لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 118 نخستنخست 12345671353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    قسمت دوازدهم
    یانی در این دو سال ،به حد مرگ از خودش کار کشید! در این کنسرت ها برای اولین بار با آلفردا جرالد،هم آوایی هم کرد! او برخلاف همیشه،کلی بالا و پایین پرید و تا جایی که می توانست،خودش را در کار غرق کرد و تمام وقتش را در سفر و با دوستانش گذراند!
    بعد از اتمام تور در سال 2005 سوتریوس پدر یانی در سن 82 سالگی فوت کرد و سنگ دیگری شد سر راه پای لنگ او! یانی و خواهرش مالونو هنوز مشغول عزاداری و اشک و آه و ماتم بودند که فرشته ی مرگ دوباره به خانه ی آن ها آمد و درست چند ماه بعد از مرگ سوتریوس ،فلیتسا را هم با خود برد!
    مدتی دیگر به عزاداری و سوگواری گذشت تا این که یانی یک سال بعد تصمیم گرفت چهارمین آلبوم ویدئویی خودش را بعد از آکروپولیس،رویال آلبرت هال لندن و هند و چین برگذار کند! این کنسرت همان کنسرت معروف لاس وگاس بود که در باره اش همه می دانند و من هم گزافه گویی نمی کنم!

بعد از کنسرت لاس وگاس در سال 2006 که همه ی ما دیدیم،یانی از همه خداحافظی کرد و در تنهایی اش خزید! او مجدداً به یک چالش رسید. غم و اندوه تنهایی از یک طرف و رسیدن به بمبست فکری از سویی دیگر! به گفته ی خودش او فهمید که هر چه سعی می کند نمی تواند خودش را کاملاً خالی کند ! احساس کمبود و ضعف،دوباره سراغش آمد! او از همه چیز زندگی اش خسته شده بود! به همین دلیل هم اولین کاری که کرد این بود که از دو دوست دیرین سی ساله اش خداحافظی کند! کدام دوست ها؟معلوم است! موهای بلند زنانه و سیبیل کوتاه مردانه! این تصمیم برای همه خیلی عجیب بود حتی عجیب تر از کلام دار کردن آهنگ هایش!!! البته قربونش برم همه جوره خوشگله !الهیییییییییییییی قربونت برم من! شیکر طلا!

همانطور که گفتم یانی از همه چیز خسته شده بود و حتی موسیقی اش هم به نظرش تکراری شده بود! یانی کاملاً مستاصل مانده بود که موسیقی اش چه کم دارد که باعث این احساس شده ؟ او پس از مدتی فهمید که علت خالی نشدنش سکوتش است. او سال ها بدون گفتن کلامی خودش و احساساتش را وصف کرده بود و فهمید که دیگر این روش نمی تواند برایش التیام بخش باشد . او به گفته ی خودش همیشه از صدا فراری بود اما صدا هم جزئی از موسیقی است! و او فهمید که تا امروز اشتباه می کرده که از صدای انسان دوری می کرده! موسیقی او به قول خودش صدا را طلب می کرد ! چاره ی کار چه بود؟وااااای! این به هیچ وجه نمی توانست تصمیم آسانی باشد! کافی بود یانی به هرکدام از همکارانش بگوید که قصد دارد آلبومی باکلام بسازد تا بلافاصله دو شاخ گنده از سر آن ها بیرون بزند!!! آخر یانی و موسیقی بی کلام مانند لاله و لادن خدابیامرز سال ها بود که به هم چسبیده بودند و جداشدنشان باورکردنی نبود! ولی یانی بالاخره این تصمیم بزرگ را گرفت تا بعضی از آهنگ های مورد علاقه اش را به دست خوانندگان بسپرد! و نتیجه ای هم که گرفت باورنکردنی بود!

