لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 24 از 118 نخستنخست ... 142021222324252627283474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 369 به 384 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام و شب به خیر

ممنونم از دوست مهربونم r عزیز.
    خیلی سپاسگذارم که اخبار کلاب ایرانیان یانی رو پیرامون کنسرت پوئرتوریکو منعکس کردی...
    من متاسفانه مدتیه که باز مریضم و از دیروز کمی حالم بدتر شده... و فرصت نکردم که اینجا خدمت دوستانم برسم. اما خوشحالم که یانی به قدر کفایت طرفدارای مشتاق و پیگیر داره و اخبار یانی روی زمین نمی مونه... خوشحالم که دوستان دیگه در پیشبرد تاپیک یار و یاور من هستن... اگه من نباشم هم این تاپیک سر پاست... من اصلا حالم خوش نیست... اما وقتی شما هستین دل گرمم. r عزیزم باید قول بدی اگه روزی من مردم و نبودم هم نذاری این تاپیک متروک بمونه و این مسئولیت خطیر رو به دوش بگیری... مرسی... خیالم راحت شد.
    این جریان بارندگی هم خیلی جالب توجه بود... هرچند که یانی زیر بارون هم قشنگ و دوست داشتنیه!!!
    به قول مازیار:

ساعتی از شقایق
    دقیقه های عاشق
    دوستت دارم توو بارون
    تموم این دقایق
    ویرایش توسط lakshemi : Sunday 18 December 2011 در ساعت 09:25 PM

2. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    738 بار تشکر شده در 243 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

نه لاکشمی جان این چه حرفیه ... خدا نکنه...

4. 2 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

ممنونم دوست من...
    ولی واقعا این خواسته ی قلبی من از همه ی شماست... شاید در ابتدا من یانی رو روایت کردم ولی دلیل نمی شه همیشه بتونم ادامه ش بدم. از تو،هانی،محمد،میلاد،سینا جان و باقی عاشقان یانی می خوام که این تاپیکو حفظ کنن چون اینجا بزرگترین سایتیه که موسیقی دانان و علاقه مندان موسیقی بهش سر می زنن... شاید کسی به کلاب یانی یا وبسایت ایرانی یانی سر نزنه اما اینجا روزانه صدها بازدید کننده داره و من اگه بخوام فقط یه خواهش از همه ی شما داشته باشم اینه که تا وقتی یانی زنده ست از اون بنویسید،چه لاکشمی باشه چه نباشه.

6. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

msp_1988 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48073
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    181
    200 بار تشکر شده در 92 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    13

ایشالا سال دیگه دبی همهمون توی کنسرت یانی باشیم و بترکونیم. من واقعا آرزومه که توی کنسرت یانی باشم و از نزدیک یانی را ببینم و امیدوارم بتونم ساله دیگه توی کنسرتش باشم و همینطور شما دوستان عزیز . به امید اون روز:))
    زندگی مانند سیب است گاز باید زد با پوست

8. 2 کاربر برای این پست از msp_1988 تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط msp_1988 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ایشالا سال دیگه دبی همهمون توی کنسرت یانی باشیم و بترکونیم. من واقعا آرزومه که توی کنسرت یانی باشم و از نزدیک یانی را ببینم و امیدوارم بتونم ساله دیگه توی کنسرتش باشم و همینطور شما دوستان عزیز . به امید اون روز:))
    انشاالله ... گل گفتی
    منم هستم ... یا ارمنستان ... یا دوبی ... یا هر دو !

10. کاربران زیر از rvltq به خاطر این پست تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

و اما ... سورپرایز :

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

بامداد دیروز (۲۸ آذر ۱۳۹۰) وبسایت فن کلاب رسمی طرفداران یانی در ایران توسط تیم مدیریت یانی بر روی صفحه‏ی فیس بوک یانی معرفی گردید. این اقدام کاملا داوطلبانه از سوی تیم مدیریت یانی در جهت ارتقای هرچه بیشتر جایگاه فن کلاب “یانی ایران” صورت گرفت. فن کلاب رسمی “یانی ایران” با تعاملات مستقیم و فعال خود با تیم مدیریت یانی، اخیرا بسیار مثبت ظاهر شده و توانسته است توجه مدیران ارشد یانی و هواداران ایرانی و بین المللی یانی را به خود جلب نماید. این اتفاق بزرگ را به همه ی طرفداران ایرانی عزیز یانی تبریک می گوییم و نیز از همین جا از یانی و تیم مدیریت محترم وی صمیمانه تقدیر به عمل می آوریم.

