لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: اينا كه مينويسم اصلا به دردتون ميخوره يا نه

رأی دهندگان
213. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله. به در بخور بود.

182 85.45%
  • شرمنده. به كار ما كه نيومد.

10 4.69%
  • خودم از قبل ميدونستم

11 5.16%
  • خوب نميتونيد انتقال بديد.

1 0.47%
  • نظر خاصي ندارم.

9 4.23%
صفحه 3 از 30 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 33 به 48 از 477

موضوع: بیاین تو تا استیل نوازندگی ویولن رو براتون شرح بدم

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    3,670 بار تشکر شده در 660 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 258/20
    Given: 76/14
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

پیش فرض در مورد نگه داشتن ویولن

0 Not allowed! Not allowed!
    یه فایل تصویری براتون آپلود میکنم. ببنید شاید کمکتون کنه. راستییه چیزی که باید بگم اینه که من این کارو واسه اونایی میکنم که تو شهرستانهای دور هستند یا امکان رفتن به کلاس پیش اساتید مجرب رو ندارن. اونایی که خودشون نوازنده های قابلی هستن این مطالب به دردشون نمی خوره. چون ابتداییات رو دارم میگم. به نظر من بهترین راه اینه که وقتشونو اینجا هدر ندن. مرسی که اینا رو میبینید و نظر خودتونو میگید. اگه هر سوالی دارید بپرسید. جواب میدم کتبا و اگه لازم بود براتون کلیپ تصویریشو میذارم. وقتشو دارم. کار دشواری برام نیست. مرسی.

[ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

TurkOghlan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    27102
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر از پست
    387
    664 بار تشکر شده در 220 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    14

آقا بی نهایت تشکر خیلی مفیدن خصوصا دوتا کلیپی که گذاشتین.
    بازم تشکر

3. 7 کاربر برای این پست از TurkOghlan تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

پیش فرض درمورد تعویض سیمها

بذارید از اینجا شروع کنم که این کار یه حرکتیه که باید با همه دست انجام بشه. یعنی کل دست رو یک جا میاریم بالا یا یکجا میبریم پایین. ارشه رو بذارید روی سیم لا و هیچ حرکتی نکنید. حالا همه دست رو به طرف بالا ببرید تا برسید به سیم ر. صدایی از ویولن درنیادا. یعنی ارشه حرکت نکنه رو سیمها. این میشه تعویض سیم. توی ارشه های استاکاتو که دست متوقف میه دقیقا این حرکت انجام میشه. انگار یکی میخواد بزنه تو صورتتون و شما دستتونو میارید بالا تا بزنید زیر دستش که مشتش بهتون نگیره. حالا اگه در حین حرکت باشه یه کم جدی تر مییشه کار. باید در حرکت از این سیم به اون سیم یه کمان فرضی درست کنید. که مثلا مثل اون دوستی که گفته بود وقتی از سیم لا میره روی سیم می ویولن صدای جیغ میده ، نشه و صدای درستی دربیارید. یه تمرین بلدم که مشکل رو تا حدود زیادی به راحتی حل میکنه. رو افراد زیادی امتحان کردم. جوابشو پس داده. اونم این جوریه : ببینید ارشه رو بذارید روی سیم ر و به آهستگی بکشید. حالا کم کم به سیم لا نزدیکش کنید تا صدای دو تا سیم دربیاد. حالا کم کم از رو سیم ر برش دارید. مدتی که صدای دو سیم درمیاد یه کم الان طولانیه. کار کنید تا کمتر صدای دوسیم رو دربیارید. یعنی دو سیمه زدن رو کوتاه تر کنید. یه مدت تمرین کنید به راتی اون دو صدایی از بین میره و صدای شفافی در میاد. انگار دارید روی یه سیم انگشت میذارید. اون دوستی که گفته بود از سیم لا میره روی سیم می و صدای خوبی در نمیاد گاها ، ایشون به یه نکته دیگه هم توجه کنن که گوشت دستشون ممکنه برای یه صدم ثانیه در هنگام تعویض سیم به سیم می چسبیده باشه و باعث ایجاد اون صدا شده باشه. یه چیز دیگه هم که هستاینه که ارشه یا زیاد یا کم به کلوفن آغشته شده. این تمرینی که گفتم رو برای هر دو آرشه چپ و راست انجام بدید درست میشه . کلیپ تصویریشو حتما واستون آپلود میکنم. مرسی.