برای شروع،یانی با ریک ویک تهیه کننده ی کارکشته ی موسیقی ،که با افراد معروف دیگری از جمله جنیفر لوپز سابقه ی فعالیت دارد،باب دوستی ای را باز کرد و از او خواست در یافتن 4 خواننده ی جوان و تازه کار -دو مرد و دو زن- به او کمک کند! :
    ریک ویک اطاعت کرد و حسابی نمک گیرش کرد! او دست 4 خواننده ی شگفت انگیز را در دست یانی گذاشت و به این ترتیب آلبوم Voices با صداهای لسلی میلز،ناتان پاشکو،اندر توماس، کلوئه ، و تهیه ی یانی و ویک ساخته شد! داستان انتخاب هر کدام از این ها در نوع خود شنیدنی است! یانی اخلاق خاصی برای انتخاب کلیه ی همکارانش دارد و آن هم این است که قبل از این که کار آن ها را بپسندد،باید از خودشان خوشش بیاید! اما قصه ی این آلبوم با تمام قصه های پیشین یانی فرق دارد! یانی این آلبوم را در شرایط روحی خاصی ساخت! اگر از من بپرسید می گویم برای فرار از تنهایی! چون سکوت دیگر داشت دیوانه اش می کرد! او بیشتر از صداهای قشنگ ،به چند دوست احتیاج داشت تا احیایش کنند! شلید کمی بچه گانه به نظر برسد ولی اساساً کار کردن یانی واقعاً همینطور است! بدون کم و زیاد! این 4 نفر به این دلیل انتخاب شدند که خصلتی را در درون یانی نابود، بیدار یا تقویت کنند! علم روانشناسی می گوید که تمام صفاتی که ما داریم ، در اطرافیانمان تکرار می شود! مثلاً اگر طماع،دروغگو،رازدار یا فریاد رس هستیم ! با افرادی هم آشنا می شویم که این صفات را دارند! این 4 نفر هر کدام جزئی از خود یانی هستند و با کنار هم نهادن آن ها می توانید یانی را بسازید! در ادامه خواهید دید که قصه ی هر کدام از این افراد چیست ، من این قصه ها را از دل آهنگ های قدیمی ای که توسط هر یک با کلام شده اند بیرون می کشم (خیلی مهم است! دقت کنید!) من هیجان زیادی برای شروع دارم! شما بهتر از من می دانید که از این 4 نفر فقط لسلی میلز انگلیسی زبان است و بقیه لاتین هستند ! دوست دارید بیشتر با آن ها آشنا شوید؟؟؟

ویرایش توسط lakshemi : Tuesday 26 April 2011 در ساعت 10:46 PM

2. 15 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

قسمت سیزدهم

رسیدیم به معرفی خوانندگان! هنرمندان دسته ی 1 و 2 رو که یادتون هست؟یه بار دیگه می گم:
    دسته ی اول:افراد شوخ طبع،شاد و پر هیجان!
    دسته ی دوم:افراد آرام،باکلاس و متین!

لسلی میلز ... اقیانوس احساسات!

