لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 65 از 118 نخستنخست ... 155561626364656667686975115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,025 به 1,040 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط rvltq [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

سلام دوستان

یانی در قطر اعلام کرده که چهار ماه دیگه آلبوم جدیدش منتشر میشه ! ... متن سخن های یانی در این کنفرانس رو در لینک زیر ببینید :
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلامممممممم دوست من
    اوه ممنون... پس آلبوم یانی توو راهه! واقعا خبر خیلی خیلی خوبیه... بی صبرانه و با اشتیاق محض مدت هاست در انتظار آلبوم جدید یانی ام. من پریشب چیزی درباره ی کار جدید یانی خوندم ولی چون فیسبوک یانی رسما تاییدش نکرده بود اینجا نیاوردم... در صفحه ی یانی به یک موزیک ویدئوی جدید هم اشاره شده که خواننده ای قطری به نام علی عبدالستّار که بسیار در قطر معروف هستن هم توش خونده و یه گروه کر محلی قطری هم همصدایی کردن!!! این موزیک ویدئو به زودی آماده می شه. شاید بی ربط به آلبوم جدید یانی نباشه کما اینکه یانی هم به تاثیر موسیقی عربی در روحش اشاره کرده... واااااااااااااااای

ویرایش توسط lakshemi : Thursday 28 March 2013 در ساعت 12:01 AM
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

rvltq آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    24207
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    168
    738 بار تشکر شده در 243 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 4/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

خواهش میکنم لاکشمی جان
    مطمئنا کنسرت های یانی بعد از انتشار این آلبوم دیدنی خواهد بود

4. کاربران زیر از rvltq به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

به به ... به به !!!
    یانی جون مربا دیروز وارد خاک مجارستان و شهر زیبااااااااااااای بوداپست شد ... جالبه! گرمای عمان کجا و یخبندان مجارستان کجا!!! ههههههههه

این تداخل های آب و هوایی روی تیم خیلی تاثیر می ذاره... گاهی باعث مریضی هم می شه... خلاصه شرایط خیلی سخته! ولی به قول یانی به تجربیاتش می ارزه! یانی امشب در بوداپست یک کنسرت اجرا خواهد نمود و فردا به سمت رومانی پرواز خواهد کرد تا پس فردا در بخارست برنامه اجرا کند.

و اما ! چه خبرا از بوداپست؟؟؟؟ چند ساعت پیش طرفداران اسپانیایی و ایتالیایی یانی جون غافلگیرش کردن و قبل از اجرای امشبش در بوداپست با او ملاقات گرمی داشتند و حسابی به او انرژی دادند ! فکر کنم می خواستند با طرفداران عمان رقابت کنند! هههههههه یانی با تک تک آن ها (که البته خیلی پر تعداد بودند) دست داد و خوش و بش کرد و از آنان به خاطر خوشامدگویی و استقبالشان بسیار بسیار قدردانی و تشکر کرد.

خوش رهونا همگیییییییی
    ویرایش توسط lakshemi : Friday 29 March 2013 در ساعت 01:43 AM

6. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    56512
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    437
    735 بار تشکر شده در 264 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوستان. اینو ببینیــــــد:

شاهکار منه ! یانی جون با خیار !!! روی اُپن آشپزخونه!!! اگه حراج می ذاشتم کلی ازم می خریدن!!!

دختر تو معرکه اییییییییییییییییییی .

من خودم خریدارم نمیدونم چجوری میشه این شاهکار رو خرید .

من که از خیار متنفر بودم بد جور هوسم شد . من خریدارم . فقط شماره حساب بده و مبلغ...

8. 4 کاربر برای این پست از piano4all تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط piano4all [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دختر تو معرکه اییییییییییییییییییی .

من خودم خریدارم نمیدونم چجوری میشه این شاهکار رو خرید . من که از خیار متنفر بودم بد جور هوسم شد . من خریدارم . فقط شماره حساب بده و مبلغ...

