لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 8 از 118 نخستنخست ... 4567891011121858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 113 به 128 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22318
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    52
    101 بار تشکر شده در 33 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    به نظر من نباید اینقدر توی خیال با هنرمند مورد علاقه قاتی شد . اونا هم آدمای عادی هستن. بعضی از ما ایرانی ها خیلی خیالپروریم مثلا
    من یک مدتی با سلن دیون ، سیناترا ، هایده ، و این اواخر هم با مایکل جکسون خیلی
    قاتی شده بودم . اصلا خوب نیست آدم قاتی کنه . بعضی هاشون خیلی خطرناکن مخصوصا مایکل جکسون.

نقل قول نوشته اصلی توسط lebas [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اخرش یانی میگه خیلی بوسش داغ بود
    ..
    یانی منظورش اینه که لباش تحریک کننده بوده نه اینکه داغ باشه . کلمه مورد نظر رو تایپ کنین اینجا کسی نامحرم نیست.
    ویرایش توسط taba631 : Friday 17 June 2011 در ساعت 04:09 PM دلیل: اشاره به جمع ---> اشاره به موارد اندک

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4170
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1
    337 بار تشکر شده در 101 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 14/1
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    17

اولا منظورم همون بود دوما هیچوقت ادمهارو قاطی هم نکن
    ویرایش توسط lebas : Friday 17 June 2011 در ساعت 03:29 PM

3. کاربران زیر از lebas به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4170
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

اولا منظورم همون بود دوما هیچوقت ادمهارو قاطی هم نکن

5. کاربران زیر از lebas به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط taba631 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    به نظر من نباید اینقدر توی خیال با هنرمند مورد علاقه قاتی شد . اونا هم آدمای عادی هستن. بعضی از ما ایرانی ها خیلی خیالپروریم مثلا من یک مدتی با سلن دیون ، سیناترا ، هایده ، و این اواخر هم با مایکل جکسون خیلی قاتی شده بودم . اصلا خوب نیست آدم قاتی کنه . بعضی هاشون خیلی خطرناکن مخصوصا مایکل جکسون. .

سلام به همه خصوصاً شما دوست من!
    آره راست می گی بعضی ها اینجوری ان. ولی مصطفی جان هم درست می گه. همه مثل هم نیستن. این مسئله درجه بندی داره مثلاً بعضی ها خیلی خیلی خیلی زیاد قاتی می شن که همونطور که گفتی خطرناکه اما خیلی ها در حد نرمالی قاتی می شن. مث خود من !
    من اصولاً همیشه خیلی کم ولی شدید عاشق می شم! و خیلی هم توش غرق می شم اتفاقاً بیشتر عشق های من خانوم ها هستن. مثلاً من چندین سال پیش انقدر غرق در فیلم „مهاجم مقبره” شده بودم که خودمو مثل لارا قهرمان این فیلم می دیدم!!! یا یه مدت هم عجیب توو کف مونیکا بلوچی بودم. یانی هم سال هاست که عشق ثابت منه و متل سیریش بهم چسبیده. چند صفحه پیش حسابی راجع بهش گفته بودم ! ولی به قول خود یانی رویاها رو نباید فراموش کرد چون به حقیقت بدل خواهند شد!!!
    ویرایش توسط lakshemi : Friday 17 June 2011 در ساعت 07:27 PM

7. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

mohsen741 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    43479
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,317
    1,941 بار تشکر شده در 794 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 92/4
    Given: 195/18
    میزان امتیاز
    14

سلام.
    اين جمله از ياني بود يا ياني هم درك و استفادش كرده؟

ميپرسم چون نميدونم از كيه!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen741 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام.
    اين جمله از ياني بود يا ياني هم درك و استفادش كرده؟ميپرسم چون نميدونم از كيه!
    بله دوست من از افاضات خود شیکرطلاشه!

10. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام گل ها.
    یانی داره مث یه برده از خودش کار می کشه! دیدین که چقدر لاغر شده! امسال رو تماماً در تور گذروند و هنوز یه نفس نکشیده باید دوباره کاسه کوزه شو جمع کنه و این بار مسافت طولانی تری رو سفر کنه. کجا؟ قاره ی آسیا!!!
    بله همونطور که قبلاً بهتون گفتم یانی در پایان امسال پروژه ی مفصلی برای قاره ی آسیا تدوین کرده و با منیجرهاش شدیداً داره تحقیق و برنامه ریزی می کنه که این سفر بزرگ مثل قبلی ها با موفقیت و کیفیت کامل انجام بشه. دو سه کشور کاملاً در لیست یانی ثابت شده اند که یه کم بررسی شون می کنم:
    1-چین: این چینی ها عجب اراده ای دارند! واقعاً حقشونه که انقدر در تجارت و تولید و صادرات بدرخشن چون ناامیدی توو کارشون نیست. می دونین الآن چند ساله که دارن رو مخ یانی کار می کنن؟ درست از فردای روزی که یانی در سال 98 ازشون خداحافظی کرد! یعنی چیزی قریب 14 سال!!!
    یانی در این سال هایی که گذشت خیلی گرفتار تر از دوران جوانیش بود. چند ضایعه ی غم بار رو تحمل کرد و تغییرات زیادی هم در موسیقی اش داد. و از همه مهم تر شرایط مالی و امکانات سفر به آسیا رو نداشت. ولی الآن وضع فرق کرده. چینی ها دیگه این حرف ها حالیشون نیست. یانی هم با افتخار دعوت چینی ها رو قبول کرد چون چینی ها در سفر قبلی هم شدیداً به یانی لطف و محبت داشتند و از او مهمان نوازی بی سابقه ای کردند. یانی عاشق فرهنگ و تمدن و آثار باستانی چین است خصوصاً همیشه معابد زیبای بودا را با لذت یاد می کند! از همه مهم تر او یک چینی در گروهش دارد که مایه ی فخرش است. مینگ عزیزش همیشه او را به یاد چین می اندازد با احتساب همه ی این دلایل یانی دیگر دلیلی برای عقب انداختن این سفر ندارد! انشاءالله کنسرت های قشنگی در چین برگذار کنه!

2-روسیه: عجیبه! شگفت آوره! روس ها همیشه خیلی بی سر و صدا یانی رو دنبال می کردن. تا جایی که من یادمه طرفداران داغ و خون به جگر یانی همیشه چینی ها،عرب ها و هندی ها بودن و اسمی از روسیه نبود! اما در کمال تعجب این تصمیم گرفته شده و یانی می خواد برای اولین بار با گروه بزرگش به سرزمین یخ ها سفر کنه! کنسرت عجیبی خواهد بود چون روسیه ناشناخته ترین کشور برای یانیه و به گفته ی خودش تا به حال به این کشور سفر نکرده بوده! روس ها درخواست چرب و چیلی رو برای یانی ارسال کردند و از آن جا که روسیه هم قطب بزرگی از موسیقی جهانه و یک روس هنرمند و چیره دست به نام الکساندر زیروف در گروه برای یانی سلو می نوازه و الآن مشغول یاد دادن زبان روسی به اونه،پس چه دلیلی وجود داره که یانی پیشنهاد به این خوبی رو رد کنه؟؟؟ به قول موزارت:
    سفارش موسیقی،سفارشیه که هرگز نباید ردش کرد!

3-مصر یا کشور عرب زبان دیگری: بهتون گفته بودم که عرب ها حاضرن برای یانی همه چی شونو بدن! حتی چاه های نفت و حساب های پر برکت بانکی شونو!!! من وقتی با دوستان عرب مرتبط می شم همیشه به کرّات اینو می گن که می میرن برای یانی و موسیقی یانی و نوازنده های یانی و خلاصه هر چیزی که چهار حرف ی-ا-ن-ی در اون موجود باشه!!! عرب ها عاشق موسیقی اند و با موسیقی بزرگ می شن و می میرن! بیش از همه ی اون ها مصری ها و قطری ها شیفته ی یانی هستند. یانی هم به کشور مصر بی حد علاقه داره و عاشق گشت و گذار و تفریح و تفحّص در میان جاذبه های گردشگری مصره!!! اما چون مصر با لیبی ،اسرائیل و نوار غزّه که همگی در جنگ هستند همسایه است و بعد از استعفای حسنی مبارک در شرایط سیاسی بهرانی ای قرار دارد، یانی هنوز قول مسجّلی به مصری ها نداده اما ظاهراً قرار شده اگر کنسرت در مصر کنسل شد یانی در کشور عربی دیگری مثل قطر(خدا کنه قطر حور شه) برنامه بگذارد.

