لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اينا كه مينويسم اصلا به دردتون ميخوره يا نه

رأی دهندگان
213. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله. به در بخور بود.

182 85.45%
  • شرمنده. به كار ما كه نيومد.

10 4.69%
  • خودم از قبل ميدونستم

11 5.16%
  • خوب نميتونيد انتقال بديد.

1 0.47%
  • نظر خاصي ندارم.

9 4.23%
صفحه 26 از 30 نخستنخست ... 16222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 401 به 416 از 477

موضوع: بیاین تو تا استیل نوازندگی ویولن رو براتون شرح بدم

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

Lightbulb یه کم ریزه کاری برای اجرای دینامیک ها.

0 Not allowed! Not allowed!
    سلام خدمت بزرگواران ، ویولون نوازان گرامی. چون مباحث اصلی رو در نواختن ویولن و اسلوب نوازندگیش تقریبا گفتیم کم کم به حالات نوازندگی و ریزه کاری هاش بیشتر بها میدیم و البته نکته ای که قابل توجه شده اینه که اسم این تاپیک اصلا به محتواش نزدیک نیست. فکر کنم اشتباه فاحشی کردم در انتخاب نام. شاید باید میذاشتم همه چیز درباره ویولن یا بیایید کمی ویولن بزنیم )
    یه نکته ای که دیروز بهش برخورد کردم و بد ندیدم با شما ها هم در میون بذارم در مورد خط اتحاد هست. خب همون طوری که همه می دونید این خط برای افزایش کشش یک نت هست در حالی که با خط میزان از هم جدا شدن. یعنی برای از کار انداختن خط میزان ازش استفاده میشه. مثلا در یه قطعه که کسر میزان 2/4 نوشته شده در هر میزان دو ضرب می توینم بنویسیم. حالا اگه بخوایم در حالیکه یه ضرب از میزان رو اشغال کردیم یه نت دوضربی بذاریم راهی نیست مگر اینکه یه نت سیاه از این میزان رو به یه نت سیاه از میزان بعدی متحد کنیم. که یکی از روش های سینکوپ ساختن در آهنگ هم همین استفاده هست.
    توی یه میزان هم که نوشته میشه ضرب اول اون میزان رو میگیم ضرب قوی. ضرب دوم رو مثلا در کسر میزان 2/4 میگیم ضرب ضعیف. اگه 4/4 بود هم سه ضرب بعدی رو میگیم ضعیف. اگه هم بین ضرب ها اتفاقی افتاده بود که ضعیف تر هستن. حالا اگه نت اول به میزان در یه خط اتحادی به نت آخر میزان پیش متحد شده بود و ما قراره از ضرب دوم وارد این میزان جدید بشیم باید رعایت کنیم که نت رو هم مثل نت های سر میزان قوی نزنیم. یعنی کمی ضعیف تر. پیشنهاد می کنم سونات شماره 1 باخ برای ویولن تکنواز رو دانلود کنید و نتش هم که توی فضای مجازی هست. با نواخته یاشا هایفتز گوش بدید و ببینید چطور این کار رو انجام میده. قطعه پر از این حالات هست. به مجموعه چنین رعایت کردن هایی میگیم دینامیک. و باور بفرمایید تا دینامیک ها رو در یه قطعه مراعات نکنیم اون قطعه رو اگه با فاینال بنویسیم و بدیم اجرا کنه بهتر از ما خواهد زد. رعایت کردن همین نوانس ها هست که مشخصه نازندگان مهم میشه و از طریقه رعایت این موارد و تاچ یه نوازنده میشه از روی صدای تنها فهمید که این چه کسی هست که داره می نوازه. با امید به موفقیت بیشتر برای همه.
    (پ. و. = فکر کنم چیزی که توی ذهنم بود رو کامل گفتم)
    ای پادشاه ، سایه ز درویش وا مگیر
    ناچار خوشه چین بود آنجا که خرمن است

2. 7 کاربر برای این پست از m_rv_2008 تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    101873
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    3
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز اصطلاح استیل اشتباه است،استیل یک نوع فلز است. استایل درسته که اونم مربوط میشه به سبک نوازندگی... بهتره از کلمه ی اکل استفاده کنید... نحوه ی صحیح گرفتن ساز.