هـــــــه راااااااااام!!! ممنونم از محبتت
    والله قیمت ناقابله! 10/000 اوشلوق!!! هههههههههه اما از شما چه پنهون همش پلاسید!!! ههههههههههههه طفلک یانی من!!! ههههههههههه

10. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

در هندوستان به طراحی روی بدن با حنا می گن „مَهَندی” !!! آخ که خیلی چیز محشریه! اما در کشورهای عربی هم خانم ها روی دست و پا مهندی می کشن!!! حالا خانوم های گروه یانی هم در عمان مهندی رو تجربه کردن!!! بفرمائـیـــــــــــــــد:

البته به خوشگلی مال هندی ها نیست! بی رنگ و لعابه! ولی حسابی این خانوما رو ذوق مرگ کرده! هههههههههههه

12. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانـــــــی،سفیر جهان ...

یه اتفاق بسیار بسیار زیبا! یانی در مجارستان سفیر آمریکا خانم اِلنی را ملاقات کرد و جالبه که ایشون به عنوان هدیه ی سفارت ، به یانی گواهی „سفیر جهان” را پیشکش کردند! آخ که چقدر این لقب بهش میاد...

فداش بشممممممممممم من الهـــــــــــی

اینم یانی جون عسل در حال هماهنگی تدارکات ، در آستانه ی کنسرت بخارست (رومانی) که چند ساعت دیگه اجرا می شه.

14. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خب! خداحافظ رومانی! یانی با استقبال گرم مردم بخارست این شهر زیبا را ترک کرد .

رسیدیم به دوم آپریل! یانی دیشب وارد بحرین شد و تا ساعاتی دیگر روی صحنه خواهد رفت! مردم بحرین طبق تقاضای کتبی قبلی که به یانی فرستاده اند، چشم به دهان یانی دوخته اند تا امشب در اجرای زنده اش پشت تریبون و در حضور دیدگان خیلی از سران بحرین (مثل عمان) از انقلاب بحرین حمایت کند! وای وای ... کشت و کشتار در بحرین بیداد می کنه. همین حالا خبرها رو از تلویزیون دیدم... خداوند ظلم رو نابود کنه... ما هم منتظریم ببینیم که یانی از شهدای بحرین نامی خواهد آورد یا خیر...
    ویرایش توسط lakshemi : Tuesday 2 April 2013 در ساعت 08:37 PM

16. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Patriote آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    71033
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    518
    335 بار تشکر شده در 184 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 29/1
    Given: 41/0
    میزان امتیاز
    12

رسیدیم به دوم آپریل! یانی دیشب وارد بحرین شد و تا ساعاتی دیگر روی صحنه خواهد رفت! مردم بحرین طبق تقاضای کتبی قبلی که به یانی فرستاده اند، چشم به دهان یانی دوخته اند تا امشب در اجرای زنده اش پشت تریبون و در حضور دیدگان خیلی از سران بحرین (مثل عمان) از انقلاب بحرین حمایت کند! وای وای ... کشت و کشتار در بحرین بیداد می کنه. همین حالا خبرها رو از تلویزیون دیدم... خداوند ظلم رو نابود کنه... ما هم منتظریم ببینیم که یانی از شهدای بحرین نامی خواهد آورد یا خیر...
    سلام، منتظر کامنت سرنوشت ساز بعدیتون هستم
    به جهان خرم از آنم که جهان خرم ازوست / عاشقم بر همه عالم که همه عالم ازوست

18. کاربران زیر از Patriote به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلاااااااااااام دوستان عزیزم

طرفداران بحرینی فوق العاده بودند. یانی از ملاقات با دوستان جدیدش(مردم بحرین) بسیار ابراز شادی کرد. او وقت زیادی را با آن ها گذراند و از فرهنگ بالا ، محبت و مهمان نوازی مردم و خصوصا طرفدارانش بسیار تشکر کرد...

