لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون در مورد كيفيت آموزش و اجرا

رأی دهندگان
91. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بسيار عالي

59 64.84%
  • خوب

23 25.27%
  • متوسط

3 3.30%
  • ضعيف

6 6.59%
صفحه 10 از 15 نخستنخست ... 67891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 145 به 160 از 238

موضوع: آموزش رديف منوچهر لشكري (ويولن و كمانچه)

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22342
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    38 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام
    من پیش درآمد رو گوش کردم. عالی بود
    آقا نیما باید بگم که واقعا" تمیز ساز میزنی
    در مورد چهار مضراب هم که دوستمون گفت یه کم تند زدی به اینطور نبود چون معمولا" چهار مضراب های اصفهان ریتمشون یه خورده تندتره
    در ضمن آقا نیما اگه میشه یه کم درباره طریقه ضبط این قطعات توضیح بدید
    اینکه از چه ابزار یا نرم افزاری استفاده میکنید
    بازم ممنون از اینکه وقت میزاری و زحمت میکشی

2. 2 کاربر برای این پست از hamlin تشکر کرده اند:

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    3,749 بار تشکر شده در 876 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 28/3
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط topviolinist [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام اقا نیما واقعا خسته نباشین داری حسابی زحمت میکشیا توضیحاتت در مرود دستگاه خیلی خوبه واقعا مفیده اما ببخشید این جوری میگم در اجرای قطعها یک ککم عجله میکنی احساس میکنم به کم تند می زنی اگه میشه یه جوری بزنید که صدای نت ها زینت یا تکیه به واضحی بیاد شما تند میزنینشو میره در صورتی که اصل مهم اینه که درست اجراشون کرد و فاصله زمانی به جای باشه این جوری من و شاید از دوستان متوجه نشیم و نکته اخر البته ببخشیدا یه کم تاکید بر انگشتان 3 و 4 شماست که یه کم کمو زیاد میشه و همچنین در اجرای پوزیسیون نا هماهنگی بین انگشتان مشخصه البته ببخشید این جوری میگم چون من از شما شما از من من از دوستان ودوستان از من همه میتونیم به هم خیلی کمک کنیم
    درود ... خيلي ممنون از نظرات و انقادت دوست عزيز... چشم سعي ميكنم با سرعت پايين تري اجرا كنم ... اين قسمت اصفهان كلا مقداري قطع و وصل در كار شده چون انصافا سر من هم بدجور شلوغه و درگير مسائل شخصي و همچنين وظايف مديريتي هستم ...
    در مورد انگگت هم نميدونم من گوش دادم آهنگ رو ... نكته اول اينه كه ساز اصليم رو فرستادم رگلاژ و الان اين گوشه هارو با ساز دوم دارم انجام ميدم كه دست سازه ولي توي گريف يه مقدار استانداردش رعايت نشده و باريك تر ساخته شده كه گاهي تو پوزيسيون ها انگشت گذاريش به شدت ميليمتري و سخت ميشه كه فقط انگشت هاي نوك بسيار ريز ميطلبه ..
    خوشحالم كردي و ممنون كه دقت كردي تا مشكلم رو يادآور بشي ...
    در مورد تند و كند اجرا بايد بگم من تمام قسمت ها رو حتي از تمپوي اصلي هم پايين تر اجرا كردم...
    و تكيه ها رو هم قراره تصويري آموزش بدم ... ايشالا به زودي بخش /اموزشگاه مجازي آماده ميشه ... اونجا بصورت حرفه اي تر ادامه ميديم... چون مباحث آواز ها در تاپيك نميگنجه
    خوش باشي
    آمورش ويولن (رديف نوازي)
    http://www.noteahang.com/forum/showthread.php?t=13801

4. 4 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

Wink

نقل قول نوشته اصلی توسط hamlin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    در مورد چهار مضراب هم که دوستمون گفت یه کم تند زدی به اینطور نبود چون معمولا" چهار مضراب های اصفهان ریتمشون یه خورده تندتره
    ممنون لطف داري .. طريقه ركورد كه من با يه ميكروفون و ميكسر اينارو ركورد گرفتم (پيكاپ نه ميكروفون)
    و با نرم افزار Adobe Audition 3.0 ... بعدش يه خورده اكو دادم و گذاشتم تو سايت

