لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 83 از 118 نخستنخست ... 337379808182838485868793 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,313 به 1,328 از 1875

موضوع: یانی،به روایت لاکشمی!

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

0 Not allowed! Not allowed!
    گروه یانی با حلقه های گل و خال های هندو ، مورد احترام شدید مردم چنایی هندوستان قرار گرفتند!!!

طرفداران یانی نیز با موسیقی سنتی هندی و سازهای افسانه ای وینا ، دربوکا و هارمونیوم ، یانی رو شگفت زده کرده و کلیییییییی سر ذوق آوردند!!!

هوش، به ارث برده می شود، دانش، آموخته می شود، بصیرت، کسب می شود،
    اما حماقت، تا ابد ادامه می یابد!

2. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانی جون عزیز مربای من ، در طی مراسم شام مفصلی با تنی چند از موسیقیدانان اصیل و کهنه کار هندوستان دیدن کرد و با آنان گپ و گفت هنری خوبی انجام داد. نوازندگان هندوستانی به یانی و هنر والایش ادای احترام کرده و او را بسیار ستودند! یانی نیز از مصاحبت با آنان ابراز خوشحالی نمود و حتی با دیدن نواختن آن ها کلی هم به تجربیاتش اضافه شد!

اضافه کنم که یانی جان امشب در چنایی هندوستان بعد از 17 سال مجددا اجرا خواهد نمود.

4. 3 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

خبرای دیگری هم دارم عزیزانم ...

یانی چند روز پیش در یک مصاحبه ی تلفنی کوتاه در استدیوی شخصی اش شرکت کرد و در مورد آخرین اثرش „الهام شده” ، „ستارگان اپرایی این آلبوم” ، „سختی ها و مشکلات تماس با هر یک از آن ها در یک گوشه ی جهان” و خیلی مسائل دیگر سخن گفت. او از ستارگان آلبومش الی الخصوص استاد دومینگو و استاد بانو فلمینگ بسیار بسیار تعریف کرد. همچنین او ابراز خوشحالی کرد که بهترین صداهای جهان را گرد هم آورده. طبق گفته ی خود یانی ، اشعار ترانه ها، بسیار بسیار زیبا بوده و اکثرا به ایتالیایی هستند. حرف و سخن بسیار بود. خودتون ببینید گوگولی چیا گفته:

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

مرباااااااااااااااااااااا ااااا

اما خبر بعد...

وای وای وای چه کلوچه خانومی!!! کلوئه لاوری عزیز شیکرطلای خودم، چند روز پیش ظاهرا در یکی از اجراهای یانی حضور پیدا کرده. احتمالا یانی برای کنسرت های پیش رو احضارش کرده و باهاش کاری داشته... شاید تست صدا و شاید تمرین و هزار شاید دیگر... دیدن کلوئه ی شیرین در پشت صحنه ی یانی خیلی منو به وجد آورد! همون طور که می بینید ، بندیکت و جیمز هم با دیدن همکار و دوست قدیمی خودشون همین حس رو پیدا کردن!!! اونا کاملا خوشحال و شاد به نظر می رسن!!! هیپ هیییییییییییییپ کلوئهههههههههه ی خودم!!! بی صبرانه منتظرتم دخترررررررررر

ویرایش توسط lakshemi : Monday 14 April 2014 در ساعت 07:06 PM

6. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    89 بار تشکر شده در 50 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 33/0
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    11

سلام من ویدئوی مصاحبشو دیروز دیدم.. مجریه 12 دقیقه سوال کرد یک سوال درست و حسابی هم نپرسید... مثلا بگه این آلبوم قطعات دیگه ای هم داره یا نه؟!! البته فکر کنم همینا باشه چون خود یانی هم اشاره ای نکرد... کاش از یانی میپرسید این آلبوم اجرای زنده هم داره... 12 دقیقه مصاحبه بعد این 2 سوال مهمو نپرسید... کاش من از استاد سوال میکردم .. لاکشمی عزیز اگه ترجمه بیشتر و چیز های دیگه از مصاحبه فهمیدی به ما هم بگو... فکر کنم یانی یه جا گفت این آلبوم در کشور های مختلف ضبط شده... یا من اشباه فهمیدم...

