لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 15 از 118 نخستنخست ... 51112131415161718192565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 225 به 240 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    738 بار تشکر شده در 243 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    عکسی ازمحل برگزاری کنسرت یانی در دوبی

2. 2 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

سلام به همه ی عزیزان... مصطفی جان دوست خوبم... rvltq مهربان و بقیه ی شما که همیشه به من و این تاپیک لطف و عنایت داشتین و در جهت بهبود کیفیت و اطلاع رسانی بهتر همیشه ی خدا کمکم کردید...
    از تک تک شما سپاسگذارم... دعایی که می تونم براتون بکنم اینه امیدوارم هر روز بیشتر از دیروز عاشق یانی بشین !!! چون عشق موهبتیه که خداوند تا اهل دل نباشی بهت عنایت نمی کنه ... بعد از خودش که صاحب و سرورمه... پیامبر(ص) و اهل بیت (ع) و تمام چیزهای خدایی همیشه می رسم به یه عشق دیگه که درسته مث عشق به پیامبر(ص) آسمونی نیست اما دلیه... و از دل میاد ... عاشق یانی و تفکر یانی بودن هم معرفت خاص خودشو می خواد که هرکسی نمی تونه بهش برسه...
    تا اهل دل نباشی... تا محرم دل نباشی نمی شه... به هر حال بازم امیدوارم هر روز بیشتر عاشق یانی بشین دوستان بامرام و مهربون خودم...

ظاهرا دیگه فقط روسیه و پوئرتوریکو باقی موندن... تور طولانی و خسته کننده ای بود اما حتم دارم یانی با این که خسته شده اما کلی انرژی و روحیه گرفته... ملاقات با کشورهای جدید و طرفداران جدید چیزیه که همیشه منتهای آرزوی یانیه...
    یانی در این تور هم مثل تورهای گذشته، بسیار با محبت و خوشحالی با طرفداران برخورد کرد... انگار با دیدن آن ها دوباره متولد می شد!!! خیلی گرم و صمیمانه با آن ها خوش و بش می کرد و عکس می گرفت... با وجود خستگی و کم خوابی
    اما لبخند، هرگز از روی لبانش محو نشد ...

از عمر من آنچه مانده بر جای
    بستان و به عمر لیلی افزای ...
    ویرایش توسط lakshemi : Friday 11 November 2011 در ساعت 08:58 PM

4. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

راستی در این تور اتفاق جالب دیگری هم افتاد! و اون هم ملاقات اتفاقی با آقای شیراز حسن، تهیه کننده و کارگردان هندی در آمریکا بود! هرچند یانی علاقه ی چندانی به سینما ندارد اما ظاهرا خیلی از دیدار با او خوشحال شده بود!

6. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

saram آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42448
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    488
    989 بار تشکر شده در 454 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/2
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

کاش سیبیلشو نمیزد قیافش ضایع شده.

