لیست کاربران برچسب شده در تاپیک

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 33 به 40 از 40

موضوع: یک فیلم در مورد وضع تاسف انگیز موسیقی در ایران که آقای قبادی خودش اجازه دانلودشو داده دانلود کنین لااقل واسه حمایت

alireza_jafarian آواتار ها
    کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    42772
    میانگین پست در روز
    0.10
    تشکر از پست
    547
    1,087 بار تشکر شده در 381 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 154/1
    Given: 101/1
    میزان امتیاز
    14

مدال های دریافت شده

0 Not allowed! Not allowed!
    بله مجوز دادن ظاهری بهتر از اینه که مجوز ندن، همونطور که بزنن دست و پای آدمو بشکونن بهتر از اینه که تجاوز کنن.
    از آزادی "یواشکی" زنان

حمایت کنیم

2. 4 کاربر برای این پست از alireza_jafarian تشکر کرده اند:

alone_violin آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36701
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    123
    133 بار تشکر شده در 39 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 0/0
    Given: 0/0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد فتوح آبادي [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    آقا جان تورو خدا يك كانورتش كنه تا ما هم بتونيم دانلود كنيم و فيض ببريم. آخه اينترنتمون محدوده و فقط روزي 50 مگ داريم كه اگه تبديل هم بشه بايد توي دو مرحله دانلودش كنم

دوست عزیز این تقریبا حداقل کیفیت هستش ازاین بیشتر دیگه قابل دیدن نیست
    فکرشو کن تنهایی
    مثل
    alone violin

((((((( I am alone ))))))

4. 2 کاربر برای این پست از alone_violin تشکر کرده اند:

alone_violin آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36701
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    پدر و مادر من که افتخار میکنن که پسرشون راک و متال کار میکنه. توی شهر ما هم به فاصله 6 ماه دوتا کنسرت راک برگزار شده

به قول دوستان دم بچه های ارشادتون گرم والا ما دو تا کنسرت تا حالا تو شهرمون داشتیم که اولی مجوز نداشت تو یه جای کوچیک برگزار شد ارشاد دید نمیتونه جولوشو بگیره واسه دومی مثلا مجوز داد اونم نه اینکه برن هر سالنی خواستن اجرا کنن تو سالن ارشاد زیر نظر ارشاد.
    فکرشو کن تنهایی
    مثل
    alone violin

6. 2 کاربر برای این پست از alone_violin تشکر کرده اند:

alone_violin آواتار ها
    کاربر جدید

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر جدید
    شماره عضویت
    36701
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر از پست
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط metal-militia [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    حتی اگه ظاهر سازی هم باشه بالاخره بودنش از نبودنش بهتره. البته این نظره منه

ببین دوست عزیز مطمئن باش اینا کاری واسه ترقی وپیشرفت موسیقی انجام نمیدن شاید یه جایی کارشون گیر بود یا یه پارتی کلفت داشتین باور کن همین کنسرت دومی که همین دیشب برگزار شد خیلی ها اومدن خیلی هی هم بیرون موندن چون باز هم جا کوچیک بود به خدا من فکرشم نمی کردم این همه دوستدار موسیقی تو شهرمون باشه فکر کنم دیشب بهترین شب موسیقییایی من بود.
    فکرشو کن تنهایی
    مثل
    alone violin

8. 3 کاربر برای این پست از alone_violin تشکر کرده اند:

akerfeldt آواتار ها
    کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    42848
    میانگین پست در روز
    0.18
    تشکر از پست
    2,784
    3,152 بار تشکر شده در 838 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 23/0
    Given: 2/1
    میزان امتیاز
    14

پدر و مادر من که افتخار میکنن که پسرشون راک و متال کار میکنه. توی شهر ما هم به فاصله 6 ماه دوتا کنسرت راک برگزار شده
    ایول من رو به فرزندی قبول نمیکنن ؟؟ :دی
    البته پدر و مادر من مخالف سرسخت هستند والبته هر چی متال هد دبدم این تیپی بوده ولی ما متالیم زندگی هم مال خودمونه تا آخرشم متال میمونیم