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

پیش فرض یه کلیپ در مورد تعویض سیمها و انگشت چهارم

اینم کلیپ تصویری در مورد اون چیزایی که گفتم. با دقت نگاه کنید و اجرا کنید. حتما موثر خواهد بود. توی کار دو نفر هم که تاثیر بذاره واسه من کافیه. بازم میگم مشکل خاصی تو هر قسمتی دارید بگید تصویری بهتون راهنمایی میدم.

masram آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    41936
    میانگین پست در روز
    0.47
    تشکر از پست
    9,129
    3,639 بار تشکر شده در 2,134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

سلام بازم ممنونم از فیلم های خوبی که گذاشتین لطفا یه فیلم هم برای آرشه ی استکاتو بذارید.

7. 7 کاربر برای این پست از masram تشکر کرده اند:

mahboube آواتار ها
    کاربر انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28023
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر از پست
    326
    240 بار تشکر شده در 90 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 5/0
    میزان امتیاز
    14

سلام ممنون دوست عزیز امیدوارم موفق باشی
    متاسفانه نمیتونم فایل های دانلود شده را مشاهده کنم میشه بفرمایید با چه نرم افزاری بازش کنم با سپاس
    ما همیشه صداهای بلند را میشنویم پر رنگها را می بینیم خوبها را می خواهیم غافل از اینکه خوبان آسان می آیند بی رنگ می مانند و بی صدا میروند.

9. 8 کاربر برای این پست از mahboube تشکر کرده اند:

lakshemi آواتار ها
    مسئول بخش گوناگون موسیقی

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    مسئول بخش گوناگون موسیقی
    شماره عضویت
    23680
    میانگین پست در روز
    0.45
    تشکر از پست
    3,130
    9,545 بار تشکر شده در 2,307 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    7 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 1,589/59
    Given: 1,144/21
    میزان امتیاز
    17

دوست عزیزم. مشخصه که شما خیلی در ویولون وارد هستین! به خاطر اطلاعات دقیق و مفیدت واقعاً ممنونم . من ویولونیست نیستم ولی کمک های شما خیلی به دردم خورد! خدا حفظت کنه و انشاء الله همیشه سالم و موفق باشی!!!

11. 11 کاربر برای این پست از lakshemi تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

پیش فرض یه توضیح دیگه هم بدم.

در مورد فرمت این کلیپا باید بگم که اینا فرمتشون 3gp هست. یعنی با هر نرم افزاری که این فرمت رو بخونه مثلا kmplayer میتونه نشونشون بده. ولی اگه باز هم نتونستید بریزید تو گوشیتون وببینید. در اون مورد که گفته بودید برای ارشه های استاکاتو و اسپیکاتو و ریکاچت هم کلیپ میذارم. چشم. پس فردا شروع میکنم برای این کلیپا. اینم بگم که اگه اصرار دارم حتما دکمه تشکر رو بزنید برای اینه که بدونم چند نفر اینا رو میخونن و اصلا به درد میخوره یا نه؟ اگه نه یا کیفیت کارم پایینه که بگید تا یه طرح نو در بیاندازیم. اگه هم نظری دارید خواهش میکنم پایین صفحه از صفحه پیشرفته استفاده کنید که برای یه خط نوشته اندازه یه برگ A4 از screen رو مصرف نکنید. خستگی چشمی میاره. اونایی که لطف دارن و تشکر میکنند خدمتشون باید بگم من هم متقابلا ازشون تشکر میکنم اما اینم بگم که برای این کار هم همون کلیک روی تشکر کافیه و لازم به نوشته جدید نیست. تا اونا که تازگی میان توی این بحث راحت تر بتونن مطالب رو دنبال کنن. راستی کک مکی راست گفت. کم کم داره از بحث استیل نوازندگی خارج میشه. شاید بهتر بود اسمشو چیز دیگه ای میذاشتم. اونایی که پی ام دادن و گفتن اگه مباحث زیاده صوتی بذارم نه تصویری باید بگم که بعضی کارا رو هم توی این تاپیکا میشنوم که مشخصا میدونم کار اون فرد نیست. چون منم میتونم همونو آپلود کنم. معرفی هم بکنم خودتون میتونید گیر بیارید. تو بازار هست. منم تصویری میذارم که حرفی توش نباشه. مرسی

