لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اينا كه مينويسم اصلا به دردتون ميخوره يا نه

رأی دهندگان
213. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله. به در بخور بود.

182 85.45%
  • شرمنده. به كار ما كه نيومد.

10 4.69%
  • خودم از قبل ميدونستم

11 5.16%
  • خوب نميتونيد انتقال بديد.

1 0.47%
  • نظر خاصي ندارم.

9 4.23%
صفحه 11 از 30 نخستنخست ... 78910111213141521 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 176 از 477

موضوع: بیاین تو تا استیل نوازندگی ویولن رو براتون شرح بدم

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

Exclamation

0 Not allowed! Not allowed!
    سجاد خان ، چشم. اما قول امروز و فردا رو نميدم. سر حوصله ميذارم واست. اين روزا گرفتارم كمي.

در مورد آرشه كشي هم كه در دو سبك ايراني و غربي كاملا با هم تفاوت دارن. البته با آرشه كشي كلاسيك غربي ميشه موسيقي ايراني رو اجرا كرد و حتي زيبا هم اجرا كرد اما با آرشه كشي ايراني نميشه موسيقي كلايسك زد. خيلي با هم متفاوت هستن. اين كه ميگن يارو آرشه خوب ميكشه اگه ايراني نواز باشه منظور اينه كه حالات موسيقي ايراني رو خوب با آرشه ادا مي كنه. اگه هم كه موزيسين كلاسيك باشه يعني اين كه آرشه رو تحت كنترل داره و ميتونه به نرمي انواع مختلف آرشه كشي رو روي ساز انجام بده. اين كه آرشه رو برداريم و همش قوي بكشيم كه نه. به اين مربوط نميشه. اصلا بعضي جاها بايد خيلي كم صدا آرشه رو حركت بديم.
    ميدونم كه خيلي جواب ساده اي دادم. چون سوال شما هم خيلي كليه.

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

Smile یه کم بداهه و یاحقی و خودم

فقط من باب اطلاع رسانیه. تصمیم گرفتم آلبوم نمونه کارامو یه کم آبدار کنم.
    [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ویرایش توسط m_rv_2008 : Friday 12 August 2011 در ساعت 03:51 PM

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

بچه های گروه سه تار کار جالب و خوبیو شروع کردن. یه دوره دارن ردیف رو آنالیز و بررسی میکنن. منم رفتم اونجا عضو شدم. کار خوب و قشنگیه. چیز زیادی ازش نگذشته. از ماهور شروع کردیم. اونا که مایل هستن میتونن بیان از یه ده صفحه عقب تر مطالب رو دنبال کنن. هر گوشه که بحثش میشه بچه ها نمونه کار میذارن . منم میذارم. البته چون فضا سنتی هست با کمانچه قطعات رو ضبط میکنم. خوشحال میشم بیاید اونجا. البته این تاپیک هم سر جاشه. و شاید بزودی یه دوره آموزش کتاب لو ویولن رو شروع کنم. شاید هم خالقی و شاید هم سوزوکی و شاید هم صبا. بستگی به این داره که طرفدارای کدوم بیشتر باشن و این که خودم وقتشو پیدا می کنم یا نه؟ مرسی.