10. 3 کاربر برای این پست از akerfeldt تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_boy8600 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    ،پخش کلیپ در شبکه های ماهواره ای و غیره کار رایگانی نیست،خیلی هزینه بر هست،خود شبکه ها،کارگردان،صحنه و غیره و اصلا اینگونه نیست که هر گروهی کلیپی بسازد و غیره،بعد حتی کنسرت برای این گروه ها کار آسانی نیست،درست است در سالن های کوچک،مخصوصا در تهران کنسرت راک برگزار میشود ولی خیلی کم،بعد یک کنسرت راک هم برگذار می شود،چون وضعیت مالی گروه ها اصلا خوب نیست نه تبلیغی نه چیزی،تازه بندا خدا ها بعضی موقع ها نه تنها پولی برای خودشان نمی ماند،بلکه از جیب خود هم سرمایه میگذارند.
    بعد یک نکته دیگر آن هم این که ببینید شما موسیقیدان هستید و متوجه زحمات و غیره موسیقی شده اید،بعد چون الآن راک هم خیلی مخاطب جوان دارد،راه و شیوه و حتی در برخی موارد دام خوبی برای تبلیغات چیز هایی است که شاید نمیتوانند به این راحتی به شخص نفوذ کنند و با موسیقی(فقط راک را نمیگم) نفوذ کنند. هر شخصی سلیقه ای دارد و آن سلیقه محترم،بعد آهنگسازی راک و نوازندگیش آهنگ های درست و قوی اش،کار آسانی نیست،خو آهنگسازی راک خیلی سخت است. اصلا بحث طرفداری از راک نیست،ولی ما بر روی زمین صد ها میلیون انسان داریم،نمیتوانیم به همه آنها بگوییم که برفرض فقط ارکسترل(من خودم عاشق این سبکم و اصلا هیچ قصد توهینی بهش ندارم) گوش بدهند،هر کسی یک سلیقه ای دارد. بعد یکچیزی فرهنگ و سلیقه غلط مردم این کشور،باعث این میشود که مثلا موسیقی شما،با آن همه آهنگسازی ها و تنظیم های قوی،هارمونی ها و کنترپوان های قوی،با آن همه ساز طرفدار کمی داشته باشد،متاسفانه ما در مدارسمان این همه درس داریم،مثلا نمایند فقط یکسال،بیایند یک تئوری موسیقی درس بدهند و به شخص فرق موسیقی فاخر و غیر فاخر را بفهمانند،بفهمانند که موسیقی چیست؟یک موسیقی فاخر چه زحمتایی دارد و غیره،مشکل از رسانه و غیره نیز هست که خود بحث خیلی مفصلی دارد.

درود بر شما

شما به مواردی اشاره کردین که من با آن موافق هستم. بله پخش کلیپ در ماهواره هزینه دارد! ولی من از شما می پرسم: این شبکه های خاص (ایران موزیک ، مهاجر و ...) به کجا وصل هستند؟ چگونه هست که در همین جا دفتر دارند؟ مگر می شود؟ به عقل جور در می آید؟ خانم ها در این شبکه ها و ایضا در کلیپ ها با حجابند! پس در ایران هستند. چرا هیچ کس از خودش نمی پرسد این شبکه ها چگونه بر پا مانده اند؟

مجوز نمی دهند؟ واقعا نمی دهند؟ شما تا به حال سری به سی دی فروشی های مجاز زده اید؟ کارهای جدید مجوز دار را دیده اید؟ نه دوست عزیز! این کار ها نه فقط بر روی اینترنت بلکه در بازار هم وجود دارند!