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

گزارش سفر تیم مدیریت باشگاه رسمی طرفداران یانی در ایران به دبی
    بیش از ۲ ماه تلاش شبانه روز تیم مدیریت و اعضای فن کلاب، ده ها ساعت فکر و برنامه ریزی، ساعت ها مشورت، تماس‏های تلفنی مکرر و ایمیل های بسیار، هزینه هایی که کم نبودند و چشمانی که با امید، منتظر رسیدن لحظه ای خاص بودند…
    سلام. من حسین ب، مدیر محتوا در باشگاه رسمی طرفداران یانی در ایران هستم.
    من به نمایندگی از باشگاه رسمی طرفداران یانی در ایران با بلیط پلاتینیوم در کنسرت دبی شرکت کردم. از مدت ها قبل، با برنامه ریزی دقیق، و با مشورت اعضای فن کلاب، علی الخصوص حمیدرضا و سجاد عزیز، برای حضور فعال در دبی آماده شدیم. از این رو، بسته ی هدیه ای رو که محتویات اون شامل کتاب نفیس “ایران، سرزمین کهن” – کتیبه ی کورش کبیر- تندیس هخامنشی، یک کلیپ ازموسیقی اصیل و مفاخر هنری ایران – یک کلیپ حرفه ای از آهنگ Marching Season اجرا توسط مدیر محترم ارشد فن کلاب (حمیدرضا) – یک گلدان میناکاری شده ی اصفهان – زعفران درجه ی یک ایرانی و پسته ی صادراتی ایران بود، رو برای هدیه به یانی از طرف فن کلاب ایران آماده کردیم. آمادگی فن کلاب بسیار فراتر از یک بسته ی هدیه ی نفیس پاگذاشت و با زحمت و تلاش روز و شب سجاد عزیز (مدیر فن کلاب) ۱۰۰۰ عدد کارت فن کلاب برای هموطنان عزیزی که در کنسرت شرکت می کردند فراهم گردید تا جمعیت ایرانیان حاضر در کنسرت واضح و متمایز باشه. بسته ی هدیه به همراه کارت ها چیزی حدود ۲۰ کیلو وزن داشت و این، کار من و همراهانم رو برای رفتن به محل کنسرت که برای رسیدن به اون مسیر نسبته طولانی یی رو هم پیاده روی کردیم، سخت می کرد. به هر حال، یک ساعت پیش از شروع کنسرت، خودمون رو به محل کنسرت رسوندیم و با امید آماده شدیم تا کارت های فن کلاب رو بین ایرانیان پخش کنیم. میزان امنیت در کنسرت دبی بسیار بالا بود و برای رسیدن به محل اصلی کنسرت می بایست از ۲ گیت بازرسی می گذشتیم. خوشبختانه پس از چند دقیقه مذاکره با مسئولین گیت اول، موفق به عبور دادن بسته ی هدایا و کارت ها شدیم. پس از رسیدن به گیت دوم، همگی با اضطراب منتظر بودیم تا ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. به محض رؤیت جعبه ی کارت‏ها و هدایا و کارت عضویت وی آی پی من در فن کلاب، مسئولین گیت دوم که از برگزار کنندگان اصلی کنسرت نیز بودند با جدیت هرچه تمام تر به سمت ما آمده و پس از پرسیدن چند سؤال، کارت من و سایر همراهانم، جعبه کارت های فن کلاب، بنرها، برگه ای که برای گرفتن امضا از یانی آماده شده بود و حتی بسته ی هدایا رو هم با این ادعا که این کار غیر قانونی است و برای آنها عواقب جدی یی رو در پی خواهد داشت، مصادره کردند. به یک باره انگار همه‏ی برنامه ریزی های کنسرت دچار اختلال جدی شده بود. پس از دیدن این صحنه، شدیدا عصبی شدم و با جدیت بسیار زیاد شروع به مذاکره و توضیح دادن موقعیت و نیت خودم و همراهانم به مسئولین اونجا کردم. اما انگار هیچ چیز کارگر نبود و یکی از مسئولین ارشد برگزاری کنسرت من و همراهانم رو تهدید به مصادره ی بلیط ها و محرومیت از شرکت در کنسرت کرد.
