لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 17 به 32 از 32

موضوع: دوستان نیاز به کمک شما دارم برای انتخاب بین گیتار و سنتور

TheGoldMAN آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    24363
    میانگین پست در روز
    0.07
    تشکر از پست
    822
    687 بار تشکر شده در 291 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    15

0 Not allowed! Not allowed!
    دوست عزيز
    خوشحالم كه تونستين انتخابتونو به عمل برسونين
    ايشالا با هر سازي كه دستتون ميگيرين حتي جهنم رو به بهشت تبديل كنين
    موفق باشين
    Trying to reach It

2. 4 کاربر برای این پست از TheGoldMAN تشکر کرده اند:

parsboy آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36167
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    1,757
    213 بار تشکر شده در 80 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

[quote=Arash-hadian;191342]

اما توصیم اینه که حالا که سازتو انتخاب کردیو راهتو مشخص کردی حسابی براش وقت بزار و حسابی جدیش بگیر! فکر کن که ساز زدن شده مثل یه کاری که هرروز باید انجام بدی! مثل غدا خوردن! اینجوری میتونی توی مدت کمی پیشرفت سریع خودتو ببینی!
    quote]

واقعا" حرف قشنگی زدی دوست عزیز .
    با سپاس فراوان

4. 3 کاربر برای این پست از parsboy تشکر کرده اند:

TurkOghlan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    27102
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    387
    664 بار تشکر شده در 220 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    میزان امتیاز
    14

من میگم هر دو رو بی خیال بیا ویولن:)
    نه شوخی کردم. به نظرم اگه بخوای یکی از این دو رو انتخاب کنی باید بیشتر بشناسیشون، باید بدونی که تو ساز مورد نظر چقدر می تونی پیشرفت کنی. چقدر زمان داری، چون اگه از ساز شناخت نداشته باشی به احتمال زیاد نیمه راه بیخیالش میشی.

6. 4 کاربر برای این پست از TurkOghlan تشکر کرده اند:

Mezrab آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    20557
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    897
    2,113 بار تشکر شده در 646 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 8/1
    میزان امتیاز
    15

حالا که ساز رو انتخاب کردید دیگه مشکلی نیست.. اما جهت توضیح بیشتر و مبحث تکمیلی میشه گفت بعضی ساز ها گول زننده هستند، سنتور از اون دسته سازهایی هست که به خاطر صدای فوق العاده کریستالیش و سرعتش در نگاه اول همه رو به سمت خودش جذب میکنه.. خیل یها بدون اینکه بدون چه چیزی در انتظارشونه وارد ساز میشن.. نمونش خودم و بعد میفهمن چه راه سختی هست و اینجاست که آدم تصمیم میگیره چکار کنه..
    گیتار اول تا آخرش برای آدم یکجور هست، از اول میدونی چیمکار کنی و چطور جلو بری، بعد مدتی به راحتی با سازت عاشق و معشوق میشید و تا هر وقت هم دلت بخواد براش سبک و مطلب هست و محدودیتی هم نداره..
    سنتور سازی هست که محدوده، شاید اصلا استاندارد نباشه، برای درآوردن هر صدا ازش باید نیم ساعت صرف کوک کردن دقیق بکنی، حجمش برای حمل و نقل بده، مضرابت بشکنه راهی برای ساز زدن نداری.. سبک هاش محدود هستند و انتخاب های زیادی نداری.. ولی وقتی به تهش برسی، ولی وقتی بتونی خوب بنوازیش و عاشق و معشوق بشید با سازت، وقتی دستت فرز بشه اونوقت هست که هیچ سازی به سرعتش.. به زیبایی و ظرافتش نمیرسه..
    زعشق است آنچه آهنگ و ترانست دو،ر،می،فا،سل،لا،سی،دو بهانست

8. 10 کاربر برای این پست از Mezrab تشکر کرده اند:

Razoniaz آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    2006
    میانگین پست در روز
    0.17
    تشکر از پست
    1,946
    4,151 بار تشکر شده در 1,000 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Razoniaz on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 112/2
    میزان امتیاز
    18