4. کاربران زیر از hoomanheidari به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    86457
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    9
    98 بار تشکر شده در 47 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 7/0
    Given: 0/1
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomanheidari [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    دوست عزیز اصطلاح استیل اشتباه است،استیل یک نوع فلز است. استایل درسته که اونم مربوط میشه به سبک نوازندگی... بهتره از کلمه ی اکل استفاده کنید... نحوه ی صحیح گرفتن ساز.
    اکل با استایل هیچ فرقی نداره
    اکل فرانسویه
    استایل انگلیسی
    ویرایش توسط A_Cops_1 : Wednesday 30 April 2014 در ساعت 04:06 PM دلیل: از پیغام خصوصی استفاده کنید!

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107370
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    198
    14 بار تشکر شده در 11 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    Given: 7/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آرشه باید یه قسمتی از دست شما بشه. این رمز اصلی کار ماست. یعنی ارشه رو جوری کنترل کنی که به اراده شما به حرکت در بیاد و همین طور به اراده شما بایسته. شاید شنیده باشید عوام این جمله رو میگن که ویلن یه ساز سرکش هست که باید رام بشه. این حرف رو از روی حرف اساتید برداشتن. منظور اساتید هم دقیقا موضوعیه که الان گفتم. وقتی ارشه به امان خدا رها شد دیگه ویلن در کنترل شما نیست. به جای اینکه شما اونو برونید اون شروع میکنه به شما فرمان دادن. خب بریم سر اصل کارمون.

