لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 68 از 118 نخستنخست ... 185864656667686970717278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,073 به 1,088 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

ast1356 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    11876
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    241
    515 بار تشکر شده در 211 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    16

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    قسمت نهم

مینگ فری من: متین ،آرام و کم حرف تایلندی است
    سلام؛ اگه اشتباه نکنم مینگ تایوانی هستش ...

مطالب شما عالین ...

با سپاس

2. 2 کاربر برای این پست از ast1356 تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط ast1356 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام؛ اگه اشتباه نکنم مینگ تایوانی هستش ...

مطالب شما عالین ...

با سپاس
    سلام دوست عزیز
    شما محبت دارید... خوشحالم خوشتون اومده.
    بله همینطوره ... ممنونم از یادآوری تون.
    هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

4. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

ast1356 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    11876
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    241
    515 بار تشکر شده در 211 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    16

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوباره ...
    يه سوال : اسم آهنگ دوم از كنسرت فوق كه با اون ساز بومي (ني بزرگ) شروع ميشه و صداي اون خانوم وكاليسته مثله وحي ميره تو روح و جان آدم چيه؟
    با تشكر...
    ميتونيد بعد از پاسخ پست رو پاك كنيد ... تا جاي بيخودي اشغال نكنه...

6. 2 کاربر برای این پست از ast1356 تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط ast1356 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوباره ... يه سوال : اسم آهنگ دوم از كنسرت فوق كه با اون ساز بومي (ني بزرگ) شروع ميشه و صداي اون خانوم وكاليسته مثله وحي ميره تو روح و جان آدم چيه؟با تشكر... ميتونيد بعد از پاسخ پست رو پاك كنيد ... تا جاي بيخودي اشغال نكنه...

سلام از بنده ست... شب شما و همه ی دوستان خوش
    اوه! آهنگ زیبای بارانساز rainmaker رو می گید و ساز بادی زیبای دیدگریدو که ساز سرخپوستانه ... خانوم میشلا آماتو در کنسرت لاس وگاس بی نظیر بود... صدایی افسانه ای و خیلی لطیف و شیشه ای داشت... پاک چرا؟ شاید سوال خیلی ها باشه. خیلی هم ممنونممممممم.

-----

راستیییییییی بر و بکس ... بازم لب تاب من خرابیده!!! احتمالا دو شنبه از صافکاری بر می گرده!!! خدا رو شکر فعلا خبر خاصی از برنامه های یانی نیست... ههههههههه خوش رهونا همگیییییییی

8. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

جسارتا با اجازه خانم لاکشمی، در تصحیح حرف ایشون عرض کنم این ساز مخصوص „بومیان استرالیا” هست...
    نام این ساز (دیجریدو - didgeridoo) در واقع یه نام آوا هست که غربی ها روی اون گذاشتن... جزء خانواده ی ترومپت هم طبقه بندی شده
    توی استرالیا گاهی اوقات فقیرانی رو در کنار خیابون میتونید ببینید که یه دیجریدو دستشون گرفتن و دارن مینوازن... البته بومی های استرالیا رو به انقراض به پیش میرن و تعدادشون خیلی کم شده...
    همین نوازنده ی گروه یانی، آقای دیوید هاجسون (David Husdon) هم اصالتا از همون نژاد بومی های استرالیا هست.
    سایت شخصی ایشون هم دقیقا حال و هوای همون مناطق رو داره...

به هر حال به عنوان یکی از طرفدارای پر و پا قرص این تاپیک لازم دونستم اینا رو بگم، خلاصه ببخشید دیگه...
    به امید درست شدن هرچه زودتر لپ تاپ خانم لاکشمی... :)
    ویرایش توسط virtuoso : Saturday 18 May 2013 در ساعت 10:59 PM

10. 4 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام مجدد اهالی
    بله ... بسیار عالی! من عاشق دیدگردیدو یا همون دیجریدو هستم ... سرخپوستان سازهای بادی زیادی دارند که اکثرا هم بادی هستند. سازهای سرخپوستان هم مثل باقی ایالات، از فلسفه ی مردمش نشأت می گیرن. دیوید هادسون، یادمه که خودش هم توی یک مقاله راجع به سرخپوستان و خصوصا سرخپوستان آمریکای لاتین صحبت می کرد... خودش هم در کنسرتای سابق مثل هند و چین به شمایل سرخپوستی در اومده بود !!! هههههههه خدایی آخرش بود!!! هههههههههه یادش به خیر! کلا سرخپوستان ، جماعتی هستند که به شدت مورد علاقه ی یانی هستند.

12. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلامممممممم بر و بکس!!! شب به خیررررر

ظرفداران خیلی خیلی خفن چینی یانی جون، در یک اقدام شدیدا شگفت انگیز، یانی رو سورپرایز کردن!!! اونا غیر از محبت ها، بوسه ها، دست های گرم ، پلاکاردها، جشن ها، و خیلی کارهای صادقانه ی دیگه که تا حالا برای یانی جان انجام دادن، یک کتاب خیلیییی زیبا و حیرت انگیز به یانی هدیه دادند... این کتاب زیبا که در زیر اونو ملاحظه می کنید، حاصل دست جمعی از طرفداران چینی یانیه ... این کتاب شامل مقالات و دستنوشته های این عزیزانه که درباره ی احساساتشون به یانی، موسیقی یانی و تاثیراتش در زندگیشون نوشتند!!!
    عنوان : „موسیقی ظریف ، صدایی صمیمی” روی جلد کتاب در نگاه اول آدم رو تسخیر می کنه !!! دیگه وای به داخل کتاب! حتما عالی و خوندنیه!

واقعا باید بگم چین ، همه تسلیمیم !!! هههههههههه واقعا برای هزارمین بار نشون دادید که چقدر خوش فکر و خوش سلیقه اید و چقدر بی تکلف و دور از خودستایی و منم منم کردن احساساتتون رو نشون می دید ... واقعا براووووووووو ... آفرین به شما ملت بزرگ ... خدایی کارتون حرف نداشت! تصورشو بکنید! یانی هرشب این کتاب رو ورق می زنه و احساسات مردم رو با زبون دل اون ها می خونه و روو لباش لبخند می شینه!!! کریستال ، یکی از منیجرهای یانی نوشته بود که اونا همچنان دارن ما رو شگفت زده می کنن!!! باید گفت: هیپ هیییپ چین!!!

14. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

hodhod آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47867
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    881
    234 بار تشکر شده در 72 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 19/0
    میزان امتیاز
    13

سلام لاکشمیچطوری؟خیلی وخ بود نیومده بودم. خبرهاتو تقریبا تا ته دنبال کردم. نمیدونستم یانی دوباره قراره موسیقی کلاسیک کار کنه. خیلی خوبه! از این خواننده های مسخره راحت میشیم! مخصوصا اون مو طلاییه که صداش شکل استارت پیکان 47 است! LoL!! .. وجدانی کلویی و نیتان پاشکو خیلی بهتر بودن! عکسای آخر مری هم خیلی قشنگ بود. چین هم که مثل همیشه کارش درسته! دقیقا مثل خود تو! موفق باشی گلم.