مشخصات:خواننده ای با صدای سوپرانو،شاعر و نویسنده ، تهیه کننده،نوازنده ی گیتار!
    بیوگرافی کوتاه:متولد کنتاکی آمریکا و حدود 35 ساله!
    سابقه ی فعالیت: لسلی در رشته ی رقص ، تاتر و موسیقی تحصیل کرده و حدود 14 سال است که همراه با شریک کاری اش کریس پلکِر-تهیه کننده و شاعر معروف استرالیایی به تهییه ی آهنگ هایی برای فیلم های تلویزیونی،ترانه های تبلیغاتی و آلبوم های انحصاری اش مشغول است! او تا کنون ده ها ترانه برای فیلم ها و سریال های تلویزیونی و آهنگسازان مختلف خوانده است ولی شاخص ترین کارهای او کارهایی است که برای کودکان خوانده است! نام لسلی را „خواننده ی کودکان” هم می توان گذاشت چون برای دختران کوچک و همینطور سری فیلم های باربی آثار زیبای فراوانی خوانده است!
    چطور یانی او را انتخاب کرد؟لسلی میلز به دلیل وقار و آرامش و سنگینی اش،در درجه ی اول یکی از زنان مورد علاقه ی یانی است و در بین خوانندگان در دسته ی دوم جای دارد! معصومیت و خلوص نیتی که در صدا و شعرهای لسلی وجود داشت یانی را سخت تحت تاثیر قرار داد. بیشتر طرفداران او عقیده دارند که لسلی اساساً بیشتر از این که خواننده ای عالی باشد،شاعر شگفت انگیزی است! شعرهای لسلی به هیچ وجه خشمگین و معترضانه نیست. او معمولاً در اشعارش به شنوندگان ، خصوصاً بچه ها که مخاطبان اصلی اش هستند یاد می دهد که ظرفیت انسان برای فتح قله ها چقدر بالاست و برای انجام همه چیز باید ایمانشان را از دست ندهند! این اشعار لطیف به راحتی می توانند شنوندگان را احساساتی کنند و به گریه بیندازند! لسلی خیال و رویا را با حقیقت پیوند می دهد و همیشه از وفاداری و سرسپردگی سخن می گوید! برای آهنگ های شیرین و خالصانه ی یانی هیچ چیز بیشتر از این کلمات جادویی و این صدای معصوم نمی توانست اثربخش باشد! لسلی اولین خواننده ی انتخابی یانی بود و انتخابش انتخابی قاطعانه بود!
    یانی: آه لسلی!!! اولین باری که لسلی اینجا به استدیو آمد و خواند را هیچوقت فراموش نمی کنم! من و ویک خشک شده بودیم ! صدای او به حدی قشنگ روی موسیقی نشست که باورمان نمی شد! صدای او یک صدای کاملاً خاص و کم یاب است! صدایی که هم گرمی در آن است و هم غم و حزن! کار کردن با لسلی خیلی برایم جالب و سخت بود چون معمولاً شخصی که با من کار می کند در درک کردن من و احساساتم و چیزی که از او می خواهم ناچار به تلاش زیادی است،اما این بار من مجبور بودم او را درک کنم!!! بفهمم که احساساتش چیست! خواسته هایش چه طوری است و چه هدفی در کار دارد! من و لسلی یک ارتباط ذهنی و حسی کامل با هم داریم! چیزی که در لسلی واقعاً زیباست احساسات و امیدواری اوست! او هم مثل همه ی آدم ها در زندگی اش مشکلات زیادی داشته ولی در او امید زیادی است! در صدای او امید است! در شعر هایش امید است! در موسیقی هم امید وجود دارد و فکر می کنم این واقعاً زیباست! لسلی فوق العاده است و بدون شک فقط یک لسلی در جهان وجود دارد!!!
    لسلی: اولین باری که یانی را دیدم او آلبوم in my time را به من داد تا به آن گوش کنم و برای هر آهنگی که خوشم آمد شعری بسرایم . من to take … to hold را انتخاب کردم که تبدیل شد به Before the night Ends! کار کردن با یانی و شعر سرودن برای آهنگ های یانی واقعاً سخت بود اما وقتی یانی شعر راخواند با کمال تعجب گفت : تو دقیقاً همان شعری را گفتی که من می خواستم! چیزی که درباره ی یانی خیلی مهم است این است که یانی همیشه با دقت محض گوش می دهد! و درباره ی من او سعی زیادی کرد تا من و شعرهایم را تمام و کمال بشناسد و خواسته ها و ایده آل هایم را در موسیقی درک کند!
    لاکشمی: آهنگ هایی که لسلی آن ها را با کلام کرده،سه تا هستند:
    (Before the night Ends (To Take... To Hold) For Ever With You (Felitsa) و
    ( The Gift of Life (To The One Who Knows شکل بی کلام این آهنگ ها، دردمندانه ترین و سرسپرده ترین آهنگ های یانی است! چرا؟ چون هر سه ی آن ها را به نوعی برای مادرش سروده! شاید تنها زنی که یک مرد در تمام عمرش،بی کم و کاست عاشق او خواهد ماند،مادر باشد! فلیتسا هم دقیقاً همین نقش را در زندگی یانی داشت! Before the night Ends اولین آهنگ از آلبوم Voices بود که ساخته شد! می دانید چرا؟ می دانید چرا با لسلی میلز تماس گرفت و از او شعری طلب کرد؟می دانید چرا یانی اول به فکر صدا دار کردن آلبوم in my time افتاد؟چون این آلبوم در شرایطی ساخته شد که یانی بیشترین نیاز ممکن را به مادرش داشت! سال 1992، یانی خیلی تنها بود و تازه عاشق هم شده بود! رویش نمی شد سر صحبت را با لیندا اونز باز کند و انقدر این پا و آن پا کرد تا آخر لیندا به حرف آمد و گفت که دوستش دارد!!! او در آن زمان شدیداً به حضور مادرش نیاز داشت نمی توانست او را ببیند چون در یک تور سراسری دور آمریکا بود و خیلی بی تاب او بود! در سال 2008 هم یانی همان بی تابی را برای مادرش داشت! برای مادری که دیگر در این دنیا و کنار او نیست! مادری که با خاطراتش زنده است و نفس می کشد! این سه آهنگ عمیق ترین عشق ها و ارادت های یک فرزند به مادرش هستند و نشان می دهند که یانی دلش بی حد برای مادرش تنگ شده ،پس نیاز به شعر و صدایی داشتند که این درد را ابراز کند! لسلی،تنها گزینه بود! چون خودش این درد را می شناسد ولی به قول یانی نگذاشته عشقش او را نابود کند! او توانست دلتنگی ها و رنج های یانی را روی کاغذ بیاورد ! لسلی با صدایش تمام وفاداری و سرسپردگی شعر و موسیقی را در ترانه نشاند و آن را برای شنونده،ملموس و پذیرفتنی کرد! از نظر یانی احساسات یک زن بسیار عمیق تر از احساسات یک مرد است پس اصرار داشت که حتماً یک خانوم خواننده ی آهنگ های مظلومانه ی او باشند! صدای لسلی صادق است،هیچ تظاهری در آن نیست! پر از دلتنگی و حسرت گذشته هاست! در یک کلام لسلی، یانی را به یاد مادرش می اندازد!!! و به طور کلی اگر شما به این سه ترانه گوش دهید ،یک پیام از همه ی آن ها می گیرید:
    من هنوز هم در گذشته زندگی می کنم و با خاطرات خوش کودکی صبح را شب می کنم! کاش هیچوقت بزرگ نمی شدم! کاش من و تو همیشه در همان روزها می ماندیم! کاش انتهایی وجود نداشت! کاش جدایی ای وجود نداشت! دلم برایت انقدر تنگ شده که به زبان آوردنی نیست! تا ابد دوستت دارم! و تا ابد به تو نیازی دارم که تمام شدنی نیست! هر لحظه به یادت هستم و در رویاهایم خودمان را با هم می بینم! تو برای من همه چیزی و همه کس! بدون تو و عشق تو،من هم نخواهم بود!(الهی بمیییییییییییییییییرم واسه اون قلب عاشقت!)
    لسلی میلز 7 آهنگ برای آلبوم Voices خوانده است که به جز آهنگ the keeper خودش برای تمام آن ها شاعری کرده است!