دیدار با وزیر فرهنگ پادشاهی بحرین (احتمالا نماینده ی ایشان) نیز از اتفاقا مهم اقامت در بحرین بود. خب خب خب ... خداحافظ بحرین!!! یانی 15 و 16 فروردین در دوبی اجرا خواهد داشت. اولین کنسرت به زودی آغاز خواهد شد.

20. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

و اما طرفداران بحرینی زحمت کشیدند و یه ویدئوی تقریبا یک ربعی از اجرای دیشب تهیه کردن. در ابتدای ویدئو بعد از آهنگ سنتورینی یانی ابراز خوشحالی می کنه که برای نخستین بار به بحرین اومده و از ملت بزرگ بحرین تشکر می کنه و براشون کف می زنه و می گه که شما مردم بزرگ ، این کشور بزرگ رو ساختید. خب فکر می کنم یانی با محبت خیلی زیادش در این قسمت از برنامه از اون ها حمایت کرد. به زعم من مصلحت دید که دخالت بیشتری نکنه . خب او هم یک هنرمنده و تجربه نشون داده هنرمندان بهتره وارد سیاست نشن. یانی یک زبان جهانی به نام موسیقی داره که اصلی ترین حمایت خودشو با این زبان فریاد می زنه. داشتم می گفتم... یانی داره از بحرین تعریف می کنه ولی باحال ترین تیکه درست چند ثانیه بعده! یه خانومی بین جمعیت می گه:عاشقتم!!! ههههههههه بعد یه آقای دیگه بلندتر می گه : عاشقتم ! خلاصه جمله ی عاشقتم هی پشت سر هم تکرار می شه و از جای جای سالن به گوش می رسه! یانی هم می خنده و می گه : منم عاشقتونم! بعد یکی از او غش های معروفشو اجرا می کنه که باید ریسه برید! هههههههههههه یانی مکث زیادی در اجرای آهنگ بعدی می کنه. می گه این صحنه خیلی عالیه چون من خیلی راحت می تونم شماها رو (تماشاگران) لمس کنم!!! انگار صحنه فاصله ی کمی با همکف داره! و یانی خیلی از این فیس در فیس بودن خوشش اومده بود! هههههه انگار دوست داشت فقط با مردم حرف بزنه و اصلا فراموش کرده باید اجرا رو ادامه بده! ولی بعدش می گه خب بهتره دیگه آهنگا رو پی بگیریم! هههههههههههه

ویرایش توسط lakshemi : Friday 5 April 2013 در ساعت 12:21 AM

22. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

پیش به سوی سرمـــــــــــــا !!!

دو شب کنسرت در امارات عربی و شهر دوبی انجام شد... یانی و گروهش دوباره به سمت کشورهای سرد حرکت کردند. توقف بعدی روسیه ، سرزمین یخ ها و اوکراین خواهد بود. وووووووووی حتی اسم مسکو هم تنمو می لرزونه!!! وای چه سرمایی! تغییرات آب و هوایی واقعا صبر و تحمل زیادی می خواد. هشتم و نهم آپریل در مسکو و یازدهم آپریل در کی یِف اوکراین شاهد اجراهای یانی خواهیم بود.

ویرایش توسط lakshemi : Saturday 6 April 2013 در ساعت 11:00 PM

24. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام دوستان همه تون عظیظ خودمین با ظ که دسته اش بخوره توو فرق سر ساسی مانکن ایشالا!!! ههههههه...
    خیلی خسته ام کلییییییییی انرژی از این دنیا طلبکارم!!!
    اوووووه ... کلییییییییییی درب و داغونم... یعنی آش و لاش در حد مجروح جنگی!!!الآن چند روزیه می رسم خونه 11 شبه... خدا این آژانس های مسکن رو لعنت کنه.درگیر فروش جایی هستیم با کلیییییییییی مصیبططططططططططط البته دسته ی این ط این بار توو سر خودم فرود اومده که عرض کردم داغون شدم! ههههههه
    بگذریم ، دل پر دردی داریم ما دیگه. و اما از یانی چه خبر؟؟؟... خب اخبار خوبی دارم. دیشب از خستگی نتونستم به نظرتون برسونم. امشب می گم.