الان دنبال يه پيكاپ هستم تا كيفيت كار رو از ايني كه هست هم بالاتر ببرم ... يه پيكاپ حرفه اي ميخوام بگيرم ... طبق آخرين قيمت حدود 350 تومن بود
    از اين دردسر ها هم داريم ديگه...
    يه نفر پيام داده بود چرا كاراي شما كيفيت نداره واسه همين دارم پيكاپ ميگيرم

ممنون كه با تاپيك همراهي ... اميدوارم از درس ها استفاده كني .
    آمورش ويولن (رديف نوازي)

6. 4 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    27821
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    10 بار تشکر شده در 5 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hamlin [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام

من منظورم از این که تند میزنی این نیست سرعتت بالاست منظورم ریتم تو کار ها رعایت نمیشه و بالا پاین میشه و در اجرای نت های تکیه عجله میشه نت های تکیه هم تو فاصله زمانی معینی باید اجرا بشه ولی اگه من اشتباه کردم ببخشید

8. 3 کاربر برای این پست از topviolinist تشکر کرده اند:

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط topviolinist [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    من منظورم از این که تند میزنی این نیست سرعتت بالاست منظورم ریتم تو کار ها رعایت نمیشه و بالا پاین میشه و در اجرای نت های تکیه عجله میشه نت های تکیه هم تو فاصله زمانی معینی باید اجرا بشه ولی اگه من اشتباه کردم ببخشید
    بله من متوجه منظور شما شدم... يه تيكه از آواز ريتم نداشت موقع استكاتو ...
    دوست عزيز تكيه ها با نت هاي زيينت فرق ميكنه ها!!!
    من تكيه ها رو با ريتم اصلي اجرا ميكنم ولي نت زينت دست خود نوازده هست كه ميخواد چطور اجرا كنه و از ريتم هم خارج هست... فكر كنم منظور شما هم همون نت هاي زينت بود...
    چون همونطور كه ميدوني موقع اجراي نت زينت ميتوني اصلا رو ريتم نزني چون تو يه اجرا يه تنبك پايين داره ريتم رو به گوش شنونده ها ميرسونه و زيبايي كار اينه كه سلوييست ريتم رو ناگهان بشكونه مثل خيلي از كار هاي يا حقي يا ملك
    آمورش ويولن (رديف نوازي)

10. 4 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

سلام
    معمولا" چهار مضراب های اصفهان ریتمشون یه خورده تندتره
    اگه میشه کمی در مورد این جمله توضیح بدید که منم متوجه بشم.

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

در آمد اول اصفهان

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

هر مشکلی در اجرا یا در مورد نت و علائم داشتید در همین تاپیک بیان کنید تا جواب بدم ..
    موفق باشید
    آمورش ويولن (رديف نوازي)

13. 5 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

در آمد دوم اصفهان

آمورش ويولن (رديف نوازي)

15. 5 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

تنگ طلا آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33716
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    189
    164 بار تشکر شده در 65 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/3
    میزان امتیاز
    14

مررررررررررررسی جالبه کارتون ممنون

17. کاربران زیر از تنگ طلا به خاطر این پست تشکر کرده اند:

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

دوستان عزیز به دلیل اینکه از این به بعد مقداری میخوام دستگاه ها و آواز های ایرانی رو موشکافی کنم و توضیحاتی فنی تر در اختیارتون بزارم و تغییر مقام و مایه ها رو در موسیقی ایرانی بهتون بگم باید قبلش یه سری توضیحات در مورد موسیقی ایرانی در اختیارتون بذارم ..
    چون از این به بعد تئوری موسیقی ایرانی هم به همین بخش اضافه میشه و آواز ها رو با توضیحات دقیق تر و کار آمد تری قرار میدم ...