16. 3 کاربر برای این پست از hodhod تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط hodhod [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام لاکشمی چطوری؟خیلی وخ بود نیومده بودم. خبرهاتو تقریبا تا ته دنبال کردم. نمیدونستم یانی دوباره قراره موسیقی کلاسیک کار کنه. خیلی خوبه! از این خواننده های مسخره راحت میشیم! عکسای آخر مری هم خیلی قشنگ بود..
    سلاممممممممممم هد هدک ... قربانت شکر خدا نفسی هست. تو خوبی؟ چه عجب یه نگاه به زیر پات انداختی!!!
    مخصوصا اون مو طلاییه که صداش شکل استارت پیکان 47 است! LoL!! .. وجدانی کلویی و نیتان پاشکو خیلی بهتر بودن!
    ههههههههههههههه وای از دست تو دختر!!! چقدر خندیدم!!! هههههههههههههه آره! منم موافقم! لیزا لاوی صدای جالبی نداره ... بین صفر تا 10 به زحمت در حد 3 است! هیچکدوم از کارایی که خونده در حد و اندازه های یک خواننده ی جهانی مثل ناتان پاشکو و کلوئه نیست! اصلا در حد سه سالگی کلوئه هم نیست!!! هههههههههههههههه کلوئه خیلیییییی حرفه ای بود...
    چین هم که مثل همیشه کارش درسته! دقیقا مثل خود تو! موفق باشی گلم
    قربونت عزیز دلم ... تو هم موفق و شاد باشی ... بلـــــــــــــــه صد البته که چین کارش درسته!!! در صفحه ی فیسبوک یانی بیش از 100 عکس از کنسرت های چین گذاشته شده که بین کشورهایی که یانی رفته بی سابقه بوده! 100 و چند تا عکس!!! از هیچ کشوری این تعداد عکس گذاشته نشده بود... چین واقعا نمره اش بیسته . اینم یه عکس دیگه از این کتاب زیبا که به یانی جون پیشکش کردن:

18. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

لاكشمي سلام خاله. اين خبر از ياني رو از كجا در مياري تو دختر؟ فقط برنامه غذايي روزانشو تا حالا لو ندادي D:

20. کاربران زیر از m_rv_2008 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    لاكشمي سلام خاله. اين خبر از ياني رو از كجا در مياري تو دختر؟ فقط برنامه غذايي روزانشو تا حالا لو ندادي D:
    به به! سلاممممم پرویز عزیز!!! چطوری؟؟؟ خیلی وقت بود ندیده بودمت... ههههههههههه والله اتفاقا برنامه ی غذایی و کلا برنامه های روزانه ی یانی رو هم تا حد زیادی می دونم!!! ههههههههههه ما اینیم دیگه!!! از زیر پای فیل هم که شده، اخبار یانی رو گیر میاریم!!! ههههههههه به من می گن لاکشمی! و فرقی که لاکشمی با سایر طرفداران یانی داره، اینه که 4 دست داره! و بنابراین سرعت عمل و بازدهی من 4 برابر طرفداران دیگه است!!! شاید در ظاهر این فقط یه چیز خنده دار باشه ولی واقعا در عمل همینطوره! ههههههههههه خوشحال شدم دیدمت استاد... خوش رهونا.

22. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلااااااااااام مجدد برو بکسسسسسسسس!!! می دونید؟؟؟؟ هندی ها مثلی دارن که می گه: کارتو به روش خودت انجام بده!!! منم همین کارو کردم!!! یعنی بعد از کلی بالا و پایین و حرص و جوش و کلی پول بی زبون که به این تعمیراتی های چورداهه ی بی سواد دادم، در نهایت خودم شخصا لب تاپمو به روش خودم تعمیر کردم!!! بله!!! و به شما هم توصیه ی اکید می کنم این ضرب المثل رو جدی بگیرید و کارتونو به روش خودتون انجام بدید تا بهترین نتیجه حاصل بشه...
    از این حرفا که بگذریم ، جدیدترین خبر از یانی جون رو خدمتتون عرض می کنم... البته از نظر خبرشناسی، خبر سوخته است!!! چون دیر پخش شده ولی تقصیر بنده نیست! کریستال خانوم دیر اونو فرستاد روی فیسبوک! او یکی از مدیران یانیه که مدیر بخش رسانه ای و خبررسانی یانی و امور فن کلاب هاست. کارشو خوب بلده ولی گاهی در اثر مجالست بیش از حد با لیزا لاوی و لورن جلنکوویچ که از چورداهه های این روزگارند، اینم چورداهه می شه . ههههههههههه چون همونطور که می دونید چورداهگی، مسری و واگیرداره!!! ههههههههههه ولی فارغ از تمام این حرفا ، این خبر سوخته، هنوزم جذاب و خیلییییییی قابل توجهه... مطمئنم لذت خواهید برد...
    عارضم خدمت شما که بعد از کشور چین، روسیه دومین کشوریه که بسیار شایسته میزبان یانی بود و خیلی از او قدرشناسی کرد . جریان خروار خروار دسته گل رو که یادتون هست؟؟؟ یانی جان موش من، در مدت اقامت در روسیه و شهر سنپطرزبورگ، یک شب از طرف یکی از رستوران های خیلی خوب این شهر به نام رستوران پالکین برای شام دعوت شد ... هه رااااام! بهترین پیشنهاد ممکن بود! به خصوص برای کسی که در این مدت اخیر خیلی خسته است و فرصت بیرون رفتن و خوش گذروندن رو نداشته! یانی جون هم چون تا حالا در این شهر بیرون نرفته بود و از شما چه پنهان خیلی دلش می خواست کمی شهرو ببینه با کمال میل قبول کرد. به این ترتیب به همراه دو تا مدیرش باب مورای و کریستال وینک،اریک (مسئول تهیه) و دو بایگاردش عازم شد... ولی در این رستوران چیزهایی دید که شاید به عمر 58 ساله اش تا حالا ندیده بود!!! مسئولان رستوران و آشپز ها حسابی یانی رو سورپرایز کردند و یک نمایش درست و حسابی برای او و همراهانش راه انداختن... ههههههههههههه خب ! توی این دنیای بزرگ یانی تنها کسی نیست که نمایش های خفن اجرا می کنه! این دنیا هنرمند، کم نداره! یانی اون شب، شاهد یه کنسرت با شکوه بود! منتها به جای سازها، گوشت و مرغ و سبزیجات، ابزارش بودند!!! هههههههه خب! مهم هنره! وسیله ی ابرازش خیلی مهم نیست! شما شاهد هنرنمایی یک سرآشپز برای یک سرآشپز دیگه هستید! یانی هم سرآشپز معرکه ایه اما تخصصش در غذای روحه ولی خب غذای جسم هم اهمیت زیادی داره! این آشپزان هنرمند برای بزرگترین سرآشپز غذاهای روح، غذاهای جسم بی نظیری را به روش خاص خودشون ساختند!!! خلاصه که خیلیییییییییییییی باحاله!!!

یانی و گارسون ها و سرآشپز های محترمممممممم ...

فکر کنم در این کتیبه، مهمان های مهم رستوران یادگاری می نویسند! یانی هم طبق سنت، با ماژیک همیشگی خودش یادگاری نوشت.

بهتون که عرض کردم! کار خود، به روش خود!!! این آشپزان هم دقیقا مطابق با این ضرب المثل، به روش عجیب خودشون جلوی چشم مشتری محترمشون آشپزی کردن!!! و ضمن شگفت زده کردن یانی جون، یه تبلیغ عالی هم برای رستورانشون کردن!!! ایول فکر اقتصادی!!! یانی واقعا از حرکات نمایشی این آشپزا شگفت زده شد!!! خیلی از کار اونا تعریف و تمجید کرد... و مدام با هیجان اونا رو به همکاراش نشون می داد و می گفت: واااای ببینید!!! ههههههههههههه خانوم کریستال هم خیلی ذوق زده بود ...

به به!!! خسته نباشیــــــــــــــد!!! کارتون عالی بود!

القصــــــــــــه!!! خب ببینیم چی کار کردین!!! آقای باب عزیز(موی سپید) انگار خیلی گرسنه بوده! بدون فوت وقت مشغول شد! نزدیک بود سهم یانی رم بخوره!!! ههههههههههه ولی یانی انقدر جست و خیز کرده بود و از نمایش سرآشپز ها هیجان زده شده بود کلا وقتی غذا رو آوردن دیگه حال نداشت!!! ههههههه انگار سیر شده بود!!! هههههههههههه