    نکته ای که من رو بیش از هر چیز دیگه ناراحت و عصبی می کرد، این بود که اون شخص یک ایرانی بود و این به این معنی بود که “ایرانی ها” مانع بردن کارت های فن کلاب “ایران” به داخل محل کنسرت شدند. با زحمت بسیار و چندین بار تماس، بالاخره موفق به صحبت تلفنی با خانم کریستال وینک (یکی از مدیران یانی) که از چند روز قبل با ایشون از طریق ایمیل و تلفن در ارتباط بودیم، شدم. پس از صحبت با خانم وینک از او خواهش کردم تا به کمک من بیاد. خانم وینک پس از چند دقیقه خود رو به محل گیت دوم رسوند و با مذاکرات و اصرار زیاد! تونست فقط بسته ی هدیه رو به داخل ببره. انگار مسئولین برگزار کننده ی ایرانی عزیز! حتی به مدیر یانی هم اجازه ی به داخل بردن چیزی رو نمی دادند!! خانم وینک به ما قول داد تا بسته رو به دست یانی برسونه و این لااقل کمی از ناراحتی ما کاست.
    اجرای کنسرت
    پس از این اتفاق، من و همراهانم به داخل محل کنسرت رفتیم و با مچ بندهایی که نشان دهنده ی جایگاه پلاتینیوم بود، صندلی خود رو پیدا کردیم و روی اونها نشستیم. تا چشم کار می کرد، ایرانی نشسته بود. سمت راست ما ایرانی ها نشسته بوند، سمت چپ هم همینطور، جلو همینطور و حتی پشت سر هم ایرانی بود. پیش از ورود به محل کنسرت هم تا چشم می دید و گوش توانایی شنیدن داشت، ایرانی دیده می شد و صدای ایرانی به گوش می رسید. افسوس… افسوس که ۱۰۰۰ عدد کارت و بیش از ۱۲ عدد بنر که می بایست بین ایرانی ها پخش می شد، توسط مأمورین امنیتی مصادره شد. این مسئله تا روز آخر حضور من در دوبی، من رو آزرد و همراهان و اعضای فن کلاب رو هم بد جوری رنجوند. شاید این آهنگ Santorini و پس از اون هم Truth Of Touch بود که کمی از اضطراب ما کاست و آرامش رو به ما برگردوند. یانی فوق العاده بود. صداها درون وجودت رو می لرزوند. شنیدن صدای موسیقی یانی از نزدیک که با تنظیم‏های جدید به اوج زیبایی و تکامل رسیده بود، تمام وجودت رو تازه می کرد و بهت جان می‏بخشید. یانی پس از اجرای ۳ آهنگ، شروع به احوالپرسی و خوش و بش با حضار کرد و صحبت خودش رو با این جمله آغاز کرد:
    “السلام علیکم، دبی! “. پس از اون، یانی یک جمله ی دیگه رو هم به عربی به زبان آورد و این باعث به هیجان آمدن جمع حاضر در کنسرت بود. اون شب با همه ی سختی ها، دلهره ها، اضراب ها و ناامیدی هاش با موسیقی آرامش بخش یانی به پایان رسید. اما من و همراهانم اگرچه از کنسرت بی نقص یانی پر از آرامش و در عین حال انرژی بودیم، اما با ناراحتی و باری از غم به هتل محل اقامت برگشتیم.
    امیدی دوباره – فصلی نو برای ایران
    با ارسال ایمیل های مکرر و تماس های پی در پی و تلاش بی وقفه ی سجاد، دوست خوبم و مدیر زحمت کش فن کلاب، بالاخره تیم یانی محل اقامت یانی که باالطبع کاملا محرمانه بود رو به ما اعلام کردند. من پس از تماس سجاد بلافاصله خودم رو به محل اقامت یانی رسوندم. پس از رسیدن به هتل، بلافاصله سراغ مدیریت رو گرفتم و موفق شدم تا با وی ملاقات کنم. نکته ی جالب این بود که در ابتدا مدیر هتل به طرز نامحسوسی سعی داشت تا خودش رو از حضور یانی در هتل بی اطلاع نشون بده. تا این که من خودم رو کامل معرفی کردم و او رو از ایمیلی که تیم یانی به ما ارسال کرده بود، آگاه کردم. بلافاصله پس از اینکه مدیر هتل از این اطلاعات آگاه شد، با شخص دیگری تماس گرفت و سپس از من خواست تا حدود نیم ساعت منتظر بشم تا یانی که به همراه تیمش هتل رو برای کاری ترک کرده بود، به هتل برگرده.