حال شما بروید با دانش هارمونی کنتر پوان و ارکستراسیون سالها بنشینید و آهنگ بسازید! کدام شرکت آن را پخش می کند؟ کدام یک از شبکه های مذکور حاضر به پخش چنین اثری هستند؟ کدام (آقای قبادی!!) برای آن فیلمی می سازد یا حتی به آن اشاره ای در فیلمش می کند؟؟؟ فکر نمی کند قضیه خیلی خیلی روشن تر از این حرف هاست؟

از موسیقی فاخر گفتید... و اینکه باید به نظرات چند میلیون انسان احترام گذاشت! بله درست است ولی وقتی که کودک امروز اصلا موسیقی ارکسترال نشنیده (دقت کنید اصلا نشنیده!!) چگونه انتظار دارید که از طرفداران این سبک باشد؟ حرف شما وقتی درست است که فرصت شنیده شدن اثرات فاخر برای همه باشد و بعد بگوییم بله ! این سبک زمانش گذشته و دیگر طرفداری ندارد!!! اما وقتی تقریبا (((هیچ))) رسانه ای چنین اثری را پخش نمی کند چگونه می توان انتظار داشت که کودک امروز و جوان آینده با ظرافت های یک کنترپوان مهندسی شده و زیبا آشنا شود؟ چگونه؟! ؟

دوست عزیز قضیه کاملا برعکس است! این سلیقه ی مردم نیست که به قول شما کج و غلط است بلکه بهتر است بگوییم مردم گزینه ی دیگری برای شنیدن ندارند که هر کاری را می شنوند!

ویرایش توسط alone_composer : Thursday 21 July 2011 در ساعت 09:42 PM

12. 5 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

کاربر نمونه

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر نمونه
    شماره عضویت
    21189
    میانگین پست در روز
    0.13
    تشکر از پست
    1,590
    1,720 بار تشکر شده در 574 پست

شبکه های اجتماعی من

Add MA_Happy on Facebook
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 10/0
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_composer [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]

درود بر شما

شما به مواردی اشاره کردین که من با آن موافق هستم. بله پخش کلیپ در ماهواره هزینه دارد! ولی من از شما می پرسم: این شبکه های خاص (ایران موزیک ، مهاجر و ...) به کجا وصل هستند؟ چگونه هست که در همین جا دفتر دارند؟ مگر می شود؟ به عقل جور در می آید؟ خانم ها در این شبکه ها و ایضا در کلیپ ها با حجابند! پس در ایران هستند. چرا هیچ کس از خودش نمی پرسد این شبکه ها چگونه بر پا مانده اند؟

مجوز نمی دهند؟ واقعا نمی دهند؟ شما تا به حال سری به سی دی فروشی های مجاز زده اید؟ کارهای جدید مجوز دار را دیده اید؟ نه دوست عزیز! این کار ها نه فقط بر روی اینترنت بلکه در بازار هم وجود دارند!

حال شما بروید با دانش هارمونی کنتر پوان و ارکستراسیون سالها بنشینید و آهنگ بسازید! کدام شرکت آن را پخش می کند؟ کدام یک از شبکه های مذکور حاضر به پخش چنین اثری هستند؟ کدام (آقای قبادی!!) برای آن فیلمی می سازد یا حتی به آن اشاره ای در فیلمش می کند؟؟؟ فکر نمی کند قضیه خیلی خیلی روشن تر از این حرف هاست؟

از موسیقی فاخر گفتید... و اینکه باید به نظرات چند میلیون انسان احترام گذاشت! بله درست است ولی وقتی که کودک امروز اصلا موسیقی ارکسترال نشنیده (دقت کنید اصلا نشنیده!!) چگونه انتظار دارید که از طرفداران این سبک باشد؟ حرف شما وقتی درست است که فرصت شنیده شدن اثرات فاخر برای همه باشد و بعد بگوییم بله ! این سبک زمانش گذشته و دیگر طرفداری ندارد!!! اما وقتی تقریبا (((هیچ))) رسانه ای چنین اثری را پخش نمی کند چگونه می توان انتظار داشت که کودک امروز و جوان آینده با ظرافت های یک کنترپوان مهندسی شده و زیبا آشنا شود؟ چگونه؟! ؟

دوست عزیز قضیه کاملا برعکس است! این سلیقه ی مردم نیست که به قول شما کج و غلط است بلکه بهتر است بگوییم مردم گزینه ی دیگری برای شنیدن ندارند که هر کاری را می شنوند!

