لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 39

موضوع: Art ID شروع انقلابی در جوامع مجازی هنر!

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    8,853 بار تشکر شده در 1,494 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 11/1
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    19

پیش فرض Art ID شروع انقلابی در جوامع مجازی هنر!

0 Not allowed! Not allowed!
    درود
    پس از راه اندازی پرتال هنر و بررسی در همون روز اول و بحث و گفتگو با تیم فنی و شورای سایت به نتایجی رسیدیم.
    و در طی جلسه ای سنگین و چند ساعته و با بررسی های زیاد تصمیم مهم و انقلابی و سختی گرفتیم.
    تصمیم بر ارائه ی Art ID شد که شروع حرکت و تصمیمی انقلابی در جوامع مجازی هنریمون خواهد بود.

حالا این آی دی هنری یا Art ID چیست؟
    در حالی که قرار هست نت اهنگ که جامعه مجازی موسیقی است و پرتال هنر که جامعه مجازی برای هنر به طور کاملا موازی با هم کار کنند خیلی از دوستان گفتند که باید دوباره ثبت نام کنیم در پرتال هنر و بر عکس..
    ما این مشکل رو با Art ID حل کردیم. آی دی یا نام کاربری هنری که بین تمام سایت های هنریمون و در آینده سایت های هنری کل دنیا مشترک خواهد بود و شما با این آی دی شناسنامه ای هنری رو خواهید داشت و در تمام جوامع هنریمون میتونید ازش استفاده کنید برای ورود و فعالیت.
    به طور مثال شما نام کاربری در نت اهنگ دارید از این نام می توانید در پرتال هنر و جوامع احتمالی آینده و احتمالا در اینده سایت های هنری دیگر نقاط جهان استفاده کنید.!
    جالب است درسته؟
    اما این تمام ما جرا نیست.
    و شروع حرکتی تازه است. در حال حاضر تمام اطلاعات شخصی شما در جوامع مجازی خودمون مشترک خواهد بود. به این معنی که اگر در نت آهنگ اطلاعاتی رو ویرایش کنید در پرتال هنر هم ویرایش خواهد شد و بر عکس. اواتار ها مشترک خواهند بود. و چند مورد دیگر... و در اینده ی بسیار نزدیک این Art ID بسیار کار امد خواهد بود و بر هر هنر مندی واجب میشود یک Art ID داشته باشد. چرا که کار های بسیار زیاد هنری می تواند با این آی دی انجام دهد. کار هایی که حتی فکرش هم نمیتوانید بکنید و من هم الان توضیح بیشتر نمیدهم تا سورپرایز شوید.

ارور هایی هم که در این دو سایت مشاهده میکنید به خاطر همین تغییر بزرگ است یعنی Art ID یا شناسنامه ی هنری شما!!
    نام کاربری و رمز عبور هر کس در هر کدوم از سایت های هنری ما که در حال حاضر نت اهنگ و پرتال هنر هست ثبت نام کرده باشد همان Art ID خواهد بود.

امیدوارم دوستان از شناسنامه ی خود لذت ببرند. و شاهد پیشرفت تک تک دوستان باشیم در حوزه ی هنر.

اما نکته ای بسیار مهم که در اینجا مناسب میبینم توضیح بدم:

همانطور که میبینید ما چند وقتی هست فقط به ایجاد زیر ساخت ها و امکانات مناسب و خوبی برای فعالیت هنری می پردازیم. و کمی از نظر تخصصی دور شدیم.
    خوب این کاملا مشخصه. اما لازم هست اعلام کنم بعد از اتمام این فاز و ورود به فاز 3 همگی با هم و دست به دست هم از نظر تخصصی و با استفاده از امکانات ایجاد شده قدم بر خواهیم داشت و جوی بسیار تخصصی و علمی ایجاد خواهیم کرد. محیطی که از نظر تخصصی در هیچ جامعه مجازی دیگری یافت نشود. و این مستلزم همکاری تک تک دوستان هست. هرچند در این میان هم هستند کسانی که در جهت تخریب قدم بر خواهند داشت و نمونه اش رو هم در این چند سال و حتی همین چند ماه پیش دیده ایم.
    ولی هنر و موسیقی بسیار ارزشمند تر از این هت که بخواهیم به خاطر چند نفر خراب کار ارزشش رو کم کنیم.
    تمام زحمات شبانه روزی تیم سایت فقط و فقط برای پیشرفت و گسترش هنر و موسیقی کشورمون بوده و هست و این موضوع رو فکر کنم همه دوستان کامل بدونند.
    در هر صورت خودتون رو برای ساختن جوی هنری-علمی-تخصصی- و دوستانه آماده کنید.