ویرایش توسط lakshemi : Thursday 27 December 2012 در ساعت 09:09 PM

4. 17 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

کار بزرگی انجام دادی لاکشمی جان.. خودت نمیدونی چقدر بزرگ
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

6. 5 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    26788
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    43
    216 بار تشکر شده در 80 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

اومدم فقط تشکر کنم
    ایول ادامه بده

8. 4 کاربر برای این پست از tirazhe تشکر کرده اند:

RAHA3 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30495
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    490
    400 بار تشکر شده در 114 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    میزان امتیاز
    14

سلام و تشکر بابت مطالب مفید ی که واسشون زحمت کشیدی
    خواستم بگم علاقه زیاد به موضوعی (هر کس و هر چیز) در سن و سال شما خیلی غیر عادی نیست چند سال بعد متوجه حرفم حتما میشی...
    موفق باشی

10. 6 کاربر برای این پست از RAHA3 تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    26788
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط RAHA3 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    خواستم بگم علاقه زیاد به موضوعی (هر کس و هر چیز) در سن و سال شما خیلی غیر عادی نیست چند سال بعد متوجه حرفم حتما میشی...
    موفق باشی
    چند سالته بابا بزرگ

اینجا صرفا یه جا برای آشنایی بیشتر با یانی هست محلی برای هواداراش

طوری حرف میزنی که انگار تا حالا کانون هواداران-انجمن طرفداران و کلا یه همچین چیزایی رو ندیدی و نشنیدی

12. 3 کاربر برای این پست از tirazhe تشکر کرده اند:

RAHA3 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30495
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط tirazhe [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    چند سالته بابا بزرگ

اینجا صرفا یه جا برای آشنایی بیشتر با یانی هست محلی برای هواداراش

طوری حرف میزنی که انگار تا حالا کانون هواداران-انجمن طرفداران و کلا یه همچین چیزایی رو ندیدی و نشنیدی
    نه بابا...!!! این کانونی که میگی چی هست نوه عزیز...

14. کاربران زیر از RAHA3 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

اخراج شده

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    اخراج شده
    شماره عضویت
    26788
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پس حدسم درست بود:دی

16. کاربران زیر از tirazhe به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط RAHA3 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    موفق باشی
    سلام و احترام من هم تقدیم تو دوست خوبم
    فقط متوجه منظورت نشدم دوست عزیزم! می شه واضح تر بگی؟ مرسی!

18. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

از همه ی دوستان عزیزم که لطف کردن و از من و تاپیکم تعریف کردن بی نهایت سپاسگذارم! خب خوشحالم که از زحمات من خوشتون اومده! امیدوارم که نسبت به یانی آگاه تر شده باشین و از پست های من اندکی به دانش یانی ای تون افزوده شده باشه!!! فقط خواهش می کنم که اگه واقعاً از این تاپیک لذت بردین و ازش بهره بردین، بهره تون رو به افراد ناآگاهی که یانی رو درست نمی شناسن منتقل کنین و برای هر کسی که می تونین واقعیت های زندگی و کار یانی رو افشا کنین تا همه یانی رو اون طور که صحت داره بشناسن! اگه این لطف رو در حق من بکنین در واقع بزرگترین تشکر رو ازم کردین! از همه تون یک دنیا ممنونم که منو خجالت می دین! با من بمونین ...

قسمت چهاردهم

به جزVoices یانی آلبومی کاملاً لاتین به نام Voces هم ساخته که فقط به زبان لاتین است! برای ادامه ی معرفی خوانندگان،ممکن است از این آلبوم هم حرف به میان بیاید ! اینو گفتم که سردرگم نشین!

