده اون بر اومدند برای ما مشرق زمینی ها بسیار خوش آیند هست

دلیلش سازبندی و رنگ آمیزی موسیقی هست

راستی یانی موسیقی رو با آکاردئون شروع کردند

از لاکشمی عزیز سپاسگذارم بابت این تاپیک
    Only My God

20. 6 کاربر برای این پست از sha_yegane تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

این چه حرفیه.. خوب یانی خالق آهنگاست.. بزرگترین آهنگسازای دنیا هم اگه نوازنده نداشته باشن بدبخت میشن.. آهنگساز کارش ساخت آهنگه و نوازنده هم نواختن موسیقی.. این یه نکته.. نکته دیگه اینکه اکثر آهنگسازای دنیا اونقدر مغرورن که اجازه نمیدن کسی نوازنده هاشونو بشناسه.. در صورتی که شخصی مثل samvel yervinian که من به شخصه ویولن زدنشو ستایش میکنم اگه یانی نبود عمرا تا آخر عمر نمیشناختمش.. نه فقط من.. تقریبا همه، نوازنده هایی مثل همین ویولنیست و خواننده هاشو از طریق یانی شناختیم.. حالا شما میگی اگه نوازنده هات نبودن روز مرگته؟ بله خیلی ناراحت میشه چون بیشتر از همکار دوستای صمیمیش هستن.. ولی جواب واضح تر اینه: این نوازنده ها نبودن نوازنده های دیگه میان..!! حکایت اگه ادیسون برق رو اختراع نمیکرد چی میشده ها...
    ویرایش توسط Mohammad_ngml : Tuesday 27 September 2011 در ساعت 04:51 AM
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

22. 8 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

Acoustic آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    21638
    میانگین پست در روز
    0.25
    تشکر از پست
    2,776
    4,188 بار تشکر شده در 1,171 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Acoustic on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 51/1
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

دوستان اینجا تاپیک اخبار ، وقایع و صحبت هواداران راجع به یانی هست نه نقد و ... !

به نظر من موفق ترین سال های اخیر برای یانی 2009 با آلبوم Voice بود که به نظر من دیگه تکرار نمیشه . مخصوصا با همکاری که با خواننده هایی مثل Nathan Pacheco و Chloe داشت که هر دو واقعا از استثنا های خوانندگی هستن .

همینطور کنسرت مکزیک که هیچ کنسرتیش به اندازه این کنسرت به من نچسبید نمیدونم چرا واقعا . نمیدونم چند بار تاحالا دیدیمش شمارش از دستم در رفته مخصوصا آهنگ های اجرا شده توسط Nathan و Chloe

آلبوم truth of touch و کنسرت های 2011 هم خوبن اما نه به قدرت آلبوم Voice و کنسرت های این آلبوم از نظر سلیقه من البته
    ویرایش توسط Acoustic : Tuesday 27 September 2011 در ساعت 01:24 PM
    نمونه کار های من Acoustic

PhotoBlog من راه اندازی شد Pixelworld

24. 7 کاربر برای این پست از Acoustic تشکر کرده اند:

Brilliant آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    28337
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر از پست
    2,970
    5,097 بار تشکر شده در 1,457 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 766/4
    Given: 336/1
    میزان امتیاز
    15

دوستان عزیز, این تاپیک متعلق به طرفداران یانیه... کسی مجبور نیست یانی رو دوست داشته باشه و ازش طرفداری کنه...
    بازم تاکید میکنم این تاپیک تاپیک هواداراست... نه معاینه فنی آثار یانی!... دوستان عزیزی که با یانی هرگونه مشکلی دارن, عقایدشون محترم.. فقط لطف کنن بحث مارُ منحرف نکنن..
    موفق باشید
    ! ... Let it go

26. 8 کاربر برای این پست از Brilliant تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

سلام

با توجه به اینکه عنوان تاپیک و روال تاپیک مربوط به طرفداران یانی می باشد به دوستان منتقد پیشنهاد می کنم تاپیکی جدا باز کنند و به بحث و گفتگو و نقد در این باب بپردازند

مسلما نقد بدون توهین جایز هست با هر شدتی ولی در جای مناسب خود

پست های بعضی از دوستان دقیقا مثل این هست که شما در یک مجلس عروسی بخواهی سینه بزنی و گریه زاری کنی و به نظرم وجه خوبی ندارد

تاپیک نقد بزنید و مخالف و موافق به بحث بپردازید

از دوستانی که خودشون می دونن پستشون مناسب تاپیک نیست خواهش می کنم قبل از حذف مطالبشون توسط مسئولین سایت خودشون پست خودشون رو حذف کنند

با تشکر

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

28. 12 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

Smile

سلام به تمام یانی دوستان.