نت اهنگ تا لحضاتی دیگر اروری نخواهد داشت و مثل سابق در دسترس خواهد بود و پرتال هنر هم احتمالا از فردا که با همین نام کاربری و پسورد نت اهنگتون میتونید لاگین کنید توش و فعالیت کنید.
    این سیستم جدید Art Id در حال تست نهایی هست و فردا میتوانید ازش استفاده کنید
    از Art ID خودتون لذت ببرید
    دست به دست هم تا قله های پیروزی و هنر ناب!

اگر مشکلی داشتید سریعا با بخش فنی تماس بگیرید تا در جهت حل مشکل شما سریعا اقدام شود.
    پاینده باشید
    ویرایش توسط Khashayar : Thursday 12 May 2011 در ساعت 12:32 AM
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

کمپین مبارزه با دانلود غیر قانونی آثار هنری

2. 170 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

abolfazzzl,acmilan308,Acoustic,afsoongar,ahmad385964,ALI2323,ali2920,alireza_amirsamimi,Almaseaby,aminmusic,Amir,amir666,Amirg1992,arakiya,Arash-ab,arashkorg,ashburtongrove,aster,BABAKSHAYAN,Babak_mix,beta66,bijan_discovery,black_jay,Brilliant,Burznazg,cerende,cerevad,cont_shahab,Crazyarchitect,cx420,Deadline,dgtizer68,digitalmind,DivXviDvD,doctor.raper,Doctorjoon,Don_Ramtin,Doom,ehsan1200,elykak,EshghSetar,E_N,farnoush,Favilla,Ferfereh,fitfit,flashmaster64,gamma_d_z,goodgirl,hadionesa,hahadi,hamed_bamdad,hamidviolon,hamzehgolafshan,hasan3d,HBAVM,helal,hessamku,Hiolin,hosseintajdari,infrequent88,I_Walk_Alone,j@v@d,jayjay,jeco,jenab,joojefarary,juse ferandes tors,kak_maki_new,kambiz6239,karamghalavand,kazem1360,keeps_gettin_better,Khashayar jan,lakshemi,lincoln,lonly,mae_6677,mahour.M,Majed,mana44g,maryam1212,masram,mat32,Mehraneh,Mehrdadgh4,melodyekohan,mersa21,METALIKA,mhsoft1990,mjr3d,Modern_Note,mohsen741,MonaLisa,Moory,Morak,morteza3164,morypory,mos167,mostafa_casillas,MR.A,mtb,M_T,napoleon,navidyam,nbvcx,negin68,omshooter,Orpheus,para2x,Partel,Peram.,pezhvad,pianist_h,pooriaakbari1989,Porya,R.M,radical,ramshad,randy_rhoads,rasa74,ravi,RaziYeH,ReshadNab,rezam,rezaranjbaraan,ripek,rumour,s0bhan,saeed.violon,saghar_d,sahar1987,salanjoq,sam1993,samanirani,Sampler,saram,sebbu,serin,setareh_hk,sevdajun,shadel,shahram201,shahrdad,sharlot,siavash_shams,Sohrab Iwis,sol_s,soroosh_269,ssatt,starplus,tanhayetanha1771,teotun,Terminator44,TETRAD,TheGoldMAN,topgame2000,twins,مازيار كنعاني,یمن,Violin_jahanshah,wildhail,you3f,z_m,بتهوون,تنگ طلا,سامی,سجاد فتوح آبادي,غول غمگين

