لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اينا كه مينويسم اصلا به دردتون ميخوره يا نه

رأی دهندگان
213. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله. به در بخور بود.

182 85.45%
  • شرمنده. به كار ما كه نيومد.

10 4.69%
  • خودم از قبل ميدونستم

11 5.16%
  • خوب نميتونيد انتقال بديد.

1 0.47%
  • نظر خاصي ندارم.

9 4.23%
صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 19252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 449 به 464 از 477

موضوع: بیاین تو تا استیل نوازندگی ویولن رو براتون شرح بدم

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107685
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    64
    9 بار تشکر شده در 4 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

0 Not allowed! Not allowed!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sebastian200 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مرسی دوست من فک کنم مشکل زاز اناتومی صورتمه :D
    نه بابا.. الکی از خودت اشکال نگیر
    یه عکس از چونه گیرت بزار ببینیم چطوره

2. کاربران زیر از saberk به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    112926
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    21
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

امکانشو ندارم ولی tf800 کپی استرادیواریوس هست

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

البته بهتر اینه شما ها یی که میاید اینجا و قصد چت کردن دارید به هم شماره موبایلاتون رو بدید و از طریق واتس اپ و وایبر و بیتاک و سایر موارد مشابه با هم ارتباط برقرار کنید و صفحات این تاپیک رو بیخودی سیاه نکنید. همین الانشم کسانی که تازه وارد این تاپیک میشن، رغبت چندانی به خوندن مطالب مندرج در صفحات پیشین ندارن. قبلا هم بگم لازم نیست پستی درباره عذرخواهی بذارید. البته اگه میخواید این کار رو انجام بدید.
    ای پادشاه ، سایه ز درویش وا مگیر
    ناچار خوشه چین بود آنجا که خرمن است

5. کاربران زیر از m_rv_2008 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    112926
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    21
    3 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

کسی قصد چت کردن نداره دوست عزیز منم دیگه پست نمیزارم واقعا که

DarkViolin آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    124511
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    18
    24 بار تشکر شده در 16 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/1
    میزان امتیاز
    0

با عرض سلام پیشنهادی داشتم...
    وقت کردین از این همه زحمتی که کشیدین یک پستِ یکپارچه ایجاد کنید و موضوع بندی کنید... که به قول خودتون کسی این همه صفحرو دید نشه... من مطالب رو تازه شروع به خوندن کردم و ممنونتون هم هستم اما پیشنهادی که دادم میتونه خیلی نوشته هاتون رو جذاب تر کنه...

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    126177
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

Smile

سلام
    من نزدیک به چهار ماه ه ویولن رو شروع کردم و ازهمون ابتدا تقریبا تمامی پست های اینجا رو دنبال کردم.
    الان رسیدم ب انگشت چهارم رو سیم ها وتعویض سیم ها . نمیدونم تو این مدت این قدرپیش رفتن مناسب بوده یانه
    اما چند مود هستکه فکرمو مشغول کرده
    - نمیتونم خوندن نتها رو همزمان با ارشه کشی درست انجام بدم ، مدام باید صبر کنم که بدونم الان چه نتی رو باید زنم . کلا توی کار با مترونوم و هماهنگ شدن باهاش مشکل دارم و تنها زمانی که با تقسیم بندی روی خود ارشه نتها ی سفید و سیاه و ... رو تفکیک میدم راحت تر میتونم بزنم
    - مشکل بعدیم هم همچنان تو انگشت چهارم خصوصا تو سیم ر و سل هستش جای مناسب قرار نمیگیره خصوصا وقتی میخوام مثلا از نت لا دستباز) به نت لا (سیم ر) برسم . البته تو یکی از این پست ها فیلمی بود که بهش اشاره کرده بودین که دست چپ موقع رفتن به سیم های ر سل ،به سمت بدن بیاد و ب موازی دست راست که موقع ارشه برای این سیم ها بالاتر میاد قرار بگیره تاجای انگشت اول درست قرار بگیر ه . اما این اینکار هم دستم رو خسته میکنه و هم اینکه یو به نظر یه حرکت ناگهانی میخواد خصوصا وقتی از یه سیم پایین تر به سل یا ر میریم
    - در مواقع زیادی که آرشه میکشم مواقعی ابتدای آرشه به راست منحرف میشه و موازی خرک نیست . از تغییر صداش متوجه میشم نگاه میکنم میبینم ارشم کج شده
    اخر از همه هم اینکه صدایی که از نت هام در میاد(حتی اگه جای درست بذارم نگشتام رو) اصلا قشنگ نیست و منو دلسرد کرده
    ممنون از راهنمییتون. البته امیدوارم کسی باشه که این پست رو بخونه
    ویرایش توسط essfanaj11 : Tuesday 30 June 2015 در ساعت 12:55 PM