توضیحاتی در مورد دستگاه و آواز در موسیقی ایرانی

دستگاه (سيستم, سازمان)

در حقيقت در مفهوم دستگاه, دو نظر جدا از هم لحاظ مي شود. اول آنکه دستگاه به عنوان يک سري قطعاتي است که به طور سنتي با هم جمع گشته اند و بيشتر آنها هم مقام مخصوص به خود را دارا مي باشند. ديگر آن که دستگاه به عنوان مشخصه ي آن مقامي است که در قطعه نخستين در هر يک از گروه ها, معرفي مي گردد . اين مقام موقعيتي برجسته دارد. به گونه اي که متناوباً در سراسر اجراي قطعات مختلفي که در يک گروه جمعند از طريق انگاره هاي ملوديک که فرود ناميده مي شوند, به آن برگشت داده مي شود .
    * دستگاه ايراني, همتاي راگال هندي يا مقام در موسيقي ترکي – عربي تلقي شده است که در عبارت شناسي غربي, به مُد توجه مي شود. اما هيچ يک از آن ها مفهوم يک دستگاه را به درستي شرح نمي دهند .

رديف :
    قطعاتي که تمامي موسيقي سنتي ايران را شکل مي دهد , همگي با هم به عنوان رديف موسيقي شناخته شده اند. به يقين رديف مجموعاً از قطعات کاملاً مشخص شده نيست بلکه به عنوان انگاره هاي ملودي است که بر مبناي آنها, بداهه سازي انجام مي گيرد. يک قطعه ي واحد, هرگز در دو بار اجرا(حتي در همان روز از همان نوازنده) کاملاً يکسان به آوايش در نمي آيد. همچنين طول و بافت آن تغيير کرده, اما زير بناي ملوديک آن در هر اجرايي باقي مي ماند. همين شيوه باعث ايجاد مشخصه اي براي قطعه خواهد بود. عملاً نه در اجرا و نه حتي در تدريس, جزء جزء اساسي قرار گرفته نمي شوند. آنچه که به عنوان انگاره ملودي ناميده مي شود طي تجربه طولاني توسط اجرا کننده جذب مي شود و يک شنونده ي خبره نيز طي مکرر شنيدن اجراهاي مختلف و بعد از زمان زياد, به شناخت آن دست مي يابد .
    واژه ي رديف به قطعاتي که هر يک از دوازده دستگاه را شکل مي دهند نيز گفته مي شود. براي مثال رديف شور, شامل همه قطعاتي است که در دستگاه شور قرار دارند. از جمله درآمد, گوشه ها و تکه هاي مخصوص مجموعه اي که دستگاه شور خوانده مي شود .

گوشه :
    گوشه عنواني است عمومي که براي قطعات مشخصي(به غير از فرود) که رپراتور(فهرست مجموعه قطعات) يک دستگاه را مي سازند به کار مي رود .
    درآمد :
    درآمد قطعه يا گروهي از قطعات در يک مقام يکسان است که توسط آنها, دستگاه آغاز مي گردد. درآمد مهمترين بخش نمادي و نمونه اي دستگاه به شمار مي آيد و معرف مقام و پايه اصلي دستگاه است. گوشه ها و تکه هايي که در تعاقب آن مي آيند, اغلب مقام و مايه اي جدا داشته و همچنين داراي نام هاي مشخص کننده ي خود هستند. بنابراين هويت هر دستگاه در درآمد آن ظاهر مي گردد .

پيش درآمد :
    پيش درآمد, يک قطعه سازي با ريتم ثابت و تضعيف شده است که اغلب در آغاز يک دستگاه اجرا مي شود. ساختن پيش درآمد, در قرن بيستم و کلاً به منظور گروه نوازي پديد آمده است. (طي نود سال اخير, درآمدهاي زيادي ساخته شده است (.

چهار مضراب
    چهار مضراب, يک قطعه سازي تکنوازي به سبک اتود اروپايي است که تمپو(سرعت) سريع با ضرب دو تايي(سازه ي2/4 يا حرکت6/8) دارد. تعداد معدودي از چهار مضراب هاي قديمي وجود دارد. اما در قرن بيستم اين فرم بسيار مورد توجه و علاقه قرار گرفته و قطعات زيادي در اين سبک مربوط به دستگاه و ها و گوشه هاي مختلف ساخته شده است. در دوران معاصر, نوازندگان خيلي مشتاق اند تا براي ارائه مهارت و تند نوازي خود در هر اجرايي چندين چهار مضراب بگنجانند .