3. # ADS

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    43878
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    12 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    میزان امتیاز
    0

سلام مطالب جالب بود
    ممنون
    دنباله دانلود آهنگ فیلم در چشم باد استاد علیزاده میگردم میتونی برام جورش کنی؟؟؟؟؟

5. 12 کاربر برای این پست از majid0511 تشکر کرده اند:

mae_6677 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    30155
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    409
    330 بار تشکر شده در 116 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    14

دمتون گرم
    من كه گفتم بايد آي دي مون تو سايت هنر هم كاربرد داشته باشه. خوش به حال بقيه. ما كه اونجا هم ثبت نام كرديم
    من و ... .

7. 13 کاربر برای این پست از mae_6677 تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    سلام مطالب جالب بود
    ممنون
    دنباله دانلود آهنگ فیلم در چشم باد استاد علیزاده میگردم میتونی برام جورش کنی؟؟؟؟؟
    در بخش مربوطه درخواست کنید و یا جستجو کنید حتمی پاسخ میگیرید. این پست شما هیچ ربطی به موضوع تاپیک و بخش تاپیک نداره.. کمی بیشتر دقت کنید و قوانین رو هم کامل مطالعه کنید.
    پاینده باشید
    ...
    انسانها یا ...
    من عقده عدالت دارم، هر کس قافیه را می‌شناسد، عقده عدالت دارد، قافیه دو کفه ترازو است که خواستار عدل است...
    فرزانگان سخن نمی گویند، بلکه با استعدادان سخن می گویند و تهی مغزان بگو مگو می کنند.

وبلاگ شخصی خشایار (من)

9. 15 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    دمتون گرم
    من كه گفتم بايد آي دي مون تو سايت هنر هم كاربرد داشته باشه. خوش به حال بقيه. ما كه اونجا هم ثبت نام كرديم
    خوش به حال همه چون شما باید با همین ای دی در اونجا فعالیت کنید : دی ثبت نام ها جایگزین شده و شما باید با همین نام کاربری و پسورد اونجا وارد بشید و اگر اونجا ثبت نام دیگری داشته باشید میتوانید از اون ثبت نام در نت اهنگ هم استفاده کنید.
    و البته موضوع Art ID فقط مشترک بودن آی دی بین این سایت ها نیست و بحثش خیلی گسترده تر خواهد بود.
    پاینده باشید
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

11. 12 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    نکته دیگه این که اواتار ها همگی به خاطر این تغییر پاک شده است و می توانیدن مجددا در نت اهنگ و یا پرتال هنر اواتار خودتون رو قرار بدید.. در هر کدوم از سایت ها اواتار قرار بدید فرقی نمیکنه در اون یکی سایت هم آواتار تغییر خواهد شد.
    پاینده باشید
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

13. 12 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.51
    تشکر از پست
    2,649
    11,663 بار تشکر شده در 2,477 پست

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 152/5
    Given: 83/3
    میزان امتیاز
    10

مرسی خشایار خان

هم اکنون با آی دی نت آهنگ خود در پرتال هنر لاگین کنید

Synth ثبت نام در حال تست می باشد ;)

با ما باشید

My Direct Email : amir@noteahang.com
    .
    .
    نت آهنگ محبوب ترین سایت موسیقی در سال 91 و 92 ( آراء مردمی جشنواره وب )
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    http://www.noteahang.com/downloadfil...Mishe.mp3.aspx
    .

15. 15 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.51
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

پرتال هنر هم اکنون باز هست... تمامی کاربران نت آهنگ می توانند با همین آی دی خود که زین پس ART ID آنها خواهد بود در نت آهنگ , پرتال هنر و مجموعه های بعدی فعالیت کنند

یکتا شدن ثبت نام از طرف پرتال هنر هنوز در مرحله تست هست ولی از طرف نت آهنگ کاملا اوکی هست و تا صبح 100 درصد خبر بعدی را اعلام خواهیم کرد

این اتفاقات را کاملا معمولی فرض کنید چون طی روزها و هفته های آینده اتفاقاتی خواهد افتاد که اصلا تصورش را نمی توان کرد ... انفجار پشت انفجار

-----------------------------------------------------------------------------

ضمنا بستر سازی جهانی شدن Persian ART ID انجام شده است و سایت های سراسر دنیا می توانند قابلیت استفاده از ART ID را در سایت های خود فراهم کنند مانند کاری که برای FaceBook جان می کنند !