ته ارشه یعنی اونجا که موگیر ارشه قرار داره رو جلوی صورتتون بگیرید و برید جلوی آینه بایستید تا شروع کنیم. حالا قبل از این که شروع کنیم یه چیزی رو براتو بگم. ببینید شصت دست راست مثل تکیه گاه یه الاکنگ میمونه. تکیه گاه الاکلنگ کجای الاکلنگه؟ زیرش. دقیقا زیرش. هر جا دیگه باشه الاکلنگ خراب میشه. شصت شما هم تکیه گاه ارشه هست. دقیقا باید از زیر به سمت چوب ارشه بره. جای شصت کنار موگیر ارشه هست. نه توی اون گودی موگیر . وصت رو
    توی اون نذارید. بیرون از اون و کنار موگیر قرار میگیره. حالا جلوی اینه ایستادید و موگیر ارشه در حالی که زیر ارشه قرار گرفته روبروی صورتتونه. میخوایم شصت رو به صورت درست بذاریم سر جاش. اگه شصت رو درست بذاریم بقیه انگشتا خود به خود تقریبا سر جاشون قرار میگیرن. راههای زیادی هست برای توضیحش. اینو نگرفتید بگین تا یه جور دیگه بگم. حالا شصت دست رو یه جوری قرار بدید جلوی موگیر ارشه که بتونید تمام ناخن دستتون رو توی اینه ببینید. تمام تمامشو. نه اینکه کمیش پشت انگشت پنهان شده باشه. میبینید که ارنج دستتون برای این کار بالا میاد و پشت دستتون به سمت نوک ارشه میگرده. درسته؟ الان دستتون حالت درست رو پیدا کرده. یادتون باشه دستتون رو سوار ارشه نکنید بذارید ارشه بالاتر از دستتون باشه. انگشتها رو هم که توضیح میدم همون قدری که لازمه تا ارشه رو نگه دارن استفاده کنید نه بیشتر. حالا انگشت اول رو کمی از بقیه انگشتا جدا کنید و روی چوب بذارید. بند دوم از بغل باید روی چوب بیفته. نه از زیر انگشت که نرمه گوشتی داره، از بغل. یه جور دیگه بذار بگم. شصتتو از بقیه انگشتا جدا کن و دستتو مشت کن. حالا دستتو بذار کنار بقیه انگشتات. همین جا که شصتت خورده به انگشت اول. همین جا جاییه که انگشت اولت باید روی چوب قرار داده بشه. هنوزم پشت دست به سمت نوک ارشه هست. دوتا انگشت وسطی رو روی موگیر باید بذاریم. واضحه که چون دست تاب خورده. اونا به صورت مورب روی موگیر قرار میگیرن.. حالا اگه ببینید نوک شصت زیر ارشه قرار گرفته (نوک شصت رو به چوب آرشه بچسبونید نه قسمت گوشتی پشت ناخن شصت رو) و آگه چوب ارشه نبود به بند دوم انگشت وسطیتون برخورد میکرد. یعنی درست گرفتید. انگشت کوچیکه رو هم به صورت گرد شده کنار بقیه قرار بدید. اگه زیاد از بقیه دورش کنید گردیشو تو ی ارشه کشی از دست میده. اگرم زیاد نزدیکش کنید نمیتونه کارش رو درست انجام بده. اگه درست ارشه رو الان گرفته باشید، اگه انگشت اول و دوم و سوم رو بردارید ارشه نباید سقوط کنه. چون الان ارشه میله الاکلنگ شده که تکیه گاه اون شصت دستتونه. اما چون یه طرف ارشه بلند تره ، طرفی که بلندتره میخواد به سمت زمین کشیده بشه که انگشت کوچیکه شما وارد عمل میشه و مانع این کار میشه. راستی باید انگشت کوچیکه رو به صورت گرد روی چوب بذارید و نوکش رو هم روی چوب بذارید. نوک انگشت میدونید کجاست. دستتون رو روی میز بذارید و سعی کنید با ناخوناتون روی میز تمبک بزنید. اگه اون ناخونا رو از ته بچینید نوک انگشتاتون به میز برخورد میکنه. ناخن هاتون رو از ته بچینید. یه نوازنده ویولن نباید ناخن داشته باشه. برای خانم هایی که دوست دارن لاک بزنن متاسفم. نمیشه هم ویولن زد و هم ناخن لاک زده داشت. .
    در تمام مدت اون حالت دورانی رو جوری که انگار میخواید یه لیوان اب رو روی زمین خالی کنید یا یه شیر اب رو باز کنید در مچ دست راستتون حفظ کنید. نباید این حالت از دست بره. دو تا انگشت وسطیتون روی چوب موگیر قرار میگیرن، منظورم این نیست که روی چوب ارشه اون قسمتی که موگیر بهش وصل شده. منظورم خود چوب موگیره. برای اینکار ابتدای بند دوم انگشتای وسطی رو روی چوب ارشه میذاریم و دو تا بند اول رو روی چوب موگیر خم میکنیم. بذارید با گوشت تویی انگشتا موگیر رو لمس کنید. مرسی که اینا رو میخونید. این طوری متوجه میشم که فقط حرافی نکردم. اینم از ارشه. اگه سوالی دارید بگید تا جواب بدم.
    این مطالب عالی ن. ولی به جای تجسم ما و شما کاش همراه فیلم بود. یعنی همراه فیلم صصوتی هم توضیح میدادین

7. کاربران زیر از samira_bidel به خاطر این پست تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107370
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    198
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط TurkOghlan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام
    ممنون از مطالب مفیدتون.
    من یه مشکلی دارم، خواستم ببینم بقیه بچه ها هم این مشکل رو دارن یا نه؟!!
    من وقتی ساز میزنم ناخواسته دهنم باز میمونه، یعنی تمرکزم کلا میره رو ساز و دهنمو فراموش میکنم. شما هم اینجوری هستین؟ خیلی هم تمرین میکنم که درستش کنم
    من اصلا! فقط اولش فقط تمرکزم به کتابه که دست بزنم! بعد مدتی تمرین رو همون آهنگ به انگشتام نگا میکنم. بعد کلی تمرین به آرشه کشیم! نمی دونم کی میشه که همه رو باهم بتونم اداره کنم.

