لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 17 از 118 نخستنخست ... 71314151617181920212767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 257 به 272 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

mana44g آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34510
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1,738
    281 بار تشکر شده در 108 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

0 Not allowed! Not allowed!
    وااااااای منم دیر اومدم...
    خیلی متاسفم ...
    یانی جوووووووون تولدت مبارک ایشالا همیشه زنده و سرحال و سلامت باشی...

2. 3 کاربر برای این پست از mana44g تشکر کرده اند:

patrick آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35614
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    429
    333 بار تشکر شده در 140 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

منم به همه دوستداران این مرد فرازمینی تبریک میگم

4. 3 کاربر برای این پست از patrick تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22180
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    94 بار تشکر شده در 38 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

سلام. یه سوال دارم که چند روزه تو ذهنم می چرخه. ممنون میشم جواب بدی!
    لاکشمی یعنی چی؟!!

6. کاربران زیر از freeman به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط freeman [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. یه سوال دارم که چند روزه تو ذهنم می چرخه. ممنون میشم جواب بدی!
    لاکشمی یعنی چی؟!!
    سلام... خواهش می کنم. لاکشمی یک الهه ی هندی است! یعنی سرآغاز.

8. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

راستی! بیست و سوم یانی 57 سالش شد و من امروز 23 سالم!!!

10. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    738 بار تشکر شده در 243 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    میزان امتیاز
    15