سلام استاد امیدوار،ببینید من تماما حرف های شما را قبول دارم،من اصلا نمیگویم دوران موسیقی ارکسترال گذشته،چون خودم هم یکی از طرفداران این کار ها هستم،میگویم هر کسی سلیقه ای دارد،ولی با این حرف شما هم موافقم اگر کسی خودش دنبال این سبک موسیقی نباشد،اصلا نه تو رسانه ها و نه تو دیگر جاها نمیتواند این نوع موسیقی را زیاد پیدا کند،و با حرف آخرتان خیلی موافقم،متاسفانه.
    بعد راستی یک نکته قابل توجه این است که ببینید آقای امیدوار به کار شما ویا کار های اینچنینی کلاسیک و ارکسترال مجوز براحتی میدهند،اما سرمایه گذار نیست،مخصوصا چون هم اکنون متاسفانه اصلا خود شخص نمیتواند برای مجوز مستقیما به وزارت ارشاد برود اصلا شخص به مرحله مجوز نمیرسد،و اگر نه اگر اسپانسرینگ مناسب در دسترس باشد و یا بر فرض خود شخص آنقدر پول داشته باشد که بتواند خودش اسپانسر خودش شود میتواند اثر خود را حتی منتشر هم کند.
    راستی بابت این قضیه شبکه ها هم آقای امیدوار،بله این شبکه ها یکسری شبکه ها هستند که از ایران پخش میشوند و دفتر مرکزی آنها در ایران هست و سرمایه گذاران این شبکه ها از سرمایه داران داخلی هستند،بعد دیگر الآن سیاست گذاری ها عوض شده و یا به این جور مسائل سعی میکنند کاری نداشته باشند،آخه باید قبول کنیم این اشخاص داخلی هم میخواهند کلیپ داشته باشند،بله تمام اشخاص در این کلیپ ها و این شبکه ها اگر خانم باشند با حجابند،چون مهری که این کلیپ درون ایران هست بهش خورده،و اگر هم شخصی یک کلیپ روی آهنگ ارکسترال درست کند و بفرستد و هزینه ها را نیز تقبل کند،حتما پخش میکنند،مگر شما ندیده اید که آهنگ های استاد ایرج خواجه امیری را که جدیدا با ارکستر اجرا میکند را نشان میدهند؟
    موفق باشید
    ویرایش توسط MA_Happy : Thursday 21 July 2011 در ساعت 10:14 PM
    تموم شد رفت....
    الآن که این متن رو میخونید، من دیگه اینجا نیستم
    اگر بدی ای از من دیدید، ببخشید
    دوستتان دارم، خدانگهدار
    مسعود....

14. 4 کاربر برای این پست از MA_Happy تشکر کرده اند:

کاربر فعال انجمن

وضعیت
    افلاین
    عنوان کاربری
    کاربر فعال انجمن
    شماره عضویت
    20585
    میانگین پست در روز
    0.06
    تشکر از پست
    674
    1,182 بار تشکر شده در 290 پست
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Thumbs Up/Down
    Received: 13/0
    Given: 9/1
    میزان امتیاز
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_boy8600 [ میهمان گرامی برای مشاهده لینک ها نیاز به ثبت نام دارید]
    سلام استاد امیدوار،ببینید من تماما حرف های شما را قبول دارم،من اصلا نمیگویم دوران موسیقی ارکسترال گذشته،چون خودم هم یکی از طرفداران این کار ها هستم،میگویم هر کسی سلیقه ای دارد،ولی با این حرف شما هم موافقم اگر کسی خودش دنبال این سبک موسیقی نباشد،اصلا نه تو رسانه ها و نه تو دیگر جاها نمیتواند این نوع موسیقی را زیاد پیدا کند،و با حرف آخرتان خیلی موافقم،متاسفانه.
    بعد راستی یک نکته قابل توجه این است که ببینید آقای امیدوار به کار شما ویا کار های اینچنینی کلاسیک و ارکسترال مجوز براحتی میدهند،اما سرمایه گذار نیست،مخصوصا چون هم اکنون متاسفانه اصلا خود شخص نمیتواند برای مجوز مستقیما به وزارت ارشاد برود اصلا شخص به مرحله مجوز نمیرسد،و اگر نه اگر اسپانسرینگ مناسب در دسترس باشد و یا بر فرض خود شخص آنقدر پول داشته باشد که بتواند خودش اسپانسر خودش شود میتواند اثر خود را حتی منتشر هم کند.
    راستی بابت این قضیه شبکه ها هم آقای امیدوار،بله این شبکه ها یکسری شبکه ها هستند که از ایران پخش میشوند و دفتر مرکزی آنها در ایران هست و سرمایه گذاران این شبکه ها از سرمایه داران داخلی هستند،بعد دیگر الآن سیاست گذاری ها عوض شده و یا به این جور مسائل سعی میکنند کاری نداشته باشند،آخه باید قبول کنیم این اشخاص داخلی هم میخواهند کلیپ داشته باشند،بله تمام اشخاص در این کلیپ ها و این شبکه ها اگر خانم باشند با حجابند،چون مهری که این کلیپ درون ایران هست بهش خورده،و اگر هم شخصی یک کلیپ روی آهنگ ارکسترال درست کند و بفرستد و هزینه ها را نیز تقبل کند،حتما پخش میکنند،مگر شما ندیده اید که آهنگ های استاد ایرج خواجه امیری را که جدیدا با ارکستر اجرا میکند را نشان میدهند؟
    موفق باشید
    مسعود عزیز سلام دوباره.

