لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 51 از 118 نخستنخست ... 4147484950515253545561101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 801 به 816 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

highland آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    62475
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    147
    193 بار تشکر شده در 93 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    12

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام خواهر لاکشمی اسم من لیلی و واقعا واقعا خیلی ازتون ممونم که در مورد یانی کار میکنین خسته نباشین من زمانی با یانی آشنا شدم که حدودا ساله بودم و از همان زمان عاشقش شدم و همان احساسات دخترانه ای که گفتی من با اهنگ highland به جرگه طرفدارانش پیوستم واولین آلبومی که گوش کردم همین آلبوم بود. واقعا هنرمند و اعجوبه است مخصوصا که منم از خلال کنسرتاش فهمیدم که براش نژاد و ملیت معنا نداره وهمه به قول خودش در کنسرت آکروپولیس یکسان هستیم. او کسی بود که منو با موسیقی زیبای پیانو و یلون آشنا کرد. سبکش چیه؟کلاسیک؟اخه من اطالعات موسیقیم ضعیفه با اینکه همیشه به دنبالش هستم و انواع مختلفی گوش میدم. ببخشید خیلی حرف زدم

- - - Updated - - -

راستی میتونم ازتون کمک بخوام من آلبوم highland یانی رو میخوام ولی نمیدونم چه طور باید پیداش کنم. قربون ایران بشم که همه سایتارو ***** میکنه لطفا راهنماییم کنین

2. 5 کاربر برای این پست از highland تشکر کرده اند:

cmsdl آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40543
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    698
    210 بار تشکر شده در 64 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 46/0
    Given: 70/1
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط highland [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خواهر لاکشمی اسم من لیلی و واقعا واقعا خیلی ازتون ممونم که در مورد یانی کار میکنین خسته نباشین من زمانی با یانی آشنا شدم که حدودا ساله بودم و از همان زمان عاشقش شدم و همان احساسات دخترانه ای که گفتی من با اهنگ highland به جرگه طرفدارانش پیوستم واولین آلبومی که گوش کردم همین آلبوم بود. واقعا هنرمند و اعجوبه است مخصوصا که منم از خلال کنسرتاش فهمیدم که براش نژاد و ملیت معنا نداره وهمه به قول خودش در کنسرت آکروپولیس یکسان هستیم. او کسی بود که منو با موسیقی زیبای پیانو و یلون آشنا کرد. سبکش چیه؟کلاسیک؟اخه من اطالعات موسیقیم ضعیفه با اینکه همیشه به دنبالش هستم و انواع مختلفی گوش میدم. ببخشید خیلی حرف زدم

- - - Updated - - -

راستی میتونم ازتون کمک بخوام من آلبوم highland یانی رو میخوام ولی نمیدونم چه طور باید پیداش کنم. قربون ایران بشم که همه سایتارو ***** میکنه لطفا راهنماییم کنین
    درود دوست عزیز
    highland قطعه ای از آلبوم If I Could Tell You است که در سال 2000 منتشر شده. برای دانلود این آلبوم یا آلبوم های دیگر یانی به لینکی که در زیر گذاشتم مراجعه کنید.
    پیروز باشید

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

4. 2 کاربر برای این پست از cmsdl تشکر کرده اند:

AliGhost آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    55289
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    37
    51 بار تشکر شده در 30 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

با سلام خدمت لاکشمی بانو . به نظر من هیچی یانی قبل نمیشه . من واقعا کار های قدیمی یانی رو دوست دارم و به نظر کنسرت سال 2009 که چند تا وکالیست اورده . خیلی شرم اور بود ... و من خوشم نیومد . البوم اخر یانی „حقیقت لمس” یک البوم ضعیف هست به نظر من و اصلا یانی نیست شاید فقط همون قطعه „حقیقت لمس” ازش قابل تحمل باشه . به نظر اون روح قبلی رو نداره و شده یک چیزی مثل موسیقی الکترونیک با مایه هایی از ترنس که اصلا در شان یانی نیست. و اصلا نمیشه با البومی مثل IN My TIME مقایسه کرد . امیدوارم . باز هم شاهد شاهکار های یانی باشیم ...