دروغ پردازی سایت موسیقی ما – به نام یانی ، به کام …

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    - شکی نیست که یانی در ایران طرفداران میلیونی دارد و همچنین در اینکه این طرفداران میلیونی با همه وجود خواهان اجرای یانی و گروه حرفه ای او در کشور خود ، یعنی ایران عزیز میباشند ، تردیدی نیست. اساسا وجود این سایت، که مدیران آن را بخش کوچکی از این طرفداران میلیونی انتخاب کردند، در راستای نیل به این مهم میباشد. متاسفانه در روزهای اخیر، خصوصا از زمان شروع تور آسیا و اروپای شرقی یانی، شاهد آن هستیم که عده ای سودجو از عشق ایرانیان به یانی سوء استفاده کرده و اخبار خلاف واقعیت را به طور گسترده منتشر میکنند. متاسفانه عده ای دیگری که خود را طرفدار یانی می خوانند به طور پیوسته در سایت یا سایتهای مرتبط با خود ، از روی سادگی و ساده لوحی با این افراد سودجو همراهی کرده و در قبال ما و اهداف این سایت به طور مکرر موضع گیری میکنند. ما تا کنون در قبال همه آنها سکوت کردیم و سعی کردیم به جای آنکه انرژی خود را صرف بحث با آنان کنیم، به کارهای مهم تر بپردازیم که به لطف خدا و با پشتیبانی شما که همیشه و در همه شرایط در کنار ما بودید، نتیجه آنها را در تور اخیر یانی (در فریاد های ایران،ایران در کنسرت ارمنستان و از همه مهمتر دیدار رسمی نماینده فن کلاب با یانی و مدیرانش) به وضوح دیدید و نتایج بهتر و جزئیات دقیقتر را در آینده نزدیک خواهید دید. اما اخیرا خبری خلاف واقع در سایت موسیقی ما (که این چند وقته به منبع خبری این عده ساده لوح که خود را طرفدار یانی میخوانند تبدیل شده) منتشر شد که ما به عنوان نماینده رسمی یانی در ایران نه می توانیم و نه اجازه داریم که در قبال آن سکوت کنیم.
    سایت موسیقی ما که متاسفانه سابقه خوبی در انتشار اخبار ندارد و بارها اخبار را بدون اطلاع از صحت و سقم آن منتشر کرده، پیشتر نیز در خبری اعلام کرده بود که رهبر میهمان ارکسر سمفونیک تهران، استاد شهرداد روحانی، طبق گفتگو با خبرنگار آنها، برای اعتراض به مسائل حقوقی اعضای ارکسر سمفونیک تهران، ایران را برای همیشه ترک کرده است (که این خبر مورد استناد دوستان ساده لوحمان نیز قرار گرفت تا به وسیله آن به اهداف این سایت حمله کنند و تلاش برای آوردن یانی به ایران را بیهوده بخوانند). این سایت عینا در خبر خود آورده است : ” تا بالاخره خبر رسید که شهرداد روحانی در اعتراض به عدم پرداخت حقوق شش ماه اخیر نوازنده‌ها ارکستر سمفونیک و ناراحتی از برخی برخورد‌های غیر حرفه‌ای ، عطای کار کردن در ایران را به لقایش بخشیده و برای همیشه از ایران رفته است. ” (مراجعه کنید به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] ) . همچنین در خبر دیگری که به مصاحبه با بابک رضایی ، مدیریت انجمن موسیقی ایران پرداخته است، در پاسخ به بابک رضایی که گفته بود استاد روحانی بدون هیچ گونه دلخوری ایران را ترک کرده است آورده است : ولی ما ایمیل خصوصی ایشان را داشتیم و در ارتباطی که توانستیم با ایشان برقرار کنیم، نظر ایشان تقریبا خلاف صحبت‌های شما بود! (مراجعه کنید به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]). بعدها در پایگاه اطلاع رسانی موسیقی ایران “نای” که وابسته به انجمن موسیقی ایران میباشد در خبری که میتوانید متن کامل آن را در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] مشاهده نمایید تکذیبه مفصلی از استاد شهرداد روحانی منتشر شد که در بخشی از آن آمده است ” من وقتی خبردار شدم مطلبی به نقل از من منتشر شده که در آن ادعا شده است با من از طریق ایمیل در تماس بوده‌اند بسیار تعجب کردم. نمی‌دانم چطور شخصی چنین ادعایی کرده است؟ من این گفتگو را تکذیب می کنم و با قطعیت تمام می‌گویم بعد از ترک ایران تا امروز، هیچ خبرنگاری نه با ایمیل، نه با تلفن و نه با هیچ وسیله ارتباطی دیگری با من تماس نداشته و چنین گفتگویی صورت نگرفته است.