همزمان با دادن این خبر بسیار خوشحال کننده، مایلیم تا به صورت رسمی از لوگوی جدید و آدرس جدید وبسایت فن کلاب “یانی ایران” پرده برداری کنیم. آدرس جدید وبسایت با حفظ آدرس قبلی در ذیل آمده است: [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط rvltq : Wednesday 21 December 2011 در ساعت 12:15 PM

12. 3 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

متن مصاحبه حسین بخشایی نماینده فن کلاب با مدیر برنامه های یانی (باب) :

حسین : من حسین بخشائی، نماینده ی باشگاه رسمی طرفداران یانی در ایران هستم. من گفتگویی رو با باب، مدیر ارشد برنامه های یانی خواهم داشت.
    باب، ممنونم که وقتت رو برای چند دقیقه ای به من دادی.
    باب : خواهش می کنم.

حسین : می خوام بدونم آیا تا به حال یانی درخواست رسمی یی برای اجرای کنسرت در پرسپولیس داده یا نه؟
    باب : تا اونجایی که من می دونم، نه.
    حسین : تا اونجایی که شما می دونی، نه ...
    بسیار خوب. میرم سراغ سؤال دوم. می خوام بدونم آیا یانی مایل به برگزاری کنسرت در پرسپولیس، یا یک سالن کنسرت و یا هر جای دیگری در ایران هست؟
    باب : البته. رؤیا و هدف یانی، اینه که در هر نقطه ای از دنیا به اجرای موسیقیش بپردازه. خوب، قطعا ایران از این قاعده مستثنی نیست.
    حسین : شما چقدر راجع به مکان های تاریخی، سالن های کنسرت و هواداران ایرانی اطلاعات دارید؟
    باب : خوب، ما اطلاعات زیادی راجع به مکان هایی که قابلیت برگزاری کنسرت در ایران دارند رو، نداریم. اما می دونیم که طرفداران ایرانی یانی، فوق العاده هستند. وقتی ما در ارمنستان اجرا داشتیم، در اواسط کنسرت تمام سالن به یکباره به تشویق یانی پرداختند و شروع به خواندن یک شعر برای یانی کردند. از اونجایی که من زبان حاضرین سالن رو متوجه نمی شدم، از یکی از دوستانی که اونجا کار می کرد پرسیدم که این شعر به چه زبانی است؟ و بعد متوجه شدم که اون تشویق ها و شعری که خوانده شد به زبان فارسی بود و تمام اون طرفدارانی که اینطور با اشتیاق به تشویق یانی پرداختند، ایرانی بودند. برای من، اون جمعیت زیاد ایرانی ها باورنکردنی بود.
    حسین : درسته.
    باب : پس، من خوب می دونم که ما در ایران دوستان بسیار زیادی داریم.
    حسین : در حقیقت، بیش از ۲۰۰۰ ایرانی در ارمنستان حضور داشتند.
    باب : واقعا؟
    حسین : بله، وقعا. تعداد زیادی از اونها رو نماینگان ما در ارمنستان، سازمان دهی کرده بودند و به همین خاطر ما تعداد دقیق ایرانی‏های حاضر در کنسرت ارمنستان رو می دونیم.
    همینطور شب گذشته. در کنسرت دیشب هم تعداد باورنکردنی یی از ایرانی ها حضور داشتند. ما برای سازمان دهی اونها ۱۰۰۰ عدد کارت عضویت پیش بینی کرده بودیم که متأسفانه با ممانعت مأمورین امنیتی، نتونستیم اونها رو بین ایرانی ها پخش کنیم. اونها حتی حسین : مانع از به داخل بردن بسته ی هدیه ای که ما برای تولد پیش روی یانی در نظر گرفته بودیم تا شخصا به او هدیه کنیم، شدند.
    باب : آهان.
    حسین : اما در نهایت با سختی بسیار زیاد و به کمک همکار شما، تونستیم بسته ی هدیه رو به داخل محل اجرا ببریم.
    بسیار خوب. آیا شما مایلید تا ما، باشگاه رسمی طرفداران یانی در ایران، نماینده ی رسمی شما به منظور فراهم کردن مقدمات کنسرت یانی در ایران باشیم؟