6. 4 کاربر برای این پست از AliGhost تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط highland [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام خواهر لاکشمی اسم من لیلی و واقعا واقعا خیلی ازتون ممونم که در مورد یانی کار میکنین خسته نباشین من زمانی با یانی آشنا شدم که حدودا ساله بودم و از همان زمان عاشقش شدم و همان احساسات دخترانه ای که گفتی من با اهنگ highland به جرگه طرفدارانش پیوستم واولین آلبومی که گوش کردم همین آلبوم بود. واقعا هنرمند و اعجوبه است مخصوصا که منم از خلال کنسرتاش فهمیدم که براش نژاد و ملیت معنا نداره وهمه به قول خودش در کنسرت آکروپولیس یکسان هستیم. او کسی بود که منو با موسیقی زیبای پیانو و یلون آشنا کرد. سبکش چیه؟کلاسیک؟اخه من اطالعات موسیقیم ضعیفه با اینکه همیشه به دنبالش هستم و انواع مختلفی گوش میدم. ببخشید خیلی حرف زدم.
    سلاممممممممم لیلی جان عزیزم... همه ی مجنون ها + من فدایت گوگولی . هههههههه نظر لطفته لیلی جان خداروشکر که نوشته های من موجب انبساط خاطرت شده. خوشحالم کردی که افتخار دادی و سر زدی . و اما چند نکته: یانی هرگز آلبومی به نام هایلند نداشته . در ایران نام تمامی آلبوم های یانی عوض می شه و آهنگ ها هم تحریف یا سانسور می شه. بگذریم دو آلبوم از یانی در ایران اومده بود به نام هایلند 1 و 2 که فکر می کنم مخلوطی از اتنیسیتی و آلبوم های دیگه باشه.

اینا آلبوم های واقعی یانی تا امروز هستند:

* Optimystique
    * Keys to Imagination
    * Out of Silence
    * Chameleon Days
    * Niki Nana
    * Reflections of Passion
    * In Celebration of Life
    * Dare to Dream
    * In My Time
    * If I Could Tell You
    * Ethnicity
    * Yanni Voices
    * Yanni Mexicanisimo
    * Truth of Touch

و اما در باب دانلود آلبوم هایلند... هایلند که اصلا وجود نداره... نمی دونم منظور شما آلبوم اتنیسیتی است یا نه... لیلی جون می تونی از اینجا [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] رو خوب و راحت دانلود کنی.
    میلاد جان قبل از من زحمت لینک رو کشیده بودن من متوجهش نشده بودم. ازت ممنونم میلاد جان.
    ویرایش توسط lakshemi : Monday 10 September 2012 در ساعت 11:48 PM
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

8. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط AliGhost [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام خدمت لاکشمی بانو . به نظر من هیچی یانی قبل نمیشه . من واقعا کار های قدیمی یانی رو دوست دارم و به نظر کنسرت سال 2009 که چند تا وکالیست اورده . خیلی شرم اور بود ... و من خوشم نیومد . البوم اخر یانی „حقیقت لمس” یک البوم ضعیف هست به نظر من و اصلا یانی نیست شاید فقط همون قطعه „حقیقت لمس” ازش قابل تحمل باشه . به نظر اون روح قبلی رو نداره و شده یک چیزی مثل موسیقی الکترونیک با مایه هایی از ترنس که اصلا در شان یانی نیست. و اصلا نمیشه با البومی مثل IN My TIME مقایسه کرد . امیدوارم . باز هم شاهد شاهکار های یانی باشیم ...
    سلام از بنده است دوست گرامی. الآن گفتی بانو یاد یه خاطره ای افتادم. قدیما همه به من می گفتن آقا لاکشمی یا جناب لاکشمی! ههههههههههههه... انقد من بدبخت تلاش کردم تا جا افتاد که من زن هستم!!! ههههههههههه
    و اما درباب صحبت شما... فکر نکنم که لفظ شرم آور در شأن یانی نیست... کسانی که بسیار تعصبی با آلبوم وکال یانی مخافت می کنند احتمالا فقط چند آهنگی رو شنیدند که در کنسرتش دیدند که آهنگ های سابقش هستند که خواننده خونده. اما آلبوم VOICES ... مجموعا نزدیک 40 ترانه می شه!!! ... و اتفاقا بیشترشون هم کاملا جدید هستند و نسخه ی باکلام شده ی کارای سابقش نیستند. همه رو شنیدید؟؟؟پر از ترانه های زیباست! یانی خیلی برای این آلبوم ها زحمت کشید. خیلی آلبوم های شامخ و والایی از آب در اومدن. پیشنهاد می کنم یک بار دیگه آلبوم کامل VOICES رو گوش بدید. به نظر من آلبوم های وکال یانی بهترین کار های عمر یانی بودند و هیچ وقت یانی انقدر جهش نداشته. تا این حد که به نظرم آلبوم „حقیقت لمس” که بهترین آلبوم سال 2011 انتخاب شد هم ضعیف تر از آلبوم VOICES بود... آمار فروش افسانه ای آلبوم های VOICES و VOCES نشون می ده که این بزرگترین موفقیت یانی بود.
    یانی هنوز همون یانیه اگر نگاه شما کمی متفاوت باشه.

10. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

AliGhost آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    55289
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    37
    51 بار تشکر شده در 30 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

نه آلبوم کامل رو گوش نکردم . فقط کنسرت رو دیدم . چشم این کار رو انجام می دم .

یک سوال دارم . شما تفاوتی بین Truth of Touch و in my time حس نمی کنید ؟ به نظر شما Truth of Touch بهتره ؟ خب شاید این سلیقه باشه و یانی هم برای پوشش دادن همه سلیقه ها دست به ساخت البوم VOICES زد ... ولی من هیچ وقت نوستالژی و حسی که با اهنگ های قدیمی یانی بخصوص سولو های پیانوش رو داشتم با البوم Truth of Touch نتونستم برقرار کنم . :دی

12. 6 کاربر برای این پست از AliGhost تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط AliGhost [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

یک سوال دارم . شما تفاوتی بین Truth of Touch و in my time حس نمی کنید ؟ به نظر شما Truth of Touch بهتره ؟ خب شاید این سلیقه باشه و یانی هم برای پوشش دادن همه سلیقه ها دست به ساخت البوم VOICES زد ... ولی من هیچ وقت نوستالژی و حسی که با اهنگ های قدیمی یانی بخصوص سولو های پیانوش رو داشتم با البوم Truth of Touch نتونستم برقرار کنم . :دی
    چشمتون بی بلا.
    بله مسلما تفاوت وجود داره... in my time رویایی ترین آلبوم یانیه که توش همه چی پیدا می شه... عشق، جدایی، غربت، مادر ،خاطرات... همه چی... همه ی ما باهاش زندگی کردیم... اما یه مسئله ای هست. و اونم اینه که اصولا نباید پدیده ی „انتخاب” وجود داشته باشه... اگه بپرسید بهترین فیلم راسل کرو چیه ؟ هیچکس نمی دونه باید کدوم رو انتخاب کنه... گلادیاتور؟ ... وضعیت بازی ؟... مرد سیندرلایی؟ ... همشون خوب هستن منتها با روش های مختلف و حس های مختلف ... Truth of Touch هم یکی از کارای خوب یانیه و بهترین آلبوم سال 2011 ... منتها صلا سبکش با in my time اساسا فرق داره... چون in my time یه آلبوم احساسی و تقریبا سنتیه و بیشتر تکنوازی اما Truth of Touch یه آلبوم تقریبا الکترونیکیه و از این جهت نباید با in my time مقایسه بشه. تنها می تونیم از نظر „دوست داشتنی بودن” دو چیز رو مقایسه کنیم که خود منم in my time رو بیشتر دوست دارم. ولی این از ارزش Truth of Touch کم نمی کنه.