8. 3 کاربر برای این پست از sparsanik تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsanik [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام من ویدئوی مصاحبشو دیروز دیدم.. مجریه 12 دقیقه سوال کرد یک سوال درست و حسابی هم نپرسید... مثلا بگه این آلبوم قطعات دیگه ای هم داره یا نه؟!! البته فکر کنم همینا باشه چون خود یانی هم اشاره ای نکرد... کاش از یانی میپرسید این آلبوم اجرای زنده هم داره... 12 دقیقه مصاحبه بعد این 2 سوال مهمو نپرسید... کاش من از استاد سوال میکردم .. لاکشمی عزیز اگه ترجمه بیشتر و چیز های دیگه از مصاحبه فهمیدی به ما هم بگو... فکر کنم یانی یه جا گفت این آلبوم در کشور های مختلف ضبط شده... یا من اشباه فهمیدم...
    سلام پارسا جان
    آره، صدای مجری که خیلی گنگ و از ته چاه به گوش می رسید!!! حتی خود یانی هم به سختی می تونست بشنوه!!! هههههههههه
    یانی در مورد ستارگان آلبوم گفت که هر کدوم اونا در کشوری جدا زندگی می کنند و گرد هم آوردن هر کدوم اون ها از یک جای دنیا کار خیلی خیلی مشکلیه! رولاندو ویلازون در فرانسه، ویتوریو گریگولو در ایتالیا ، استاد دومینگو در اسپانیا، رنه فلمینگ در آمریکا و غیره! و یانی همونطور که منم حدس می زدم خیلی از کارا رو از راه دور انجام داده. یعنی از طریق اینترنت. نصف قطعات آلبوم پیشین او _ حقیقت لمس هم دقیقا به همین ترتیب ضبط شده بود! یعنی دستیار یانی _میکولاس مالک از کشور خودش یه قطعه یا یک افکت خاص رو اجرا کرده و برای یانی می فرستاد و یانی هم یا قبول می کرد یا رد! خصوصا در مورد رولاندو ویلازون که ساکن پاریسه من مطمئنم اینترنت خیلی به یانی کمک کرده! البته نمی تونیم ادعا کنیم که 100% غیرحضوری بوده ولی تست های اولیه می تونسته از راه دور باشه که یانی هم اشاره ای به این مطلب داشت و گفت دلیل طولانی شدن ساخت این آلبوم هم همین فاصله ها بود!
    اجرای زنده که حتما هست! من اصلا هیچ شکی ندارم! ببین پارسا جان ! جایگاه اولگا تانیون یا خوزه خوزه در موسیقی پاپ ، چیزی کمتر از جایگاه رنه فلمینگ و پلاسیدو دومینگو در اپرا نداره! اما یانی موفق شد اونا رو روی صحنه بیاره ولو برای 2-3 شب ! من مطمئنم که یانی بالاخره اونا رو روی صحنه خواهد آورد. مطمئنم! حالا دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نه!!! هههههههههههههه
    در مورد اینکه آلبوم ، آهنگ های بیشتری داره یا نه ، حتی اگر مصاحبه گر این سوال رو صریحا از یانی می پرسید هم یانی محال بود پاسخ روشن و درستی به او بده!!! هههههههههههههه چون یانی هیچوقت مشتش رو پیش کسی خصوصا اصحاب رسانه باز نمی کنه! به قول معروف اون تک خال برنده همیشه دستشه و راحت اونو روو نمی کنه! او همیشه دوست داره شنوندگانش رو غافلگیر کنه و صورتاشونو وقتی حیرت می کنن و به وجد میان تماشا کنه(این جمله رو عینا در یک مصاحبه گفته بود!) ممکنه هم آهنگ های بیشتری در دست ساخت یا حتی آماده باشه و هم مهمانان ویژه ای!!! جونمی جوووووووون! من می میرم برای مهمانان ویژه !!! اگه یه سوپرانو کولوراتورا یا باریتون / باس باشه من دیگه هیچ آرزویی در این دنیا نخواهم داشت!!! هههههههههههه غیر از اون خیلی محتمله که اندر توماس و لسلی میلز رو هم مجددا ببینیم! ای خداااااااااااا ... حتی با وجود غول های اپرا، همه حتی خود یانی هم می دونه که voices بهترین اثر تمام عمرش بود و موفقیت این گروه تضمین شده و قطعیه!

10. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

مصاحبه ی بسیار جالب و مفید یانی با خبرگذاری پراگ:

یانی هفته ی گذشته در مصاحبه ای با یکی از جراید شهر پراگ _ پایتخت جمهوری چک شرکت کرد و پاسخگوی بسیاری سوالات جالب بود که احتمالا سوال بسیاری دیگر نیز هست. بی معطلی متن مصاحبه رو تقدیم می کنم:

چه چیز باعث شد که به عنوان یکی از نوازندگان برجسته ی جهان ، برای نخستین بار به جمهوری چک بیایید؟

من همیشه دوست داشتم برای اجرای برنامه به جمهوری چک بیایم. من واقعا مشتاقانه منتظرم تا پراگ را ببینم ، من چیزهای شگفت انگیزی در مورد پراگ شنیده ام . این یک افتخار برای من است که بالاخر می توانم از این شهر دیدن کنم.

آیا شما می دانید ، ما یک باشگاه طرفداران یانی در کشورمان داریم ؟

بله، من به خوبی می دانم که من یک باشگاه طرفداران در جمهوری چک دارم. اغلب پیام های آن ها و خصوصا تقاضای کنسرت در کشورشان به من ابلاغ می شود ، آنها بسیار فعال هستند. من مشتاقانه منتظرم همه آنها را ملاقات کنم.

کدامیک را ترجیح می دهید: اجرای برنامه ی زنده ؟ یا خلق آهنگ جدید؟

من عاشق هر دو هستم. من عاشق تعامل با مخاطبان در طول کنسرت ها هستم. من خوشحالم که با ارکستر خود فرصت سفر به سراسر جهان را دارم . در عین حال پس از یک تور طولانی، دوباره لذت می برم وقتی به استودیو بر می گردم و مشغول نوشتن و ضبط می شوم.

شما به عنوان یک جادوگر کیبورد یاد می شوید - در حالی که شما فعالیت خود را به عنوان یک پیانیست خود آموخته و بدون تحصیلات رسمی موسیقی آغاز کردید.

تشکر می کنم از تعریف خوبتون! من به این خاطر آهنگسازی می کنم که بتوانم درون خود را با آهنگ هایم به بیرون منعکس کنم . هرگز هم دلیل دیگری برای آهنگسازی نداشته ام! آهنگسازی من به هیچ وجه تقلیدی یا تلفیقی نیست و تماما از ذهن و خلاقیت خودم بر می آید.

بعد از چندین سال شما مجددا به هندوستان باز گشتید! موسیقی و فضای هند برای شما جالب است؟

در موسیقی هند، ریتم های شگفت انگیز و پیچیده ای وجود دارد که من کاملا از آن لذت می برم و برایم آموزنده است.

حتی پاندیت راوی شانکار فقید _ آهنگساز و نوازنده ی افسانه ای سیتار هندی باور نکرد وقتی به او گفتید که هرگز آموزش موسیقی ندیده اید! درست است؟

من می توانم شاید 60 درصد از آنچه منظورم است رابر روی کاغذ بیاورم. وقتی شما موسیقی را به کاغذ انتقال می دهید بخشی از آن از دست می رود. موسیقی برای شنیدن است نه برای خواندن یا دیدن! من به طور کامل به تمام جهت ها متمایل هستم. من فکر می کنم موسیقی شناور است و هیچ قانونی در موسیقی وجود دارد.

شما چه مراحلی را پشت سر گذاشتید تا در سال 1992 برای جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه شدید ؟ به نظر می رسد تقریبا مثل یک افسانه بود!