ضربي :
    يک پاساژ يا يک قطعه کوتاه سازي يا آوازي که به صورت بداهه سرايي در اجرا گنجانده شود, ولي ضرب آزاد نداشته و با الگوهاي ثابت وزني(ريتمي)(دو ضربي, سه ضربي, چهار ضربي) تنظيم شود, اغلب ضربي گفته مي شود. تکه هاي ريتميک نيز در اين طبقه بندي قرار دارند .

رنگ :
    رنگ يک قطعه سازي در ميزان دو ضربي و ندرتاً سه ضربي و در تمپوي نسبتاً سريع مي باشد. رنگ يک قطعه سازي براي رقص مي باشد ولي ضرورت رقصيدن در آن وجود ندارد. تعدادي رنگ قديمي از قرن نوزده يا قبل از آن وجود دارد . اما در قرن بيستم, رنگهاي بسياري توسط آهنگسازان ساخته شده است. بين رنگ و پيش درآمد, شباهت هاي قابل توجهي وجود دارد. در حالي که پيش درآمد, يک قطعه ی سازي آغازين است. اما رنگ يک قطعه ی سازي است که به واسطه آن معمولاً اجراي دستگاه به پايان مي رسد .

تصنیف :
    تصنیف يک آواز ساخته شده با وزن آهسته است. تصنیف نيز مانند فرم هاي آهنگسازي, از پديده هاي نسبتاً اخير است و از دستاوردهاي استادان مشهور مي باشد .
    طي دو دهه اول قرن بيستم, تصنیف هاي بسياري خلق شد که بيشتر آنها روي اشعار ميهن دوستي ساخته شد, حال و هواي حرکت مشروطه خواهي را منعکس مي نمودند. تصنیف هايي که طي سالهاي 1920و 1930 ساخته شد, اغلب داراي موضوعات عاشقانه بود و از اشعار شاعران کلاسيک استفاده مي گرديد. بعد از جنگ جهاني دوم , متون شعري رفته رفته سبکتر شد, آوازهاي عاميانه غربي, تصنيف را تحت تاثير قرار داد . اين نوع جديد تصنيف, عموما ً«ترانه» ناميده مي شود .

مقام :
    قبل از پديد آمدن سيستم دوازده دستگاهي, موسيقي سنتي تحت عنوان مقامهاي مختلف شناخته مي شد. در ترکيه و کشورهاي عربي زبان , مقامات (جمع عربي مقام) هنوز اساس موسيقي کلاسيک آن ها است. در اين کشورها و نيز قبل از پيدايش دستگاه در ايران, مقام معرف تعدادي اصوات و فواصل بين آنها و نقش هايي که بعضي اصوات در ساختار ملوديک به عهده دارند بوده و علاوه بر آن معرف يک طرح کلي است که الگويي را بر اثر بداهه سرايي يا آفرينش آهنگ فراهم مي سازد .
    در موسيقي ايراني, آنچه مفهوم مقام را بهتر ارائه مي کند, مايه مي باشد. مايه واژه اي است که در دوران معاصر, بيشتر مصطلح گرديده و بهتر مفهوم جامع مقام را بيان مي نمايد. هر چند بايد اضافه کرد که واژه ي مقام, حتي بعد از آن که واژه ي مُد نيز به کار گرفته شد, به کلي از واژگان موسيقيايي ايران رخت بر نبسته است. هر سه واژه ي مايه , مقام و مُد را مي توان با مفاهيم کم و بيش يکسان به کار برد (آنگونه که امروز به کارمي رود).
    فينال (نت پايان Final) (تونيک :)
    نت پايان وقفه و خاتمه را نشان مي دهد که اختصار آن F است.

آغاز :
    نتي که روي آن معمولاً بداهه سازي در يک مقام شروع شود, آغاز مي باشد که اختصار آن A است.

ايست :
    در بعضي مقام ها, نتي به غير از فينال به عنوان نت خاتمه براي جمله ها و موقعيتهايي به غير از فرود نهايي به کار مي رود که به اين نت, ايست مي گوييم. (اختصار آن I مي باشد .)