و اما ... وطنم!
    شماره ی 4 رو قبل از ایران تایپ نکردم چون ایران در لیست یانی نیست! مهم ترین دلیلی که این پست رو گذاشتم هم همین کمبود عدد 4 بود. چرا؟ چون یه چیزی داره خیلی اذیتم می کنه. چی؟ این که بعضی بچه های یانی دوست دارن در فیس بوک یانی دعوتنامه جمع می کنن تا از یانی خواهش کنن که یه سفر بیاد ایران و کنسرت بذاره. اول از همه بگم که من در این دعوتنامه حضوز پیدا نکردم! چون به نظرم کار عبسی میاد! چرا باید دعوتنامه بفرستیم وقتی فایده ای نداره؟ شاید شما تا به حال خیلی راجع بهش خونده باشین اما من بازم می خوام بگم که چرا یانی به ایران نمیاد:
    1-حتی اگر کنسرت های یانی در مناطق آزادی نظیر چابهار یا کیش برگذار شود باز هم به طور حتم از نوازندگی نوازنده های زن و خواندن کل خواننده ها(مرد و زن) جلوگیری به عمل خواهد اومد! در این شکی نداریم! بر فرض که قرار شد خانووم ها با لباس اسلامی بنوازند. خودتون قضاوت کنین: آیا یانی راضی به کوچیک شدن زنان تیمش می شه؟ آیا اصلاً خانومی مث آن سیمپسون راضی می شه مانتو بپوشه و اون لوندی های ظریف رو بی خیال شه؟ چو دانی و پرسی سوالت خطاست!!!
    ممکن است به یانی پیشنهاد شود که از نوازندگان داخلی ایرانی استفاده کند یعنی بدون نوازندگانش به ایران بیاید که مطمئن باشید اصلاً و ابداً یانی زیر همچین باری نمی رود. درست است که نوازندگان ایرانی هم بسیار چیره دستند ولی تیم یانی از نظر کیفی فقط یه دونه س! دانه ی فلفل سیاه و خال مهرویان سیاه - هر دو جان سوزند اما این کجا و آن کجا!
    2-در ایران هرگونه شادی و موسیقی رقص در زمره ی لهو و لعب محاسبه می شود. حالا بیابید که پرتقال فروش کجاست و یانی چطور می تواند مثلاً نیکی نانا را در ایران اجرا کند؟
    3-همه ی این ها به کنار. دردم از یار است و درمان نیز هم! خود یانی رو می خوان چی کار کنن که همه ی وجودش از سر تا پا سانسوریه!!! اول از همه تیشرت می پوشه. دوم با مردم و دیگران خوش و بش و بگو بخند می کنه. سوم دائم با موهاش ور می ره. چهارم برای کسانی که دوستشون داره مثلاً مردم و نوازند ها بوس پرت می کنه. و از همه فجیع تر این که دائم در حال رقصیدن و وول خوردنه! بنابراین نتیجه می گیریم که خود یانی از همه بیشتر مشکلات اخلاقی-اجتماعی داره و شاید هم خودش و هم گروهش در خونه هاشون بمونن و فقط به بعضی آهنگ هاش به تنهایی اجازه ی ورود بدن!!!
    4-آخرین و بدترین دلیل هم همین اسمه: ایران!
    تمام دنیا الآن با ایران چپ اندر قیچی هستند. هم از نظر سیاسی و هم فرهنگی و اخلاقی. بعضی ها می گن که بدترین کله سیاه ها ایرانی ها هستند. بعضی هاش درسته اما خیلی هاش هم غلطه. من خودم یکی از همینا رو تجربه کردم. دختر عمه ی من به خاطر تمسخر بیش از حد دوستان سوئیسیش آخر سر دیوونه شد و مشائرش رو از دست داد! اتفاقاً خود من هم الآن چند ساله دنبال یه جواب می گردم که آیا واقعاً باید ایرانی بود یا نه؟ چرا بعضی ایرانی ها هویت شونو عوض می کنن حتی با گذرنامه ی جعلی هویت ایتالیایی یا پرتغالی برای خودشون درست می کنن؟ خیلی از ایمیل هایی که برای افراد معروف دنیا نوشتم به همین دلیل بی جواب موند که آخرش نوشته بودم : از ایران!!! تمام مردم دنیا خصوصاً آمریکایی ها تحت تاثیر تبلیغات کشورشون هستند و می گن ایرانی ها آدم های به درد نخور و دزد و فاسد و قاتلی هستن! کاری به این نداشته باشین که این یه حرف چرت و عدوّانه ست و برای پوشاندن جنایت های خودشان است. بلکه به این کار داشته باشید که تکلیف ما و یانی این وسط چی می شه؟ آیا یانی هم تحت تاثیر سیاست بازی های آمریکاست؟ آیا ایرانی ها رو کثیف می دونه؟ اگر می دونه چرا با شهرداد روحانی اونقدر دوست و برادر بود؟ البته در اون سال ها اوضاع ایران انقدر توو بوق و کرنا نبود ولی در کل من با شناخت تقریباً وسیعی که از یانی دارم می گم که نه! یانی همچین آدمی نیست. اون افکار فراماسونی داره و شعارش برابری و برادریه! محاله که کورکورانه همه ی ایرانی ها رو با هم جمع کنه و در موردشون رای صادر کنه! اما از این حق نباید گذشت که با وضع موسیقی فعلی ایران و این کم لطفی که حتی تلویزیون تصویر خواننده ها را هم پخش نمی کند،طبیعیست که یانی از ایران بترسد!