    باب : چرا که نه؟ من فکر می کنم در فن کلاب ایران، شما حقیقتا از جون و دل مایه می گذارید و با انرژی و امید فعالیت می‏کنید. این افتخار یانی ست که با طرفداراش ارتباطی مستقیم داشته باشه. همونطور که خودتون با دیداری که چند دقیقه‏‏ی پیش با او داشتید، این مسئله رو لمس کردید.
    البته من مطمئن نیستم که اجرای یانی در ایران حداقل تا ۲ یا ۳ سال دیگه محقق بشه، اما این چیزی است که ما واقعا مایل به انجامش هستیم.
    حسین : آیا مایلید سفری به ایران داشته باشید؟ نه لزوما برای اجرا، بلکه برای آشنا شدن با ایران و طرفداران ایرانی. البته ما تمامی هماهنگی ها از جمله هتل، مکان هایی که شما بازدید خواهید کرد و هر چیز دیگه رو انجام خواهیم داد.
    باب : بله، البته. سال دیگه (۲۰۱۲) ما چند سفر تحقیقاتی رو به منظور مشخص کردن کشورهای مقصد برای تور بعدی یانی انجام خواهیم داد. احتمال وجود ایران در لیست کشورهایی که به اونها سفر خواهیم کرد، هست. تور ۲۰۱۱ در عین حال که خیلی بزرگ نبود، بسیار موفق و راضی کننده بود. ما به چندین کشور سفر کردیم تا جایگاه یانی رو در بین مردم اون کشورها ببینیم. اما تور بعدی بسیار بزرگتر از این خواهد بود.
    حسین : ممنونم. مایلم سؤالی دیگه ای رو هم بپرسم. یانی دقیقا چه زمانی تور بعدی خودش رو آغاز خواهد کرد؟
    باب : احتمالا ۲۰۱۳٫
    حسین : آغاز تور ۲۰۱۳ خواهد بود!
    باب : بله.
    حسین : آیا یانی آلبوم جدیدی رو تا اون زمان بیرون خواهد داد؟
    باب : ما به زودی کنسرتی رو قلعه ی تاریخی “ال مارو” در پورتو ریکو در ۲ شب اجرا خواهیم کرد. این اجرا فیلم برداری خواهد شد و از اون یک سی دی و دی وی دی بیرون داده خواهد شد.
    حسین : این فوق العادست.
    باب : بله. ما یک سی دی و یک دی وی دی بیرون خواهیم داد. این برنامه ی بعدی ماست.
    حسین : در مقایسه با کنسرت دیشب، آیا کنسرت پورتو ریکو شامل آهنگ های جدیدی دیشب خواهد بود؟
    باب : بله. در حال حاضر ما ۳ آهنگ “حقیقت لمس”، “سرگیجه” و “سفر” رو در اجرای خودمون داریم که این ۳ آهنگ در دی وی دی پیش رو نیز خواهد بود. من مطمئن نیستم که آیا آهنگ جدیدی به لیست آهنگ های اجرا اضافه خواهند شد یا نه. اما احتمالش به طور جدی وجود داره.
    حسین : ممنونم. باب، آیا مایل هستید با طرفداران ایرانی یانی چند کلمه ای به طور مستقیم صحبت کنی؟
    باب : البته.
    حسین : من میدونم که یانی طرفداران زیادی در سر تا سر جهان داره اما… طرفداران ایرانی یانی بسیار پرشور و هیجان هستند.
    نکته ای که قابل تأمله اینه که…
    گاهی من در خیابون قدم می زنم و می بینم که صدای بلند آهنگ “Within Attraction” از داخل یک ماشین طنین انداز شده و وقتی با اشتیاق به سمت اون شخص می رم و ازش می پرسم که آیا می دونه سازنده ی اون آهنگ کیه، به من می‏گه: “نمی دونم”. بنابراین تعداد زیادی از ایرانی ها آهنگ های یانی رو دوست دارن ولی در حقیقت نمی دونن که سازنده ی اون آهنگ ها یانی ست. در کنار اونها، هزاران ایرانی هم یانی رو می شناسن و با اشتیاق آهنگ های جدید اون رو پیگیری و تهیه می کنن. آیا صحبتی با این طرفداران دارید؟
    باب : یانی از جمعیت ایرانیان طرفدار او در ایران، آگاهه. و می دونه که اونها چقدر مهم هستند. مخصوصا در این منطقه ی جغرافیایی. ما مدتی است که به این مسئله آگاهی پیدا کردیم. صفحه ی فیس بوک یانی و وبسایت شما در این امر به ما خیلی کمک کرده. و برای اون مسئله هم باید بگم که خوب مردم از طریق شرکتی که آهنگ های یانی رو تکثیر و توزیع کرده، می تونن اطلاعات لازم راجع به سازنده و نوازنده ی آهنگ (یانی) رو کسب کنن.