بسیار خوب پس شما قبول دارید که :
    بله این شبکه ها یکسری شبکه ها هستند که از ایران پخش میشوند و دفتر مرکزی آنها در ایران هست و سرمایه گذاران این شبکه ها از سرمایه داران داخلی هستند، دیگر الآن سیاست گذاری ها عوض شده و یا به این جور مسائل سعی میکنند کاری نداشته باشند،
    بسیار عالی خوب، این با حرف دوستمون که می گوید موسیقی در ایران اسلامی غنا است و نمی دانم اینکه موسیقی راک یا ... مظلوم است و نمی شود تناقض دارد. اگر غنا است و به قول دوستمون میکسر، حرام نامیده می شود این دفاتر نباید در ایران باشند. هیچ توجیهی وجود ندارد.

پس مشکل همانطوری که عرض کردم (موسیقی) نیست.

مسعود عزیز اینکه می گویید:
    سرمایه گذار نیست،مخصوصا چون هم اکنون متاسفانه اصلا خود شخص نمیتواند برای مجوز مستقیما به وزارت ارشاد برود اصلا شخص به مرحله مجوز نمیرسد
    (و درست هم هست) به چه دلیل نباید خود شخص بتواند برای اثرش مجوز بگیرد؟؟؟؟ به چه دلیل من برای پخش شدن اثر ارکسترالم باید دست به دامان یک شرکت پخش موسیقی رپ و پاپ بشوم که آن شرکت مورد تایید ارشاد است؟ به چه دلیل ارشاد پای خودش را از این موضوع کنار کشیده؟؟؟؟؟؟

به نظرتان یعنی این همه مساله می تواند(اتفاقی) و (شانسی) باشد؟ جور در می آید؟

دوست خوب من! چگونه می فرمایید که کارهای ارکسترال راحت مجوز می گیرند؟ در حالیکه می دانید چه اشعار ناب و فوق العاده ای با چه مضامین عمیق و تشبیه های زیبا به راحتی رد می شوند و فاقد ارزش انتشار شمرده می شوند در حالیکه شعر(!) ی مثل این:

ساعت دیوار چشمات قلبم نمییای نمییای نمییای
    آلبوم گریه نامه عاشق نمیخای نمییای نمییای
    من درد تو سرد بر گرد برگرد(2)
    ساعت دیوار چشمات قلبم آلبوم گریه نامه عاشق
    نمیخای نمییای نمییای
    (!!!)

مجوز می گیرد و پخش می شود!

یعنی این همه مساله می تواند(اتفاقی) و (شانسی) باشد؟ جور در می آید؟! سیستم کجاست؟
    ویرایش توسط alone_composer : Thursday 21 July 2011 در ساعت 10:37 PM

16. 6 کاربر برای این پست از alone_composer تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)