اکثر طرفداران یانی بزرگسالان هستند و همیشه بیشتر ما آن ها را در کنسرت ها و تورهای یانی می بینیم.

اما بچه های زیادی هم در سرتاسر دنیا وجود دارند که یانی رو می شناسن، یانی رو گوش می دن و اونو عاشقانه دوست دارند.
    این بچه ها گاهی بسیار بسیار بیشتر از ما بزرگسالان عاشق و مرید یانی هستن و مطمئنا بهتر از ما می تونن اعماق قلب خودشونو نشون بدن. اونا بی گناهن و با دل های پاکشون یانی رو به زیباترین شکل توصیف می کنن . اون چه در زیر خواهید خوند نظر چند طرفدار کوچک یانی درباره ی این مرد بزرگه.
    در این جا 4 سوال از 4 بچه پرسیده می شه و اونا هر یک به این 4 سوال جواب می دن:

1- کدوم آهنگ یانی رو دوست داری؟
    2-به نظرت یانی شبیه چیه؟
    3-چیزی برای یانی بنویس.
    4-یه پوستر از یانی درست کن.

کادی 10 ساله ...

1- نیکی نانا
    2-شبیه اردک!!! فکر کنم مث اردک نرم باشه. من اردک ها رو دوست دارم چون سریع می دوئن و همش حرف می زنن. یانی هم مث اردک هاس!
    3-موسیقی تو باحال ترین چیز دنیاس!!!
    4-

تیلور 13 ساله ...

1- مارش فصل ها
    2-شبیه شیر! چون شیر ها قدرتمندن. از هیچی نمی ترسن و بی رقیبن! یانی هم مث شیر شجاعه. ببینین مث این: به نظرتون شبیه نیستن؟؟؟

3-اگر تو تنهایی من سایه ات هستم. اگر می خوای گریه کنی من شانه ات هستم. اگه می خوای کسی رو بغل کنی من بالش نرمت هستم. اگه می خوای شاد باشی من لبخندت هستم اما هر وقت به یه دوست نیاز داشتی من ، فقط خودم هستم!!!
    4-

ونسا 13 ساله...

1-نیکی نانا
    2-یانی مث چیه؟ هیچی!!! هیچی در دنیا شبیه یانی نیست!!!
    3-آرزو دارم ببینمت یانی و بغلت کنم ... فقط همین...
    4-

جیم 8 ساله...

1-پایان آگوست!!! (در شگفتم چطور بچه هشت ساله می تونه آهنگی به این رومانتیکی رو درک کنه!!!)
    2-توئیگی!!! چون توئیگی سر بزرگی داره که توش پر از مغزه !!!

3-دوست دارم با سفید برفی عروسی کنی!!! چون هر دوتونو خیلی دوست دارم!
    4-

ویرایش توسط lakshemi : Monday 3 October 2011 در ساعت 09:46 AM

30. 8 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Mehraneh آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    20386
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,107
    3,189 بار تشکر شده در 1,048 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 18/0
    Given: 3/0
    میزان امتیاز
    16

ایشون هم داخل کنسرت آمریکا احسان جان رو همراهی کردند :دی
    نوازنده یانی هم بودند دیگه... بهله:دی
    ویرایش توسط A_Cops_5 : Friday 8 June 2012 در ساعت 02:02 PM دلیل: بلاك شدن عكس!!!
    آنجا که کلام باز می ماند ، موسیقی آغاز می شود...

32. 4 کاربر برای این پست از Mehraneh تشکر کرده اند:

صفحه 12 از 118 نخستنخست ... 289101112131415162262112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)