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

Exclamation يه كمي در مورد دوبل نت نوازي و آرپژياتور ها

با سلام به همه . يه مدتي نيومدم تو اين تاپيك. دلم براش تنگ شد. گفتم يه سري هم به اينجا بزنيم.
    خب،
    در مورد دوبل نتها چند تا نكته اساسي وجود داره. بايد آرشه خيلي خيلي نرم كشيده بشه. يعني از استرس وارد كردن به آرشه جدا خود داري بشه. نبايد نزديك به خرك حركت كرد. اصولا نزديك خرك حركت كردن مانع نرمي صداست. ميتونيد بيشتر به دماغه نزديك بشيد. تازه اگه كمي مچ دستتون رو بچرخونيد و با يه طرف موهاي آرشه به سيم بكشيد بهتر ميشه و صداي خش خش آرشه هم گرفته ميشه. اينها در مورد آرشه هاي دوبل بود يا همون دابل استاپ.
    اما درمورد ارشه هايي كه بايد دو سيم بم رو به صدا در بياريد و بعد بريد سراغ دو سيم زير كمي جريان فرق داره. مثلا اونجا بايد همه موهاي آرشه رو به سيمها بچسبونيد. نزديك به خرك حركت كنيد. وقتي شروع ميكنيد به حركت روي دو سيم بم كمي فشار لازم هست و ناگهان بايد بيشتر از نصف اون فشار رو بر داريد و به سراغ سيمهاي زير بريد. شايد ديده باشيد كه در هنگام اين كار وقتي آرشه رو از سيمهاي بم به زير مي گردونيد يه صداي گوش خراشي توليد ميشه و البته اين كه تا ويبره رو روي سيم مي شروع نكنيد صداي جالبي از اين سيم به گوش نمي رسه. اگه كاري كه گفتم رو بكنيد يعني ناگهان فشار بسيار كم بشه و بعد سيمها عوض بشن ميبينيد كه اين صداي بد ديگه به دست نمياد.

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

Smile آگاه سازي، سپاس گذاري، برنامه هاي آينده

با سلام دوباره. خب وقتي تازه كار ها عضو سايت ميشن به همه جاي سايت سرك ميكشن و توي هر تاپيكي با ربط و بي ربط پست جديد ميذارن. مثلا من ديدم توي يه تاپيك كه مربوط به سال 2009 بود پست جديد گذاشته و نوشته كاشكي بيشتر در اين باره بحث بشه. بابا صاحب تاپيك شايد الان اصلا در قيد حيات هم نباشه... بگذريم. خب اين كار باعث ميشه كه تاپيك نتونه زياد اون بالا توي آدرس بار تاپيكها كه تاپيكهاي با پست جديد رو نشون ميده بمونه و سريع تر از اوني كه فكر ميكردم ميره پايين. اينو گفتم كه بدونيد من بيشتر وقتا پست جديد ميذارم و ميتونيد با مراجعه به آدرس تاپيك و يا قسمت ويولن سايت از اون مطلع بشيد.
    ... ...
    اون دوستاني كه محبت كردن و در نظر سنجي هم اين تاپيك و هم بنده رو شرمنده كردن و هم ساير دوستاني كه مطالب مفيدي رو در اين تاپيك نوشتند مورد لطف قرار دادن ، صميمانه سپاسگذاري مي كنم. خوشبختانه بچه هاي ويولن كه به تازگي هم عضو اين سايت ميشن، به اين تاپيك مراجعه مي كنن و من اينو از پيامهاي خصوصيشون متوجه ميشم. پست شماره يك اين تاپيك ديگه (نگاه نكردما) فكر كنم از سي تشكر گذشته باشه. به هر حال آدم ترغيب ميشه كه فعاليت بيشتري نشون بده. باز هم مرسي.
    ... ...
    به زودي در مورد فلاژوله ها و يه مطلب مي نويسم و البته بايد براش كليپ تصويري هم بذاريم كه اين بار قصد دارم كيفيت بالا براش انتخاب كنم. ممكنه حجمش كمي زياد بشه . ولي مطمئنا راه گشا تر خواهد بود.
    ... ...
    در مورد آرشه هاي ريكاچت (كه ريكوشه) خونده ميشن هم همين طور. مطلب و كليپ.
    ... ...
    در مورد دوبل نت نوازي هم كمي توضيح دادم و بايد براش يه كليپ تصويري تهيه كنم و بذارم.
    ... ...
    براي بچه هايي هم كه ايراني كار ميكنن هم همون طور كه به آقاي فتوح آبادي قول دادم مبحث تكيه ها رو كامل توضيح ميدم. و البته براش كليپ تصويري ميذارم.
    ... ...
    نوع گليساندو و تغيير پوزيشن يا همون شيفتينگ يا پوزيشن چنجينگ در كلاسيك نوازي و ايراني نوازي كاملا متفاوته. براي اين مورد و حتي مالش ها هم بايد براي بچه هاي ايراني كار كليپ تهيه بشه. سعي ميكنم از كتاب خالقي و صبا نمونه هاي خوب و كاملي پيدا كنم و بذارم كه به نت هم دسترسي داشته باشن.
    ... ...
    براي نوع كلاسيكش هم همين كار رو در نظر دارم. براي بچه هاي كلاسيك نواز از كتاب 5 لو ويولن در نظر ميگيريم كه به نت هم دسترسي داشته باشن ، هر چند كه كتاب 5 رو گم كردم. نميدونم به كي دادم كه برام پس نياورده.
    ... ...
    براي آرشه هاي لگاتو هم بايد كه قبلا كليپ داده بودم . منتها اين بار كامل تر سعي ميكنم توضيح بدم و يه كليپ هم بذارم.
    ... ...
    اينا رئوس مطالبي هست كه در نظر دارم انجام بدم. باز هم اگه چيز ديگه اي هست كه به نظرتون ميرسه و من از قلم انداختم لطف ميكنيد اگه بفرماييد تا اگه در توانم بود يا ساير دوستان ميتونستن انجام بدن و همگي استفاده كنن. با سپاس.