برای بسیاری از نوازندگان و موسیقیدانان هندی، موسیقی یعنی ارتباط داشتن با خدا . مدت 30 تا 35 سال است که روند خلق موسیقی برای من هم به معنی„یک راهب شدن” است! مثل یک راهب به نداهای درون خود گوش می دهم! این چارچوب ذهنی من است.من سال ها تلاش کردم تا به این چارچوب برسم. مثل یک راهب، 18 ساعت در روز کار می کنم!!! مدام در تلاشم تا کارم را ارتقا بدهم و بهتر کنم.
    آن موقع من هرگز برنامه ای برای دریافت جایزه گرمی نداشتم. در واقع من بسیار شگفت زده شدم چون این یک افتخار بزرگ است. به هر حال ، من افتخار می کنم که چقدر موسیقی ام طرفدار به دست آورده . واقعیت این است که مردم دوست دارند و می خواهند من آهنگسازی را ادامه دهم ! و همین هم باعث می شود من هرگز در مسیرم متوقف نشوم!

مهم ترین نقاط عطف کار شما چه بود؟ چیزی که شما در رویاهایتان در خواب می دیدید؟

چند لحظه ی خیلی خاص به من خیلی خیلی کمک کرد. یکی از آنها ایستگاه PBS برای پخش کنسرت من از آتن، به ایالات متحده بود. نقش مهم دیگر ، حضور در برنامه ی اپرا وینفری بود. آن لحظه من احساس پرش بزرگ کردم، بعد از آن کنسرت های موسیقی بزرگ من آغاز شد.

تا همین اواخر، شما استفاده از شعر در موسیقی را ممنوع می دانستید چرا ؟ و چرا شما در حال حاضر ذهنیت خود را تغییر داده اید؟

من همیشه در ذهنم داشتم که صدای انسان بسیار زیبا و ابزاری پویا برای موسیقی است. هنگامی که ما شروع به کار بر روی پروژه „الهام شده” نمودیم ، پلاسیدو دومینگو جونیور (دومینگوی پسر) اشعار ترانه ها را سرود و احساسات موجود در آهنگ های من را با دقت در اشعارش منعکس کرد. من خوشحالم که نتیجه کار ما را ببینید. این آلبوم زیبا است و من قدردان و سپاسگزارم از همه ی کسانی که در ترانه ها خواندند . این افتخار من است!

و شما احساس می کنید که این پروژه تمام شده ؟ یا ایده هایی در سر خود برای آهنگ های بعدی دارید؟

این پروژه برای همه ما بسیار سخت بود. کار با نام های مشهوری مانند پلاسیدو دومینگو ، رنه فلمینگ ، رولاندو ویلازون و بسیاری دیگر، یک چالش بزرگ بود. و به همین دلیل است که همه ما یک برنامه ی کاری بسیار پر مشغله داریم. و همه آهنگ های ضبط شده در چهار سال گذشته جاهای مختلف جهان انجام گرفت. هر کدام از خوانندگان در کشوری زندگی می کنند و مشغله شان هم زیاد است. کار ما بسیار مشکل بود، اما این تنها راه برای انجام چنین پروژه ی بزرگی بود! (یکی از اون جوابای بی ربط هوشمندانه!!! هههههههه گفتم که یانی به این راحتی دستشو روو نمی کنه! ههههههه)

پشتیبانی از کودکان و آموزش موسیقی ، سخنگویی برای ناسا ، همکاری مجدد با صندوق حفاظت از حیات وحش جهانی !!! چیزی که من می خواهم بپرسم این است : آیا زمانی وجود دارد که شما آزاد و تنها باشید ؟

بله من هم زمانی را فقط برای خودم دارم. من دوست دارم در ساحل اقیانوس بنشینم و استراحت کنم ، و یا شروع به یک کار خلاقانه کنم . من واقعا لذت می برم از اینکه لحظاتی را برای خودم پیدا کنم! (قربون تو برممممممممممم من)

امیدوارممممممممممم لذت برده باشید. من که خیلیییییی لذت بردمممممممممممممم. تا بعد خوش رهونا.
    ویرایش توسط lakshemi : Wednesday 16 April 2014 در ساعت 03:26 PM

12. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

مرسی لاکشمی عزیز... این مصاحبه مال همین ویدئوی جدیده؟!! که به صورت تلفنی انجام شد؟!!

14. کاربران زیر از sparsanik به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sparsanik [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مرسی لاکشمی عزیز... این مصاحبه مال همین ویدئوی جدیده؟!! که به صورت تلفنی انجام شد؟!!
    قابلی نداشت پارسا جان
    نه این مصاحبه ی دیگری بود که با خبرگذاری پراگ انجام گرفته بوده. فقط متنش منتشر شده بود! البته به زبان اوکراینی!!! هههههههههه

16. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    78130
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    11

گفتم این اون نبود ... آخه یانی هنوز پراگ نرفته.