ناتان پاشکو ... نجیب زاده!
    مشخصات: خواننده ی اپرا با صدای تنور، شاعر و نوازنده ی پیانو و گیتار!
    بیوگرافی کوتاه: متولد واشنگتون آمریکا با اصلیت برزیلی.31 ساله!
    سابقه ی فعالیت: ناتان در دانشگاه بریگهام خوانندگی اپرا خوانده است و تقریباً برای او سابقه ی خاصی وجود ندارد! زیرا مدت کوتاهی پس از آن که رسماً وارد شغل موسیقی شد،با خوش شانسی باورنکردنی ای یانی او را پیدا کرد!
    چطور یانی او را انتخاب کرد؟ اگر از شما سوال کنند که بارز ترین ویژگی یک خواننده ی اپرای خوب چیست شاید پاسخ دهید قدرت و مهارت. اما اگر جواب این سوال را از من بخواهید قطعاً می گویم باکلاسی!!! ویژگی ای که تمام خواننده های اپرا به شدت آن را دارند! ناتان با قد بلند و اندام روی فرم و لباس های شاهانه اش هر کسی را به تحسین وا می دارد دیگر صدای زیبایش که جای خود دارد! ناتان هم مانند لسلی،در دسته ی دوم جای می گیرد! او با جنتلمن بودنش،با ادب و فرهنگ بالایش یانی را مجذوب خود کرد، قبلاً گفته بودم که او اصولاً از افراد با کلاس خیلی خوشش می آید!!! به گفته ی ریک ویک- شریک یانی-یانی علاقه ی وافری به موسیقی کلاسیک و به طور اخص اپرا دارد و همیشه با علاقه آن را دنبال می کند. او می دانست که یانی برای این آلبوم به دنبال خوانندگان جوان و جویای نام می گردد بنابراین ناتان که تازه به او معرفی شده بود را با یانی آشنا کرد.
    یانی:به محض این که با ناتان ملاقات کردم از او خوشم آمد ! وقتی او خواند به ریک گفتم این همان صداست! صدای ناتان واقعاً قدرتمند و زیباست! او تبحر زیادی در اپرا دارد و من هم از او نمی خواهم چیزی جز این بخواند چون صدایش در حالت آرام و آهسته (فورته) جذابیت واقعی اش را نشان نمی دهد و من هم دوست دارم او همیشه فریاد بکشد!!! او شاعری عاشق طبیعت است و من هم از این ویژگی اش استفاده کردم و سعی کردم ذهن اونو باز کنم و خواستم برای Whisper a Almost شعری بگوید ! و او هم شعر معرکه ای گفت و در حقیقت اولین آهنگ ناتان هم همین (Whisper a Almost (Vivi il Tuo Sogno بود ! ناتان بسیار باهوش است و سریعاً با من ارتباط برقرار می کند و احساس من را دریافت می کند! او بسیار باشخصیت و باکلاس است و همیشه خوش لباس است!
    ناتان: من به این دلیل عاشق یانی هستم که او یک انسان بزرگ است! از آن انسان هایی که انسان های دیگر برایشان مهم اند!!! یانی برای گوش شنونده ،مثل شخصیت خودش ارزش قائل است و حاضر نیست هر چیزی را ضبط کند ! برای همین ده ها بار ما را متوقف می کند و می گوید: نه غلط است! این جوری! نه اونجوری!!! صدا رو این جوری به اوج ببر یا بیار پایین! یانی در پیشرفت خوانندگی و همینطور شخصیتی کمک زیادی به من کرد! من عاشق عاطفه، عشق، طبیعت و آسمان هستم و شعر گفتن برای یانی باعث شد که بهتر به اطرافم نگاه کنم!
    لاکشمی: ترانه های ناتان همگی جزء آهنگ های بی کلام احیا شده ی یانی هستند! حالا چرا اپرا؟ چون تمامی این آهنگ های زیبا هم در گروه آهنگ های قدرتمند یانی جای دارند! طبیعت،قدرتمند است! انسان،قدرتمند است! عشق ،قدرتمند است! یانی،قدرتمند است و بازی روزگار هم خواننده ای را سر راه او قرار داد که درست همین صفت را دارد! قدرت و رهایی ! یانی،در هنگام ساخت voices دچار کمبود قدرت شده بود و شدیداً احساس می کرد در حصاری از سکوت زندانی شده،بنابراین با صدای ناتان به قدرت و رهایی ای که همیشه در زندگی خواهان آن بوده رسید! صدای ناتان در واقع صدای خود یانی است! صدای یک مرد قدرتمند و آزاد که ایمان و اعتقادش به حقیقت و یکی شدن انسان ها، در صدر اهدافش قرار دارد! ناتان فریاد هایی را زده که یانی هیچ وقت نتوانسته! فریاد هایی ناشی از خستگی یا دلتنگی و عصبانیت و خشم از کسانی که آزارش داده اند! ناتان یکی از پسر های بسیار معتقد و درستکار و با ایمان است و ایمانی که به پروردگار و یگانگی او دارد،باعث شد که عشق به خداوند در یانی شدت و رنگ بیشتری بیابد! صدای ناتان او را به اوج رهایی رساند و از خفگی زندگی نجاتش داد! بنابراین پیامی که از شنیدن ترانه های ناتان دریافت می کنید به طور قطع چنین است:
    در این جهان بزرگ باید به هم نزدیک شویم تا به خوشبختی برسیم! پس بیا عشقی که از خداوند امانت گرفته ایم را با دست و دلبازی برای همدیگر خرج کنیم و عاشق باشیم! چون آزادی بدون محبت به هیچ دردی نمی خورد! دوستت دارم چون تو هدیه ی خداوندی و مانند آفریدگار، زیبا!
    ناتان پاشکو 5 آهنگ برای آلبوم Voices و 1 آهنگ برای آلبوم Voces خوانده است! و آهنگ های
    Vivi il Tuo Sogno _
    Amore Di Nuovo (Adagio In B Minor ) , Omaggio (Tribute سروده ی خودش هستند!