    لحظات پر از استرس و هیجان
    نیم ساعت زمان زیادی نیست. اما زمانی که برای دیدن کسی که بیش از ۹ سال آرزوی دیدنش رو داشتی، زمانی که نماینده‏ی بخش عظیمی از طرفداران یک کشور هستی، زمانی که امید خیلی ها به کلماتی ست که بوسیله ی تو گفته می شه، اون نیم ساعت به اندازه ی چند روز می گذره. این طولانی ترین نیم ساعت زندگی من بود. توی اون نیم ساعت سعی کردم تا از طریق اینترنت وایرلس هتل با مدیران سایت (حمیدرضا و سجاد) ارتباط برقرار کنم، اما متأسفانه اینترنت هتل قطع بود و این امکان فراهم نشد. شارژ گوشیم هم که به خاطر فعال بودن رومینگ بین الملل و نیاز من به تماس های مکرر اینقدر سریع تمام می‏شد که تقریبا من نیمی از سفر رو بدون شارژ سپری کردم و اون نیم ساعت هم بخشی از اون زمان بود.
    ورود یانی!
    و بالاخره نیم ساعت هم تمام شد و من که در حال پر کردن یک ویدیوی پشت صحنه بودم، با فریاد “یانی اومد، یانی اومد” یکی از همراهانم، با اضطراب از جام بلند شدم و به سمت در ورودی حرکت کردم. باورم نمی شد. یانی با پیراهن سفیدی که به تن داشت وارد هتل شد. به محض اینکه من به نزدیکیش رسیدم، مدیر هتل بهش گفت: “This is Hossein”. یانی سر جاش ایستاد منتظر شد تا من نزدیکتر شم. هنوز هم باورم نمی شد. من در برابر شخصی ایستاده بودم که سال ها آرزوی دیدنش رو در سر می پروروندم. هرچه قدر هم که سعی کردم احساساتم رو کنترل کنم و به خودم مسلط باشم، انگار باز هم هیجان و اضطراب تو چهرم کاملا نمایان بود تا حدی که دستش رو به دور من آورد و از من خواست تا آروم باشم.
    پس از ابراز احساسات شخصی، جملاتی رو راجع به طرفداران ایرانی و فن کلاب رسمی یانی در ایران بهش گفتم که اینشالا به زودی ویدیوش رو روی وبسایت پست خواهیم کردم.
    ملاقات من با یانی تحقق رؤیای یک شخص و به نتیجه رسیدن بخشی از تلاش‏های روز و شب شما طرفداران عزیز یانی بود.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ملاقات با مدیران ارشد برنامه ی یانی
    پس از دیدار با یانی، من صحبت های عملی تر خودم رو راجع به نظر یانی و تیمش برای اجرای کنسرت در ایران با باب (مدیر برنامه های اصلی یانی) و خانم وینک (یکی از مدیران برنامه ی یانی) ادامه دادم و از اون اطلاعات جالب و نتایج مثبتی گرفتم که ویدیوی اون هم به زودی بر روی وبسایت رسمی طرفداران یانی در ایران پست خواهد شد.
    اگرچه اونچه که ما برنامه ریزی کرده بودیم، خیلی مفصل تر از چیزی بود که نهایتا اتفاق افتاد، اما باز هم خوشحالیم که به بخش اعظمی از اونچه که می خواستیم، رسیدیم. و من این رو شخصا مدیون تلاش بی وقفه ی مدیران سایت و حمایت های بی‎‏دریغ شما طرفداران عزیز یانی می دونم.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]از همگی سپاسگذارم.
    حسین ب – مدیر محتوا در وبسایت کلاب رسمی طرفداران یانی در ایران
    منبع : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