یانی جون مربا، که خودشم می دونه یکی یه دونه است، سوم آپریل یعنی 3-4 روز قبل در مدت اقامت در دوبی مصاحبه ی طولانی ای با گولف نیوز انجام داد که اتفاقا مصاحبه گر یک خانوم هندی به نام ساکسِنا (saksena) بودن!!! ههههههههه چی می شد من بودم؟؟؟دیشب متن مصاحبه پس از ویرایش نهایی در فیسبوک قرار داده شد... و توسط اینجانب ترجمه و خدمتتان تقدیم می گردد.

ساکسِنا : بعد از اجراهای پی در پی در عمان، قطر، رومانی ،مجارستان و دوبی انتظار داشتم حداقل یه کم ،اگر گستاخی نباشه در صدای یانی آثار خستگی رو ببینم. ولی با کمال تعجب یانی دوشنبه بسیار بشاش و دوستانه با من صحبت کرد و آثاری از خستگی درونش نبود! به هرحال ما از فاصله ی دور با یانی در مرکز تجارت جهانی شهر دوبی گفتگوی تلفنی انجام دادیم.

یانی : من آهنگ های جدید بسیاری دارم! و این تعجب آور نیست! ما شنوندگان خود را فراموش نمی کنیم. بعد از اتمام اجرا در بخارست باید بگم شنوندگان فوق العاده ای داشتیم. دو سال پیش هم در دوبی اجرا داشتیم. چه شب افسانه ای بود! شنوندگان شگفت انگیز بودند! یادمه که اولین باری که به دوبی رفتم، وقتی از گمرک رد می شدم یکی از پلیس های اطراف به من لبخند زد و گفت: به خانه ات خوش آمدی! (یانی می خنده) وای! این در حالی بود که من هنوز حتی قدم در دوبی نگذاشته بودم!!! این اولین روز من در دوبی بود و آن مرد(پلیس) باعث شد احساس کنم واقعا در وطن خودم هستم.

من آهنگ می سازم و خوشبختانه اعتبار زیادی در جهان دارم. قلبم اینو حس می کنه. کار من اینطور نیست که مقداری آهنگ کلاسیک بردارم و آن را با کمی موسیقی یونانی و راک اند رول ترکیب کنم و آهنگ جدیدی بسازم!!! آهنگسازی من فقط یک احساس است که برای آهنگ ساختن ترغیبم می کند.

در مورد ارکستر؟

یانی : ارکستر فعلی اساسا همان ارکستر قبلی است با یک یا دو تغییر. افراد اصلی عبارتند از درامِر ، ویولونیست ها ،کیبوردیست،پرکاشنیست ، چلیست ها(نوازنده ی ویولون سل) و باسیست (نوازنده ی گیتار باس). این ها افراد اصلی و غیر قابل تعویض هستند. من فکر می کنم آن ها از بهترین ها هستند. و آن ها به من ایمان دارند. من یک ارکستر کوچکتر ولی شامل بهترین های جهان را به یک ارکستر بزرگ تر ترجیح می دهم. اینطوری قدرت سفر به هرجای دنیا رو دارم. اما نمی توانم با یک ارکستر سمفونی 80 نفری به آسانی به دور دنیا سفر کنم!

تور „دنیا بدون مرز” ...