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

پیش فرض چه قدر پرت و پلا نوشتم. Oh , My God

اصولا نوازندگی کاری نیست که پسرفت داشته باشه. این یه کار هست که همیشه رو به جلو هست. با تمرین بیشتر میتونید زودتر مدارج ترقی رو طی کنید. یه چیز دیگه هم بگم هیچ وقت از استادتون نپرسید که کی میتونم فلان اهنگ رو بزنم. اگه هر جوابی داد مشخصا داره از زیر بار این سوال نسبتا احمقانه در میره. بسته به میزان پیشرفت شما ممکنه یه سری قطعه خارج از کتاب باتون کار کنه. اون تشخیص میده و شما فقط باید گوش بدید. اوانا که لو ویولن کار میکنن از استادشون بخوان حتما خط های همراهی رو براشون اجرا کنه و همزمان با اونا بنوازه. باعث میشه شاگرد از همون اول کار دونوازی رو یاد بگیره که اساس گروه نوازی رو تشکیل میده. هر وقت انگشتتون رو اشتباه گذاشتید روی سیم اونو به سمت جای صحیحش نلغزونید بلکه برش دارید و از اول اونو دوباره سر جاش قرار بدید. این البته در مورد تکنیک گلیساندو نیست. راستی باید برای گلیساندو هم یه کلیپ براتون بذارم. در مورد شل کردن موهای ارشه بعد از نوازندگی هم باید بگم این کار بیخودیه واسه کسی که هر روز تمرین داره و همچنین این ارشه های ده تومنی توی بازار هم ارزششو نداره. این کار برای اوناست که امروز میزنن و صدای سازشون میخوابه تا ده روز دیگه که باز نوازندگی کنن. انگشتای ماقبل رو تا جایی که می تونید بر ندارید. به خصوص انگشت اول رو. همیشه بذاری بمونه سر جاش. مگر حتما لازم باشه برداشته بشه. برای بمل کردن انگشت اول مثلا بردن انگشت از روی نت سی روی سیم لا به نت سی بمل فقط کافیه نوک انگشت رو به عقب ببرید نه همه انگشت رو. چون این کار جای بقیه انگشتا رو هم به هم میزنه و اصلا یه جور تغییر پوزیسیون هست که کاملا اشتباهه. پس فقط نوک انگشت رو به عقب هل بدید تا نت دلخواه اجرا بشه. تو یکی از کلیپا باید اینو نشونتون بدم. الان که اینا رو مینویسم بارسلونا قهرمان اروپا شد و من خیلی خوشحالم. دیگه براتون بگم اینکه ارشه ها باید با ساعد کشیده بشن. به جز قسمت انتهای ارشه که با بازو نواخته میشه. این فاصله خیلی کم هست و شاید حدود ده سانت بیشتر نباشه. اگه گوشی سازتون مداوم میچرخه و باعث میشه حین نوازندگی سازتون کوکشو از دست بده یعنی زیادی تو جاش میچرخه از کلوفنتون یه کمی بکنید و پودرش کنید بعد گوشیو از جاش دربیارید یه کم بریزید تو اون سوراخه و دوباره گوشیو بذارید و سیم رو کوک کنید . از پودر بچه هم میتونید استفاده کنید. برای راحت تر نواختن اکشن سیمارو زیاد نبرید پایین. توی پوزیسونها باعث میشه ارشه به سایر سیمها بگیره. اکثر این ویولن ها که توی بازار هستن در قسمت شیطونک خوب سیم رو نگه نمیدارن. نه این که سیم از جاش در میره. نه. بلکه زیر سیم خوب کنده نشده تا سیم توی جاش بشینه کاملا. سیم باید تقریبا هم سطح دسته توی جاش بشینه. میتونید با یه تیز بر جاشو کمی گود تر کنید. سیمهای ویولنتون رو همیشه تمیز نگه دارید. یه دستمال بردارید و به قسمت بالای سیمها (اونجا