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    296 بار تشکر شده در 151 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/0
    Given: 41/3
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط essfanaj11 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    من نزدیک به چهار ماه ه ویولن رو شروع کردم و ازهمون ابتدا تقریبا تمامی پست های اینجا رو دنبال کردم.
    الان رسیدم ب انگشت چهارم رو سیم ها وتعویض سیم ها . نمیدونم تو این مدت این قدرپیش رفتن مناسب بوده یانه
    - نمیتونم خوندن نتها رو همزمان با ارشه کشی درست انجام بدم ، مدام باید صبر کنم که بدونم الان چه نتی رو باید زنم . کلا توی کار با مترونوم و هماهنگ شدن باهاش مشکل دارم و تنها زمانی که با تقسیم بندی روی خود ارشه نتها ی سفید و سیاه و ... رو تفکیک میدم راحت تر میتونم بزنم
    - مشکل بعدیم هم همچنان تو انگشت چهارم خصوصا تو سیم ر و سل هستش جای مناسب قرار نمیگیره خصوصا وقتی میخوام مثلا از نت لا دستباز) به نت لا (سیم ر) برسم . البته تو یکی از این پست ها فیلمی بود که بهش اشاره کرده بودین که دست چپ موقع رفتن به سیم های ر سل ،به سمت بدن بیاد و ب موازی دست راست که موقع ارشه برای این سیم ها بالاتر میاد قرار بگیره تاجای انگشت اول درست قرار بگیر ه . اما این اینکار هم دستم رو خسته میکنه و هم اینکه یو به نظر یه حرکت ناگهانی میخواد خصوصا وقتی از یه سیم پایین تر به سل یا ر میریم
    - در مواقع زیادی که آرشه میکشم مواقعی ابتدای آرشه به راست منحرف میشه و موازی خرک نیست . از تغییر صداش متوجه میشم نگاه میکنم میبینم ارشم کج شده
    اخر از همه هم اینکه صدایی که از نت هام در میاد(حتی اگه جای درست بذارم نگشتام رو) اصلا قشنگ نیست و منو دلسرد کرده
    درود بر شما
    اولا که انتظار نداشته باشید چهار ماهه خوب بنوازید و دلنشین
    اینطور که شما توضیح دادید هم مشکل آرشه کشی دارید ، هم مشکل ریتم و هم مشکل انگشت گذاری

پیشنهاد بنده اینه که اگه خودتون تمرین میکنید و استاد ندارید ، حتما سعی کنید مسائل پایه و اصلی ویولن رو پیش استاد یاد بگیرید و گرنه احتمال اینکه فقط وقتتون رو تلف کرده باشید و مضاف بر اون عادتهای بد هم پیدا کنید، خیلی زیاده
    توضیحات متنی و تصویری خوب هستند ولی به نظر بنده حتما باید یه استاد نوازندگی شما رو ببینه و اشکالات رو گوشزد کنه
    بعد اینکه اصول اصلی رو یاد گرفتید میتونید خودتون تمرین کنید

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    126177
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    9
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 2/0
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون
    من از ابتدا با استاد شروع کردمو تمام این مدت زیر نظر استاد کارمیکنم
    البته ایشون بارها تاکید به استفاده ازمترونوم دارن و سرکلاس هم خودشون برام ریتم رو نگه میدارن ولی وقتی خودم میخوام تمرین کنم نمیتونم خودم رو ب مترونوم هماهنگ کنم خصوصا وقتی یهو از نت ای چنگ به سیاه یا فید تغییر میکنه مجبور به مکث میشم .
    برای انگشت چهار هم (الان سه جلسه است بهش رسیدم) در ابتدا میگفتن که انگشت چهار ضعیفه به مرور که قوی به بهتر میشینه /البته نه اینکه نتونم اصلاانگشت چهار رو بذارم ولی به راحتی و سادگی سه انگشت اولم نیست