    وی همچنین تصریح کرد: من همانطور که قبلا هم گفته بودم همیشه با جان و دل برای موسیقی کشورم کار خواهم کرد و هر وقت دست اندرکاران ارکستر سمفونیک تهران یا انجمن موسیقی از من بخواهند حاضرم برای انجام کار به ایران بیایم. حتی اگر شرایط هم ایده آل نباشد باز هم دوست دارم برای موسیقی کشور عزیزم ایران قدمی بردارم… “.
    تقریبا ۲ ماه پیش بود که بعد از کنسرت یانی در ارمنستان خبر دیدار یانی با فرزاد فرزین و رهبر ارکستر و آهنگساز او آقای عباس لطیفی در سایت موسیقی ما قرار گرفت (و ما هم به نقل از این سایت ، این خبر را منتشر نمودیم ، مراجعه کنید به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] ). در این خبر عینا آمده بود که ” جالب آنجا بود که یانی به شدت علاقمند به برگزاری کنسرت در ایران است و حتی برخی رایزنی‌ها هم برای این اتفاق انجام شده بود ولی از قرار به دلایلی این اتفاق صورت نگرفته. ” این سایت همچنین در ادامه این خبر آورده است که ” لطیفی قرار است ظرف یکی دو ماه اخیر کنسرت بزرگی را در ایران برگزار کند و در آن مشهور‌ترین قطعات جهانی یانی را به اجرا در آورد. “مشخص است که این اظهار عباس لطیفی مبتنی بر برگزاری کنسرت یانی در ایران ، کاملا خلاف واقع میباشد و صرفا جنبه تبلیغاتی برای کنسرتی که قرار است به صورت غیر مجاز با آهنگ های یانی برگزار کند دارد. لطیفی و سایت موسیقی ما سعی دارند تا با بیان این جملات، این مطلب را در ذهن مخاطب القا کنند که امکان حضور یانی در ایران برای برگزاری کنسرت وجود ندارد، پس تنها راه شنیدن موسیقی یانی در ایران، کنسرت لطیفی است. البته انجمن رسمی هواداران یانی در ایران Yanni IFC)) به عنوان نماینده رسمی یانی در ایران، اعلام میدارد که طبق مذاکراتی که هم در جریان دیدار نماینده Yanni IFC با یانی و مدیرانش انجام گرفت (که به زودی فیلم های آن منتشر خواهد شد) و هم در صحبتی که از طریق ایمیل با مدیران یانی داشتیم، تا کنون هیچ درخواستی برای برگزاری کنسرت یانی در ایران، از طرف یانی یا گروه و مدیران برنامه های او نشده است و خبر فوق صحت ندارد.
    دروغ پردازی لطیفی و سایت موسیقی ما به عنوان منتشر کننده اصلی این اخبار به اینجا ختم نشده و در خبری که[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید](مراجعه به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]) منتشر شده است، صحبت از برگزاری کنسرت لطیفی با آهنگهای یانی در چند روز آینده به میان آورده است. در این خبر آمده است : “لطیفی درپاسخ به اینکه آیا برای این اجرا با یانی وارد صحبت شده یا نه، به خبرنگار سایت موسیقی ما گفت: اتفاقا در یکی از‌‌ همان کنسرت‌هایی که ایشان در خارج از ایران داشتند من با مدیر برنامه‌های ایشان صحبت کردم. جالب بود. نوازنده درام ارکستر یانی که روز‌ها را با هم سپری می‌کردیم، گفت که شنیدیم در ایران یک نفر هست که قرار است کارهای یانی در ایران اجرا کند. وقتی گفتم این یک نفر من هستم، خیلی خندیدند. چون مدتی یا هم بودیم و آن‌ها نمی‌دانستند که من نوازنده و آهنگساز هستم. بلکه فکر می‌کردند من یکی از طرفداران آقای یانی هستم.
    وی ادامه داد: این پیشنهاد من با استقبال خوبی از سوی آن‌ها و نیز خود یانی مواجه شد. در ابتدا قرار گذاشتیم که آقای یانی هم در این اجرا حضور داشته باشد و بتواند اجرای ما را از نزدیک ببیند. اما به گفته مدیر برنامه‌های ایشان، وی این روز‌ها در تور اروپایی خود به سر می‌برد و قرار است در اروپا کنسرت‌های خود را برای علاقه مندانش ادامه بدهد.
    لطیفی همچنین خاطر نشان کرد: ممکن است در آینده آقای یانی به ایران بیایند و در اجراهای بعدی حداقل از گروه دیداری داشته باشند ولی فعلا امکان حضور ایشان در ایران وجود ندارد.
    مدیر برنامه‌های این هنرمند اعلام کرده که یانی خیلی دوست دارد از نزدیک اجرای ایرانی علاقه مندان به آثار خود در ایران را ببیند و از اینکه در ایران او را می‌شناسند، اظهار خوشحالی کرده است. ”
    خلاف واقع بودن خبر بالا نه تنها برای همه طرفداران یانی کاملا مشخص است ، بلکه هر کسی که این چند وقت اخبار یانی را دنبال میکند میداند که :