ویرایش توسط lakshemi : Thursday 27 December 2012 در ساعت 08:53 PM

20. 10 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

RAHA3 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30495
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    490
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

تو نوشته هات از علاقه زیاد ت بارها نوشتی و هم از نگاه دیگران به این موضوع ...
    به نظرم اومد که چرا جای تعجب؟؟ البته برداشت من این بوده!
    برا همین نوشتم ازعلاقه زیادت متعجب نباشی همین!
    از مطالب خوبت بازم ممنون... موفق باشی

22. 5 کاربر برای این پست از RAHA3 تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

تو نوشته هات از علاقه زیاد ت بارها نوشتی و هم از نگاه دیگران به این موضوع ...
    به نظرم اومد که چرا جای تعجب؟؟ البته برداشت من این بوده!
    برا همین نوشتم ازعلاقه زیادت متعجب نباشی همین!
    از مطالب خوبت بازم ممنون... موفق باشی

بله دوست عزیزم متوجه شدم! من از عشق زیادم متعجب نیستم،گرفتارم! واقعاً گرفتارم چون دیگران مخصوصاً خانواده ام خیلی اذیتم می کنن! شایدم من اونا رو اذیت می کنم! به هر حال نه اونا می تونن منو تحمل کنن و نه من اونا رو! من روحیاتم با مامان و خواهرم خیلی فرق داره ! من تمام وقتم رو پای کامپیوتر هستم! چون نویسنده ام و دائم در حال تایپ کردنم! به همین دلیل هم گاهی بهم نیش و کنایه می زنن که: خسته نشدی؟ نمردی؟ بس نیست؟صفحه کیبورد آتیش گرفت انقدر روش کوبیدی! چه می دونم؟ خلاصه که یانی هم بالای دست همه ی این اختلاف سلیقه هاست و یکی از مشکلات من(البته در حال کنترله)! گاهی از خودم می پرسم: حق با کیه؟ من دیوونه ام یا دیگران؟
    به هر حال به قول شاعر :
    من مست می عشقم ... هشیار نخواهم شد
    وز خواب خوش مستی ... بیدار نخواهم شد!!!
    (ممنونم ازت دوست گلم)

24. 9 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

nina آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    16116
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    1,207
    1,019 بار تشکر شده در 331 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    واقعاً گرفتارم چون دیگران مخصوصاً خانواده ام خیلی اذیتم می کنن! شایدم من اونا رو اذیت می کنم! به هر حال نه اونا می تونن منو تحمل کنن و نه من اونا رو! من روحیاتم با مامان و خواهرم خیلی فرق داره ! من تمام وقتم رو پای کامپیوتر هستم! چون نویسنده ام و دائم در حال تایپ کردنم! به همین دلیل هم گاهی بهم نیش و کنایه می زنن که: خسته نشدی؟ نمردی؟ بس نیست؟صفحه کیبورد آتیش گرفت انقدر روش کوبیدی! چه می دونم؟ خلاصه که یانی هم بالای دست همه ی این اختلاف سلیقه هاست و یکی از مشکلات من(البته در حال کنترله)! گاهی از خودم می پرسم: حق با کیه؟ من دیوونه ام یا دیگران؟
    به هر حال به قول شاعر :
    من مست می عشقم ... هشیار نخواهم شد
    وز خواب خوش مستی ... بیدار نخواهم شد!!!(ممنونم ازت دوست گلم)

„یا من دیوانه ام یا دیگران” لیست افکار دیگه از این دست: „من نرمال نیستم یا دیگران نرمال نیستن؟! اصلا نرمال چی هست؟!!! و به چی میگن نرمال؟” اصولا دلیلی ندارد دیگران ما رو درک کنند چون هر شخص دنیای متفاوتی دارند و نیازی هم به این نیست
    ویرایش توسط nina : Friday 29 April 2011 در ساعت 09:32 PM