    باید بگم، یانی از توجه و حمایت شما (فن کلاب رسمی یانی در ایران) آگاهه و این امر حقیقتا اون رو تحت تأثیر قرار داده.
    ما احساس خوبی نسبت به اونچه که در حال حاضر در حال اتفاق افتادنه، داریم.
    حسین : خیلی ممنونم.
    باب : ممنونم.
    حسین : بازم ممنون. می خوام سؤال آخرم رو بپرسم. ما و فن کلاب چطور می تونیم از ارتباط مستقیم ما و شما و تداوم اون مطمئن باشیم؟
    باب : خوب، شما در حال حاضر با ما ارتباط مستقیم دارید! شما در ارتباط مستقیم با ما هستید!
    حسین : آیا شما شخصا ایمیل ها رو چک می کنید؟
    باب : آره، اما اونها اول ***** می شن. چون تعدادشون خیلی زیاده.
    حسین : ایمیل های فن کلاب های رسمی چطور؟
    باب : بله، همه ی اونها چک می شن. البته این کار بوسیله ی کریستال انجام می شه. اما ما هر روز با هم راجع به ایمیل ها صحبت می کنیم. پس می تونم بگم بله، ما واقعا در ارتباط مستقیم هستیم!
    حسین : پس ما می تونیم مطمئن باشیم که در صورتی که ما کارمون رو درست انجام بدیم، ارتباط مستقیم ما و شما حفظ خواهد شد و روزی نه چندان دور شاهد حضور یانی در ایران که هدف نهایی ماست، خواهیم بود.
    باب : میدونی چیه؟ همین که الآن ما با هم در هتلی در دوبی نشستیم و مذاکره می کنیم، بهترین دلیل برای اثبات اینه که ما با هم ارتباط مستقیم داریم.
    حسین : آره، کاملا موافقم.
    باب : پس نگران نباش! این کار داره اتفاق میفته.
    حسین : در انتهای صحبتمون می خوام بگم که ما ایرانی ها و مخصوصا فن کلاب رسمی “یانی ایران” تمام تلاشمون رو برای حضور یانی در ایران خواهیم کرد. و اراده ی ما، نیرویی باورنکردنی داره. هدف نهایی ما فقط آوردن یانی به ایران، برگزاری یک کنسرت و انجام تبلیغات نیست…
    هدف ما، شناسوندن ایران به یانی و یانی به ایرانه. هدف ما ارتقای هرچه بیشتر جایگاه یانیه.
    و همچنین… نمی تونم جملم رو تموم کنم….
    ولی این حقیقتا هدف نهایی ماست و ما با جدیت اون رو دنبال خواهیم کرد.
    لطفا اگه تصمیمی برای اجرای کنسرت در ایران گرفتید، ما رو خیلی سریع در جریان بذارید و البته خوب ما قطعا در ارتباط مستقیم خواهیم بود.
    باب : مسلما. خیالت جمع. من شما و تیمتون رو می شناسم!
    حسین : ممنونم، باب. این رؤیای من بود که یانی و تو رو ملاقات کنم. من شما رو در ویدیوهایی که اخیرا از پشت صحنه ی اجراها در تور ۲۰۱۱ آپلود می کنید، در کنار یانی دیدم. و شاید فکرشم نمی کردم که ملاقاتتون کنم. با خودم فرض می‏کردم که من احتمالا کریستال رو ملاقات می کنم اما احتمال خیلی کمی می دادم که با شما دیداری داشته باشم.
    باب : اما تو نه تنها با من، بلکه دقایقی پیش با یانی ملاقات کردی و چند دیقیه ای رو با اون گذروندی…
    شاید باور کردنش سخت باشه، اما امروز یکی از بهترین روزهای زندگی من بود. شاد بتونم بگم بهترین روز زندگیم. چون این آرزویی بود که بیش از ۹ سال تو دلم داشتم. رؤیای من به حقیقت پیوست.
    خوشحالم.
    واقعا خوشحالم.
    ممنونم. شما به ما کمک کردید. و این رفتار صمیمی و دوستانه برای ما بی نهایت باارزشه. شما اومدید و کنار ما نشستید. ما با هم حرف زدیم…
    درستش هم همینه. شما بخشی از کاری هستید که ما انجام می دیم.
    بله، قطعا.
    ما یک تیم هستیم.
    و… این افتخار ماست. ما بهش افتخار می کنیم.
    همینطور برای ما. ما هم بهش افتخار می کنیم.
    ممنونم. واقعا ممنونم. ممنونم، باب. ممنونم، کریستال.
    ممنونم.