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

پیش فرض والا چي بگم...........

نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد فتوح آبادي [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    اين يكي از نمونه كارامه كه بهيچ عنوان نتونستم توي سايت آپلودش كنم ازت ميخوام ايرادامو بهم بگي... البته ميدونم نبايد اينجا مطرح ميكردم ولي خوب... باز هم ممنون
    والا چي بگم سجاد جون. يه نموره كار داره. يه كم زيادي خشك نيست؟ بايد روي آرشه هات بيشتر كار كني. اگه تونستم برات تصويريشو ميذارم و توضيح ميدم كه چه جور بايد باشه. من رديف لشگري رو كار نكردم و از نظر من تا صبا هست چرا لشگري. يه كم مطربيه. چون خودش هم اين اخلاقيات رو داشت. صبا رو كار كني بعد گوشي اينا رو در مياري. الان ali2029 يه كار از بديعي رو زده بود و برام فرستاد. اون هم اين ايرادات رو داشت اما با گوش در اورده بود و تقريبا درست اين كار رو كرده بود . يعني جمله ها رو پيدا كرده بود. در كل خوب پيشرفتي كرده بود . من كه خوشم اومد. منتها هر دو بايد روي آرشه بيشتر كار كنيد در تكنوازي ايراني جمله ها و نه ارشه هاي بلند و كشيده تنها با نيمه بالايي آرشه خونده ميشن. از قسمت پاييني استفاده نكنيد. جمله ها رو بايد تشخيص بديد . و همين طور زنجيره ها رو هم بايد تشخيص داد. تا وسط يك زنجيره بي خود و بي جهت متوقف نكنيد آرشه رو . يا كشش بي خود ايجاد نكنيد . من اينو برات تو يه كليپ توضيح ميدم. فقط خدا كنه كتابشو كه چند وقت پيش ديدم بتونم تو خرت و پرتام پيدا كنم. پيداش كردم واست حتما رديفش مي كنم.