9. 7 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خیلی ممنون دوست من...
    باورتون می شه الآن من دارم گریه می کنم و این کلمات رو تایپ می کنم؟؟؟؟؟
    نمی دونم این اشک ها از کدوم چشمه جاری می شه؟ چشمه ی حسرت... حسادت... آرزو... رویا... عش ق...
    نمی دونم... فقط می دونم که این اولین باری نیست که به خاطر یانی گریه می کنم... انقدر از عشق به اون لبریزم که گاهی اضافه ی اون از چشمام جاری می شه بیرون...
    خوش به حال این آقا حسین... هرچند من هم تونستم خودمو اون جا تجسم کنم... من اگه یانی رو ببینم چی کار می کنم؟ خب معلومه همونطور که همیشه می گم، بهش خواهم گفت:

you are so beautiful

چون به نظرم در حال حاضر یانی زیبا ترین آفریده ی خداونده... تا به حال در عمر انقدر زیبایی رو در کنار هم ندیدم!
    اشتباه نکنید من مث هزاران دختر دیگه به خاطر احساسات زنانه ام یانی رو دوست ندارم، بلکه به این دلیل یانی رو می پرستم که اون مجموع تمام صفات آسمانیه!!! یانی مشتی از خروار عشق الهیه ... انگار خدا یه استامپ بزرگ بوده و مُهر یانی رو در رنگ زیبای خودش فشار داده و بعد روی دفتر دنیا فشار داده... آه که چقدر توصیف کردن یانی برام سخته... به همین دلیل هم فقط بهش می گم که تو خیلی زیبایی... فک کنم خودش متوجه بشه که منظورم چیه...
    منم نه به اندازه ی یانی اما تا نزدیکی های رکورد یانی عاشقم!!! یک عاشق تنها که حتی کسی رو هم برای دوست داشتن نداره... اما خیلی خوب معنی عشق رو می فهمم...
    من همچنان نمی تونم جلوی اشکامو بگیرم... خوش به حالت آقا حسین... گرم شدن کنار یه خورشید مجسم، نعمتیه که نسیب هر کسی نمی شه... توو پست قبلی که گفتم... تا اهل دل نباشی خدا عاشقت نمی کنه...
    همیشه کسی رو باید دوست داشت که بفهمه دل چیه؟ هیچکس بهتر از یانی نمی دونه ...

دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد

به زیر آن درختی رو که او گل‌های تر دارد

در این بازار عطاران مرو هر سو چو بی‌کاران

به دکان کسی بنشین که در دکان شکر دارد

11. 10 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

juse ferandes tors آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    36730
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    258
    466 بار تشکر شده در 187 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/1
    میزان امتیاز
    14

سلام
    یانی تو اسپانیا کنسرت داشته تا حالا گیتاریستهای اسپانیایی تو گروهش آورده یا اینکه تم های موسیقی فلامنکو رو رو آهنگهاش پیاده کرده باشه
    ویرایش توسط juse ferandes tors : Saturday 5 November 2011 در ساعت 04:12 PM
    زمانی که مردم نادان برای اثبات خدایانشان همدیگر را تکه و پاره می کردند من با چهار سیم و یک تکه چوب اصوات خدا را روی کاغذ می نگاشتم (آنتونیو ویوالدی)

13. 3 کاربر برای این پست از juse ferandes tors تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط juse ferandes tors [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    یانی تو اسپانیا کنسرت داشته تا حالا گیتاریستهای اسپانیایی تو گروهش آورده یا اینکه تم های موسیقی فلامنکو رو رو آهنگهاش پیاده کرده باشه

در سال 2008 یانی دو آلبوم با صدای خواننده منتشر کرد که یکی از این آلبو ها yanni voices و دیگری yanni voces هست که آلبوم voces با استفاده از خوانندگان امریکای جنوبی مخصوصا مکزیک پر شده که اگر بخوام بگم از لحاظ نزدیک بودن به سبک فلامینکو کدوماش نزدیک تر بودند باید بگم اول آهنگ Llama de Amor با صدای olga tanon :

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]ttp://www.4shared. com/file/96999899/dc7f8202/02_Llama_de_Amor. html

و بعدش desire صدای ender tomas هست :

این هم لینک ویدوی desire در کنسرت 2008 مکزیک :

15. 7 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

درود بر لاکشمی عزیز ... امیدوارم تو هم یه روز موفق بشی یانی رو از نزدیک ببینی...
    البته بعد از این دیدار و اتفاقاتی که ایرانیان در ارمنستان رقم زدند الان مطمئنا برنامه گزاران یانی و خود یانی بیشتر چشمشون به ایران هست و ایران برای آنها مطرح شده ... و من امیدوارم یه روز یانی رو تو ایران ببینیم .
    ویرایش توسط rvltq : Saturday 5 November 2011 در ساعت 08:37 PM