مدال های دریافت شده

پیش فرض ساز سنتور

نقل قول نوشته اصلی توسط Mezrab [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حالا که ساز رو انتخاب کردید دیگه مشکلی نیست.. اما جهت توضیح بیشتر و مبحث تکمیلی میشه گفت بعضی ساز ها گول زننده هستند، سنتور از اون دسته سازهایی هست که به خاطر صدای فوق العاده کریستالیش و سرعتش در نگاه اول همه رو به سمت خودش جذب میکنه.. خیل یها بدون اینکه بدون چه چیزی در انتظارشونه وارد ساز میشن.. نمونش خودم و بعد میفهمن چه راه سختی هست و اینجاست که آدم تصمیم میگیره چکار کنه..
    گیتار اول تا آخرش برای آدم یکجور هست، از اول میدونی چیمکار کنی و چطور جلو بری، بعد مدتی به راحتی با سازت عاشق و معشوق میشید و تا هر وقت هم دلت بخواد براش سبک و مطلب هست و محدودیتی هم نداره..
    سنتور سازی هست که محدوده، شاید اصلا استاندارد نباشه، برای درآوردن هر صدا ازش باید نیم ساعت صرف کوک کردن دقیق بکنی، حجمش برای حمل و نقل بده، مضرابت بشکنه راهی برای ساز زدن نداری.. سبک هاش محدود هستند و انتخاب های زیادی نداری.. ولی وقتی به تهش برسی، ولی وقتی بتونی خوب بنوازیش و عاشق و معشوق بشید با سازت، وقتی دستت فرز بشه اونوقت هست که هیچ سازی به سرعتش.. به زیبایی و ظرافتش نمیرسه..
    سلام محسن جان. چند نفر دیگه مثل شما در مورد ساز سنتور اینطوری تبلیغ کنند دیگه باید سنتور رو توی تاریخ دنبالش گشت :)
    ببینید در این مورد که ساز سنتور از نظر اجرای همزمان دو یا چند دستگاه موسیقی محدودیتهایی داره کاملا با شما موافقم ولی این دلیل نمی شه که بگیم کلا سنتور محدود هستش و حتی بدتر از اون بگیم که سنتور ساز استانداردی نیستش. همه سازها محدودیتهای خودشون رو دارند مثلا یک ساز از نظر سرعت اجرای قطعات، یک ساز از نظر قدرت و حجم صدا و ... سنتور هم از این قاعده مستثنی نیست و مثل همه سازهای دیگه محدودیتهایی داره.

شما نگاهی به اجراهای گروههای موسیقی بندازید. یکی از پر و پاقرص ترین سازها که اغلب نقش اساسی را در گروه داره ساز سنتور هستش. و با نگاهی مجدد متوجه این موضوع می شوید که فراتر از این، سرپرستی و همچنین آهنگسازی بسیاری از گروههای مهم موسیقی و درجه اول ایران زمین را نوازندگان سنتور به عهده داشته اند و دارند. گروه اساتید که سرپرستش زنده یاد استاد پایور بود، گروه عارف که سرپرستش زنده یاد استاد مشکاتیان بود و گروههایی مثل گروه ایرانی به سرپرستی پژمان طاهری، گروه اشراق به سرپرستی اصغر محمدی و گروه فراق به سرپرستی پژمان اختیاری و بسیاری گروههای دیگر که بنده از آن بی اطلاع هستم...
    قطعات سنتور را که برای همراهی با ارکستر تنظیم گشته اند را گوش بدهید ببینید چقدر زیبا سنتور در ارکستر هنرنمایی و عرض اندام می کند. قطعاتی مثل راپسودی برای سنتور و ارکستر اثر آقای فریدون شهبازیان با اجرای سنتور زنده یاد استاد پایور و همچنین چهارمضراب سنتور و ارکستر اثر زنده یاد استاد مشکاتیان با نوازندگی سنتور بهنام مناهجی و ...
    همه اینها دلیل قاطعی بر این موضوع هستند که سنتور سازی است که حتی در ارکستر هم بسیار زیبا در مقابل دیگر سازها عرض اندام می کند...