7. 10 کاربر برای این پست از m_rv_2008 تشکر کرده اند:

سجاد فتوح آبادي آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36365
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    317
    154 بار تشکر شده در 57 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

خيلي خيلي مردي بابا
    من كه نميدونم از اين حسن توجهت چجوري بايد تشكر كنم و چجوري دينم رو بهت ادا كنم...
    من ميدونم كه تا انتقادي نباشه هيچكس نميتونه پيشرفت كنه و بهمين دليل واقعاً ازت ممنونم كه راهنمايي ميكني و ايرادامو بهم ميگي... اميدوارم من هم بتونم از اين مطالب استفاده كنم... فقط تورو خدا كليپ تصويري دو مورد گليسيندو و تكنيك 5 رو اگه امكانش هست بذار توي اولويت كه الان بيشتر از هميشه بهشون احتياج دارم... ضمناً اگه ديدي كتاب لشكريت رو پيدا نكردي و خواستي از توش برامون كليپ بذاري بگو از هر صفحه اي ميخواي تا برات اسكن كنم و بفرستمش
    در اين ظلمت سرا تا كي به كوي دوست بنشينم
    گهي انگشت بر دندان، گهي سر بر سر زانو

9. 5 کاربر برای این پست از سجاد فتوح آبادي تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    46605
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    0
    2 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

با سلام

با اطلاعاتی که من دارم باید از سیم هاتون باشه . جنس سیم خیلی تاثیر داره . البته آرشه هم باید به اندازه کافی گلیفون داشته باشه . یک دست سیم خوب (ترجیحا پیراسترو) بندازید رو ساز ان شاء الله مشکل حل میشه .

11. 2 کاربر برای این پست از aghdot تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

Question فكر كنم در مورد كامنت شمار 168 اينو نوشتيد.....

نقل قول نوشته اصلی توسط aghdot [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    با سلام

با اطلاعاتی که من دارم باید از سیم هاتون باشه . جنس سیم خیلی تاثیر داره . البته آرشه هم باید به اندازه کافی گلیفون داشته باشه . یک دست سیم خوب (ترجیحا پیراسترو) بندازید رو ساز ان شاء الله مشکل حل میشه .
    اولا كه شما اشتباه كرديد اگر در مورد اون كامنت 168 اينو نوشتيد. دوما كه پيشنهاد ميكنم كه اين تاپيك رو از ابتدا مورد مطالعه قرار بديد. چيز هاي خوبي در مورد سيمهاي ويولن ، كلوفن ، آرشه ، خود ساز و چيزهاي ديگه توش هست كه يا من نوشتم يا دوستان لطف كردن و اضافه كردن.

13. 8 کاربر برای این پست از m_rv_2008 تشکر کرده اند:

piano63 آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36863
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    46
    37 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

پرویز جان میخوام کلیپی از اجرای کنت (چگونگی گذاشتن یک انگشت روی دوسیم مجاور) رو واسم بذاری.
    ممنون از آموزشهای خوبت.

15. 6 کاربر برای این پست از piano63 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    45001
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    22
    6 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام اقا پرویز
    ممنون از اموزش مفیدتون
    من نازه ویولن گرفتم و خیلی به این ساز علاقه دارم اما متاسفانه امکان رفتن پیش استاد رو ندارم مطالبتون خیلی به دردم خورد فقط چند تا سوال داشتم
    من وقتی ویولنمو خریدم یکی از رشته های ارشه شل بود حالا نمیدونم باید بچینمش یا بذارم همین جوری باشه؟
    وقتی ویولنو روی شونه ام میذارم اصلا وای نمیسته و استخوان ترقوه ام به شدت درد میگیره به نظر شما اگه بالشتک بگیرم مشکل حل میشه؟
    توی انگشت گذاری هم خیلی مشکل دارم در تغییر نت انگشت 3 و 4 م به هم گیر میکنن و نمی تونم راحت جابه جاشون کنم به نظر شما مشکل از کجاس؟
    یه سوال دیگه هم داشتم که فرق سبک ایرانی با کلاسیک چیه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنیم ببخشید که خیلی سوال کردم

17. 6 کاربر برای این پست از srvn تشکر کرده اند:

mahsa_mv آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23767
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    734
    300 بار تشکر شده در 114 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/0
    میزان امتیاز
    15

سلام.. میخاستم ببینم چرا سوردین یا صدا خفه کن صدای ویولنو خراب میکنه؟ من تازه سیمامو عوض کردم .. پیراسترو گرفتم ولی این سوردین صداشو خراب کرده.. راجه به ویبراسیون هم لطف کنید توضیح بدین.. ممنون
    دل نهادم ب صبوری که جز این چاره ندانم...