حالا رسیدین به حرف من؟ شایدم نرسیدین و هنوز معتقدین دعوتنامه فرستادن برای یانی نتیجه بخشه . دوست دارم نظر خودتونو راجع به همه ی این جریانات بنویسین تا با هم به یه نتیجه برسیم . اما دوستان عزیزم تلخ یا گوارا باید بپذیرین که:
    یانی هرگز به ایران نخواهد اومد!!!
    ویرایش توسط lakshemi : Sunday 19 June 2011 در ساعت 02:59 PM

12. 9 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

mohsen741 آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    43479
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر از پست
    2,317
    1,941 بار تشکر شده در 794 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 92/4
    Given: 195/18
    میزان امتیاز
    14

دم نگرشت گرم لاکشمی خشکوندی مارو...
    شاید زمانی بیاد که این چیزا که گفتی آزاد شه تو ایران.
    باور کن با کله میاد ایران...

جانش جا افتاد.
    (لاکشمی جان...)

14. 3 کاربر برای این پست از mohsen741 تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4170
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام لاکشمی جان کلا با حرفات موافقم اگه حتی یانی هم بخواد بیاد ایران اینا نمیزارن . برنامه هامو جور کنم ببینم می تونم برم کنسرتش در اسیا خیلی عالی میشه اگه بشه

16. 3 کاربر برای این پست از lebas تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط lebas [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام لاکشمی جان کلا با حرفات موافقم اگه حتی یانی هم بخواد بیاد ایران اینا نمیزارن . برنامه هامو جور کنم ببینم می تونم برم کنسرتش در اسیا خیلی عالی میشه اگه بشه
    سلام مصطفی جان. خیلی ممنونم به خاطر لطف همیشگی ات.
    واقعاً می تونی بری؟ آرزو می کنم بتونی بری چین و کنسرت ها رو ببینی و کلی هم بهت خوش بگذره فقط جای منم خالی کن. اگه تونستی یه دسته گل لاله ی صورتی بزرگ هم برای یانی جون عسل شیکرم بخر (اومدی ایران باهات حساب می کنم!!!) و از طرف من بده بهش و اگه دستت بهش رسید یه دونه بوس اسااااااااااسی هم از اون لپّش بکن (تاثیر دیدن اون کلیپه !!!) بگو از طرف کسیه که بیشتر از دنیا دوستت داره ولی هیچوقت نمی تونه تو رو ببینه! ببخشید که انقدر خورده فرمایش می کنم ها ! یه لحظه جو گیر شدم! بی نهایت مرسی مصطفی جان
    !

18. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen741 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دم نگرشت گرم لاکشمی خشکوندی مارو...
    شاید زمانی بیاد که این چیزا که گفتی آزاد شه تو ایران. باور کن با کله میاد ایران...