14. 8 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

cmsdl آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40543
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    698
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

درود لاکشمی جان
    در مورد آلبوم Truth Of Touch گفتین یاد یه چیزی افتادم. در پایان کنسرت ال مارو برای آهنگ های Truth Of Touch, Voyage, Vertigo نوشته بود Music by Yanni and Miklos Malek اولین بار که اینو دیدم خیلی تعجب کردم. یعنی ممکنه یانی همه آهنگ های آلبوم Truth Of Touch رو با یک نفر دیگه ساخته باشه ؟ اگه اطلاعاتی در این مورد دارید ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

16. 5 کاربر برای این پست از cmsdl تشکر کرده اند:

highland آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    62475
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    147
    193 بار تشکر شده در 93 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 25/0
    میزان امتیاز
    12

سلاممممممممم لیلی جان عزیزم... همه ی مجنون ها + من فدایت گوگولی . هههههههه نظر لطفته لیلی جان خداروشکر که نوشته های من موجب انبساط خاطرت شده. خوشحالم کردی که افتخار دادی و سر زدی . و اما چند نکته: یانی هرگز آلبومی به نام هایلند نداشته . در ایران نام تمامی آلبوم های یانی عوض می شه و آهنگ ها هم تحریف یا سانسور می شه. بگذریم دو آلبوم از یانی در ایران اومده بود به نام هایلند 1 و 2 که فکر می کنم مخلوطی از اتنیسیتی و آلبوم های دیگه باشه.

اینا آلبوم های واقعی یانی تا امروز هستند:

* Optimystique
    * Keys to Imagination
    * Out of Silence
    * Chameleon Days
    * Niki Nana
    * Reflections of Passion
    * In Celebration of Life
    * Dare to Dream
    * In My Time
    * If I Could Tell You
    * Ethnicity
    * Yanni Voices
    * Yanni Mexicanisimo
    * Truth of Touch

و اما در باب دانلود آلبوم هایلند... هایلند که اصلا وجود نداره... نمی دونم منظور شما آلبوم اتنیسیتی است یا نه... لیلی جون می تونی از اینجا [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] رو خوب و راحت دانلود کنی.
    میلاد جان قبل از من زحمت لینک رو کشیده بودن من متوجهش نشده بودم. ازت ممنونم میلاد جان.
    سلااااااااام خواهر گلم ممنون که بهم جواب دادی بله حق با شماست خواهرجون فکر میکنم اسم آهنگ highlandباشه در آلبوم اگر میتوانستم به تو بگویم. ممنون که ذاهنماییم کردین خدا کنه بتونم دانلودش کنم. دیشب از اثر حرفای شما با همه خستگی نشستم بعضی اهنگهای کنسرت یونان رو دوباره نگاه کردم. عالیه عالیییییییی. راستی میشه اسم کنسرتاش رو بهم بگین ببخشیدا هی مزاحم میشم فدات شم
    ویرایش توسط lakshemi : Tuesday 11 September 2012 در ساعت 09:01 PM دلیل: تصحیح علامت نقل قول.

18. 5 کاربر برای این پست از highland تشکر کرده اند:

cmsdl آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40543
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    698
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

تمام کنسرت ها و آلبوم های یانی را می توانید در آدرس زیر مشاهده کنید :