شاهد :
    در بيشتر مقام هاي ايراني يک نت نقش برجسته و آشکاري دارد که هم مي تواند فينال باشد و هم مي تواند فينال نباشد. که به آن شاهد مي گوييم و اختصار آن S مي باشد .

متغيير :
    دربعضي از مقامهاي ايراني, يکي از نتها پيوسته در دو فرم متفاوت ظاهر مي شود, براي مثال Mi بکار و Mi کمي بمل شده, چنين نتي متغيير گفته مي شود که اختصار آن M مي باشد .

فرود :
    فرود يک کادنس ملوديک با الگوي بالنسبه ثابتي است که در بداهه سازي دستخوش تغيير مي شود. در يک دستگاه نقش فرود(که ممکن است چندين الگو داشته باشد) بسيار اهميت دارد. عاملي که همه تکه ها و گوشه هاي مختلف را به هم پيوند مي دهد فرود مي باشد. بيشتر اين قطعات, از حيث مقام, مستقل هستند. اما ختم آنها به وسيله يک فرود, وابستگي آنها را به مقام اصلي که در بخش درآمد آن دستگاه معرفي شده نشان مي دهد. بنابراين مي بينيم که بعضي اوقات تنها عامل براي ترکيب تعدادي از قطعات و گوشه ها, که تحت نام يک دستگاه با هم جمع آمدند, فرود مي باشد و بدين گونه, به کار گيري عنوان دستگاه را براي کليه ي قطعاتي که در يک مجموعه آورده مي شوند توجيه و تصديق مي کند .
    طول و دروازه ي يک فرود وابسته به سليقه و خواست اجراء کننده ي آن دارد. فرودهم مي تواند با چند نت خلاصه گردد و يا مثل يک قطعه کامل امتداد يابد .

اوج :
    رويه هاي سنتي براي پي آيي و توالي گوشه ها در يک دستگاه, منوط به حرکت تدريجي از گستره ي صدايي بم تر و گستره ي زيرتر است. لذا , درآمدمعمولاً در گستره ي بم آواز يا ساز ظاهر مي گردد. گوشه هاي مختلف دستگاه آن گونه در پي يکديگر قرار مي گيرند که موجب خيزاني حرکت صوتي باشند, معمولاً آخرين گوشه ها, در زيرترين گستره قرار داده شده و اوج دستگاه را نشان مي دهند .
    در دوران معاصر حرکت تدريجي از بم به زير, به ندرت رعايت مي شود. شواهد حاکي از آن است که اين رويه در قرن 19 بيشتر رعايت مي شده است. در اجراهاي امروزي, به خاطر پيدايي بدعتهاي جديد, اين روند کاملاً غير قابل پيش بيني است. به ويژه در اجراهاي سازي که نوازنده به خاطر تنوع و نمايش مهارت خود از روس هاي ديرين بيشتر تجاوز مي کند. اما با اين حال نادرست نيست که بگوييم تنظيم قطعات (گوشه ها) يک دستگاه, حرکت از بم به زير را معيار کار قرار مي دهد .

ميکروتن(اجزاي کوچکتر از نيم پرده)

اصطلاح ميکروتن, عموماً براي فواصلي به کار مي رود که به طور قابل ملاحظه اي کوچکتر از نيم پرده هستند. در موسيقي ايراني, چنين فواصلي به تنهايي به کار نمي روند. اما نتهايي هستند که با يک ميکروتن افتاني يا خيزاني دارند. در چنين شرايطي مي توان گفت يک نت نيم بمل يا نيم ديز شده است.

نوانس :
    درجه ي قوت و ضعفي که به يک آهنگ داده مي شود تا حالت پيدا کند و يا سرعتي که به يک قطعه موسيقي داده مي شود تا با حالت و متنوع باشد .

موسيقي کلاسيک ايراني / الازونيس
    ترجمه : مهدي پور محمد
    دستگاه در موسيقي ايراني/ پرفسور هرمز فرهت
    مترجم: مهدي پور محمد
    ویرایش توسط kak_maki_new : Sunday 23 October 2011 در ساعت 09:54 AM
    آمورش ويولن (رديف نوازي)

19. 6 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

گوشه جامه دران..