قربون لطفت پدروی عزیزم
    ولی فکر نمی کنم این به عمر یانی قد بده!!! شاید به عمر ما هم ...

20. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4170
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام لاکشمی جان اره منو دوستم قرار گذاشتیم اگه یانی بیاد اسیا با هم بریم اخه مگه چند بار اتفاق میفته این بهترین فرصته که بریم. اگه خدا خواست رفتم حتما به جای تو یه بوس خوشکل از یانی میگیرم ولی هنوز باورم نمیشه که اونو از نزدیک ببینم. حالا هر چی خدا خواست ببینیم پولمون جور میشه یا نه. ولی واقعا باید تاسف خورد به حال این جامعه که خیلی چیز ها رو از ما محروم کردن میشه اینو به اونها گفت: فکر بهبود خود ای دل ز دری دیگر کن. از بابت همه چی ممنون لاکشمی جان که همیشه درباره یانی مینویسی مطمئن باش تلاشت مقدسه. قربانت مصطفی

22. 2 کاربر برای این پست از lebas تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام به همه ... حال و احوال؟ منم بد نیستم... یانی؟ نمی دونم چطوره؟ حتماً خوبه... چرا؟ خب معلومه چون از بودن با مردم لذت می بره و الآن بیشتر از هر وقت دیگه ای با مردمه... خودش می گه:
    من یه زمان کامل و عالی برای کنسرت های جدیدم اختصاص دادم... اگر شما هم می دونستین که من هر شب چقدر عشق و علاقه محبت از مردم دریافت می کنم همین کارو می کردین... من یه برنامه ی خیلی شلوغ برای خودم ترتیب دادم... و حالا ادامه رو از لاکشمی بشنوین:
    همونطور که در پست قبلی عرض کردم،یانی یه پروژه ی کامل برای قاره ی آسیا ترتیب داده اما برنامه ی کامل تری از کنسرت یانی منتشر شده که شامل موارد زیر می شود:
    اول:آسیا(چین،روسیه و احتمالاً یکی دو کشور عربی) ،
    دوم:اروپا(شرق اروپا) که هنوز قطعی نشده دقیقاً در کدام کشورها انجام خواهد شد اما به احتمال زیاد سه کشور چك، اتريش و لهستان در لیست یانی وجود دارند... خصوصاً اتریش که مهد موسیقی جهان و زادگاه یگانه آهنگساز بی همتای جهان ولفگانگ آمادئوس موزارت هم هست... مطمئناً یانی خیلی دلش می خواهد در میدان اصلی شهر و در حضور مجسمه ی باشکوه و لطیف موزارت برنامه اجرا کند...)

(الهی من فدای هر دوتون بشم عزیزان شکرطلای من)

سوم:آمریکا(ایالات متحدهus و آمریکای لاتین)... دیگر نیاز به گفتن ندارد... یانی بیشتر کنسرت هایش رادر قاره ی آمریکا برگذار می کند... شهرهایی مث لسآنجلس،فلوریدا،بروکلین،م کزیک، آکاپولکو، سائوپائولو، و شهرهایی از کشورشیلی و آرژانتین.
    راستییه چیز بامزه... بعضی از طرفدارای قدیمی یانی که هنوز هم عاشق سیبیلش هستنازش خواهش کرده بودن که دوباره سیبیل بذاره!!! اما یانی ! اول حسابیخندید و بعدش از محبت اونا تشکر کرد و گفت که این ظاهر رو دوست داره وفعلاً قصد نداره به سیبیل گذشته برگرده! ولی این طرفداران سمج ظاهراً دستبردار نیستن و خودشون خودسرانه یانی رو دوباره سیبیل دار کردن. ببینین:

ولی نه... یانی همه جوره خوشگله... خوشگل به معنای واقعی! بدون اغراق می گم که یانی واقعاً همیشه و تا آخر به نظرم خوشگل بوده و هست... طوری که اگه یه بار ببینمش اولین جمله ای که بهش می گم اینه:
    More than loving your music I am interested in your face!!! You are soooooo nice, beautiful, attractive…
    خلاصه که یانی همه جوره خوشگله،باسیبیل،بی سیبیل ... قشنگ من... تو تعریف شب میلاد آوازی تو خوش رنگی خوش آهنگی تو دلبندی تو دلبازی تورگباری تو بارونی بهاری باغ نارنجی
    تو یاسی برق الماسی هریمی گوشه ی دنجی ... آخ یانی تو آخر منو می کشی!