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط essfanaj11 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    سلام. البته آقا پرویز گفتن خودشون میان جواب میدن (در واقع این تاپیک مربوط به ایشون هست). تا موقعی که ایشون بیان پاسخ بدن من یه کلیاتی عرض می کنم. اگه باز هم از بنده و دیگر دوستان سوال داشتین میتونین توی تاپیک های دیگه عنوان کنین.
    هماهنگی آرشه کشی و نت خونی چیزی هست که با تمرین و به تدریج بدست میاد. نگران نباشید. توانایی تقسیم بندی آرشه در حین نواختن هم تا حدودی با تمرین بدست میاد ... البته در سطوح حرفه ای تر نوازنده قبل از اجرای یک قطعه باید تصور ذهنی خوبی از تقسیمات آرشه داشته باشه ... (بدونه فلان نت رو با چه مقدار از آرشه و با کجای آرشه بنوازه تا بهتر بشه... که بحثش مفصله)
    طبیعیه که نتونین انگشت چهارم رو خوب بذارین. توی یکی از تاپیک یکی از دوستان تمریناتی رو برای انگشت چهارم گذاشته (الان حضور ذهن ندارم که کجاست) ... برای انگشت گذاری روی سیم های ر و سل نباید آرنجتون رو خیلی بیارین به سمت داخل بدن. یه مقدار کم کافیه ... بصورت ناگهانی هم نباید باشه. با نرمشرکردن دستتون عادت می کنه (نیاز به نرمش های خاصی داره) ...
    ابتدای تمرینتون چند دقیقه روبروی آینه تمرین کنید ... و آرشه رو کنترل کنید. کم کم به آینه نگاه نکنید و سعی کنید در همون راستای صحیح آرشه کشی کنید و تمرینتون رو ادامه بدین.
    مشکل آخر هم به تدریج رفع میشه ... شما هنوز آرشه کشیتون پخته نشده. دستتون هنوز عادت نداره. وقت بیشتری رو به تمرین های مخصوص آرشه کشی اختصاص بدین تا زودتر بتونین به صدای مطلوب برسین. تمام نکات آرشه کشی رو سعی کنین رعایت کنین (میتونین به تاپیک مربوط به آرشه کشی هم سر بزنین)
    موفق باشید

12. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

angelmalfoy آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    104620
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    227
    146 بار تشکر شده در 84 پست

شبکه های اجتماعی من

Follow angelmalfoy On Twitter
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 53/2
    Given: 2/2
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. البته آقا پرویز گفتن خودشون میان جواب میدن (در واقع این تاپیک مربوط به ایشون هست). تا موقعی که ایشون بیان پاسخ بدن من یه کلیاتی عرض می کنم. اگه باز هم از بنده و دیگر دوستان سوال داشتین میتونین توی تاپیک های دیگه عنوان کنین.
    هماهنگی آرشه کشی و نت خونی چیزی هست که با تمرین و به تدریج بدست میاد. نگران نباشید. توانایی تقسیم بندی آرشه در حین نواختن هم تا حدودی با تمرین بدست میاد ... البته در سطوح حرفه ای تر نوازنده قبل از اجرای یک قطعه باید تصور ذهنی خوبی از تقسیمات آرشه داشته باشه ... (بدونه فلان نت رو با چه مقدار از آرشه و با کجای آرشه بنوازه تا بهتر بشه... که بحثش مفصله)
    طبیعیه که نتونین انگشت چهارم رو خوب بذارین. توی یکی از تاپیک یکی از دوستان تمریناتی رو برای انگشت چهارم گذاشته (الان حضور ذهن ندارم که کجاست) ... برای انگشت گذاری روی سیم های ر و سل نباید آرنجتون رو خیلی بیارین به سمت داخل بدن. یه مقدار کم کافیه ... بصورت ناگهانی هم نباید باشه. با نرمشرکردن دستتون عادت می کنه (نیاز به نرمش های خاصی داره) ...
    ابتدای تمرینتون چند دقیقه روبروی آینه تمرین کنید ... و آرشه رو کنترل کنید. کم کم به آینه نگاه نکنید و سعی کنید در همون راستای صحیح آرشه کشی کنید و تمرینتون رو ادامه بدین.
    مشکل آخر هم به تدریج رفع میشه ... شما هنوز آرشه کشیتون پخته نشده. دستتون هنوز عادت نداره. وقت بیشتری رو به تمرین های مخصوص آرشه کشی اختصاص بدین تا زودتر بتونین به صدای مطلوب برسین. تمام نکات آرشه کشی رو سعی کنین رعایت کنین (میتونین به تاپیک مربوط به آرشه کشی هم سر بزنین)
    موفق باشید
    آقای احمدی می شه اون تمرین های و نرمش های خاص انگشت چهارمو که اشاره کردید لینکشو بدید من پیدا نکردم
    پرواز را بخاطر بسپار
    پرنده مردنیست