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107370
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    198
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط m_rv_2008 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    بعضی از دوستان از طریق آف گذاشتن روی ایدی یاهوم و بعضی ها هم در پبام های خصوصی همین جا خیلی تشکر کردن بابت مطالب. من باید بگم که خیلی وقت پیش اومدم توی نت اهنگ. اما فضای خوبی توش ندیدم. یعنی فضای آموزشی خوبی. اگه برید کار گروهها رو ببینید میبینید که همش تو چطوری و من خوبم و کجا بودی و از این چیزاست. منتها دیدم بعضیا هم واقعا مشکل دارن و دارن میپرسن . جوابایی هم که بهشون داده شده خیلی سطحیه. یا این که کپی پیست شده است از سایتای دیگه. من فقط تصمیم گرفتم تجربه های عملی خودم رو در اختیار بچه ها بذارم . همین . دنبال این هم که خودمو معرفی کنم نبودم. شاید بعدها برای دوستان یکی دوتا کار از خودم گذاشتم. اونم برای اشنایی. همین. یه چیز دیگه هم بگم . از این مقدمات که در بیام. میخوام یه دوره اموزشی ویلن ایرانی و یکی هم کلاسیک بذارم. البته تصویری که حرفی هم توش نباشه. ایرادات رو بگم و راه حلها رو عملی نشون بدم. فکر نمی کنم سخت باشه. با گوشیم فیلم میگیرم و کم حجم میکنم و میذارم رو سرور سایت. فکر کنم بیشتر به درد بخوره. نمیخوام بگم دوست دارم تشکر کنید. ولی وقتی روی کلمه تشکر پایین مطلب کلیک می کنید من میفهمم که چند نفر این کار رو دنبال میکنن و البته خودمم کمی دلگرم تر میشم. مرسی که وقت میذارید.
    واقعاً دستتون درد نکنه. واقعاً برای من مفید و جالبه. به قدر دلتون بگیرید

10. 2 کاربر برای این پست از samira_bidel تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107373
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    4 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

سلام. خدمت همه دوستان و دوست عزیزی که این همه وقت گذاشته و زحمت کشیده مطالب خیلی مفیده. متشکرم واقعا. یه سوال داشتم. نمیدونم اینجا جاش هست یا نه. من جلسه ششم کلاسمو شروع کردم. ولی هنوز وقتی به سازم نگاه نمیکنم نمیتونم درست ارشه بکشم ارشه کلا کج میشه. واسه همین نمیتونم به نت نگاه کنم و بزنم. خواستم ببینم این طبیعیه یا من بی استعدادم ؟با استادم راحت نیستم. وقتی سر کلاسم همش استرس دارم و خراب میکنم. یا دستم میلرزه یا همه چی یادم میره. با اینکه خیلی استاد خوبیه. نمیتونم ازش بپرسم. دروغ چرا... نا امید شدم اصلا فکر میکنید چه قدر طول میکشه تا بتونم درست و یکنواخت ارشه بکشم؟بازم تشکر از همه

12. کاربران زیر از Sarafunky به خاطر این پست تشکر کرده اند:

vahid65 آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    98968
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    207
    296 بار تشکر شده در 151 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 72/0
    Given: 41/3
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarafunky [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام. خدمت همه دوستان و دوست عزیزی که این همه وقت گذاشته و زحمت کشیده مطالب خیلی مفیده. متشکرم واقعا. یه سوال داشتم. نمیدونم اینجا جاش هست یا نه. من جلسه ششم کلاسمو شروع کردم. ولی هنوز وقتی به سازم نگاه نمیکنم نمیتونم درست ارشه بکشم ارشه کلا کج میشه. واسه همین نمیتونم به نت نگاه کنم و بزنم. خواستم ببینم این طبیعیه یا من بی استعدادم ؟با استادم راحت نیستم. وقتی سر کلاسم همش استرس دارم و خراب میکنم. یا دستم میلرزه یا همه چی یادم میره. با اینکه خیلی استاد خوبیه. نمیتونم ازش بپرسم. دروغ چرا... نا امید شدم اصلا فکر میکنید چه قدر طول میکشه تا بتونم درست و یکنواخت ارشه بکشم؟بازم تشکر از همه
    سلام
    بعد شش جلسه نباید انتظار داشته باشید درست آرشه بکشید. سعی کنید و بیشتر تمرین کنید حتما درست میشه. کج میشه یعنی چی دقیقا ؟ یعنی به خرک نزدیک یا از خرک دور میشه ؟ چه جوری کج میشه؟
    ویرایش توسط vahid65 : Friday 27 June 2014 در ساعت 01:58 PM