دل من درد داره،درمون نداره... یار نارنجی جومه ...
    ویرایش توسط lakshemi : Tuesday 5 July 2011 در ساعت 10:33 AM

24. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خبر بعدی که به دلیل زیاد بودنش در پست قبلی نمی گنجید،اینه که قصد دارم شما رو با جنبه ی دیگه ای از شهرت جهانی یانی آشنا کنم و اون چیه؟ کالاهای تبلیغاتی!
    شرکت های ساخت و تولید کالاهای روزمره و ضروری مردم نظیر شرکت های پوشاک،تصمیم گرفته اند که با یک تیر چندین نشان را با هم بزنند و هم به شهرت و محبوبیت یانی پاسخ دهند و هم فروش خود را بالا ببرند ... این ها نمونه هایی از کالاهای تبلیغاتی یانی هستند که به مردم و خصوصاً طرفداران میلیاردی یانی کمک می کنند که یانی ، این عشق بزرگ زندگی شان را همیشه و در هر لحظه همراه خود داشته باشند و با هر حرکت کوچک از زندگی شان به یاد یانی بیفتند(الهی من فداش شم)... تماشا کنین:
    تیشرت های زنانه و مردانه توام با عشق یانی:

پیشبند:

کیف های زیبای زنانه:

کلاه نقاب دار:

سوئیت شرت:

چتر:

لیوان قهوه و کاپوچینو:

فلاسک قهوه ی تک نفره:

و از همه جالب تر ، دکمه های تزئینی لباس،با طرح اسم قشنگ یانی:

خب امیدوارم خوشتون اومده باشه... ما بدبخت های ایرانی که نه دستمون به خود یانی می رسه و نه به کیف و لیوانش!!! اما اونایی که می خرن امیدوارم ازش لذت ببرن ... در پایان همچنان نمی دونم چطور و با کدام کلام میزان عشق واقعی مو به یانی بیان کنم... عاشقتم یانی... همونطور که خودت دوست داری: تا آخرین لحظه...

26. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4170
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام لاکشمی جان چطوری ؟ امیدوارم سرزنده باشی از مطالب خوبتون تشکر میکنم امیدوارم یه روزی این چیزها هم تو ایران اتفاق بیفته هیچ چیز غیر ممکن نیست. بازم اگر از یانی خبری پیدا کردی ما رو بی اطلاع نزار . امیدوارم همیشه موفق و پاینده باشی . دوستدارت مصطفی

صد هزاران کیمیا حق آفرید - کیمیایی همچو صبر آدم ندید

مولانا

28. 3 کاربر برای این پست از lebas تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سلام لاکشمی جان چطوری ؟ امیدوارم سرزنده باشی از مطالب خوبتون تشکر میکنم امیدوارم یه روزی این چیزها هم تو ایران اتفاق بیفته هیچ چیز غیر ممکن نیست. بازم اگر از یانی خبری پیدا کردی ما رو بی اطلاع نزار . امیدوارم همیشه موفق و پاینده باشی . دوستدارت مصطفی
    سلااااااااااااااام مصطفی جان چطوری؟ خوبی؟ منم خوبم. خداروشکر
    تو خیلی کم پیدایی مصطفی... دیر به دیر قدم رنجه می کنی... دیگه داشتم ناامید می شدم که جز من „یانی دوست” دیگه ای اینجا نیست. ولی الآن که دیدمت بی نهایت خوشحال شدم... سپاسگذارم که از پست هام خوشت اومده و همچنان به من لطف داری. راستی هنوزم قصد داری بری کنسرت یانی؟ خداکنه بری... راستی اگه بخوای بری ممکنه یانی تو کشورهای عربی هم کنسرت بذاره البته هنوز صد در صد نشده ولی اگه بشه هزینه ات کمتر می شه... اینجوری ایرانیای بیشتری می تونن برن دیدن یانی شکرطلا... خدا هیچ انسانی رو از یانی بی نصیب نذاره... خوش باشی دوست گل.

30. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 118 نخستنخست ... 4567891011121858108 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)