به زودی اسکریپت های سیستم های Vbulletin, PHPBB, MyBB, PhpNuke, Mambo, Joomla و اکثر سیستم های آماده ی دنیا نیز در [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] (که در حال آماده سازی می باشد) برای استفاده از Persian ART ID در سایت های دیگر نیز قرار داده خواهد شد

به وبمستر های سایت های فارسی زبانی که تمایل دارند از این خدمات استفاده کنند بگویید با [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید] تماس حاصل کنند و راهنمایی های فنی مورد نیاز را دریافت کنند یا تا زمان آماده شدن پرتال آفتاب صبر کنند !!!

-----------------------------------------------------------------------------

به آی دی هنری خود افتخار کنید چون نمایان گر ریشه و مرام و مسلک ما خواهد بود و به زودی سر و صدای زیادی خواهد کرد

شما هستید , ما هستیم و با هم دنیایی می سازیم که "غرب" در اینترنت هم درک کند هنر نزد ایرانیان است و بس ! حتی با امکانات کم !!!

راستی به فکر هنرسوزان ایرانی نیز هستیم و برایشان خواب های شیرینی دیده ایم که به ترتیب تعبیر خواهند شد !!!

شعار سال تحویل 1390 فراموش نشود
    سال 90 سال آغاز تغییرات بزرگ و اساسی هنری در ایران و کشور های فارسی زبان

شاد باشید و باشید
    ویرایش توسط Amir : Thursday 12 May 2011 در ساعت 03:20 AM

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

karamghalavand آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    43167
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    68
    86 بار تشکر شده در 23 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با درود و خسته نباشید به پیشگاه بیشگاه تان ...
    این فرازش بزرگ را به شما و همه ی دوستان ارجمند فرخباد می گویم ...
    آنچه می خواهم از شما درخواست کنم شاید سخت باشد اما با توان فنی بالای گروه شما دور از دسترس نیست! درخواست این است که اگر بشود ابزاری در تایپیک ها گنجانده شود که بتوان برای برخی شاهد مثال ها نت نویسی کرد و در بخش آموزش نیز بکار بست کمک شایانی خواهد بود . شاهوار و امیدوار باشید .
    کارگاه تخصصی پیوند شعــــــــر و موسیقـــــــــــی

18. 13 کاربر برای این پست از karamghalavand تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.51
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

دوستان مفتخرم به اطلاعتون برسانم ثبت نام دو طرفه و در آینده با اضافه شدن سایت های دیگر چند طرفه به طور کامل تست شد , البته ریزه کاری های فنی و کاربردی زیادی هست که به مرور برطزف خواهد شد

هم اکنون چه در نت آهنگ ثبت نام کنید چه پرتال هنر یک ID واحد خواهید داشت

روز خوش دوستان :)

نقل قول نوشته اصلی توسط karamghalavand [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با درود و خسته نباشید به پیشگاه بیشگاه تان ...
    این فرازش بزرگ را به شما و همه ی دوستان ارجمند فرخباد می گویم ...
    آنچه می خواهم از شما درخواست کنم شاید سخت باشد اما با توان فنی بالای گروه شما دور از دسترس نیست! درخواست این است که اگر بشود ابزاری در تایپیک ها گنجانده شود که بتوان برای برخی شاهد مثال ها نت نویسی کرد و در بخش آموزش نیز بکار بست کمک شایانی خواهد بود . شاهوار و امیدوار باشید .