پیروز باشید

20. 6 کاربر برای این پست از cmsdl تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط cmsdl [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    درود لاکشمی جان
    در مورد آلبوم Truth Of Touch گفتین یاد یه چیزی افتادم. در پایان کنسرت ال مارو برای آهنگ های Truth Of Touch, Voyage, Vertigo نوشته بود Music by Yanni and Miklos Malek اولین بار که اینو دیدم خیلی تعجب کردم. یعنی ممکنه یانی همه آهنگ های آلبوم Truth Of Touch رو با یک نفر دیگه ساخته باشه ؟ اگه اطلاعاتی در این مورد دارید ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    سلام میلاد عزیز...
    خیلی ممنونم از باریک بینی فوق العاده ات. بله چرا که نشه؟؟؟ تمام آهنگسازان دنیا دستیار دارند!!! یانی هم تا به حال با خیلی از آهنگسازان همکاری داشته.
    من تحقیق کردم ... آقای میکولاس مالک شاعر ،تهیه کننده و آهنگسازی مجارستانی و 36 ساله هستند. آقای مالک با یانی هم همکاری هایی در زمینه ی دستیار آهنگساز و دستیار تولید داشتند هم در آلبوم Truth Of Touch و هم در آلبوم voices. آقای مالک در نوشته هاشون در سایت شخصی خودشون نوشتند که :
    " در زمان ساخت آلبوم voices یانی به من زنگ زد و از من مشورت گرفت. یانی آن زمان در لس آنجلس روی آلبوم کار می کرد و من در شهر دیگری. ما بدون این که همدیگر را ببینیم با هم ارتباط کاری داشتیم . او از من خواست تا روی چند کارش نظر بدهد. و من هم ایده هایم را مرتب برایش می فرستادم. او از خیلی هایش خوشش نیامد اما بعضی هایش را روی آهنگ مورد نظر اعمال کرد. مثل 1001. در ضمن من به همراه یانی و لسلی میلز روی شعر our days کار کردم.
    همچنین من در آلبوم Truth Of Touch هم در 5 آهنگ دستیار یانی بودم. یانی از ایده های آهنگسازی من خوشش آمد و آن ها را در آهنگ های Truth Of Touch, Voyage, Vertigo, Flash Of Color (و یک آهنگ دیگه که ذکر نشده بود) ، اعمال نمود. از همکاری با یانی واقعا خوشحالم و مطمئنم در آینده هم با او همکاری خواهم کرد.
    یانی هم همچنان در باره ی آقای مالک گفت: „مالک ایده هایش را برای ما می فرستاد و من و ریک ویک آن ها را می شنیدیم و روی خیلی از آن ها اتفاق نظر پیدا می کردیم. او آهنگساز خوبیه و من خیلی این پسر رو دوست دارم” .

ویرایش توسط lakshemi : Friday 3 September 2021 در ساعت 08:14 PM

22. 13 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

vviolinn آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    62510
    میانگین پست در روز
    0.08
    تشکر از پست
    844
    487 بار تشکر شده در 248 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 64/6
    Given: 95/6
    میزان امتیاز
    12

منم کم کم دارم به یانی علاقه مند میشم.
    خوش رهوووووناااااااااااا.

24. 4 کاربر برای این پست از vviolinn تشکر کرده اند:

DSK آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    60073
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    192
    71 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/0
    Given: 16/0
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من هم موافقم . تمام خاطرهای من با آلبومهای قدیمی یانیه. ولی حق با لاکشمی خانومه.
    رو این موضوع زیاد فکر کردم و به این پی بردم که که یانی هر کاری میکنه تا مخاطب رو راضی و خوشحال نگه داره اونم از تمام قشر ها ... این روند رو فکر میکنم از سال 2003 به بعد شدت داد...
    الیته کمی هم باید واقع بین باشیم اگه یانی این کارها رو نمیکرد الان اسمش سر زبونها بود به این شدت ؟
    به نظر من یانی خیلی مخش کار میکنه :دی

26. 8 کاربر برای این پست از DSK تشکر کرده اند:

cmsdl آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40543
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    698
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

از اطلاعاتی که در مورد آقای Miklos Malek نوشتید بسیار سپاسگزارم لاکشمی جان. در ضمن اون آهنگی هم که گفتین اسمش ذکر نشده بود آهنگ Seasons هست.

28. 6 کاربر برای این پست از cmsdl تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانی مجددا به آمریکای جنوبی بر می گردد.
    طبق تصمیماتی که گرفته شده، تور فعلی یانی در آمریکای جنوبی ادامه داده خواهد شد...
    یانی با طرفداران آرژانتین، بوینس آیرس،شیلی،سائوپائولو و برزیل دیدار خواهد کرد.

ویرایش توسط lakshemi : Saturday 15 September 2012 در ساعت 09:56 PM

30. 8 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

ali_aly آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34706
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    327
    101 بار تشکر شده در 52 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    14

سلام لاکشمی جان
    خیلی خیلی خیلی مطالبپ و بحثاتو دوست دارم...
    خودتم خیلی دوست داشتنی هستی...

32. 3 کاربر برای این پست از ali_aly تشکر کرده اند:

صفحه 51 از 118 نخستنخست ... 4147484950515253545561101 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)