که انگشت میذارید) بکشید. ببینید چه صدایی میده. حالا این قدر باید روی پایین سیمها (اونجا که ارشه میکشید) دستمال رو بکشید تا کلوفن ها پاک بشن و همون صدا هم در این قسمت تولید بشه. این کلفن ها که روی سیم خشک شدن باعث میشه که صدای زنگ توی ارشه بیفته. یه جور صدا مثل وز وز کردن که بعضی وقتا هم میشه یه صدای هیس نازک مثل صدای تنفس. کلا جوری آرشه رو با کولوفن آغشته کنید که وقتی روی سیم می کشید گرد اضافه خیل خیلی خیلی خیلی خیلی کمی روی بدنه چوبی بشینه. جوری که با یه فوت ساده بیشترش بلند شه. و البته این کلفنها رو هم از روی سطح چوب ارشه و ویولن پاک کنید. اگه مدت زیادی بمونن بعد که بخواید پاکشون کنید ممکنه رنگ رو هم بلند کنن. اگه سیمها خیلی به کلیفن اغشته شدن جوری که با دستمال معمولی پاک نمیشه یه قطره الکل بریزید روی دستمال یا ادکلن چون الکل داره و بعد پاک کنید. حتما تمیز میشه. از برخورد الکل با سطح گریف یا ویولن جدا خودداری کنید باعث میشه لاک الکل روی چوب حل بشه و رنگ رو میبره. حتی یه کمش. موی ارشه اگه از وسط پاره شد، نگیرید بکشیدش. از اون بالا و اون پایین ببریدش. اگه بکشید جاش خالی میشه و بقیه رو هم بعد از مدتی شل میشن. این سازها که توی بازار هستن غالبا جای پل داخلش و همچنین اندازه خرکشون چون توی کارخونه و توسط کارگرا تنظیم میشن درست نیست. یه وقت بذارید از استادتون بخواید براتون درستش کنه. به این کار میگن رگلاژ کردن ساز. سعی کنید اگه ساز با کیفیتی دارید همه سیمهاش از یه جنس باشن. اگه یکیش برید سعی کنید همشو با هم عوض کنید. صداهاشون همخوان تر میشن. اگه در ابتدای مراحل یاد گیری هستید حتما جلوی اینه بایستید و تمرین کنید. اوان که ایرانی میزنن تا مدتی باید فقط به ساز زدن بزرکان این رشته گوش کنن و از پیش خودشون نوازندگی نکنن. البته نه قطعات منظورم بداهه زدنه. ردیف چیزی نیست که با نت بشه یاد گرفت. نت یه وسیله هست برای ساده تر کردنه کار. نه برای اموزش ردیف. بازم اونا که ایرانی کار میکنن بدونن که ایرانی زدن دلیلی برای فرار از تمرین تکنیک ها نیست. جالبه براتون بگم که استاد اردشیر کامکار سر کلاسهای کمانچه نوازی اتود های ولفارت رو کار میکنه. البته هر استادی یه قلقی داره دیگه. هر کس از هر سلیقه ای خوشش میاد همونو دنبال کنه. یادمه از استاد برلیانی همونی که مسئول انتشارات چنگ هست پرسیدم استاد چرا برای آموزشگاهتون تابلو نمزنید گفت اونی که بخواد میاد پیدا می کنه. شما هم از هر سلیقه ای خوشتون میاد تو همون سبک بگردید و حتما افرادی که صاحب نظرن تو اون مورد رو میتونید پیدا کنید. بستگی به پشتکار خودتون داره. اینا یهو میومدن تو فکرم . گفتم براتون بنویسم شاید به دردتون بخوره. اگه گسستگی مطلب داره هم ببخشید بهشون فکر نمی کردم . همین طور هر چی به مغزم رسید نوشتم. از این دست مطالب ممکنه بازم براتون بنویسم. شما هم اگه مورد خاصی هست بپرسید تا بگم . (البته اگه بلد باشم) .
    ویرایش توسط m_rv_2008 : Monday 16 January 2012 در ساعت 09:55 PM