یانی : تور دنیا بدون مرز برای من هدف تمام دوران کاری ام بود. رویای من بود. در ذهن من دنیا مرزی ندارد. هرگز نداشته. من درباره ی خطوط روی نقشه حرف می زنم. احتمالا یک روز فرا می رسد که من دیگر مجبور نیستم دور تا دور زمین بچرخم تا از آن لذت ببرم. در آن زمان جهان همانطوری خواهد شد که من می بینم. یک مکان جادویی و زیبا به نام زمین! به نام موسیقی!
    این نوع از موسیقی که من با آن کار می کنم، از روح من برخواسته. چون من حقیقت موسیقی را بیان می کنم. چون من درباره ی چیزی صحبت می کنم که به آن اعتقاد دارم ، آن هم بدون استفاده از کلمات! اگر من در کاری که انجام می دهم خوب هستم و در کارم موفق هستم، پس احساسات ، ترجمه شده اند! چون موسیقی من سازی (بر پایه ی ساز) است. این پیام هرگز از دست نخواهد رفت. زبان ها هرگز سد راه نیستند! من می توانم یک موسیقی مشابه را در چین ، شمال و جنوب آمریکا ، روسیه و کشورهای خلیجی اجرا کنم و آن ها می فهمند که من چه می گویم چون آن را احساس می کنند.

درباره ی موسیقی بی کلام...

یانی: من با موسیقی حرف می زنم و موسیقی با من !

وقتی من یک نت را می شنوم. آن فقط یک نت یا چیزی که بالا و پایین و زیر و بم شود نیست! آن یک چیز بخصوص و ویژه است که یک اسم دارد. من هرگز نمی توانم بخوابم وقتی موسیقی ای در پشت سرم است. تمام انواع موسیقی نت دارند و نت ها هم به زبانی حرف می زنند. من ابداً مجبور نیستم که با هیچ سازی موسیقی را اجرا کنم! و ذهن، همان جاییست که تمام موسیقی ها در یک زمان برای شما قابل دسترس است. قضاوتی در کار نیست!
    من هرگز نمی گویم: از این خوشم آمد یا از آن خوشم نیامد! چون آن زمان خلاقیت خواهد مرد! و شما کاملا تسلیم خواهید شد. وقتی که بچه بودم از میان اشتباهات مکرر خودم بود که آهنگ نوشتن را یاد گرفتم. و این آموختن ،هر سال در حالِ بهتر و بهتر و بهتر شدن است. ممکن است من مثلا در ایوان خانه ام نشسته باشم و ناگهان بتوانم آهنگی را بشنوم (به من الهام شود)!!!

خوانندگی؟

یانی :خوانندگی، نه ! وقتی بچه بودم واقعا علاقه مند بودم که کیبورد،پیانو و گیتار بزنم. اما هرگز صدای خودم را دوست نداشتم پس هرگز روی صدایم کار نکردم.

ساکسِنا:به نظر من صدای خیلی خوبی دارید!

ممکن است حق با شما باشد ولی حالا دیگر خیلی دیر شده! (او می خندد)

درباره ی غم درون آهنگ ها...

ساکسِنا : تعدادی از آهنگ های یانی شاد هستند و وقتی یانی آن ها را اجرا می کند هیجان در صورتش کاملا پیدا و آشکار است. ولی در اکثر آن ها یک عامل غم و تاثر وجود دارد. خصوصا آن هایی که یانی آن ها را صرفا با پیانو نواخته.

یانی : من یک انسان مثبت اندیش هستم. و تمایل و گرایش زیادی دارم که موسیقی ای بسازم که آن هم مثبت باشد. با این وجود من هم احساس غم می کنم. مثل تمام افراد دیگر. اخیرا من با یکی از طرفدارانم صحبت کردم که تصمیم به خودکشی گرفته بود ولی آهنگ های من را گوش کرده بود. و به گفته ی خودش آن آهنگ ها او را بلند کرده و باعث شده بود از خودکشی منصرف شود. وقتی این را شنیدم احساساتم غلیان کرد و گریه کردم. (من فدای اشکات)