19. 7 کاربر برای این پست از mahsa_mv تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

پیش فرض چند تا جواب..............

اول از همه درود به همراهان . دوم اينكه نميدونم چرا امروز هر كار كردم چند تا كاري كه آماده كرده بودم رو نتونستم آپلود كنم. البته چند روزه كه ما هر جا هر كامنتي گذاشتيم به تريج قباي يه عده اي برخورد. تقريبا هر كامنتي هر جا گذاشتم يا تاپيك بسته شد و يا پست من حذف شد و يا من از تاپيك كنار گذاشته شدم و ... بگذريم. خب به هر حال الان فقط اينجا ميام و از همه اون جا ها و گروه ها خداحافظي كردم و ... باز هم بگذريم.
    سجاد درآمد همايون رو برات زدم. تصويري زدم و از پنجه فيلم گرفتم كه بفهمي چه طور انگشت ميذارم، چون اصلا به آموزش صوتي موسيقي عقيده ندارم و اصلا خيلي بچه گانه به نظر مي رسه. مثل اينه كه بري كلاس موسيقي ثبت نام كني و بعد وقتي ميري كلاس خودت تو يه اتاق بشيني و استادت تو يه اتاق ديگه . باز هم بگذريم. اميدوارم كه به دردت بخوره. فردا اگه راه داد كه برات ميذارم و لينكشو ميدم. وگرنه اگه اين امكان هم بسته شده باشه كه اين ايميل منه.
    يه ايميل بده تا برات ميل كنم تا قبل از خداحافظي يه يادگاري از من داشته باشي. مرسي. حالا جواب بقيه :
    ... ...
    كنت يه كلمه فرانسويه كه معنيش ميشه پنج. به تركيبش در واژه كوئينتت دقت كنيد. يعني گروه پنج نفره.
    توضيحشون فكر نكنم محتاج به كليپ باشه. حالا من ميگم اگه نگرفتي بگو تا برات يه كليپ بذارم. ببين اصلا به دو تا سيمها توجهي نكن. به گريف نگاه كن. يعني نخواه كه انگشتت رو بذاري روي هيچ سيمي. بلكه انگشتت رو بذار روي اون قسمت از گريف كه بين دو تا سيم قرار گرفته. خود به خود ميبيني كه با يه انگشت هر دو تا سيم رو گرفتي. اهميتش وقتيه كه ميخواي يه فاصله پنجم رو بدون تغيير پوزيسيون و در دو سيم مجاور بزني. نرمي تعويض سيم ها رو نبايد فداي راحتي انگشت گذاري كرد. با اين حركت ميتوني نرمي اين تغيير سيم رو حفظ كني.
    ... ...
    موي آرشه رو از بيخ بايد بريد نه اينكه كند. اگه بكشيش تا بكنه جاش خالي ميمونه و باعث ميشه بقيه هم شل و وارفته بشن . دندون هم اگه ميگن برو پر كن نه اينكه بكشش براي همين جريانه. كلا چيزهايي كه رديف هستن رو نبايد جا خالي داد بينشون. بقيه هم شل ميشن. حتي توي دار قالي همه رجها بايد به ترتيب باشن تا قالي سر پا بمونه. من كه خودم با دندون ميبرمش.
    راجع به بقيه سوالاتت هم تو پست هاي قبلي نوشتم و در مورد انگشت گذاري هم كه كليپ تصويري قرار دادم.
    فرق موسيقي كلاسيك و ايراني رو ميتوني با يه گشت در اينترنت براحتي به دست بياري و البته نمونه هاي صوتي بايد گوش بدي. نوشتني نيست.
    سوال هم كه نمك تاپيكه.
    ... ...
    سوردين صدا رو خراب نمي كنه ولي براي چند دقيقه بعد از اينكه برش داشتي هنوز صداي ويولن خفه هست. چون خرك هنوز به دور ارتعاشي جديد عادت نكرده. نگرانش نباش. 5 دقيقه ارشه هاي بلند و قوي بكش بعد 5 دقيقه هم به ساز استراحت بده. بعد كه باهاش بزني كاملا درست شده. كيفيت ساز هم موثره.
    در مورد ويبره هم قبلا يه كليپ تصويري گذاشتم و توضيح هم داده شده. به پست هاي پيشين مراجعه كن. مرسي.
    ... ...
    اعضاي جديد هم خاطرشون باشه كه يه پست رو به تشكر و اين حرفا اختصاص ندن . اگه مطالبي كه ميگم به دردشون مي خوره كه همون كليك روي دكمه تشكر كافيه. .
    ویرایش توسط m_rv_2008 : Wednesday 17 August 2011 در ساعت 12:57 AM دلیل: اشتباه تايپي