26. 5 کاربر برای این پست از nina تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط nina [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    „یا من دیوانه ام یا دیگران” زیاد تعجب نکن لیست افکار دیگه از این دست: „من نرمال نیستم یا دیگران نرمال نیستن؟! اصلا نرمال چی هست؟!!! و به چی میگن نرمال؟!!! شاید من ؟شاید اونا؟... اما نه!! شاید پیچیده؟ شاید بسیار عمیق هستم ؟” که من ترجیح میدم این اخری درست باشه به هر حال چیزی که واقعیت داره اینه ماهایی که زیاد تو خودمون میریم و فکر میکنیم با دیگران فرق داریم و باید قطع امید کنیم از اینکه کسی درکمون کنه و فقط خوش باشیم توی مسیر خودمون و دلیلی هم نداره دیگران ما رو درک کنند
    ممنونم از محبت و دلگرمی ای که بهم دادی نینا جان!
    منم با حرفات موافقم! شاید من یا امثال من غیرعادی باشیم ولی به قول آلیس در فیلم آلیس در سرزمین عجایب : آدم های خوب همیشه اینجوری ان! البته من خودمو خوب کامل نمی دونم ولی این طور که با خودم مراقبه کردم به این نتیجه رسیدم که رسالت من در این دنیا همینه! این که عاشق بمونم و این عشق رو بنویسم!!! متشکرم که درکم کردی!
    راستی یه چیز دیگه عزیزم! خوشحالم که از ناتان خوشت اومده! ولی یه چیز کوچولو! من چند بار اینو گفته بودم و دوباره موکداً تکرار می کنم که تانان پاشکو به لاتین می خونه و هیچ ایتالیایی ای در کار نیست! این موضوع چند وقت پیش توی به اشتباه توی اینترنت افتاد ولی صحت نداره! ناتان برزیلیه و همه ی خواننده های یانی لاتین یا به عبارتی اسپانیولی می خونن! ممنونم به خاطر نظر قشنگت درباره ی ناتان! خوشحالم کردی! بوس!

28. 9 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

قسمت پانزدهم

اندر توماس ... یک عاشق واقعی!

مشخصات:خواننده ای با صدای تنور(البته به نظر من صدایش سوپرانو است!!!) شاعر،آهنگساز و نوازنده ی گیتار.
    بیوگرافی کوتاه: متولد ونزوئلا و حدود28 ساله.
    سابقه ی فعالیت: او از کودکی با خوانندگی آشنا و درگیر بود. مادرش خواننده ای زبردست بود و پسرش اندر در نوجوانی و زمانی که تنها 14 سال داشت در یک آگهی تبلیغاتی خواند و پا به وادی خوانندگی گذاشت. او به سرعت در خواندن پر و بال باز کرد و کمی بعد به یک گروه کوچک راک دعوت شد و همزمان خواندن در برنامه های تلویزیونی را ادامه داد. اندر موفق شد که بورسیه ی تحصیل در مدرسه ی موسیقی برکلی در بوستون را کسب کند!
    چطور یانی او را انتخاب کرد؟ در حقیقت یانی هیچوقت قصد نداشت او را انتخاب کند چون اصلاً او را ندیده بود! چند نفر خود را برای خواندن کاندید کرده بودند اما یانی با وجود مناسب بودن همه ی آن ها از هیچکدام آن طور که باید راضی نبود. تا این که کیسر لِموس گیتاریست و خواننده ی معروف لاتین اندر را به اومعرفی نمود! این آقا را یادتان نمی آید؟ کیسر لموس همان گیتاریست جدید یانی و هم صدای اندر در کنسرت ها است! یادتان آمد؟