نت:[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اجرا:
    آمورش ويولن (رديف نوازي)

21. 3 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

گوشه بیات راجع

ایستادن روی درجهٔ دوم گام اصفهان (گوشهٔ بیات راجه) حالت خاصی شبیه به گوشهٔ بیداد همایون به آهنگ می‌دهد که از نظر نت بندی مانند یکدیگر هستند.
    نت:[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

اجرا:
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید][ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط kak_maki_new : Saturday 29 October 2011 در ساعت 03:10 PM
    آمورش ويولن (رديف نوازي)

23. 5 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    22342
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    38 بار تشکر شده در 17 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

عالی بود
    مرسی

25. کاربران زیر از hamlin به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    24539
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    30 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

فقط یک جمله همیشه تند زدن. خوب زدن نیست.. درست اجرا کردن خوب زدن است (همین)

27. کاربران زیر از salaramanatbary به خاطر این پست تشکر کرده اند:

kak_maki_new آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    16869
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    5,484
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط salaramanatbary [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    فقط یک جمله همیشه تند زدن. خوب زدن نیست.. درست اجرا کردن خوب زدن است (همین)

اول اینکه سلام ...
    ممنون که نظر میدید... ولی سلام یادتون نره ... رسم ادب رو حفظ کنید ..
    دوم : من همه این هارو با سرعت پایین تری اجرا کرده بودم ولی یکی از شاگردهای آقای لشگری تو نمونه کارام نظر دادند و فرمودند که کارا رو خیلی خوب اجرا کردم ... فقط سرعت رو بالا ببرم ... به همین دلیل من با سرعت بالاتری اجرا کردم ...

بعدش شما که لطف میکنی نظر میدی ... سعی کن یه پست بدی که 2 نفر استفاده کنن ...
    حالا شما که درست اجرا میکنی یه لطف کن درست اجرا کن تا ما هم یاد بگیریم ...
    واسه بالا رفتن پست از این پست ها ندید بهتره...

ویولن زدن (حتی تند) بهتر از حرف زدن است. (همین)
    آمورش ويولن (رديف نوازي)

29. 2 کاربر برای این پست از kak_maki_new تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    24539
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    30 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پیش فرض حتما

نقل قول نوشته اصلی توسط kak_maki_new [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اول اینکه سلام ...
    ممنون که نظر میدید... ولی سلام یادتون نره ... رسم ادب رو حفظ کنید ..
    دوم : من همه این هارو با سرعت پایین تری اجرا کرده بودم ولی یکی از شاگردهای آقای لشگری تو نمونه کارام نظر دادند و فرمودند که کارا رو خیلی خوب اجرا کردم ... فقط سرعت رو بالا ببرم ... به همین دلیل من با سرعت بالاتری اجرا کردم ...

بعدش شما که لطف میکنی نظر میدی ... سعی کن یه پست بدی که 2 نفر استفاده کنن ...
    حالا شما که درست اجرا میکنی یه لطف کن درست اجرا کن تا ما هم یاد بگیریم ...
    واسه بالا رفتن پست از این پست ها ندید بهتره...

ویولن زدن (حتی تند) بهتر از حرف زدن است. (همین)
    با عرض معذرت از دفعه قبل که سلام هم نکردم. یادم رفت که سلام کنم. ولی اینبار میگم سلام
    در رابطه با کار شما من که نگفتم نقص داره البته همه نقص رو دارن منکر این که نباید شد عزیز من. فقط گفتم تند میزنی . (خیلی ها هم فکر میکنن هرکسی نوازنده هست و تندترمیزنه بهتر میزنه) شما که از مرحوم یاحقی بالاتر نیستی یادش بخیر ایشون به من همین مسیله ای براتون نوشتم رو گفت که فکر میکنم سخن استاد خوش تر استوبایدتکرار کنم(همیشه تند زدن. خوب زدن نیست. درست اجرا کردن خوب زدن است). اما در رابطه با ویلن زدن من . من ویلنم رو سالهاست که زدم وتموم شده دیگه نوبت جوون تر هاست که بزنن رو دست ما ها امیدوارم موق باشی

صفحه 10 از 15 نخستنخست ... 67891011121314 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)