در مورد زمانبر بودن کوک با شما موافقم البته این موضوع قابل توجهی نیست و یک نوازنده نسبتا حرفه ای میتونه کل ساز را در کمتر از نیم ساعت دقیقا کوک کنه و درصورتیکه ساز خوب باشه تقریبا هر هفته یکبار نیاز داره که کوکش بررسی بشه که این بررسی بیش از 5 دقیقه طول نمی کشه!
    در مورد سبک هم کاملا با شما مخالفم آقا محسن عزیز. خوشبختانه سنتور سازی بوده که به خاطر قابلیتهایی که داشته در چند دهه اخیر توجه بسیار زیادی بهش شده. اساتید زیادی در این زمینه فعالیت کردند و هرکدام هم سبک خاصی را به یادگار گذاشته اند. سبکهای قدیمی مانند سبک زنده یاد استاد سماعی و زنده یاد استاد ورزنده و سبک های جدید مانند سبک زنده یاد استاد پایور، سبک زنده یاد استاد مشکاتیان و سبک آقای پشنگ و اردوان کامکار و ...
    علاوه بر این کمتر سازی را می توان یافت که به اندازه سنتور کتب آموزشی مختلف در موردش وجود داشته باشد.
    به هر حال هر سازی زیبایی ها و توانایی های بالقوه خودش را دارد و از طرف دیگر محدودیتهای خودش را. امیدوارم که این دوست عزیزمون هم که سنتور را شروع کردند با مطالعه هرچه بیشتر در مورد این ساز و گوش دادن آثار زنده یاد استاد پایور و مشکاتیان و ... پی به زیبایی فوق العاده این ساز ببرند.
    فقر شب را بی غذا به سر بردن نیست،فقر روز را بی اندیشه به سر کردن است!

10. 8 کاربر برای این پست از Razoniaz تشکر کرده اند:

Mezrab آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    20557
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    897
    2,113 بار تشکر شده در 646 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 8/1
    میزان امتیاز
    15

سلام محسن عزیز.
    حق با شماست، توضیحات درست هست، مقیاس من سازهای جهانی و استاندارد های کلی بود که این ساز رو با ذکر کلمه „شاید” غیر استاندارد دونستم. حال اینکه موضوع اینجاست این ساز تکنیک هاش و محدوده توانایی هاش به خیلی از ساز ها می ارزه..
    در هر صورت مقیاس من یه دید کلی بود، اگر بخوایم فقط توی ایران و همسایه ها بررسی کنیم سنتور دست کمی از پیانو اروپایی نداره..
    زعشق است آنچه آهنگ و ترانست دو،ر،می،فا،سل،لا،سی،دو بهانست

12. 6 کاربر برای این پست از Mezrab تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552
    12,014 بار تشکر شده در 3,128 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow alimetallica_2 On Twitter Add alimetallica_2 on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 49/2
    میزان امتیاز
    17

من ساز اولم سنتور بود، اما دلم از 5 سالگی دنبال گیتار بود و آخر هم تو دوره راهنمایی از آسمون برام یک گیتار الکتریک افتاد پایین. (که خودش داستانی داره)
    کلاس سنتور رفتم، اما کلاس گیتار نرفتم. (البته گیتار کلاسیک رفتم ولی الکتریک خیر)
    در کل عاشق گیتارم اما گیتار رو به چنین اندیشه ای توصیه نمیکنم، ما که عاشق بودیم، الان زایدیم زیر تمیرین، بعد 12 سال نوازندگی. گیتار تمرینش جذابیتی نداره واقعا. مخصوصا وقتی آماتوری.
    اما سنتور تمرینش هم لذت بخشه. تازه افراد بیشتری از صدای سنتور خوششون میاد و به نظر من ساز خاص تریه.
    به نظر من گیتار کلاسیک اگر کار کنی تو پاپ گیر میکنی با این تفکر و فقط میتونی برای جلب توجه دیگران کار کنی نه دل خودت، اما سنتور هم متیونه دیگران رو سرگرم کنه و هم خودت رو.