و در نهایت، این چیزی بود که یانی جان با دستان باکفایتش بسم الله نمود و میل فرمود!!! ماهییییییییییی !!! به به! بهترین انتخاب در رستوران همینه!!! خب هرچند طرفداران حقوق حیواناتم و گیاه خواری رو ترجیح می دم، ولی خب انصافا ماهی واقعا لذیذه! به نظر من حتی بین ماهی ها هم خوش شانس و بدشانس وجود داره! هههههههه خورده شدن به دست این انسان بزرگ نیز سعادتیه که نسیب هر حیوانی نمی شه!!! هههههههههه حالا جالب تر اینه که بعد از انتشار این عکس، همه ی طرفدارای یانی پشت هم نوشته بودن: واییییی من خیلی ماهی دوست دارم!!! مثلا یعنی ما با یانی همسلیقه ایم!!! هههههههههه البته خیلی ها کلا کارشونه ! اگه یانی اشگنه هم می خورد می گفتن ما هلاک این غذاییم! هههههههههه اما خدایی در این مقوله، من خالی نبستم! منم خیلی ماهی دوست دارم! و جالبه که منم اتفاقا همیشه ماهی رو می پزم! هیچوقت سرخش نمی کنم! جدی می گم! هیپ هیپ! هههههههههه

خب! چطور بود ؟؟؟ خوشتون اومد مگه نه؟؟ ... منم همینطور ... خوش رهونا همگییییییییییی

ویرایش توسط lakshemi : Saturday 25 May 2013 در ساعت 10:25 PM

24. 7 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    8583
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    25
    344 بار تشکر شده در 133 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

یک چی میگم .. امیدوارم قبول کنید.. چون یانی رو از بچگی میشناسم.. و ی جورایی زندگیم هست.. یانی هر چه قدر هم تغییر ظاهر بده.. لباس تنگ بپوشه.. مو کوتاه کنه.. بیشتر بخندهو... ولی از درون همون ادمی هست خودش هم میدونه نگاهش با نگاه ما فرق داره.. همون ادمیه که اصلا ظاهر براش مهم نیست.. همون ادمیه که اهنگهای the man who know end of aguast رو ساخته. و از درون فوق العاده تنها هست.. همونی که اصلا براش مهم نیست... تو دو تا کنسرت بعد ار 4 سال همون لباس رو بیپوشه... ولی واسه اینکه از ظاهر تنها نباشه هی کنسرت میذاره و خودش رو جوون پسند جا میزنه... ی ادم 18 ساله چه جوری میتونه marching season بسازه... واقعا چطور

26. 2 کاربر برای این پست از amirdehghan تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    72372
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    4
    17 بار تشکر شده در 14 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/2
    میزان امتیاز
    0

آقای A_cops_1 پست من بی ربط به تاپیک نبود ها!
    من هم یه چیزی درباره ی یانی نوشته بودم
    اگه از کل یانی دفاع میکنید پس باید منتظر نقد هایی باشید یه یانی رو از جای دیگه ای بررسی کرده باشند
    ولی اگه از یانی فقط به عنوان یه موسیقی دان دفاع میکنید پس نباید دلتون برای خود یانی قیژ بره(همون یانی جون و مربا و در کل پرستیدن یانی)