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط angelmalfoy [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقای احمدی می شه اون تمرین های و نرمش های خاص انگشت چهارمو که اشاره کردید لینکشو بدید من پیدا نکردم
    الان آپلودش می کنم میذارم توی تاپیک مربوط به انگشت گذاری

15. کاربران زیر از virtuoso به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    56330
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    11
    45 بار تشکر شده در 29 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 5/0
    میزان امتیاز
    13

سلام
    من میخوام به صورت خود آموز ویلن رو یاد بگیرم .
    میخواستم بدونم نحوه گرفتن آرشه و سازم درسته ؟
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست IMG_4656.JPG   IMG_4657.JPG   IMG_4658.JPG   IMG_4659.JPG  

Nilya آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    85148
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر از پست
    147
    404 بار تشکر شده در 159 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 134/0
    Given: 32/0
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط DIN [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    من میخوام به صورت خود آموز ویلن رو یاد بگیرم .
    میخواستم بدونم نحوه گرفتن آرشه و سازم درسته ؟
    خیر صحیح نیست. تو همین تاپیک در صفحات ابتدایی نحوه ی صحیح گرفتن ساز و ارشه به طور کامل توضیح داده شده. حتما مطالعه بفرمایید. اما به طور خلاصه باید بگم که در گرفتن آرشه شیب دست شما کاملا برعکسه. یعنی دست باید به سمت امتداد آرشه متمایل باشه نه به سمت بیرون. مچتون هم به سمت پایین شکسته که صحیح نیست و باید بالاتر از خود آرشه باشه. به قول اساتید پُر باشه. انگشت اولتون هم نباید روی آرشه باشه. باید کنار آرشه باشه و دورش هم حلقه نشه.
    در مورد دست چپتون هم باید بگم که شستتون خیلی بالاست. انگار وزن ساز رو انداختی رو فاصله بین شست و انگشت اشاره. در صورتی که وزن ساز باید با چونه کنترل بشه. یعنی شما ساز رو که میذاری زیر چونت باید بتونی بدون استفاده از دست نگهش داری و هر دوتا دستت رو آزادانه تکون بدی. انگشتتون هم با گوشه نیست. مخصوصا انگشت اول قشنگ خوابیده رو ساز.
    به نظر من برید پیش یه استاد چون اصلاح این مسائل به تنهایی کار بسیار سختیه و بدون استاد به نظر من تقریبا میشه گفت نشدنیه.

18. کاربران زیر از Nilya به خاطر این پست تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

آره خوب گرفتی. اما شست دستی که باهاش دسته ویولن رو نگه داشتی خیلی بالا به نظر میاد. یه کمی ببرش پایین تر.
    ای پادشاه ، سایه ز درویش وا مگیر
    ناچار خوشه چین بود آنجا که خرمن است

20. کاربران زیر از m_rv_2008 به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    56330
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    11
    45 بار تشکر شده در 29 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 5/0
    میزان امتیاز
    13

- - - Updated - - -
    ممنونم از راهنمایتونNilya
    جنابm_rv_2008مرسی از اینکه وقت گذاشتین و به سوال من جواب دادین

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    133373
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    2
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام خدمت استاد عزیز. یک سوال داشتم. من طول انگشت کوچکم شش سانتی متر هست. روی سیم سل توی پوزیسیون اول یک کم به سختی انگشت گذاری می کنم. سازم 4/4 هست. آیا باید ساز کوچکتری انتخاب کنم؟

صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 19252627282930 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)