14. 2 کاربر برای این پست از vahid65 تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    3,010 بار تشکر شده در 1,040 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 614/4
    Given: 649/29
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarafunky [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز. به نت آهنگ خوش آمدید. قبل از اینکه به پاسخ سوالتون بپردازم دو نکته رو خدمتتون عرض کنم.
    این تاپیک ، یکی از بهترین تاپیک های بخش ویلنه (البته به نظر من) که آقای آزاده ایجادش کردن و بنده و بسیاری ازدوستان از مطالب بسیار خوب این تاپیک استفاده می کنیم. حتما با حوصله مطالب این تاپیک رو بخونید.
    یه تاپیک هم به عنوان راهنمای کاربران محترم ایجاد کردیم. اونو مطالعه کنید تا راحت تر بتونید به مطالب مورد نظرتون برسید.

به خاطر اینکه آقای آزاده ممکنه به زودی به این تاپیک سر نزنن فعلا در حد توان جواب رو خدمتتون عرض می کنم تا خودشون تشریف بیارن و دقیق تر راهنماییتون کنن. در تایید صحبت آقا وحید عرض کنم:

6 جلسه زمان خیلی زیادی نیست... شما تازه ابتدای راه هستین. عجله نکنید. یه قسمتی از تمرینتون رو روبروی آینه انجام بدین و سعی کنین آرشه رو کنترل کنین. فعلا تمرین ها رو باید حفظ کنین تا حواستون به آرشه کشی، انگشت گذاری و رعایت کردن ریتم باشه، نه نت خوانی.

استرس داشتن جلوی استاد تا یه حدی طبیعیه ولی خب باید سعی کنین با استادتون راحت باشین. باید با استادتون رفیق بشین و هر سوالی که خواستین ازش بپرسین.
    معمولا توی 3-4 ماه اول (ترم اول) هنرجو باید سعی کنه بیشترین انرژی رو روی آرشه کشی بذاره و بعدش هم باید تلاش کنه تا تقویتش کنه و تکنیک های آرشه رو یاد بگیره.
    اصلا نگران نباشید. فقط سعی کنید با استادتون رابطه ی صمیمانه تری داشته باشید و کلا سر کلاس راحت تر باشید. 6 جلسه برای نا امید شدن خیلی زوده ... حداقل باید 7-8 ماه الی 1 سال بگذره و بعدش شما به این فکر کنید که نا امید بشین یا نه

16. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107373
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    4 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از جناب virtuoso و وحید عزیز. بینهایت ممنونم که راهنماییم کردن. میدونم تازه هنوز اول اولشم. خودمم حس میکنم فعلا باید نت ها رو حفظ کنم و بزنم تا حد اقل یه کم عادت کنم به حرکات دستم مسلط بشم بعد نت بخونم و بزنم. اما استادم اصرار داره که چرا نت ها رو حفظ میکنی. مگه چشمات ضعیفه. و مثلا یه نت جدید میزاره جلوم میگه نگاه کن و با من بزن. با پیانو.
    در جواب وحید عزیز منظورم از کج میشه دقیقا همینه یا از خرک دور میشه یا میاد نزدیک.
    خودمم میدونم که حالا حالا ها باید تمرین کنم اما جلسه قبلی به حدی برام سخت بود که نمیتونستم از روی نت نگاه کنم و بزنم و کاملا بیهوده گذشت خیلی احساس نا امیدی کردم. گفتم اینجا مطرح کنم شماها که با تجربه هستید راهنماییم کنید حد اقل بدونم این عادیه یا من بی استعدادم.