    اولا دیدار لطیفی با یانی و گروهش، همان طور که در خبر بالا هم ذکر شده در جریان یکی از کنسرتهای یانی، که همان کنسرت ارمنستان میباشد انجام شده. مدت حضور یانی در ارمنستان به قدری نبود که لطیفی ادعا میکند با چارلی آدامز روزها سپری کرده و او در یک صحبت خودمانی به لطیفی گفته شنیده است کسی در ایران قرار است آهنگ های یانی را اجرا کند. تازه این بماند که معلوم نیست زمانی که طرفداران میلیونی یانی در ایران از اجرای آهنگهای یانی در کشورشان توسط فرد دیگری تا قبل از این خبر اطلاع نداشتند ، چطور ممکن است چارلی آدامز که در آمریکا و آن سوی دنیا زندگی میکند و به طور مداوم با یانی به کشورها و شهرهای مختلف جهت برگزاری کنسرت در سفر است و به طور قطع وقت پرس و جو و دنبال کردن خبرها را ندارد این خبر را شنیده باشد !
    ثانیا یانی نه در زمان دیدار لطیفی و نه بعد از آن در اروپا هیچ تور و کنسرتی نداشته و نخواهد داشت و تنها قبل از این بوده است که یانی در دوشهر اروپا به اجرای برنامه پرداخته بود. یانی در آن زمان مشغول برگزاری کنسرت در آسیا بود و بعد از آن هم به پورتوریکو خواهد رفت که در آمریکای جنوبی است و در تور جدیدی که در سال ۲۰۱۲ اجرا خواهد شد در شهرهای آمریکای شمالی برنامه اجرا میکند و در هیچ کدام از این اجراها اسمی از اروپا و شهرهای اروپایی به چشم نمیخورد.
    مورد سوم و از همه مهم تر اینکه لطیفی ارتباط خود را با مدیران یانی بسیار صمیمی مطرح میکند و ادعا میکند آنها از برگزار کنسرتی با آهنگ های یانی در ایران بسیار استقبال کرده اند تا جایی که حتی قبول کرده اند خود یانی در این کنسرت ها حضور داشته باشد ، اما به دلیل اینکه یانی در تور اروپا بوده (!!!) منصرف شده اند اما اظهار علاقه کردند که اجرای آهنگهای یانی توسط لطیفی را ببینند. گروه Yanni IFC به محض اینکه خبر فوق را در سایت مذکور مشاهده کرد با مدیران برنامه های یانی تماس گرفته و موارد بیان شده را با آنان در میان گذاشته و ادعاهای لطیفی را مطرح کردیم و صحت امر را جویا شدیم و از آنها پرسیدیم که آیا لطیفی در مورد این اجرا با آنها صحبت کرده یا خیر، مدیران یانی اعلام کردند که اصلا از این اجرا و هیچ کدام از ادعاهای لطیفی خبر ندارند و با آنها آشنا نیستند. گروه یانی ضمن تشکر از گروه Yanni IFC بابت اینکه این خبر را به اطلاع آنان رساندند بیان کردند که حتما این موضوع را در آینده با جدیت پیگیری خواهند کرد.
    لطیفی و سایت موسیقی ما، در خبر اول (دیدار با یانی در ارمنستان) همان طور که گفته شد قصد دارند این طور به مخاطب القا کنند که امکان اجرای آهنگ های یانی در ایران فقط توسط لطیفی امکان پذیر است و در خبر دوم (که به تازگی اعلام شده) اجرای لطیفی را مورد تایید یانی و مدیر برنامه هایش می خوانند . جالب اینجاست که در پوسترهای تبلیغاتی سایت موسیقی ما، که در زیر نیز آمده است، علاوه بر اینکه حرکت دست عباس لطیفی تقلید آشکار از [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] در پوسترهای تور اخیر میباشد، نوشته شده : ” اجرای موسیقی یانـــــــــــــــــــی – به همراه ارکستر بزرگ به رهبری عباس لطیفی “. سازندگان این پوستر به طور هوشمندانه ای اولا عبارت اجرای موسیقی یانی و به ویژه کلمه یانی را به صورت بزرگ و برجسته نوشته اند و ثانیا برای عباس لطیفی از لفظ ” به همراه ” استفاده کرده اند که در مجموع باعث میشود در ذهن افراد تلقی شود که این کنسرت، کنسرت یانی است که به همراهی ارکستری که عباس لطیفی رهبری آن را بر عهده دارد برگزار میشود (کما اینکه بسیاری از سایتها و وبلاگهای شخصی به اشتباه خبر اجرای کنسرت توسط یانی در ایران را منتشر کرده اند). درحالی که میبایست حداقل از عبارت “اجرای موسیقی یانی، توسط ارکستر بزرگ به رهبری عباس لطیفی” استفاده میکردند و این هم یک دلیل بر دروغ پردازی این شخص و این سایت و کلاه برداری آنان میباشد که میخواهند از علاقه میلیونها ایرانی به یانی و از نام بزرگ او سوء استفاده کرده و به کسب درآمد بپردازند. عجیب اینجاست که چگونه مسئولین ارشاد، اجازه برگزاری چنین کنسرتی که نقض آشکار حقوق مولف اثر، که حقی شرعی و انسانی می باشد را داده اند.