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

پیش فرض درآمد دوم همایون از کتاب لشگری

این درآمد دوم همایون از کتاب ردیف آوازهای ایرانی تالیف آقای منچهر لشگریه. دقت کنید که بسیار ساده زدم که همه چیز مشخص باشه. حجمش کمی رفت بالا چون میخواستم انگشتها دقیقا مشخص باشه. با توجه به این که من این ردیف رو کار نکردم و برای بار اول بود که این درآمد رو میزدم اگه کم و کاستی داره خیلی عذر میخوام.
    جواب بقیه و سایر کارهایی که گفته بودم رو هم کم کم آماده می کنم. مرسی.

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

سلام پرویز جان احوالات شما؟
    سوالی دارم: یه ویولونیست چی کار باید بکنه تا موهای آرشه ش حین اجرا پاره نشه... در نوازنده های تازه کار این مشکل خیلی زیاده... ممنونم.

23. 9 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

Talking به به ، خاله لاکشمی.....

نقل قول نوشته اصلی توسط lakshemi [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام پرویز جان احوالات شما؟
    سوالی دارم: یه ویولونیست چی کار باید بکنه تا موهای آرشه ش حین اجرا پاره نشه... .
    سلام لاکشمی. تازگی فهمیدم که فلوت می زنی. خیلی خوبه. صدای خوشی داره. من از صدای فلوت خیلی خیلی خوشم میاد. حتی یه بار هم یه فلوت خریدم. ولی نشد دیگه. سخت بود . صداش در نمیومد. بگذریم... .
    هیچ کارش نمیشه کرد. قبلا که از دم اسب ساخته میشد که بد تر بود. الان اینا که میبینی پلاستیکه. بازم اینا. یادمه سال 85 یه اجرا داشتیم که همین بلا سر خودم اومد. وسط اجرا چند تا از موهاش برید و باد فن که جلوم بود یکی از موها رو کشید به چشمم و من هم تا آخر اجرا مجبور شدم با چشم سرخ و گریان اجرا کنم. .
    یه بار هم اوایل که شروع کرده بودم، رفتم ده و قاطر یکی از فامیلامونو بیچاره کردم. تموم موهای دومش رو آش و لاش کردم. یه آرشه برای کمانچه درست کردم. خیلی هم صداش خوب بود. ولی زود به زود موهاش می پوکید. توی شش ماه آرشه نابود شد. .
    ... ...
    تازگی سونات شماره یک رو تو دست داشتم و تمرینش میکردم. خوب پیش رفته. احتمالا تا هفته دیگه به ظرفیت اجراییش میرسم. تو همین نمونه کارها آپ لودش میکنم. خیلی قطعه با احساسیه. بوی کلاسیک و کلیسا میده. اینم یه سورپرایز.

صفحه 11 از 30 نخستنخست ... 78910111213141521 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)