من جای شما بودم سنتور رو انتخاب میکردم.
    احتمالا به زودی سنتورم رو کوک میکنم و بعد از سالها کمی سنتور کار میکنم.
    ساز دوست داشتنیه.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

14. 6 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    49077
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    4 بار تشکر شده در 2 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سنتور سازیه که کلی صدا توش نهفته سه تار تار پیانو من الان 4ماه سنتور میزنم وکاملا علاقمو نسبت به گیتار از دست دادم

16. 2 کاربر برای این پست از fakhte74s تشکر کرده اند:

santoori_hooman آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    41497
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    515
    245 بار تشکر شده در 141 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    14

چون موسیقی ذاتش با قلب آدماست

پس بهتره اونی که دلت میگه رو انتخاب کنی و شک نکن که به هدفت میرسی و کاری به جایگاه و این حرفا نداشته باش .

درود
    ویرایش توسط santoori_hooman : Wednesday 26 October 2011 در ساعت 09:54 PM

18. کاربران زیر از santoori_hooman به خاطر این پست تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

سنتور هنگام تمرین خیلی لذت بخش تر از گیتاره.
    من به عنوان کسی که دو تا ساز رو زدم میگم. اما وقتی به اوج بررسی گیتار بیشتر متیونه از خود بیخودت کنه. (البته الکتریک منظورمه نه کلاسیک)
    من سری قبلی هم گفتم سنتور برای شما بهتره.
    بی احترامی به گیتاریست های پاپ و کلاسیک نباشه. چند سالیه که این نوع گیتار دیگه خیلی هم خز شده و اگر بگیری دستت همه فکر میکنند گرفتی که اگه یک روز بری سفر رو جلوی چند تا دختر اجرا کنی تا دیده بشی. به شخصه خودم سعی میکنم جایی که گیتار کلاسیک هست دست نزنم بهش و نگم اصلا گیتار بلدم. 2 تا گیتار کلاسیک هم دارم که سیم میخواد، اما 2.3 ساله بهش دست نزدم اینقدر بی رغبتم به این ساز.
    ولی سنتور خودم خونه پسرخالم امانته، هروقت میرم اونجا دستی به سنتور میزنم.
    همو که به نبرد با اهریمن برمیخیزد، باید برحذر باشد که در این فرایند خود به اهریمنی مبدل نگردد و آنگاه که تو به مغاک منگری، مغاک نیز به تو مینگرد.

20. کاربران زیر از alimetallica_2 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

Mohammad_ngml آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    29171
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    1,716
    2,590 بار تشکر شده در 807 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 9/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    14

وا.. علی جان شما که ماشالا با سابقه و پیشکسوت هستی.. چه فرق میکنه بقیه در مورد آدم چی فکر میکنن.. مگه این همه آدم به گیتار الکتریک زن ها بر چسب شیطان پرستی میزنن کسی باید به خاطر حرف مردم گیتار الکتریک نزنه؟ گیتار خز شده؟ بابا ای ول.. نمیدونم چرا همه رو دنده لج افتادن با این ساز..
    از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب...
    [glow=FFC600]نمونه کارهای من[/glow]

22. 2 کاربر برای این پست از Mohammad_ngml تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ngml [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    وا.. علی جان شما که ماشالا با سابقه و پیشکسوت هستی.. چه فرق میکنه بقیه در مورد آدم چی فکر میکنن.. مگه این همه آدم به گیتار الکتریک زن ها بر چسب شیطان پرستی میزنن کسی باید به خاطر حرف مردم گیتار الکتریک نزنه؟ گیتار خز شده؟ بابا ای ول.. نمیدونم چرا همه رو دنده لج افتادن با این ساز..
    علتش اینکه به جای اینکه طرف نت خوانی یاد بگیره بشینه کلاسیک یا فلامینکو کار کنه میشینه 4 تا آکورد یاد میگره و با ساز میزنه زیر آواز. من خودم به شخصه برام زور داره وقتی یک استاد گیتار کلاسیک یک قطعه فلامینکو یا کلاسیک مینوازه دیگران خسته میشند و خیلی میلی نشون نمیدند و وقتی یکی میشینه با گیتار چهار تا آکورد Am. Em. Dm با هم مخلوط میکنه و 30 تا شعر از 30 تا خواننده روش میخونه همه یک جوری تیریپ میگیرند انگار غم دنیا آمده تو دلشون و این هنرمند عجب هنرمند و عجب نوازندایه.
    کسی که ساز خودش رو برمیداره با خودش میبره وسط یک میتنگ یا مهمونی هم صدرصد نمیخواد قطعات ویلیامز رو بزنه.
    این مسئله علاقه من رو به این ساز کم کرده.
    البته برای نوازندگی خودم علت دیگه ای دارم. ما به صدای کلین گیتار الکتریک عادت کردیم که تیزه و اگر بخوایم جایگزین کنیم صدای اکوستیک جایگزین میشه نه کلاسیک. از طرفی دسته گیتار کلاسیک بزرگه و پهن و دست نوازنده گیتار اکتریک رو خراب میکنه. از این جهت برای خودم هم خیلی نمیپسندم.
    اما برخی از همین متالرها تو برخی از ترک هاشون واقعا استفاده زیبایی از گیتار کلاسیک میکنند.
    در کل من به جنبه ایرانی بازیش توجه کردم و با اون مصدایق بود که باب گفتگومو تنظیم کردم.