17. 5 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

cmsdl آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40543
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    698
    210 بار تشکر شده در 64 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 46/0
    Given: 70/1
    میزان امتیاز
    14

درود بر همگی . . .
    خيلی خوشحالم كه اعضای فن كلاب تونستن برنامشون رو عملی كنن . . . خوش به حال آقا حسين . . .
    من كه نمی تونم روزی رو تصور كنم كه يانی جلوی من ايستاده باشه. نمی دونم اون موقع چه احساسی بهم دست ميده.
    آرزو می كنم هممون بتونيم روزی يانی رو از نزديك ببينيم . . .
    پاينده باشيد

19. 4 کاربر برای این پست از cmsdl تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4170
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1
    337 بار تشکر شده در 101 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 14/1
    میزان امتیاز
    17

سلام لاکشمی جان اتفاقا منم همین احساس شما رو دارم اصلا نمیشه یانی رو توصیف کرد او یه مرد بی نظیره. YANNI IN WORDS به نظر من نوشتن یک قطعه موسیقی شبیه یک تولد میتواند باشد . من برای نوشتن یک قطعه جدید چندین روز نمیخوابیدم , به تلفن جواب نمیدادم و از تمام چیزهایی که مانعی برایم بود دوری می جستم . من با تنهایی هیچ مشکلی نداشتم من همیشه این گفته گاندی را باور داشتم که میگفت : زندان برای کسانی وحشتناک است که نمیتوانند با خودشان باشند. تنهایی برای من دشمن نیست من در تنهایی و خاموشی فکر میکنم , کشف میکنم , نیروی خودم را بازمیابم و به حقیقت هایی در مورد خودم میرسم . من در تنهایی از شکستها و ناامیدی هایم میگذرم و التیام میابم . برای من زمان تنهایی زمان رخ دادن معجزه است. من همیشه میخواستم در حرفه خودم بهتر و بهتر باشم چون باور داشتم اگر موسیقی من به اندازه کافی خوب باشد خود مردم آن را پیدا خواهند کرد و من همه این اصول را حفظ میکردم. آیا تا به حال به تمیز کردن اتاق توجه کرده اید ؟ به نظر میرسد کار سخت و وحشتناکی است اما یک مستخدم چگونه این کار را انجام میدهد؟ او اول به همه اتاق نگاه میکند و تصویری در ذهنش ایجاد میشود آنگاه شروع به کار میکند شاید به نظر برسد بی هدف و سرگردان به هر سویی میرود ولی این گونه نیست هیچ تقلای او بی هدف نیست او در حال تکمیل کردن تصویر ذهن خود است. من هم یاد گرفتم برای ساختن موسیقی ام اول به همه آهنگ در یک لحظه نگاه کنم سپس شروع کنم به ساختن طبق آن تصویر کلی . برای رشد کردن در آن چیزی که میخواهید اگر شما یک روش درست نداشته باشید به راه اشتباه و شکست خواهید رفت. گاهی اوقات من بی صبر و ناامید بودم و همین یعنی باطل کردن تمام چیزهایی که به دست آورده بودم. من بیشتر اوقات با دوستانم در مورد کارهایم صحبت میکردم این صحبت ها به من کمک میکرد که بتوانم هدفهایم را حفظ کنم و این برای من خیلی جالب بود چون بعد از تمام شدن صحبت ها به استدیو بر میگشتم و دوباره شروع میکردم. من در آن دوران زمانی برای ناراحت شدن و ناامیدی نداشتم من در استدیوی خودم درگیر یادگیری, ساختن , حل مشکلات و ابداع مهارت ها و تکنیک های جدید بودم احساس میکردم هر نگرانی و ترسی من را به عقب میبرد . خیلی از مردم فکر میکنند که من شانس زیادی داشتم ولی به نظر خودم چیزی که به من کمک میکرد کار سخت, اراده و تصمیم قطعی من بود, چیزی که برایش زندگی میکردم. یک حقیقت همیشه من را امیدوار نگه میداشت و آن این بود که شنوندگان من حتی اگر تعداد کمی هم باشند اما کسانی بودند که موسیقی من را واقعاً واقعاً دوست داشتند . آنها عقیده داشتند من در سطح متفاوتی هستم و این دید مردم باعث میشد که من باور کنم چیزهایی بیشتری وجود دارد که من میتوانم آنها را انجام دهم . و به من کمک میکرد که از ترسم دور شوم و دوباره شروع کنم و به دنبال راهی برای بیرون دادن موسیقی ام باشم. من وقتی میخواستم برای دیگران آهنگی بسازم بیشتر آن چیزی را مینواختم که خودم دوست داشتم گاهی آنها فریاد میزدند نه , این آن چیزی نیست که ما میخواهیم , ولی من نمیخواستم به حرف آنها گوش کنم من رویای خودم را داشتم و هر بار پس از اجرا به درستی کار خودم پی میبردم . من میخواستم مردم در مورد آلبوم های من صحبت کنند و آنها را میلیونها دلار بفروشم اما پول به تنهایی نمیتوانست مشکلات من را حل کند من میخواستم موسیقی بنویسم که خودم از آن لذت ببرم و مردمی را میخواستم که آنها نیز از آن لذت ببرند.