درپایان ، اولا امیدواریم که مسئولین انجام این عمل غیر انسانی و غیرشرعی ، فعالیت خود را متوقف نموده و برای حفظ آبروی ایرانیان در مجامع بین المللی هم که شده (به دلیل اینکه یانی یک هنرمندی بین المللی است و این خبر بازتاب خوبی در دنیا نخواهد داشت ) از برگزاری چنین عملی جلوگیری نمایند. ثانیا از سایت موسیقی ما این انتظار را داریم مطابق با اصول حرفه ای رسانه ای عمل نموده و اخبار کذب و ضد و نقیضی که در این باره منتشر کرده اصلاح نموده و جوابیه ما را به عنوان نماینده رسمی یانی در ایران منتشر نماید.
    همچنین گروه Yanni IFC به عنوان نماینده رسمی یانی در ایران این موضوع را با جدیت پیگیری خواهد کرد و آماده دریافت توضیحات و شفاف سازی از مسئولین، عباس لطیفی و سایت موسیقی ما خواهیم بود.

منبع :
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] (باشگاه رسمی طرفداران یانی در ایران)
    ویرایش توسط rvltq : Saturday 19 November 2011 در ساعت 09:29 AM

12. 7 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

mana44g آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34510
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1,738
    281 بار تشکر شده در 108 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    راستی! بیست و سوم یانی 57 سالش شد و من امروز 23 سالم!!!

چه جالب...
    لاکشمی جون تولدت مبارک
    ایشالا جفتتون سالهای سال شاد و سلامت باشید.
    کاش در کتاب قطور زندگی سطری باشیم ماندنی ... نه حاشیه ای از یاد رفتنی

14. 4 کاربر برای این پست از mana44g تشکر کرده اند:

M_T آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    37383
    میانگین پست در روز
    0.52
    تشکر از پست
    3,273
    5,308 بار تشکر شده در 2,140 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    6 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 338/2
    Given: 150/0
    میزان امتیاز
    16

سلام

لاکشمی خانم تولدت مبارک.

این آقای لطیفی چه ژستی گرفته مثل یانی!

راستی یه دوست در دانشگاه داریم خیلی شبیه یانی هست، می خواین اونو یانی جا بزنیم؟
    من از فردای خود ترسی ندارم
    که بر سینه نشانی از تو دارم
    ولیکن گر تو خواهی من بسوزم
    میان شعله هم پا می گذارم

16. 4 کاربر برای این پست از M_T تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام دوستان گرامی و به خصوص r عزیز که همیشه به من و یانی لطف و محبت داره.
    متاسفانه این خبر شرم آور به گوش منم رسیده بود!
    لطیفی و سایت موسیقی ما سعی دارند تا با بیان این جملات، این مطلب را در ذهن مخاطب القا کنند که امکان حضور یانی در ایران برای برگزاری کنسرت وجود ندارد، پس تنها راه شنیدن موسیقی یانی در ایران، کنسرت لطیفی است.

از کی تا حالا شلغم هم جزء میوه ها شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    این آقای به اصطلاح محترم لطیفی فک کرده کیه؟ موزارت؟؟؟؟ چه حرفای گنده تر از دهنش می زنه!!! قوره نشده می خواد مویز شه؟! ؟! ؟!
    اجرای موسیقی یانی!!! اول موسیقی رو هجّی و بخش کن بعد چایی نخورده مهمون شو!!! بعضیا نمی دونم چرا اینجوری ان؟؟؟ هنوز فرق فا و فا دیز رو نمی دونن و با یه مدرک لیسانس یا فوق و حتی دکتری فک کردن خدا شدن!!! نه جناب... نه برادر ... اینطوریام نیست... درخت پربار همیشه سرش پایینه... امثال شما پروفوسور هم که بشن هنوز بی سوادن!!!
    از اون فیگور مسخره ش توو عکس با یانی معلوم بود که چه نقشه های شومی داره... این ملاقات رو فقط برای این ترتیب داده بود ه بعدا همه جا پر کنه من از یانی اجازه گرفتم و چنین و چنان!!!
    کلـــــــــــــاه بـــــــــــرداری شاخ و دم نداره!!! همین طور خوردن مــــــــــــــــال حرام و دزدیـــــــــــــــــــدن آبرو و اعتبار مردم... اولا که این مرد دروغگو و خدانشناس هرگز نخواهد توانست کنسرت رویایی خودش رو راه بندازه... اگه یانی متوجه این اخبار بشه می دونین چه بلایی سرش میاره؟؟؟؟ پای پلیـــــــــــــــــس بین الملــــــــــــــــــل و امثالهم هم به این اخبار باز می شه و یانی خیلی راحت می تونه محکومش کنه و ادعای حیثیت و درخواست خسارت بکنه.
    ثانیا اگر هم چنین اتفاقی بر فرض محال بیفته و این برنامه اجرا بشه، هر کسی که به تماشای کنسرت این دزد بی شرم بره، در دزدی و حرام خوری لطیفی شریکه و یک خائــــــــــــــــــــــ ــن به یانــــــــــــــــــــی!
    واقعا برای خودمون متاسفم!!! هر روز داریم اسم ایران رو قشنگ تر و با مسما تر توو دنیا معرفی می کنیم... صفحه ی اول یاهو همیشه متعلق به ماست!!! اینم یه گند دیگه!!!
    هــــــــــــــــــــــــ ـی... اولین روز زندگی،واسه آدم اعصاب معصاب نمی ذارن!!!