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط smallkoala [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقای A_cops_1 پست من بی ربط به تاپیک نبود ها!
    من هم یه چیزی درباره ی یانی نوشته بودم اگه از کل یانی دفاع میکنید پس باید منتظر نقد هایی باشید یه یانی رو از جای دیگه ای بررسی کرده باشند ولی اگه از یانی فقط به عنوان یه موسیقی دان دفاع میکنید پس نباید دلتون برای خود یانی قیژ بره(همون یانی جون و مربا و در کل پرستیدن یانی)
    بنمی دونم اینجا چه خبر شده! من نبودم.
    ولی از همین پست هم معلومه ... به عنوان مدیر این بخش باید عرض کنم این تاپیک جهت طرفداری از یانیه نه انتقاد از او. هرچند که انتقادی ندیدم! فقط سفسته بازی و مغلته و شلوغ کاری است! انتقاد باید بر پایه ی دلیل و منطق باشه . به عنوان آغازگر و نویسنده ی این تاپیک هم عرض کنم که بنده هرگز تکرار می کنم هرگز بی خود و بی جهت از یانی و از هیچ کس دیگه جانب داری نمی کنم. همیشه جانب عدالت رو دارم . حتی در مواردی که انتقاد به یانی وارد بوده هم ازش انتقاد کردم!!! ...
    من یانی رو هم به عنوان یک موسیقی دان و آهنگساز برجسته تحسین می کنم و هم به عنوان یک انسان بزرگ، یک دوست، یک استاد، یک برادر ، یک پدر ، یک الگو و قافله سالار! چند وقت پیش سفارت آمریکا به یانی لقب سفیر جهان داد ! این یعنی چی؟ یعنی یانی خیلی خیلی فراتر از حد یک آهنگساز رفته! او قدم های بزرگتری داره بر می داره. داره دنیا رو با هم متحد می کنه. ضعیف و قوی رو در کنار هم می نشونه. شما هنوز خیلی مونده تا شیرینی کلام یانی رو احساس کنید! کسانی که این حلاوت و شیرینی رو مثل من حس کردند فکر کنم تایید می کنند که او مثل مربا و شکر و عسل، شیرینه! حالا اگر شما این احساس من رو به عشق و عاشقی و به قول خودتون قیژ قیژ رفتن و غش کردن ربط می دید دیگه عیب از دید و نگرش سطحی و ظاهری شماست نه از من!!! استفاده از کلمات خوب و زیبا هم گمان نمی کنم جرم و اشکال باشه!!! هرکس شگرد خودش رو برای ابراز احساسش داره. منم همینطور. تازه افرادی مثل من بسیار زیادند. چه اینجا و چه انجمن های دیگه. خیلی ها از عزیزانشون با صفات نیکو و کلمات قشنگ یاد می کنند. این اصلا بد نیست و تازه به نظرم خوب هم هست. ماشینی و مکانیکی بودن اینترنت رو کم می کنه،فاصله ها رو کم می کنه و صمیمیت بیشتری تولید می کنه. در انتها هم خاطر نشان می کنم اینجا محل طرفداری یانیه. اگر از او بدتون میاد دیگه اینجا تشریف نیارید. برید یک تاپیک مخالفان یانی ایجاد کنید و بذارید ما هم کار خودمونو بکنیم.!

- - - Updated - - -

یک چی میگم .. امیدوارم قبول کنید.. چون یانی رو از بچگی میشناسم.. و ی جورایی زندگیم هست.. یانی هر چه قدر هم تغییر ظاهر بده.. لباس تنگ بپوشه.. مو کوتاه کنه.. بیشتر بخندهو... ولی از درون همون ادمی هست خودش هم میدونه نگاهش با نگاه ما فرق داره.. همون ادمیه که اصلا ظاهر براش مهم نیست.. همون ادمیه که اهنگهای the man who know end of aguast رو ساخته. و از درون فوق العاده تنها هست.. همونی که اصلا براش مهم نیست... تو دو تا کنسرت بعد ار 4 سال همون لباس رو بیپوشه... ولی واسه اینکه از ظاهر تنها نباشه هی کنسرت میذاره و خودش رو جوون پسند جا میزنه... ی ادم 18 ساله چه جوری میتونه marching season بسازه... واقعا چطور
    حرفای شما یه کم پراکنده است. متاسفانه متوجه منظور شما نشدم. لطفا واضح تر توضیح بدید. ممنون.
    ویرایش توسط lakshemi : Monday 27 May 2013 در ساعت 09:13 PM

دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    8583
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    25
    344 بار تشکر شده در 133 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    16

من معتقدم یانی برای فرار از تنهایی داره نقشبازی میکنه.. سعی میکنه خودش رو جوون و به قولی پایه جا بزنه!!! البته من دیوونه یانی هستم.. ولی معتقدم یانی هنوز همون ادمیه که ظاهر و تیپ و ... واسش اهمیتی نداره.. مگه یادتون نمیاد ی مجله امریکایی درباره یانی نوشته بود... اکنون بیایید با یانی اشتی کنیم.. با همان لباس سفید معروفش...

صفحه 68 از 118 نخستنخست ... 185864656667686970717278 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)