کلا برای نوازنده جماعت احترام قائلم، اما برای کسی که ارزش ساز خودش رو بدونه، نه اینکه بخاطر سازش بخواد به خودش ارزش کاذب بده. (بدون اینکه دانش یا تکنیک خاصی کسب کرده باشه و یا حتی موسیقی واقعی رو ادراک کرده باشه)

24. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

راستی من الان دو تا از نمونه کارهای شما رو گوش کردم واقعا عالی و حرفه ای بود و علاوه بر اون دلنشین.
    (چون کسانی هستند تو سایت که تکنیک لازم رو دارند، اما فیلنگ لازم رو ندارند و برعکس)
    جا داشت تبریک بگم بهتون برای این کارهای عالی و تاکید کنم که منظور من متفاوت بود با آنچه شما به آن پرداختید. (با موسیقیتان)
    در واقع اینطور میتوان گفت که این نوازندگی ارزشمند است و جایگاه ساز را مقدس میسازد، نه خواندن یک آهنگ 6/8 بدون داشتن سواد موسیقیایی با توصل به یاد گرفتن 4 تا 10 آکورد.

26. 3 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

من هم آکوستیک کار میکردم و البته روی نت
    فشاری که روم بود این بود که اولا کلا مخالف موسیقی بودن خانواده و هستن هنوزم بعدش برای اینکه خفت بدن من رو
    میگفتن پری دختر همسایه 1 ماهه گیتار میزنه ببین چه آهنگ هایی میزنه و میخونه !!! (همون 4 تا آکوردی که آقا علی اشاره کرد) اما خاک تو سر تو بشه روزی خدا ساعت تمرین میکنی و این همه ادعای موزیک بازیت میشه هیچی حالیت نیست بلد نیستی یه آهنگ بزنی
    اولش واکنش نشون میدادم اما الان برام مهم نیست مهم اینه که در مدت طولانی یه گیتاریست حرفه ای بشم !
    در مورد ساز هم خودت باید ببینی از چه تیپ موزیکی خوشت میاد من که با موزیک غرب کلا حال میکنم گیتار رو ترجیح میدم خودش دنیایی هست
    البته علی کلاسیک دست رو خراب نمیکنه ها آخه برادریک و دلا وگا گیتار کلاسیک هم کار میکنن و همینطور غولین تو الکتریک واسه خودشون
    ویرایش توسط akerfeldt : Thursday 27 October 2011 در ساعت 01:42 PM

28. 2 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

alimetallica_2 آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    36341
    میانگین پست در روز
    0.65
    تشکر از پست
    2,552

شبکه های اجتماعی من

Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    17

بله کار میکنند، اما در کل این وضعیت بوجود میاد. اون ها که هر دو رو کار میکنند وقت بیشتری هم میگذارند. تمرکز و استعداد بیشتری هم دارند و زحمت بیشتری هم میکشند. اما منطقیش اینکه شما این دو رو با هم اشتباه بگیری بخاطر فاصله سیمها و پهن بودن دسته.
    در هر دو دست.
    اما کار نشدنی هم نیست.

30. 2 کاربر برای این پست از alimetallica_2 تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

درسته اما این رو هم بگم دلاوگا و برادریک در روز بین 8 تا 14 ساعت تمرین داشتن دیگه !!!
    با این تایم تمرین باید هم تو هر دو ساز حرفه ای باشن

32. 2 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)