لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اينا كه مينويسم اصلا به دردتون ميخوره يا نه

رأی دهندگان
213. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله. به در بخور بود.

182 85.45%
  • شرمنده. به كار ما كه نيومد.

10 4.69%
  • خودم از قبل ميدونستم

11 5.16%
  • خوب نميتونيد انتقال بديد.

1 0.47%
  • نظر خاصي ندارم.

9 4.23%
نمایش نتایج: از 1 به 16 از 477

موضوع: بیاین تو تا استیل نوازندگی ویولن رو براتون شرح بدم

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

پیش فرض بیاین تو تا استیل نوازندگی ویولن رو براتون شرح بدم

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام. من پرویز هستم. الان 11 ساله که ویولن میزنم. اول با کلاسیک شروع کردم. کتابای لو ویولن رو زدم. بعدش به ایرانی علاقه مند شدم. پیش استادم که از شاگردای جهانبخش پازوکی بود کتابای خالقی و صبا رو کار کردم. الان چیزی حدود 5 ساله که تدریس میکنم. راستی من کمانچه هم میزنم . بعد از این که با ویولن ایرانی اشنا شدم. از صدای کمانچه هم خوشم اومد. دنبالش کردم . از سبک استاد رحمت الله بدیعی پیروی می کنم. بسیار دلنشین میزنن. هدفم هم از ایجاد این تاپیک این بود که اطلاعاتم رو و البته تجربیات تدریسم رو در اختیار همه قرار بدم. خیلی از این تاپیک ها رو دیدم. نظرات خیلیا رو هم خوندم. اما تعجب کردم وقتی دیدم بیشتر افراد رو تازه کارها تشکیل میدن ، اما مطالب پیرامون آهنگا و نحوه اجراشونه. چیزی که تا مدتها باید ذهن یه نوازنده ویولن رو مشغول کنه اینه که ایا سازشو درست تو دستش گرفته یا نه؟ اصلی ترین چیز در مورد ویولن اینه. وقتی ساز رو درست توی دستت بگیری اونوقت صداشو خوب در میاری و در اجرای پوزیسیون ها و حالات مختلف ارشه کشی نیازی به خوندن حمد و سوره و نذر و نیاز نیست که آیا این بار درست در میاد یا نه. یک ویولنیست اونه که هر موقع هر صدایی رو بخواد از سازش در بیاره. خلاصه اینجا میخوام اگه کمکی از دستم بر بیاد در این راه انجام بدم. از جمع بندی کارای اموزشی روی شاگردام به این نتیجه ها رسیدم و خوشحال میشم که با شماها قسمتشون کنم. اینم بگم که ساز رو درست به دست گرفتن اصلا کار مشکلی نیست. یه سری تجسم ذهنی میخواد. همین و البته این که بفمی منظور اونی که اموزش میده چیه؟ چون اونایی که اموزش میدن که خودشون خوب میزنن. میمونه این که خوب هم انتقال میدن یا نه؟ من سعی میکنم این کار رو انجام بدم. از مطلب بعدی شروع میکنم به این کار. سعی میکنم همراه با عکس باشه. از شاگردام زیاد عکس دارم. تو کلاس ازشون با موبایل خودشون بیشتر وقتا عکس میگیرم تا همیشه نگاه کنن. دیدن یک ویولنیست که سازشو درست تو دستش گرفته هم خیلی کمک می کنه. پس فعلا تا مطلب بعدی . راستی اگه دوستان مشکلاتشون رو با من در میون بذارن میتونم بهتر کمک کنم. اونایی هم که مطلب اموزشی خاصی در این راستا به ذهن دارن با بقیه قسمت کنن.
    ویرایش توسط m_rv_2008 : Sunday 23 October 2011 در ساعت 02:18 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)