از این داستان ها زیاد برای من پیش می آید. تمام چیزی که می توانم به شما بگویم این است که گاهی موسیقی من رو به غم می رود. و اگر شما در دوران درد وغم باشید با شنیدن آن آهنگ من که غمگین است، غمگین تر می شوید. ولی آن مرد به من گفت که با شنیدن بعضی آهنگ های من ابتدا غمگین شده ولی در عین حال از آن ها امید گرفته و از آخر خط زندگی برگشته.
    من هم غم را احساس می کنم. من هم درد را احساس می کنم. من هر چیزی را که مردم دنیا آن را حس می کنند احساس می کنم. ولی من می دانم و ایمان دارم که در آینده ی نزدیک تمام مشکلاتم حل شده و حالم دوباره خوب خواهد شد. این وضعی که من درونش هستم، یک وضعیت طبیعی است. فکر می کنم این حالت من شاید مرا کنار پدر و مادرم قرار می دهد.

فشار تحصیلات روانشناسی:

یانی: فشاری که برای تحصیلات روانشناسی داشتم خیلی روی من تاثیر گذاشت. به عنوان یک انسان، اگر مثلا شما روی من تاثیر بگذارید قطعا روی موسیقی ای که من می سازم هم تاثیر گذاشته اید! سفرهایی که به دور دنیا داشتم حتی روی خوانندگی من موثر بود. می خواستم یاد بگیرم. می خواستم مکان های مختلف را لمس کنم. تمدن های مختلف را درک کنم. من درباره ی دوبی زیاد شنیده بودم و این شگفت انگیز بود. ویدئو هایی نیز از دوبی دیده بودم اما شما باید خودتان اینجا باشید و از نزدیک لمس کنید . خودتان در خیابان ها راه بروید، مردم را ببینید و به چشمانشان نگاه کنید و واکنش آن ها را احساس کنید. همه ی این ها را ... و این احساسات دریک جا با جای دیگر فرق دارد. قطر، عمان ، همچنین ما برای نخستین بار به بحرین خواهیم رفت. من از هم اکنون شروع کرده ام که روح مردم بحرین را بفهمم.

اتاقی برای بداهه گویی نیست!

یانی: خیلی سخت است که در یک نقطه تغییر ایجاد کنید! بعضی اوقات من خیلی کار نمی کنم. و خودم را وابسته و منوط به واکنش شنوندگان می دانم. ممکن است که قطعه ای را کمی دراز کنم یا یک تکنوازی را کمی متفاوت بزنم. آهنگی را حذف کنم یا آهنگی را اضافه کنم. من خیلی روی نت ها سختگیرم. نمی خواهم اجرای نوازندگان تغییر کند.

البته گاهی برای آن ها راه گریزی می گذارم . آن ها اجازه دارند فقط کمی از نت اصلی منحرف شوند. اما نه زیاد! مثل این که همیشه می گویم: آهنگ های من پیام دارند و باید به درستی منتقل شوند.

... وتغییر در زندگی ؟؟؟

یانی: اوه خدای من! نه ! چون اگر شما یک چیز خیلی کوچک را در زندگی من تغییر دهید دیگر من کسی که امروز هستم نخواهم بود. حتی کوچکترین چیز!من اصولا معاشرتی هستم و مراقب این هستم که فروتن باشم. با همه به طور مساوی رفتار کنم. من اعتقاد دارم که وقتی شما وقتتان را با کسانی می گذرانید که می خواهید به آن ها احساس راحتی بدهید،در واقع دارید به اهداف زندگی خودتان خدمت می کنید!
    اما ... وقتی من تنها هستم آدم پیچیده ای هستم با احساسات چند لایه! و جلو رونده و رقابت جو در راه خوب! که فکر می کنم برای خلاقیت لازم است! بعضی چیز ها خیلی مشکل است. من اکنون وارد همان دوران غم و دردی شده ام که اشاره کردم. اما من از درد خیلی چیزها یاد گرفتم. پشیمان نیستم...