melodyekohan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    33269
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    109
    566 بار تشکر شده در 157 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    میزان امتیاز
    14

سلام دوست عزیز خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی بیشتر در مورد تکنیک های دیگه ارشه بگو من الان تو کتاب های شوچیک هستم نکته ای یا کلید بهتر برای اجرای ارشه ها هست
    هر کی داد زن خویش طلاق به خداوندی خداوند خر است زیرا باقیمت سکه امروز دیه از مهریه با صرفه تر است

15. 6 کاربر برای این پست از melodyekohan تشکر کرده اند:

zendegieh_khabha آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    37581
    میانگین پست در روز
    0.15
    تشکر از پست
    2,871
    1,815 بار تشکر شده در 721 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 6/0
    میزان امتیاز
    14

عالي بود
    لطف مي كني اطلاعاتت رو با ما در ميون مي زاري. پستات مفيدترين پست هاي نت آهنگه.
    بي نهايت سپاس
    Nothing Rhymed
    While thousands of children are starving to death in some African countries, Britney Spears fans pay up to $14000 for her second hand chewing gums!

17. 8 کاربر برای این پست از zendegieh_khabha تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

پیش فرض یه جواب کوچولو

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyekohan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام دوست عزیز خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی بیشتر در مورد تکنیک های دیگه ارشه بگو من الان تو کتاب های شوچیک هستم نکته ای یا کلید بهتر برای اجرای ارشه ها هست
    سلام دوست عزیز. از اینکه میای اینجا و زحمتای ما رو بی نتیجه نمیذارم خیلی مرسی. اما میشه بگی کدوم نوع از آرشه کشی؟ یا کدوم اتود از مجموعه اتودهای شوچیک؟ برات در میارمش. البته من خودم این اتودها رو کار نکردم. از کارای شوچیک اتودهای تغییر پوزیشن رو کار کردم. اما بگو شاید کمکی از دستم براومد. الان دارم یه کلیپ واسه ارشه استاکاتو درست می کنم.

melodyekohan آواتار ها
    دوست خوب

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    دوست خوب
    شماره عضویت
    33269
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر از پست
    109
    566 بار تشکر شده در 157 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 2/1
    میزان امتیاز
    14

مثلا توی ارشه اسپیکاتوم در ارشه ی چپ صدای قدرتمندی نداره م تو ارشه های استکاتو در یک ارشه{ نتهای دولا چنگ} در یک ارشه به صورت استکاتو

کمکم کنی ممنون میشم
    هر کی داد زن خویش طلاق به خداوندی خداوند خر است زیرا باقیمت سکه امروز دیه از مهریه با صرفه تر است

20. 5 کاربر برای این پست از melodyekohan تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

پیش فرض آره ، بهت میگم چه کار کنی.اما.....

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyekohan [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    مثلا توی ارشه اسپیکاتوم در ارشه ی چپ صدای قدرتمندی نداره م تو ارشه های استکاتو در یک ارشه{ نتهای دولا چنگ} در یک ارشه به صورت استکاتو

کمکم کنی ممنون میشم
    برای ارشه های استاکاتو یه کلیپ براتون درست کردم. منتها convertor خراب شده. خودشم بخوام بذارم که خیلی حجم داره. بالا 100 مگ. شاید لازم باشه که ویندوز رو عوض کنم. برا اسپیکاتو هم میذارم. ارشه های استکاتو تو یه ارشه احتیاج به مچ خیلی نرمی داره. راستی درسته که نخوردیم نون گندم اما دیدیم دست مردم. دوستان هم لطف کنن که اظهار نظر های غیر واقعی نکنن. مطلبی مفیده که به درد بقیه بخوره. فکر کنم باید برم یه وبلاگ بسازم. .

22. 10 کاربر برای این پست از m_rv_2008 تشکر کرده اند:

m_rv_2008 آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    24013
    میانگین پست در روز
    0.16
    تشکر از پست
    478
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    15

مدال های دریافت شده

پیش فرض آرشه های استاکاتو

قول داده بودم در مورد آرشه های استاکاتو یه کلیپ بذارم. اینم از کلیپش. خوب نگاه کنید. اگه مشکلی هم بود بپرسید. سعی میکنم با کلیپ تصویری نشون جواب بدم. اون دوستی که از شوچیک سوال داشت بگه از کدوم اتود و کجای اتود تا اجرا کنم همراه با توضیح بذارم تو تاپیک. اگه هم جوابشو از همین مطلب گرفت که هیچ. واسه اسپیکاتو هم میذارم. مرسی. رقص مجار رو از برامس الان آپلود میکنم میذارم واستون. استاکاتو های خوبی داره.

masram آواتار ها
    کاربر حرفه ای

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر حرفه ای
    شماره عضویت
    41936
    میانگین پست در روز
    0.47
    تشکر از پست
    9,129
    3,639 بار تشکر شده در 2,134 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 3/0
    میزان امتیاز
    16

خیلی خیلی خیلی... ممنون.

25. 8 کاربر برای این پست از masram تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 30 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)