علاوه بر اینکه حرکت دست عباس لطیفی تقلید آشکار از [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] در پوسترهای تور اخیر میباشد، نوشته شده : ” اجرای موسیقی یانـــــــــــــــــــیبه همراه ارکستر بزرگ به رهبری عباس لطیفی “.

ههههههههه!!! کار هر بز نیست خرمن کوفتن، آقای لطیفی!!!
    این تقلید حرکت دست هم خیلی بامزه بود! آخه یه بار یه قورباغه یه گاو گنده رو دید و با خودش گفت من چیم از این کمتره؟ بعد شروع کرد به باد کردن خودش تا هم هیکل گاوه بشه...ولی کوچیک تر از این حرفا بود! هی زور زد تا گنده بشه... زور زد و زور زد و خلاصه انقدر خودشو باد کرد تا عاقبت ترکید!!!
    به آقای لطیفی هم خواهرانه پیشنهاد می کنم داستان این قورباغه ی گرامی رو درس عبرت قرار بدن و انقدر ادای گنده تر از خودشونو در نیارن!!! جناب لطیفی...چرا فقط تقلید های خرابکارانه می کنی؟ چرا تواضع و محبت و سپاسگذار بودن رو از یانی تقلید نمی کنی؟؟؟ چرا اجرای تکنیکی و اصولی رو یاد نمی گیری؟؟؟ چرا نمی ری یه کم به مطالعاتت اضافه کنی تا شبیه اون بشی؟؟؟ چرا فقط دزدی؟؟؟؟ حسادت تا کجا؟؟؟؟ چرا برای رسیدن به آرزوهات و خالی کردن عقده هات می خوای آبروی خودت و یه ملت رو ببری؟؟؟؟ چرا؟؟؟
    ای کاش که همواره وضو می کردی
    خود را ز گناه شست و شو می کردی
    بر علم کم خود اکتفا کن ای دوست
    ای کاش که حفظ آبرو می کردی
    ویرایش توسط lakshemi : Saturday 19 November 2011 در ساعت 09:00 AM

18. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

از همه دوستان خواهشمندم اگر یانی را واقعا دوست دارید این متنی که از طرف [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] ایرانی یانی منتشر شده و من در بالا ذکر کردم رو هر جا تو اینترنت میتونید بگذارید تا ذهن مردم ما آگاه تر بشه و دست آدم های پست و دروغ گو بیشتر رو بشه گرچه تا کنون دستشون خیلی هم رو شده ولی الان تنها کاری که ما به عنوان طرفداران یانی میتونیم انجام بدیم آگاه کردن مردم از طریق متنی است که از طرف [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] منتشر شده .
    و همچنین با کامنت هاتون در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] مردم را آگاه کنید .
    با تشکر از دوستانی که یانی را واقعا دوست دارند و از ته دل ...
    ویرایش توسط rvltq : Saturday 19 November 2011 در ساعت 09:13 AM

20. 4 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

در ضمن الان رفتم سایت موسیقی ما و دیدم این خبر رو از صفحه اولش حذف کرده :

اگر خواستید به صفحه این خبر مراجعه کنید به لینک زیر برید :

22. 3 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    56512
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    437
    735 بار تشکر شده در 264 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    از کی تا حالا شلغم هم جزء میوه ها شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این آقای به اصطلاح محترم لطیفی فک کرده کیه؟ موزارت؟؟؟؟ چه حرفای گنده تر از دهنش می زنه!!! قوره نشده می خواد مویز شه؟! ؟! ؟!

