لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتایج: از 1 به 16 از 38

موضوع: جامعه مجازی هنر فارسی زبانان افتتاح شد.!!!

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.50
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط AliB [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    تبریک به امیرحسین عزیز و خشایار خان و همه ی دوستان و فرزندان این سرزمین که از ابتدا با حضورشون در سایت و همراهی و کمک ، به بالندگی و شکوفایی ایده های جالب و نوآورانه ی این فرزند خوشفکر ایران زمین یعنی امیرحسین خان خوش لفظ کمک کردند . مسلما به تایید و تصدیق خود امیر حسین عزیز بدون وجود تک تک بچه ها این موفقیت ها امکان پذیر نبود چه اونهایی که الان هستن و فعالن و بطور مستقیم شرکت دارن در طراحی و پیشبرد ایده های نو و جدید و اسمشون رو می شنویم و چه اونها که به دلیل مشغلات کمتر حضور دارن و مدتیه که نیستن و در ابتدا همراهی می کردن .
    مدت هاست که با شنیدن خبر های خوب تحقق پیدا کردن طرح ها و ایده های جدید خیلی شاد میشم از این پیشرفت هایی که اتفاق می افته ، اگر چه این موفقیت رو در درجه ی اول از آن هسته ی مرکزی و خود امیرحسن عزیز می بینم و بهش تبریک می گم اما حیفم میاد فقط این موفقیت رو محدود کنم به او چرا که این موفقیت رو متعلق به همه ی بچه های سایت و فروم نت آهنگ می دونم و در درجه ی بعد برای کل دوست داران و علاقه مندان فرهنگ و هنر ایران و زبان پارسی بخصوص که واقعا مایه ی مباهات و افتخار ما ایرانی ها هست و خواهد بود و با توجه به اهمیت بالای اینترنت و فضای مجازی در معادلات فرهنگی اجتماعی امروز قطعا تاثیر بسزایی در حفظ و گسترش و از همه مهمتر معرفی پایه و مایه های فرهنگی هنری ما خواهد بود به تمام جهانیان.
    باز هم دست مریزاد و خسته نباشید.

سلام علی جان

خیلی ممنونم از این همه لطفی که به من داری
    ولی براستی من هیچ کاری انجام ندادم و تاثیر کاری که دوستان دیگر داشتند بسیار مفید تر از وجود شخصی به اسم امیر برای این مجموعه و مجموعه ی جدید بوده است و خواهد بود

بی شک پیشرفت و ایجاد تغییر از من بسیار فراتر هست و شامل ما می شود
    و من تنها اگر تمامی هنرها و تخصص های دنیا را هم داشتم باز هم بدون وجود من های دیگر حتی امکان پیشرفت در حد یک قدم هم نداشتم و نخواهم داشت

چیزی که بین همه ما , کسانی که زحمت کشیدند , در این سال ها مشترک بود و باعث شد قدمی برداریم فقط عشق به هنر و پیشرفت بشری بوده و خواهد بود و شخصا انگیزه ی دیگری برای ادامه این مسیرهای طاقت فرسا نداشتم و نخواهم داشت

مشکلات زیاد داشتیم و داریم , تجربه توشه راه ما شده و سعی می کنیم از شکست ها و مشکلات درس بگیریم تا بتونیم بهتر خدمت کنیم

اول راه هستیم , و تنها در صورتی می توانیم به اهدافمون برسیم که همه کمک کنند

جا داره از خشایار خان عزیز و گرامی و ماجد گل و دوست داشتنی هم بسیار بسیار تشکر کنم که خیلی زیاد زحمت کشیدند برای نت آهنگ و اکنون سایت هنر و حاضر شدند از خیلی چیزا بگذرن تا امروز ما اینجا باشیم و سرود فردا را بخوانیم

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

2. 6 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)