درود بر شما
    و سپاس بابت این پیشنهاد بسیار جذاب و عالی و کاربردی

اتفاقا ایده های بسیار جالب و جدیدی برای فاروم اخصاصی خودمان داریم که به زودی روی نت آهنگ هم نصب خواهد شد و استارت اختصاصی کردن و موزیکی شدن فاروم را در همین نت آهنگ خواهیم زد

آن زمان تفاوت یک "فاروم تخصصی" و یک فاروم عمومی بهتر برای همگان روشن خواهد شد

مطمئن باشید تمامی ایده ها , نظرات و موارد خاص و مفید در حیطه هنر در دنیای مجازی (و چه بسا حقیقی) توسط ما پیاده سازی خواهد شد , چیزی که منطق و علم پشتش باشد برای ما سدی بر سر راه و آرزوی دست نیافتنی نیست و بدان خواهیم رسید
    فقط به علت گستردگی فعالیت, اندکی موارد مختلف زمان می برد و به صبر و مساعدت و همکاری دوستان و دلسوزان هنر نیازمند است

ما را از راهنمایی و یاری خود بی بهره نذارید
    سپاس فراوان
    ویرایش توسط Amir : Thursday 12 May 2011 در ساعت 06:10 AM

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

20. 12 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

Prana آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38764
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    560
    145 بار تشکر شده در 41 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/2
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

سلام. آیا امکان تغییر نام کاربری یک فرد وجود داره ؟

22. 8 کاربر برای این پست از Prana تشکر کرده اند:

Khashayar آواتار ها
    یار همیشگی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    یار همیشگی
    شماره عضویت
    3230
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر از پست
    2,349
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    19

درود
    سلام. آیا امکان تغییر نام کاربری یک فرد وجود داره ؟
    بله شما در هر کدوم از سایت ها که درخواست تغییر نام کاربری بدهید بعد از اینکه تغییر داده شود در تمام سایت ها نام کاربری شما تغییر میکند. و همینطور اگر رمز عبور خودتون رو تغییر بدید در همه سایت ها تغییر میکنه. پس این موضوع رو مد نظر داشته باشید

هر کدوم از دوستان که مشکل داشتند و با ارور مواجه شدد با بخش پشتیبانی چه در نت اهنگ و چه در پرتال هنر تماس بگیرند و مشکل خودشون و اروری که دریافت میکنند رو اعلام کنند تا سریع برای حل آن اقدام شود.
    ...
    انسانها یا ...

وبلاگ شخصی خشایار (من)

24. 10 کاربر برای این پست از Khashayar تشکر کرده اند:

hasan3d آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26769
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    66
    68 بار تشکر شده در 35 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

ممنون بابت خبرهای خوب و توضیحات کامل.

26. 6 کاربر برای این پست از hasan3d تشکر کرده اند:

abbys آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    39337
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    303
    503 بار تشکر شده در 180 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    14

واقعا ممنون
    اصلا حال و حوصله ثبت نام دوباره رونداشتم

28. 6 کاربر برای این پست از abbys تشکر کرده اند:

Avazekhan آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    20689
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    1,647
    2,211 بار تشکر شده در 757 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1/0
    میزان امتیاز
    15

مرسی کار واقعا خوبیه
    اما من چیکار کنم؟ که اونجا هم با این آیدی ثبت نام کردم؟؟؟؟
    ثبت نامامون پاک میشن؟
    سعدیا دور نیکنامی رفت
    نوبت عاشقیست یک چندی

30. 8 کاربر برای این پست از Avazekhan تشکر کرده اند:

Amir آواتار ها
    The God Father

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    The God Father
    شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.51
    تشکر از پست
    2,649

شبکه های اجتماعی من

Add Amir on Linkedin
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Avazekhan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مرسی کار واقعا خوبیه
    اما من چیکار کنم؟ که اونجا هم با این آیدی ثبت نام کردم؟؟؟؟
    ثبت نامامون پاک میشن؟

سلام

بله پاک شدن با همین آی دی لاگین کنید :)

.
    .
    .
    .
    حالم عوض میشه !
    .
    .
    .
    .

32. 10 کاربر برای این پست از Amir تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)