خوشمان آمد

لطفا ادامه بدهید دوست عزیز

راستی تولدتان مبارک

بابت اون کیک ، هم که چیزی ازش به ما نرسید ممنون
    [SIGPIC][/SIGPIC]

24. 3 کاربر برای این پست از piano4all تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

چه جالب... لاکشمی جون تولدت مبارک ... ایشالا جفتتون سالهای سال شاد و سلامت باشید.
    ممنونم مانا جان... خیلی لطف داری... من که دوست ندارم زیاد زنده بمونم ولی امیدوارم یانی صد سال زنده باشه...

لاکشمی خانم تولدت مبارک
    از شما هم خیلی ممنونم مجتبی جان... ممنون که یاد من بودی.

خوشمان آمد... لطفا ادامه بدهید دوست عزیز. راستی تولدتان مبارک ... بابت اون کیک ، هم که چیزی ازش به ما نرسید ممنون
    خواهش می کنم علی آقا... قابل شما رو نداشت... خیلی ممنونم که تبریک گفتین... شما هم انشالله همیشه سالم باشین. کیک؟؟؟؟؟؟؟؟ وووووووووی ... باورتون می شه؟ همه شو تنهایی خوردم! یک تیکه شم به کسی ندادم! خب هرچی باشه خودم زحمتشو کشیده بودم و بیشتر از همه هم یانی رو دوس دارم... الهی فداش بشم گوگولییییییییییییی...

از همه دوستان خواهشمندم اگر یانی را واقعا دوست دارید این متنی که از طرف [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] ایرانی یانی منتشر شده و من در بالا ذکر کردم رو هر جا تو اینترنت میتونید بگذارید تا ذهن مردم ما آگاه تر بشه و دست آدم های پست و دروغ گو بیشتر رو بشه گرچه تا کنون دستشون خیلی هم رو شده ولی الان تنها کاری که ما به عنوان طرفداران یانی میتونیم انجام بدیم آگاه کردن مردم از طریق متنی است که از طرف [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] منتشر شده .
    خیالت راحت باشه ... حتما همین کارو خواهیم کرد. من که هر جا گیرش بیارم چشاشو در میارم!!!
    اون فن انفجار قلب در بیل را بکش 2 به درد الآن می خوره !!!
    ویرایش توسط lakshemi : Saturday 19 November 2011 در ساعت 09:45 AM

26. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

ضمن تبریک نو شدن شما لاکشمی جان :دی تولدتون مبارک ایشالا 100 سال زنده باشید (نترس بابا.. یانی 100 سال و یه روز.. خوبه؟ :دی)
    باید بگم منم به طرز عجیبی از این سایت بدم میاد.. و جدیدا هم از این یارو لطیفه بدم اومده.. اه اه..
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

28. 3 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ngml [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ضمن تبریک نو شدن شما لاکشمی جان :دی تولدتون مبارک ایشالا 100 سال زنده باشید (نترس بابا.. یانی 100 سال و یه روز.. خوبه؟ :دی)..
    به به به... آفتاب از کدوم طرف در اومده که من امروز سعادت دیدار با تمام دوستای قدیمی مو پیدا کردم!!! سلام محمد جان... مرسییییی محمد عزیز... ممنونم سلامت باشی... آره با این پیشنهادت موافقم! به قول شاعر:

از عمر من آنچه مانده بر جای
    بستان و به عمر یانی افزای!!!

انشالله شما هم 100 سال زنده باشی... بعد همگی با هم عصا به دست بریم کنسرت یانی.. ولی یانی عصا نداره در 100 سالگی هم صحنه رو با دویدن در می نورده قربونش برم!!!
    اون موقع فک کنم تمام نوازندگانش مردن!!! طفلی ها... ولی خودش پا بر جاست... بچه های کلوئه و اندر و ناتان بهش می گن بابابزرگ!!! هی...

30. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

راستی لاکشمی جان من یادم رفت تولدتون رو تبریک بگم ... تولدت مبارک
    درباره این متن هم باید بگم هرجا تونستید اعم از کامنت دونی های سایت ها - فیس*بوک - وبلاگ ها - چت روم ها و ... منتشر کنید .
    ویرایش توسط rvltq : Saturday 19 November 2011 در ساعت 11:35 AM

32. 3 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

صفحه 17 از 118 نخستنخست ... 71314151617181920212767117 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)