18. کاربران زیر از sparsanik به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانی در جمع طرفداران پرتعدادش در بنگلور هندوستان!!! یانی جون عزیزم مثل همیشه به گرمی با طرفدارانش دیدار کرد و با تک تک اون ها گپ زد. طرفداران بنگلوری یانی رو با هدایای ارزنده و دست ساز خودشون شگفت زده کردن!!!

و اینک ، استقبال شاعرانه ی طرفداران سری لانکایی از یانی!!! لباس ها و جواهرات سنتی هندی ، شمع هایی روشن ، رقص و آواز جمعی!!! اولین چیزی که چشمم رو خیره کرد شانکا ها بود!!! شانکا سازی بادی است که از صدف خاصی ساخته می شود. این ساز سمبل زندگی، طول عمر و بخشایندگیست!!! شانکا ساز بومی هندوستان و همچنین کشورهای همسایه اش نظیر سری لانکا ست. طبق گفته ی یانی این بهترین استقبالی بود که تا به حال از او شده بود!!! باریک الله به سری لانکایی ها! گل کاشتن! براوووووووووووووووو

ویرایش توسط lakshemi : Wednesday 23 April 2014 در ساعت 08:11 PM

20. کاربران زیر از lakshemi به خاطر این پست تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانی جوووووووووووووووون در هند!!!

این دختر خانوم بنگلوری، برای خودش هنرمندیه!!! بله او یک مجسمه سازه و آرزو داشته که بتونه تندیسی که از یانی جون ساخته رو روزی با دست خودش به او اهدا کنه!!! وای که چه رویایی! خب به قول خود یانی : Dreams do come true!!! و الآنم رویای این خانوم جوان به حقیقت بدل شد! یانی از دریافت این هدیه ی نفیس و ارزنده بسیار خوشحال شد...

یانی در هند ، هدیه بسیار گرفت! این شال زیبا هم یکی دیگه شونه! در هند به این شال ها خیلی اهمیت می دن و جزء مهمی از لباس مردمه! چقدرم زیباست!

و اما گروه یانی دسته جمعی با طرفداران گپ زدند و از بودن در کنارشان ابراز خوشحالی کردند...

توقف بعدی : رویال آلبرت هال لندن!!! یانی چند روزی تا اجرا در لندن در استراحته! فرصت خوبیه برای سر و سامون دادن به پرژه ی INSPIRATO...

تا خبر بعدی خوش رهونا همگییییییییییی

22. 2 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

کنسرت طوفانی یانی در رویال آلبرت لندن بعد از 18 ساااااااااااااااال!

توقف بعدی ، فردا دوسلدورف آلمان!!! هیپ هیییییییییییییییییییییییپ !

24. 5 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانی در مونیخ،برلین و دوسلدورف آلمان!!!

توقف بعدی، پراگ_جمهوری چک!!! هیپ هیییییییییپ!
    ویرایش توسط lakshemi : Thursday 1 May 2014 در ساعت 07:37 PM

26. 7 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

آپدیت تور امسال :

30 می - بخارست - رومانی
    2 ژوئن - صوفیه - بلغارستان

یانی برای چندمین بار ، مجددا امسال هم به رومانی سفر خواهد کرد. اما سفر او به صوفیه ی بلغارستان برای نخستین بار اتفاق افتاده! هیپ هیپ! یه شهر جدید دیگه!!!

28. 6 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانی در ورشو - لهستان

وای این عکسش چقد گوگولی و لطیف و مظلومهههههههههههههه... عزیززززززززززززز لاکیییییییییییی

30. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

یانی دوستا جواب بدن لطفا. اولین چیزی که به فکرتون می رسه رو لطفا کوتاه و مفید بفرمایید.

* به نظر شما چه چیز، یانی رو خاص کرده؟؟؟

جواب من : لبخند خاص یانی،اونو خاص کرده! هه راااام!

جواب شما چیه؟

32. 4 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

صفحه 83 از 118 نخستنخست ... 337379808182838485868793 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)