14. 4 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

hodhod آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47867
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    881
    234 بار تشکر شده در 72 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 19/0
    میزان امتیاز
    13

سلام
    خیلی ممنون. عالی بود... عالـــــــــــــــی!
    ای کاش بشه یه روز بالاخره یانی رو توو ایران ببینیم...
    راستی نظر لاکشمی در این مورد چیه؟

16. 3 کاربر برای این پست از hodhod تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

شاید اگه قدیما تو جمع طرفدارا میگفتیم یه روز نماینده ای از طرف طرفداران ایرانی به طور رسمی با یانی ملاقات میکنه همه میخندیدند ... ولی به این هدف دست پیدا کردیم ... فن کلاب تاسیس شد و بعد از چند ماه تلاش از طرف سایت رسمی یانی به عنوان فن کلاب ایرانی تایید شد و لینکش در سایت یانی قرار گرفت... همه ایمان و تلاششون رو به کار گرفتند تا تعداد رای های ایونتفول که مخصوص دعوت یانی به کشور های مختلف از سوی مردم است افزایش پیدا کنه و الان با افتخار باید بگم که تعداد رای های تهران اونقدر زیاد شد که الان در رتبه ششم جهان در سایت ایونتفول قرار دارد با 1268 رای ! ... و بعد هم با تلاش های خستگی ناپذیر دیدار رسمی از طرف فن کلاب با یانی و مدیرش به عمل آمد ... و الان : از طرف فیسبوک یانی از فن کلاب تقدیر شد و به عنوان فن کلاب نمونه معرفی شد ...
    این ها همه روزی رویاهایمان بودند که با ایمان به محقق شدنشان به آنها رسیدیم ... در آینده هم همینطور خواهد بود ...
    هیچ نیرویی قوی تر از ایمان نیست...

------------------------------------------------------------------------------------------------

جمله ای که از روز اول شروع به کار فن کلاب در سایت درج شد :

هدف ما، ورود یانی به ایران، هیچ تلاشی بی پاداش نیست.

-----------------------------------------------------------------------------------

به امید موفقیت
    ویرایش توسط rvltq : Tuesday 20 December 2011 در ساعت 10:35 PM

18. 4 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط rvltq [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    شاید اگه قدیما تو جمع طرفدارا میگفتیم یه روز نماینده ای از طرف طرفداران ایرانی به طور رسمی با یانی ملاقات میکنه همه میخندیدند ... ولی به این هدف دست پیدا کردیم ... فن کلاب تاسیس شد و بعد از چند ماه تلاش از طرف سایت رسمی یانی به عنوان فن کلاب ایرانی تایید شد و لینکش در سایت یانی قرار گرفت... همه ایمان و تلاششون رو به کار گرفتند تا تعداد رای های ایونتفول که مخصوص دعوت یانی به کشور های مختلف از سوی مردم است افزایش پیدا کنه و الان با افتخار باید بگم که تعداد رای های تهران اونقدر زیاد شد که الان در رتبه ششم جهان در سایت ایونتفول قرار دارد با 1268 رای ! ... و بعد هم با تلاش های خستگی ناپذیر دیدار رسمی از طرف فن کلاب با یانی و مدیرش به عمل آمد ... و الان : از طرف فیسبوک یانی از فن کلاب تقدیر شد و به عنوان فن کلاب نمونه معرفی شد ... این ها همه روزی رویاهایمان بودند که با ایمان به محقق شدنشان به آنها رسیدیم ... در آینده هم همینطور خواهد بود ... به امید موفقیت

سلام دوستان عزیزم...
    احوال شما؟ من بالاخره اومدم... خداروشکر کمی بهترم.
    خب خب خب... به به عجب خبرایی شده!!! براووووووو به یانی، براوووووو به باب ، براوووووو به حسین بخشایی و براووووو. به تو دوست عزیزم که مارو خوشحال کردی.
    نمردیم و بالاخره یکی ایرانی ها رو به حساب آورد!!! خیلی خوشحالم و افتخار می کنم که یانی از ما ایرانی ها راضیه و دوستمون داره. افتخار می کنم که یانی دوست داره در بین ما باشه... افتخار می کنم که حتی کنسرت بی شرمانه ی لطیفی هم نتونست ما رو از چشم یانی بندازه. افتخار می کنم که یانی انقدر بزرگ منشه.
    افتخار می کنم...

20. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

بعد از 2 روزی که نبودم با دست پر اومدم!!!
    امسال،کنسرت های یانی افسانه ای بودند و میلیون ها نفر رو در جای جای دنیا متحیر کردند. و با پایان موفقیت آمیز کنسرت دو شبه ی پوئرتو ریکو و بعد از یک سال اجرای گسترده، یانی باز به آمریکا برگشته تا مقدمات تور جدید خود را فراهم کند. خاطر نشان می کنم که حتما در ماه مارس منتظر دی دی دی درخشان پوئرتو ریکو باشید ...چون این اجرای فوق العاده توسط شبکه ی PBS آمریکا تولید شده و درست در سوم مارس منتشر و در سطح جهانی ، به همه ی کشور های دنیا عرضه و توزیع خواهد شد.
    کمتر از 4 ماه دیگر،و درست 17 آپریل 2012 یانی دوباره جادوی دیگری را در شهرهای آمریکای شمالی به نمایش خواهد گذاشت. شهرهایی مثل لس آنجلس،شیکاکو، مونتره آل، آتلانتا، کنتاکی و ... یانی در ششمین ماه 2012 کار تور را تمام خواهد کرد. آخرین شهری که یانی در آنجا کنسرت خواهد داشت،شهر فیلادلفیاست. قرار است یانی شنبه و یکشنبه،سی ام ژوئن و اول جولای در دانشگاه موسیقی فیلادلفیا ساعت 8 شب اجرا داشته باشد. ظاهرا چون اجراهای یانی در این شهر خاتمه می یابد،مقرر شده که مانند پوئرتوریکو، آکاپولکو ، لاس وگاس و خلاصه هر شهری که یانی تا به حال تور خود را در آن به پایان برده ،فیلم کنسرت فیلادلفیا هم به دوستداران عرضه خواهد شد. مسئولان دانشگاه فیلادلفیا هم از الآن مشغول برنامه ریزی هستند. گویا خیلی خوشحالند که این اتفاق خجسته در دانشگاه آن ها روی خواهد داد!!!
    در تور 2011 یانی خیلی سبک سفر کرد! به بیان دیگر فقط سولیست هایش را با خود برد و اعضای ارکستر او را همراهی نکردند. و مشخص هم نیست که افرادی که نام برده شد در سال جدید کنار یانی باشند یا نه... به احتمال زیاد ،دست کم آرمن مووسسیان و اریکا بالزاک باید حضور داشته باشند. اما همچنان حضور یا عدم حضور پدرو ایوستاچه و تیم 4 نفره ی خوانندگان نام آشنای یانی در هاله ای از ابهام است. البته جمله ای که یانی در ابتدای تور 2011 به خبرنگاران گفت کمی دلگرم کننده و امیدبخش است:
    „آن ها فعلا با ما نیستند!!!”
    طبق تمهیدات اتخاذ شده، بلیط های تور 2012 یانی به صورت های تلفنی، اینترنتی و حضوری به فروش گذاشته شده اند. و جالب این که در سایت های رسمی تبلیغات گیشه های فروش بلیط را با صفات پهن ، بزرگ، تمیز و مرتب و شیک توصیف کردند!!! شاید منظورشان این بوده که مردم استرس نداشته باشند و مطمئن باشند بلیط مربوط به جایگاه دلخواهشان را به راحتی می توانند تهیه کنند!!! امان از دست این یانی جوجو!
    قیمت بلیط ها هم بین 47(لژ) تا نهایتا 760 دلار است (همکف،نزدیک صحنه).
    که البته در مقایسه با قیمت بلیط کنسرت دیگر افراد معروف جهان خیلی ارزان تر و حتی استثنایی است! اگر سری به [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] بزنید خودتان تایید می کنید.
    بلیط تور 2011 بانو سلن دیون از 97 دلار شروع می شد. پیتر گابریل و جنیفر لوپز هم در همین حدود . اما حداقل قیمت بلیط کنسرت های ایزاک پرلمن بالای 160 دلار آمریکا ست!!! و این یعنی چه؟ یعنی اگر بر سردر سالن های اجرا بنویسند :فقط مایه دارها داخل شوند، خیلی آبرومندانه تر است!!!
    درست است که قیمت بلیط لژ سالن ، در تور 2012 آندره آ بوچلی حدود 60 دلار است اما نزدیک ترین بلیط ها به صحنه تا 1700 دلار هم رسیده!!! (برای سلن دیون هم همینطور) و این باورنکردنیست!!! من هم نزدیک بود 3-4 شاخ در بیاورم!!! مهم کف قیمت نیست... مهم سقف قیمت است... مهم این است که تهیه کننده صندلی های جلو را با چه قیمتی بفروشد...
    یانی از معدود کسانی است که بلیط هایش با نازل ترین قیمت به فروش می رسد. (تازه هم اکنون چند بلیط باقی مانده هم با قیمت 19 دلار فروش رفت!!!)
    وقتی کسی یک بلیط 47 دلاری می خرد یعنی به عبارتی سهم هر نوازنده ی یانی از این 47 دلار ،تقریباً 3.5 دلار است که به پول ما حدود 3600 تومن می شود! تازه سهم کادر پشت صحنه را ندیده گرفتم!!! اما ارزش یک نوازنده ی بزرگ مث سامول یروینیان ابداً 3600 تومن نیست... درست است که در مجموع، آن ها درآمد عالی ای از کار با یانی دارند اما اگر در یک کنسرت کلاسیک مثل همین کنسرت استاد پرلمن حضور می یافتند خیلی خیلـــــــــی بیشتر عایدشان می شد. به نظرم آن ها بیشتر از درآمد نقدی، درآمد حسی و عاطفی کسب می کنند و شاید فقط افرادی مث یانی و دوستانش بتوانند این را درک کنند. به همین دلیل هم هست که بیشتر طرفداران یانی افراد متوسط و کم بضاعت هستند و همانطور که قبلا گفته بودم، ثروتمندان کمتر یانی را دوست دارند!!!
    اما جالب تر از تمام چیزهایی که عرض کردم این است که در کمال حیرت، اصلا قرار نیست تور 2012 در جولای تمام شود. بلکه بعد از چند روز استراحت مجددا در پاییز سر گرفته خواهد شد!!! همونطور که یانی قول داده بود باید در سال جدید به عمان دوبی و ارمنستان بازگردد . ناگفته نماند که مردم چین که بین عاشق بودن و سریش بودن شان شک دارم،همچنان دست از سر یانی بدبخت بر نمی دارند و انگار دلشان می خواهد هر سال یانی را به کشورشان بیاورند. آن ها دوباره تقاضاهایشان را برای یانی مطرح کردند. و یانی در جواب گفته که امسال نمی توانم (2012) اما سال بعد حتما!!! بنابراین در سال 2013 یانی قطعا به چین باز خواهد گشت و در چندین شهر چین اجرا خواهد داشت. چون همانطور که خودش گفته بود نمی خواهد اجازه دهد که باز فاصله ای چند ساله بین او و چین بیفتد!!! آخه می دونید جریان چیه؟؟؟ چینی ها از همون آغاز چشم طمع به دیدار اندر،کلوئه،لسلی و ناتان داشتند. و بعد از سلام علیک و خوشامد سوال بعدیشون این بود که پس خوانندگان کجان؟؟؟؟ و وقتی یانی گفت که اونا نیستند خب کمی حالشون گرفته شد!!! و مطمئنا تا اونا رو نبینند ول کن یانی نیستن... خدا رو چه دیدین؟ شاید در 2013 یانی با جمیع متعلقین و متعلقاتش به چین رفت و دل این چینی های کوچولو هم شاد شد!!!
    به نظر می رسد که یانی جداً قصد دارد کره ی زمین را دور بزند!!!خودش می گوید:
    موسیقی من رو وادار می کنه تا به تمام کشور های جهان برم و هر طرفدار خردسال یا پیر خودم رو لمس کنم!
    ویرایش توسط lakshemi : Wednesday 21 December 2011 در ساعت 12:58 PM

22. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

پیش فرض پورتوریکو – میزبان کنسرتی بدون نسخه ی مشابه!

و بالاخره میلیون ها چشم مشتاق در سراسر جهان شاهد خبر اتمام اجرای بی نظیر یانی و ارکستر جهانی او در قلعه ی تاریخی ال مارو در پورتوریکو هستند.
    اجرای ۱۶ و ۱۷ دسامبر ۲۰۱۱ نتیجه ی صیقل خورده ی موسیقی مردی است که از هر دوازده نفر بر روی کره ی زمین، یک نفر یا در کنسرت های او شرکت کرده، یا در شبکه های تلویزیونی ویدیوهای وی را دیده و یا دی وی دی هایش را خریداری کرده است. این بار صحنه ی موسیقی شاهد بازگشت “یانی” به همان شکلی ست که همه او را با آن میشناسیم.
    کنسرت یانی در قلعه ی تاریخی ال مارو در پورتوریکو که شب اول به خاطر وزش شدید باد و بارش باران مختل و سپس ناتمام ماند، در شب دوم با شکوه کامل و بدون هیچ گونه مشکلی برگزار و فیلم برداری شد (با تشکر از تیم مدیریت به خاطر انجام نامه نگاری با مدیران یانی جهت اخذ اطلاعات راجع به اجرای شب دوم). طبق اخبار منتشر شده، به علت خاص بودن مکان و شرایط جغرافیایی محل کنسرت، هر ۵ دقیقه اتوبوسی از محل ورود حضار به محل اجرای کنسرت، حرکت می کرده است. ورود هرگونه دوربین فیلم برداری و مواد خوراکی و آشامیدنی نیز به شدت ممنوع بوده اما در طول کنسرت، از حضار پذیرایی به عمل آمده است که البته هر فرد برای این امر می بایست مبلغ ۵ دلار اضافه پرداخت می کرده.