18. 2 کاربر برای این پست از Sarafunky تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

خیلی ممنون از جناب virtuoso و وحید عزیز. بینهایت ممنونم که راهنماییم کردن. میدونم تازه هنوز اول اولشم. خودمم حس میکنم فعلا باید نت ها رو حفظ کنم و بزنم تا حد اقل یه کم عادت کنم به حرکات دستم مسلط بشم بعد نت بخونم و بزنم. اما استادم اصرار داره که چرا نت ها رو حفظ میکنی. مگه چشمات ضعیفه. و مثلا یه نت جدید میزاره جلوم میگه نگاه کن و با من بزن. با پیانو.
    در جواب وحید عزیز منظورم از کج میشه دقیقا همینه یا از خرک دور میشه یا میاد نزدیک.
    خودمم میدونم که حالا حالا ها باید تمرین کنم اما جلسه قبلی به حدی برام سخت بود که نمیتونستم از روی نت نگاه کنم و بزنم و کاملا بیهوده گذشت خیلی احساس نا امیدی کردم. گفتم اینجا مطرح کنم شماها که با تجربه هستید راهنماییم کنید حد اقل بدونم این عادیه یا من بی استعدادم.
    خواهش می کنم. البته توی این یه مورد من با استادتون مخالفم. اوایل کار باید نت ها رو حفظ کنید (معمولا نت ها کوتاه هم هستن) کم کم که مسلط بشین میتونین به نت نگاه کنین و همزمان بنوازین. من تقریبا 6-7 ماه اول نت ها رو حفظ می کردم! و بعدش هم به راحتی میتونستم هم نت بخونم و هم قطعات رو اجرا کنم.

20. 3 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    107373
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    8
    4 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون که راهنماییم کردین. خدا خیرتون بده. امیدوار شدم. کلا میخاستم بیخیال بشم

22. کاربران زیر از Sarafunky به خاطر این پست تشکر کرده اند:

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

خیلی ممنون که راهنماییم کردین. خدا خیرتون بده. امیدوار شدم. کلا میخاستم بیخیال بشم
    خواهش می کنم. موفق باشید

24. 2 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110495
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    4 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

سلام اساتید.. میشه ی کم راجب ویبره دادن رو سیم هارو بگید؟؟ممنون

virtuoso آواتار ها
    مسئول بازنشسته

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بازنشسته
    شماره عضویت
    68297
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر از پست
    3,021
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط Saghi_ghafari [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام اساتید.. میشه ی کم راجب ویبره دادن رو سیم هارو بگید؟؟ممنون
    سلام دوست خوبم. در صفحه ی 5 همین تاپیک نکاتی در مورد ویبراسیون گفته شده اما در صفحه ی 9 یه ویدئوی آموزشی خیلی خوب وجود داره که خود آقای آزاده (ایجاد کننده تاپیک) اونجا ویبراسیون رو بخوبی توضیح دادن. برای من که مفید بود، امیدوارم برای شما هم مفید باشه.

27. 5 کاربر برای این پست از virtuoso تشکر کرده اند:

کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    110495
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر از پست
    1
    4 بار تشکر شده در 3 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Given: 1/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط virtuoso [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست خوبم. در صفحه ی 5 همین تاپیک نکاتی در مورد ویبراسیون گفته شده اما در صفحه ی 9 یه ویدئوی آموزشی خیلی خوب وجود داره که خود آقای آزاده (ایجاد کننده تاپیک) اونجا ویبراسیون رو بخوبی توضیح دادن. برای من که مفید بود، امیدوارم برای شما هم مفید باشه.

...
    خیلی ممنون از راهنماییتون

29. 2 کاربر برای این پست از Saghi_ghafari تشکر کرده اند:

صفحه 26 از 30 نخستنخست ... 16222324252627282930 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)