---------------------

عجب!!! هروقت که یک مصاحبه از یانی می خونم تا چند روز توو فکر فرو می رم... صحبت های یانی رو با صداش تجسم کنید و احساسات لطیف اونو در نظر بگیرید... هیچکس این چیزا رو از یانی نمی پرسه... و البته یانی هم حتی با صمیمی ترین دوستانش از احوالات درونیش چیزی نمی گه... خیلی جالبه که یانی هم ادعا می کنه که خیلی در زندگیش مشکل داره که البته پر واضحه که مشکلاتش اکثرا روحی هستن و ناشی از تنهایی. همون چیزی که من هزاران بار گفتم و شاید عده ای از شماها به خاطرش به من خندیدید... اما می بینید که صحت داره... تنهایی واقعا کشنده است من اینو خیلی عمیق چشیدم... فکر کردید دلیل این همه تور دور دنیا چی می تونه باشه؟؟؟ دلایل زیادی داره اما دلیل اصلیش همین فرار از تنهاییه... یه بار از آندره آ بوچلی عزیزم خوندم که جمله ی خیلی نابی گفته بود : „هنر یک هنرمند بالاخره روزی به آخر می رسه . صدای من هم روزی به آخر می رسه. اون چه در نهایت برای ما انسان ها می مونه فقط محبت کسانیست که دوستشان داریم”... طفلک یانی ... دیدید که یانی باز هم به دلتنگی برای والدینش اشاره کرد؟هرَم نیازهای مازلو لحظه ای از نظرم دور نمی شه : بعد از نیازهای زیستی و امنیتی، درست در مرکز هرم ، نیاز به محبت و تعلق داشتن است. و قله اش خود شکوفایی!!! می بینید ؟ وسط هرم یانی هم خالیست! مثل هرم وجود خیلی از ماها ... عجیب است که افراد بزرگ از همه بدبخت ترند... طفلک من ... واقعا ناراحت شدم... خیلی زیاد... خداوند مشکلات بشری رو به دست با کفایت خودش حل کنه . آمین.
    ویرایش توسط lakshemi : Monday 8 April 2013 در ساعت 06:13 PM

26. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

مصاحبه ی جالبی بود... دقیقا همون چیزایی رو که هست گفته.

من وقتی فهمیدم „نمیشه تنها نبود” ، زندگیم شیرین شد. فقط نوع نگاهمو تغییر دادم. یانی از تنها بودنش نه تنها ضربه ای نمیخوره بلکه بخاطر اینکه تنهاست یانیه...

تنها زیستن را باید آموخت...

28. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

هیــــــپ هـــــــیپ!!! مسکو !!! تا ساعاتی دیگر!
    یانی دیشب به روسیه ی همیشه سرد رسید. حتی خیابان های مسکو هم منتظر یانی هستند!
    سال پیش طرفداران روسی از یانی و گروهش خیلیییییییی دوستانه پذیرایی کردن . عکساشو براتون گذاشته بودم که به لطف وطن آپلود همش ترکید!!! حتما امسال هم سنگ تموم می ذارن. خب یه دونه یانی که بیشتر نداریم!

30. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

Sampler آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    32738
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    589
    1,046 بار تشکر شده در 389 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 161/5
    Given: 70/5
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

هیــــــپ هـــــــیپ!!! مسکو !!! تا ساعاتی دیگر!
    یانی دیشب به روسیه ی همیشه سرد رسید. حتی خیابان های مسکو هم منتظر یانی هستند!
    سال پیش طرفداران روسی از یانی و گروهش خیلیییییییی دوستانه پذیرایی کردن . عکساشو براتون گذاشته بودم که به لطف وطن آپلود همش ترکید!!! حتما امسال هم سنگ تموم می ذارن. خب یه دونه یانی که بیشتر نداریم!

سلام ..

ممنونم برای تمام اخبار و اطلاعاتی که قرار میدین ..

برای آپلود هم میتونید از سایت زیر استفاده کنید که مادام العمر عکس ها رو نگه میداره :

32. 2 کاربر برای این پست از Sampler تشکر کرده اند:

صفحه 65 از 118 نخستنخست ... 155561626364656667686975115 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)