21. 7 کاربر برای این پست از lebas تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط rvltq [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود بر لاکشمی عزیز ... امیدوارم تو هم یه روز موفق بشی یانی رو از نزدیک ببینی...
    البته بعد از این دیدار و اتفاقاتی که ایرانیان در ارمنستان رقم زدند الان مطمئنا برنامه گزاران یانی و خود یانی بیشتر چشمشون به ایران هست و ایران برای آنها مطرح شده ... و من امیدوارم یه روز یانی رو تو ایران ببینیم .

سلام از بنده ست... قربانت دوست من لطف داری... خدا از دهنت بشنوه!!!
    بله درسته توجه یانی به ایرانه ... ولی افتاد مشکل ها!!!
    راستی اینم یه ویدئو از کنسرت یانی در تلنتون مکزیک ... با اجرای لوسرو. تقدیم به تو و همه ی دوستان:

23. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

راستی یه چیز جالب دیگه...

پیرترین طرفدار یانی شناخته شد!

خانوم ویلاما گئورگ با 90 سال سن! ایشون تمام مدت سی سال گذشته با یانی و آهنگ های یانی همراه بوده و این چند ماه اخیر هم با mp3 player از صبح تا شب حقیقت لمس رو گوش می ده!

ویرایش توسط lakshemi : Sunday 6 November 2011 در ساعت 06:53 PM

25. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام به همگی عزیزانم

بالاخره کنسرت یانی در روسیه هم برگذار شد.
    یانی در شب اول نوامبر، در کاخ کرملین در مسکوی روسیه برنامه اجرا کرد و با استقبال بی نظیر مردم روسیه مواجه شد. این اولین حضور یانی در روسیه بود و هم یانی و هم طرفداران روس یانی بسیار از این دیدار شگفت زده شدند.

با این حساب آخرین کشوری که از تور 2011 یانی باقی مانده کشور پوئرتو ریکو در آمریکای لاتین است که 16 و 17 دسامبر میزبان یانی و گروهش خواهد بود.

27. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

PANDA آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    49396
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    3
    56 بار تشکر شده در 22 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

واو خیلی باحال بود من عاشق درامز زدن چارلی ام او واقعا خدای درامز است. ممنون.

29. 4 کاربر برای این پست از PANDA تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

امیدوارم تو پورتو ریکو یانی به عنوان سورپرایز یهویی به همه بگه :
    خانم ها و آقایان...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    این شما و این پدرو ...
    ...
    .
    .
    .
    .
    .
    و یهو از پشت صحنه پدرو وارد کنسرت بشه !

31. 4 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

صفحه 15 از 118 نخستنخست ... 51112131415161718192565115 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)