اجرای پورتوریکو، سومین اجرای فیلم برداری شده ی یانی در محیط باز است که پس از اجرای آکروپولیس در سال ۱۹۹۴ و اجرای تریبیوت در سال ۱۹۹۷ شاهد آن هستیم. یانی پس از ۱۵ سال، دوباره در فضای باز به اجرای موسیقی خود پرداخت و برای جاودانه کردن آن، کنسرت را فیلم برداری کرد.
    کنسرت ال مارو از چندین جهت کاملا خاص و متمایز است. مهمترین دلیل تمایز این کنسرت در مقایسه با سایر اجراهای چند سال گذشته ی یانی، این است که حضور و اجرا در ال مارو آرزوی ۲۰ ساله ی یانی بود که نهایتا در دسامبر ۲۰۱۱ به حقیقت پیوست. دلیل دیگر خاص بودن این کنسرت، بازگشت یانی به حال و هوای خاص موسیقی کلاسیک خود است که نزدیک به ۳ سال و نیم از آن خبری نبود. وجه تمایز بعدی این اجرا، مکان آن است. قلعه ی ال مارو با معماری هیجان انگیز و موقعیت جغرافیایی خاص خود، مکانی ست کاملا بی نظیر که نظیر آن کمتر پیدا می شود. گروه یانی هرگز اینقدر کوچک و البته تخصصی نبوده و این دلیل دیگر متفاوت بودن این اجراست.
    کنسرت فیلم برداری شده ی یانی در قلعه ی تاریخی ال مارو در پورتوریکو در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۲ برای بیش از ۱۰۰ میلیون تماشاگر تلویزیونی در سرتاسر ایالات متحده ی آمریکا و کانادا پخش خواهد شد و نهایتا در بهار ۲۰۱۲ در قالب دی وی دی تصویری (و احتمالا سی دی صوتی) به بازار عرضه خواهد شد.

به گفته ی خانم کریستال، عضو تیم مدیریت یانی، دی وی دی کنسرت پورتوریکو، اجرایی بدون نسخه ی مشابه خواهد بود! یانی تغییر کرده است. اما تغییری دل نشین و مطلوب. موسیق یانی متفاوت شده اما کماکان اصالت همیشگی خود را حفظ کرده. اگر کمی نکته سنج باشیم، تفاوت دیگر یانی را بر روی دست راست او ببینیم.
    یانی پس از سال ها، بر روی مچ راست خود ساعت می‏بندد! یانی اکنون در سن ۵۷ سالگی ته ریش می گذارد. یانی ارتباط خود را با مخاطب خود چندین برابر و بسیار صمیمی تر از گذشته کرده. همه ی اینها تغییر است. اما تغییری خوشایند.

دختر خردسال من، با ورود یانی آنقدر هیجان زده شد که شروع به فریاد زدن کرد.
    ال مارو با نورپردازی های خاص آن شب از همیشه زیباتر شده بود. رنگ قرمز بر روی دیوار ها مسحور کننده بود.
    وقتی در آهنگ بلبللورن شروع به آواز خواندن کرد، انگار بدنم می لرزید…
    تصاویر مرتبط، در ذیل.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

به زودیدانلود ویدیوهای کنسرت یانی در قلعه ی تاریخی ال مارو، پورتوریکو!

منبع : [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

ویرایش توسط rvltq : Wednesday 21 December 2011 در ساعت 11:25 PM

24. 3 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط rvltq [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام لاکشمی جان ... متشکرم

تو کنسرت لورن جلنکوویچ و لیزا لاوی هم بودند .
    سلام دوست گلم... اوه... ممنون که گفتی چون حسابی به حضورشون شک داشتم!
    الآن اصلاح می کنم.
    ویرایش توسط lakshemi : Monday 26 December 2011 در ساعت 05:21 PM

26. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

متشکرم لاکشمی جان ... اشتباهی پاک شد ... اصلاحش کردم ...
    البته با توجه به بقیه عکس ها مثل اینکه در اکثر وقت کنسرت ساعت به دست نداشته یا بازش کرده ... شاید هم ساعت مال تمرینه ...

28. 3 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

سایت یانی یه کارت تبرک اینترنتی واسه کریسمس ساخته که خیلی جالبه و وسطش یه تیکه از تنظیم جدید santorini پخش میشه که خیلی قشنگه :

30. 2 کاربر برای این پست از rvltq تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خواهش می کنم. بله احتمالا ساعت فقط وقت تمرین دستشه.
    این کارت تبریک برای منم ایمیل شده بود... الآن دیدم!!!
    یانی کامونیتی روزی شونصد تا ایمیل واسم می فرسته!!!

32. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

صفحه 24 از 118 نخستنخست ... 142021222324252627283474 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)