او پیش یانی آمد و اندر را پیشنهاد کرد. یانی صدای اندر را تست کرد ولی از آن جا که 99 درصد لاتینی ها صدایی یکسان دارند،تفاوت شاخصی بین او و دو نفر دیگر ندید! انتخاب بین این سه جوان خیلی سخت شده بود و درست همین جا بود که خوش اخلاقی،شوخ طبعی،عشق و انرژی مثبتی که در صدا و رفتاراندر جوان موج می زد کار خودش را کرد و قلب یانی را ربود! بنابر این یانی، یک خواننده از دسته ی اول را استخدام کرد!
    یانی:اندر به دنیا آمده که بخواند! اگه تصمیم بگیرین که احساسات رو نشون بدین،اگه بخواین عشق رو به تصویر بکشین،اگه فعالیت و تحرک رو بخواین، اون می تونه انجامش بده! اون همیشه اولّه. اولین نفر سر کار حاضر می شود و شور و شوق زیادی برای کار دارد. البته صدای اندر واقعاً یه صدای نرماله! اما جادویی در صداش هست که تو رو اسیر می کنه! حنجره ی این مرد جادییه!
    اندر:من همیشه از طرفداران یانی بوده ام. و باورم نمی شد که قرار است برای یانی بخوانم! به طور کلی درآهنگ های یانی یک عشق عظیم و وصف ناشدنی وجود دارد و برای درک کردن آن ها باید خودت هم عاشق باشی!!! مخصوصاً Ritual De Amor که اولین آهنگ من بود و درباره ی یک دلتنگی و شور و اشتیاق شدید صحبت می کند . از یانی متشکر و قدردانم که به من اعتماد کرد ومن را برای خواندنش انتخاب کرد. واقعاً خیلی خیلی خیلی آهنگ جذابی است! یانی و ویک موسیقی دان های بزرگی هستند چون به من ایمان دارند و بدون این که استیل خوانندگی ام را تغییر دهند راهی پیدا کردند که ضبط کار ها بهتر و زیباتر انجام شود!
    لاکشمی:به جرئت و با جسارت محض ادعا می کنم که اندر،خود یانی است! قلب او ،احساساتش، حرف زدنش و حتی رقصیدنش من را به یاد خود یانی می اندازد! اندر مانند یانی فعال است. از کار ابایی ندارد . مانند یانی شوخ طبع و با مزه است و مهم تر از همه مثل او عاشق است! عاشق موسیقی،عاشق آدم ها، عاشق خانواده و شاید هم عاشق یک زن! بنابراین علت جاذبه ی شدید اندر برای یانی،این بود که او فوتو کوپی خودش است و به عبارتی او را یاد جوانی هایش می اندازد! عشق و غم و شادی و تحرک و خلاصه همه ی ویژگی های یانی در اندر به وضوح یافت می شود! شاید باورتان نشود اما اندر به حدی روابط اجتماعی اش خوب است که ظرف مدت کوتاهی از عضویتش در گروه یانی،توانست با تمامی نوازندگان و خوانندگان دوست و صمیمی شود! مخصوصاً با ویکتور اسپینولا که مثل خودش گیتاریستی پنجه طلایی است!

اندر و ویکتور،مشغول زدن و خواندن و حال کردن!!!

همه در تیم یانی، اندر را دوست دارند و از او لذت می برند! این هم یک شباهت دیگر بین او و یانی است که قابلیت و ظرفیت ارتباط با هر نوع آدمی را دارد! به طور کلی، با کمی دقت در رفتار و گفتار اندر، یک یانی بیست و چهار_پنج ساله پیدا می کنید که درست مثل نسخه ی 56 ساله اش ،همانقدر شاداب،همانقدر پویا و همانقدر با احساس و عاشق و خجالتی است!

اندر ، نوازندگان و اهالی پشت صحنه!
    اندر،عاشق عشق و عاشق شدن و عشق ورزیدن و مورد عشق کسی بودن است و مدام تکرار می کند: عشق همه چیز است!!! برای همین من اسم او را آقای Amor (عشق) گذاشته ام!!!
    بنابراین اگر به آهنگ های با کلام شده ی اندر یعنی

Hasta an Ultimo momento (Until The Last Moment)
    Ritual De Amor (Disire
    وBajo El Cielo De Noviembr (November Sky گوش فرا دهید پیامی این چنین را دریافت می کنید:

کسی پیدا می شود که بدون عشق بتواند حقیقتاً زندگی کند؟عشق یعنی تپش قلب! عشق یعنی تولدی دوباره! عشق یعنی دوری و نزدیکی! عشق یعنی قهر و آشتی! عشق یعنی هزار بار باختن و دوباره شروع کردن! عشق یعنی در لحظه ای هزار بار مردن و زنده شدن! عشق یعنی فقط با او نفس کشیدن! عشق یعنی خفگی بدون او! عشق یعنی خندیدن با او و گریستن ،وقتی که او نیست! یعنی تمام افق و دورنمایت چشمان او باشد! عشق یعنی فقط با او! نه امروز،نه فردا،تا همیشه! تا آخرین لحظه! (کشتی منو اندر عسلم!)
    اندر توماس 4 آهنگ برای آلبوم Voices و 3 آهنگ برای آلبوم Voces خوانده است! مشخص نیست که برای آهنگ هایش شعر گفته یا نه! خودش و یانی که اشاره ای نکرده اند. به احتمال زیاد شاعر آهنگ های اندر اشخاص دیگری هستند!

ویرایش توسط lakshemi : Thursday 27 December 2012 در ساعت 09:06 PM

30. 15 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

cx420 آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42293
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    244
    229 بار تشکر شده در 63 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

wow!!!
    واقعا خسته نباشی لاکشمی جان
    نمیدونم چی بگم واقعا کم اوردم
    فقط میتونم بگم موفق باشی
    هر وقت میتوانی بخند.خندیدن دارویی ارزان است.
    لرد بایرون

32. 5 کاربر برای این پست از cx420 تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 118 نخستنخست 12345671353103 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)